Укренергопром

Укренергопром

ТОВ «Укренергопром» — інжинірингова компанія, що займається впровадженням сучасних теплотехнічних рішень вже понад 15 років. Ми пропонуємо комплексне рішення інженерних задач від проектування до сервісного обслуговування.

Отзывы о работе в Укренергопром, зарплаты

1. 13 сентября 2023

Такая себе компания. Среди сотрудников сплошное подхалимство, особенно руководителей отделов. Постоянный контроль чего либо, из серии (утрирую) — Сколько сварных швов сегодня сделали(это отсылка к одной из цитат Клычка если что). Ну или из серии нужен отчет на сегодняшний отчет. Контроль по времени когда пришли когда ушли, считают каждую минуту если опоздание. Зарплаты платят исправно но правда до конкурентного уровня не дотягивают. Но вот с деньги отдают как будто ты отбираешь у них последнее. Ну а еще не очень высокий уровень профессионализма, примерно половины сотрудников. Хорошие специалисты там не задерживаются. Внутри компании создается ощущение как будто вы в курятнике: Забраться повыше чтоб нагадить на того кто ниже.

2. 10 июня 2023

WANTED: dead or alive !

Мітін Віталій. Колишній хабарник з Управління Держпраці у Львівській області:

Вихованок Ростислав. Колишній провокатор, що працював на Мітіна.

УСІМ, кому відомо, чим зараз займаються дані особи, а особливо — якщо є інформація про будь-які протиправні дії даних осіб — прохання повідомити цю інформацію на email: [email protected]

ЗА НАДАННЯ ЦІННОЇ ТА ПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ — ВИНАГОРОДА ГАРАНТУЄТЬСЯ !!!

3. 28 декабря 2022

Там така історія цікава… По-ходу в Ростіка Вихованока є дочка, вона з ним стидається навіть гуляти по вулиці, бо в Ростіка є косичка на голові. Його дочка йому прямим текстом казала, щоб він ту косичку зістриг, але Ростік навіть заради дочки — відмовляється.
    Ходять чутки, що він носить косичку — не по добрій волі. Це його знак — людини, яку опустили, щоб кожен, хто «в тємі» не «ошпарився». З Ростіком «по понятіям» навіть за руку здороватись не можна.

4. 22 ноября 2022

А то правда, що Мітін витягнув Ростика з СІЗО після того, як Ростіка там «опустили»?

5. 20 октября 2022

шарашкіна кантора, заробляюить на пенсіонерах роблячи їм страхівки

6. 12 сентября 2022

@Гость, в чому провокація? Суть колективного позову була в тому, що з бандюганами (Капустіями) — один в полі не воїн. Тільки гуртом можна довести справедливість. На жаль, «шановні роботодавці» і тут відкупились..
    Карма про Вас не забуде, добродії

Єдиний плюс, за який вдячна долі — це зустріч з Васильохою. Леся дійсно крутий психолог та продажник, за час проведений в цій недобросовісній компанії я не отримала чесно зароблених кілька десятків тисяч, але набула досвіду і набила професійних шишок. Леся Григорівна, кидайте тих [вырезано]* і вйо робити чесний бізнес!

P.S. Ваша таємна фанатка

7. 20 августа 2022

По ходу, це рішення скасовано апеляційним судом. Ростик, ти ж всім казав: «виграєм, переможем», а по-ходу ти всіх обманув. Ти обіцяв, що «знімем гроші через суд», а по факту — тільки час потратили. Ростик, а ти не хочеш оплатити за той час, що всі потратили на організовану тобою провокацію?

8. 25 июля 2022

(не) Шановний пане Бодхісатва!

А з якого папугая ви взяли, що УкрЕнергоПром має виплатити Ростиславу Вихованоку 7000 грн.?

Відповідно до Постанови від 08 липня 2022 р. у справі № 461/734/21 колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду в складі:

головуючого судді: Савуляка Р.В.,

суддів: Мікуш Ю.Р., Приколоти Т.І.,

секретаря: Савчук Г.В.

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Енерго Пром» — задовольнити.

Рішення Галицького районного суду м. Львова від 13 липня 2021 року – скасувати та ухвалити нове рішення.

