Всевід, НТК

Всевід, НТК

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Наша компания — ведущий производитель систем видеонаблюдения под торговой маркой VSEVID

Отзывы о работе в Всевід, НТК, зарплаты

 1. 12 декабря 2021

  Ужасная контора. Семейный подряд вообще никакой…Обходите десятой дорогой.

 2. 6 декабря 2021

  Критикуют компанию только те, кто не хочет и не может работать на результат. Я оплату получил и получал своевременно! Спасибо за сотрудничество компании! Если будут какие то вопросы по объектам которые я запустил, звоните-пишите, рад буду помочь, чем смогу. Компании Всевид желаю процветания, надеюсь что это начинание разовьется в масштабную сеть по всей Украине. Будете открывать в офис в Одессе, пригласите меня на кофе))

 3. 13 ноября 2021

  Справа № 310/10436/21

  2/310/2975/21

  УХВАЛА

  09 листопада 2021 рокум. Бердянськ

  Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Вірченко О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я,

  встановив:

  ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернувся до суду з позовом до ПП «Грін» (вул. Молочна, 38, корпус 6, м. Харків, 61001), Головного Управління Держпраці у Харківській області (вул. Алчевських, 40, м. Харків, 61023) про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я.

  Позовна заява підсудна Бердянському міськрайонному суду Запорізької області та подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України, при цьому підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

  З огляду на правовідносини, які виникли між сторонами у справі, суддя приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку загального позовного провадження.

  На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя

  ухвалив:

  Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я.

  Розглянути справу за правилами загального позовного провадження.

  Призначити підготовче судове засідання на 13 годину 10 хвилин 06 грудня 2021 року в приміщенні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, розташованому за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська, 64, каб. 406.

  Відповідач має право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

  Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

  Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

  Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

  Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи.

  Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: court.gov.ua.

  Ухвала оскарженню не підлягає.

  Суддя О.М. Вірченко

 4. 10 ноября 2021

  галимая компания. пошёл к ним по безнадёге .. ну и на хах я пошёл на сайте вёрк юа было 8000 гр з.п -когда пришёл .. директор сказал 7000 гр а в реале за неделю заплатили 500 гр — [вырезано]!!

 5. 6 ноября 2021

  Здесь кидалово на зарплате. Не идите сюда работать!

Добавьте зарплату в компании Всевід, НТК

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Всевід, НТКПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Всевід, НТК?