Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 1 марта 2021

А як пояснити те шо не хочуть видавати трудовий довговір «примірник працівника», працівники працюють без вихідних по 2 тижні, а деколи і в дві зміни, бо штату не вистачає ? На роботу приходять люди а не роботи в кожного є сім‘я і особисте життя. Робота не погана, але працівники також люди і мають право на особисте життя, якого не має поки ти там працюєш.

2. 28 февраля 2021

Мережа магазинів Копійочка недобросовісна по відношенню до персоналу. Обманом приймають на роботу, обманом і звільняють. Обіцять гарні умови , незначну завантаженість,зручний графік, хороші інвентаризації. А по факту все з точністю навпаки.За додаткові виходи не платять, заставляють залишатись довше , особливо в час заміни акцій. В результаті інвентаризації будьте готові залишитись без зарплати. По камерах відеоспостереження не слідкують за злодіями, а лише за персоналом.
    Товару приходить настільки забагато, що прийдеться на складі ходити по ньому або перестрибувати через нього. Не розумію за що відповідає відділ логіситики.Крім того товар не сертифікований і продається без перекладу на українську мову.

3. 25 февраля 2021

Доброго дня всім! Давно моніторю даний форум. Працюю в компанії вже 2 роки. Бачив різне. І нарешті не витерпів. Усі пишуть про погане. Про неправомірні звільнення, штрафи і тд… Але як практина показує, ці коментарі пишуть ті люди які не хотіли працювати по стандартам, чи були заміченні у зловживаннях чи крадіжках. Тому виписують даний бруд. По великому рахунку, компанія єдина, яка вчасно розраховує, офіційно працевлаштовує,створює приємлемі умови в сьогоднішній час.Як правило, завжди є хтось задоволений а хтось ні, всім не вгодиш, але є вимоги, яких потрібно дотримуватися і так на будь-якій роботі, хто хоче рости, той росте в компанії, бо така можливість є, а той хто шукає, як зробити «добре» собі, той пише негативні відгуки. З вдасного досвіду, перш ніж влаштуватися в клмпанію, я перечитав безліч різних форумів, але взяв і ризикнув, і на сьогоднішній день, я не жалкую, просто працюю ЧЕСНО.

4. 19 февраля 2021

@BlackCat, Тут ситуація полягає в іншому. Роботу вони пропонують, але будемо чесними.
    Тут не поливання брудом, а правда. Пишеться це перш для того, щоб люди, які хотіли йти в цю фірму, були готові, та мали б хоч якесь поняття, чого чекати.
    Друге не менш важливе, це щоб кервництво звернуло на це увагу, та працювало над цим.
    Будемо чесними, репутація самої фірми, як роботодавця та як компанія, яка пропонує важливі, та необхідні товари, далека від ідеалу.
    Для того, щоб люди не писали подібного бруду, та хотіли б попасти на ці магазини знову, потрібні відповідні умови. Приходиш на роботу, гарні слова про те, як все чудово, є кар’єрний ріст, є куди розвиватись. На ділі багато роботи, навантаження, «тупі» нововведення. Через місяць все випливає на зовні та люди просто йдуть з неприємними думками. Те що Роботи багато, це не погано, але дурної більше. Нескінченні проблеми з 1С. За часту немає потрібного товару для акції, може приїхати через декілька днів, після її анонсування. Товар коли приїжає, то клопоту більше. Приймання, прибирання, консультація клієнтів, завдання, які маєш виконати вчасно, підміна на касі коллеги. І це все на фоні того що в цей день працюють четверо людей. Не малим фактом є те, що потрібно дивитись за кожним клієнтом, щоб нічого не вкрав. На словах це все просто звучить, але на практиці картина вимальовується інакша.

