AICM Украина

AICM Украина

Международный благотворительный фонд.
Керівництво Міжнародного Фонду Медичної Співпраці (Association Іnternationale de Сoopération Médicale — «AICM») вже понад 16 років надає медичну та фармацевтичну допомогу країнам Центральної та Східної Європи. Ми глибоко занепокоєні кризовою ситуацією в галузі охорони здоров’я в Україні, де рівень смертності є найвищим у Європі та, в більшості випадків, застаріла система охорони здоров’я. Багато українських лікарів зверталися до нас із проханням допомогти їм налагодити контакт із їхніми французькими колегами. Саме через величезний попит на запозичення зарубіжного досвіду, а також отримавши позитивну відповідь з французької сторони, ми вирішили створити в Україні Фонд, який став би своєрідним містком між двома країнами. З моменту створення Фонду його діяльність поширилася на кілька сотень лікарень та державних установ України.

Отзывы о работе в AICM Украина, зарплаты

1. 26 марта 2024

Працювала в Полтаві в прихистку для жінок в смт россошенці вул.пушкіна 23. Це просто жах. Виконувала зовсім інші обовяки ніж ті які обіцяли. Від слова зовсім інші. Керівництво француз і його співмешканка ненавидять всі працівників. Ставляться як до бидла. Мені взагалі не пояснили за що я є звільнена. Звернулась з заявою до поліції. Очікую результат розслідування. На мою думку вони просто крадуть гроші у донорів

2. 26 февраля 2024

Шановний Х, ви анонімно пишете безпідставні звинувачення та образи і це легко. Якщо вас виключили з нашого Фонду, це сталося або через серйозну неправомірну поведінку, брехню, шахрайство або крадіжку. Сподіваюся, ви знайдете такого ж поступливого роботодавця, як ми, який дав вам кілька шансів, перш ніж законно залишити нас.

3. 14 ноября 2023

Отже АІСМ Україна…як хтось тут писав і я погоджуюсь прибрати слова Україна.Чому? та тому що Крістіан і його чи то дружина чи то чпівмешканка чхати хотіли на Україну. Хизуючись допомогою вони привласнюють неабиякі кошти.Із тонн гуманітакри,постраждалим доходить НЕ ВСЯ гуманітакрка. Тобото кошторис завищений а по факту….Людей вони вважають за рабів.Робочий день інколи триває до 14 годин і звісно не доплачується.Окремо про преза фонду Тетяна. Найнеадекватніше створіння.Такої неадвектватної жінки ніде не знайдете.Повністю не володіє собою,доречі в неї повна відраза до Укрмови. Крістіан просто старий бовдур,мішок з *** який нікого не слухає крім Тетяні. Доречі коли зарплата всі мають йому казати в повідомленнях «дякую»….ось так…доречі прихисток то ще те відмивання коштів(пушкіна,23.смт Россошенці.Полтава)можливо поліцію зацікавить.

4. 18 сентября 2023

AICM це міжнародний фонд з зовсім не міжнародним відношенням до співробітників. Не важливо що там у вас в договорі прописано… ви будете працювати стільки скільки забажає керівництво… ніяких доплат, бонусів чи плюшок ви не побачите.
    Про лікарняні, відпускні або ще якісь незапланированні обставини можете забути.
    Тетяна — президент фонду, гарно вливає у вуха на першій співбесіді, здебільшого розповідаючи про Фонд, який він
    гарний і скільком людям вони допомогли.
    Ви з захопленням у все це вірите…
    Можливо колись у далекому 2006 або 2014 цей фонд робив гарні справи та поважав своїх колег, але на жаль зараз все по іншому…
    Вас беруть, обіцяють достойну заробітну плату, але чесно кажучи на фоні інших фондів це не зарплата зовсім…, а потім коли вони «награлися» вас просто викидають… Ви їм вже не цікаві. Тетяна не може ні з ким спрацюватися, тому що сама є не кваліфікованим керівником. І якщо людина поважає свої кордони та вимагає до себе поваги, вона просто жаліється пану Крістіану і людину звільняють.
    У цьому фонді кожен найманий співробітник викладався на всі 100%. Люди нехтували своїми сімʼями, своїм часом, бо кожен розумів що він відповідальний у цей нелегкий час. Але цього всього було не досить керівництву і вони вимагали більше і більше.
    Я можу писати безкінечно…але… якщо ви молоді, амбітні, ще не мали жодного досвіду то можливо це саме той варіант, де його можна отримати і заробити грошей… але будьте готові що ви ніхто і звати вас ніяк, а якщо ви класний кваліфікований співробітник- обходьте цей фонд подалі, повірте там нікого не цінують… все наіграно та лицемірно, ніхто не поважає ваші кордони. І повірте зарплатнею вас теж балувати не будуть.
    Але вирішувати звісно тільки вам.

