Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 8 сентября 2023

Вітаю. Перша справа в суді по заборгованості за зп. Позивач молодець , що не мовчить і захищає себе. Всі решта стадо баранів і я в тому числі.

2. 2 сентября 2023

Доброго дня. Я працювала в копійочці довгий термін, та дійсно хочу підтвердити що для цієї компанії люди-то є ніщо. Важкі умови праці, сильно нагружають роботою або кількістью робочих годин. Не підлаштовуються під плани працівників ,діє посадова інструкція » ти раб ,як я директор ,як сказав так воно й буде». Відеонагляд дійсно слідкує не за крадіжками на магазині а за працівниками та їх помилками ,для подального оштрафування. Не рекомендую, дуже багато сил відала цьому магазину защо врезультаті получила докір,що я також людина яка хоче відпочити.

3. 20 июля 2023

Добрий день. Хочу розказати про роботу у мережі. Працювати почала у 2019році , усе влаштовувало, ЗП, колектив, нас було 12людей по штату. Почався карантин людей скоротили, з 12 залишилося 7людей.Крадіжки почалися на великі суми, охорони не має, але саме головне що нестачу списували на працівників. Нічого дівчата у магазині це стерпіти, працювали далі і тут почалася інша історія, війна ревізії робили раз на рік і ось знову нестачі, по 100000тис до сплати працівникам, і якщо ти вирішиш звільнятися то з тебе знімають всю ЗП. Скажіть будь ласка як так можна? Люди які працюють у мережі по 4-роки їх залишають без копійки, знімають по 5000-6000тисяч. В Чому вони винні, коли охорони не має, люди пахають як коні, ніколи не було зловживань з їхньої сторони? Чому вище керівництво не цінує людей, а під час війни залишає їх без засобів існування? То хто хоче іти в цю компанію працювати?

4. 15 июля 2023

Сьогодні зайшла в ваш магазин на Чорновола ..біля ринку Старий лицар.. цін або немає або не співпадають .. сказала касиру .. получила ..Ви що думаєте я роботи немаю .. ось якось так .. народ є і добре .. а ціни .. кому потрібні..більше не піду ..

5. 11 июля 2023

@Анонім, Ви про всіх СВ так не кажіть.
    Наша з нами від зорі до зорі, і товар приймати помагає і цінники Розставити))
    То вона дуже файна і нас поважає, Все від людини залежить. А тепер трохи завал з ДН Копійочки, то з нами на повну торгує. Не всі такі, не всі …
    Марія the best 👌

6. 7 июля 2023

@Директор Директорович, Я буду мати надію, що ви пожартували, що 8к, це нормальна зп.
    Оскільки в такі часи і на продукти не завжди вистачає.
    У цій компанії дуже великі проблеми і тільки дякуючи маркетингу вона ще живе.
    В іншому, покажіть мені здорову людину, яка матиме бажання надалі розвиватись в цій компанії за такі смішні гроші і ненормованим графіком.
    Так звісно, є директори які стараються з графіком розібратись і не допускати подібного, але їх одиниці.
    Багато, що написано іншими працівниками, це не брехня. Або чому у вас постійно потрібні працівники?

Що стосується конфіденційності.
    Я також підписував цю фількіну грамоту і вона нічого не вартує.Перечитайте її уважно.
    А оскільки у вашій компанії порушуються трудові відносини, то в суді вас просто знищать і ще перевірки влаштують.

Після вашої компанії, я по різним причинам змінював інші компанії, десь не було перспектив, а десь запропонували щось краще.
    Але ніде крім вашої компанії не дозволяли собі подібного безладу.

Але є в плюс в вашій компанії. Для студентів, як для першої роботи на декілька місяців піде.

7. 23 июня 2023

Якщо чесно я в шоці з цієї компанії))) Супервайзер тут — це людина якій пофігу на те, що ти теж людина, буде розповідати тобі як тобі краще жити своє життя і при цьому затикати тобою всі дірки на магазині. Про процеси роботи взагалі можна говорити вічно. В той час коли всі компанії намагаються спростити процеси у бітрікс — а саме скоротити до мінімуму навантаження зі сторони офісу на магазин — тут взагалі навпаки, тебе буде офіс задовбувати зранку до ночі не потрібними завданнями, смсками чи дзвінками. Кожен тяне тебе в свою сторону, хоча на магазині є купа роботи. Зарплата це взагалі треш, як на неї можна прожити? Читаю коментарі і відгуки коли хтось каже що на 8 тисяч проживе одна людина і мені стає смішно. Зараз більшість кандидатів знімає житло а це від 4000грн+ комунальні до 1000грн, а ціни на продукти бачили? А якщо ще й на дітей?? На персоналі теж економія тотальна. Як і на годинах для праці. Тому що керівництво не думає, що НЕРЕАЛЬНО з двома людьми на зміні витягнути весь магазин мільйонник. Реалії такі що поки керуючого задовбує офіс своїми «зфоткайте і порахуйте» відкриті дві каси і немає кому робити основну роботу залу. Навчання це з ряду навчи себе сам. Хоча можливо то я так попала)) це найгірша компанія в якій я була.

