ProStor

ProStor

PROSTOR — національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена у двадцяти двох регіонах України.
Перший магазин PROSTOR був відкритий у 2005 році у Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує понад 450 сучасних магазинів у більш ніж 80 містах України.

Отзывы о работе в ProStor, зарплаты

1. 8 ноября 2023

Я была недавно продавцом кассиром в Просторе, обещали при трудоустройсьве от 12,500 до 15000грн, работала почти 15 рабочих дней, график был 3/3. Работала в Dream Berry, там и находился этот магазин. По началу кажеться что все норм, но постепенно, ты превращаешся в раба, делаешь все, обслуживаешь покупателей, и не дай бог если еще при покупателей не будешь говорить определенные фразы Простора, реально под вечер уже язык заплетаеться, иначе будут снимать бонусы…и это часть беды. Также нужно подбегать в зале к покупателям на косметику и спрашивать, чем могу помочь, а если нужно что то найти..то ищешь, пока очередь подтягиваеться на кассе, потом извеняешся в лучшем случае, бежишь на кассу и тд. Также ты уборщица…еще расставляешь товар, меняешь ценники, подтягиваешь товар. А еще есть админ и зам, которые часто пропадают в своем кабинетеке…а я часто в зале была, и при этом надо все успевать, и еще вечно отпрашиваешся в туалет, перекур и есть только пол часа за день пообедать. Работа с 10 до 22…но за пол часа приходишь раньше. Вообщем даже не в этом дело, админша и зам постепенно садяться на голову, вызывая меня каждый раз в мои выходные, а у меня двое детей, семья. Как то раз вышла, выручила, но после этого просто какая то система…если в начале просили, то потом это переходило в приказы с таким тоном, и тыканьем что я там что то не доделала, и я мол обязана выйти в свой выходной доделать. Вообщем атмосфера ужасная стала, вечно админша и зам тыкали, указывали…админша вообще неадыкватный человек. Решила уволиться, когда увольнялась, эта админша решила в последний день всю злость на меня выкатить по полной…она как бешаная орала, хамила и оскорбляла. Этого поворота я не ожидала…это в первые я столькнулась с таким быдлом, в шарашкиной конторе под названием Простор, я уже всем своим родным рассказала…это не Простор, а Позор!) А за 15 рабочих дней мне заплатили в начале на карту укрсиббанка капнуло 700грн, и 7го числа зп 3400))) вообщем они начисляют в три этапа зп…но ту которую они обещают по телефону, фиг вы такую зп вообще получите, будете работать физически и морально уставать за зп 6000грн)) Поэтому обходите сторой и не устраивайтесь в этот Позор магазин)) я глотнула опыта, с ужасным отношением к работникам да и еще зп копейки)

2. 27 октября 2023

Після останнього робочого дня хотілось написати цілу поему, а не відгук, але зараз відпустило і можу поділитися своїми враженнями на холодну голову.
    Працювала у Просторі декілька місяців і ось що можу сказати. Ваша якість роботи напряму залежить від того, який в магазині управляючий. Неодноразово бувала в інших магазинах по своєму місту і бачила дівчат, які нікуди не спішили, працювали в кайф, час від часу розмовляли між собою і ніхто їм нічого не казав. В магазині ж в якому я працювала, було все навпаки: потрібно було бігати як собака, одночасно відпускаючи людей на касі та консультуючи в залі. Звичайні робітники, такі як ПНТ та ТОВ не мали змоги присісти, тому часто ховались за касою, щоб банально пересидіти пару хвилин, натомість «верхівка» могла 24/7 попивати каву в кабінеті. Зіткнулася також з такою ситуацією, коли тебе не підвищують, але беруть на посаду вище ту людину, яка подобається управляючій, незважаючи на те, як інша людина працює.
    Щодо оплати. Вас будуть змушувати робити іменну карту банка, задля того, щоб туди нараховувати заробітну плату, АЛЕ кошти можуть надходити Вам також і на інші карти, які Ви будете вказувати. При звільненні також урізають виплати майже в 20% від Вашої місячної ЗП.
    В Просторі Ви також можете побачити величезну кількість правил та відповідно штрафів за їх невиконнаня. Банально забули корзинку клієнту запропонувати, тобі вже в розрахунковому листі прийде «депремированние», а управляюча буде волати так, що це будуть чути і клієнти магазину. До речі, коли я запитала про повний перелік правил та штрафів, щоб розуміти всю систему, з мене посміялися і сказали що потім все сама дізнаюсь (спойлер: так і не дізналась)
    Отож підводячи підсумки, чи йти на роботу у Просторі чи ні, можу сказати: спочатку перед тим, як піти на співбесіду, пару разів сходіть в магазин і подивіться як налагоджений робочий процес. В свою чергу можу сказати, що можна знайти роботу більш оплачувану і менш «нервотріпаючу».
    Дівчаткам і хлопцям, що працюють там бажаю терпіння і гарних клієнтів ❤️

3. 18 октября 2023

Работала в Киеве на Миропильской, колектив отличный, ну что до компании дно дном, зарплату делят на несколько частей, официально ты получаешь минималку, постояные проверки по камерах как стоишь на кассе(в офисе люди зарплату зарабатывают), когда идет проверка должен заучить всё как 2×2, просто убиваешь себя там, но если ты решаешся уходить то все висяки хотят свалить на тебя.
    Просто дно не рекомендую.

4. 10 октября 2023

Відпрацювала в просторі десь півроку. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ ВЛАШТОВУЙТЕСЬ ТУДИ НА РОБОТУ! Платять мінімалку, аргументуючи налогами та відеокотролем. Ділять зарплатню на 3 частини, ще в затримують + оформлюють картки з різних банків. За одну додаткову годину, що ти допрацьовуєш (поки відкриєш магазин, поки закриєш з цими касами) тобі ніхто не доплачує. + якщо хтось один винний, то штрафують весь колектив! Ще + директор, яка зовсім не вміє організувати роботу, не прислухається до своїх робітників та думає тільки про свій комфорт!