5. 19 февраля 2021

Скільки би часу не проходило , все в цій компанії залишається незмінно. Вічно працюючий персонал, який не вгодив керівництву, бо вони тупі і безперспективні
    Насичений професіоналами офіс які ніколи не сумніваються в своїй суперпрофесійності. Маленькі зп, що ще і стягнуть бо по результатам ревізії вкрав персонал , персонал і без сумніву персонал. Компанія говорить про розвиток, кар‘єру- та максимально ким ти можеш стати. , це людиною ,яку РД відправить прибирати на іншу ТТ, бо там штат звільнився.
    Тому робіть висновки самі)

6. 7 февраля 2021

Доброго дня! Читаю час від часу відгуки про компанію- нічого не міняється! Один негатив! Так, робота дійсно пекло, і переконалася в цьому особисто! Нагрузки і вимоги нереальні, але то вже таке для мене, не суттєво, оскільки звільнилася і не маю бажання про це згадувати. Я про останні відгуки, щодо того якщо ти «не дуже розумний»- то йди працювати водієм або грущиком. Люди, а ви взагалі спілкувалися з людьми які там працюють? Особисто знайома з хлопцями склад Дубно, які до нас їздили, повірте це дійсно ЛЮДИ і далеко не відсталі! Це працівники які професіонали в своєму відділі роботи, це люди які завжди допоможуть, коли привозять товар, це люди які дійсно заробляють чесно свої гроші в компанії! І повірте, рівень IQ у них вищий ніж у деяких людей, які займають там посади! Я навіть скажу більше- це взагалі єдині люди, з якими хочеться спілкуватися і бачити після звільнення з магазину! Так я до чого шановні, не має значення де ти працюєш, в офісі, чи водієм. Це ніколи не буде показником того- чи людина розумна! Можна працювати водієм і грущиком, але при цьому бути розумною і розсудливою людиною! Дякую за увагу! Всім добра))

Повністю підтримую Вас у вашій думці. Людина, щось робить для того, щоб вчитись. Навіть робота водієм, чи вантажником вимагає знання. Людина набирається розуму навіть при таких роботах, чого не можна сказати про людей, які крім помилок не бачать нічого. Просто я особисто не люблю людей, які критикують за орфографічні помилки, правила пунктуації, та об’єднання українських та російських слів в одному реченні, але при тому, що самі цього не дотримуються.
    Як казала колись моя вчителька,»починайте завжди з себе». Гарного вечора)

7. 7 февраля 2021

8. 5 февраля 2021

Сашаа :
    Працюю більше тижня на роботі, працівники нормальні, проте компанія та робота Лайно!!Більше требують аніж потрібно.Години роботи взагалі мовчу…Розумової роботи там немає, тупаків навіть візьмуть, якщо гарно розмовляти про свої бажання.Фізична робота як для вола, а не для студентів чи дівчат!!! кар’єру побудувати це дурня у цій компанії!!!

Олександр,про яку ви розумову роботу пишете,якщо ви у двох відгуках стільки помилок наробили…вам мабуть не у магазині працювати,а на складі грущиком)Я не є прихильником даних магазинів ,але ви чоловіче спочатку навчіться висловлюватись грамотно,а потім пишіть відгуки!)

Доброго дня! Перш ніж критикувати когось з приводу граматики, перечитуйте, що самі пишете)
    У Вас помилок не менше. Раджу прочитати правила пунктуації та зробити для себе висновки.

Візьму до уваги,дякую за пораду)))А вам раджу спробувати себе у ролі водія або грущика,там якраз такі «розумні» люди потрібні!)
    </blockquoteНу Ви можете вважати так) чесно кажучи я колись працював і вантажником і комірником, офіціантом, адміністратором і багато іншого. Зараз в данний момет займаю керівну посаду в великій компанії. Як раз за те, що я такий "Розумний" мені і запропунували цю посаду з якою я чудово справляюсь.)) Звичайно дякую за пораду, та я звичайно втримаюсь від поради "диванного експерта" та піду далі розвиватись) Вам раджу теж саме, та трохи піти попрацювати касиром в "family joi" там до речі такі люди потрібні і цінуються.))

9. 4 февраля 2021

Сашаа :

10. 3 февраля 2021

@BlackCat, Я звичайно погоджуюсь, що Олександр зробив деякі помилки, та в не правильно в деяких моментах формував речення. Але я дуже прошу, мені смішно дивитись, як одна людина, яка робить помилки акцентує увагу на помилки іншої персони. Без образ, але завжди починайте з себе.))

