Укренергопром

Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Отзывы о работе в Укренергопром, зарплаты

1. 6 октября 2021

ТОВ Нафтогаз-контракт
    ТОВ укрсел
    ТОВ УКР СЕЛЛ
    ТОВ УКРЕНЕРГОПРОМ
    ТОВ ЮМС КОМЮНІКЕЙШИН
    ТОВ Вега Бест
    Це все шарашкіні котори пана Капустія
    ПП СТЕКО
    теж потребує в штрафу)

2. 6 сентября 2021

Шановний Snowden! А, можливо, Вам просто кеша не відсипали, от Ви і образились на своїх колег і пишете про них всякі нісенітниці. А?

3. 6 сентября 2021

Будучи працівником Головного управління Держпраці у Львівській області, вважаю своїм обов’язком запобігти вчиненню моїми колегами грубої провокації по відношенню до одного з підприємств Львівської області, а саме до ТОВ «Енергетична компанія «УкрЕнергоПром» (код ЄДРПОУ 44104121).

Наступного тижня інспектори Головного управління Держпраці у Львівській області мають намір провести «перевірку» офісу, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Шевченка 111а, корп. 2, пов. 4. Проблема в тому, що всі прекрасно знають, що за даною адресою ніякої Енергетичної компанії «УкрЕнергоПром» — немає і близько. Відповідно, під час перевірки не буде ні керівника підприємства, ні уповноваженої ним особи, що передбачено ч.11 ст.4 Закону України № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Зате, під час перевірки «на камеру» підставна особа повідомить, що таки точно працює в ТОВ «Енергетична компанія «УкрЕнергоПром» (код ЄДРПОУ 44104121), після чого на компанію буде накладено чималий штраф, заблоковано рахунки, а, відтак, припинено діяльність підприємства.

Особисто мене в даній ситуації обурює навіть не прямий намір моїх колег свідомо здійснити протиправні дії, а мотив, який ними керує. Даним мотивом, наскільки б це не прозвучало банально, є гроші, отримані від керівництва ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» (код ЄДРПОУ 39594527), який «замовив» своїх конкурентів. За дивним збігом обставин, це саме ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» знаходиться за адресою м. Львів, вул. Шевченка 111а, но, то таке…

Переконаний, що кожен державний службовець зобов’язаний захищати Закон, а не ставати економічним кілером, вступаючи в «розборки» між тими чи іншими конкуруючими компаніями. В протилежному випадку, ми перетворимось на суспільство, в якому діє закон Сили, а не сила Закону.

4. 30 июля 2021

А що, Мітіна реально погнали з роботи? А чо так? Він же такий модний був, майже не корумпований

5. 24 июля 2021

@ Віталій Мітін ,

Какие люди в Голливуде!
    Віталік, ти ж не проти, щоб я до тебе на «ти», правда ж? Ти ж вже не держслужбовець, на скільки я розумію. Ну, але то таке…
    Дивись, пояснюю (як говорить Ходорковський) для альтернативно-обдарованих. (Читай уважно):
    — 10 лютого «Ростислав» пише повідомлення;
    — 14 лютого повідомлення пише «Роман Борисович»;
    — 26 травня повідомлення пише «Вірний Поціновувач»;
    — 15 липня повідомлення пише «Гость».
    Знаєш, що об’єднує всі ці повідомлення? Їх об’єднує те, що вони написані з того самого комп’ютера. Це легко перевірити, натиснувши на кнопку «Все отзывы автора».
    Таким чином, це не Роман Борисович стверджує, що платив тобі хабар — НІ! Це ТИ, Віталік Мітін, даєш вказівку своєму інформатору — Вихованоку Р.С. — написати на даному форумі повідомлення з-під нік-нейму Роман Борисович про те, що, начебто, Роман Борисович давав тобі хабар, а після цього ти лазив по всьому Управлінню Держпраці (де ти тоді працював) і всім розказував, які вигадки на тебе пишуть в інтернеті…
    Ти хоч сам розумієш, наскільки …… є твій інформатор (Вихованок Р.С.)? Він навіть IP змінити не вміє! Відповідно, що? Скажи — кто твой друг, и я скажу — кто ты (чув таку приказку?)
    Тепер, їдем дальше. З приводу твого боса (зверни увагу, я не пишу про минулого боса, бо у бандитів, на скільки я розумію, «минулим» босс бути не може, правда?) Так от, з приводу Зубика Андрія Михайловича. Передавай йому пламєнний привіт, і скажи, що для нього є чудові новини. Він скоро виграє супер-приз: 5 років безкоштовного інтенсивного фітнес-курсу: похудає, подихає свіжим повітрям, вийде на волю новою людиною. Цитуючи твого інформатора (Вихованока Р.С.), скажу: «лікарі вже в дорозі».
    А ти, Віталік, краще в церкву піди і вибачення в Господа попроси за те, що ви натворили… Може, на душі легше стане (якщо вона в тебе є)…
    P.S. До зустрічі на очній ставці!

6. 23 июля 2021

Я от читаю цей форум, і думаю: може то УкрЕнергоПром змінив би свій вид діяльності? Наприклад, на видавництво фантастичних оповідань? У вас це непогано виходить (писати різні несенітниці). Яка банда? Які злочинці? Які хабарі? Ви там визначіться між собою: хабар платили, чи ні? Роман Борисович (я так розумію Капустій) 14 лютого пише, що хабар платив, а тут УкрЕнергоПром офіційно заявляє, що всі білі і пухнасті, ніхто хабарів не оплачував. Складається враження, що ви там між собою вияснити не можете, хто що робив і хто що кому платив. То може банду треба шукати в дзеркалі, а не в органах державної влади?

7. 22 июля 2021

ХТО ТАКИЙ РОСТИК ВИХОВАНОК? (ПРОДОВЖЕННЯ)

Пройшло вже цілих пів року з моменту нашого останнього офіційного повідомлення на даному форумі, а тому вважаємо за доцільне висловити наші офіційні коментарі, стосовно подій, що відбулись за цей проміжок часу.

