Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 20 сентября 2021

Нажаль компанія опустилася до самого низького рівня по відношеню до персоналу магазину. А саме вони приносять всю виручку

2. 16 сентября 2021

@ Катя , прям 5 палет кожного дня? і дві каси одночасно працюють? і торгуєте по 30 тис мінімум? і порядок і чистота на магазині? і виконуєте плани по продуктивності? Ну тоді дійсно запропонуйте всім майстер клас, обмін досвідом між магазинами. Поїдьте на тиждень попрацюйте на проблемному магазині, але так що б і порядок навести і вписаться в планову продуктивність. І цікаво звідки Ви взяли що керівники звикли що б біля них тинялися без діла? Взагалі обов’язки керівника — організовувати і контролювати роботу персоналу (ну так навіть на сайті з вакансіями пише), а реально директор і касир, і грузчік, і прибиральник.

3. 16 сентября 2021

Багато відгуків пишуть ТОПИ,що якби працювати тут нормально. Але якщо ситуація не безвихідна,то працювати тут не раджу.. На це є багато причин: 1)Максимально скорочений штат,на магазині працюють по двоє людей,не нормований графік 2)За ревізії вираховують,будь то дистанційна чи загальна 3)Перепрацювання ніхто не оплачує,хоча спершу обіцяють 4)Постійні «схеми» з працевлаштуванням,щоб не платити податки,я вже не говорю ,що велика частина ЗП в конверті 5)В декрет звідси не підеш ,просять звільнитися 6)Комірника і прибиральниці немає І ще купа нюансів які вилазять під час роботи..( Не раджу нікому працювати тут,пошукайте роботу в інших мережах,там вищі зп ,умови ліпші і менша кількість обов‘язків. Я вже не кажу про відбір який тут відбувається і що дозволяють собі керівники на співбесідах,просто Не КОМПЕТЕНТНО. Керівництво думає як набити кармани,але ж ніяк не про побудову хорошої сильної команди.

4. 16 сентября 2021

@ Катя , так шановна Обремська, всі знають вас і ваші погляди, так щоб ці слова стали правдою візміть Довганюка собі у допомогу та ще когось з передових ваших регіональних і покажіть на практиці мастер клас, бо тошнить від ваших пустих слів, заїдьте у магазин мільйонник і троє покажіть як це робиться, троє таких профі мають показати як треба працювати на рівні…зніміть відео курс, для цих всіх недовольних і докажіть що ви не дармоїди і свої ці рішення із оптимізацією які ви впровадили справді такі прості і продумані як ви розказуєте.Говорити не мішки носити

5. 15 сентября 2021

Це Ви не змучені. Ви всі привикли, що біля Вас ще четверо ПК тиняються без діла. Хтось артикулює цілий день ручки і олівці, а хтось з Вами розмовляє на складі, щоб сумно не було.
    Нас троє впродовж дня. Товару по 5 палел. Встигаємо прийняти і розставити, консультуємо і плани робимо. Правильно роблять, що ,,оптимізують,, Зміни завжди не комфортні, на те вони і зміни, щоб залишити сильніших і розвивати Компанію

6. 14 сентября 2021

@ Гость , згідна з тим що Ви написали. У нас було по різному — іноді платили за ревізії, іноді ні. Все було більш менш справедливо. Теж відкрито говорили з керівництвом. Але основна проблема зараз, що вище керівництво не хоче чути підлеглих. Я розумію що має відбуватися оптимізація процесів — але зменшувати персонал вдвоє, а кількість роботи збільшувати — це не оптимізація. Побувала на декількох магазинах мережі — з цінниками бардак, з викладкою товару теж, консультації покупців відсутні (взагалі покликати продавця не можливо — так як на більшості магазинів двоє: касир який намагається і товар викласти і на касі людей пропустити і ще один працівник який товар приймає на складі). Раніше я про роботу говорила з позитивом, зараз позитив відсутній, персонал замучений і фізично і морально.

