Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен — широкий ассортимент медикаментов.

Отзывы о работе в Аптека Низких Цен, зарплаты

1. 11 марта 2024

Просто *** !!
    Анц ганьба!!!
    В стране война вы планы ставите занебесные
    Чтобы что? Не платить?????
    Штрафы ,карточки , вы в край попухли .
    Я безумно надеюсь что вы разоритесь, и эта фирма закроется

2. 9 марта 2024

@Гость, це жахливе мiсце,скритi штрафи,можуть заплатити тiльки мiнiмалку, обiцяну зарплату не платять,платять на 2-3 тис меншу. План виставляють так, щоб ти його нiколи не виконав

3. 3 марта 2024

Щоденне гноблення через показники, просто дно.
    Йду на роботу наче на безголов’я.
    Я розумію, що це все робочі моменти, але не забуваймо, що зараз війна, чи варто звертати увагу на довжину середнього чека, чи на сам середній чек?
    Щасливі і задоволені, що ввели примусові фарм заміни, а чому радіти ?
    Що люди з вищою освітою перетворюються на базарних баб, так, то насправді дуже сумно.

4. 2 марта 2024

Очень смешно, впаривание стм назвать турботой о клиенте. Верить в то, что сам придумал. Война сей сказке не помеха!

5. 29 февраля 2024

@Гость, їм до сраки! З березня ми взагалі маємо заміняти все! Навіть якщо людина бере сіофор, маємо впарити глюкофаж. Дексалгін на налбуфін і т д. Мені цікаво, люди які це придумують, вони знають що таке карма і бумеранг? В такий важкий час для країни і людей дурити їх стм з пудри, бракованої на постой. З кожним місяцем нове «дно». І головне вони це так розповідають про велику добру місію , яку вони несуть . Але забувають про обличчя компанії і людей які безпосередньо контактують з клієнтами. А скільки скандалів з лікарями на касі….

6. 19 февраля 2024

Работала в этой сети аптека «Шара» в 2022-2023 году , по зарплате в целом проблем не было ,но уже тогда мои коллеги позволяли себе заменять качественные лекарственные препараты выписанные врачем на бады ,которые были в копилке непонятно какого происхождения .От малоимущих ,или тех кто заходил за одной пластинкой цитрамона воротили лица ,говорили что «нет в наличии»идите в другую аптеку .Все заглядывали к друг другу в кассы соревнуясь за каждый нормальный чек .Вообщем лютый треш .

7. 17 февраля 2024

@Гость, @Гость, только ни один из «обманутых» клиентов не пожаловался на фармацевта. Может быть потому что фармацевты если и вводят свой номер телефона то только в тех случаях когда клиент отказывается его называть. Думаю если б ваша компания вместо того чтоб мониторить цены на лекарства у конкурентов, так же тщательно мониторила зарплаты. А то цены за последние 2 года на лекарства подняли в половину, а зарплату с каждым Месяцем уменьшают. Вы очень переживаете за клиентов, чтоб их не обманывали? При этом вынуждаете заменять лекарственные препараты на БАДы! С себя начните перестаньте всех обманывать! И налоговую платя зарплаты в конвертах, или вы им отстегиваете?

8. 16 февраля 2024

Працюю майже 2 роки, ніхто нікого просто так не штрафує, куратори міняються, але загалом адекватні. Умови, думаю, не гірші, чим в інших мережах.

9. 16 февраля 2024

@Гость, а почему вы не написали что ваша компания обманывает налоговую и платите зарплаты в конвертах? Или вы им отстегиваете? Если б сотрудники обманывали клиентов были б жалобы от клиентов. Это вы обманываете клиентов вынуждая сотрудников заменять лекарственные препараты на БАДы!