11. 31 января 2021

Щодо товарів у Копійочці то вони чесно кажучи лайно!!Дешеві, нормального чогось ти не знайдеш.Дешевий Китай.Хіба що нормальні мочалки. Я Реально не рекомендую там працювати. Це трата часу..якщо робочий час закінчується об 8 то ще окрім того ти будеш 1,5 год.зависати там розставляти цінники чи підставляти якийсь товар на полки…Це дуже не вигідно….

12. 31 января 2021

13. 26 января 2021

Доброго дня. Що можу сказати, пропрацював у даній компанії більше пів року . Насправді ця робота, як і гадав на постійну роботу взагалі не розглядається.На тимчасову, особливо для студентів, які ще не працювали ні де, для того, щоб чогось навчитись, підходить. Можу сказати, що на нових, та молодих працівниках вона і живе. Дуже напружена та інтенсивна, багато чого хочуть. До прикладу на час карантину минулого скоротили штат працівників, зменшили зарплати, та на зміні від початку та до кінця було двоє людей позмінно. Плани лишились великі та по правилам мало заходити троє на увесь магазин.Потім збільшили кількість покупців до 5, а потім до 7 і вище. Кількість персоналу на зміну не збільшилось. Казав керівництву, що будуть крадіжки, хто буде платити? Відповіли сума буде не великою, максимум тисяч 5. Я розумів, що це далеко не так, бо за всіма не услідкуєш, тому звільнився.Пройшов час, провели інвентаризацію. Було виявлено 80тисяч мінусу в магазині. Було багато моментів, та сварок за не правильно прийнятий товар, який відправляли на повернення в снятин. Склад в Снятині не правильно приймав товар та те, що не сходилось просто поверталось по базі на залишок.Сб абсолютно не хвилює, що товар тільки приїхав, тому цінників немає. В них свої плани. Також не вчасно підготовлені акції, які можуть зробити в 11 вечора, а з ранку до 12 маєте все виконати. Все б нічого, але після приїзду складу, де те треба робити порядки, приймати, робити цінники, та обслуговувати клієнтів, а тобі на ранок випадає ще 7 акцій, які маєш підготувати при малому штаті, самі розумієте, які думки виникають.Не налаштована, та не оптимізована 1С для магазинів. Вічно тормозить, а і за особливостей налаштування бази пікати треба два рази. Може змінити кількість при прийнятті. Це все займає багато часу. Як я казав,Копійочці вже 10 років, а помилки, та пріоритети компаній яким по 1 року. Думайте самі чи варто влаштовуватись.

14. 18 января 2021

Копійочка- кубло гадюк! Працівників принижують, знімають скажені гроші за інвентаризацію, відомості за свою зарплату ти не побачиш, а щось запитаєш то тебе й слухати не будуть! Так звані регіональні директори облиють брудом через невиконання плану!!! Змушували йти проти закону, продавати товар який заборонений карантином! Не було ніякого бажання працювати в компаніїї в якій принижують твою гідність! Не рекомендую…

15. 24 декабря 2020

Люди, не йдіть туди працювати, бо якщо раптом вам не підійде робота, то вас просто «кинуть» на гроші!!! Я відпрацювала півтори місяці (280годин) і мені не доплатили 2227 гривень!!!! Пояснення- зняли за ревізію!!! Люди добрі, ви знущаєтеся???? За півтори місяці роботи зняти такі шалені гроші!? За що?!?!?!?! Це ж як кармани набиваються у власників, чи можливо у бухгалтерів, з таких як я! Тобто, те що персонал працював до мене там два місяці- то нічого, з них таку суму не зняли, а так як я звільнялися бо мені не підійшла робота- мене ось так обікрали!!!! Позор такій конторі!!!! І я не одна така!!! А довести щось без сенсу, адже в договорі не вказана повна заробітну плата, а лише «не менше мінімальної».