7. 14 сентября 2021

@ Гость , Звільнилася з особистих причин,не через нову мотивацію чи там як кажете бардак.Бардак там де неналагоджена робота в колективі.Так мережа би мала враховувати квадратні метри магазинів своїх і дивитися де може працювати дві людини а де потрібно трьох обов’язково ,бо великих магазинах не може бути дві люди та і якщо щей склад в цокольному приміщені.В попередніх коментарях я багато читала негативу,про дистанційні,про ревізії.В нашому магазині за ті всі роки щоб ви розуміли ніяких стягнень не було в мене всі ревізії були без оплати.і за ті роки якщо мене щось не влаштовувало то я про це відкрито говорила з керівництвом і своєю роботою я була задоволена коли бачила результати.

8. 13 сентября 2021

@ Оксана , чому тоді звільнилися? Я згідна що багато чого залежить від керівника магазину, і мені теж подобалося раніше працювати. А зараз на більшості магазинів бардак.

9. 13 сентября 2021

Добрий день.Ви знаєте всі тут пишуть тільки про негатив,а я хочу написати про другу сторону медалі це позитив.Я пропрацювала в мережі з 2019р по 2021р на посаді керівника магазину.І хочу вам всім сказати я вдячна що мала і навчання,я отримала багато хороших друзів з якими і далі підтримую зв’язок,я була від мережі в Буковелі де також багато було вражень.Особисто знайома з Віталієм Володимировичем.І скажу що він відкритий для всіх своїх працівників.Йому особисто вдячна за допомогу яку він надав коли була біда.Я вдячна всім працівникам на офісі які працюють і при любій ситуації звертаєшся і вони допомагають.
    Так є в кожній мережі мінуса,але все залежить і від керівника магазину і від персоналу.Компанія росте,розвивається і ясно що і міняються правила роботи.Але повірте ця мережа дає тисячам людям роботу.
    В мене колектив не мінявся всі ті роки,тому ще раз наголошую все залежить від керівника.
    Де би ви не пішли на роботу,ніхто вам за то що ви будети сидіти і нити вам гроші не заплатить.
    Тому людям завжди недогодиш)
    Дякую всім з ким пройшла цей шлях!

10. 11 сентября 2021

Коротко про справи у фірмі…

11. 2 сентября 2021

В компанії проходять великі зміни. Копійочка раніше славилася хорошим обслуговуванням клієнтів. Тепер бардак повний в магазинах, бо 2-3 людини не встигають фізично нічого зробити. Компанія втрачає постійних клієнтів.

12. 20 августа 2021

Хочу залишити свій відгук! Нажаль він не буде з приємних! Працювала в магазині копійочка лише 4 місяці (більше просто не змогла). За цих 4 місяці мене встигли перевести на нову фірму ( а це як правило перерваний стаж). Дізнавшись що я вагітна відразу ж хотіла звільнитися, але тут мені дають таку обіцянку що не звільняйся, буде в тебе індивідуальний графік, і т.д. повіривши в ці обіцянки цяцянки залишилась і витримала всього до 12 тижня… З обіцяного не виконаного нічого, зміни в мене були 4/1 інколи 4/2 по 12 годин..за липень місяць в мене відроблено біль чим 200 годин. Премії не отримала, зняли напевно за ревізію нічого не сказавши не пояснивши, коли прийшла працювати ревізії не було з якого моменту рахувати цю недостачу не зрозуміло! Люди які працювали до нас, з їх нічого не зняли і вони спокійно собі звільнилися! Охорони в магазині немає, як і прибиральниці, ти в магазині за охоронника за прибиральницю за касира за консультанта, ти повинен і товар прийняти і розставити його, цінники поробити всі, і інкасацію здати ( хоча це повинен робити директор чи зам директора), і людей консультувати…акції всі поробити і скинути звіт до 12 годин дня…як???? Питання до начальства???
    І ще один факт, тебе заставляють відробити 14 днів, мене заставляли хоча я маю право не відробляти так як маю маленьку дитину і вагітна….