Проте, насамперед, вважаємо за необхідне надати відповідь на одне просте та очевидне запитання, що стоїть в заголовку даного топіку. Питання – просте, властиво, як і відповідь на нього.
    Однак, для початку, дозволимо собі зробити невеличкий літературний екскурс. В середині 80-х років минулого століття радянський (чи то, ба – антирадянський) письменник Віктор Суворов (Володимир Резун) написав книгу, якій судилося стати світовим бестцелером, а в подальшому дана книга стала основою цілого циклу публікацій, які об’єднувала головна концепція, із влучною назвою: Лєдокол. Якщо коротко передати зміст цієї книги, то мова йшла про те, що для Сталіна була вигідна мілітаристська політика нацистської Німеччини, оскільки захоплюючи демократичні країни Європи, Гітлер знищував звичний капіталістичний суспільний лад та запроваджував страхіття нацизму. Відповідно, Сталін – звільнивши Європу від нацизму – цілком міг стати рятівником Старого Світу (звісно, запровадивши соціалізм на усьому нашому континенті). Тому Гітлер і був тим Лєдоколом, який міг розбити буржуазний світ, проторуючи дорогу до Європейського Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Є багато як прихильників, так і противників даної історичної концепції, та, звісно, літературні дебати явно виходять за тему даного форуму. Однак, якщо перефразувати слова Віктора Суворова (точніше, застосувати їх до Ростика Вихованока), то останній цілком міг би претендувати на статус «Громовідводу»…

Декілька років тому, Ростик, будучи банальним фріком (в хорошому розумінні цього слова) одного чудового дня не зміг стримати власні емоції і наніс тілесні ушкодження державному виконавцю (при виконанні останнім службових обов’язків). Оскільки такі дії є чистим криміналом, Ростик загремів в СІЗО, де (по абсолютно непідтвердженим даним, в достовірності яких ми дуже сумніваємось) над нашим героєм інші клієнти СІЗО… як би так пом’якше виразитись… Скажем так – діяли по відношенні до Ростика не зовсім в рамках чинного законодавства України. Якщо говорити взагалі відверто, то під час свого перебування в СІЗО Ростик пройшов через справжнє пекло.

І тут, коли відчай вже давно змінився апатією і було вже все-рівно, що буде творитись в камері впродовж нового вечора, коли надії вже не залишилось зовсім – наступило чудо. До Ростика явився спаситель. Ні, звали його зовсім не Ісус, а набагато більш банально.
    Мітін.
    Віталій Мітін.

І ось Віталік Мітін пропонує нашому герою дуже просту річ: продати свою душу :-) Ні, звичайно це жарт, але Ростик був в такому стані, що він би і душу продав, лиш би вийти з СІЗО. Пропозиція Віталіка була набагато привабливіша: він витягує Ростика з СІЗО (абсолютно безкоштовно), більше того – дає Ростику непильну роботу: бути офіційним позаштатним інформатором. Можливо, Ростик не до кінця навіть розумів, про що йшла мова – тому погодився не задумуючись. Тим більше – головний приз (вихід з СІЗО) – був занадто привабливим, щоб відмовитись від такого шансу.

І далі – життя Ростика круто змінилось. Віталік виконав свою обіцянку, витягнув Ростика з СІЗО, і, більше того, домігся оправдального (!!!) вироку для свого інформатора, і це при тому, що в побитого Ростиком державного виконавця була куча свідків + висновок судмедекспертизи про нанесення побоїв. Як же Ростику вдалося засунути Феміду за пояс? Ні, він не давав хабарів суддям, а діяв майже в правовому полі. Віталік Мітін готував для нього (на досить професійному рівні) юридичні матеріали (клопотання, заяви, тощо), а Ростик – знімав судові засідання на камеру, потім – монтував їх (вирізаючи «зайве») і виставляв відео в інтернет. І судді банально почали боятись Ростикового відео-троллінгу, і (щоб г…но не воняло) відхрещувались від нього чим подальше, приймаючи просто абсурдні рішення про невинність людини, яка в очевидний спосіб вчинила зухвалий кримінальний злочин.

І тут Ростик зрозумів, що маючи в якості свого куратора такого спєца, як Віталік Мітін – можна не боятись нічого – головне триматись свого шефа, і все буде гаразд. Потрохи, помалу, Ростик, сам того не усвідомлюючи, став частиною (не мало – не багато), а організованої злочинної групи, яку (за нашими даними) очолював не хто інший, як Зубик Андрій Михайлович, 1975 р.н., який в 2020 році обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Львівській області.

Чим же промишляла ця банда (у складі Зубика А.М., Мітіна В.С., Вихованока Р.С. та ряду інших не встановлених на даний час осіб)? Схема – до банальності проста. Вихованок Р.С. влаштовується на роботу в якусь фірму, з якої (на його думку) можна нормально скачати хабар, а підприємці, будучи заляканими – не стануть сильно обурюватись грубому порушенню ст. 368 Кримінального кодексу України. Через не дуже довгий проміжок часу Вихованок Р.С. починає в інтернеті викладати інформацію про, начебто, грубі порушення даною фірмою чинного законодавства про працю, а наш герой – Віталік Мітін (який раніше обіймав посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю) ініціює в свого шефа – Зубика А.М. – проведення перевірки. Зубик А.М. дає Мітіну В.С. команду «фас», а Мітін дану команду професійно виконує. І жодна фірма – навіть повністю свята – не має тут ніяких шансів, бо є наш головний герой: Ростик Вихованок, який завжди підстрахує і надасть «правильні» покази. Брехливі, звісно, але «правильні». І підприємці, під тиском обставин, махнуть рукою і заплатять пару тисяч (не гривень, очевидно), щоб весь цей жах закінчився.

І ось на початку листопада 2020 року наші герої знайшли нову жертву: компанію УкрЕнергоПром. Фірма – цілком біла, небідна, з хорошим статутним капіталом, класним сайтом, «так чому б їх не вставити?» І все йшло по накатаному сценарію. Вихованок Р.С. «влаштовується на роботу» (хоча на справді мало місце підписання агентського договору, але менше з тим) буквально на наступний робочий день – створює на форумі дану тему обговорення, Віталік Мітін – «чисто випадково» читає цей форум, ну а наш головний герой Андрій Михайлович Зубик надає команду перевірити УкрЕнергоПром. Ну а дальше – все як завжди: Віталік на високо-професійному рівні вимагає хабар, звісно жодного разу не виговорюючи це слово, а Зубик А.М. терпеливо чекає, коли ж принесуть бабло.

І все б, можливо, і йшло своїм ходом (отримання хабаря та його подальший дєрєбан між членами даної організованої злочинної групи), якби не певні події, про які на даний час ми не можемо розповідати, щоб не зашкодити слідству. Скажемо коротко: у банди «что-то пошло не так»…
    Першим (ну, як завжди) з корабля втік шеф. Тобто Зубик А.М. Ні, не варто дивуватись – це із справжнього корабля, що тоне, капітан виходить останнім, а в бандитів – все навпаки: шеф завжди втікає першим. Так от, наш любимий Зубик Андрій Михайлович втік зі Львова, як остання криса, прилаштувавшись в Тернопільському управлінні Держпраці на посаді Першого заступника начальника Управління (?!?!?!?!). Цікаво, а Віталій Володимирович Мариновський, начальник Тернопільського Управління Держпраці – взагалі в курсі, ким являється його ПЕРШИЙ зам (???)