10. 15 февраля 2024

А чому ви не написали, що ви надурювали клієнтів, що не питали номер телефону, а вводили свій і на цьому заробляли бонуси? За це вас було два рази оштрафовано відділом аудиту, а потім звільнено. У Фастові всі одне одного знають і ви вже «заробили» собі репутацію

11. 13 февраля 2024

@Влада, не совітую взагалі йти в цю мережу. Жахливе ставлення до співробітників і величезні штрафи просто так…

12. 13 февраля 2024

Убрали фишки из интернет заказов. В том числе синие СТМ. Какая мотивация теперь их собирать? Ради мизерного процента ? ЗАСТАВЛЯЮТ впаривать СТМ. процент с каждым месяцем растет и растет. Про показатель Лояльность вообще нет слов. Если он упал , так скажите по какой причине ? Потому что, скорее всего от балды. Пропадает желание работать. Ты не фармацевт а базарная торгашка

13. 12 февраля 2024

Не раджу сюди йти, краще пошукайте іншу мережу.
    Вас заставлять впарювати БАДи та власну торгову марку, за невиконання плану по продажу БАД і СТМ хочуть вже ввести штраф 1000 грн, якщо не виконуєте три рази, то звільнення. В цій аптеці також присутні переміщення, це звичайно в чомусь зручно. Але прошу зауважити що вам в один день буде потрібно і зібрати товар, і розібрати, і розкласти, і зробити викладку, і зробити план, та щей собі щось заробити. Враховуючи останні події, нормально заробити на себе вийде наврядчи. Колеги, ті помаранчеві фішки які прибрати з ІЗ, це ініціатива саме АНЦ, не партнерів. Тому ваші гроші йдуть комусь в карман.

14. 1 февраля 2024

В грудні з колегою звільнилися в один день з АНЦ міста Фастів,бо завідуюча завжди обсуждала за спиною своїх співробітників і казала що ми русофобки,бо ми ВПО з Донецької області і стали поперек горла начальству…Ніякої поваги до співробітників взагалі,керівництво навіть не звертає уваги,що в цій аптеці більше року не затримуються працівники

15. 19 января 2024

А якої чіткої відповіді Ви чекаєте? Там набрали по об»яві дівчат молоденьких, дали вказівку що відповідати і усе. Якщо Вам відповість хтось з керівництва, то відповідь на різні питання буде однакова, спрямована на приниженя працівника аптеки,в незалежності що він зробив. Знаю, плавала.

16. 17 января 2024

Шкода, що аптеки перетворюють на магазин БАДів, а фармацевтів — на продавців.
    Ніякого зворотнього зв’язку немає.
    Відповідь одна :» У вас же є QR-код».
    Там, до речі ніколи не дають чіткої відповіді.

17. 16 января 2024

Я ваша коллега из другой сети. Согласна полностью, что нас за людей не считают.Тодько вкалывать нужно целыми днями, стоять, бегать, впаривать добавки и косметику. Очень сожалею, что переучилась на этого торгаша!

18. 14 января 2024

Аптеки АНЦ *** і це ще мʼяко кажучи, молодь ні в якому разі не йдіть туди , навіть набратися досвіду, якщо повезе з колективом то начальство на чолі з Щербиною і недолугими кураторами відібʼють охоту працювати фармацевтом взагалі, ми для них продавці та ще й власної торгової марки зробленої з крейди.

19. 12 января 2024

Відгук як від колишнього співробітника.
    Якщо є бажання залазити людям в кишені, кожен місяць по новому робити мільйон викладок, напарювати БАДи і власну торгову марку. -Це місце для вас.
    Довбуть за все, все що тільки можна, все що тільки можете і не можете уявити. По приходу на роботу одразу скупляйте весь гідазепам. І запам’ятайте, тут ви не фармацевт. Ви тут продавець.

20. 7 января 2024

Есть часть аптек в которые требуются сотрудники которые через 6 месяцев закроются эйч ары, и сотрудники аптек которые проводят собеседования это знают и скрывают. Последних после вашего трудоустройства переходят в другие аптеки. А на вас через пол года повешают сроков на 5-10 тыс и на последок заставят за 100 грн паковать целый день весь товар аптеки в коробки…..

