Leadsdoit

Leadsdoit — performance marketing team, которая занимается построением affiliate-monetized проектов для зарубежного и внутренних рынков. Компания работает со всеми видами интернет-трафика, успешно зарабатывая на партнерском маркетинге в интернете с 2018го года.

Отзывы о работе в Leadsdoit, зарплаты

1. 12 января 2024

Шкода,що не можу нічого позитивного сказати про цю компанію.
    Проходила співбесіду на 2D художника з рекрутером Олею ще у листопаді ,пройшла успішно перший етап співбесіди,за результатом якої мені дали арт тест,який я виконала у всі терміни і відповідно віддала всі файли.Ольга відповіла,що команді моє тестове сподобалось і вони готові запросити мене на 2 етап,тільки ось біда,працівник який має проводити цей колл пішов у відпустку і повернеться за тиждень.
    Я віднеслась з розумінням,всяке буває,хоча навіщо викладати вакансію,якщо немає відповідних людей для розгляду кандидатів?:)
    Як результат,пройшло вже майже 2 місяці і цей містичний працівник так і не зʼявився на роботі,та й сам рекрутер не дала жодної інформації за весь цей термін очікування.
    Дуже прикро,що ось таке безвідповідальне відношення щодо кандидатів та вакансій,адже обʼєм тестового завдання був великим і !Не оплачуваним!
    Скоріше за все компанія,успішно використала моє тестове у своїх цілях,можливо,й не тільки моє,але це вже на їх совісті:)
    А вам пораджу,не мати справ з компанією,яка не тримає своїх слів і не має каплі поваги до кандидатів на роботу.

2. 30 августа 2023

Проходила интервью на позицию 2д художника
    Очень мутная компания где перед оффером есть этап проверки вас на детекторе лжи))

3. 6 апреля 2023

Був неприємний досвід спілкування з Черненко Анною.
    Сама написала, призначила зустріч і не відповідала ні на повідомлення ні на дзвінки.
    Не рекомендую мати справу!

Добавьте зарплату в компании Leadsdoit

Добавить отзыв о работодателе Leadsdoit

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Leadsdoit?