Трошки згодим полетів з роботи і Віталік Мітін… «Qualis artifex pereo» («художник вмирає зі мною») — були останніми слова Нерона. Думаю, коли Віталік Мітін востаннє виходив з Управління Держпраці – про щось подібне думав і він. Ну, не зовсім художник, скоріше хабарник і корупціонер, але все інше – цілком навіть так…

І тут на сцені залишився зіц-прєдсєдатєль наших доморощених бандитів – Ростислав Степанович Вихованок. Тактика боротьби – залишилась тою ж, новою стала лише ціль: не отримати хабар від «УкрЕнергоПрому», і навіть не покарати незговорчивих бізнесменів. Ціль – набагато більш банальна: захистити від посадки і себе, а головне – Зубика, Мітіна і Ко. А зробити це можна лише одним чином: доказавши, що в діях УкрЕнергоПрому були грубі порушення в сфері дотримання норм чинного законодавства України про працю. І, скажу я вам, наразі Ростику пофартило: суд першої інстанції частково задовільнив його позов, зобов’язавши УкрЕнергоПром виплатити Ростику сумашедші гроші в розмірі 7 000 грн. (точної суми озвучити ще не можемо, бо рішення суду ще не отримували, але ТОЧНО будемо його оскаржувати в апеляції).

Пам’ятаєте, ми згадували про прийоми Ростика в боротьбі з Фемідою (в розумінні, щоб Феміда приймала протиправні рішення на користь Ростика). Банальний приклад: останнє відео, яке Ростик виклав в своєму пості від 9 липня. Зверніть увагу на 1 хв. 42 сек. Допит свідка – Капустія Р.Б. Чому відео обривається саме на словах свідка про «судові справи з Управлінням Держпраці»? Чому в даному відео вирізано дві третіх з показів свідка?

Ну, що тут додати? Банда, хоч і розпорошена, але все ще не за гратами. Кримінальної відповідальності за скоєне ніхто з колишніх держслужбовців Управління Держпраці у Львівській області – на даний момент так і не поніс. Ростик – чудово справляється з роллю Громовідводу, максимально звертаючи увагу на себе, надіючись, що в такий спосіб він відверне увагу слідства від своїх кураторів (очільників банди).

Однак, у всій цій історії є одне маленьке але. Ми реально починаєм переживати за Ростика, щоб його, ненароком, не знайшли на якомусь звалищі з перерізаним горлом. Слідству – Ростик потрібен виключно живим, а от його колишнім (теперішнім?) «корєшам» — зайві свідки явно не потрібні. Я б, особисто, на місці Ростика – призадумався: кого першого банда зазвичай приносить в жертву?

Ну і останнє. Усі мешканці Львова та Львівщини, які були змушені з тих чи інших обставин оплатити хабар Віталію Мітіну, або Зубику Андрію Михайловичу – пишіть повідомлення нам ([email protected]). Ми гарантуємо Вашу анонімність, та зробимо все для відновлення справедливості та законності !

ТОВ «УкрЕнергоПром»

8. 15 июля 2021

ВЖЕ ВСЕ… ВІТАЄМО!!!
    13.07.2021 року Галицький районний суд Львова ІМЕНЕМ УКРАЇНИ прийняв рішення у справі № 461/734/21, яким визнав, що між працівниками та УКРЕНЕРГОПРОМ малим місце саме ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ, і зобовязав УКРЕНЕРГОПРОМ сплатити Вихованок Р.С. невиплачену зарплату, а також моральну компенсацію за понесені психологічні страждання та іншим.
    В силу цього прошу всіх розсудливих людей долучитись до кримінального провадження, яке відкрито у Львівському районному управлінні поліції з підстав порушення ч.1 ст.172 та ч.1 ст.175 КК України та невиплати заробітної плати УКРЕНЕРГОПРОМОМ та виступити в ролі свідків/ потерпівших і в такий спосіб стягнути з УКРЕНЕРГОПРОМ невиплачені кровні гроші та моральну компенсацію.
    Адресат Вихованок Р.С. [email protected]

Любіть людину, а неневидьте (і карайте) гріх.

9. 9 июля 2021

Річ не в тому, що УКРЕНЕРГОПРОМ обманює, як пенсіонерів так і своїх працівників вже декілька років… Річ в тому, що УКРЕНЕРГОПРОМ — це збіговисько 100% нечисті і нелюдей. Адже в Катехизмі Церкви в категорії «гріхи, що кличуть про помсту з неба» наряду з вбивством знаходиться і гріх несплати заробітної платні.

Ось відео від 01,06,2021 року допиту Р.Б.Капустія в Галицькому суді м.Львова у справі https://youtu.be/iDhrrAkpkKI

Шкода, що в Україні перевелись люди, які б могли сказати в очі Р.Б.Капустію — ЩО ВОНИ ПРО НЬОГО ДУМАЮТЬ, а залишились одні кролики…

Дякую модератору за можливість публікації відгуку.

ЗАБЕЗПЕЧТЕ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ від таких УКРЕНЕРГОПРОМІВ та розповсюдьте це відео що б інші довірливі громадяни не попадали в таку ситуацію…

10. 9 июля 2021

@ Юліана ,
    УМНІЧКА ЯКА…
    А ти ще там працюєш???

11. 9 июля 2021

@ Dimka ,
    Візьміть в тої «жіночки» документи і Ви побачити, що Вона зовсім не «Васильоха».
    А «Васильоха» — це колишня дружина Р.Б.Капустія з якою він зараз на ножах.
    Розумієте рівень цієї жіночки і УКРЕНЕРГОПРОМУ???

12. 6 июля 2021

Компанія не добросовісна, така жінка по вул Кримська 28 як Васильоха Леся Григорівна а також Капустій Роман Борисович не виплачує гроші працівникам, дурять їх. Нікому не рекомендую цю компанію — це лохотрон.

13. 28 июня 2021

не виплачуєте зарплати
    Офіційно не працевлаштовуєте
    Немає додоткової оплати за підвищення або за додовання обовязків
    Ніякої віддачі від компанії,одним словом працюєш на компанію і живеш за мізерний %

14. 1 июня 2021

Нажаль сьогодні, дорогий Ростик, в судовому засіданні нам не вдалось зіграти в гру: Пуаро (частина друга). Але ми обов’язково ще зіграєм в цю гру в іншому судовому засіданні, коли буде розглядатись кримінальне провадження по ч. 1 ст. 120 ККУ. Ти будеш в захваті!
    До скорої зустрічі!
    P.S. Зроби мені приємно: подай клопотання про суд присяжних. Ну, щоб максимально наблизити все до оригіналу Агати Крісті.

15. 26 мая 2021

Дивишся на цих українських працівників – І ВСІ ПИТАННЯ ВІДПАДАЮТЬ.

«УКР ЕНЕРГО ПРОМ» обіцяє своїм працівникам зарплату на рівні 10 – 13 тис. грн., а замість обіцяного платить 1 – 2 тис. грн. В МІСЯЦЬ – І ВСІ ПРАЦІВНИКИ ДРУЖНО АПЛОДУЮТЬ: РОБОТА НАЙС, САМИЙ СОК!