21. 3 января 2024

Уважно перевіряйте і питайте що вам пропонують в цій аптеці, бо завдання максимально напарити клієнту препаратів які є ВТМ (власна торгова марка)
    Більшість з них не мають у складі нічого крім тальку, і відповідно не працюють.

Не найкраще місце для початку кар’єри фармацевта. Тут вони не потрібні, потрібні продавці. Куратори мають інтерес тільки до того щоб ви продавали ВТМ, навіть якщо вона людині не підходить, або «аналог» не має тієї діючої речовини що і потрібний препарат. Або ж аналог ВТМ взагалі не має діючію речовину. Зарплата в чорну, відповідно при бажанні вас можуть просто насипати штрафів щоб забрати частину ЗП. Що я помічав щодо фармацевтів які добре заробляли на бонусах та товарообігу, до них більше всього претензій і штрафів.
    Ви тут не людина, а робоча одиниця. Будьте готові також розкладати/збирати товар кожен день, та при цьому виконувати план, продавати те що хоче керівництво.
    Якщо вам ця робота потрібна тимчасово(до року), то сюди можна піти, бо можна попасти в гарний колектив і тоді все стає легше.

22. 30 декабря 2023

Стоят камеры со звуком даже в комнате где вы едите, будете всегда под прицелом, они их просматривают, и заполняют анкету по типо сидел ли ты в телефоне, предлагал ли доп продажи и тд, а потом звонят тебя и орут по типу «ЕСЛИ ТЫ ХОЧЕШЬ ТУТ РАБОТАТЬ…» вообщем жесть, планы не выпоняются но их все равно повышают, что бы не заплатить вам больше, ведь от выполнения плана % от продаж платиться больше, в том что не выполняется план виноваты только вы, и все равно что нет людей все равно, вообщем в ЛЮБОМ случае виноваты только вы, на Новый год сократили день на один час, то есть до 20, а не до 21, БОЛЬШОЕ СПАСИБО))), а 1 на 8 утра так и идете на работу, вы ж не люди, люди только те, кто над вами, а вы просто рабы

23. 25 декабря 2023

@Гость, з приходом щербини, працювати стало точно гірше… багато професіоналів з фарм.освітою кураторів та зав. з великим досвідом роботи в анц позвільнялись після його приходу, а на їх місце набираються люди хоч і досвідом керівництва, але дуже погано розуміючи специфіку фарми,(знаю, що в Києві на посаді куратора є колишня зав.відділення укрпошти, звичайно без фармосвіти)головною задачею є максимальне вичавлювання прибутку з будь-чого, не гребуючи навіть викачкою грошей із зп рядових фармацевтів шляхом впровадження умов та стандартів, що тільки ускладнюють роботу. щербина колишній сео в єві, він своїми рішеннями просто прирівняв фармацевта до звичайного касира продавця, якщо зайти в ту ж єву та аптеку анц, то скрипт спілкування касира один і той же.

24. 24 декабря 2023

@Гость, отвечаю насчет Белой ромашки.
    1. План есть, просто по выторгу. Платят за отработанные часы + процент от выторга. Есть и штрафы, за грубые нарушения (не открыл аптеку вовремя, например).
    2. СТМ (собственной торговой марки) и ПР (первой рекомендации) нет.
    3. Доход зависит от категории аптеки. В маленькой аптеке с дневным выторгом 20+тыс грн зарплата при выполнении плана от 17 тыс, в аптеках с бОльшим выторгом (миллионниках, например) — зарплата может быть значительно больше.

Ежеквартально зарплата пересматривается в сторону увеличения.

25. 21 декабря 2023

@Гость, здравствуйте! Вы писали, что работаете в Белой ромашке могли бы Вы рассказать подробнее про плюсы и минусы работы там? Есть планы на выручку и какая ставка, если не секрет конечно?

