Спорт Лайф

Спорт Лайф

«Sport Life» — это первый сетевой проект фитнес клубов в Украине, где по демократичной цене вы можете получить наиболее широкий спектр фитнес-услуг.

Отзывы о работе в Спорт Лайф, зарплаты

1. 20 июня 2022

Мені теж сказали, що працевлаштування повністю неофіційне, пахати треба без вихідних, бо якщо клієнти подзвонять, а у вас вихідний, ну це ж клієнти, а також без соціалтних виплат: лікарняних і відпусток. Куди дивиться податкова?

2. 16 июня 2022

Ви про якусь іншу мабуть компанію розказуєте. На співбесіді повідомили, що працевлаштування неофіційне без відпускних, без лікарняниних

3. 2 февраля 2022

Моі вітання,незнаю чим поможе мій відгук , але напишу як є свої думки, понию і пожаліюсь на цю компанію .Якщо не хочете читати багато , коротко мій відгук:Обов’язкові 30 годин масажів в місяць, хоча клієнтів мало навіть 350 в день, оренда за масажні кабінети дорогі : за 30 хв =295,за годину =380 грн, за 90 хв -550 грн ,Ставиш ціну сам , щоб хоч трохи заробити.Заохочувати клієнтів треба як хочеш ,нікому крім Вас це не потрібно ,ні рецепціі , ні працівникам біля басейну це не потрібно. Клієнтів хоч і 350 в день , але якщо хоча б троє в день захочуть і то добре , звичайно якщо колеги не встигнуть їх забрати собі , а їх доречі крім тебе п’ятеро ,хоча буває і їх мало, переважно забирає тренер-масажист , адже його радять всі інші тренера . Самі масажисти чудові люди , але , нажаль , нікому крім нас клієнтів на масаж не потрібні.

Далі хто захоче може прочитати мою розповідь як там працювалося:
    Мені завжди подобалась ця компанія хотів в неї працювати, тому кінці вересня 2021 року , поспілкувавшись з менеджером Інна і ознайомився з критеріями роботи:це обов’язкових 30 годин масажів , звичайно є такі «смачні плюси» , що можна відвідувати спортзал , басейн та все інше,а так як сказали що клієнтів в день 300-350 , вирішив , що це чудово і буде багато роботи , але як би не так. Влаштувавшись на Sportlife Деміївка на посаду масажист-партнер , познайомився з чудовими людьми ,колегами по роботі , а також з рецепцією , де більшість хороші дівчата , але чомусь дуже часто появлялись нові,
    в перший місяць я роздавав візитки та оставляє їх на видні місця , бо як сказала менеджер треба залучати клієнтів , але виявилось , що ніхто так не робить , тому я перестав , але клієнтів і далі мав зазивати до масажу. Клієнти самі підходили на рецепцію або на барну стійку біля басейну і питали чи є масажисти і оставляли свої номера телефонів ,але як мені розказували , їм відповідали , що немає масажисті і їхні номера не дадуть, хоча прайсі і номера написані повсюди , тобто рецепціі і банній стійці біля басейну не вигідно, щоб клієнти які хочуть масаж,їм за таке не доплачували.Були на рецепцііі , ті хто допомагав клієнтам і скидував в чат їхні номера та імена, так я і назбирав 16 годин в перший місяць , я не засмучувався і чекав , виходив майже кожного дня та маячив перед людьми і вітався з ними або сидів в лаундж зоні та чекав поки оставлять клієнти свої номера рецепції .Звичайно , час від часу , ходив в спортзал або в сауну , дивлячись кожну хвилину на телефон чи не появилось замовлення, бувало таке , що я був дома і біг в клуб , щоб зробити масаж, благо живу близько. Нажаль з жовтня , були проблеми в сім’ї (я спочатку в став батьком , а через 4 тижні виявилось , що не буду ним ще півроку мінімум)
    Переживши це , я далі працював , але другий( листопад) та третій місяць(грудень) був замалий на години масажів, я дякую за те , що менеджер Інна давала мені шанс ,незнаючи чому я рідко приходив , і чому так було масажів.В новому 2022 році я з завзятістю пірнув в роботу , в мене появились постійні клієнти , які записувались , я знав , що з часом їх буде більше , але , нажаль, пропрацювавши 4 місяці , я був звільнений від своєї роботи, так як в січні в мене було тільки 9 годин масажу , навіть не давши закінчити вже записані на 31 січня два масажа.Хоча , з впевненістю , можу сказати , що з лютого міг ті самі 30 годин масажу зробити.
    P.S.Так як в мене була активна карта до 02.02 до 00:00 годин . Я захотів на останок, на пам’ять зайти в зал та басейн 02 числа , але мені подзвонили та ультимативно попросили піти . Написавши заяву на повернення коштів ( 250 грн залог на рушники) я пішов звідти і написав цей відгук пожалівшись Вам на цю роботу .

