Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1 6 7 8 9 10
  1. 25 июля 2022

Нажаль,обманюють з виплатою в конверті.Працювала три місяці: перший місяць — пів місяця стажування,працюєш як усі а зарплата менша;другий місяц,ь якийсь план не виконаний,третій почалася війна,то не виплатили ,тому що ніби, якась недостача була рік тому.Ганьба.Сто раз подумайте,щоб влаштуватися в цю контору.І ще,об»їздила всю європу ніде так продавці не чіпляються до людей.

2. 23 июля 2022

Хотіла би запитати,коли приходить на роботу людина чи мають їй дати доступ до відповідної програми з допомогою якої вага розібралась в усіх тонкощах роботи в Копіцочка і успішно могла здати тест.

3. 16 июля 2022

@Уляна,
    Знаєте не один рік пропрацювала в компанії і звільнилася через вихід в дикрет. Була на посаді ДМ. Читаючи Ваш відгук, розумію що сама б не взяла такого не грамотного працівника. А те що не платять за стажування, Ви ще і брехло, оскільки всі хто відстажувався, отримують зароблені кошти бо це під контролем СВ чи РД.

4. 16 июля 2022

Мала прикрість бути стажуванні, звичайно за нього не виплатили, а враження таке що на роботу тільки й на стажування набирають, два тижні попрацював і бай, дійшло до того, що при вході просто тупо ламінована вічно стояча вивіска шукаємо працівників, на сайтах висить без зупинки шукаємо людей до праці??люди реально не ведіться, гав* копійочка, де хороша робота там люди часто не міняються, я працюю в своїй компанії 5 років, умови та зп супер, у мене працівників шукають толі коли хтось іде в дикрет чи виїзд закордон на стале, а таке обходіть десятою дорогою

5. 15 июля 2022

Доброго дня, я представник компанії «Копійочка», допоможіть будь ласка розібратись в ситуації що виникла. Вкажіть будь ласка на яку посаду відгукувались, адресу магазину на якому проходили співбесіду, день та час.

6. 14 июля 2022

В компанії не працювала, та хочу поділитись емоціями про проходження співбесіди! Рекрутер дозволяє собі під час розмови закочувати очі, клацати язиком, переходити на особистості та відверто не цензурно висловлюватись. Навчіть розмовляти своїх співробітників хоч якоюсь мовою, тому що бридко слухати їх селюче блеяння. Я дуже радію, що моя співпраця з компанією закінчилась на даному етапі. Якщо керівників цікавить їх репутація, то зверніть увагу на дане «непорозуміння» на ім‘я Анастасія!!!

7. 5 июля 2022

Керманич у фірмі змінився, і все котиться у прірву,умови з кожним днем все гірші, а зарплати все менші, навантаження все більше… А за російсько мовного директора власникам має бути встидно, могла б і вивчити рідну мову в Івано Франківську, ато роздає накази на мові загарбника, ганьба!!!

8. 4 июля 2022

Хочу і свій відгук залишити. Працювала в Копійочці 5 місяці. Треба бути готовим до того, що ти будеш і касиром, і прибиральницею, і охоронцем, щей інколи заміняти адміністратора магазину. Працювати приходилося по 12 годин декілька днів поспіль, потім давали 1 вихідний. Інколи могли відправити в інший магазин в місті на одну зміну, якщо там не вистачало робітників. Постійно потрібно проговорювати так званий скрипт касира ( постійно капають на мозги, якщо не проговорив, хоча коли велика черга покупців на касі то якось не до скрипту). Про колектив нічого поганого сказати не можу, адже в цьому пощастило.Адміністратор магазину теж хороша людина.З хамським відношенням про який більшість пишуть я не стикалась (такого не було). Новенькі на довго не затримувалися (їх хватало всього на декілька тижнів).Зарплатою була задоволена, виплачували вчасно, мінімальна приходила на карточку, решту давали в конвертах. Я працювала по 12 годин, тому сума за 5 місяців як для мого міста вийшла не погана. З графіком роботи проблеми.Говорять що 5/2, але в реальності зовсім не так. Один вихідний після 3-4 днів. Ми між дівчатами інколи договорювались помінятися змінами, попрацювати більше днів щоб потім вийшло 2 вихідних. Бувало таке що дізнавалися про робочий день у ввечері в 21:30-22:00, що завтра твій вихідний відміняється. Так навчилася не складати планів на вихідні бо в останню хвилину може все помінятися? Тому готуйтеся проводити в Копійочці більшість часу.

