Work.ua

Work.ua

Work.ua — сайт поиска работы №1 в Украине.

Отзывы о работе в Work.ua, зарплаты

1. 18 апреля 2023

@Гость, фу, бридко читати, як низько ви впали, фуфуфу
    Просто бридко від того як ви обираєте різні тактики відповідей і боротьби з відгуками на цьому сайті — замість того, щоб просто дати людям спокійно працювати і нормально заробляти в ЛЮДСЬКИХ умовах
    Порозисько ви

Слабенька вийшла відповідь у тебе, балабол(ка) :)
    «Позорисько» бути тобою, а «бридко» тут тільки від того, що ти продовжуєш працювати і з тобою мусять взаємодіяти нормальні люди в компанії.
    «Тактики відповідей», «боротьба з відгуками», може ще теорія зговору? Що ти несеш? Заспокойся, нікому не треба «боротися» з висерами на цьому сайті, це ж безглуздо. Але мені приємно бачити, як горить твій * від того, що тебе * на твоєму ж улюбленому сайті.

2. 18 апреля 2023

@Гость, фу, бридко читати, як низько ви впали, фуфуфу
    Порозисько ви

3. 15 апреля 2023

Менеджер :
    Цей тиждень був мабуть найважчим. В компанії було свято. Але побічні ефекти все стирають. Якесь бридке хизування. І цей похід в кіно. Хочеш не хочеш та іди. Нікого не турбує шо ти маєш свої справи. Не підеш — ти якийсь не такий та ідеш на килим. Навіть свято перетворили на шабаш. Не рекомендую сюди йти новеньким. Ви офігієте від лицемірства та знущань.

Чергова необгрунтована маячня від лицемірного токсіка компанії. Тобі підготували свято, купа халявної їжі та бухла. За рахунок помпанії запросили на безкоштовний сеанс крутого українського фільму. Нікого не примушували нікуди йти – ні на свято, ні на фільм. Не хочеш – не йди. Навіть опитування проводили, хто хоче прийти, щоб прорахувати кількість місць, щоб співробітники за бажанням могли запросити друзів або родичів. Приведи хоч 1 приклад, щоб когось, хто не пішов, після цього викликали на килим. Якщо не приведеш – ти балабол(ка). Ти мало того, що невдячна свиня, так ще й пишеш свою відверту брехню на цьому сайті, яка, як і раніше, не має нічого спільного з реальністю.
    Ти пишеш про лицемірство компанії. Хз, ти мабудь значення цього слова не розумієш, бо лицемір – це ти. Адже це ти засунув голову в зад та анонімно пишеш бруд про компанію, в той час, коли в офісі посміхаєшся всім в обличчя.
    Якщо тобі в Реакторі так погано, чому ти досі тут? Стрьомно від того, що не зможеш знайти собі щось з вищою ЗП? Але хіба це не ти тут пишеш, що мало платять? Варіантів купа: від брачників та криптовиків до офісів, де тебе з відкритими обіймами вже чекає такий самий непотріб, як і ти сам(а).

4. 14 апреля 2023

5. 3 апреля 2023

Чому такі люди як Света Булаєва та її чоловік Сергій Шуляк ще продовжують працювати???
    Скільки вже можна? Вони обидва тирани, знущаються з менеджерів. Їм байдуже на команду, на людей. Сидять за зп. А коли треба штабу, то підгавкують. Не розумію чому хранителі так довго закривають очі. Напевне їм вигідно тримати при собі підданих. Ненавиджу.

6. 31 марта 2023

Риба гниє з голови, а саме зі штабу та хранителів. Поки при владі у штабі залишаються люди котрі доповідають Артуру тільки гарні новини, і як все круто — нічого не зміниться. Артур на інтерв’ю розказує про душевність та цінності компанії, поки насправді в компанії сплошне ліцемірство, просто позорисько для Артура. Я вас вже ненавиджу.

7. 30 марта 2023

Плюсы:
    Офис
    Понятные обязанности
    Ставка

Минусы:
    Планирование выше нормы
    Зп ниже рынка
    Лидеры все слабоумные, рупоры штаба

Про штаб совсем отдельная история. Стоит только посмотреть на Барбир и сразу станет все понятно. Такого актерского мастерства ещё надо поискать.

