Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 22 октября 2021

Почему платят премию за экономию топлива только капитанам и механникам? Если на то пошло помошники тоже судоводители которые могут как добавлять обороты так их и сбавлять.

2. 22 октября 2021

Хай Вадатурський зарплату краще підвищить людям! Бо за копійки ті не від ковіда помруть, а з голоду подохнуть просто! Ціни які скрізь, комуналка яка… а тут зарплата 2 рази в магазин сходить, не говорячи вже про те, що в аптеку треба як захворієш, то вже на те треба позичати в когось! От тобі і Нібулон

3. 21 октября 2021

Я теж думаю, що не варто змушувати вакцинуватися. Хай показяться, як їх так лякають «невідома жижа», антени 5G і ящерики з Нібіру. Пиши заяву про відмову від вакцинації, а заодно від подальших направлень на ПЦР, комп.томограми та бронь стаціонару з ШВЛ від імені підприємства — і грець із тобою. Не хочеш подумати як не про себе і рідних, так хоча б про оточуючих колег на випадок, якщо все ж законтачишся десь об вірус — ну бог тобі суддя (та й колеги нехай дзьобами не клацають, а йдуть і щепляться, поки це можна легко зробити), але й претендувати на те, щоб колеги піклувалися про тебе, теж не треба. Тебе не обходить думка інших щодо необхідності вакцинації? — Так і наслідки розхльобуй самостійно. Щоб було чесно. А природний добір всіх вкотре розсудить. Он як гарно з чумою свого часу вийшло. Тоді ще не придумали всіх цих богопротивних щеплень, тільки на імунітеті і можна було виїхати. І я вам доповім, що навіть не кожен перший тоді й здох! І цього разу теж більшість спокійненько виживе, навіть палець об палець не вдаривши. Тож дайош природний імунітет від кору та правця і повитуху в кожну амбулаторію! Скажемо тверде «ні» вакцинам від Ковіду, начиненим чіпами, свинцем і чорною магією! Вдаримо Конституцією та відосиками з Ютубу по розгільдяйству і лікарському свавіллю! Ур-ря-я-я-а! ;)

4. 21 октября 2021

@ Гость , А разве уже есть приказ , что отправят в отпуск если не сделаешь вакцину ?

5. 21 октября 2021

А смысл от этой вакцыны, если люди сделавшие ее тоже болеют. Заставить, нет такого в законодательстве. Надо люлям тем кто не хочет ее делать выйти в городе пепекрыть дороги на пару дней и пусть тогда задумаются.

6. 21 октября 2021

Ты мне напоминаешь ребят с ЛГБТ,которые орут на каждом углу о своих правах и о том,что их то и дело ущемляют.прививайся в любое удобное место на своём теле,да хоть по 2 раза в день.твоё тело-делай как знаешь,меня-то зачем трогать?я могу твой пост перекрутить в обратную сторону,а если какой-то бедолага прочтёт вышеизложенное тобой и закинет в себя эту гамулу,кончит летально,на твоей совести смерть человека-будешь жить с этим?

7. 20 октября 2021

До чого докотилася ця людина-міліардер??.. Він просто зажерся!@!$$$$$$ Як можна давати декілька років підряд премію баночкою тюльки в томаті і кукурузкою? Коли преміїї в нормальних розвинутих компаніях досягають ставки правцівника за рік..і більше,взалежності відробленого часу даному місця роботи! Позор!!!!!

Так а вы на Фейсбуке пишите своё ФЭ с фотографией, именем и фамилией. Чё все тут жалуются!!!!!!!!! Тут строчат только те, которым всё устраивает или те, которые трусятся остатся без трёх копеек, которые с трудом платит дед.

8. 20 октября 2021

Не мають права звільняти за відсутність вакцинації. Ніякий наказ МОЗ чи постанова Кабміну не має більшої юридичної сили ніж Конституція України, де жодної статті про обов‘язковість вакцинації, де регламентується ПРАВО ВИБОРУ людини робити чи не робити такі дії, ніхто примусово не може бути підданий вакцинації. Люди підуть до суду, разом наймуть одного адвоката всі то ще з Нібулону гарні гроші відсудять за незаконне звільнення і тд

я не защитник Ниаебулона, но тут вы хер шо отсудите. В данной ситуации в Конституции про коронавирус ничего не сказано….так что тут как повезёт

9. 20 октября 2021

А кто скажет мне,если эта вакцина сделает из человека инвалида,откажут ноги,ослепнет,будут кормить его из трубочки и т.д. и т.д,хрен его знает какая побочка вылезет,кто понесёт ответственность?государство?-нет,медики,которые сделают этот укол-нет,зомбированное общество,которые топят за вакцину?-нет,наконец наше предприятие?-конечно же нет!!!!перед уколом,вы даёте письменное согласие на что-либо вытекающее потом.никто,никто не сможет взять на себя этот груз,если с нами что-то произойдёт.я не хочу вводить в себя эту жижу,я не подопытный.хотите-прививайтесь,оставьте здравомыслящих людей в покое.тем более,чего вам бояться непривитых,если вы под защитой вакцины?!