«УКР ЕНЕРГО ПРОМ» обіцяє своїм працівникам договір про працю, але дає на підпис договір-підряду де працівників чекають СУМАШЕДШІ ШТРАФИ в розмірі 5000 (п’ять тисяч), 10000 (десять тисяч) та 25000 (двадцять п`ять тисяч) гривень згідно п.п.: 4.1 — 4.5, цього договору-підряду – І ВСІ ПРАЦІВНИКИ ЗНОВУ ДРУЖНО АПЛОДУЮТЬ: НОРМ КОНТОРА, ЯКЩО КОМУСЬ ТРЕБА ГРОШЕЙ ДО СВЯТ!

Див. долучений договір-підряду.

А Роман Борисович Капустій, то взагалі ПІСНЯ і ЗОЛОТА ЛЮДИНА – одним словом: НАЙС — БЛАГОДЕТЕЛЬ!

Тільки ось суддя Галицького районного суду міста Львова Ірина Романівна Волоско іншої думки про його особу і каже, що застосує до нього ПРИВІД і ШТРАФ, якщо і наступний раз даний фігурант не прибуде в судове засідання у справі № 461/734/21, яке призначено на 01.06.2021 року за позовною заявою Вихованок Р.С. до ТОВ «УКР ЕНЕРГО ПРОМ» про встановлення факту, що має юридичне значення, визнання трудового договору розірваним та зобов’язання вчинити дії.

Див. відео судового засідання на ЮТУБІ

БЕРЕЖІТЬ себе, шановий Роман Борисович Капустій.

ВІРНИЙ ПОЦІНОВУВАЧ ВАШОГО ТАЛАНТУ

https://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2021/05/2021.05.26 ДОГОВІР.pdf

16. 20 мая 2021

Чудова робота, проходив у них стажування але нажаль не зміг працювати оскільки переїхав в іншу область, робота дуже цікава, чекаю поки такі компанії появляться в Чернігові)) а поки працюю адміністратором в ресторані

17. 6 мая 2021

Робота для студентів, самий сок і бабки є, графік найс, рекомендую

18. 28 апреля 2021

Нормальна контора якщо комусь треба грошей до свят. Рекомендую.Зп виплачують

19. 23 марта 2021

Не ведіться на цю вакансію. Робота полягає в обдуруванні людей похилого віку. Потрібно їздити по селах і продавати підозрілі страховки. Це все не офіційно. Відсутні мінімальні умови для праці.

20. 19 февраля 2021

Ростик, а ты не хочешь к моему деду-ветерану на кладбище съездить и там, на его могиле, ещё парочку нацистских цитат толкнуть? Я так вижу, что ты — не просто мразь, а нацист убежденный!
    У тебя в семье кто-то воевал? А если да, то на чьей стороне?
    Показательно, что Романа Борисовича ты называешь «особою (бо людиною його назвали важко)», а вот Адольфа Гитлера ты вполне даже называешь «одна відома людина»… Это тебе в СИЗО так мозги прочистили, или ты по-жизни был нациком?
    Впрочем, вести дальнейшую переписку с нацистским отморозком — это ниже моего достоинства.

21. 18 февраля 2021

Денисе, наведена Вами цитата належить НЕ Йосефу Геббельсу, а зовсім іншій людині, а саме…
    Адольфу Гітлеру (при чому сама цитата вирвана з контексту). В даній частині свого твору (Mein Kampf, глава 10) він описував роль євреїв і марксистів в розгромі Німеччини в Першій Світовій війні. Дослівна цитата звучить так: «Ці панове виходили з того правильного розрахунку, що чим жахливіше збрешеш, тим швидше тобі повірять».
    Якщо людина не може навіть правильно навести цитату, то про що взагалі з таким неуком можна
    говорити?…

22. 17 февраля 2021

Слышь, Ростик, ты так складно поёшь. Заслушаться можно! Грамотности, небось, в СИЗО научился? Но то такое.

Слушай, а чё ты тут всем голову пудришь? Ты сколько дней работал в УкрЕнергоПром’е? 9 рабочих дней (с твоих же слов)! И ты хочешь сказать, что ты устроил весь этот трэш именно потому, что тебе не заплатили за работу за 9 (девять) рабочих дней? Пишешь письма в управление Держпраці, на которые отвечает (чисто случайно) как раз Митин, подаёшь в суд на УкрЕнергоПром, собираешь тут толпу (правда, безуспешно), кто б ещё подал иск вместе с тобой! И все это из-за того, что тебе не выплатили деньги за работу за 9 дней!!? Причём, на сколько я понял, причина невыплаты – это твой обман в анкете, где ты тупо скрыл факт своей предыдущей судимости!

А может всё немного по-другому? Может весь этот сыр-бор не в том, что тебе не заплатили за 9 дней, а в том, что УкрЕнергоПром отказался платить взятку инспектору Держпраці – Виталию Митину? Ну и ты получил команду «фас», чтоб другим предприятиям было не впопад?! А все эти сказки про невыплату зарплаты – лишь дымовая завеса, чтоб была причина кашмарить предприятие, которое отказывается платить мзду! Кстати, никакой взятки Роман Борисович – Митину не платил, зато за последний год ему (Митину) платили взятки (и немалые) многие другие предприниматели, встреча с которыми очень скоро ожидает инспектора Держпраці Митина на очной ставке, которая обещает быть незабываемой для оного.

Тут уместно вспомнить (раз уж ты такой большой поклонник нацистских цитат) слова идеолога нацизма, Йозефа Геббельса (которым ты, судя по всему, следуешь по-жизни): «Чем более наглая ложь – тем легче массам в неё поверить».

P. S. Ну и последнее. Твой цинизм малёк зашкаливает. Ты сравниваешь УкрЕнергоПром (агента ETG на розничном рынке газа) с нацистскими концлагерями: Аушвиц, Майданек, Треблинка (где газ использовали в газовых камерах). Ты чё – вообще обалдел? Тебе это кажется забавным?