13. 20 августа 2021

@ Ірина , Доброго дня. Ну ситуація не така райдужна, як Ви описуйте. Перше, на що треба звернути увагу, це те що сама зарплата офіційно отримується двічі на місяць на карту, далі все інше на руки. Регіональний менеджер не може нормально пояснити за що стягується, та чому так мало вийшло за місяць. Друге, зарплата та аванс можуть затримуватися на декілька днів і це на постійній основі. Якщо на попадає на вихідні дні, тоді у понеділок, що не є правильно. Бо з новими законами, якщо виплата приходиться на вихідні дні, то оплачують все у п’ятницю.
    Самі акції часто робляться під вечір в районі 19:00 і встигнути з штатом в три чоловіка зробити до ранку, не є можливим, особливо в середу. Там є часи викладання до якого часу це потрібно зробити, або знімаються бали(хто розуміє, той знає на що вони впливають). Тому якщо їх готувати, то або потрібно ще на годину лишатися, або з ранку раніше приходити, але при цьому ці години оплачуватися не будуть.
    З логістикою у копійочці біда. Багато товару битого, харчі та хімія в одному ящику, який не рідко проливається.
    Стосовно кар’єрного росту спорити не буду, він є. Але не рідко обирають людей, які взагалі не розуміють, що робити, неадекватних директорів з завищеним ЧСВ та не стабільною психікою.Є багато нормальних, спорити не буду, але є і про яких я написав вище, які мають керувати персоналом, та самою роботою.

14. 19 августа 2021

@ Ірина , Доброго дня. Працюю в мережі декілька років. Так раніше були і позитивні і негативні моменти в роботі, і погоджуся — коли робота налагоджена то всі все встигають. Але не зараз, через нові вимоги на зміні працюють 2 -3 людей і уявіть як двоє людей на зміні мають працювати на касі, прийняти дві палети товару,виставити цінники, оформити акції і звичайно ще й працювати з людьми і доставляти товар який купили.

15. 19 августа 2021

@ Гость ,
    Доброго дня.Великий плюс мережі «Копійочка»- це офіційне працевлаштування з першого робочого дня, також- це можливість виходити і заробляти свою зп працівникам в період карантину, коли багато інших магазинів працюють нелегально, вся зп виплачується вчасно і в повному обсязі без жодних стягнень , і керівництво в жодному разі не зацікавлена в плинності кадрів, а навпаки, якщо працівник лояльний і готовий робити більше ніж потрібно карєрний ріст передбачається.Якщо в магазині робота налагоджена ніхто не залишається після робочого часу для оформлення
    акції на постійній основі, а все робиться виключно в робочий час, це є системна компанія, в якій кожен крок прописаний по інструкції і за кожним відділом закріпленні певні обов’язки. Все, що вище написано є з власного досвіду, я працювала в мережі і залишила робоче місце виключно через сімейні обставини.Можу сказати ще тільки одне, що за просто так ніхто платити не буде )
    Цінуйте свої робочі місця і можливість заробляти гроші.

16. 18 августа 2021

Люди, перш ніж йти на роботу- подумайте, що на роботі треба робити!
    І перш ніж диктувати якісь свої правила — навіться виконувати ті, які є)
    У мене все! Дякую!
    Слава Героям Копійочки! Ви- молодці

17. 15 августа 2021

Люди, перш ніж іти на роботу читайте будь ласка відгуки, не повторюйте моїх помилок) на співбесіді все так гарно розповідають, яка класна робота, є кар’єрний ріс і тд, а насправді дно!!!! Будьте готові до того, що кожного місяця з вас будуть вираховувати кошти, незрозуміло за що!!! А коли надумаєте звільнитися знову ж таки зріжуть зп чуть не вдвічі!!! Щиро надіюся що рано чи пізно прийде кінець цій бездіяльності