5. 9 октября 2023

@Сотрудник,которого кинули, забейте, эта параша и жизни не выплатит так, как следует. пробатрачите от заката до рассвета, а они выплатят 3 копейки и все.)

6. 9 октября 2023

Отработала в компании 7 месяцев в Полтаве. Больше не выдержала.
    Коллектив насквозь гнилой, сотрудники меняются каждый месяц,управляющая не знает своей работы,не может организовать процессы в магазине и создать реальную команду,настроенную на результат.
    При увольнении недополучила половину зарплаты за последний месяц и не заплатили за неиспользованный отпуск.
    Документов никаких не выдали, ни договора,ни приказа об увольнении.
    На биржу стать не с чем.
    Управляющая на мои звонки и сообщения ничего не говорит, только бессмысленно орет.
    Это нормально?????
    Нужно обращаться в комиссию по трудовым спорам и в налоговую.

7. 27 сентября 2023

И самое главное, будьте готовы что будут минусы по кассе, потому что ваш ЗУ и Ум будет на кофе, на общениях и тд. Только ВЫ отвечаете за свою кассу. И выходных, вам, не видать, Вы раб простора. Пока нормальнве люди работают и получают нормальные выходные, вы батрачите. Задумайтесь, а надо ли вам усилия в 13,5 часов в сутки.

P.S. Попудренка 9а рубит! И управляющие там ***ища моральные.

8. 27 сентября 2023

Ооох..
    Отзыв, наверное, будет долгий но всем давно разъяснительный.
    Устраивалась я во второй раз, на должность ПНТ, думала, может компания поменяла свои взгляды на отношение к сотрудникам и работоспособности в целом. Но нет. Эта гнилая конторка переплюнула всех и вся, честно, терпение не железное. Я понимаю, нехватка персонала, график плавающмй, но чтоб настоооолько..
    Я 5 дней с 7:30 до 21:30 БАТРАЧИЛА на этот [вырезано]. Хотя писала заявление меньше ДВУХ недель нададв. Почему? Почему не взять подмену? Почему я ОБЯЗАНА даже в свои выходные ( по старому графику) ***шить на эту чепуху? Обновили график, так будьте добры, мне скиньте, а не чтоб я через кого то узнавала. Но я выдержала, и советую всем, кто идет на работу, первую или двадцатьпервую, не идите в этот гнидюшник под названием «Prostor», там ни сил, ни терпения не будет. + могут с кассы снять, чтоб потом у тебя минуса были. В последний свой выходной у меня был -150 грн, хотя сдачу давала я верно. Но чтоб, не усугублять себе нервы, я все отдала и свалила. С чистыми мыслями.

9. 23 сентября 2023

@Чарівна Фея, В мене така ж історія…
    Особливо слова » ти не справляєшся»- хоча ти справляєшся,
    та » панібратство»- якщо ти не будеш годувати начальство, скуплятись для керуючої, то працювати ти не будеш.
    А якщо ти ще й тямиш в роботі, то тебе з лайном змішають, висміють,ище ц щось повісять ( якусь недостачу, чи ще щось)…
    Знаю, що не одна особа особисто розказувала РД про все , що робиться в конкретному магазині, але реакції ніякої. Їм доводилось звільнитись…

10. 21 сентября 2023

Нехай залишу даний відгук анонімно, для всіх охочих влаштуватися в дану мережу магазинів)

Мала досвід попрацювати в даній компанії PROSTOR, мала велике бажання навчатися, бути найкращим працівником.
    Проте, якраз при оформленні мене, ще обирали персонал, і взяли на роботу ще одну дівчину.

Мені перший час сподобалось працювати, проте, я помічала, що коли звертаюся до дівчини-колеги (що набрали), вона мені не відповідала і просто ігнорувала
    (а компанія- це ж люди, які в ній працюють).

Це перший момент.
    Потім, виявилося, що дана дівчина навіть на касу не може підійти, буде кликати мене з кінця залу (навіть якщо я консультую іншу людину та допомагаю заробляти даній мережі).

Стій постійно на декоративній косметиці (можливо, мене тому й, кликали через весь зал, але я бачила декілька разів, що як нікого нема на тій декоративній, то все рівно мене кличуть, як крайню).
    Пізніше, я побачила, що ця ж дівчина, що прийшла майже в один день зі мною в цей магазин, знайома з керівним складом, і мені все стало зрозуміло (панібратство рулить).

Так само дана дівчина приводила своє дитя та залишала ітак в малому приміщенні (де в тебе 1х1 для обіду, а інші 3х3 — це робоче середовище), і я навіть посидіти не могла, бо там сиділа дана дитина, дитячий садочок розвели
    (але стороння особа в службовому приміщенні, називається, і все ок).

У мене склався неприємний досвід роботи з бидло-дівчиною, з якою домовитися нереально, поваги до інших співробітників-продавців немає та наглість зашкалює.

Пропрацювала менше місяця, сил говорити вже не було (бо постійно майже на касі була), на блзьких так само часу і сил не вистачало.

+ за спиною дана колега і керівний склад шушукалися та «змусили» мене покинути дану роботу, бо як казав керівник і заступник, я не справлялася з роботою.., але насправді, там більше було бажання в керівного складу поглузувати та призинизити тебе
    (я, особисто, більше була за те, щоб суворість була на роботі і лише робота на роботі, а не розмови та сміх, панібратство)

Не було в даному магазині достатньо поваги до мене як до співробітника (що умови праці, що колектив).

Платять вони мінімальну зп по Україні
    + додатково №№ грн/година (на іншу карту як чорна зп), там небагато.

Висновок: нещасні ## (аби не порушувати конфіденційність, але по мінімальному заробітку можна зрозуміти) тисяч заробітної плати (але якщо магазин твій наторгує більше %%% певної суми, то отримаєш трішки більше, там 2-3 тисячі, але це ЯКЩО з такими цінами).

Стій 200 годин на ногах, присісти неможливо (часто, але по 2-3 хвилинки це було можливим, якщо звичайно нікого в кабінеті не було, бо там навіть 3х3 — лише одна особа мала бути), обід 30 хвилин, якщо твій графік 10 годин, холодильника немає, кухні так само, окремої кімнати для відпочинку чи обіду так само.