26. 15 декабря 2023

Что вы несёте по поводу «кассу подпирать»? У вас там камеры везде,которые регулярно мониторят, разве что в «одном месте» не хватает. Даже за одну мысль «подпереть кассу» моментально «прилетит» от начальства. В то время как во всех цивилизованных странах, работа — в кайф, у нас по-прежнему переживают, лишь бы не дать заработать и не дать почувствовать удовольствие от труда. А слова работа все больше ассоциируется с корнем раб. Работай, пока не сдохнешь.

27. 15 декабря 2023

На собеседовании сказали, что стажировка длится минимум неделю и она оплачиваемая. Когда спросила, в каком размере «оплачиваемая», не смогла получить внятный ответ. Я продолжала настаивать, что для меня важно знать точную сумму, т.к. имея опыт, не намерена бесплатно 5 дней по 8 часов работать. После чего, оказалось, что «оплачиваемая стажировка» это 100 грн. в день, то бишь за неделю (5 дней * 8 часов= 40 часов), 500 грн.. Вы это серьезно??? Человек с опытом должен тратить столько времени бесплатно, чтобы освоить ваши зачастую неадекватные корпоративные стандарты??? Логично, что на любой новой работе сразу все знать невозможно, даже суперопытному человеку. Но, простите, у вас и зарплаты далеко не на уровне, достойном человека с высшим образованием и опытом. Все должно быть равнозначно. А вы хотите и зп в конверте платить, и чтобы люди бесплатно стажировались, и условия труда создавать максимально тяжёлые. Так не бывает… Ищите дальше дурачков. Вменяемые профессионалы к вам точно не пойдут.

28. 12 декабря 2023

Вибачте, хтось працював маркувальников, сильно складно, і дуже треба тягати вантажі?Яка заробітня плата, кажуть треба дуже тягати вантажі чи може хтось розповісти про свій досвід, дякую

29. 12 декабря 2023

Може ви і підпираєте касу? Чи навіть ви, колего, знецінюєте наш труд?! Чи може для вас графік 12-13 годин це так вийти прогулятися?!!

30. 10 декабря 2023

@Гость, на карту минималка а все остальное в конверте намеренно чтоб можно было вам угрожать и штрафовать что они и делают

31. 9 декабря 2023

Доброго дня! чи може хтось розповісти що з нарахуванням зарплати, а саме чи можливо самому її відстежувати протягом місяця і чи вся ЗП є «білою»?
    Бо я була на співбесіді і на це пряме питання менеджерка розповідала про лідерство в галузі і тд і тп. зовсім нічого конкретного..

32. 7 декабря 2023

Працюю в компанії з 2015 р, на посаді ЗА з 2019 р. Хочу сказати що все пізнається в порівнянні. Особисто для мене плюсів в цій мережі набагато більше ніж мінусів. Я , можливо, здивую деяких коментаторів, але ЗП отримують за РОБОТУ, а не за те що в тебе просто є диплом і ти вийшов на зміну підперти кассу. Багато залежить від куратора і від внутрішніх відносин у колективі. У собі варто розвинути порцію здорового пофігізму, адже іноді показники не виконуються по незалежним від тебе факторам. Щоб отримати штрафи треба бути просто повним диб і лом і нездарою. Спілкування з офісом комфортне. За рідкими виключеннями з тобою спілкуються в дружньому тоні, завжди допомогають і підказують. На будь яку проблему є відповідальна особа, до якої ти можеш звернутися і тобі обов’язково допоможуть. В мене був досвід в іншій мережі, де ти буквально був на самоті з усіма питаннями, тому я розумію як багато означає підтримка ЦО. Можлива ротація по мережі за твоїм бажанням. Можете мінусувати, кидати капці, але це моя особиста думка. З приходом Щербіни Миколи Івановича працювати стало краще. Звісно є свої мінуси, але кожен сам для себе вирішує, що в його житті має перевагу і де йому краще працювати.

