Всевід, НТК

Всевід, НТК

Наша компания — ведущий производитель систем видеонаблюдения под торговой маркой VSEVID

Отзывы о работе в Всевід, НТК, зарплаты

1. 14 января 2023

Говнокомпания. Работают муж и жена. Пафоса дохера, выхлопа ноль. Работают с дешмановскими и некачественными материалами. своего производства нет. Работают через посредников. Не рекомендую данную компанию как партнёра. Держаться на одном поставщике который давно уже должен был их послать. Берегитесь таких.

2. 12 декабря 2021

Ужасная контора. Семейный подряд вообще никакой…Обходите десятой дорогой.

3. 6 декабря 2021

Критикуют компанию только те, кто не хочет и не может работать на результат. Я оплату получил и получал своевременно! Спасибо за сотрудничество компании! Если будут какие то вопросы по объектам которые я запустил, звоните-пишите, рад буду помочь, чем смогу. Компании Всевид желаю процветания, надеюсь что это начинание разовьется в масштабную сеть по всей Украине. Будете открывать в офис в Одессе, пригласите меня на кофе))

4. 13 ноября 2021

Справа № 310/10436/21

2/310/2975/21

УХВАЛА

09 листопада 2021 рокум. Бердянськ

Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Вірченко О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я,

встановив:

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернувся до суду з позовом до ПП «Грін» (вул. Молочна, 38, корпус 6, м. Харків, 61001), Головного Управління Держпраці у Харківській області (вул. Алчевських, 40, м. Харків, 61023) про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я.

Позовна заява підсудна Бердянському міськрайонному суду Запорізької області та подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України, при цьому підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

З огляду на правовідносини, які виникли між сторонами у справі, суддя приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку загального позовного провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя

ухвалив:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я.

Розглянути справу за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 13 годину 10 хвилин 06 грудня 2021 року в приміщенні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, розташованому за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська, 64, каб. 406.

Відповідач має право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.М. Вірченко

5. 10 ноября 2021

галимая компания. пошёл к ним по безнадёге .. ну и на хах я пошёл на сайте вёрк юа было 8000 гр з.п -когда пришёл .. директор сказал 7000 гр а в реале за неделю заплатили 500 гр — [вырезано]!!

6. 6 ноября 2021

Здесь кидалово на зарплате. Не идите сюда работать!

Добавьте зарплату в компании Всевід, НТК

Добавить отзыв о работодателе Всевід, НТК

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Всевід, НТК?