Графік 4/2, бо вони не прописують цього в самих вакансіях (9-12 годин працювати).

Звичайно, можливо, є такі магазини, де умови інакші, але я радила б вам питати про ці всі моменти, що я описала, відразу.
    Бо на жаль, наразі маю позначку в трудовій з даної мережі і змушена пояснювати, чому я так мало відпрацювала на останньому місці роботи.

Прийняли мене так само без стажування, що було дивним (з руками і ногами, як вказано було у коментарі іншому), буквально 3 дні — і ти вже маєш стояти на касі, вже штрафують як співробітника.
    Так само можу поділитися, за 15 відпрацьованих днів 9-12 годин (140-150 годин десь, я отримала ~6000 грн).

Двічі подумайте та бережіть себе й своє здоров’я, близьких, які можуть за вас хвилюватися.

До речі, з усіма відгуками я особисто згодна , що написані на даній сторінці.
    Дякую та мирного нам неба.

11. 16 сентября 2023

Не рекомендую… Зарплата мізерна,персоналу немає працюєш без вихідних,цілий день на ногах,за кожною людиною бігати,обіду нормального немає, керівництво незадоволене постійно, короче дно. Надіюсь щось зміниться…

12. 15 сентября 2023

Працювала в Києві у РД реш.ет.ни.кова, ця *** ображає та принижує своїх співробітників, найжахливіше, що фізично домагається та погрожує звільнити. Випадок уже не перший…
    Я не витримала і пішла з компанії, бо нормально не дав би працювати в іншого рд. Після звільнення, дзвонив і писав що якщо я комусь то розповім то він мене знищить!!! через таких тварин люди не витримують, коли ви почнете ставити нормальных директорів?

13. 11 сентября 2023

Найгірше що зі мною було!!!!!!! Я витримала 4!!!!! дні. Може ще й нічого, якби в магазині був штат, магазин був би готовий до роботи з новою керуючою. Прийшла в магазин новою керуючою, магазин не готовий, з персоналу я і ЗК🤦‍♀️. Два дні дозвонювалась до РД, щоб обговорити подальші дії, і вона …..непіднімає телефон!!!!!!!!звільнилася я через смс на вайбер🤣 Для чого такі директори????? Працівники зашугані вашими штрафами🤣.

14. 5 сентября 2023

Мене вистачило в Просторі на 1,5 місяці. Прийшла я туди на посаду ПНТ, але запропонували ЗКМ, на що погодилась ,графік 2/2 мене більше ніж влаштовував. Далі почався треш ) не вистачало робітників, прийшла дочка регіонального директора і для неї відкрили +1 вакансію , забравши мою посаду , сказали , або переводься , або відпрацьовуй дві неділі і звільняйся . Я мовчу про біль ніг кожного вечора , адже сидіти не можна . Якщо ти на касі, телефон лишай на складі (чого я не робила). Ще в мене працювала просто кончена колега ЗКМ, яка не вміла ні з колективом спілкуватися, ні з людьми . Куча скриптів на касі (7), які якщо не проговориш отримаєш зняті бали за відео контроль, бігаєш з корзинами до людей і чіпаєш з тими консультаціями. Мала зарплата , миття підлоги , в нас відкрився новий простор , зал в якому дуже великий і ще один малий і це все маєш замітати і мити ти. Крім хорошого директора там не було нічого. Не рекомендую

15. 31 августа 2023

Відеоконтроль, це полний треш,робота на ногах по 12 годин, концтабор — все про роботу в магазине Простор.

16. 9 августа 2023

Раби простора. Сама найгірша робота яку можна тільки уявити. З плюсів : Потрапила в дуже дружній хороший колектив з просто прекрасною Управляючею. На цьому плюси закінчились.
    Мінусів просто вагон, постійні відео контролі та перевірки Оок, це жесть. Вилизувати магазин майже кожен день, я влаштовувалась продавцем-консультантом, а по факту я і прибиральниця і касир і консультант+ до всього по 300 разів на день пояснюю людям про кешбек, та як їм користуватися, А потім на касі тебе ще висміють за те що ти запропонував пакет, хоча у людини була всього одна упаковка серветок, або подарунковий пакет 🫠.
    Маленька заробітна плата це окремий нюанс, прожити на таку зарплатню , якщо не мати фінансової допомоги і жити самій нереально, ви навіть елементарно кімнату в гуртожитку собі не зможете оплатити. Графік може бути нормальний якщо набраний штат продавців, але при цьому всеодно виходить близько 200 годин на місяць, на життя тупо не вистачає часу. Постійна текучка, дівчатка більше 2/4 місяців просто не витримують. ПРОМО це взагалі щось з чім то , перебити всі стойки, розставити всі цінники і при цьому слідкувати за касою , та зонами на яких потрібно підходити до людей, дуже складно.
    Консультація- просто почитайте відгуки людей покупців. Людям не подобається коли їх кучу разів запитують на різних зонах Чи потрібна вам допомога. Якщо людині дійсно потрібна допомога то вона запитає !
    Це все найменша частина мінусів роботи в Простор. Можливо як що б заробітна плата була вища , а керівництво було більш лояльне зі штрафами, відеоконтролями і всім іншим то і таких проблем з нехваткою персоналу і постійною текучою не було б!
    Простор не погана фірма , але їх стандарти їм явно потрібно змінити !