23. 16 февраля 2021

Юліана, в першу чергу хочу подякувати Тобі за те, що Ти долучилась до нашого форуму.
    Звісно, поки що Ти віриш цьому персонажу, якого звати Романа Борисович Капустій, але дуже скоро і Ти зрозумієш, наскільки Ти помилялась і на скільки мерзенною поганню є ця особа (бо людиною його назвати важко). Ну, але на все свій час…
    Тепер відповідаю на поставлене тобою запитання, чому повідомлення від «Ростислава» (від 10 лютого) та повідомлення від Романа Борисовича (від 14 лютого) написані з того ж комп’ютера. Зазначу, що більш коректним було б задати це питання самому Романа Борисовичу Капустію, ну але раз вже питання прозвучало на даному форумі, то на правах засновника даної теми – позволю собі озвучити відповідь.
    Вся річ у тім, що згадане тобою повідомлення (від 10 лютого) особи, яка обрала собі нік-нейм «Ростислав», написано явно не мною, а (на мою думку) Романа Борисовичем. Для чого він це зробив? Саме для того, щоб сформувати собі «алібі» при написанні свого наступного повідомлення (від 14 лютого), де він вже набрався сміливості і незважаючи на свої «коліки» таки написав хоч щось на даному форумі від власного імені. Більше того, Романа Борисович прекрасно усвідомлює наслідки безпідставного звинувачення в хабарництві інспектора Управління Держпраці пана Мітіна і передбачає, що за результатом його писемної творчості (а саме: повідомлення від 14 лютого) проти нього буде не просто подано судовий позов (який на даний час вже готується відомим львівським адвокатом), але й неодмінно буде порушено кримінальне провадження по ч.1 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або НАДАННЯ неправомірної вигоди службовій особі). І коли даного персонажа, якого звати Романа Борисович, викличуть на допит, щоб вручити підозру у скоєнні кримінального злочину, він буде апелювати, що це, начебто, не він писав повідомлення від 14 лютого. «От, дивіться, Ростислав і Роман Борисович – це той самий користувач» – буде благати слідчих цей упир. Однак, участь даної особи є незавидною… Романа Борисович, наводьте порядок в себе вдома, бо лікарі з ордером на обшук вже в дорозі: вилучать Ваш комп’ютер і все дізнаються! Негоже буде, коли вашу брудну білизну будуть бачити поняті, чи не так?
    Окремо зазначу, що оскільки УКРЕНЕРГОПРОМ на чолі з Романа Борисовичем опустився до настільки брудних методів чорного піару і пишуть повідомлення вже від мого імені, прошу всіх моїх друзів та послідовників писати електронні листи ВИКЛЮЧНО на МОЮ поштову скриньку [email protected] , або (у разі необхідності зв’язатись безпосередньо з інспектором Управління Держпраці паном Мітіном) – на його email: [email protected] .
    ЗНАЙТЕ: будь-яка особа, що буде надавати Вам інші email’и (мотивуючи це БУДЬ-ЧИМ) – є САМОЗВАНЦЕМ і жодного відношення до мене, Вихованок Ростислава Степановича, НЕ МАЄ!

24. 15 февраля 2021

Мені от цікаво, чому користувач з ніком «Роман Борисович» 14.02 пише «свій» коментар з того ж комп’ютера, з якого 10.02 був написаний коментар користувачем з ніком «Ростислав»? Це легко побачити, натиснувши на кнопку «Всё отзывы автора».
    Ростик, по ходу Роман Борисович щось робить в тебе вдома. Питання: він щось робить лише з твоїм комп’ютером, чи щось робить також і з тобою? Якщо з тобою, то цікаво дізнатись — що саме?
    Хоча, враховуючи, що після відсидки в СІЗО ти почав носити косичку (твоє довге волосся заплетене саме в косичку) — не важко здогадатись, які саме послуги ти хотів би запропонувати Роману Борисовичу…

25. 14 февраля 2021

Доброго дня шановні друзі. недруги і працівники.
    Повідомляю Вам офіційно, що Вихованюком Ростиславом разом із Мітіном Віталієм Сергійовичем головним державним інспектором відділу Головного управління Держпраці у Львівській області було сплановано компанію по дескридитації нашого підприємства, шляхом різного роду інсинуацій, щодо незаконності нашої діяльності (відсутність ліцензії, відсутність реєстраційних документів, тощо) з метою подальшого шантажу за для отримання неправомірної винагороди від керівництва компанії УкрЕнергоПром у формі хабара.
    Так однозначно, що дані персони за попередньою змовою з метою дискредитації та психологічного тиску на колектив УкрЕнергоПром вчинили ряд перевірок та інспекційних відвідувань 25.11.2020-04.12.2020 року з метою отримання неправомірної вигоди у формі хабара.
    Даний процес вимагання та передачі хабара був мною зафіксований на електронному носії, який і буде передано до державних правоохоронних органів з ціллю викриття злочинців дії яких підпадають під ст. 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»
    Радісне «тюремне життя» скоро відкриє Вам свої палкі обійми.
    Роман Борисович Капустій.

26. 12 февраля 2021

Денисе, тут доречно згадати слова великого українського Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка:
    Якби ви вчились так, як треба,
    То й мудрість була би своя…
    Кримінальний кодекс забороняє виготовляти символіку, а не наводити цитати. Цитувати можна будь-кого, в т.ч. й Гітлера.
    Проте, зверну Вашу особливу увагу на той факт, що для Вас, Денисе Олексійовичу, мабуть, цитата Тараса Григоровича Шевченка буде відкриттям. Адже українську культуру (як, властиво, і мову) – Ви не знаєте. Хіба може бути УКРАЇНЦЕМ людина, що є помічником народного депутата від Опозиційної Платформи? Зазначу, що я не сподобляюсь Вам і не опускаюсь до Ваших хамовитих звичок, а тому звертаюсь до Вас виключно на «Ви», хоч Ви і молодші за мене на цілу дюжину років.
    Нацист – це не той, хто є обізнаною людиною і може процитувати в тому числі й Гітлера. Нацист – це той, хто використовує рабську працю людей в концтаборах: Аушвіц, Майданек, Треблінка, УКРЕНЕРГОПРОМ.
    Так що, перед тим, як когось у чомусь звинувачувати, спочатку – думайТЕ!

27. 11 февраля 2021

Я, конечно, извиняюсь, но это вообще нормально, что этот предур Ростислав цитирует Гитлера, называя его «одна відома людина»?

Адольфик, конечно, человек известный, но разве его цитирование не подпадает под ст. 436-1 УК Украины (пропаганда нацизма)?

P.S. В России — это ст. 354.1 УК РФ, ну или как минимум — ч.1 ст. 20.3 КоАП РФ.

28. 10 февраля 2021

Всім доброго дня!

Я звичайно дуже вдячний своїм послідовникам…
    Але хотів би, з Вашого дозволу дорогі послідовники, виразити свою думку в інший спосіб.