18. 5 августа 2021

@ Тарас ,

Тарас :
    Найгірша співбесіда в моєму житті. Жодного запитання про роботу або предмет роботи ні про інструменти роботи. Лише ким себе бачите через 5 років і.т.д. «чому змінювали роботи через 1рік і 8 місяців». Резюме моє їм точніше пані Альоні не сподобалось бо і маркетинг і продажі і сео. Як висловилась вона «У мене дисонанс не знаю, що вам запропонувати, тому нічого не запропоную». Не вірив знайомим які, як не диво пропрацювали у Вас 2-3 роки, але всі з великим негативом відгукувались. Я вдячний, що Ви відразу показали своє ставлення до майбутнього працівника. Бажати Вам нічого, просто робіть все, як завжди а час зробить своє.

Доброго дня, Тарас!

Дякуєю вам за ваш зворотній з’язок, нам справді важлива думка кожного потенційного працівника. Приношу Вам свої вибачення. Я жодним чином не хотіла щоб у вас склалось негативне враження від співбесіди, а тим більше про Компанію.

19. 2 августа 2021

20. 15 июля 2021

Шановний Віталій та Алмаз Гереги, неймовірної поваги варте те, що ви створили! Потужній організм, який може і має всі шанси на масштабування!Та єдиний мінус цього всього- гнилі персони всередині мережі! Це корозія на вашому човні- а ви ж знаєте, що ржавчина робить з металом?
    Андрій Петрович, звернення особисто до Вас! Не вбивайте те, що люди будували руками своїм тоталітарним і бюрократичним керівництвом! Візьміться краще за маркетинг, за внутрішній кадровий резерв та за справді важливе- щасливих продавців для щасливих покупців!
    Бажаю, щоб наша мережа процвітала і справді стала тією мережею номер 1 в Україні!

21. 9 июля 2021

@ Гость ,ясне діло що не Власник фірми написав ахахаха, експерт найшовся.

22. 9 июля 2021

@ Гость , продавець консультант

23. 5 июля 2021

@ Гость , от і пішли, перші відгуки про справи у середині фірми, значить все ж є проблеми на які всі закривають очі… І ці люди які пишуть тут негативні коментарі праві, бо даний коментар явно написала людина яка знає цю кухню з середини.Надіємось що ці слова будуть почуті,і люди повернуть до себе відношення на яке заслуговують, а не те що зарас є.

24. 4 июля 2021

Шановний Віталій Герега! Знаю,що читаєте кожне залишене тут повідомлення. Ви звісно створили величезну компанію,потужну мережу і це визиває неабияку повагу до Вас,але чи не здається Вам, що Ви трішки запрацювалися)? Відкривавши нові магазини,Ви зовсім забули про магазини, які були відкриті одні з перших. Окрім одноманітного товару,яким забитий склад,потрібно час від часу і кошти вкладати. Так,звісно перевіряючих багато їздить,але ніхто з них,ні одного разу не запитав про потреби магазину,про роботу загалом. Якщо Ви звісно розумієте,про що я. А це я Вам скажу,звична справа у Ваших конкурентів. Віталій Герега та Алмаз Герега Ви засновники цієї компанії, невже Вам все одно скільки бруду від ваших працівників,летить Вам на голови. Зробіть кращу Копійочку,не зовні,а в середині. Щоб при відвідуванні магазину,дівчата з посмішками зустрічали,а не з змученими обличчями,з повним контейнером товару в руках. Можливо, все ж таки доцільно запустити знову проект «Офісні працівники на магазинах», щоб кожен офіційний працівник відчув на собі свої ідеї, свої нововведення. І можливо б так почули проблеми магазинів.

25. 22 июня 2021

Обманюють,гроші не виплачують тим хто звільняється!
    Бо політика така, якщо ти вирішив не працювати в Копійочка ти маєш піти з тим, чим прийшов, тобто — ні з чим!
    Не рекомендую тут працювати нікому: винні завжди одні і ті самі- магазини!
    Шановне керівництво , подумайте, що ж без роздрібу не буде у вас нічого і нікого і списуючи гроші з бідних людей ви не робите собі слави! Мереже ж найбільше розвинута по райцентрам а там слава шириться швидко!
    Нехай Бог віддасть вам те, що ви крали!

