Меблевий парк

Меблевий парк

«Меблевий парк» — простір меблевиків. Це абсолютно новий проект з нестандартним та індивідуальним підходом до виробництва меблів.

Отзывы о работе в Меблевий парк, зарплаты

1. 5 апреля 2023

Категорично не рекомендую як місце роботи!!! Тут дуже люблять набирати людей на роботу яка є пару місяців в сезон. Особливе скотство в тому, що вас можуть переманювати з стабільного місця, обіцяючі вищу зарплату, кар’єрний ріст (якого тут нема і в помині) і інші «золоті» гори. З виробництва кількох людей знаю, що мусили з МП втікати і проситись назад. Тут вже є купа вакансій, на які шукають людей кожні пару місяців. Кажу про Луцьк, але чула що і в інших місцях не краще нічим!!

2. 31 марта 2022

Казали мені розумні люди ще минулого року — кидай ту гнилоту, не буде тут нічого доброго… Були праві… Всі розуміють що зараз війна, непроста ситуація… Але те що тут твориться — ні в які рамки і ні в яку голову не лізе… Жодної відповідальності і порядності до працівників!! Про тих хто без оформлення працює і говорити не приходиться… Просто кинули людей…

3. 11 февраля 2022

не тратьте час на цю роботу! лапшу вішати тут дуже добре вміють і про добрі умови і про зар плату,, тільки щось на ділі зовсім інше получається. платять від вироботкі но якшо то плити нема, то станкі кітайські постоянно ламаються то заказів мало — шо ти тут заробиш?? на роботу не оформляють, якщо вдруг чп то скажуть шо тебе не знають і ніхто тебе туда не пускав!

Добавьте зарплату в компании Меблевий парк

Добавить отзыв о работодателе Меблевий парк

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Меблевий парк?