ЗВЕРТАЮТЬ до всіх працівників УКРЕНЕРГОПРОМУ.
    Шановні працівники УКРЕНЕРГОПРОМУ, кожен хто долучиться до даного позову ХОБА БИ ЯК СВІДОК, автоматично отримає право на отримання оплати своєї праці на рівні середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні згідно розрахунку Головного управління статистики у Львівській області за кожен із відпрацьованих місяців, А САМЕ В розмірі 11500грн. — 13000грн. .
    Можливо, шановні працівники, Вам достатньо 2000грн. за відпрацьованих півтора-два місяці — це вирішувати Вам…

А Вам, шановний Романе Борисовичу, хотів би зауважити, що Ви передчасно відрили другий офіс на чолі Вашого синочка від першої дружини Петра Романовича — гості в дорозі…
    І Вам, Андрію, відкривати іншу філію УКРЕНЕРГОПРОМУ в іншій області в даний час також я б не рекомендував.
    Ви вже всі зрозуміли, що до позову ВЖЕ ДОЛУЧИЛОСЬ декілька осіб…
    Доречі, шановні працівники рекомендую Вам пильно слідкувати за Романом Борисовичем і його сином, бо вони можуть зараз десь пропасти. І за Галиною Григорівною дивіться. Можливо вони зараз терміново в Білорусію виїдуть…
    «Тюремне життя» швидко вилікує Вам коліки Романе Борисовичу так як Ваші дії підпадають під грубе порушення ч.1 ст.172 та ч.1 ст.175 КК України щодо виплати заробітної плати.
    Доречі, Роман Борисович досить багата людина – так що долучайтесь до позову – грошей вистарчить на всіх. Позов вже призначено на 15 березня 2021 року в Галицькому суді м. Львова.
    Ухвала про відкриття провадження долучається — ознайомтесь.

Привіт всім,
    З повагою Ростислав.

29. 10 февраля 2021

Звертайтесь на почту [email protected] ТА ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЛЕКТИВНОГО СУДОВОГО ПОЗОВУ!!!
    Одна відома людина сказала:
    Хто хоче жити, той зобов’язаний боротися, а хто не захоче чинити опір у цьому світі вічної боротьби, той не заслуговує права на життя!
    Від себе додам, що ТОЙ, ХТО НЕ ГОТОВИЙ БОРОТИСЬ ЗА СВОЇ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ – НЕ ГІДНИЙ ЇХ ОТРИМАТИ!
    НЕ БУДЬТЕ РАБАМИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЛЕКТИВНОГО СУДОВОГО ПОЗОВУ ВІДОМОГО ЛЬВІВСЬКОГО АДВОКАТА!!!
    РАЗОМ МИ – СИЛА!!!

Ростислав Вихованок

30. 9 февраля 2021

Ого, навіть так… Під ніком Денис, я так розумію, скривається Шістаков Денис Олексійович, 1987 року народження, паспорт: КМ 20211*, уроженець славного міста Білгород-Дністровський, місце реєстрації: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, **, тел.: 093-606-60-9*.

Під «вашою компанією» розуміється приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «СТЕКО», код ЄДРПОУ 34725225. Правильно? Цікаво, чи в даному підприємстві, яке, з Ваших слів, знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кримська, 28, каб. 901 — все гаразд з дотриманням чинного законодавства в сфері трудових відносин, а?

Денисе Олексійовичу, а Ви усвідомлюєте наслідки Ваших коментарів? Ви звинуватили інспектора Управління Держпраці пана Мітіна в хабарництві. У Вас є докази? Бо якщо ні, то Вам краще вже сьогодні починати готуватись до судового позову, який неодмінно чекатиме на Вас за оприлюднення завідомо неправдивої інформації про державного службовця. Я б порекомендував Вам і Вашому, я так розумію, товаришу — Романа Борисовичу, не писати дурні коментарі в інтернеті, а сконцентрувати свою увагу на виплаті Вихованок Ростиславу Степановичу законної заробітної плати за всі 9 робочих днів, які я був змушений провести на роботі в компанії УКРЕНЕРГОПРОМ.

Ще раз звертаюсь до всіх колишніх працівників, які пропрацювали без оформлення на УКРЕНЕРГОПРОМІ та в СТЕКО навіть 4 робочі дні і звільнилися та Вам не виплачено гроші за відпрацьовані дні, ЗНАЙТЕ: УКРЕНЕРГОПРОМ та СТЕКО мають виплатити Вам зарплату за Ваші відпрацьовані дні, а також 6-ти місячну компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі середньої зарплати у регіоні, що складає 13350грн. за кожен місяць, згідно положень статтей 94, 116, 117, 235 та 236 КЗпП та статтей 1, 2 Закону України «Про оплату праці». З цих підстав до керівництва УКРЕНЕРГОПРОМ та СТЕКО готовиться колективний судовий позов про стягнення на користь колишніх працівників невиплачених їм при звільненні зарплат та належної кожному працівнику 6-ти місячної компенсації за час вимушеного прогулу у розмірі середньої зарплати у регіоні, що складає 13350грн. за кожен місяць!

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЕКТИВНОГО СУДОВОГО ПОЗОВУ ВІДОМОГО АДВОКАТА ДО УКРЕНЕРГОПРОМУ ТА СТЕКО ТА ОТРИМАЙТЕ СВОЇ КРОВНО ВІДПРАЦЬОВАНІ КОШТИ ТА НАЛЕЖНУ КОМПЕНСАЦІЮ!

РАЗИМ МИ — СИЛА!!!

31. 8 февраля 2021

Вообще-то, по адресу: г. Львов, ул. Крымская, 28, каб. 901 — находится моя компания: Виробничо-комерційна фірма «Стеко».

Ростик, та ты, по-ходу, сказочник ещё тот, я так вижу. Хотя, в принципе, это уже и так все давно поняли.

Скажи, а твой кореш Митин (с управления Держпраці — Віталій Мітін, службовий тел.: 032-235-48-42) сейчас собрался и у меня взятку требовать? (гы-гы)

Мне вот интересно, а в управлении Держпраці вообще в курсе этого вашего лохотрончика, который ты (бывший зек) и Митин (будущий) мутите уже не первый год, когда ты устраиваешся на работу, потом в интернете анонимно пишешь о роботодателе всякий бред, потом Митин типа чисто случайно это читает, приносит руководству инфу, и Митина как раз и направляют «разобраться», ну а он — вместо разобраться — тупо требует бабло с предприятий.

Как думаешь, эта тема скоро себя исчерпает, или у Виталика — дикий стояк на бабло, регулярно получаемое в виде взяток?

32. 30 января 2021

Шановний, Романа Борисович Капустій, я так зрозумів, що після розмови з прокурором Ви відчули помилковість своїх суджень, але виплачувати законну зарплату Вихованок Ростиславу не збираєтесь із зрозумілих мотивів. А може Вас налякали судові позови до ПАТ «Страхова компанія «ВОНА» (ЄДРПОУ 23465084, м. Львів, вул. Кримська, 28, каб. 901) у справі № 638/2154/15 та інші…
    Цікавим є факт, що у 1988 році Ви закінчили фізичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка де, напевно познайомились з Ференц Галиною Григорівною – Вашою «подельніцою». Ви навіть маєте один науковий допис спільно з O.F.Batsevych з яким Ви спільно з колишньою Вашою дружиною Капустій Дарією Семенівною заснували ТзОВ «УКРСЕЛ», КОД ЕГРПОУ 32477679.