9. 2 июля 2022

@ТМ, ні, на зарплату окрім офіційної краще не розраховуйте. Те, що дають під столом скоріш всього залишиться в конторі

10. 30 июня 2022

Шарашкіна кантора, не йдіть сюді працювати, рабство, нормально звільнитись не получиться, тільки із скандалом, із зарплатою повний обман!!!

11. 25 июня 2022

Можливо хтось звільнявся з Копійочки? Які там нюанси і чи можливість получити зп у звязку із звільненням раніше(планую їхати закордон)?

12. 18 июня 2022

Доброго дня. Також хочу залишити свій відгук. Зарплата виплачують у конвертах. Заставляли писати, що працюємо 0,5 ставки. Офіційно зарплата на картку приходить 2800-3000. А по телеграм каналі показують, які вони машини купляють для армії. Не забувайте писати, що це за рахунок простих працівників, які працюють на магазині. Приїжджає СБ — шарять, по підсобках, тільки щоб щось знайти і зняти зарплату. Тому не рекомендую там працювати.

13. 14 июня 2022

Доброго дня, вирішив написати сюди відгук про Луцький магазин, тому що на гарячу лінію не додзвонитися! Скажіть, як ви підбираєте персонал на дм? Став я вже в 3, свідком в магазині на Грушевського як директор на погляд грамотна людина розмовляє з персоналом,але про покупців я взагалі змовчу,тут або розвертайся і виходь, або треба стояти на своїй позиції якщо не вірна ціна, або відсуттій цінник не треба хамити людині в обличчя, не потрібно говорити, що можете не приходити, не потрібно кричати і підкидати очі до лоба, і кликати іншого працівника щоб потім з цим розбирався. Жіночко ви є директор . Ви поводитеся як хамло, не треба вирішувати свої сімейні проблеми на залі з людьми і кричати в телефон. Був сам в такий ситуації коли стояла не відповідна ціна на товар, на касі сказали зовсім іншу, працівник покликав директора щоб розібратися, я повів щоб показати що там менша вартість, вона просто забирає цінник і говорить тут його немає. Як можна тримати таких людей на роботі, якщо людина не вміє йти на контакт з покупцями, і не вміє з ними налагодити мову, а запитай про товар відповідь одна » канєшно я собі брала, дуже класний» На руці буде забагато пальців щоб порахувати про персонал який радий бачити, посміхається і завжди привітний в цьому магазині !
    Є багато людей які шукають саме те місце, яке наразі зайняте безграмотною особою!прийдеться прийти з представниками інших організацій щоб глянули на вашу роботу!

14. 22 мая 2022

Намахують на кожному кроці.Після звільнення через місяць,виявився штраф 500грн ,розрахункові відняла від зарплати.Години не доплатили ,бо ДМ так захотіла.Дуже круто читати в телеграм каналі ,про те як Копійочка купляє машини на передову,а такі копійки ,за чесно відпрацьовані години,ви не взмозі???

Так це не вони купляють, зняли прмії із працівників,от і машини з’явилися, своє вони не дають, спонсорують лише коштами простих роботяг, фірма як кажуть у народі «мєлочна» яка назва так і за копійку давляться.

15. 21 мая 2022

16. 13 мая 2022

Нічого доброго не можу сказати про цю мережу, це жах, співбесіду проводили у якомусь складі метр на метр, питання якісь незрозумілі, на складі жах, хоч би поприбирали. Відношення навіть до своїх працівників- це хамство. До тварин краще відносяться. Нікому не рекомендую працювати у цій мережі НІКОЛИ.