17. 8 августа 2023

@Гость У Єві й зарплата вище й керівництво лояльніше,не те що в просторі обіцяють одне а виходить зовсім інше

18. 7 августа 2023

Хочу написати звернення до компанії ТОВ «Стиль Д».
    Плюси роботи в цій недокомпанії:
    1.вчасно зп;
    2.я потрапила на хороший колектив.
    Мінуси:
    1.маленька зп(на 9 тисяч в Києві нереально прожити);
    2.постійні перевірки;
    3.набридливий відеоконтроль(замість того щоб витрачати гроші на нікому не потрібний відеоконтроль,краще б за ці гроші підняли зп працівникам магазинів);
    4.покупцям набридають постійні доколупування на касі з пакетами,доптоваром,новинками.Я вважаю,якщо в людини менше трьох одиниць,то пакет можна не пропонувати.Та й ці новинки мало кому потрібні;
    5.відчепіться від касирів з цими кпч,допродажами;
    6.навчіть персонал обслуговувати покупців ненав’язливо.Якщо покупцю не потрібна допомога,то незмушуйте продавців стояти над ним,це не дуже приємно;
    7.тупе керівництво.Найміть будь-ласка більш кваліфіковане керівництво.
    У вас дуже великий потік кадрів.Це в першу чергу ваша помилка,пов’язана з вашими тупими правилами.Працівникам не подобаються ваші тупі правила.Упростіть життя вашим працівникам.
    Зробіть для себе висновки будь-ласка.

19. 2 августа 2023

Робота сама по собі непогана, але політика компанії це жах, вас не будуть за людей там тримати чисто рад сила, за розмітку ніхто не париться мусиш молити людей про неї, відеоконроль який дасть вам або +500 або мінус кошти, система штрафів при зп 6500 це смішно, поклав ножниці на касу штраф і це тільки квіточки, час перед закриттям магазину пів години і після вам ніхто оплачувати не буде а що класно 9 днів 9 год чому ЗУМИ не відкривають і не закривають зміну самі? Порахувахувались в касі все добре відпустіть людей. Коли ти ПНТ ти будеш робити все і в тебе є дві хвилини щоб підійти до людини і неважливо що тобі дали купа інших обовʼязків
    В цілому нікому не раджу цю роботу, купа нервів від людей які купують у вас товар, керівництво яке робить з вас рабів, і зарплата при якій ти не особо то й виживеш

20. 28 июля 2023

@Бывшая работница, Зум случайно,не Александра, работала с ней, *** полная …., Если она то печаль полная, припадки на регулярной основе)

21. 27 июля 2023

Проработала 2 недели и сбежала. Работа тяжёлая, весь день на ногах, телефоном пользоваться нельзя, в туалет надо чуть ли не отпрашиваться. Даже если ты заболела, то тебя все равно заставят выходить на работу с температурой. Ещё тебе постоянно нужно следить за новостями и знать все акции, и [вырезано] что ты их видишь, когда консультируешь людей. Если коллектив нормальный, то более-менее, но мне попалась просто конченая ЗУМ, которая каждый день устраивала истерики. То стоять нельзя без дела, то ничего делать нельзя. Не удивляюсь текучке кадров с такой работницей
    Забыла уточнить, что это было в Харькове

22. 18 июля 2023

Только сегодня уволилась, проработала 2 недели это [вырезано]! 13 часов на ногах, стульев нет даже на кассе, нельзя пообедать, присесть на пять минут, штрафы буквально за всё! ЗП 6200, но цены космос! Зарплата абсолютно не соответствуют требованиям! Рабство и нарушение всех прав работников! Работников там держат не за людей, а за роботов или за [вырезано] как хотите так и воспринимайте! Самое главное, что администрация сети никак не реагируют на жалобы сотрудников и не собераються ничего менять!

1. 19 июля 2023

Будь ласка, підкажіть адресу або номер магазину в якому ви працювали.
      Також просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (067) 523 23 69, щоб ми змогли розібратися у ситуації що виникла.

23. 17 июля 2023

@Адміністрація Компанії, на всіх магазинах, у кожному місті країни, ви маєте працівників за ніщо і порушуєте всі можливі права!!! Навіщо писати адреси,якщо нічого не міняється?
    Саме головне, що ціни на товари найвищі, якщо порівнювати з Євою і Ватсонсом, а зп – найменші! Ганьба!!
    Обов’язків вагон, а зп, як у двірника за декілька годин підмітання вулиць! Зато власники мільйонери!

24. 12 июля 2023

Доброго вечора.Ще один ляпас простору!!!Робота 4-2 по 12 годин це як?Ви нічого не порушуєте?Ще ЗП 6500!?Ганьба вам «шановні».

1. 14 июля 2023

Дякуємо за ваш відгук.
      Напишіть, будь ласка, адресу чи номер магазину про який іде мова.
      Або просимо вас зв’язатися з нами за телефоном (067) 523 23 69, щоб ми змогли розібратися у цій ситуації.

25. 3 июля 2023

@Адміністрація Компанії,
    Адміністрація компанії, ви даєте власникам читати відгуки, які тут пишуть? Чи вони реагують на них якось? Чи вони усвідомлюють, що порушують права працівників, порушують закон, навіть, тими самими штрафами??
    Це жах, декілька сотень негативних відгуків і ніякої реакції! Ви реально, людей за сміття маєте!
    Раджу всім ігнорити данну мережу, нехай їхнє знущання з працівників, обернеться їм маленькими прибутками!

26. 30 июня 2023

Рабство в чистому вигляді. Я не розумію, як магазини ще працюють, тут тільки за те що штрафують працівників, чим порушують закон України, треба кервництво за грати садити або їх оштрафувати на декілька сотень тисяч в казну країни! У Просторі порушуються всі людські права! На цій роботі ти втратиш особистість, зіпсуєш здоров’я і станеш ментально неповноцінним.
    Я не знаю, чи власники, колись читали відгуки працівників але хочу їм побажати, щоб все керівництво жило на таку ж зарплатню, яку вони платять касирам і продавцям! Також, хочу, щоб вони дізнались, що таке голодний обморок, коли ти не маєш змоги піти на обід, бо немає кому бути на залі. Або, коли ти з циститом і на тебе кричать, що ти надто часто ходиш до туалету, а самі на лікарняне не відпускають, бо немає заміни.
    Постійте дорогенькі, хоч день, у своїх магазинах і проробіть ту всю роботу, яку робить одна людина! Добре, що на перевірки є додаткові гроші, а доплатити працівникам – не заслужили холопи
    Нікому, ніколи і ні при яких умовах, не рекомедую цю мережу, краще посуду мити в якомусь закладі, ніж працювати у вашій «національній мережі у молодій професійній команді»!