Капустій Дарія Семенівна сімейний лікар с. Забір’я Телефон 45-78… тел.: 09332823…, Україна, 80316, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Рава-Руська, вул. Львівська…
    Дарія, Наталя, Леся Васильоха – Ви прямо донжуан… Де Вас тільки не носило…
    Романа Борисович Капустій тел.. 066451830…; 093288510…
    Ви зауважили, що я не сподобляюсь Вам і не подаю повні Ваші телефони та інші дані?

Доречі, вітаю Вас! 29.01.2021 року Галицький суд м. Львова взяв до провадження мій позов та вже розприділив його і скоро Ви зможете з ним ознайомитись.

Доречі, у Вас дуже розумний та талановитий син Петро Романович Капустій. Чому Ви не говорите працівникам, що він Ваш син?

Чуть не забув, Вам відомо, що з УКРЕНЕРГОПРОМа підлягає стягненню на користь Вихованок Ростислава Степановича середній заробіток з 05.11.2020 за час затримки та вимушеного прогулу, згідно розрахунку Головного управління статистики у Львівській області у розмірі не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді, а також виплати належної компенсації до моменту настання повного розрахунку, відповідно до ст. 34 ЗУ «Про оплату праці»?
    Не переживайте… Отримаєте позов – все зрозумієте.

Бережіть себе і свої «коліки».
    Ваш Ростислав.

33. 22 января 2021

@УкрЕнергоПром,

УКРЕНЕРГОПРОМ
    Ростислав Вихованок
    22 января 2021, 11:22:22

Дивно, 13.12.2020 року Вихованок Ростислав на офіційну адресу УкрЕнергоПром [email protected] та [email protected] відправив електронний лист про досудове врегулювання та добровільну виплату зарплати, жодної відповідь на який не надано, а тут цілі простині тексту…
    Тюремне життя, блатне життя і вічний позор – все на що заслуговує Вихованок Р.С., правильно?

Я правильно Вас зрозумів, УкрЕнергоПром відмовляється виплачувати зарплату Вихованок Р.С. з чим досудове врегулювання можна рахувати завершеним?

Крім цього, звертаюсь до адміністрації сайту і УкрЕнергоПром та наполягаю негайно прибрати мої персональні дані, які були «необачно» опублікували без відому Вихованок Р.С., а саме номер тел 067-141— та домашню адресу м. —, вул. —, що призводить до незаконного доступу до мої персональних даних в порушення ст. 188-39 КУАП.

Доречі, які Ваші правдиві ініціали і прізвище, Роман Борисович, та яке Ви маєте відношення до дійсних власників УкрЕнергоПрому, а саме Іщака Власа Ярославовича та Бергтравма Романа Ярославовича, згідно відомостей в ЄДР юридичних осіб?

Вас, напевно, «коліки» замучили Романе Борисовичу, тому говорите неправду та пишете всяку ахінею… Бережіть себе.

Вихованок Ростислав Степанович.

34. 13 января 2021

Ростиславе,

Ну хто ж може краще за тебе знати про романтику «блатного» життя?

Хоча твій досвід поки що є ще не достатньо багатим, бо наразі у тебе лише одна «ходка», зато стаття цілком навіть «поважана» в кримінальному світі: ч.2. ст.350 КК України КП №12017140040000435 від 17.02.2017.

Зазначимо, що відео зачитання тобі вироку — ти люб’язно виложив на своєму ж youtube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=AdZ7K1TdRLU

З нетерпінням очікуєм на твої подальші пости з погрозами.

P.S. Попкорном запаслися.

35. 10 января 2021

Шановний УКРЕНЕРГОПРОМ, я б порекомендував вам бути уважнішими та не розповсюджувати довірену Вам конфенденційну особисту інформацію Вихованок Р.С., адже кожне слово буде використане проти Вас в суді.

Дорогенькі, не рекомендую Вам надалі обманювати повіривших Вам працівників та не розказувати їм неправду про побудову кар’єри та небесні заробітки, а діяти згідно чинного законодавства. Зареєструйте працівників згідно КЗППУ, виплатіть їм обіцяну зарплату.
    А краще розкажіть їм правду про себе і Вашу «кар’єру» до того як Ви очолили УКРЕНЕРГОПРОМ. Що ж ви про це мовчите? ?
    Чому мовчите про Ваші суди і кримінальні справи про обвинуваченні Вас в шахрайстві і т. д.
    Чому ніхто не знає ваших дійсних фамілій? Аааа? Чому ніхто не бачив Ваших паспортів? Ви просто нечисть, яка боїться оприлюднення правди і в своїх зухвалості та безкарності думає, що вона непоборювана. ?

Все ж таки рекомендую Вам ради Вашрго добра добровільно виплатити Вихованок Р.С. вказану чинним законодавством матеріальну компенсацію та заборговану зарплату, бо скупий платить вдвічі більше.
    Веселих свят ♥️
    ДУМАЙТЕ!!!

36. 6 января 2021

Ознайомившись з інформацією, що розміщена на даному інтернет-форумі, вважаємо за необхідне надати офіційний коментар з нижченаведених відгуків.
    Зазначимо, що в першому повідомленні від «Петра Романовича» слід натиснути на кнопку «Все отзывы автора». Жовтим кольором будуть виділені всі повідомлення, що написані однією і тою ж особою. Як неважко пересвідчитись, «Петро Романович», «Андрій», «Сінбад», «Роман» та «Ростислав — це одна і та ж особа. Даною особою є раніше судимий Вихованюк Ростислав Степанович. Дана персона попала на стажування в компанію «УкрЕнергоПром» та при заповнені анкети скрила факт своєї попередньої судимості (нанесення побоїв). Коли цей факт став відомим керівництву нашого підприємства, дана особа була з позором вигнана з нашого колективу без жодної грошової виплати. В результаті, раніше судимий Вихованюк Р.С. почав вести на даному сайті, а також на інших інтернет-ресурсах (зокрема: **** ) — сплановану компанію по дескридитації нашого підприємства, шляхом інсинуацій, щодо незаконності нашої діяльності (відсутність ліцензії, відсутність реєстраційних документів, тощо). До речі, ліцензія на газопостачання наших партнерів, компанії ETG — знаходиться ось тут: https://etg.ua/Bs.WebApp.Models.FileItem/36/item.pdf
    Наша компанія не проводила і ніколи не буде проводити жодної дискримінаційної політики ані за гендерною, расовою, релігійною чи за будь-якою іншою ознакою. Ми готові розглядати кандидатури кожного спеціаліста (навіть з колишньою судимістю!), проте в нас діє нулева толерантність до подачі завідомо неправдивих анкетних даних. Кожна людина, що скрила факт своєї попередньої судимості — неодмінно з позором і без жодного грошового відшкодування буде виставлена за двері нашої компанії.
    Усі бажаючі підтримати Ростислава Вихованюка у його прагненні до «справедливості» — можуть не лише написати на його поштову адресу, яку він сам і вказав у своєму повідомленні ([email protected]), але і зв’язатись з ним по телефону (який він, чомусь, забув зазначити): 067-141-1254. При бажанні більш душевно обговорити невзгоди тюремного життя та «кримінальну романтику» — це можна зробити, завітавши в гості до Вихованюка Р.С. за адресою: м. Львів, вул. Донцова, 23, кв.4.
    Бажаємо Ростиславу знайти на просторах інтернету своїх колишніх та майбутніх друзів.