У задоволенні позову Вихованка Ростислава Степановича до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Енерго Пром», треті особи – Головне Управління Держпраці у Львівській області, Іщак Влас Ярославович про встановлення факту перебування у трудових відносинах та зобов’язання вчиняти дії – відмовити.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття, але може бути оскарженою у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повної постанови.

Повний текст постанови складено 08 липня 2022 року.

(не)Шановний пане Вихованок! Ви, мабуть, думаєте, що Game is over! Всі ваші потуги виявились марними, справу програли. Однак… Насправді — все лише почнається. Ваші протиправні дії, як члена організованого бандформування, в яке входили високопоставлені працівники Управління Держпраці у Львівській області — в жодній мірі не залишаться безкарними. І ви, і Мітін, і інші члени вашої банди — обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.

Якщо пригадуєте — був такий фільм «Поворот не туди». Так от — здійснювати провокації проти нашої фірми — це був поворот не туди. І розплата — обов’язково, на 100% наступить. Питання лише часу.

Візьміть багато готівки, яку ви і Мітін накрали в підприємців — підіть в хороший ресторан і гарно відпочніть. Бо скоро такої нагоди у вас вже не буде (харчування на зоні, здебільшого, не дуже калорійне).

Без жодної поваги до Мітіна і Вихованока:
    ТОВ «УкрЕнергоПром».

9. 1 февраля 2022

Фирма — работа ради работы.Эта же фирма ТОВ «IK УКРЕНЕРГОПРОМ». Хозяйва, они же руководство, жадные к деньгам. По приходу на работу обещают премии и золотые горы.ЗП на которую вы договоритесь на руки не получите. По факту дрючат по поводу и без повода. Даже если закончили работу ночью, утром должны быть вовремя. Перемии только в обещаниях или как подачку кинут денег немного, разок. Постоянно говорят что все плохо, но при этом катают по курортам(если все плохо, откуда деньги отдыхать? а это чтобы вам премии не выплачивать которые обещали). Есть одельная каста сотрудников ******* они же руководство рядовых сотрудников. Вот им там и премии, по 50к и больше. Постоянные схемы от уплаты налогов. Также есть текучка сотрудников. КЗоТ вообще не выполняется, отпуска дают не в полном объеме 10 дней остальное не компенсируют. Хотите больше? за свой счет. За больничные тоже самое, если заболели это ваши проблемы. Если корона, не важно, все работают. В этой фирме кроме сорваного здоровья вы ничего не заработаете.

10. 23 декабря 2021

@ УкрЕнергоПром ,

Так ви хоч сьогодні в Апеляційний суд на засідання на 14:00 прийдете, ? ***?

Бо щось вас вже другий раз не наблюдається в Апеляційному суді — це ж всього 7000грн треба виплатити Вихованок Ростиславу… ?

11. 15 ноября 2021

@ Snowden , саме так, за адресою Вул. Шевченка 111а знаходиться ТОВ «Львівгаз Збут», але ви вірно написали уточнення, адже за адресою вул. Шевченка 111а, корп. 2 є офіс компанії УкрЕнергоПром.

1. 23 марта 2021

Не ведіться на цю вакансію. Робота полягає в обдуруванні людей похилого віку. Потрібно їздити по селах і продавати підозрілі страховки. Це все не офіційно. Відсутні мінімальні умови для праці.

2. 23 июля 2021

Я от читаю цей форум, і думаю: може то УкрЕнергоПром змінив би свій вид діяльності? Наприклад, на видавництво фантастичних оповідань? У вас це непогано виходить (писати різні несенітниці). Яка банда? Які злочинці? Які хабарі? Ви там визначіться між собою: хабар платили, чи ні? Роман Борисович (я так розумію Капустій) 14 лютого пише, що хабар платив, а тут УкрЕнергоПром офіційно заявляє, що всі білі і пухнасті, ніхто хабарів не оплачував. Складається враження, що ви там між собою вияснити не можете, хто що робив і хто що кому платив. То може банду треба шукати в дзеркалі, а не в органах державної влади?

Инспектор 4
Консультант, менеджер по продажам 1

Добавьте зарплату в компании Укренергопром

Добавить отзыв о работодателе Укренергопром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укренергопром?