33. 30 ноября 2023

Маокувальники є не в усіх аптеках, залежить від ТО аптеки.
    Що стосується оранжевих фішок, то є перелік препаратів, за продаж яких можна отримати гроші,чим більше відпускаєте таких товарів, тим більше заробляєте.

34. 30 ноября 2023

Оранжевые «фишки»,что это? Как их получать? И сколько в среднем выходит заработать на руки.Есть ли в аптеках маркировшик?

35. 29 ноября 2023

На день есть план который нужно выполнить, так же есть показатели СТМ(собственная торговая марка), оранжевые фишки( на 2 месте после стм), лайк(просить у людей номер), ТПК (турбота про клиента, по факту что бы продать дополнительно препарат, нужно обязательно проговорить потому что будет падать показатель), за показатели могут штрафовать если будут низкие и никого не волнует что человек не захотел давать свой номер, будут говорить что нужно заставлять человека сказать, платить за просрочку и недостачу тоже нужно, но не всегда, зависит от заведующей, работа с 8 до 21, ставка + % от продаж, позиции в чеке минимум 2 должно быть, по этому тоже есть показатель, так же показатель по твоим оценкам который ставит тебе клиент, 1% от инет заказа и 1,6% от розницы, если ты собрал инет заказ, а отпускает другой фармацевт тебе 0,4%, ему 0,6%, если аптека с маленьким товарооборотом то ты и убираешь, и принимаешь товар, за стм и фишки очень сильно требуют, нужно что бы было 10% от общего выполненного плана

36. 25 ноября 2023

@Гость, і план на співбесіди в них є, при цьому не важлива реальна потреба в співробітнику, рекрутери створюють видимість бурної діяльності.

37. 25 ноября 2023

@Влада, Як мінімум половина виставлених вакансій є не актуальними, бо просто в HR-відділу є план на розміщеня вакансій та поповнення бази резюме, а також створення ефекту максимальної присутності компанії на ринку праці.

38. 24 ноября 2023

@Влада, краще починати свій шлях в іншій мережі. Бо в АНЦ просто розчаруєтесь в професії і зовсім не захочете далі працювати фармацевтом. Вони всі соки з людей видавлюють.

39. 24 ноября 2023

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, хо тут працює, чим зумовлена така величезна кількість вакансій при чому в кожному місті України???
    Справді жахливі умови праці чи що? Хотіла б почати свій фарм. шлях тут, але збиває спантелику така велика кількість вільних місць. Буду вдячна за відповідь)

40. 20 ноября 2023

Может кто-нибудь подскажет как сейчас с условиями работы в г.Харьков? По телефону менеджер конечно хорошо рассказывает, а вакансий при этом у них достаточно много..

41. 19 ноября 2023

Работала в сети АНЦ лет 5 назад…Ушла из-за высоких нагрузок и «мутной» системы оплаты труда. Смотрю по отзывам, если что и изменилось, то в худшую сторону. Рада, что не осталась там. Сейчас работаю в сети Белая ромашка, очень довольна. Зарплата вовремя, вся белая, на одну карту. Никаких СТМ-ов и прочих «первых рекомендаций». Нормальная, честная, стабильная работа, где можно чувствовать себя именно фармацевтом, а не торгашом. Для меня это важно.

42. 13 ноября 2023

Що це за оплата 200гр за нічний переоблік, це як? Поясніть будь ласка,чому денна зміна одна сума, а нічна значно менша?!Да коли це вже скінчиться?!