Проблема в том, что мёртвый ты тоже никому не нужен. В анкете, которую заполняет человек ни слова нет о том, что кто-то несёт какую то ответственность, т.к. это анкета разработана для всех вакцин (от гриппа, дифтерии, кори и т.д).Вот мне интересно, почему противники вакцинации считают, что через годик-другой все чпокнутые вакциной сдохнут, ведь это никто не доказал, а те, которые не сделали — будут жить долго и счастливо…(что вообще не факт с сегодняшней мутацией короны. Кто это доказал тоже не понятно!!! Нормально образованные люди никогда не поверят в чипирование и другой не менее бредовый бред, потому что ты [вырезано] никому не нужен, чтоб за тобой следить и проводить разного рода манипуляции. Но умственно отсталый рабочий народ, вместо учёных, вбили в свои пустые голову данный бред. Печально, что твой * может убить не одного человека, который поверит в этот бред.

10. 20 октября 2021

11. 20 октября 2021

12. 20 октября 2021

13. 20 октября 2021

Так, н а Нібулоні всіх заставляють підписувать бумажки, де ти або соглашаєшся на прививку, або відразу пишеш заяву за свій рахунок, не зараз!!! А відразу, післч того як закінчиться сезон

14. 20 октября 2021

А чтото за чертов приказ??? Если у вас небудет сетификата о вакцынировани,вас недопустят до работы??? Но не сейчас, а в сезон, а потом! Когда вы уже никому и нахрен ненужны будете!!!! Ты Вадатурский, самая ****!!!! Ты купил себе титул, как самая правельная компания, в которой все блага для людей!!! Но нет, ты такой же как и все!!!! Если нехочете идите за свой счет??? Так, а почему не прямь сейчас??? В сезон??? Когда мы тебе нужны, а не ты нам???

15. 20 октября 2021

Совершенно верно, если на дежурке везут прц тесты ж не требуют. В нашей стране вакцынацыя не обязательная по законодательству как и прц тест для того что бы ходить на работу.

16. 20 октября 2021

Что за бред рассылает Нибулон в смс о том что нужно заступать на вахту и ехать с прц тестом если будут везти в другой город, у вас что автобус с автовокзала везет , он частный у вас это такая же поездка как ехать на своем автомобиле или по Бла бла кару.

Посмотриие ссылку ниже видео кстати очень полезное, кто выложил его, респект.

17. 16 октября 2021

@ Гость , Дуже велика маржа,не порахували ще скільки дать,дуже переживають,щоб не було вам дуже добре,холопи не достойні високих доходів,тільки арістократи вищого кола оточення,вони ж перевтомлюються бідні,коли ти йому заробляєш статки для життя його сімейства та оточення за кордоном,поїздок постійних для відпочинку.Так вони люблять свою країну,а кошти для життя виводять за кордон,так і відпочинок проводять десь але не тут,гідні зарплати після революції огидності тільки для своїх,а інших довели до зубожіння,нинішня еліта,куди вони себе відносять довели країну до стану коли люди не можуть просто робити свою справу і бути впевненим,що його працю оцінять,а треба завжди як жебраки вимолювати підвищення,доплат і т.д.І це гордий народ,довели його до плінтуса,до позорного становища-жебраків.Якщо в державі не здатні ні чого змінити,в компанії хоч докажіть,що на щось здатні.Зарплати не вистачає ні на що,в компанії недовиконання планів-знімаємо з ваших зарплат кошти;в цьому році все відмінно-так поверніть назад ті кошти-інтенсивність,стажові за 2 роки,докажіть,що ви цінуєте людей в компанії,а так коли вам люди стали потрібні то ліземо в їх кишеню,як в свою,то чому коли все добре-то не згадуємо,що ми поганого зробили людям,герой України-це не зірка на грудях,а в голові повинен бути героєм для свого народу,а люди в компанії і є народом,так докажіть,що все це не слова,а насправді відповідальність,яку треба нести кожний день.Люди зробили все,щоб ви були зараз там де ви є,робіть висновки,інакше всі вас покинуть,якщо ви вчасно не змінете підхід свій до простих людей.Ніхто не вірить,що цар-добрий,а бояри погані,все починається від першопричини,а це ви!

