Паяльня

Паяльня

Паяльня — це молода та стрімко розвиваюча компанія в напрямку ремонту розумної техніки (телефонів, планшетів, смарт-годинників) та продажу сучасної техніки різноманітних відомих брендів. На ринку з 2021 року. Працюємо нещодавно, але вже змогли заслужити авторитет серед клієнтів та відмінну репутацію.

Отзывы о работе в Паяльня, зарплаты

1. 28 января 2024

Відгукнувся на вакансію фотограф\контент-менеджер. Прийшов на співбесіду до HR-менеджера Марьяна. Тепер розповім, що мені обіцяли, а я побачив насправді.
    Обіцяли під час співбесіди (основне):
    — Окреме робоче місце з комп`ютером на два монітори
    — Фотостудія (мали на увазі наявність освітлювальних приладів, фотозона, фотофон, стіл тощо)
    — Навчання та супровід під час стажування
    — Місячна норма виробництва контенту 20 reels та 2-3 фото на день
    — З\П від 15000 до 20000 гр
    — Можливість самому встановлювати свій графік роботи та працювати в офісі та вдома

Що я побачив під час стажування:
    — Окреме робоче місце існує тільки в окремому закритому приміщенні для штатного оператора\фотографа, який там працює від самого відкриття Паяльні (як ви могли зрозуміти, це точно був не я). Тобто для мене робочого місця там не існувало та існувати не могло в принципі, тому що всі приміщення зайняті під склади. Хоча мені дуже важливо мати своє робоче місце.

Загалом моїм робочим місцем була клієнтська зона, в якій клієнти очікували свою техніку або стояли біля менеджера. Як ви розумієте, працювати мені доводилось прямо в присутності клієнтів, які стояли над душею та заважали знімати відео. Відпочинку та адекватної роботи в такому режимі бути не могло, навіть ніде було чашки кави випити, бо «кухня» постійно була кимось зайнята («кухня» займає 2 кв.м.)
    — Виходячи з положення, яке описане вище, фотостудії, звісно, також не існує
    — В моїх зйомках мені ніхто не допомагав, було тільки два завдання за весь час стажування. Референсів та чіткого ТЗ не було, тому що саме від мене хотів керівник, зрозуміти було
    неможливо.
    — В перший день стажування мені сказали відзняти МІСЯЧНУ норму відео, тобто я два дні підряд знімав відео, і майже тиждень монтував. Але мені сказали що по їх «нормах KPI» я погано справляюсь
    — Замість 15К мені за мою роботу заплатили всього тисячу гривень. Через ДВА МІСЯЦІ після звільнення.
    — Стосовно графіку дійсно не збрехали. Я два дні був фізично в магазині та весь інший час довелось провести вдома. Хоча монтувати я мав як нормальна людина в їх «офісі».

2. 8 марта 2023

Работала продавцом смартфонов 3 месяца, никакого уважения к сотрудникам нет. Обещают зарплату 13 000 , а в итоге — чуть более минималки 7000.Есть надуманные штрафы. Магазин без ремонта, крыша течет.

Фотограф 1

Добавьте зарплату в компании Паяльня

Добавить отзыв о работодателе Паяльня

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Паяльня?