43. 12 ноября 2023

Условия работы все больше и больше усложняют, показатели повышают, такое ощущение что ты не фармацевт а обычный торгаш, человек не захотел давать свой номер телефона на бонусы? Виноват ты, у тебя падает рейтинг, потом штраф, и никого это не волнует, не выполнил план потому что мало людей или цены в аптеке выше чем у конкурентов, все равно виноват ты, работаешь один на смене? Перерыва нет, в туалет сходить иногда просто не успеваешь, так же как и поесть, на праздники работаешь полный день, и пофиг что ты человек и тоже хочешь побыть с семьей тут на тебя насрут, просрочка-плати, и никого не волнует что ты не смог продать препарат от псориаза и тд, вечные проверки как будто ты не в аптеке работаешь а в секретной организации, при этом получаешь 20к)

44. 10 ноября 2023

Ну на моей памяти, то всегда если нет плана, виноват фармацевт…
    И пофиг, что погода плохая, либо другие факторы.
    Во всем всегда виноват фармацевт.

45. 10 ноября 2023

Полное разочарование….
    На каждом шагу рассказывают какая крутая сеть, как круто работать, но количество вакансий на ворк юа показывает другое.
    Зачем так всё усложнять допуская такую текучку кадров ?
    Неужели нельзя лояльнее относиться к сотрудникам ?!
    Я нахожусь будто в рабстве, не видя белого света, камеры, прослушка….
    Постоянно на работе, работать некому, текучка.. Постоянные тупые нововведения…Вечно недовольная куратор.. Ну такое ..
    Будьте проще и люди к вам потянутся!

46. 10 ноября 2023

Куратор Михед редкостная т***ь. Которая выживает сотрудников, и доводит их до нервного срыва, потому что дрожит за свои премии

47. 9 ноября 2023

Куратор Штиль та еще истеричка. За показатели е***, что-то не так с показателями — угрозы увольнением, штрафами и тд. Если план не выполняет аптека — то виноват фармацевт, что не втюхал, а не другие факторы (цены, конкуренция, маркетинг, реклама и ид). С таким темпом, под ее подчинением аптеки начнут все больше и больше открывать вакансии в поисках фармацевтов.

48. 9 ноября 2023

1) Аптека скотилась. Якщо на початку 2023 року, було більш менш нормально, то потім почалось: зміна нарахування за інтернет заповнення — відсоток знизився, аргументуючи це тим, що «фармацевт не проводить консультації за інтернет замовленнями, тому нараховувати додатково кошти сенсу немає». Окей, а те що людина нахабно може стояти перед касою, отримає консультацію фармацевта, і замовить на сайті Таблетки/Сайті аптеки? Це не консультація? Або зробить по-своєму: ти йому розкажеш що і як (хоча це має робити лікар), а він замовить геть інше. Або піде в іншу аптеку. Ви витратили свій час та сили — а не отримали нічого.

2) Власні торгові марки. В багатьох мережах таке поняття є. Одна справа, якщо ці товари реально нормальні, інша — коли це фігня. Якщо люди звикли до одного препарату, і роками його вживають, то як ти людину переконаєш купити товар ВТМ? Ніяк. Якщо людина звикла, то її не переконаєш. І відразу переходимо в пункт 3.

3) Команда «впарь». Ви маєте забути слово «Ні». Хоче людина купити чи ні — це ваші проблеми. Ви маєте продати. У вас будуть показники продажів, і зараховуються багато чого. Але якщо ви по ВТМ погано — вам також буде погано: попередження, а далі штрафи. І нікого не хвилюватиме, що товарообіг аптеки низький, бо поруч з вашою аптекою є ще як мінімум 5 (а це реальність в деяких містах). Якщо вам поставили задачу «продавати товари не пластинками, а цілими упаковками», то трактуйте це як «залізь в кишеню людині, та забери в неї кошти, і не важливо що їй це дорого». Що для вас, як клієнта краще? Якщо вам потрібні ліки, а на цілу упаковку не вистачає, або ви просто хочете відчути ефект від ліків, ви купите цілу упаковку відразу? Сумніваюсь. Ви купите пластинку. Але кураторів це не має хвилювати: ти маєш «вкрасти» кошти у людини.

