Кромберг енд Шуберт Україна Лу

Кромберг енд Шуберт Україна Лу

«Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі)
Нас — 40 тисяч. Саме стільки працівників налічує корпорація «Кромберг енд Шуберт»
Ми представлені у 35 країнах — від Австрії та Німеччини до Мексики, Аргентини та Китаю. В Україні «Кромберг енд Шуберт» має понад 10-літню історію успіху — з 2006 року діє завод в Луцьку, де нині працює понад 5 тисяч людей, а в 2016 році стартувало підприємство в Житомирі, де вже сьогодні створено понад 2000 робочих місць.
Наш девіз — «Нуль помилок»! Працюючи з світовими автобрендами, забезпечуємо якість згідно найвищих світових стандартів.
«Рівні можливості для всіх» — саме згідно цього правила побудована вся система управління персоналом на підприємстві. Компанія «вирощує» спеціалістів самотужки. Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навики.

Отзывы о работе в Кромберг енд Шуберт Україна Лу, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Кромберг енд Шуберт Україна Лу

Добавить отзыв о работодателе Кромберг енд Шуберт Україна Лу

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Кромберг енд Шуберт Україна Лу?