8. 30 марта 2023

Жахливе місце такого лицемірства ще не бачив ніколи. Найгірший варіант прояву корпоративної культури. Добре тут лише у звітах та на словах на зборах. Насправді галера за маленьку ЗП. Атмосфера секти баптистів — «Вірте, що в нас все добре, а хто не вірить — допобачення». Посиджу ще тут не довго і йтиму. Добре тут тільки тим, хто багато років працює, познімали найкращі місця та розповідають казки. Найсмішніше це те, як вони намагаються зловити тих хто тут пише. Краще б прийняли до уваги реальні відгуки.

9. 29 марта 2023

@Гость, дійсно, компанія була класною колись. Проте зараз це помойка. Низька зп, пахати треба за 10рих, керівники гноблять та принижують, шантажують, погрожують, напишеш тут і тебе звільнено без зп. На зборах говорять як все добре і як турбуються, а потім «хто пише на внутрі орг» та кого звільняємо. Подумайте 200 разів перед тим як іти сюди ішачити за 10к замість обіцяних 25к та без права голосу.
    Особливо смішно дивитись як все це запаковують в обертку та подають з ухмилкою.

10. 28 марта 2023

Больно видеть во что скатилась компания.. Когда то была лучшая,сотрудников ценили, хорошо платили, с руководством компании были лично знакомы. Сейчас это галера, где звонилок легко можно выбросить и заменить новыми звонилками

11. 21 марта 2023

Компанія здавалась такою прогресивною, та потрапивши сюди та пороботавши розумію чому тут так багато поганих відгуків. Бо все що тут пишуть це правда.

12. 21 марта 2023

Буде цікаво подивитись на нових людей хто наважиться сюди піти. Тут страждають не тільки менеджери. В маслі катаються тільки ті хто в штабі. А в штаб потрапляють тільки родичі та друзі. Всі інші не люди та цінності не несуть. Розробник це не людина, це раб. Відношення просто скотське. В маслі тільки Степаненко.

13. 18 марта 2023

Спочатку було смішно читати все що тут писала Оля, потім штаб, тепер вже і лідери підключилися. Це ж наскільки треба бути сліпими, щоб на повному серйозі думати, що це лише декільком людям в компанії щось не подобається. Ви просто сліпі.

-Пропаганда по середах розказує як все круто
    -Тих, хто з чимось не погоджується викликають на килим та навіть звільняють щоб не допустити негативні настрої в маси
    -Працівники привселюдно кричать як люблять компанію, і тільки без «надзирателей» можуть обговорити правдиві думки
    — Тих хто пише тут відгуки вираховують, дивляться де людина прокололася коли давала показання
    -Президент компанії й гадки не має які настрої в масах, бо штаб йому доносить тільки гарні новини за які їх похвалять
    -Менеджери отримують копійки ЗП, поки президент будує будинки в золотих ключах
    Нічого не нагадує?))

14. 18 марта 2023

@Гость, Лол вони ще й намагаються залякувати. Всім штабом текст придумували а потім лайкали? Яке позорисько

15. 17 марта 2023

привет, я уже давно в work не работаю, просто интересно, а что это за Созвездие и Галилей ?) уже не раз тут упоминали

16. 17 марта 2023

@Менеджер, Привіт, дружок)
    Не треба знати термін твоєї роботи, щоб зрозуміти, хто це пише. Так смішно дивитись тобі в очі, знаючи, що ти брешеш, коли кажеш, що нічого не пишеш на цьому сайті. Ти навіть вчора не зрозумів, як проколовся :)
    Удачі тобі та до зустрічі в сузір’ї)

17. 16 марта 2023

Працюю ще в компанії. Так як працюю, то термін роботи не буду вказувати, щоб потім мене не вирахували і лідер не кликав на килим. Залишу чесний відгук.
    Із плюсів:
    1. Непогана зп. В ринку.
    2. Офіс красивий, є генератор

Мінуси:
    1. Зп непогана, якщо рвеш глотку
    2. кри виконати просто неможливо, треба обманювати клієнтів та хитрувати, інакше кр не виконати та бонус не отримати
    3. плани, космічні. Та навіть як виконаєш, то лідер далі давить на те, що треба ще.
    4. Слідкування. Пішов в туалет, немає 5 хвилин і лідер вже катує де ти був і чому не дзвонив.
    5. компанія хоче бути хорошою, але її підхід та брехливість перекреслює все
    6. Більшість крутих лідерів пішли, залишились тільки слабкі. Якщо попадете до нормального, то повезе. Не йдіть до Шуляка(підлиза штабу), його дружини Свети Булаєвой(тиран), до Артура(тупий), до Маші Лали(підлиза штабу та несамостійна), Олі Рувінської (підлиза штабу), Танцюрі (пішло багато від неї).