27. 23 июня 2023

@Адміністрація Компанії
    Вітаю.
    Хотіла б залишитись інкогніто…
    У нашому місті магазин » ProStor» лише один.
    Місто невелике… Хочу спокою собі , та своїй родині, так як керуюча магазином знає всі адреси проживання, та хто і куди влаштувався на роботу після Простору .
    Директор магазину особа мстива і зла…
    Не хочу собі неприємностей.
    Працювала б у Вашій компанії і далі, та фокуси «директора магазину» вже вийшли за всі межі. Ця людина вважає себе Богом…і впевнена у своїй безкарності.
    Місто недалеко від Дніпра.

28. 22 июня 2023

Доброго дня, працювала в Просторі 5 місяців і скажу так це найгірша робота, рятував тільки колектив. Все чудово, колектив класний, але ці перевірки, штрафи не зрозуміло за що, не сісти не встати, пів години обіду ( це дуже мало) зарплата дужееее мала. Ти там раб, ти і продавець, прибиральниця, охорона, вантажник і плюс психолог для людей. Робота фізично не важка, але морально дуже виснажує. Для студента це нормальна робота, але коли ти хочеш чогось більшого то вибачте зарплата дуже мала)

29. 20 июня 2023

Мені також пощастило працювати в мережі Простор.
    Не скажу , що все так погано…
    Працювала спочатку продавцем-консультантом, пізніше- товарознавцем.
    З усією роботою можна впоратись, якщо ти робиш саме свою роботу, а не паралельно ще й роботу продавця, ЗУМа та керуючої…
    Виплати ЗП регулярно (хоч вона і малувата). Іноді були і премії…
    Пішла з цієї роботи, бо дійсно зарплата не відповідає займаній посаді… Тай ще й особистого життя не було, тебе дістануть навіть на вихідному.
    Графік не нормований, вірніше його взагалі не було…
    Обстановка в колективі така собі…
    Якщо ти потрапив в немилість керуючої, то бережись, виживуть…

1. 22 июня 2023

Будь ласка, підкажіть адресу або номер магазину в якому ви працювали.
      Також просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (067) 523 23 69 ми обов’язково розберемося у ситуації що виникла.

30. 3 июня 2023

найгірша робота шо була в житті,а мені не 20 років!Взяли з руками та ногами,одразу прийняли без стажування(що є дивно)у мене не було можливості зрозуміти,чи хочу я там бути.Після тижня я сказала управляючій що звільняюсь,вона казала про 2 тижні,що я маю відпрацювати і що я всіх підставлю,якщо піду.Домовились про те,що я вілпрацюю декілька днів і мене «відустять по доброму».Я пішла.ЗП нарахували мені на натупний день і тут увага!!!,за 8 відпрацьованих днів 8-12 годин І 3 ВИХІДНИХ ,а це майже 2 тижні,я отримала 2000 грн.По роботу мовчу,бо це п»»зда.На ногах весь час,планограми,регіональні перевірки,штрафи висосані з пальця.Тобі хочеться блювати вже через 2 дні після цієї роботи.Якщо в залі твоя бутилка з водою-ШТРАФ,а це літо.Парадокс?Нє.Цее простор.Більше ні ногою,навіть в ролі покупця.Дівчатка,подумайте тричі…

31. 1 июня 2023

Здравствуйте! Проработала в компании больше года,в г.Одесса.
    Что могу сказать,это самая ужасная компания которая можно только знать.
    В частности,хочу передать привет управляющей Бойко А.В., управляющая которая абсолютно не на своем месте,персонал уходит,в основном из-за неё,так как она ничего не делает,только раздает задания, которые физически находясь на смене вдвоем не успеваешь сделать,при этом сама ничего не делает и сидит в кабинете,продавцов и весь свой штат за людей не считает.

В одессе, это творится с тех пор, как Виталика РД поменяли на Вику… а тогда работать хотелось и было легко

32. 1 июня 2023

Місто Коростень
    Якщо ви хочете відчути себе в тілі раба то вам сюди! Ставлення жахливе, маленька заробітня плата тай ще постійні штрафи про які вам не скажуть, ти маєш робити роботу за всіх, за прибиральницю, касира, консультанта, вантажника і немати можливості поїсти нормально, якщо ви знайдете за весь день хоть 30 хв. щоб просто посидіти то це ще та радість, але саме негативне що вони вас звільняти даже не захочуть, вони не будуть видавати вам заробітню плату, будуть погрожувати.
    Цінуйте свій час і нерви.

33. 30 мая 2023

Довго думала, писати , чи ні.
    Працювала в компанії товарознавцем
    (в Дніпропетровській області).
    Робота мені подобалась. Але нажаль маленька ЗП, бо обов’язків багато, та й штрафи частенько були. Бо коли була перевірка ООК, то кожного разу до основних вимог додавались якісь нові, про які ніхто нікого не повідомляв… аби впаяти штраф.
    Взагалі з роботою можна було впоратись…Якби ще керівник(УМ) був адекватним. Після цієї роботи, я місять приходила до тями.
    Мені просто цікаво, як можна призначити керівником людину, у якої проблеми з психікою. Вона сама підставляла своїх підлеглих, знущалась морально, щоб підвищити свою самооцінку. Нормальна мова в лексиконі цієї людини відсутня, все через мат. Бо ми всі тупоголові, кончені і ні на що не заслуговуємо.
    РД постійно говорили і наголошували, що УМ поводить себе не адекватно, але реакції ніякої… Через це постійно звільнялись нормальні люди, які хоч щось розуміли і нормально працювали…
    Психічно врівноважені люди просто не будуть терпіти до себе такого відношення. Якщо УМ бачила, що ЗУМ справлявся з роботою краще за неї, то починалась травля ЗУМа… Цю людину просто знищували морально , вішали на неї недостачі в сейфі, хоча вона нічого не зробила…
    Розказати можу багато чого, просто волосся дибки стане…
    Побажання НД і РД, коли призначаєте людей на керівну посаду, відправляйте їх на огляд чи тестування до психіатра, бо від цього залежить робота колективу і показники прибутковості магазину і компанії.

