|
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.
Завод «Енергія» — це більше ніж просто Компанія з виробництва металевих сіток. Ми — рушійна сила, яка створює фундамент для будівель, сільськогосподарських комплексів, промислових об’єктів та багатьох інших інфраструктурних проектів. Отзывы о работе в Енергія, завод, зарплаты, вакансии
Все зарплаты добавляются анонимно
Добавьте зарплату в компании Енергія, заводДобавить отзыв Оцените работодателя Енергія, завод: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.🔔 Уведомления о новых отзывах о компании Енергія, завод Получайте на почту сразу после публикации Без спама. Отписка в 1 клик. |

Працівників стабільно намахують по оплаті. Кілька працівників після звільнення не отримали розрахунку. Директор Валим Володимирович- неадекватний хам. Звільняє людей просто тому що вони йому не подобаються. За рік поміняв 9 бухгалтерів і не тільки. Люди не затримуються. Працюють від тижня до пів року і біжуть від нього на всі 4 сторони. Жадібний, неврівноважений, всіх боїться, ни з ким не може спрацюватись