ТОВ «УкрЕнергоПром».

37. 4 января 2021

УВАГА! Для всіх колишніх працівників, які пропрацювали без оформлення на УКРЕНЕРГОПРОМІ навіть 4 робочі дні і звільнилися та Вам не виплачено гроші за відпрацьовані дні, ЗНАЙТЕ:
    УКРЕНЕРГОПРОМ має виплатити вам Вам зарплату за ваші відпрацьовані дні, а також 6-и місячну компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі середньої зарплати у регіоні, що складає 13350грн. за кожен місяць, згідно положень статтей 94, 116, 117, 235 та 236 КЗпП та статтей 1, 2 Закону України «Про оплату праці».
    З цих підстав до керівництва УКРЕНЕРГОПРОМ готовиться колективний судовий позов про стягнення на користь колишніх працівників невиплачених їм при звільненні зарплат та належної кожному працівнику 6-и місячної компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі середньої зарплати у регіоні, що складає 13350грн. за кожен місяць!

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЕКТИВНОГО СУДОВОГО ПОЗОВУ ВІДОМОГО АДВОКАТА ДО УКРЕНЕРГОПРОМУ ТА ОТРИМАЙТЕ СВОЇ КРОВНО ВІДПРАЦЬОВАНІ КОШТИ ТА НАЛЕЖНУ КОМПЕНСАЦІЮ.

Разом з тим за допуск працівників без укладення трудового договору (не офіційно) УКРЕНЕРГОПРОМ, який незаконно використовує найману працю, а також за виплату зарплати без сплати ЄСВ — понесе відповідальність у розмірі 125 190 грн штрафу за кожного працівника, згідно Постанови ГУ Держпраці у Львівській обл.

Якщо Ви повірили керівництву УКРЕНЕРГОПРОМ та вас обдурили, але Ви ще бажаєте отримати свою законну, але невиплачену при звільненні зарплату та належну Вам 6-и місячну компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі середньої зарплати у регіоні, що складає 13350грн. за кожен місяць —
    звертайтесь на почту [email protected] ТА ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЛЕКТИВНОГО СУДОВОГО ПОЗОВУ!!!

З повагою, Ростислав.

38. 4 января 2021

Недоброчесна фірма. Одним словом покидьки, які навіть законно не оформляють своїх працівників так як навіть не збираються платити зарплату.

39. 4 января 2021

@Марія, а як ви відноситесь, що Вас офіційно не працевлаштували на фірмі?

40. 22 декабря 2020

Контора шляпа, обіцяють залоті гори, а по суті обманюєш стареньких людей і.т.д
    А саме в напрямку»менеджер»
    Маєш їздити по селам і впарювати страховки, які нехер їм не траба,під предлогом що вони обов’язкові і якщо не купити страховку, то прийде штраф в 2 розмірі(і бабуські вірять(
    А самий там обморок звати його Петя х*епльот ще той чорт по життю
    Надіюсь що йому повернеться все за то що він найобу* до талого стареньких людей, каже бабцям якщо нема грошей ідіть позичте(мене то вбило просто,шляпа а не робота кароче…

41. 19 декабря 2020

@Сінбад,
    О Боже, якщо там все так погано, якого чорта ти там робив?)
    Якщо ти такий розумний і на обіцянки про золоті гори не ведешся

42. 13 декабря 2020

Хороша робота? Бу-га-га… А які зарплати? Кажуть, що по 6000грн в місяць?
    Хто і як тільки не дурить цих українців, а вони завжди раді…
    УКРЕНЕРГОПРОМ ще не закрили?

43. 8 декабря 2020

Цікаві люди, вони хочу зарплату за тиждень? Або я чогось не розумію…

44. 26 ноября 2020

Нормальна робота, працюю біля двох неділь, все влаштовує!! А хлопакам, у коментарях вище, можу сказати, що на Кривчицях викопали котлован, ще Вам двох до бригади і вперед. Успіхів!!!

45. 24 ноября 2020

Працюю в компанії більше місяця, і нічого такого тут не має, хороший колектив, зарплата, присутня вся документація, смішно з того що написано попередньо?

Так можливо по графіку роботи не сходяться, інколи пізніше закінчується робота, але мене все влаштовує і мені все виплачують)

46. 24 ноября 2020

Компанія — непоганий роботодавець! Керівництво з повагою ставиться до кожного працівника, зарплата задовільна, Хороше місце для працевлаштування!
    Мінус: робочий день часто продовжується до 19:00-20:00

47. 24 ноября 2020

Працюю тут вже більше тижня і ні, мене не звільнили без оплати, мабуть, я особливий?
    Все прозоро, на співбесіді отримав відповіді на свої запитання, інформація підтвердилась, на разі я задоволений
    Що б я хотів виокремити з плюсів:
    — адекватне керівництво — Працювати з цією пані можна і треба, якщо маєш міцні нерви і сечовий міхур, завжди допоможе і захистить. З мінусів — часто безкомпромісна
    -оплата може відбуватися як раз в на місяць, так і потижнево.
    — амортизація на авто, дуже зручно
    З мінусів, це швидше погодні умови, в період Ковіду безпосередньо їздимо до клієнтів

48. 16 ноября 2020

Підтверджую. Ще одна Недоброчесна компанія у Львові.
    Стережіться!

49. 13 ноября 2020

Також працював там два дні тому підтверджую всю вищезазначену інформацію одним словом — ШАХРАЇ.

50. 10 ноября 2020

Офіс знаходиться у Львові на вул. Кримська 28, пов. 9, каб. 905. Називать себе новим оператором на газовому ринку України, але ліцензії, дозвільна документація та ЄДРПО у них відсутня. Затрудняють працівників без підписання будь-яких договорів та обіцяють золоті гори, але гроші так нікому і НЕ ПЛАТЯТЬ.
    Це все відбувається відверто і очевидно, але стає зрозуміло кандидатам на роботу в УКРЕНЕРГОПРОМ лише через тиждень праці і тоді вони звільняються і про гроші ніхто навіть не питає.

1. 23 марта 2021

2. 23 июля 2021

Инспектор 4
Консультант, менеджер по продажам 1

Добавьте зарплату в компании Укренергопром

Добавить отзыв о работодателе Укренергопром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укренергопром?