34. 24 мая 2023

@Адміністрація Компанії, йдіть [вырезано], просто шаршкіна контора. Не цінуєте працівників, знущається постійно, як до лайна ставитеся. При цьому, постійно намагаєтеся оштрафувати. Якого чорта ваш сбшнік не сидить і дивиться хто і коли вкрав будь-який товар? Нє [вырезано], він буде сидіти, дивитися хто коли касу не перерахував, коли вона вже є порахованою, щоб просто оштрафувати і покрити ці ваші мінуси. Дійсно, давайте будемо з цих лохушок, з п’ятикопійочною зарплатнею, гроші вибивати у вигляді штрафів, коли вони не є аргументовані! Де якісь документи, де зазначається за що мене оштрафували? Де я маю з цим ознайомитися? Прийшов той ***ан, на листочку шось начиркав, сказав мені, що все ***ово, у мене багато штрафів і пішов. Круто працює, круто ви всі працюєте. Ці відеоконтролі. Їх постійно потрібно заперечувати , бо ті ваші гниди постійно знімають бали ні за що, а потім кажуть «ой, недочули, дійсно було сказано за ті кончені брайти». Фу [вырезано]ть, кончені ви всі, кончена ваша контора. З цими показниками ***те постійно. [вырезано], то не ми впливаємо на показники, а люди, у яких є гроші, щоб купувати ваші товари. Якого хєра ви на пасху поставили план у півтори мільйони? Ви хоч щось вмієте аналізувати? Чи ви не взмозі дотямити, що людям у квітні [вырезано] не потрібні ваші порошки та крема, люди витрачали кошти на їжу, а ви, ***ани, з якогось переляку берете ті уявні плани та показники. Дівчата, любі, цінуйте себе та не йдіть працювати в цю контору!

35. 24 мая 2023

работала в просторе пол года и что хочу сказать, это не самая лучшая компания в украине. . во-первых, очень маленькая зарплата. что это за зп 8000 тысяч, как на эти деньги можно жить даже студенту? еще попробуй получи эти восемь тысяч ведь существует куча проверок, никому не нужный видеоконтроль и тд. для чего это нужно, чтобы у продавцов итак маленькие зарплаты делать еще меньше? начальство просто ужасное, начиная от УМ заканчивая РД, НД и черт еще знает кем потому, что существует куча менеджеров, которые выполняют какие-то непонятные функции. большой плюс будет, если вам повезёт с РД!! но от высшего руководства все равно никакой помощи, поддержки от них вы не получите, а на вопрос почему так мало платят, вам скажут ищите новую работу если что-то не нравится. система штрафов максимально непонятная, если вы будете в отпуске или не на смене, то с вас тоже возьмут штраф!! причем штрафы далеко не маленькие, это может быть как 100 грн так и 1000 грн. и было бы за что. в общем, если вы ищите подработку или работу, то обходите простор десятой дорогой, только испортите себе здоровье и нервную систему!! это ужасная компания, которая относится к сотрудникам как к рабам и делает только всё типо «для клиентов», но по факту люди этого даже не ценят. лучше бы вы занимались улучшением работы для сотрудников своих же магазинов, и тогда бы может у вас клиентов было бы больше и мотивации у людей там работать тоже.

36. 16 мая 2023

Почитала отзывы о работе в «Просторе»…наверно к лучшему, что мне отказали (55лет), менеджер Днепровского района от «Простора» предложила мне заполнить анкету в магазине теперь будем проверять и все ….испарилась.
    Руководство компании!
    Если вы не хотите брать на работу женщин 50-55+ указывайте это в обьявлении!!!!!!!!!
    Из- за вашего [вырезано] я упустила другую работу.

37. 11 мая 2023

Долго думала писать или не писать отзыв, но всё же решилась. Нужно же чтобы кто-то отговаривал людей от этого пиз**ца.
    Что ж. Начиталась я отзывов об вакансии продавец-консультат, где все в один голос говорили, что не нужно туда идти работать. Но я решила рискнуть.
    На собеседовании обговорили график работы — 4 на 2, часы работы — 8-9 часов и зарплат — 8 тысяч плюс. Что имеет — график в большинстве случаев соответсвует, но, иногда и 3 на 1 работаешь, или 5 на 1. Работаешь ты по 8-12 часов. Что по зарплате? 33 гривны в час. По факту в месяц выходит — 7000-7200 (это уже с премией и бонусами).
    Весь день ты на ногах. За кассой ты тоже СТОИШЬ.
    По залу ты ходишь за каждым покупателем. Только же в простор воруют, в других магазинах не веруют, вы что. Ты ОБЯЗАН подойти к каждому покупателю и предложить помощь. Не подошёл — минус баллы.
    Ты работаешь за всех. И за уборщицу (да, да, вы и убираете), и за кассира, и за продавца, и за аниматора. Нужно же улыбаться всем, не улыбаешься — получаешь от начальства.
    Вся расскладка товара на тебе. Ты таскаешь коробки по 5-15 кг, а то иногда и больше.
    Что по обеду? Обед 30 минут. И плюс «поход на кофе» — 15 минут. Итог — 45 минут обеда. В большинстве случаев это не так.
    Что делает в это время начальство? Пьёт кофе в кабинете и умничает. Твоё начальство работает только тогда, когда в магазине проверка и всё. В остальное время — оно в кабинете.
    Так же на вас постоянно орут «за просто так», потому что, настроение плохое или недостаток сек**. Отношение к тебе как к рабу, ты получаешь ни за что.
    Прежде чем пойти сюда работать подумайте раз 10, и не идите, мой вам совет. Эти копейки того не стоят, вы больше на таблетки и мази потратите, так как 8-12 часов на ногах — это очень сложно.

