2К, СУНП

2К, СУНП

Спільне українсько-німецьке підприємство «2К» являється сучасним виробником побутової хімії, яка випускає високоякісну продукцію за європейськими стандартами. Ми пропонуємо вам роботу на сучасному обладнанні та забезпечимо усім необхідним для створення комфортних умов праці.

Отзывы о работе в 2К, СУНП, зарплаты

1. 12 марта 2024

Не шарашкіна кантора нормальне підприємство моглоб бути якби поставити на місце деяких [вырезано] та карєристиів які тупі в роботі і по житті нічого не досягли а тут вирішили показати що вони щось рішають.

2. 11 марта 2024

Також хочу залишити відгук про дану фірму пропрацювавши досить довгий час про компанію склалось,як і позитивне так і негативне враження. Хотів би трошки розповісти чому склалося негативне враження, по перше відношення дирекції колективу до персоналу як до рабів особливо в директора Кушал.В.О робочу йому ніхто ні поваги ні чого.Мол ви підножний корм гниль і я що з вами захочу те буду робити. По друге є ще так звана служба безпеки в якій працюють два бувших мента які в мінтовці ніного не досягли то вирішили показати що вони на фірмі щось з себе представляють хоша роботи яка покладена навіть і близько не виконують. Один такий як Долобанько бігає здає сміття і макулатуру як грузчик. Інший такий як Островський з виконаної роботи яку ви можете побачити за ним це сісти на прохідні розвалитися на кріслі і показати не повагу до людей які заходять та виходять на зміну більше ніякої виконаної роботи від них не бачив. З плюсів те що злагоджений колектив зміни працівники дружні коли що потрібно підкажуть допоможуть в трудну міть.Директор з виробництва Оарич С.В находиться на своєму місці але також із своїми тараканами в голові о працювати можна.Начальник виробництва Новіцкий В.А також можна працювати без тараканів завсклад Панчук.І.В вообще супер дівчата з бугалерії на виробництві РабченюкТ.М т РудюкН також находяться на своєму місці По зарплаті на даний час коли іде війна виплачуються нормально. От і все що хотілось сказати можна працювати якби змінити вище викладені факти.

3. 27 августа 2023

@Гість, Ви праві на 100% відсотків: тут порядні, чесні і розумні не потрібні, а лише вислужки, підлабузники, брехуни і шльондри.

4. 5 августа 2023

@Отзыв про 2К, СУНП, ТОВ, ще Антикризу дружини забули, vizmu.com.ua і Дракенберг синульки. В останніх двох взагалі торба, навіть кондиціонер не можуть поставити людям, сонячна сторона без тіні.

5. 6 июля 2023

Шарашкіна контора.
    Компетентних людей складно перерахувати, професіоналів мінімум. Ключові посади обіймають якісь люди з вулиці чи ті, хто опинився по знайомству або за вислугою років.
    Директор чомусь вирішив, що має право кричати на людей.
    В розмовах демонструє всю свою надмірність і розповідає, що він може будь-кого звільнити. Недоречно взагалі.
    Власник взагалі думає, що якщо людина працює в його компанії, то вона в рабстві в нього.
    Навколо повна дурня від якої думаєш, що ти потрапив в якись дурдом.
    Заробітна плата в конверті.
    Навіть не знаю, кому можна порекомендувати таку компанію. Хіба якщо ви зовсім себе не цінуєте і бажаєте витрачати час і свій досвід в дірку.

6. 22 мая 2023

Под видом немецкого качества продают низкосортную дешманскую химию. Собственник самодур, коллектив ***олизы

7. 12 мая 2023

2К СУНП ТОВ — худшее место работы в мире. Никакого уважения к людям, и продукция [вырезано]

8. 16 января 2023

Кушал — власник контори. Від цеі людини йде вся дурь. Всі самі тупі рішення.

9. 8 января 2023

Дырка в зад нице это предприятие, вакансии 2К, СУНП на ворк.юа висят годами и десятилетиями. Поиск лошков ведется практически круглый год ищут тех кого можно будет наипать и по зп и по условиям работы. Все в лучших традициях штрафы, вычеты, нарушения КЗОТ, неприемлемые условия труда. Короче на лоха все расчитано, бегите не оглядывайтесь

10. 4 ноября 2022

Организация гнилая. Начинается гниль с головы. Устраиваться на работу только в крайнем случае

11. 23 октября 2022

Да ладно нормальная компания: перспективы — 0, отношение к сотрудникам — 0, качество — 0.