8. 22 июня 2023

Працювала в цій конторці майже 2 роки. Так от сказати що тут людей найобують то нічого не скажеш. Звільнилась з роботи забрати зп всю свою не можеш,бо платать в конверті аж на наступний місяць 20 числа,так це ще не все,чекаєш що отримаєш з зп а з тебе знімають за якусь названу ревізію на якій тебе і близько не було.
    Начальство яке вище директора нічого не рішає ні в чому, і допомоги від них не чекайте. Загалом найгірше місце роботи з моєї практики.ОБХОДІТЬ ТО 10 ДОРОГОЮ!!!

9. 21 июня 2023

Не понимаю я вас, люди, почему вы уважаемые, ноете на маленькую зп??? Это нормальное пособие, как для города на 1 человека, 8 тис. хватит вполне для жизни. Старайтесь, продавайте товары и услуги и лишь тогда будет у вас хорошая зарплата.

10. 21 июня 2023

Це просто жах,а не робота.Вимоги дуже великі ,а зарплата відповідає назві магазину.Працювала з відкриття тягали з дівчатами стілажі,полки,а за це навіть і не заплатили бо не протабелювали години🤦Всі відгуки про роботу це правда,а не так як нам казали , що це конкуренти пишуть і так далі….

11. 21 июня 2023

Йшла на роботу в Копійочку з великою надією,а вийшло навпаки. З першого дня навчання,тести, відкриття магазину все відразу.Оплати як такої я не бачила,контроль керівництва за робітниками більший ніж за своїми обов’язки.Камери спостереження також стоять для того щоб контролювати за працівниками,а не покупцями.

12. 9 июня 2023

Кончене місце праці!
    1.якщо робочий час з 8-19 то чому я повинен 19:05 закрити магазин прибрати у магазині перерахувати касу і вийти 19:40 з магазину?????
    2.ці всі ваші навчання онлайн як «лізти клієнту в сраку» це дармова трата грошей!!!краще розділіть ці кошти між працівниками!
    3.охорони нема(не у всіх магазинах) коли ревізія недостачу списують на продавців «зекономили на охороні і покрили збитки за рахунок працівників — це нормально????
    4.у магазині 4 продавця а над ними 7-8 начальників!!!!то можливо краще 1 начальник на 5 магазинів і працівникам додати грошей до з/п чи 7-8к грн станом на червень 23р це норм???

13. 5 июня 2023

В цій компанії працівники — це раби, які получають мізерну заплату за те обов’язків мають безліч!!! Вас там ніколи не будуть цінувати як би ви там не працювали!!!

14. 24 мая 2023

@Гость, а ревізії, коли взагалі безкоштовно працюєш? Рабство.

15. 19 мая 2023

@Гість, відкриття магазинів — то просто окреме пекло, ходиш сутки на роботу за ставку стажера!! Це ЖАХ

16. 18 мая 2023

@Гость, це не брехня а чистої води правда.
    Чи ви прибігли з Копійки відстоювати честь магазину якої немає?

17. 2 мая 2023

Це просто найгірший магазин,найгірше керівництво,яке тебе має за нікого,а не за працівника магазину, дівчатка,якщо шукаєте роботу то шукайте за межами цього магазину,сама там працювала,найгірше місце роботи в моєму житті…
    А зарплату обіцяють захмарну,а в висновку .повна фігня

18. 19 апреля 2023

Для чого це все виставити?
    Про таке як Комерційну таємницю ви чули?
    Тим паче що ви скинули це брехня

19. 13 марта 2023

@Гость, Коли пускали без світла, то люди крали несамовито великі мінуси, а компанія цього непокриє, а ви торгуйте пишіть по зошиту.Світла нема камери непрацюють,ти з грошима в касі в абсолютній небезпеці.

