Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Отзывы о работе в Укренергопром, зарплаты

1. 26 ноября 2020

Нормальна робота, працюю біля двох неділь, все влаштовує!! А хлопакам, у коментарях вище, можу сказати, що на Кривчицях викопали котлован, ще Вам двох до бригади і вперед. Успіхів!!!

2. 24 ноября 2020

Працюю в компанії більше місяця, і нічого такого тут не має, хороший колектив, зарплата, присутня вся документація, смішно з того що написано попередньо😄

Так можливо по графіку роботи не сходяться, інколи пізніше закінчується робота, але мене все влаштовує і мені все виплачують)

3. 24 ноября 2020

Компанія — непоганий роботодавець! Керівництво з повагою ставиться до кожного працівника, зарплата задовільна, Хороше місце для працевлаштування!
    Мінус: робочий день часто продовжується до 19:00-20:00

4. 24 ноября 2020

Працюю тут вже більше тижня і ні, мене не звільнили без оплати, мабуть, я особливий😂
    Все прозоро, на співбесіді отримав відповіді на свої запитання, інформація підтвердилась, на разі я задоволений
    Що б я хотів виокремити з плюсів:
    — адекватне керівництво — Працювати з цією пані можна і треба, якщо маєш міцні нерви і сечовий міхур, завжди допоможе і захистить. З мінусів — часто безкомпромісна
    -оплата може відбуватися як раз в на місяць, так і потижнево.
    — амортизація на авто, дуже зручно
    З мінусів, це швидше погодні умови, в період Ковіду безпосередньо їздимо до клієнтів

5. 16 ноября 2020

Підтверджую. Ще одна Недоброчесна компанія у Львові.
    Стережіться!

6. 13 ноября 2020

Також працював там два дні тому підтверджую всю вищезазначену інформацію одним словом — ШАХРАЇ.

7. 10 ноября 2020

Офіс знаходиться у Львові на вул. Кримська 28, пов. 9, каб. 905. Називать себе новим оператором на газовому ринку України, але ліцензії, дозвільна документація та ЄДРПО у них відсутня. Затрудняють працівників без підписання будь-яких договорів та обіцяють золоті гори, але гроші так нікому і НЕ ПЛАТЯТЬ.
    Це все відбувається відверто і очевидно, але стає зрозуміло кандидатам на роботу в УКРЕНЕРГОПРОМ лише через тиждень праці і тоді вони звільняються і про гроші ніхто навіть не питає.

Консультант, менеджер по продажам 1

Добавьте зарплату в компании Укренергопром

Добавить отзыв о работодателе Укренергопром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укренергопром?