26. 21 июня 2021

Не рекомендую працювати в Копійочці. Дуже недобросовісна мережа. Персонал обкрадають до нитки

27. 21 июня 2021

Ця неадекватна людина це Катерина Бордун яка працювала в компанії і вона попала під скорочення того року , була вона лінива як пес нічого не хотіла робити тягнули її як свиню за вуха щоб працювала. Але терпець урвався і тепер вона ходить по магазинах і розказує яка Копійочка погана і що її попер Мар’ян Лазаренко, але це не так її звільнили через те що вона була лінива незграбна невміла працювати в колективі та і як людина вона була г**но.

28. 19 июня 2021

@ Гость , ну судячи з того що даний персонаж ще працює, і причому навіть не думає звільнятися, то пише дану критику не він, а якась обіжена життям особа,яку поперли з фірми, скоріш за все через відсутність бажання працювати або не компетентність) А так як людина щей пише від чужого імені та особи яка ще працює, то хоче щоб і її звільнили… Мабуть один із колишніх працівників даного магазину,ну і понятно що людина підла, нагла, уміє піді**ати коликтив, тому і звільнили щуряку) ну а про розум у даній макітрі явно нема що сказати… Його просто там нема.

29. 19 июня 2021

@ Мар’ян , ви там працювали? На якій посаді?

30. 18 июня 2021

Не ходіть в копійочку на роботу зп ділять на 3 виплати , плани ставлять високі і на махують на ревізіях.

31. 13 июня 2021

Якщо хтось прочитає цей коментар з керівництва помийки під назвою копійочка, ви минулого року багато грошей собі нагребли під час карантину і ще скоротили велику кількість працівників які залишилися без коштів для життя. Надіюся вас Бог добре накаже тих хто приймав такі рішення і тих хто виконував. Щоб вам було в 100 раз гірше як ви зробили простим людям

32. 3 июня 2021

Мінімальна зарплата давно виросла до 6000 тисяч! Але керівництву якось все рівно на це.Розділили працівників на тих хто заслужив ставку і 6500 і 7000 бо живуть в райцентрах, видно газ і світло там дорожче ніж в містечках і тим селюкам достатньо 5500! Про більшу зарплату взагалі мови йти не може! Керівництво все робить для того щоб економити! То топи не довезуть , то змінюють правила вкінці місяця! І звичайно ж — винні лише лінійні працівники- бо вони нічого не роблять! Не кидаються на покупців, не презентують , не прибирають! Маркетинг давно прогнив. Акції в одному магазині є, в іншому немає! Робота в магазині важка- фізично,морально, душевно. Ти завжди відчуваєш провину , якщо не зробив план, бо ж немає зовнішніх факторів , що впливають на торги, є лише продавці.А ось офіс- зовсім інша справа! Завжди на вершині, можуть дозволити собі дорого відпочинки, відпустки — коли з тебе в магазині останню копійку здерають за не зрозумілі дистанційні ревізії.