20. 27 февраля 2023

@Гость, в копійочці неможливо працювати не заплатили всю зарплату премію не дали хоча мали заплатити за премію при виконанні плану не раджу тут працювати

21. 2 февраля 2023

Дуже прикро що не цінять своїх робітників ні Аврора ні копійочка

22. 1 февраля 2023

Я відгукнулась- на цю вакансію- то по телефоні на моє запитання як оформлюють мені відповіли що на мінімальну. Зараз такий час відразу питайте як оформлюють. Якщо мінімалка- то зрозуміло що більше не заплатять.

23. 24 января 2023

Місяць тому звільнилась з цієї компанії!Про всі недоліки роботи навіть писати не буду,бо все вже написано вище.Хочу лише написати про кошти які ви вираховуєте з людини при звільнені як би за «інвентеризацію» якої не було майже рік,нехай ці гроші підуть вам на лікування.Подавіться ними!

24. 23 января 2023

Звільнилася, ніхто навіть не заплатив за мою роботу за той місяць який я працювала по 12 годин, під кінець роботи 11 днів без вихідних, ви не люди щоб вам добра не було в тій копійочці…..

25. 17 января 2023

Добрий день.
    Мене звати Вікторія. Мене запросили працювати до Вас в мережу керівником магазину «Хуст 1».
    Після трьох тижнів «навчання» , якщо його можна так назвати, тому що «навчання тривало три дні без світла, інтернету…Мене на роботу не погодили, так як я не пройшла Ваше тестування на необхідний бал. По даним тестування я набрала 74,27 замість 80ти.
    У мене питання до Вашого керівництва: як можна вивчити всю роботу за три дні без світла, інтернету лише в теорії??? Я тестування здавала сама, без допомоги Супер Вайзера, тому що вона сказала що сама цього не знає.
    Тобто: виходити на магазин працювати з 8:00 до 20:00 без вихідних, без наставника, без допомоги мене можна, а допустити до кадрової комісії неможна? Працювати на касі, здавати інкасацію, працювати на залі з товаром, з покупцями, навчати нових співробітників я маю право, а пройти кадрову комісію, і працювати на повну ставку я немаю права???
    В якому стані я застала магазин це словами не описати! Це був не магазин, а мусорний бак!
    Я Вимагаю бесіди з Вашим головним керівництвом, інакше я буду змушена звернутися у відповідні органи за роз’ясненням ситуації. Як для вияснення умов праці, так і визначення компетенції супервайзера даного магазину.
    Сподіваюся на Вашу зацікавленість у діалозі зі мною.
    З повагою Вікторія.

26. 8 января 2023

Брехливі менеджери з персоналу.
    Говорять одне, а по факту — інше.
    На керуючого беруть, зп по 18 000 обіцяють, а недоговорюють про випробувальний термін і кадрову, і ставку 70 % від повної. Короче брезливі

27. 5 января 2023

Не раджу вам тут працювати а саме через погане ставлення вищих керівників офісу СБ за все знімають гроші за недостачу під час ревізії платиш за місяць знімають по 2000 робочий день ненормований за бензином бігаєш по 2каністри щоб заправити генератор на 2дні
    Нікому не раджу сюди йти працювати тут вам не місце краще шукати щось інше
    Свої права не докажете навіть через суд

28. 22 декабря 2022

@Гость, доброго дня назвіть прізвище СВ.

29. 22 декабря 2022

@Гость, доброго дня на якій ТТ ви працювали ?

30. 14 декабря 2022

Ставлення супервайзера до персоналу жахливе. Графік не внормований. Потрібно завжди залишатись на 40 хв, а то й годину півтори довше. Цей час не оплачуваний. Офіційно підписуєте документи, що працюєте на пів ставки, а насправді з ранку до вечора. Отримуєте офіційно копійки на картку, а другою частиною зарплати( бонусами) постійно шантажують. Недостачі по ревізії перекривають за рахунок персоналу.

31. 12 декабря 2022

@Гость, А що то є за супервайзер? Звідки?