38. 10 мая 2023

С зарплатой наеб*н конкретный, при увольнение компенсацию за отпуск в жизни эта помойка не оплатит. Поэтому совет для тех, кто собирается уволиться: сходите в отпуск, получите отпускные и бегите как можно быстрее из этого дна. Тратить своё здоровье на эту отвратительную компанию никогда в жизни никому не посоветую за те три гривны, которые тут платят. А если планируете работать, то готовьтесь к тому, что ноги будут вечно болеть, так как присесть даже на секунду нельзя будет, тягать товар по всему залу и расставлять его со скоростью света, ибо не дай Бог видеоконтроль увидит, что по залу коробки стоят, то не получишь свои заветные 500 гривен премии, спине тоже, как и ногами, со временем п*здец будет, пока все нормальные компании поддерживают своих сотрудников, то с твоей копеечной зп вечно будут списывать штрафы за всё, что только можно в этой жизни, кстати, форма тоже платная, одна только футболка халявная в год, а за остальное плати. Зимой ты 300 раз ах*еешь от собачьего холода, когда на улице и то теплее, одеваться можно только по дресс-коду, но этот упоротый дресс-код никак не предусмотрен для таких морозов. И ещё, все более менее нормальные вакансии достаются подружкам управляющей.
    Дорогая, если ты это читаешь и думаешь, идти сюда работать или нет, то ни в кем случае НЕТ. Лучше уже в еву, где хотя бы сидеть за кассой можно, а не стоять на ногах 10 часов. Бегите с этой помойки, девочки, эта компания вас ни разу не достойна, вы этого не заслужили.

39. 9 мая 2023

Руководство Простора, к вам вопрос. Вы следите вообще за кадровыми назначениями?
    Куда вы смотрите когда ставят Зумом людей с минимальным опытом работы? Рд назначает малолеток руководить. Промолчу по Умов.
    Странно так все. Логики нет, впечатление что должности раздают не по умственным качествам и умениям,а по симпатиям или даже предположу по близости к руководству. Доступность это уже карьера?
    Противно работать в такой компании.

40. 8 мая 2023

@Гость, Боже, моє ж ти зомбоване сонечко, а якщо я тобі скажу що зарплата в 9000 це гидота навіть якщо ти працюєш на ресепшені 3 дня на тиждень, ти як на це відреагуєш? Мої теж працювали, хєрачили, викладалися на 110, а я мусила виходити в зал і казати, що вони працюють погано, бо «100% ні в кого не може бути». Я в Європі працюючи як біженка, як ніхто по суті для країни, в лакшері умовах, хоч і важко фізично, але все одно не так як в Хуесторі, отримую 1600 євро на місяць мінімум. Якщо тобі чхать на дівчат твоїх які здихають в тебе в залі щоб тебе РД по головці погладив і шоб ти на 500 грн більше отримала, то не затикай людей які намагаються інших від цієї клоаки вберегти))

41. 5 мая 2023

Здравствуйте! Проработала в компании больше года,в г.Одесса.
    Что могу сказать,это самая ужасная компания которая можно только знать.
    Так же эти мизерные зарплаты,вечные штрафы и огромный объем работы,который ты обязан сделать,и управляющей и региональному директору абсолютно не интересно как ты это всё сделаешь, руководство работает по принципу,умри но сделай.Персонал свой не ценят абсолютно,когда говоришь что хочешь уволиться,в ответ слышишь,да на твое место очередь стоит(дословно),но при этом ставят палки в колеса при увольнении,видимо не такая уж и очередь стоит то,за эту зарплату и эти требования.
    В завершение хочу сказать,бегите оттуда,иначе на вас будут ездить вечно,а по итогу останутся все плохие кроме них.

42. 1 мая 2023

Я один день стажировалась и узнала много чего, это работа на оплату бесконечных штрафов, всё покрывать приходится со своего кармана, кушать негде и некогда, 12часов на ногах, холод собачий, ужас одним словом. Решение было принято сразу-бежать. Никому не советую там работать, разве что отчаянным и то их жаль

43. 28 апреля 2023

@Гость, забула написати,при розрахунку невикористана відпустка20днів -1000грн.бо напевно решта за щось познімали,просто треш

1. 1 мая 2023

Дякуємо за ваш відгук.
      Просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (067) 523 23 69, щоб розібратися у ситуації що виникла.

44. 28 апреля 2023

Хочу поділитись своїм досвідом,це напевне найгірша робота,яку я мала за життя….Єдине ,що там тримало-це колектив і керуюча.Все решта дно….. Заробітна плата дно дніще,за всі обов’язки продавця,приймальника,інвент групи і т д.Концлагер в чистому вигляді.Хто думає працювати в цій конторі,Думайте краще.Постійні перевірки СБ,РД ,ні сісти ні встати,це рабство.Відношення як до гі….вона.Я можу ще багато написати про недовіз товару і всього решта,але цього достатньо.З такими темпами всі робітники від вас підуть.ДНО

45. 22 апреля 2023

Пропрацювала 6 місяців. Дуже подобався сам процес продажу і спілкування з клієнтами. Але, через дурні жорстокі і нелогічні правила, зрозуміла, що з-за таких умов, я загроблю свої ноги, зір і нерви. Увесь день на ногах, обідаєш на ходу. Говорити між собою не можна, сидіти не можна, телефонувати в магазині не можна…Записуєшся в зошиті, коли тобі потрібно вийти , щоб сходити в магазин, чи зателефонувати. Після закриття магазину, ще 30 хв сидиш і чекаєш, коли заступник закриє касу і зробить усі справи з документами. А за цей час тобі ніхто не платить. Постійні перевірки і відеонагляд, після якого штрафи. Але найбільше дратували дні промо . Це, коли за 2 дні, вимагають поміняти усі цінники в магазині!!! Це така дурня, слів нема! Неможливо фізично це виконати, бо їх дуууже багато, а ще й мусиш обслуговувати клієнтів! Часто буває — нарешті поміняємо усі цінники, а через 2 тижні знову день промо! Це при тому, що і так кожного дня якась переоцінка! Замість того, щоб приділяти час клієнтам, пильнувати за крадіями, ти постійно вирізаєш і розставляєш цінники! Плюс до того, тебе відправляють на заміну в інші магазини, деколи і в інше місто! Будьте готові працювати на усі великі свята. Дуже важка робота за таку мізерну зарплату! Не дивно, що там працівники не затримуються надовго. Розрахована на зовсім молодих дівчат, які ще мають здоров’я і ніколи ніде не працювали, тому, не мають з чим порівняти. Вам ще пощастить, якщо попадете в хороший і, головне чесний колектив.