16. 14 декабря 2020

@Гостья, все там вірно написано. Там або ср*ку зализати комусь треба. Або не мати власної думки та гідності

17. 18 ноября 2020

@Гость,в оголошенні пише гнучкий графік роботи, а я з першого дня роботи робила з 7:30 до 9:00 без вихідних 6 днів під ряд, це дуже гнучко. При тому що ніхто нічого не пояснював толком що робити, а тільки кричали коли щось не так, гонили весь день а в кінці робочого дня казали чого ти нічого не робиш.

18. 9 ноября 2020

Двоногі тварини, яким можна довірити хіба що мітлу працюють в копійці директорами.

19. 5 ноября 2020

Привіт всім! Як справи в нашій копійці? Процвітає? Вже півроку не заходжу ?

20. 28 октября 2020

То що за нова ,,зірка,, Штундер? Це кличка така. Який то регіон?
    Ще одна прийшла всіх розводити.
    Алло, зробіть компанію такою, як була. Всі класні ідуть, офіс розпадається, магазини поголовно звільняються.

21. 23 октября 2020

16.10.2020 я писала негативний відгук про роботу регіонального директора Богдану Антонівну.Але Богдана Антонівна власноруч вирішила всі описані раніше мною проблеми . Тому прошу відгук за 16.10.2020 вважати недійсним. Шкода,що відгуки не видаляються

22. 23 октября 2020

Народ, а ви в курсі що ми були на карантині і відпусці за свій рахунок але працювали це не законно і тепер на біржі через це не доплачують

23. 16 октября 2020

Взяли мене на роботу обманом на керуючу магазином, обіцяли,що запис в трудовій буде Директор, але заяву пишу на продавця. На четвертий день роботи я зрозуміла, що регіональному директору Богдані Антонівні байдуже на проблеми з персоналом. Працювали тільки керуюча і один касир від відкриття до закриття магазину і без вихідних.А Богдана Антонівна навіть не реагувала на дзвінки чи повідомлення від керуючої.Потім повідомила мені про відкликання моєї заяви на пятий день роботи. А це означає, що я не працювала і нічого не заробила.Але я як працівник з досвідом нагадала їй що це незаконно. Потім вона прийняла рішення,що я звільняюсь, але ніяк не може мені повідомити про день отримання неофіційної частини зарплати.
    Шановна , Богдана Антонівна ! Ви на посаді регіонального директора не знаєте ,що таке Трудове Законодавство чи знаєте і постійно його порушуєте ?

24. 10 октября 2020

Я хочу розповісти про свій досвід роботи в Копієчці, який я називаю «Пригода одного дня». Почнемо напевно з початку, з того як я зрозуміла, що пора виходити на роботу. Моя заява про прийняття вже була на складі, про що мені повідомили працівники, а начальниця ніяк не бажала зі мною зв’язуватись : не телефонувала, не відповідала на мої повідомлення, але аж потім я дізналась, що «вона шо моя подружка, шо я маю до неї дзвонити» і один із працівників ближче до 10 вечора повідомив, що у мене завтра перший робочий день. Так так, саме робочий день, а не стажування, тому що вчити чомусь мене взагалі не вважали за потрібне, мене просто «ганяли» весь день по магазину з різними проханнями і кричали кожні 10 хв за те, що я неправильно виконую роботу, яку, на хвилинку, мене не вчили виконувати «тому що день загружений, та і голова так болить». І в кінці цього чарівного дня, коли я не могла ні з ким розмовляти, бо боялась що розплачусь, коли я рухалась зі швидкістю равлика, тому що за всі 10 годин у мене була змога посидіти і відпочити лише на початку робочого дня, я чую в свою адресу фразу «ти нічо не робиш і нічо не можеш робити, рухайся хоть трохи». Саме в цей момент це була непідходяща для подібної ситуації фраза і все, що зміг зробити мій втомлений мозок — це образитись і піти на склад плакати.
    Наступного ранку мене звільнили. Причина проста — компанія абсолютно не вміє сприймати критику в свою адресу. Як дізналась я під час звільнення, мій хлопець, після мого нервового зриву подзвонив на гарячу лінію і розказав про погане відношення нашої начальниці до клієнтів, адже близько 2 тижнів тому, коли ми шукали рулетку, і звернулись до начальниці з працівником, спершу нас проігнорували, потім роздратованим голосом відповіли «нє, нема». Так як номер з якого дзвонили — це мій старий номер, мене без пояснень, «без суду і слідства» попросили написати заяву на звільнення, адже працівник, який має власну думку і хоче виправити щось в цій компанії на краще, не має права там працювати.
    Я безмежно вдячна Копієчці за ці емоції, за натхнення, щоб написати правду, як воно є, за те, що вони враховують думку кожного, за стимул обминати їхні магазини десятою дорогою та їхнє власне прикривання своєї дупи, серйозно, мені є чому в вас повчитись :) Адже набагато легше «забити» на скаргу та викинути хорошого працівника, ніж вдосконалюватись і приймати критику адекватно.