32. 11 декабря 2022

Сьогодні 11.12.2022 завітала в копійочку івано франківська обл богородчанський р смт солотвин
    Світла на той час не було хоча при вході є написано що магазин працює без світла зайшовши я поцілувала двері з капйорки вийшла працівниця і я зразу запитала ви працюєте на що почула а що ви хочите я відповіла шампунь,вушні палички та на іграшки хочу подивитись на що вона відповіла жуючи хот дог ми не пускаємо світла нема
    А ще в цьому магазині немає на більшість товару ціни все накупу наложено а як що до закриття залишилось 30хв і вони помили підлогу тебе ще можуть і в довгу путь благословити бо ти наслідив

33. 10 декабря 2022

Це просто треш а не супервайзер. Вона як не п’яна то обкурена чи наколена, матюкається, в проблемах не може допомогти, в навчанні допомоги де дочекаєшся. Я звільнилася саме через не людське поводження до працівників. Нічого проти компанії не маю, робота досить цікава, мені подобалася, але коли до тебе кричуть, матюкають, обзивають, бо щось не так зробили, це не правильно, ми всі люди і всі роблять помилки.

34. 2 декабря 2022

Звільнилась з магазину за хамське керівництво, працювала більше року мав ще 2 тижня відпуску не використаного на документах написали що мали виплатити протягом 3 робочих днів вже майже місяць минув ніхто нічо не виплачує, всю зарплату зняли за ревізію що мали дати на руки, хоча по документах такого нема, щей постійно супервайзер нічим не задоволений і похамське ставиться до своїх підлеглих, тобто виходить що півтора місяця працювала без коштовно бо їм так вигідно… Найгірший магазин

35. 14 ноября 2022

@Гость, Вы не можете устроиться на работу в Копеечку. Такой сети юридически не существует. Каждый магазин юридически оформлен как ФОП и именно на ФОПа вы и оформлятесь. Это сделано для того, чтобы платить меньше налогов.
    Так что идете в любой магазин и говорите с директором и он вам даст образцы заявлений. Там же вас ждет сюрприз: вместе с заявлением о принятии на работу Вы пишете заявление об увольнении без даты)))

36. 13 ноября 2022

@Юля, доброго вечора! хочу спробувати влаштуватись в копійочку на роботу. З ким я можу зв’язатись по цьому поводу?

От чесне слово, Ви як би хотіли працювати, то не писали б тут, куда звернутися.
    Є сайт, є гаряча лінія, та навіть на магазин зайти, сайт пошуку роботи. Невже так важко подумати головою?

37. 11 ноября 2022

38. 10 ноября 2022

в магазинах срач і бардак.До них напевне не приходила перевірка з відділу праці))

Яка перевірка праці? Ви про що?
    Так було у Радянському Союзі, що провіряли, шерстили директорів і начальство підприємств і фабрик на дотримання ними законних умов для робочих.
    А тепер капіталізм. Люди працюють у рабстві на пана. А пан, що скаже те і буде. Його магазин — його порядки, і його правда зверху. І ніхто йому не указ. Тільки і чути: Пане… Паніко, вам щось підсказати по товару? Ніякого контролю, санстанцію розігнали. Повна свобода, демократія, незалежність, ринкові відносини. Вікривай ФОП і роби що хоч. Шахрай поганяє шахраєм.

«А ви браття мої претеся на чужину шукати доброго добра, і знову шкуру дерете з братів незрящих, гречкосіїв, і сонця-правди дозрівать в німецькі землі, не чужії, претеся знову!» — Слова українського письменника Тараса Григоровича Шевченко.

39. 6 октября 2022

@Гость, На яку ТТ Ви співбесідувались ?

40. 30 сентября 2022

@Гость, собеседование со мной проводилось в машине, не на магазине))) человеку наверное было так удобнее))

не те що людині зручно, просто в магазині всюди камери )))

41. 27 сентября 2022

42. 26 сентября 2022

Доброго дня, можна дізнатись на якому магазині з Вами проводили співбесіду ?

43. 25 сентября 2022

По зарплате: официально вы получаете минималку. С этой зарплаты высчитываются ваши налоги и отчисления в пенсионный фонд. И от минималки вам начисляют больничные и отпускные (т.е. болеть и ходить в отпуск невыгодно))). Все остальное выдают наличными или на карточку. Но тут уже будут минусовать ревизии. Если сумма недостач большая, то вычитают несколько месяцев. Также минусуют недостачи, выявленные во время дистанционных ревизий — а там тоже бывают большие суммы. И не забывайте: невыявленная вовремя просрочка тоже за ваш счет. А ассортимент продуктов постоянно растет.
    Зарплату платят вовремя, однако бонусы заработать сложно. Если магазин в хорошем месте расположен, то иногда будете выполнять план. Но старайтесь не особо перевыполнять, т.к. будут подымать план))) Туфту про активные продажи не слушайте — это везде рассказывают, но это не работает. Все зависит от сезона и траффика.
    Как временная работа — Копеечка сносный вариант. Про хорошем коллективе и директоре — можно даже подольше поработать. Если решили поработать — особо не напрягайтесь, не принимайте все близко к сердцу. Помогайте коллегам — и тогда, возможно вам помогут)) Будьте приветливыми и общительными с покупателями — попадаются интересные люди)) Ну и параллельно ищите нормальную работу, где за те же деньги вас будут меньше напрягать и выносить мозг)
    Всем добра, берегите себя))