33. 31 мая 2021

Шановна мережа Копійочка(китайський непотріб)!
    Вас вітає м.Дубровиця
    Працюю в цій гнилій компанії уже досить тривалий час. Спочатку таке гучне працевлаштування, такі гучні обіцянки, заробітня плата до 12тис.,гнучкий графік , всі умови для працівників. А насправді ти вже маєш бути на роботі 7:30, запізнення-пояснююча, відкриваєш всі каси , готовиш весь зал до початку робочого дня, бігаєш з кошиком за кожною людиною з дебільним «Можливо вам щось підказати? А що вас цікавить? А в нас зараз такі акції є» а людина тобі у відповідь гарну нецензурну лексику загне. Продавець консультант повинен консультувати,бути за касою, приймати товар, закривати всі каси, прибирати магазин, залишатись після робочого дня і готовити акції до години так 20:00 -20:30 .
    І нікого не цікавить є в тебе сім’я чи немає. А і ще навіть якщо в тебе вихідний і тобі телефонують вийти на роботу, ти без ніяких але повинна протягом півгодини приїхати і бути на роботі. А колектив так це взагалі інша тема, змії останні, в очі всі такі добреньки , а наділі готові горло перегризти, захворієш то щоб поміняли в твій робочий день то потрібно постаратись, бо нікого не цікавлять твої проблеми.Не виконання плану на день пояснюючу від всього колективу чому не виконали план. Бракований товар працівники викуплять. А самий сік так це регіональний директор, наша Ірина Василівна. Її приїзд змінює все,працівники бояться лишнє слово сказати , неможна пообідати, неможна лишній раз в туалет вийти, перед людьми бігаєш навколішках, не так сказала акцію не так розповіла про товар, не правильно розрахувала людину.Відпустки , лікарняні добитись не реально просто. А про звільнення зовсім інша тема тебе або звільняють без пояснень , або ти звільнитись не можеш взагалі, тому що ти повинен працювати в них до тих пір поки тобі не знайдуть заміну.
    Так що перед тим як іти на цю роботу краще подумайте про наслідки.

34. 31 мая 2021

Ні , ненадається
    Не йдіть туди
    Сама жалію
    Маю серйозні проблеми через цю роботу зі здоров’ям, ледь добилась лікарняне, відпустки не хочуть давати придумують різні на це привчити, а ще написала заяву на звільнення про те що за станом здоров’я я далі працювати неможу так почали вимагати якусь незрозумілу довідку, як виявилось це довідка про інвалідність. Яка нахер інвалідність при запаленні нирок ?!

35. 31 мая 2021

Так де ті лікарні?! Я ні лікарняне взяти не можу, ні звільнитись тому що вони не можуть знайти іншу людину! А те що в працівники серйозні проблеми зі здоров’ям що навіть ходити не може то це фігня

36. 31 мая 2021

На скільки я знаю, то даний сайт моніторять багато керівників. Те що зараз читаю, то з того моменту, як я звільнився, стало тільки гірше. Стосовно скорочень, то вони були під час карантину, а ми у відпустку за власний рахунок йшли. Стосовно посад, то там взагалі все тупо. Немає поняття, як керівник, касир, продавець-консультант, або комірник. Все зводиться до того, що Ви звичайний продавець-касир, з оплатою в 29 гривень в годину, це дуже мало. Це менше, ніж мінімальна заробітна плата.

37. 29 мая 2021

Горовир про жах який відбувається в цій компанії можна вічно, а з плюсів то й нема що сказати.
    Хочу розповісти про абсурдну ситуацію яка відбувається в Копійочці.
    Спочатку вас налаштовують що компанія любить своїх працівників та покупців. При тому що в певний період часу регіональний директор надає наказ позабирати стільчики з кас і увесь день клієнтів біля каси ти розраховуєш раком. Потім в один момент вони збільшують твій 9 годинний день до 10 годинного робочого дня і в додаток їм не подобається що продавці мають зухвалість на обід, тому регіональний забирає годину обіду, обумовлюючи це тим що нема чого сидіти без діла.
    У випадку якщо ти не дай бог захворів що не подобається вищому керівництву на пару з директором регіональний шукає причини для звільнення працівника, вони збирають пояснюючи до лікарняного і по приходу на роботу ти ще пишеш через всякі дрібниці пояснюючи, бо як неодноразово було сказано «вона як захоче тебе звільнити то знайде за що», схоже ставлення і до вагітних в компанії, тільки регіональний дізнається що в компанії працівник вагітний як одразу ж з тобою веде мову директор про те що тобі варто покинути роботу, бо ти або будеш працювати як і всі без єдиних поблажок або тебе звільнять а як будеш мати щось проти то будеш мати проблеми.
    Що до ревізій на початку роботи розказують як прекрасно проходять ревізії в 0. Так, вони і справді проходять в нуль але є щоденні перерахунки деяких товарів які фантастичним чином чи є вони чи набігають щомісяця в 1500 -2000 тисячі. Да здається можна гордитись тим що глобальна ревізія проходить класно, але якщо підрахувати те що щомісячно знімають за дистанційні то не так воно все й прекрасно.
    А зараз компанія знайшла новий спосіб зекономити, ти приходиш на роботу і поки є люди ти є на роботі тільки люди перестають відвідувати магазин ти збираєш речі і йдеш додому, а тому тобі не зараховуються години а значить зс місяць ти маєш не мінімальні 5500, а всього лише 2000 і то якщо і ті будуть. При цьому всьому тобі вміють подзвонити розповісти що компанія платить тобі високу заробітну плату, а ти [цензура] невдячне ще возмущаєшся. Пишу в надії того що власник компанії побачить цей жах який відбувається в його компанії і трошки змінить ставлення до тих хто хоче працювати на благо компанії і створить нормальні умови праці