25. 3 октября 2020

Працював в одному із магазинів у місті Львова після ревізії у день заробітної плати мені сказали що велика недостача і через це мені видали тільки 2 тисячі за цілий місяць. При тому що це не одного разу так було. Один із найгірших варіантів для пошуку роботи.
    Якщо хочете витратити свій час за 2 тисячі то ідіть, а так то не раджу вам.

26. 17 сентября 2020

Прочитала відгуків багато про Вас, але для мене ,,Копійочка,, в позитиві. Працювала в ,,Копійочці,, м. Городок Львівська обл. Там колектив гарний, директорка Марія дуже розумна і спокійна. Все знає, завжди разом з дівчатами на залі. Всі адекватні, з гумором. СБ бали теж не занижували, там все добре в них на магазині. Правда зарплату б підняли. Магазин великий, роботи багато, буває тяжко, але де легко. Головне дівчата класна іДМ. Робити можна, але трохи б більше зарплати

27. 14 сентября 2020

Очень жаль, что компания не ценит своих же сотрудников. Отношение как к пустому месту, если не хуже. И я не про директора или коллектив, с этим у нас на магазине сложилось удачно . Я про офис, РД, СБ и тд.
    На ревизии зачисляют товары, которых в помине не было. И суммы недостачи просто заоблачные, чтобы их покрывать с зарплатой 5500.
    Сама работа мне нравится. Если на смене минимум 3 человека, то нету ничего сложного в выполнении заданий, приемке товара, консультирование и тд. С момента прихода в компанию и до середины карантина была невероятная мотивация и желание работать, делать план и стараться чтобы все стелажи были в порядке.
    Хочется просто чтобы твой труд оценивали по достоинству.
    А когда видишь, что начальство заинтересовано только в том, как лишить тебя даже той минимальной зарплаты, то ни мотивации, ни желания ходить на работу не остается .

28. 12 сентября 2020

@Лазаренко, В мене 2800

29. 10 сентября 2020

Не советую. Зарплата у продавца 5500грн. за 184 часа в месяц. Если вы хотите быть управляющей то готовьтесь что вам зарядят испытательный срок от трёх месяцев где вы будите числиться ВО Управляющего а по факту будете продавцом за тех же самых 5500грн. 184 часа, и за переработку некто не оплатит. И не факт что вас переведут на управляющего, этот момент будут оттягивать чем подольше . Так как компания выжимает с сотрудников по максимуму, то вы будите и приёмщиком и грузчиком и уборщицей. И это всё за 5500грн))) Хотя не факт что и этих 5500грн вам заплатят , так как после инвентаризации и этого можно не получить.А про бонусы которые они там вам обещают можете забыть , они ставят такие планы что очень редко их можно выполнить. А если даже и выполнишь, то после проверки СБ вам эти бонусы могут и не достаться)))

30. 7 сентября 2020

@Лена, згідний з вами на всі ? скажіть будь ласка який розмір допомоги? В мене 1000.