18. 15 марта 2023

Гнилая помойка, за год четвёртый раз забанили аккаунт ни за что.

19. 14 марта 2023

Як все працює тут:
    Телефонуєш як проклятий.
    Вмовляєш розмістити вакансії тут а не на роботі. І по 1000 разів.
    Якщо пощастить, то продаж щось на 490 грн
    Лідери роблять вигляд ніби вони допомагають та взагалі їх функція принижувати. Як і штабу. Та не забувати посміхатись.
    Зарплата нижче середньої. Колектив: збір опущених.
    Уся сутність цієї компанії : кажемо, що все добре і всі повинні в це вірити.

20. 4 марта 2023

накипіло :
    Якщо вже казати про лідерів, то все це така постанова. Це некомпетентні люди задача яких принизити вас і показати які вони класні та яке ви г*мно. Самооцінка деяких просто поза межою. Наприклад Света. Я вся така крута, мені не до вас. Її хвилюють тільки плани та показники, а не люди. Це не людина, а панцир. Від неї більше всього тікало менеджерів і тепер я розумію чому.

А її муж. Шуляк це просто якесь знущання. З ним неможливо працювати. Жодної допомоги, тільки команди як собакам. А вартові підтримують таку політику. Є і нормальні лідери, але до них неможливо потрапити.

21. 3 марта 2023

22. 20 февраля 2023

@Гость, що має змінитися, ти ж нічого не пропонуєш змінити, а просто ниєш. В опитуваннях все добре, бо проблема в тобі (максимум ще кілька людей разом з тобою), а не в компанії. На ворку 60 000 вакансій, і те що ти не можеш знайти роботу і списуєш все на зовнішні обставини, ще раз додатково підкреслює, що ти — некваліфікований спеціаліст і на ринку не потрібен. Тому і в цій компанії тобі все важко, все не те, зарплата низька, а сказати ти боїшся, бо залишся без роботи взагалі. Тут все очевидно, далі немає ненсу обговорювати.

23. 20 февраля 2023

@Гость, вам самим не странно, что в опросах удовлетворенности все гладко, а тут на сайте пишут, что все плохо? Потому что тут анонимно, и сердце верит что что то измениться и кто то услышит. Это крик души сотрудников которые надеятся на лучшее, потому что надоело терпеть! Потому что если сказать своё мнение кому то из штаба, то с тобой попрощаются, ведь если тебе не нравится что либо — ты не наш человек

24. 20 февраля 2023

@Гость, ну просто в стране война и люди вынуждены работать и терпеть. Рассказы штаба о том что все мнения слышат и учитываются звучат так сладко, что кажется что все может измениться и стать лучше. Где как не тут рассказать правду? Что бы не уволили за то что «не наш человек»

25. 20 февраля 2023

@Сил просто уже нет, в компанії все так погано, але ви не звільняєтеся і продовжуєте себе насилувати. Очевидно, що ви такий «прекрасний» спеціаліст, що з вашими навичками більше нікуди і не влаштуєтеся. З того, що ви пишете, прекрасно видно і ваше вміння працювати результат, і проактивну життєву позицію, і ваші методи вирішення кофліктів, які абсолютно недієві, бо писати на цей сат — безгуздо, вам це ніяк не допоможе. Ви навряд чи навіть зрозумієте, що написано в цьому повідомленні, бо критичне мислення у вас також відсутнє, тому просто вилиєте чергову порцію необгрунтованого і неконструктивного ниття. Жоден нормальний рекрутер, який розуміється на людях, не візьме вас на роботу.

26. 19 февраля 2023

Как же достало ваше нытье. Не нравится — увольняйтесь.
    Такая низкая зарплата, такие плохие показатели, лидеры кр не делают, зачем вам, таким невероятным сотрудникам, обс*рающим здесь, на этом сайте, работать в такой «плохой компании»? Или может все таки не так уж и плохо, раз вы остаетесь? Повзрослейте уже наконец.