38. 5 мая 2021

@Надзиратель, минулого літа в них не проходило скорочення персоналу, нібито біда з грошима в них

Як не проходило скорочення? Половино штату на магазинах скоротили

39. 16 апреля 2021

@Добросовісний громадянин), стосовно офіційних зарплат то не забувайте що офіційна тільки мінімалка, решту в конверті. І те що кожних декілька місяців переписуєм заяви на іншого ФОПа це перерваний стаж. І постійно відправляють у відпустку за свій рахунок, не попереджуючи, хоча по факту ти працюєш.

40. 10 апреля 2021

@Надзиратель, Стосовно вашого комментару де Ви працюєте 2 роки, та саму думку про тих хто сюди пише негативні відгуки. Шановний, будьте чесні, щодо зарплат, та авансів ніколи не зрозумієш на який день вони прийдуть. Плюс мінус два, або три дні чекаєш грошей. Стосовно не правдиво звільнених працівників, то до прикладу сам був свідком, що людину звільняли не розібравшись у ситуації. Краще скажіть чому за 2 роки на фірмі так і не налаштували базу 1С для комфортного та швидкого прийняття товару, щоб люди могли швидше з ним розібратись та обслуговувати людей? Компанії вигідно це?) Чому коли Люди виходять на ревізію, яка починається після 20;00 та тягнеться до 6 ранку не оплачується, як нічна зміна? Чому люди мають виходити у 6 ранку, щоб підготувати акцію і залишаються після 20;00, щоб по-прибирати, закрити касову і т.д і цей час не оплачується? Чому кожного вечора директора мають відмазуватись, чому не зроблений план на день? Ревізії це взагалі у Вас жах. Оплата в годину в компанії 32гривні, година. Це тільки вершина айсбергу. І у всьому винні у цьому недобросовісні ліниві працівники, як вказує Вам ваш досвід) Єдиний плюс це те, що офіційне працевлаштування, та хоч трохи оплачують лікарняні. В іншому як раз вимоги, та правила компанії мають дві сторони медалі. Тобто розпорядки, та правила є, але їх не реально виконувати, з проблемами, які є в компанії) До речі люди працюють по два тижні, тому що важко знайти новий персонал, який не знає, що у Вас є проблеми, та політика стосовно старих працівників, які звільнились не витримавши йдуть. В іншому тільки 20 відсотків людей звільнені, та не беруться за діло.

41. 9 апреля 2021

@Гость, доброго дня. Так надається, 21 день відпустки на рік та лікарняні при потребі

42. 7 апреля 2021

@Гость, відпустка надається після 6 місяців роботи. можна тоді взяти 14 днів. але за рік можна взяти лише 20 днів відпустки. а не 24 як в нормальних компаніях) лікарняні оплачуються по мінімальній ставці.