46. 20 апреля 2023

Очень хороший коллектив плюсы на этом закончились.
    По зарплате очень сильно дурят, обязанностей очень много за те деньги которые они платят. Ты и зкм и продавец, и товаровед, и уборщица в общем универсальный сотрудник за копейки. Проверки это вообще отдельный разговор, обычно их проводят когда переоценки всего магазина или когда приходит очень много товара что б наверняка не платить вам лишних 100грн. А ещё интересные ситуации с категориями магазина, меняют когда им угодно на меньшую что б опять таки даже если у вас переработки вы не получили свои заработанные деньги. Можете даже не тратить свое время на эту компанию.

1. 21 апреля 2023

47. 19 апреля 2023

Почему то маленькая зарплата , а обязанности мореееее

48. 19 апреля 2023

Ничего хорошего я там не увидела, постоянные проверки , ни сесть ни присесть ,просто спортила себе желудок

49. 17 апреля 2023

Сама жахлива робота, місто Рівне це жах керуюча день сидить в телефоні ти день як раб не присісти не сісти, за день бігаєш як дурень до кожної людини їх це дратує ті корзинки не потрібні їм ніколи, керуюча як по оголошенню находять не обучені з людьми усі

1. 19 апреля 2023

Добрий день!
      Стосовно ситуації з Керуючою просимо вас зв’язатися за телефоном (067) 523 23 69, щоб розібратися та надати вам зворотний зв’язок.
      Кошики для покупок у магазині потрібні для зручності наших клієнтів, бо іноді не зовсім зручно тримати весь товар у руках.
      Ми піклуємось про своїх покупців, таким чином ми допомагаємо їм.

50. 15 апреля 2023

Пощастило з колективом, але обовʼязків дуже багато на ту мізерну ЗП. Відеоконтролі за які виписують штрафи, коли неадекватні покупці пишуть на продавця скаргу — штраф, хоча провини продавця немає, то лише людина неадекватна і це всі докажуть, але немає сенсу. Бізнес влаштован так, щоб премії ніхто не отримував, влаштовувати перевірку на наступний день пісня переоцінки всього магазину? Чому б і ні, коли фізично не встигаєш розставити цінники, бо треба зробити переоцінку, розвантажити новий товар, ще й встигати консультувати покупців.
    Також була свідком коли регіональний директор з якимось чоловіком сиділа у кабінеті і матами говорили про продавців з інших магазинів, це професіоналізм?
    Єдиний плюс це вчасна виплата ЗП і обід півгодини

1. 21 апреля 2023

1. 9 августа 2014

Как говорят сколько людей, столько и мнений!Мария Корягина прям фурор произвела на всех, правда на кого-то с наилучшей стороны, а для кого-то осталась злым и бесцеремонным руководителе. Но я хотел сказать о другом: Герасименко Алена Викторовна самый бесшабашный руководитель отдела персонала, о ее разуме сказать больше нечего, когда например, на собрании Управляющих, она сидит вконтакте и смотрит разные фото, которые отнюдь не касаются собрания. Очень странно получается, с грязи сразу в князе — это о ней!год назад это был обычный стажер, который присутствовал на тренингах и фиксировал какие-то моменты в блокнот. Но теперь она очень выросла и жадно пьет кровь у других, хотя слабо отдает себе отчет о своих «справедливых» действиях!она сует свой нос во все Департаменты. На сколько мне известно, есть аудит, кро, сб , бухгалтерия, и прямые руководители Региональные и Национальные Директора- почему она лезит в «просрочку», «кассовую дисциплину», -для этого есть специальные отделы, которые ведут эти вопросы. Если все так правильно и по справедливости, возможно многоуважаемая Алена расскажет нам почему в должностой инструкции Упр не написано, что по мимо выполнения плана продаж и сохранности тмц, он должен разгружать машины цс, причем в системе!если мы все делаем по букве закона, то почему этого не прописано в инструкциях??? я предполагаю, что Алена не разгружает машины!для белоручки в розовых очках-это унизительное занятие, вот в инете сидеть -это придел интеллектуальности! Еще такой момент: в рабочее время очень правильно посещать магазины с распродажами,наверное это прописано в ежедневных тайм-листах???Почему она как человек,который занимает высокопоставленную должность позволяет в первую очередь, себе, отступать от инструкций???Наверное Герман Д., позволяет об себя вытирать ноги!Кузьменко руководил гораздо лучше и объективно. А на вопрос почему ночные смены и время до открытия и после закрытия магазина не оплачивается — Герман и самый умный руководитель Герасименко разводят руками, а не хорошо так…Люди хотят получать деньги за выполняемую работу!Герман и Герасименко не приходят на открытие магазина на час раньше за идею, как работают наши девочки у которых есть семьи и дети как ни странно! А то, что Аленка объясняет,это тем,что у персонала есть обед и в счет обеда ночные пересчеты,то хочу напомнить, что обед на смене 11-12 часов предусмотренный законом, а ночные смены имеют двойной тариф! и говорить о том,что много ошибок допускают на пересчетах — и ни мудрено,работать полтора суток немного тяжело и без оплаты ночных!но как всегда персонал виноват во всех грехах!Самое главное работаем по инструкции, что не мало важно!

2. 6 июля 2012

Сейчас работаю в Просторе. Зарплата нормальная. Сколько работаешь- столько и зарабатываешь! 8-часовый рабочий день.1-2 выходных в 4-5 дней. Зарплата при максимальной выработке часов- 2000-2200. Коллектив отличный!!! Тем более меня приняли без опыта работы,что очень порадовало!!! И уже через 3 месяца повысили!!!
    Да, для людей,которые хотят деньги получать и ничего не делать- это работа не для вас!!!

Дневной товаровед 2
УМ 1
Управляющая 2

Добавьте зарплату в компании ProStor

Добавить отзыв о работодателе ProStor

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ProStor?