AICM Украина

AICM Украина

Международный благотворительный фонд.
Керівництво Міжнародного Фонду Медичної Співпраці (Association Іnternationale de Сoopération Médicale — «AICM») вже понад 16 років надає медичну та фармацевтичну допомогу країнам Центральної та Східної Європи. Ми глибоко занепокоєні кризовою ситуацією в галузі охорони здоров’я в Україні, де рівень смертності є найвищим у Європі та, в більшості випадків, застаріла система охорони здоров’я. Багато українських лікарів зверталися до нас із проханням допомогти їм налагодити контакт із їхніми французькими колегами. Саме через величезний попит на запозичення зарубіжного досвіду, а також отримавши позитивну відповідь з французької сторони, ми вирішили створити в Україні Фонд, який став би своєрідним містком між двома країнами. З моменту створення Фонду його діяльність поширилася на кілька сотень лікарень та державних установ України.

Міжнародний гуманітарний фонд «AICM Україна» зареєстрований в Україні 27 березня 2006 року за номером 34241394.

Наш Фонд Медичного Співробітництва працює за такими основними напрямками співпраці:

— УРЯД: Участь на урядовому рівні в робочих групах з питань охорони здоров’я, у реалізації гуманітарних проектів та у розробці цілісної програми профілактики захворювань. З метою реалізації вищезазначених заходів ми підписали з Урядом України угоду про співпрацю, за якою з української сторони підписали міністр охорони здоров’я, міністр закордонних справ та міністр юстиції (на сьогодні наша організація єдина в Україна, яка має такий договір). Результатом цієї угоди стало створення у 2008 році Національного інституту раку в Україні, а також налагодження співпраці в інших сферах у наступні роки (СНІД, туберкульоз, епілепсія…).

— НАУКА: Наукове співробітництво в галузі медицини (участь у конференціях, обмін науковими статтями тощо), проведення наукових досліджень з різних питань французькими інститутами, зокрема в галузі боротьби з раком, боротьби з СНІД, подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Крім того, на базі МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ми організовуємо курси з різних спеціальностей сучасної медицини.

— УСТАНОВИ: Участь у підвищенні кваліфікації та навчанні лікарів інститутів, що спеціалізуються на таких профілях, як кардіохірургія, неврологія, нейрохірургія, педіатрія та гінекологія. 55 лікарів-спеціалістів пройшли навчання та стажування від 1 до 4 місяців у Франції.

— ЛІКАРНІ: Надавати допомогу медичним закладам, які її потребують, шляхом навчання лікарів, проведення складних хірургічних операцій у Франції, доставки необхідного обладнання. Так, обладнано 5 діалізних центрів (штучна нирка), десятки операційних та кабінетів рентгенологічної діагностики по всій Україні. Загалом матеріальну допомогу від України отримали 274 лікарні. Розвиток «побратимських» зв’язків між українськими та французькими лікарнями. Допомога в просуванні європейських медичних стандартів в Україні. Спеціальна допомога в боротьбі з епідемією COVID-19.

— КОНСУЛЬТАЦІЯ: Реалізація масштабних проектів, щоб допомогти громадам покращити медичну допомогу в рамках децентралізації та медичної реформи. Більш загальні та немедичні проекти щодо адміністративної та людської реорганізації громад, захисту жінок і дітей, які постраждали від насильства, боротьби з корупцією, поваги до прав дітей-сиріт або тих, хто перебуває під захистом держави.

Website: https://aicm/eu/uk

Отзывы о работе в AICM Украина, зарплаты

1. 7 мая 2021

Организация не рассчиталась со мной по зарплате. Зарплата как лотерея: "выдадут тебе ее согласно договору, или же сократят?". Частая практика — увольнять своих сотрудников. Не придерживаются договоренностей с сотрудниками. Менеджмент ситуативный, а не системный (что крайне усложняет работу и препятствует эффективному решению задач проекта)

1. 12 ноября 2021

Шановний Вікторе,
      це ненормально, що Ви погано відгукуєтесь про наш Фонд. Ми повністю зупинили на законних підставах Ваш випробувальний термін, оскільки у вашому табелі обліку робочого часу не відображено фактичну віддалену роботу. Ми кілька разів пояснювали та говорили Вам, що не задоволені результатом Вашої роботи і що Ваше ставлення зовсім не професійне. Можливо, у Вас занадто висока самооцінка, але Ви повинні визнати, що не можете працювати в команді.
      Проте бажаємо Вам успіхів у майбутньому.

Добавьте зарплату в компании AICM Украина

Добавить отзыв о работодателе AICM Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании AICM Украина?