4) Конкуренція. Звісно, біля однієї аптеки, може бути ще декілька, які впливатимуть на загальний товарообіг аптеки, і на вашу зарплатню в цілому. Ані кураторів, ані офіс — це не хвилює. Ви маєте рвати на собі труси, аби бути першими. І аптека «Аптека низьких цін» не виправдовує свою назву. Ой… вибачте, вже не «низьких», а «ніжних». Тільки це ніяк не змінює ситуацію. (Так, аптека називається вже «Аптека ніжних цін».)

5) Будьте готові до штрафів. Якщо ви не виконуєте план, ніхто не буде зʼясовувати ситуацію: може людям дорого? Немає товарів в достатній кількості/поганий асортимент? Кількість аптек в радіусі 2-3 км (тобто піша доступність) 10+? Або просто вам вирішили підвищити планку, і все? Не виконуєте — попадаєте в категорію «Червоні». Один місяць — не проблема, але далі — штраф. 1000 грн. Потім 2000. Якщо на третій місяць залишаєтесь в категорії — то ваші гроші забирає хтось. Може куратор, не знаю.

6) Повага, або її відсутність. Будьте готові, що якщо на якійсь точці немає персоналу, або треба замінити — вас змусять. Не можете? Не проблема. Вас поставлять в робочий табель, і якщо не прийдете на роботу, бо у вас вихідний — вам примусово випишуть штраф.

7) Аптека має відкриватись до 8:00. Якщо, раптом, у вас немає світла (а в наш час це реально), то ви не зможете відкритись вчасно. Бо, якщо дівчина — то як вона має витягнути генератор з аптеки, і його завести? Ну добре, якщо хтось є, кому допомогти. А якщо немає? А якщо у вас сходи? То як бути? Ліфт для візочків? Наврядчи він працює. Так, для краси, бо без нього не дадуть ліцензію на аптеку.
    Добре, уявимо, ви спустили генератор, завели, а на годиннику вже 8:01, і ви відкрили касу о 8:01 — чекайте втик від куратора. Бо, чому це аптека відкрилась пізно? І куратора не буде хвилювати це.

8) Довідка аптеки. Це окремий треш. Якщо клієнт тупанув, або просто тупий і пише скаргу, ніхто не зʼясовуватиме обставин, що сталось (може, глюк сайту, або йому не сподобалось що ви їли обід і дожовуючи в коридорі не вийшли до ного (бо з набитим ротом неможна виходити до клієнтів), або якщо просто у вас нема паперових цінників на вітринах тощо), чекайте скаргу на аптеку. Вам скажуть, мов, якщо це дивна скарга, ніхто не зарахує в статистику її. Брешуть, зарахують і ще й як.

9) Відсутність анонімності. Вам скажуть, мов, якщо у вас є якісь претензії до колег/роботи — можете писати на звернення, і воно буде анонімне. Брешуть. Все про вас знатимуть, всім все розкажуть, і ще вам прилетить. Якщо ви сидите на роботі самі — будьте готові до того, що за вами будуть слідкувати, слухати УСІ ваші розмови, які потім можуть прилетіти вам. Розмовляєте з родичами? Або з другою половинкою? Всі на роботі знатимуть про що ви говорите, і це потім у вас можуть запитати (тобто, лізуть не в своє діло). Те, що ви даєте згоду на відеозйомку під час працевлаштування, це одна справа. Але там немає пункту «дорікання працівників за приватні бесіди/інтимні теми тощо».

Будьте готові до цього.