5. 29 августа 2023

більшої дичини ніж АІСМ я ще не бачив, ті гроші що обіцяють не платять і за переработку також, більш нахабнілих керівників знайти важко! старий маразматик і баба з клімаксом! дурять людей і вважають всіх за рабів, не рекомендую витрачати час

6. 26 августа 2023

УВАГА! Якщо Ви влаштовуєтесь в цей фонд на посаду яка передбачає перебирати папірці, та працювати в інтернеті — будьте готові пахати на складі, збирати коробки, палети, мити підлогу, копати дитячий майданчик, бути експедитором, закупщиком, вантажником, вигулювати котів, бути водієм, та перекладачем . Все виключно для того щоб задовільнити всі потреби директорки фонду. Нікому не рекомендую влаштовуватись в цей чдєсний і нєобикновєнний фонд. Ставлення керівниці до підлеглих як до собак. Платили гарно, але останні три місяці вчасно до дому не потрапляв, тому що немає людей і потрібно було допомагати колегам. Колектив був чудовий, але Тетяна взагалі не знає що таке менеджмент

7. 15 августа 2023

Мене запросили в AISM в якості інженера — будівельника. Планувались до ремонту ряд об’єктів нерухомості для забезпечення діяльності Благодійного Фонду. Своїх робітників будівельників АІSM наймати не планував, тому вирішено було запрошувати їх зі сторони, оформлюючи при цьому договір ЦПХ. Страхуючи себе, я склав кошторис на роботи що планувалось виконати і підписав його в директора AISM Україна Гребенщикової. Роботи виконувались справно, швидко і Гребенщиковій дуже захотілося не платити за роботу всю сумму. Почали вигадуватись різні причини. Я, звісно був проти, і тому не пройшов «випробувальний термін». Не жалію зовсім. Більш гонористої, нездатної керувати жодним процесом людини ніж Гребенщикова не знайти в цілій Україні. Ви б чули, як вона хизувалася опорядженням прихистку, в якому повинні жити сім’ї з дітьми — така собі маленька комора, затягнута вся в штучні, геть неякісні матеріали типу ковраліна, на який навіть сертифіката по екологічності не видають. Через дві години в такому приміщенні починає боліти голова та трохи нудити. Але з вигляду красиво. Ніби з куклами Барбі бавляться.

8. 15 августа 2023

Хочу написати свій відгук про роботу в АІСМ Україна, щоб засерегти інших від токсичних трудових відносин. Працювала 3 місяці по ЦПХ помічником бухгалтера (хоча ця посада підпадає під трудові відносини) з 1 місяцем випробування. Доречі, так оформлюют всіх, незалежно від посадових обов’язків.
    На співбесіді обіцяли 8 годинний робочий день, по факту працювала не менше 10 годин. За перевищення робочого часу нічого не доплачували. Роботала на закритій, охороняємій території, яку можна було покинути лише з дозволу президентки фонду. Президентка фонду Тетяна, досить неприємна особа, все залежить від її настрою. Дуже непрофесійна та до своїх співробітників ставиться як до рабів. За період моєї роботи було звільнено близько 9 осіб, більшість з яких, без попередження, просто за один день.
    У фонді не має читкої організації праці. Все відбувається спонтанно. Якась дивна у всьому секретність. Завдвння надаються під кінець робочого часу. Все робиться, щоб робітник затримувався на роботі довше.
    Гадаю, що цей фонд треба перевіряти Інспекцїї з праці (на предмет трудових відносин), СБУ (на предмет відмивання коштів).
    Гадаю, що таким роботодавцям не місце в Україні.