18. 16 октября 2021

@ COVID , работяг это не коснется. Колоть будут офисную п…доту!!!

19. 15 октября 2021

Ну что, маркетинговую дали или старый дед морозится????

20. 15 октября 2021

Ну что товарищи!!! Готовые к приписки от ковид? В IT-enterprays собирают данные о вакцинированных, скоро будут заставлять колоться. Похоже на то что высшие руководство скорей всего заставляют.

21. 10 октября 2021

Працюю вже не один рік, віддав НІБУЛОНУ свою молодість. Працював на амбіціях, за ідею.Витративши всі нерви та здоров’я не можливо адекватно реагувати на ситуації. Філії постійно у разі преміювання знайдіть причину щоб деприміювати. Скільки можна?
    Молоді спеціалісти що приходять це жах аби вважалось а ми маємо з них клипати «спецов» а як ні то за їх пройоби самі і відповадайте.
    Заробітна плата у ІТР менша ніж у звичайного працівника навіщо ми навчалися?
    Однак на офісі керівний склад жирує днями незнають чим зайнятись а ось і премію за зерно отримали по 100 тис.
    Де справедливість?

22. 7 октября 2021

Великие умы предприятия, лучше скажите сотрудникам, когда вы внедрите, например, медицинское страхование сотрудников, а то позиционируете компанию как лидера среди лидеров, первого среди первых!?… а то от ваших «генераторов» идей, типо порошиной, на что-то умное и толковое даже никто и не расчитывает, да и в принципе кто ещё внутри компании может голову поднять и рот открыть с какими-то предложениями или идеями. Пора уже прогрессировать, хотя-бы пытаться создавать вид движения предприятия «в ногу со временем»

23. 6 октября 2021

@ Гость , дед прогнётся под любые обстоятельства

24. 6 октября 2021

Интересно, Вадатурский и дальше будет сотрудничать с Укрэксимбанком после скандала, нападение на журналистов после неудобных вопросов управляющему о коррупционных схемах? Ведь он на каждом углу кричиь, что бизнес ведёт только с «прозорими» партнёрами…

25. 5 октября 2021

Если в дворники не берут то тогда на Наеблон. Но я лучше бы пошел в дворники. Не идите туда работать Не отравляйте себе жизнь. Заработаете себе кучу болячек от пыли и адского труда, потом вас выплюнут и растопчут, а вам это все расхлебывать. Условия труда невыносимые для простого человека, требования просто нереальные, а зарплата дуля с маком. Средств защиты нету, нормального инструмента тоже нету все низкопробное по тендеру. В общем одним словом ШАРАГА!

26. 2 октября 2021

Здравствуйте. Прошу проверить филию Тетерев, главный руководитель плохо относится к работникам и решает проблемы не по закону.

А как вы предлагаете проверить плохое отношения руководства???Детектор лжи или заслать туда порошинских ж*полизов??? Плохое отношение руководства к подчиненным, это главная визитная карточка нибулона !!!!! Уверен, никто ничего проверять не будет!!!

27. 2 октября 2021

28. 2 октября 2021

Всё руководство в этой компании «с к * т ы ня ки а не люди, жрут в одно хлебало, чтобы их детки за счёт экономии, учились и жили как минимум в столице. А ВЫ работяги жрите зимой снег за свой счёт или на бирже а летом пыль нибулона. При этом рекламируя громкое имя этой шарашкиной конторы. Уже наэкономили столько, что можно было Беларусь купить, только жадное ипало руковотсва жрёт кашляя и не как не нажрётся.

29. 2 октября 2021

нибулон, это рабство!!! Так как пользуються безработицей в стране. Тем более в сёлах и пенсионерами, которым деваться не куда! Ипанутая система экономии, создана не людями! Которая работает против тех кто реально зарабатывает, нооо имеют те кто считают цифры от тех, кто их приносит, привозит! Ребята не смотрите на громкое название этой конторы, держитесь подальше от неё! Здесь на вас заработают, при этом не дадут заработать ВАМ! Гниль а не предприятие!!!

30. 30 сентября 2021

@ Гость , психологічний тиск і моральні приниження — основні принципи управління і побудови атмосфери в Нібулоні, починаючи з генерального… який на власному прикладі показує і підтримує таке управління(

31. 28 сентября 2021

І це дійсно так. Спеціалістів не поважають. Атмосфера на підприємстві здай колегу свого і все тобі буде. Люди гризуться між собою, і це керівництво влаштовує. Одні тільки склоки та наклепи, із-за яких страждають зовсім не винні люди. Одні тільки обіцянки, а діла немає.