27. 18 февраля 2023

@Артур, HRD пише від імені тім ліда? Чи можно впасти нижче? Що там взагалі відбувається

28. 17 февраля 2023

Конечно лидер Артур не делает Кр, ведь сделать его очень тяжело! А ещё терпеть все ухудшения и делать вид что все нормально что бы не потерять работу в такое сложное время

Ольга, у большинства менеджеров средняя зарплата 15 тыс грн в время когда все только дорожает каждый день это нормально ? Это как на рынке или выше рыночной? Покажите на собрании откуда вы берете эти данные, потому что у многих я думаю есть вопросы
    А ещё расскажите пожалуйста куда девать ребенка, когда выключают свет, и нужно только ехать на работу в офис. Ребенка дошкольника в офис взять с собой нельзя. Зато лидерам и хранителям привозить своих СОБАК можно. Это нормально?

В компании хорошо работается только группе людей:
    1. Штаб: главная задача — улыбаться на собрании и рассказывать, что у нас все потрясающе, в то время как менеджеров и лидеров (наверное даже Шуляка) уже тошнит от вашей сун и бестолковых КР. И завышать план: февраль — месяц в котором год вторжения и работодатели не знают чего вообще ожидать и что будет дальше с их штатом – план невыполнимое планирование. Лица в штабе заняли свои должности и будут сидеть там годами, потому что создавать видимость работы и получать хорошую зарплату только глупый не захочет
    2. Проект Рататайп (Маша — племянница Артура (основателя компании), Даша — жена бывшего коммерческого директора (также был одним из учредителей компании Реактор). Тут вообще отдельная история, рассказы на собраниях о огромной проделанной работе, но при этом хвастовство на корпоративах о безделье и хорошей зарплате.
    3. Галилей (бестолковая должность, которую занимает лучшая подруга руководителя отдела продаж) Сложно даже описать что делает этот сотрудник. Просто показывает видимость и важность своей работы потому что правду ему все равно никто не говорит. Но зато мы как компания всем рассказываем что у нас есть такой сотрудник, мы молодцы

Ближайший подбор, если вы не принадлежите к одной из вышеперечисленных групп и у вас там нет близких знакомых, лучше не тратить время зря. Повышают только удобных или знакомых людей. Даже самые лучшие сотрудники без контакта и лизания не смогут никуда пройти дальше рядового менеджера.
    А те кто ещё работает — держимся, ждём победу и валим куда подальше, потому что лучше тут не станет, зарплату менеджерам пересматривать никто не собирается ведь надо строить дома в золотых ключах и покупать квартиры что бы сдавать их за суммы которые рядовые менеджеры в глаза не видели

29. 17 февраля 2023

@Гость, Дякую, що не приховуєш це та сміливо ділишся на сайті. Буде достатньо часу та рішучості – знаєш де я є :)

30. 15 февраля 2023

Мой лидер не дотягивает. Артур Чаусов один из созвездия не делает личный КР, самый низкий показатель в отделе упоминания по СУН, самый слабый среди лидеров в гонке по акции, на некоторые вопросы по работе не может ответить. Извини, Артур, ты хороший и добрый человек, но как на руководителя на тебя нет желания ровняться.

31. 9 февраля 2023

@Ольга Тарасевич,
    Дякую, тепер зручніше натискати кнопку «всі коментарі автора», щоб бачити те, що ви писали неначе анонімно ахахахах

32. 9 февраля 2023

Почитала коментарі і вирішила надати декілька роз’яснень:
    — Ми регулярно аналізуємо рівень лояльності співробітників до компанії, і багато років поспіль маємо високі індекси. Останній рік не є винятком. Серед ключових факторів, які співробітники цінують найбільше — допомога компанії ЗСУ, взаємовідносини у команді, керівник, місія та цінності компанії.
    — Раз на півроку ми проводимо аналітику рівня зарплат на ринку. Рівень зарплат співробітників знаходиться в ринку і по деяких позиціях навіть перевищує середньоринковий дохід.

Якщо співробітника щось непокоїть, він може повідомити про це в різні способи:
    — Раз на тиждень у нас проходять анонімні опитування, в яких можна поділитися не тільки своїм настроєм, але й будь-якими пропозиціями.
    — В будь-який момент можна поговорити зі своїм керівником, HR-менеджером або зі мною про речі, які непокоять.
    Дякую за зворотній зв’язок колегам, які хочуть зробити компанію кращою і надають нам пропозиції :)
    Work.ua — компанія, яка викликає в мене почуття гордості за те, що і як ми робимо, і за цими словами стоять великі справи. Якщо ви хочете дізнатись про них і про роботу у нас більше, приходьте на співбесіду і почуйте все з перших вуст. Також варто завітати на кар’єрну сторінку.