43. 7 апреля 2021

@Гость, надається. Але то зарано питаєш) спочатку протримайся 6 місяців. Не всім це вдається)

44. 6 апреля 2021

Доброго дня! Скажіть,будь ласка, чи надається відпустка та лікарняне у «Копійочці»? У нашому містечку планується відкриття,тому хотіла б дізнатися цю інформацію,бо людина,яка займається набором персоналу, не дала відповідь.

45. 3 апреля 2021

@Гость, Всі думали що її позбулися, але Нажаль цій компанії імпонують тільки такі люди як Д.І., «риба гниє із голови», як би ви не старались поміняти ситуацію на краще, ви її не поміняєте. В компанії царить жадність, один одного готові продати за гривню, тут вижимають останні соки з тебе, фізично не вистачає часу на життя, на хоббі. Працівників ніхто не цінить та не хвалить, їх тільки використовують як «рабсилу» а при любій нагоді викидають як непотріб і обливають гряззю ))) і це вже як правило компанії )) ну і звичайно не заплатять кошти тобою же зароблені )) Працював не довгий час, але реабілітація після такої компанії десь 1міс-1,5міс. Важко звикати до адекватного відношення потім ))) почуваюсь як з зони випустили )

46. 24 марта 2021

47. 21 марта 2021

Саме смішно наступне ,на сцену якимось образом повернули зірку Косівських магазинів Дарію.І якщо ви завітаєте у дані магазини під час того як там орудує ця божевільна,вам відкриється світ коли людина своєю присутністю наводе шороху не тільки на працівників а щей на клієнтів,які шарахаються від неї як чорт від ладана.Про її компетентність давно ходили легенди,людина яка з перегаром виходить до роботи і може сміливо матом послати у відомий напрямок як і незадоволених працівників так і покупців,це все говорить лиш про одне,фірма розказує по свому радіо ефірі у магазинах про кваліфікований персонал а по суті там от такі кадри роками працють,і щей командують,при тому що розумних звільняють а таке бидло залишається…Висновок зробіть собі самі.

А ви думали, що так легко її позбутися, вона ще буде довго кров пити з людей, що привикла робити, роками. Видно падала до ніг генеральному, бо на другому місці роботи, кому вона потрібна, в Копійочці саме раз, яке компетентне керівництво, таких кадрів і тримають.

48. 11 марта 2021

Театр абсурду- це м‘яко сказано.
    Я працюю місяць, єдиний плюс- це оті «прості люди», які є в магазинах.Колектив- дійсно душевний. А от все інше- чистої породи зло! Покупців немає- а винні в цьому ми, приїхав товар — не встигли ціни розкласти- винні ми, у всьому завжди винні прості люди, які просто хочуть без лишніх рухів, продавати , усміхатись і не віддавати всю енергію на роботу , яку і так ніхто не оцінить.

49. 6 марта 2021

50. 5 марта 2021

Копійочка це просто театр абсурда, хоть й знав прекрасно репутацію та всеж пішов пробувати роботу тому що під час карантину небагато варіантів, але не в магазин а на їхні склади і можу сказати що це рофл якийсь а не робота, порядок там відсутній як поняття впринципі ,товар приходить, його ставлять де завгодно,і коли тобі дають накладну зі списком товару який ти повинен відібрати то починається шоу угадайка чи в гостях у даші слідопита,треба перепитати пів складу щоб тобі сказали де твій товар бачили і де він може бути, а це місцями може бути десь посередині рядів з палетами товару , чи на 3 поверху стелажа , і потрібно прикласти багато часу щоб вручну по коробці винести товар собі на тележку, притому ще й може не зійтися в кількості бо його могли до тебе вже відбирати і не записати, і з цим всім треба розбиратися, ломати голову ходити до товарознавців , питати інших , товар теж абсолютно різний,від легеньких розчісок до важких коробок з ложками чи тарілками і нікого ці моменти не цікавлять,не встигаєш значить погано працюеш, словосполучення це пиз**ц топ 1 по складу від працівників , короче склади теж як і вся компанія. ДНО .

1. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

2. 6 февраля 2018

Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Администратор 1
Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?