31. 1 сентября 2020

Зарплати уменьшили 5500 и работников меньше а нагрузка достаточно большая
    Бонусов нет т.к план ставят високий
    Работа продавцов ящики носить и поли мить товар виставлять касса и отчети

32. 1 сентября 2020

Во время карантина сократили и за згодою сторін ..стала на облік у центр зайнятості

33. 28 августа 2020

Ибрагим Алмазович :
    Оминайте цю «кантору» десятою дорогою. Не зв’язуйтесь з тим ні в якості клієнта, ані тим більш, в якості раба. Хоча якщо ви бачите в собі талант хвойди і «6» (можна лише 6) то кар’єрний ріст вам гарантовано.

Що ти пишеш може сама пройшла такий шлях і опитування набралася то грош ціна тобі.

34. 28 августа 2020

@Гість, Ні, дорогенькі ви дуже помиляйтеся, якби «6», то вписувалися би в ваше середовище. Ви досі не розумійте і вам не дано зрозуміти, що робота в магазині в великій мірі залежить від правильної взаємодії всього колективу. Заїло, що звільнили? Заїдає, якщо чесно, як можна було терпіти таке ставлення і чому не пішли з цього пекла раніше, але все що не робиться, то до кращого. Тут пишуть, що працівники, не відповідають » добрий день» та вони там, злі на весь світ сидять, той об’єм роботи , що робили 8 людей тепер роблять 5, і ще й за менші гроші і бігають, щодня в пошуках нової роботи, питаються чи немає вільної вакансії в інших компаніях, бо не витримують фізичної і моральної нагрузки. Відпустки відмінили, це вже просто знущання з людей, для Копійочки закон про працю, видно неписаний.

Які можуть бути закони .Плани виконували а так робили ,що виходило нічого не виконували вічно не досягали два місяці три на рік ,як кістку кинуть там тої премії тіштеся а самі сміються з цих цуциків що бігають за людьми і просять купіть щось з акції то то .Поваги ніякої та ж ті ваші працівники вам мільярди заробляють ті ,що показують по телевізору ,що сімейка найбагатших людей в Україні .Та ви би совість мали шановний ,,начльничок Г.В.» винавіть дівчатам ні подарунки ні на 8-го березня ні на інші свята не даруєте а така компанія престижна самі в офісі відривається он як відомо надивилися ,як ви бідні святкуєте з шкіри вилазить вам не соромно то усі люди одинакові ті ,що в магазинах вони більший дохід Вам дают то Ви не можете по магазинах на кооперативних виділити коштів за цілий рік не заробили ті люди ,що по цілій днині на ногах бігають мінутки не сідають хіба обід і то не оплачується це такого я ще не чула ніде щоб обід неоплачувану це просто ви продавців консультантів за людей не рахуєте а за рабів то ви собі негрів найміть най на вас пашут як папи карли .

Хочу подякувати тим,хто відреагував на ситуацію в Косові і звільнили директорку,яка уявила себе «королевою»,якій все дозволено,по чиїй вині звільнилося багато хороших людей(в тім числі і моя дружина),а як Дарія Іванівна,приємно бути на їхньому місці?Але ви як»королева» погана прославились,бо шумить весь Косів і кажуть: ДАВНО ПОРА!!!,щоб своїми примхами не тероризувала людей.До речі,заходив у магазин і там усе змінилося на краще:хочеться зайти.Бажаю працівникам удачі в роботі.БРАВО керівництву,яке прийняло таке рішення!

Куда її звільнили ходити кобра по магазинах продажі піднімає найшли кого посилати замість того би звільнили то ще й в офіс забрали там видно такий дєрєктор розумний як тота Дарія Іванівна що печеної цибулі не варто пірі піднімала бабою подивиси в дзеркало хто і що ти не вірите запттайтися в любого з пістеня хто воно і що воно їло людям нерви в одному магазині тепер кинули аби скрізь попробували .Грош ціна таким керуючим фірми ганьба.

35. 28 августа 2020

36. 6 августа 2020

Працювала 3 роки,казали,що 3000 буде

37. 6 августа 2020

@Гость, я відпрацював 6 міс квітень пів травня працювали але офіційно був у відпустці за свій рахунок . Сказали що буде 1000. Це точно ?

38. 6 августа 2020

@Гость, а скільки платять?