17. 11 мая 2022

Наскільки я зрозуміла,намахують людей по виплаті зарплати,рахують погодинну оплату праці згідно угоди,хамливе відношення директорів магазину до свого персоналу,і тим більше,чим більше людей поведеться,які не знають законодавства про працю,ти для них краще.А що стосується інвентиризацій по товару,то це просто жах.Крайнього не знайти,в магазинах срач і бардак.До них напевне не приходила перевірка з відділу праці))

18. 10 мая 2022

Самая что ни есть кидалово на деньги. Работаешь по 12 часов, открываешь закрываешь магазин. Из обещанных 12 тысяч, заплатили 6. Ещё и с ревизии сняли за недостачу того месяца в котором даже не работал. Пусть вам мои деньги, которыми я могла купить ребёнку еду и одежду, будут вам на похороны. Сволочи. Не могу понять где совесть этих людей. Ещё и зарплата в конвертах, с которой высчитывают сколько душе угодно. [вырезано].

19. 8 мая 2022

Хочу написати відгук про Копійочку у м.Гайсин, Вінницька область.Магазин хороший є багато корисних речей,але Директор магазину просто некомпетентна особа.Дозволяє собі кричати до покупців,хамити,і при чому до набагато старшим людям,поводить себе зверхньо,щей може сказати,що вже вечір чого швеньдяти по магазині в цю пору.Навіть дозволяє собі пліткувати про покупців.Поваги не має ні до кого,що старших,що до молодих.Я з Гайсинського р-н,заходжу не дуже часто,але чомусь майже завжди потрапляю коли присутня директор магазину.В мене багато знайомих,що проживають у Гайсині і я чула багато поганих відгуків про Лілію.Куди дивиться керівництво,невже не можна знайти нормального директора магазину.Прикро,що через такого директора втрачаєте багато покупців.Гайсин мале містечко,і відгуки про цю людину дуже погані,а ще також погано відгукуються і про її замісника Анастасію,яка точно так само поводиться і ще можуть причіпитися до дітей,що ті крадуть,сама якось чула,хоча діти були ні в чому не винні.Будь -ласка зверніть на це увагу,і прийміть міри,адже компетентний Директор магазину це обличчя магазину!

20. 2 мая 2022

Найжахливіша мережа магазинів!!! По-перше, працівника не цінують взагалі!! По-друге, робочий графік жахливий. Ввечері о 22.30 ти тільки можеш дізнатись чи ти працюєш завтра чи ні. Ніякого планування життя, тому що ти живеш в невідомості. По-третє, обкрадають відпрацьовані години. За місяць можуть до 30год просто забути. Тобто виходиш, працюєш як віл, а зарплати нема!! По-четверте, звільнення від першої ж скарги від покупця! Навіть не розібравшись в ситуації, звільнили ні в чому не винну дівчину! Не рекомендую взагалі коли небудь влаштовуватись на роботу в Копійочку!!

21. 30 апреля 2022

Всюди обман і Копійочка не виняток.Коли Юлія вам обіцяє зарплату мін.8000тис грн це вже брехня.Лише пусті обіцянки.На посаду ДМ ставлять не компетентну особу,яка лиш вміє виявляти не задоволення.Коли прийшлося виплатити години ,не заплатили ,обяснивши тим,що вона і РД так вирішили.Зателефонувавши РД,виявилось, що вона, навіть, не в курсі.Тепер залишається здогадуватись скільки ДМ поставила в свій «карман» зароблених чужих годин.Задумка магазину не погана,але керуючий персонал залишає бажати кращого

22. 11 апреля 2022

Самий жахливе відношення зі сторони вищого керівництва, обманюють працівників на гроші і тим паче в такий не легкий час.
    Готуйтеся до того що ви пропрацюєте місяць і потім Вас кинуть на гроші не пояснивши причини.
    Директорка магазину Юлія, компетентна людина до неї притензії не маю, на відміну від інших вона вміє чітко пояснювати.
    Що не скажеш про відділ кадрів і людина яка приймає на роботу.
    Саме про них можна сказати (лучшая защита это нападение)
    Не раджу тут працювати Зря змарнуєте час, щей кинуть на гроші Вас