12. 15 сентября 2022

2К, СУНП, ТОВ (она же Гранд Импорт) — гнилая конторка. Текучка бешенная, руководство бездарное. Отношение скотское

13. 13 сентября 2022

Навіщо ви обманюєте людей що ваша продукція має якесь відношення до Німеччини?
    Зроблено все в Хмельницькому, а не як ви пишете — спільному українського німецькому підприємстві 2К, СУНП, ТОВ, з засновником Кушал В.А. як і Гранд імпорт.
    Всю інформацію видно з відкритих джерел youcontrol.com.ua

Німецька фіктивна компанія зареєстрована на ларьок, за адресою Німеччини, ВУЛИЦЯ ЛЮТЦНЕРШТРАССЕ, б.7, 04177, М. ЛЕЙПЦИГ

Також ваша продукція начиб то «сертифікована» громадською організацією «Громадська організація» НІМЕЦЬКА АСОЦІАЦІЯ ЯКОСТІ ТА СТАНДАРТІВ «із засновником ФАНЕНШТЕЛЬ СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ з якого Німецька асоціація як з мене Мерлін Монро.

14. 29 августа 2022

2К, СУНП, ТОВ — Это не компания , а какое то недоразумение Не понятно кто может вообще может там работать И никак эти [вырезано] – я имею ввиду владельца и отпрыска ейного не угомонятся , все ищут и ищут территориальных менеджеров по всей стране . Кажется легче Нобелевскую премию получить , чем в данной конторе поработать больше пару месяцев Соискатели, не введитесь на эти вакансии, если себя уважаете . Ничего толкового все равно не будет , даже если Вы на пару дней или недель подойдете , вас все равно потом вышвырнут и не просто так а обяжут кучу штрафов заплатить . Жлобы редкостные . Поэтому просто добрый совет — Не тешьте себя надеждой !!!

15. 24 августа 2022

2К СУНП ТОВ — Конченная компания.Руководители [вырезано] (папа и сынок)придурки и ихнии шестерки которые лижут и лижут,руководство экономит на туалетной бумаге.Умные люди которые знают себе цену и умеют работать,посылают папу и сынка куда подальше и уходят,эти шизики пытаются закрыть территорию шестеркой которая боится что либо сказать.А безвольно молча слушает.Люди бегут,новые зная про неадекватность самодуров даже эти не хотят.Работников кидают на ЗП.Увольняют с лишением ЗП. Штрафы сумасшедшие 5000-10000-15000,иногда превышающие ЗП. Отработав месяц ты должен,и идеш и просиш чтобы дали пару гривен чтобы не умереть с голода.Оформление нет.если хочешь оформление то должен за себя платить налог.Топливо и передвижение неоплачуют.А сутками ты должна проводить с ТП в полях.Офисных дней нет.Компаньены смиются и посылают.Есть регионы где неодин дистрибьютор не хочет связыватся с этими самодурами.

16. 24 августа 2022

2К, СУНП, ТОВ — Компания лжецов, стажировка не оплачивается, равно как и отпуск хотя при приеме на работу обещают компенсировать. Отпуск отдельная история, Иванна (коммерческий типа директор) считает, что только она может отдыхать. Пока ты выполняет работу, ты чудесный, а если есть трудности, не всегда зависящие от работников, тебе говорят, что ты останешься без з/п или вообще уволят. Директора два лжеца, обещают повышение з/п, а потом говорят, что извините, но не можем) прежде чем устраиваться в эту чудо компанию, поищите о ней инфу. И как бизнес партнёр ненадежный, одна ложь.

17. 9 августа 2022

Читайте отзывы про Гранд Импорт — это прошлое название этой багадельни

Это худшее место для работы. Отношение к сотрудникам как к расходнику, текучка бешенная. Компетентных людей минимум. Собственник — не понимающий ни в чем, но сующий свое мнение и в маркетинг, и в продажи, работают только те, кто лижит ему [вырезано] и поддакивает. Продукция [вырезано], упаковка [вырезано], дизайн [вырезано], за счет цены покупают малообеспеченные люди в сельских магазинах. Людей не ценят, увольняют без причин. Вы тут ничему не научитесь, вам будет стыдно перед клиентами за качество. Не тратьте время.

Оператор 1С 1

Добавьте зарплату в компании 2К, СУНП

Добавить отзыв о работодателе 2К, СУНП

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 2К, СУНП?