39. 5 августа 2020

@Гость, оформлялись

40. 5 августа 2020

Доброго дня! Скажіть будь ласка хтось оформлявся в центрі зайнятості після копійки?

41. 2 августа 2020

Люди не йдіть працювати в це кубло. Я був і касир і продавець консультант і прибирав і звіти вечором скидав ! І зарплата 4000 5000 . Ревізія була взагалі піздец був 2000 давали 4 місяці. Щей колектив *** діти ще ті ! І ще цікаво ми працювали а по факту у відпустці за свій рахунок.

42. 2 августа 2020

я робив свою роботу 110 %. Але я не любив плітки і с*аку лизати керуючій! Скоротити але залишили 4 тих які створювали робочу обстановку і лезали с*аку керуючій! В мене на касі була завжди більша виручка ніж в інших!

43. 2 августа 2020

44. 1 августа 2020

Відчуваю ,що це саме тих «6» і є писанина . Дівоньки ,якщо пішли в іншу нову мережу ,насолоджуйтеся і радійте (щастя любить тишу ) . Це лише зайвий раз показує те ,що вас заділо ваше звільнення . Якщо вас хтось принижував чи хотів звільнити бо бачите «ходять як принцеси » ,то можливо саме ви і були тими принцесами ? Слідкуйте за досягненням показників роботи ,та за виконанням своїх обов»язків)

45. 1 августа 2020

46. 1 августа 2020

Так інші мережі отримали бонус під час ваших безпідставних звільнень і скорочень, в якості гарно підготовлених і обізнаних колишніх працівників. А ваші колишні працівники, попали на іншу роботу, як в люблячу сім’ю: де тебе відстоюють, а не стараються принизити, де тебе розуміють, а не вичитують за любу дурницю, де керуюча, як твоя мама, а не принцеса з короною на голові, що дивиться всіх позвільняти і створює такі умови щоб колектив сам розбігся. І ви ще бігаєте моніторити інших? Розберіться самі в своїх проблемах, що не так.

47. 31 июля 2020

@BlackCat, ваші коментарі, на сайті, де люди не то що роботою в Копійочці не задоволені, а впринципі будь яка робота в цілому їм буде не достатньо хорошою- показують лише одне:вашу недосвітченість в спавах буденних.
    Ті хто йдуть з одного місця на інше- зраджують принципам і в будь який момент зроблять так само.
    Успіху вам.

48. 30 июля 2020

@BlackCat, Дивися би ти ще себе не спробував у Family joy, ******* через таких **колизів і робиться бардак в магазинах.

49. 26 июля 2020

Марина :
    Я теж відгукнулася за посиланням на касир консультант.Прийшла на співбесіду директор себе поставив так як вона не директор копійочки а як директор якогось потужного банку питання настільки дурні що в голові не вложується як можна задавати таке…найбільше мене вразила анкета і цих дві графи «реальна причина звільнення»Реальна???можу зробити висновок один в цей магазин ніколи не ходила і ходити не буду.Вам потрібна в першу чергу прибиральниця паутині купа пилюки купа!!!це я за Нововолинськ пишу.І до людей потрібно ставитися з повагою а не кидатися.Дуже шкода що керівництво яке стоїть над тими директорами що по магазинах не бачуть їхньої роботи!!!

Доброго дня, можна підписатися під кожним вашим словом, це така специфіка роботи в Копійочці. Директори думають, що боги все їм можна, піти погуляти, в місто сходити зробити манікюр, відвідати перукарню, в той час як звичайний продавець приходить до роботи без 10 хвилин 8, повинен писати пояснюючу за нібито велике запізнення, бо на роботі треба бути за 20 хв. до 8 год.. Прибиральниці тут немає, влаштовуєшся як продавець, а вимітати треба кожен куток, а ще так, як штат скоротили, об’єм роботи той самий пахати треба як невіжений за копійки. Директорам начхати на працівників, вони не відстоюють свій колектив, дивляться підлизати зад регіональному, і би йому було добре. От так і працюємо, і кінця-краю цьому бардаку немає, хіба що шукати іншу роботу.

50. 26 июля 2020

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?