33. 8 февраля 2023

Може тому що компанія не звертає уваги? Хто ж буде говорити, якщо за таке звільнять?

34. 7 февраля 2023

Чтобы предостеречь других людей от того чтобы вляпаться в плохую компанию

35. 6 февраля 2023

Ніколи не розуміла, що у людей вистачає часу писати висери, якщо щось не подобається – йди собі, а не пиши, ща «тепер точно піду», вашу енергію би направити в пошук нової роботи, для вас ні одна компанія не буде підходити, завжди щось буде погано! В очі ні у кого не вистачає сміливості сказати, а тихесенько висери писати — то таке ще задоволення. А таких токсиків ні одна компанія не захоче у себе бачити

36. 3 февраля 2023

лол, почитал про старую работу. хорошо что свалил. не компания а дно.

37. 1 февраля 2023

@Гість, А нічого, що відділ перевиконав план, а саме ти не виконав? І що тобі компанія має в такому випадку компенсувати? Такі зустрічі потрібні не для мотивації, а для згуртованості колективу. Принесли піцу, соки, ігри, організували тобі все — а ти пишеш невдоволений комент. Задумайся.

38. 1 февраля 2023

Дуже багато російськомовних, що неприйнятно. Платять мало. Ще постійно знаходять приводи зменшити зарплату.
    Керівництво бреше, що надсилає гроші армii!!
    Не йдіть сюди працювати. Краще знайти спосіб виїхати до Польщі, якщо мізки є, як у справжнього українця. Я виїхав, і все в мене чудово.

39. 31 января 2023

Сьогоднішній схід. Таке дно. Намагаються прикрити низьку зарплату цими дешевими зустрічами. Більше не піду. Неприємне відчуття коли невиконаний план та мізерну зп намагаються прикрити такими сходками. По їх думці мені треба кормити сім‘ю такими зустрічами. Тепер точно планую звільнитись.

40. 31 января 2023

@Кандидат, якщо вам не подобається сайт, чому б просто не користуватись іншим? Таке враження, що ворк юа вам щось «повинен»

41. 30 января 2023

Коли сайт перестане порушувати права людини?
    1. Обов’язковою умовою сайту є вказувати вік, що всупереч закону про вік, бо роботодавець звісно вибирає згідно вказаного віку а це є порушення закону
    Але сам сайт ворк не хоче нести відповідалтність як рекламна платформа, бо не сплатив ні разу штраф у розмірі 65000 грн а скарг багато!
    Плануємо об‘єднатись і подати колективну скаргу на порушення прав кандилаиів про вікові обмеження і за те що змушують показувати вік на сайті, це є обов‘язковою умовою публікації резюме!
    Наглієте дуже, мало того що закони вам не писані і ви лише хочете гребти гроші роботодавців за вакансії що вони публікують, часто шаромаги, вам все рівно що ви не хочете нести відповідальність!
    Але це не надовго
    Ви і так скотились з яскравого першого місця далеко в д…пу
    продовжуйте далі в такому ж дусі і вас ваші ж конкуренти потоплять!

42. 30 января 2023

@Гость, генераттор і світло в офісі є, а адвокат реактора розказую на судовому засіданні, що світла не булло і не зміг підготуватись. Типічні лицемірні фарисеї)

43. 29 января 2023

Плюсы:
    — Неадекватное руководство
    — Мовнюки
    — Интересная работа

Минусы:
    — Нет нормального ремонта в офисе
    — ЗП не очень высокая
    — Тамара не очень красивая

44. 22 января 2023

@Гость, Ні, це певно Оля Тарасевич, а не Галилей. Якщо на коментарі-відповіді Олі Тарасевич як представника компанії від 3 лютого 21 року натиснути «Всі коментарі автора» то буде видно що нові хороші коментарі написав той самий автор, тобто Оля. Ну і ситуація..

45. 22 января 2023

@Ольга Тарасевич,

кнопку «всі коментарі автора» всі бачили? Так дивно, коли hrd пише під ніком «гость». І такі дивні звертання. Ольго ви таким чином що хочете довести? Косите під відділ продажу щоб майбутні менеджери сумнівались та йшли в цю компанію пахати за ідею? Я тут не працював, та й не буду адже з відгуків все зрозуміло.