32. 27 сентября 2021

Працюю вже не один рік, віддав НІБУЛОНУ свою молодість. Працював на амбіціях, за ідею. Надоїло вже, немає ніякого терпіння, з кожним роком все гірше, заробітна плата більше трьох років на місці, всі можливі премії поурізали, інтенсивність праці даю вам гарантію після сезону знімуть. Молодих спеціалістів вже навіть підйомними не затягнеш працювати, я знаю бо сам агітував за НІБУЛОН. Всі звільняються, замінити нема ким. Приходять або які 2+2 не додадуть потім ти за них ще без доплати сидиш, або звільняються через місяць, бо людина з нормальним психічним здоров‘ям не витримає. На офісі ситуація не краща, ті що більш-менш були всі пішли, набрали кого попало, ти йому по телефону не зможеш пояснити що до чого бо людина не розуміє яку вона займає посаду. Генеральний директор навіть не знає що в нього на підприємствах, бо зами тільки потрібні звіти подають. Філії стоять повні, ну їх план приймання від того не міняється. Постачальники теж не в захваті від роботи. Кудись котимося не знаємо куди, головне що в фейсбуці в нас все добре. Просто наболіло…

33. 25 сентября 2021

Дід думає що гроші забере з собою в могилу, опанасович даєш гідну зарплату!?! Ціни ростуть долЯр стоїть зерно торгується в доларах а зарплати в гривнях

Людей за рабів вважає ,що тут мовити,компанія давно вже не його і ми в його грі пішаки,і чує він тільки тих хто рядом з ним і вішають на вуха локшину,що вони кращі та заслужені,не витрачайте свій час на доводи,йому вони не цікаві,власну думку втратив,як і хист цінувати свої 7000 людей,близьке оточення годується,які в лице посміхаються,а в душі мігери,яких світ ще не бачив…Безхребетні люди їм тільки потрібні,думаючі люди-це конкуренти,а їм потрібне слухняне стадо…Обіцянне підняття зарплати так і не відбулось,незалежно яке б становище не було в компанії,завжди для нас коштів немає,а працю віддавай з кожним роком все більше і більше,будьте відповідальним перед самим собою та підніміть ті бісові зарплати-для вас це копійки,тільки ваші відділи рахують,як черепахи,перевіряючи філії на витривалість,розберіться з цим,якщо хочете,щоб сезон був дійсно вдалим,люди віддано працюють,цінуйте їх відношення до компанії на протязі великого часу свого життя,яке вони вирішили пов‘язати з вами..!

34. 25 сентября 2021

То може жить на Нібулоні краще, а вдома ж комуналку не платити — економія одна, і зарплата в тих копійках ціла!
    Шановне КЕРІВНИЦТВО, підвищіть зарплату людям, не лише сраколизкам доплати давайте, а всім однаково ! Тим , що Ви робите, Ви тільки людей наставляєте один на одного. Одна заздрість, злість, хитрість. Хто сезонний зайдіть в адміністрацію сидять гуляють днями, АЛЕ ж ні, директор сказав — ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ, НАТЕ ДОПЛАТИ! Інші ж як собаки за копійки бігають по Нібулоні служать!

35. 24 сентября 2021

Всі головні спеціалісти з дулею, крім тих звісно, що хитрожопіший за всіх. Так що не тільки торговий з копійками сидить зарплати

Головне, що у нас рекорди кожний рік,закуповуємо,шукаємо те зерно,а зарплати,яка б відповідала тому вкладу,що ти приносиш компанії,як не було,так і не намічається,в тому році з‘їхали,що ковід і лікарні,хоча ЄБРР повинен бути допомогти надійному партнеру,як НІБУЛОН,але вирішили з нашої кишені допомога буде більш безкоштовною,втратили 10 відсотків спеціалістів,підняли вибірково зарплату,щоб сезон пройти для мега-заробітків,усім не важають за потрібне підіймати,хто ці люди,та ніхто для них,вони ж якісь там керівники,у них і так все добре,не розуміючи,що при таких ніяких зарплатах керівником бути,відповідаючи за ефективну організацію праці на підприємстві ніхто вже не буде,тому що,відповідальність і оплата не відповідає один одному,тому усі так і починають робити,як їх оцінюють,і багато вже хто шукає собі роботу на стороні і скоро почнуть уходити,конкуренти наші так себе не ведуть і за наших фахівців борються і переманюють,а ми гадаємо,що все заспокоїлось і звільнення припинилось,зараз почнеться звільнення керівного складу,так як ці мізерні зарплати можете забрати собі і приізжайте на філії і впахуйте з людьми,будете знати чого коштують ваші рекорди!