23. 10 апреля 2022

Я працював майже з відкриття.на початках в офісі були нормальні люди яки добре знали свою роботу а зараз прийшли кум сват брат ну і гереги яки дуже люблять себе. Був коронавірус а вони влаштовували бали і викидали фото в фейсбук.А людям в той час зрізали зарплати.люди не ведіться на копійочку,там в адміністрации зібралась шобла яка не може більше ніде себе реалізувати.навіть коли військовим поставили кошики фірма не надала пару артикулів щоб щось поставити для військових яки захищають їхні жопи і гроши. Позор і ганьба

24. 23 марта 2022

Мій досвід у Копійочці. Запропонували посаду директора магазину але оформили як ПК. Стажування було на одному з Житомирських магазинах, де крім бумажної інформації нічого не нададуть, практики немає. Так от, я вирішила не продовжувати свою співпрацю з даною компанією, до чого веду…. Трудову в триденний термін не повернули, повернули через місяць тай ще сказали що мені переплатили…. ? і я маю повернути кошти, не проблема, повернула. Можете уявити які там «спеціалісти своєї справи» Сором та ганьба цій канторі!!!!
    Для тих хто можливо захоче працювати в цій мережі, добре обміркуйте своє рішення. Всі нестачі ляжуть на Ваші плечі, якщо вчасно не будуть виявлені та зареєстровані у поліції. І все це має робити директор магазину, при цьому є департамент юристів і департамент департаментом пожинає.

25. 23 февраля 2022

@ Гость , я не побоялася і звернулася до регіонального. Він виявився адекватним і багато в чому мені допоміг. Попробуйте.

Це Ви точно до регіонального з Копійочки звернулись?

Нормальні регіональні з Копієчки вже пішли. У мене була найкраша РД Ольга Святославівна❤️Завжди захищала персонал все пояснювала і в очі офісу правду казала але такі копієчці непотрібні

26. 19 февраля 2022

@Гость, Ви прям їм у морду плянули, молодець, можливо хтось там задумається над цими правдивими словами.Якщо там ще хтось розумний залишився у офісі.

27. 17 февраля 2022

Доброго дня! У місті Бершаді це Вінницька область відкрилася «Копійока» я дуже хотіла там працювати…. Але… Своє резюме я відправляла 2 рази. Перший раз я чекала дзвінка 1 місяць. Але так і не здійснилося, а я на хвилину і не шукала іншу роботу, все чекала і чекала.. І ось друга спроба, нарешті подзвонили нарешті через 2 місці. І звонили 3 дні підряд, все розказують, на як має бути, і що 8годинний робочий день 35грн/год і прибиральниці немає, 10грн бонуси і зручний графік, кар’єрний ріст. І 4 дзвінок я прийшла на співбесіду, занесла документи, написала і дала всі свої дані, і заява на звільнення без числа, отак. З моїх питань про роботу в Копійрчці я дізналася, що камери проглядають аж в Івано-Франківську, результати з камер з приводу крадіжки чи побитої чашки дають за добу. 90% їхніх рішень платить персонал — знімають із зарплати
    Ревізія, недостачу на всіх.
    По закону України якщо клієнт щось випадково розбив, це є проблеми магазину. Але не в Копійочці,а на клієнта щей заяву напишу до поліції.
    Надбавка бонуси не 10грн, а 4 грн.
    Стажування 12грн/год. І персонал склається з 5 чоловік. Окей, всеж таки хотіла на роботу.
    Чи приймуть мене на роботу я чекала цілий тиждень, п’ятого дзвінка. Я нічого більше не робила та іншої роботи не шукала лиш сиділа і чекала не зрозуміло що!!! І мені говорять, що прийдіть заберіть документи, ви не підходите невідомо з яких причин ніхто не знає по які причині, це як взагалі??? То сказали як є уже?! Навіщо я це все носила і писала, якщо ви не збиралися брати людину на роботу!! Нащо голову морочити! Моєму обуренню нема меж! Місто у нас маленьке і чутки поширюються швидко про такі умови праці!!! ЦІНУЙТЕ СЕБЕ І СВІЙ ЧАС!