9. 14 августа 2023

Уточнюю. Прихисток знаходиться за адресою:місто Полтава,смт Россошенці,вул.Пушкіна,23. Для правоохоронних органів. Здається,що там замість прихистку йдуть корупційні оборутки з медицинськими препаратами,та відмиванням коштів.

10. 14 августа 2023

Працював трохи більше місяця. Було недотримання умов заробітньої плати. Але то таке. Був звільнений ща словами Крістіана за недовіру. А тепер по порядку. Очолював так званий «Прихисток для жінок які постраждали від домашнього насильства». Знаходиться в Россошенцях,примістя Полтави. Вулиця Пушкіна,24. Колектив-дуже приємні люди,які виконують свої обовязки. (За замовчуванням раніше 19 ніхто не покидає локацію). Так,аісм є організація яка допомага постраждалим під час війни,але таке враження що працівники допомагають, а Крістіан,засновник фонду,і Татьяна,його співмешканка,користуються цим,і звітуючи донорам,привласнюють чужі лаври. Мовчу про будівлі і землі. Цікаво чи знає СБУ про таку організацію? Щоб я зробив. По перше негайно прибрати Україна від ганебного аісм. По друге,сповістмв би донорів. Ну і мабудь звернувся б до правоохоронних органів. Зарплата то таке. А от корупція то вже інша справа.

11. 13 декабря 2021

Не хотела писать, но напишу.Остап Бендер отдыхает.На собеседовании вам озвучивают зарплату, но когда отработаете, то получаете вы ее согласно так называемых таймшитов в разы меньше, и не факт, что вам выплатят все причитающееся при увольнении. Попросила найти их человека на мое место , так как не хочу там работать. В итоге тянули резину, пока не написала заявление. На момент увольнения бухгалтера так и не нашли-видно не густо желающих работать на эти копейки. Через время начались звонки с бесконечными просьбами что-то еще сделать дополнительно, когда это уже надоело, Кристиан пишет письмо, что они могут найти документы, которые сами же присылали мне и я не выполнила юр обязательства по контракту. В общем, холопы плохо работают, похоже экспаты из Франции не знают украинское трудовое законодательство. Люди-пренеприятные, подобной жадности и крахоборства я еще не встречала. Надеюсь, Кар-Ма Божия их настигнет!

12. 7 мая 2021

Организация не рассчиталась со мной по зарплате. Зарплата как лотерея: "выдадут тебе ее согласно договору, или же сократят?". Частая практика — увольнять своих сотрудников. Не придерживаются договоренностей с сотрудниками. Менеджмент ситуативный, а не системный (что крайне усложняет работу и препятствует эффективному решению задач проекта)

1. 12 ноября 2021

Шановний Вікторе,
      це ненормально, що Ви погано відгукуєтесь про наш Фонд. Ми повністю зупинили на законних підставах Ваш випробувальний термін, оскільки у вашому табелі обліку робочого часу не відображено фактичну віддалену роботу. Ми кілька разів пояснювали та говорили Вам, що не задоволені результатом Вашої роботи і що Ваше ставлення зовсім не професійне. Можливо, у Вас занадто висока самооцінка, але Ви повинні визнати, що не можете працювати в команді.
      Проте бажаємо Вам успіхів у майбутньому.

Добавьте зарплату в компании AICM Украина

Добавить отзыв о работодателе AICM Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании AICM Украина?