46. 21 января 2023

Хтось показав штабу цей сайт і тепер і тут буде «пропрацювання заперечень» менеджерів і розповіді про те, як класно працюється в компанії? Ахахахах

47. 20 января 2023

@Гость, якщо галілей передає все штабу, то що далі? Хтось зі штабу зробив комусь якесь зауваження чи оштрафував, чи звільнив когось? А про самі собі напродавали, ну можеш звільнитися і піти щось комусь продавати без бази, яку тобі дає проєкт. В цьому повідомленні відсутня логіка взагалі, абсолютно все сприймається неадекватно і негативно і мені також дуже сумно, що ця людина скоріш за все вітається і посміхається мені на кухні, а в голові таке.

48. 20 января 2023

@Гость, це якась, м’яко кажучи, дивна поведінка. Виходить, що ти сидиш тихо, коли питають як тобі в компанії і що потрібно змінити, то ти кажеш, що тобі все подобається, а потім йдеш на якийсь сайт та виливаєш фігню. Буде чудово, якщо така людина піде з компанії якомога скоріше, бо мені огидно з тобою працювати.

49. 20 января 2023

Це напевне пише галілей. Чому тобі не кажуть. Тому що ти просто передаєш все штабу. Твоя функція взагалі незрозуміла, ти передавач?
    Подарунки? За це тепер треба в ноги падати? За те, скільки ми самі напродавали і самі собі подарували?
    Про генератор — це ж вигода компанії косити бабки, за що дякувати?
    Компенсація. До 1000 грн. Це компенсація?
    Галера. І ще позиціонуєте себе як айті компанія.
    Звалю найближчим часом. Кончені.

50. 19 января 2023

Чому люди, які пишуть сюди коментарі, не говорять, що на новий рік компанія зробила чудові подарунки співробітникам, не дивлячись на ситуацію. Ви не пишете про те, що нас постійно питають, як настрій, що у нас є ейчари і Галілей, які завжди готові підтримати в особливо складні часи. Ви не пишете, про генератор, тепло і світло, яке є в офісі постійно, про можливість навчатися, про компенсацію спорту і хобі. Та про регулярну зарплату без жодного дня затримки навіть у війну врешті-решт.

При цьому я вас може і здивую, але в цій компанії, як і в будь-якій іншій, потрібно працювати, виконувати KPI і КРи і це абсолютно нормально. Якщо вас це настільки засмучує, що ви пишете сюди відгуки по те, як вам нестерпно, значить ви явно не на своєму місці.

1. 30 июня 2020

Не рекомендую этого работодателя. Двойные стандарты во всем.
    Проводят опросы удовлетворенности работы, а потом вызывают «на ковер» и требуют объяснений твоего недовольства.
    Один из принципов «Слушать и говорить», да только ты говоришь, а потом оказывается, что ты неугоден, т.к. поднимаешь неудобные темы и вообще, недовольным тут не место)) Хотя под недовольством скрываются живые идеи по улучшению работы, тк все руководящие отделом продаж люди от самих продаж оторваны и не контактируют с клиентами, живут в своём мирке.
    За 2 года из компании ушел почти весь костяк. На руководящие должности назначают низкокомпетентных, но зато удобных людей. Из-за этой политики тоже наблюдается отток опытных менеджеров.
    По поводу зп, уже давно они не конкурентные, т.к. из отдела продаж переквалифицировался в колл-центр. Даже если приносишь компании кучу денег, этого всё-равно недостаточно. Ставят оторванные от реальности планы, которые ты не выполняешь и сидишь тупо на подсосе, в то время, как у новеньких, с минимальным планом он выполняется и их зп выше, чем у менеджера, принесшего вдвое, а то втрое больше.
    Хорошо развита культура доносов.
    К сожалению, ни один бывший сотрудник не отзывается положительно о компании, что показательно

2. 2 ноября 2023

Звертаюсь до всіх токсичних коментаторів. Всіх анонімів буде виявлено і звільнено, можете навіть не сумніватися.

Главный редактор 1
Менеджер call-центра 1
Менеджер по продажам 3

Добавьте зарплату в компании Work.ua

Добавить отзыв о работодателе Work.ua

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Work.ua?