28. 27 января 2022

В районному центрі не так багато роботи, але відкрилася Копійочка, а це ще нові робочі місця. Прийшла на співбесіду ще до нового року, поспілкувалися та мені повідомили, що після запуску магазину зателефонують. На днях повідомили мені, що з певним переліком документів приїхала на працевлаштування, чудова новина, як не крути, але… Справа в тому, що приїхала з документами та все в порядку і повідомили, що можу виходить на стажування в наступний день на 8:00. Приїхала рано на роботу, а мені відкривають двері тримаючи в руках мої документи та повідомляють, що ми передумали і ви нам не підходите. Гіршого відношення до людей не бачила за свій вік, якщо не плануєте людину брати на роботу, то навіщо морочите голову. Лише негативна думка про цю компанію, бажаю її так процвітати, як вони відносяться до людей.

29. 23 января 2022

Я працювала, бувало важко, але це скрізь буває ! Зарплата на той момент мене дуже радувала, це було років 3 нащад, я мала зп у 8-9 тисяч, при тому це було у маленькому містечку! І мені пощастило з колективом( звісно не з усіма) але стресостійскість обов’язково потрібна в сфері обслуговування! Я б із задоволенням повернулася у цю мережу❤️❤️❤️❤️❤️ Дуже багато чого означає 1, твоє бажання працювати, навчатися, ставити собі цілі і йти до них, 2, колектив ))

30. 22 января 2022

Це Ви точно до регіонального з Копійочки звернулись?

31. 15 января 2022

32. 11 января 2022

@ Гость , поскаржитись потрібно на ту людину, яка вас навчила так писати… Ні розділових знаків,слова які мають писатись окремо разом, та ще й помилок цілий букет!!!

33. 11 января 2022

Це не мережа а повна …. Робота там стала зараз невиносима, працівників мають просто за ніщо …

34. 10 января 2022

Особисто про магазин в м.Вашківці який нещодавно відкрився нікому непобажаю такого керівника як там хамить покупцям персоналу невміє прорахувати графік на місяць і звільняють без попередження
    Ставлять просто перед фактом ви працюєте останній день нам шкода.Цеж жах несправедливість між персоналом є любимчики як хочеться щоб доних приходили СБ без перестану. Хто порадить як краще поскаржитися

35. 7 января 2022

Я з вами згідна.На співбесіді задавали не коректні запитання.Морально принижували казали у вас нічого не вийде.

36. 1 декабря 2021

не робота а балаган,дно….працівників немають ні за що,адміністратор викрикає як різаний по магазину при тому,що покупець в магазині,напевне побічна дія від вакцини ,не розуміє,що вона сама така як касир.Виглядала як обкурена хамовита базарна баба

37. 14 ноября 2021

@ Гость , а зараз хоч зарплати роби, ні сиди дома.Це не фірма встановила такі правела, а штрафи громадні, якщо б працівники зі своєї зарплати їх платили то добре, за відказ за вакцинацію, робітник відказався і сам заплатив штраф, логічно?

38. 13 ноября 2021

Це не законно усувати працівників за відмову від вакцинації в першу хвилю карантину компанія відстоювала своїх працівників від штрафів а зараз що наплювати?

39. 4 ноября 2021

@ Лазаренко ,ага за 100 000,от ви ду*ні як таке можливо, захочуть зарплати вакцинуються, а ні то по домам будуть сидіти, за свій рахунок!!!

40. 29 октября 2021

Всім привіт! Це правда, що керівництво заохочує до вакцинації за 1000 грн .

41. 27 октября 2021

@ Гость , якщо у магазині мають працювати лише вакциновані по версії влади то що ви хочте? Ніхто не буде закривати магазини,хто вакцинувався працює,хто ні дома хай сидить, ніяка фірма штрафи платити не буде.

42. 25 октября 2021

Що це за відсторонення від роботи за відмову від вакцинації !!!