44. 25 сентября 2022

По самой работе: устраиваясь в Копеечку, вы должны понимать, что будете выполнять сразу несколько функций — консультант, он же кассир, он же грузчик, он же кладовщик, он же уборщик, он же тайный покупатель у конкурентов))) Да, то, что вы девушка, не освобождает вас от обязанности разгружать машину с товаром)) Так что, будьте готовы к физическим нагрузкам. Выкладка товара, мойка полов, уборка территории возле магазина — тоже ваша обязанность! От кассы тоже не отпетляете: отдельно кассира нету. Поэтому если вы невнимательны, то будете доплачивать из своего кармана. Видеонаблюдение особо зорко наблюдает за кассами.

45. 25 сентября 2022

Добавлю про видеонаблюдение: они следят в основном за персоналом, а не за покупателями))) Т.е. они скорее зафиксируют, что кассир не озвучил какую-то часть скрипта, нежели кражу)) Конечно, бывают случаи, когда они случайно замечают кражу, но пока дозвонятся до персонала, пока персонал сориентируется, то вор успеет уйти… Поэтому помочь они могут только тем, что если вы сами поймали вора, то скинут вам видео для того, чтобы вы могли доказать кражу)))

46. 25 сентября 2022

Обычная сетка (сетевая компания). Денег не заработаете, но, если нужна работа на время, то можно поработать некоторое время. Главное: вовремя уволиться — до ревизии, т.к. недостачи всегда есть и зачастую немалые — несколько десятков тысяч, и все покрывают за счет зарплат работников. Но и тут есть ньюанс: если увольняетесь, то с вас удерживают неофициальную часть зарплаты, чтобы покрыть будущую недостачу)) Конечно, если директор магазина в хороших отношениях с офисным начальством, то могут и простить недостачу, но это редко бывает))
    Почему большие недостачи: это элементарное буржуйское жлобство — фирма экономит на охранниках (их просто нету!!!), а также на персонале, на магазине зачастую работает 2-4 человека на смене. Естественно, уследить за матерыми ворами они просто не в силах. Добавьте сюда то, что огромное количество товара на полках, покупателей много в зале, а работников постоянно дергают разными [вырезано] заданиями (сверки, замеры, мониторинг конкурентов и т.д.)

47. 23 сентября 2022

@Гость, ооо і в мене на співбесіді таке було, ми тупо постояли з керівником в куточці залу,вона розказала про роботу так наче сама мене відмовляє влаштовувавитись??‍♀️

48. 20 сентября 2022

Працюю в копійочка,виплачувати все вчасно з цим проблем немає але працювати ціле літо до 19.00год а тепер коли скоро темніє до 20.00год.. просто жах…. ставлення керівництвом не скажу що казка але могли б ліпше, холодно двері відкриті до самої зими мають бути просто жах а робити на саме лікарство не буду подаю на звільнення….

49. 15 сентября 2022

Я теж звільнилась коли в декрет виходила. Все виплатили вчасно,ніяких проблем не було. І перший місяць мало того,що за стажування заплатили ще й відсоток за мотивацію виплатили( хоча пропрацювала я той місяць разом з стажуванням 7 днів).З звичайного працівника можна спокійно перевестись на ДМ

50. 29 августа 2022

Працюю в Копійочкі півроку..все подобалося але останнім часом все гірше і гірше.. вже просто всі ідуть на звільнення. Начальство бачте вирішило збільшити робочий день і це на зиму!! Коли влітку вже о 18год людей дуууже мало, можна сказати взагалі нема, то вони вирішили збільшити день до 20:00. Краще б отоплення на зиму зробили, тому що працювати взимку в магазині нереально. Приходиш додому і годину просто стараєшся відігрітись!! Через це 4 з 6 людей просто звільняються. А бажаючих влаштуватись 0!!!

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?