4. 11 октября 2021

Рыба гниёт с головы
    Правильно говорят, что порядок в театре начинается с вешалки в гардеробе театра.
    А порядок в любой организации начинается с руководителей организации.
    И если руководители честные и порядочные люди, то и их организация будет такой же.
    А если руководители хамы и воры то и их организация и их подчинённые будет такой же.
    Вот это и относится к хамам и ворам руководителям из этой так называемого Спорт Лайфа, которые нагло и массово, тотально обворовывают своих сотрудников, которых они оформляют к себе на работу неофициально,тем самым умышленно и нагло лишают их будущей пенсии, отпусков и других законных доплат, которым по преступному по два месяца и более не выплачивают их заработанную заработную плату, которую эти воры себе присваивают, которым нагло, массово хамят.
    Таких преступных выродков в Китае власть публично расстреливает, а в Украине воровская власть и так называемые бизнесмены, а на самом деле воры и мошенники, в том и числе и Акимов со своими приближенными ворами, хамами и мошенниками из Спорт Лайфа обворовывает и грабит людей.
    Никому не рекомендую связываться с этими хамами,ворами и мошенниками.

5. 12 февраля 2021

Затримують зарплати, чи то з Києва не пернчисляють на Луцьк чи то в Луцьку не виплачують як бути звертаюся до головного директора по всіх клубах спорт лайфа,що нам робити як немає з чого комуналку оплатити. Я незнаю чи то В Києві хімічуть чи В Луцьку, і я прошу вияснити Будьласка Щото коїться в нас на україні…… Дякую за розуміння…

6. 3 ноября 2020

Вот значит я проработал больше года.
    Советы от Феофанова: что не понравилось?
    1. Вовремя дают заработную плату,
    2. Дают абонемент
    3. Полная страховка
    4. Оплатили все командировки
    5. Внутренне корпоратиаы
    6. У руководства хорошие зарплаты и интересно с ними
    7. Современная техника Apple на столах
    8. Работает финансовая служба где выясняю все вопросы по доходам бонусам
    9. Гордость что я часть команды бизнеса о котором мечтают все миллиардеры страны
    10. Стабильность в будущем.
    11 Обед я в парке под офисом
    12. Моя парковка за мной закреплена
    13. Не экономят на красоте, сотрудницы хорошо одеты.
    14. Еда в офисе во время карантина
    15. Поддерживаю форму так как клуб возле офиса.
    16. Вовремя ухожу на обед.
    17. Всегда новая одежда, красивая. Так как магазины премиум одежды в клубе.
    18. Модная прическа, так как в клубе салон красоты (обед не даром дан)
    19. Теннис/сквош бесплатно, играю с коллегами.
    20. Бассейн в который ходим вечером (не поверите в офисе, 2 мин от кабинета).
    21. Охрана которая не пускает лишних людей
    22. Макеты новых клубов в офисе, могу смотреть как творится будущее.
    23. Комфортный воздух, так как современные кондиционеры.
    24. Выход на терассу на крыше офиса, откуда ещё лучше панорамный вид на Киев.?
    25. Бабка, ягодка опять….

Поэтому хотел увольняться, уже шел по коридору и думаю. А зачем мне это нужно? Деньги есть, все есть и компания летит как китайские поезда 460км/час, все современно и работа шикарная.

И так я и остался.

Вот и реальности начало и нужно делать работу дальше, так что закрываю свой МакБук и иду к начальнику на совещание

Администратор на ресепшн 1
Уборщица 1
Финансовый аналитик 1

Добавьте зарплату в компании Спорт Лайф

Добавить отзыв о работодателе Спорт Лайф

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Спорт Лайф?