43. 25 октября 2021

Цілком згідна з попередніми відгуками.Коли пару років тому я прийшла працювати у мережу я просто отримувала задоволення від неї за досить не погані гроші…Магазини були на досить високому рівні просто хотілося працювати а зараз планка опустилася до рівня базару і зарплата теж не зростає.Це зауваження не лише моє а і покупців

44. 23 октября 2021

@ Гость , Одне діло коли немає клієнтів, а інше коли вони є, є товар зі складу, а в магазині троє людей. Один на кассі, один приймає товар, та робить завдання з бітріксу, а інша людина консультує та розкладає товар. Я з того часу як звільнився майже ніяких змін не бачу, а ті що є, то курам на сміх. За годину на цій фірмі оплачують 35 гривень, а робити маєш все, на моїй роботі 65 гривень година і від мене вимагають тільки те, що стосується моєї роботи від моєї посади і до іншого не допускають. Постійні затримки заробітної плати. Є два типи СБ які розуміють, що товар приїхав 2 години назад і що цінників не може бути в даний момент, а є другий тип якому не важливо, чому їх немає. Копійочка це як перша робота, добра для навчання, але ніяк не підходить для роботи на постійній основі. Три роки пройшло і всі три роки чую одне, в компанії великі зміни, потрібно трохи зачекати.

45. 12 октября 2021

А я безмежно вдячна Копійочці! За все! За школу життя,за школу бізнесу і за школу справжнього і беззаперечного лідерства! За уміння бути стресостійкою, вміння йти на компроміси і розуміти керівництво з того ракурсу, який воно займає! Вдячна своєму колишньому керівнику, Андріані Василівній, за уроки, настанови! За те,що в цій компанії не всі були великими керівниками, а і друзями, підтримкою та розрадою! Вдячна Віталію Володимировичу за ті сили, що він вклад в цей неймовірно грандіозний проєкт «Копійочка»! Всі негаразди рано чи пізно закінчуються- і все буде добре! Копійочка- це хороше місце для роботи!

46. 7 октября 2021

Працюйте і не нарікайте, ви привикли, що на одному квадратному метрі по два консультанти, продавців більше ніж покупців. Зарплата за години нараховується, а ви тиняйтеся, добре, що керівництао роззуло очі. А не подобається міняйте роботу.

цікаво, а Ви хоч самі в магазині працювали що так впевнено пишете що продавці тинялися?

47. 7 октября 2021

48. 5 октября 2021

Катя :
    Це Ви не змучені. Ви всі привикли, що біля Вас ще четверо ПК тиняються без діла. Хтось артикулює цілий день ручки і олівці, а хтось з Вами розмовляє на складі, щоб сумно не було.
    Нас троє впродовж дня. Товару по 5 палел. Встигаємо прийняти і розставити, консультуємо і плани робимо. Правильно роблять, що ,,оптимізують,, Зміни завжди не комфортні, на те вони і зміни, щоб залишити сильніших і розвивати Компанію

Я звичайно перепрошую, але фраза «щоб залишити сильніших і розвивати компанію» не є доречним.Інші компанії вже давно навчилися це виявляти на етапі стажування. Працювати за малу заробітню плату в умовах хаосу, який відбувається в компанії не є рішенням.Сюди люди приходять заробляти гроші, забезпечувати себе, та своїх рідних, а не розвивати компанію.
    Хочете розвиток? Збільште заробітню плату, внесіть обов’язкове навчання персоналу, та врешті решт зробіть атестацію для співробітників. Приведіть в порядок роботу франківського складу.
    Оптимізуйте роботу магазинів так, щоб люди «Хотіли» у Вас працювати.
    Є гарне прислів’я «Риба гниє з голови » і нажаль це є доречним для компанії «Копійочка» Вам люди гроші заробляють, а Ви відсіюйте працівників за допомогою поганих умов праці… Звичайно, що не вбиває, то робить нас сильнішими. Але як кажуть, що занадто не здраво.