36. 23 сентября 2021

чого ви плачите що мала заробітна плата, працюйте у вихідні дні подвійна оплата а в такі дні показуйте що щось робите от і все все одно ніхто не контролює просто мало їх у місяці.а так можна і мілійон заробить за рік.

37. 22 сентября 2021

38. 21 сентября 2021

39. 21 сентября 2021

Нибулон — это приговор в будущем каждого сотрудника!!!

Та не, ты почитай ветку, для некоторых — это всё, высшая планка, потолок, небо и космос в одном флаконе! Лучше Нибулона в их жизни небыло, нет и не будет! )))))) А все остальные просто неблагодарные! )))))))))))))

40. 21 сентября 2021

Нибулон — это приговор в будущем каждого сотрудника!!!

Не понимаю тех кто там до сих пор сидит. Не цените вы свой труд и не уважаете себя. Вот и вытирают каждая шавка об вас ноги. А потом пишите тут жалостные речи типа «Мы такие хорошие, а нас не ценят» Начните уважать себя. Написали заяву, швырнули в морду развернулись и ушли. Пусть репы чешут.

41. 20 сентября 2021

@ Гость ,
    Так а что ты хотел?!)
    Тип в судоходстве полный 0!)
    Ты думал что он будем умные фразы говорить? Или действия адекватные демонстрировать?!)
    Я тебя умоляю…!)
    Половина главного офиса баржу только на картинке видели!
    Они когда приходят и видят флот в живую, у них глаза на лоб вылазят!)
    Стоишь и смотришь на их шокированное выражение лица, и просто понимаешь насколько все запущено!
    Тобой пытаться руководить люди которые вообще понятие не имеют о этой сфере

42. 20 сентября 2021

43. 20 сентября 2021

А что там на Южном Буге после революции? Судя по сводкам успехами и не пахнет.

Чому не має успіхів? По Дашківцям соняшник по 3 ц/га сипе, таких «успехов» ще не бачив Нібулон.

а деж ділись засоби, які здатні забезпечити вам якісний і багатий урожай.
    там де і служба безпеки. одні крадуть другі сплять.
    не розуміють як потрібно організувати роботу .нету спецов в службе СБ а Ромадин не успевает.

44. 20 сентября 2021

Ніколи не писав але тепер аж накипіло,зарплата торгового відділу по (філіях) виходить нижча набагато чим у звичайного працівника . Раніше працював і знав що зарплата відповідала працівникові торгово відділу і задачі поставлені ми виконували знали за що , але з роками задачі тільки ростуть а зарплата як стояла так і стоїть . А коли дізнавшись яка З/п у звичайного робітника піднята , то просто накипіло. Робітник відпрацював зміну та поїхав додому , а нас робота не залишає даже вночі , розмови перемовини погодження , а як до зарплати то платять всього за 7 годин робочих, а повідомляють у вас ненормований робочий день так платіть за весь час що ми не спимо,абож платіть гідну зарплату! Просто Олексій Опанасович про нас повністю забув , не жалуются тоді добре , а коли сім’ю немає нормально за що одіти та прокормити, то і робота не в радість.
    Буде підняття заробітної плати чи ні хтось чув.

45. 19 сентября 2021

Теж надходить думка послати нібулон нах. Працюю не роботягою а зарплата близька до них, мізгів виносять ніби платять мільйон, з Миколаєва підтримки майже немає тому що хто допомагав і щось могли вже позвільнялись залишились одиниці. На філіях тільки директора отримують нормально купують квартири будують будинки по дві машини мають, у відпустку можуть злиняти і всезон а тебе не пускають так жеш сезон почався. В лабораторіях вирощують зміюк на чолі з головною * шевчук. Всі якісь злі робить нічого не хочуть, не зрозуміла роль тех.директора залишились Михайлова той хоть працює

А хто вам з Миколаєва допомагав? Там взагалі хтось може допомагати????

46. 19 сентября 2021

А что там на Южном Буге после революции? Судя по сводкам успехами и не пахнет.

47. 18 сентября 2021

Чуствую Миша СК скоро получит люлей по литцу, за его разговоры с сотрудниками по хамски , и за его безграмотные предложения .

48. 17 сентября 2021

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?