49. 1 октября 2021

Доброго дня! Пишу цей відгук просто від душі!!!! Копійочка- це дно! Працювала в свій час в даній «компанії» ДМ. Сьогодні згадую цей період свого життя, як страшний сон! Вважаю, що там не просто не ціниться праця людини, а навіть більше- там йде повне приниження гідності людини, неповага і не гідна оплата тої праці, яку вимагає вище керівництво.
    Сьогодні прочитала відгуки інших людей. Що сказати- поганого набагато більше ніж хорошого. Взагалі дивуюся як хтось ще пише якісь гарні слова про роботу в магазині. І ви хочете сказати, що всі люди які тут написали, погано працювали? Люди, відкрийте очі на правду! Яка оптимізація персоналу? Або як ще любив називати ці зміни мій «улюблений» РМ Олесандр Штунь: ці зміни показують хто з кадрів сильніший і витримає, той піде з нами в світле майбутнє!
    Це ж смішно! Це знущання над людьми! Добре, кому пощастило жити у великому місті, змінити місце роботи і забути про це пекло. Але ж є люди які живуть в маленьких містечках і з роботою там важко, той мусять терпіти всі ці, так би мовити — зміни щастя!
    З позитивних моментів для себе я хотіла б відмітити такі як: 1) знайомство з достойними людьми, з якими спілкуюсь і досі. Вони теж не витримали такої роботи і позвільнялися, хоча люди працювали не місяць і не рік, а віддали цій мережі багато свого часу і праці. 2) навчилася цінувати себе як особистіть і цінувати свій час і працю. В подальшому, я не терплю такого відношення, як в Копійочці, до себе як на роботі, так і в повсякденному житті. І знаєте- це прекрасно! Коли ти дійсно знаєш, що ти хочеш працювати, готова розвиватися і йти до своїх цілей- не варто чекати, що можливо щось зміниться і хтось таки оцінить твої старання. Не оцінять їх в цій мережі! Не о ц і н я т ь!!! Це мій особистий досвід! 3) і хотіла б ще відмітити знання, які я набула за період роботи. Але то не радійте, не заслуга тих, хто обіймає там високі посади і в принципі, повинні тобі допомогти і навчити, а подяка знову ж тим людям, яких я згадувала в першому пункті. Люди, які підтримували мене, підказували, з якими можна було завжди порадитися. Бо звернувшись на офіс за допомогою, чуєш завжди- а що, вам не розказали? а чому штат в 2 людини не встиг підготувати акції? І такого от формату відповіді, де не зведеш як то кажуть кінці з кінцями. Окрім того, ти в магазині і директор, і касир, і консультуєш людей, і приймаєш товар, і прибиральниця!
    Моя порада усім хто ще терпить весь цей жах і вагається: НЕ БІЙТЕСЯ ЗМІН У СВОЄМУ ЖИТТІ! МИ ВСІ ЛЮДИ, ЯКІ ЗАСЛУГОВУЄМО НА НОРМАЛЬНІ УМОВИ ПРАЦІ І ГІДНУ ОПЛАТУ (ревізії в Копіійочці-це теж ще те випробування! Не хочу згадувати)! НЕ ПРИНИЖУЙТЕ СЕБЕ І НЕ ВИТРАЧАЙТЕ НЕРВИ НА ТЕ, ЩОБ ТАМ ЩОСЬ ДОВЕСТИ! ПРОСТО ЦІНУЙТЕ СВІЙ ЧАС, РОЗВЕРТАЙТЕСЯ І БІЖІТЬ ЗВІДТИ! ПОВІРТЕ, Є ІНШІ МОЖЛИВОСТІ В ЖИТТІ І ТАМ ОЦІНЯТЬ ВАС І ВАШІ СТАРАННЯ! ВІРТЕ В СЕБЕ І НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ!

50. 23 сентября 2021

Поверніть в компанію душу! Заходиш в магазин- всюди грязь, коробки,купа товарів накидані,втомлені не зацікавлені продавці і відчуття ніби ти на базарі,а не в Копійочці!
    Де керівництво?Де СБ? Ніхто не бачить того рівня деградації до якого ви спустилися?

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?