49. 28 октября 2023

Запоріжжя.
    Це треш, місто постійно під обстрілами.
    Доплату за хоробрість прибрали. Оргументуючі це «У всіх містах України однакова ситуація»
    Продавати ліки які повинні бути вилучені бо в них щось не так-ми повинні
    Під обстріли, взриви працюємо, невгласное распоряжение «зідрати наклейку що аптека під час тревоги не працює»
    Коли зриває кришу в аптеках, падає бойлер на унітаз кажуть прибрати та працювати. Відношення як до тварин. І вишенка на торті куратор Олександра , прізвища не знаю , Вона напевно важає що знайомитись з працівниками аптек не потрібно. Відношення хамске, на вигляд тупа максимально. Це вроді була зав аптекою, а розума взагалі нема.
    Кого ви берете на посаду куратора? Дуру?
    За показниками вибачте ї**ть

50. 20 октября 2023

Компанія «скотилась» просто на дно. Набрали на посаду кураторів кого-попало, хоча провели до цього курси для завідувачів, в потенціалі стати кураторами. Дівчата дійсно достойні і давно працюють в компанії, знають всі нюанси. Так ні, краще взяти начальника відділення Укрпошти. Вона ж краще розуміється в фармації. Куратор має приїхать на візит і елементарно перевірить, підказать, вирішить проблему. Що вона навчить, якщо у мене в аптеці всі з вищою фармацевтичною освітою, марки продавати? Просто нема слів.

1. 1 октября 2015

Я не являюсь работником, но общался и получал анонимные отзывы практически со всех существующих аптек сети «Копейка» в большинстве от уволившихся сотрудников и лично все видел своими глазами. И так, очень не рекомендую идти работать в эту сеть. Общее впечатление таково, пытаясь сделать новый продукт в лице сверхсовременного способа обслуживания в данных аптеках всегда страдает персонал, а отсюда ухудшается обслуживание и все новшества сходят на нет. Рабочее помещение первостольников это просто кошмар, в аптеку (в большинстве) приходят люди за лекарствами, которые и зачастую являются носителями болезней! Персонал аптеки ничем не разделен от потребителя!!!, так что заболеть можно чем угодно(оставлю перечень болезней для вашей фантазии…) Хваленные интернет заказы обслуживают и собирают первостольники, а не как положено чтоб это делал отдельный человек. Места мало и люди буквально трутся об спину сотрудников при большем наплыве посетителей, а при общении стары бабушки плюют свои слюни с бацилами вам в лице, тут видимо руководству просто плевать на своих работников. Также хочу отметить что в данной сети аптек руководство навязывает выполнять работу сверхурочно без оплаты, т.е. заставляет приходить в ваше свободное время и делать работу при этом не оплачивая за труд ни копейки. Касательно материальной, где хранятся препараты отзывы получал из достоверных источников от поставщиков имена коих по понятным причинам не будут называться, условия работы в материальной просто невыносимы. Товар который привозится фактически негде ставить, то есть реальный объем помещения не позволяет вместить тот объем лекарственных средств, а значит все это лежит под ногами работников, отсюда еще один негативный отзыв об условиях труда. Особенно опасным являются моменты когда на работника с доверху забитых полок валятся упаковки с товаром, травма??? нет работайте дальше вы сами виноваты что товар не помещается на полке. Руководство видимо волнует лишь прибыль. Касательно зарплат, среди положительных моментов-стабильность, на этом все. По тем же отзывам сотрудников покинувших данную сеть аптек объем работы, уровня ответственности не соответствует уровню зарплат.
    Надеюсь мой отзыв будет полезен, компании я желаю в будущем более качественно подходить к вопросам обеспечения адекватных условий труда и уровня заработной платы, ведь довольный персонал работает на 60% эффективнее, а значит прибыль компании будет значительно выше.

2. 17 июля 2013

Прочитала отзывы и ужаснулась. Я работаю в этой сети уже больше года и ничего подобного сдесь не происходит. Никакого рабства нет. Зарплату всегда вовремя платят, ни каких заоблочных требований не выдвигают, а недостачи так это работа самого коллектива который из-за невнимательности или из-за непорядочности делает эти недостачи. Левого товара никогда не было, все медикаметы получаются от крупных поставщиков. Такое впечатление, что предыдущие отзывы писали конкуренты

Водитель 1
Системный администратор 2
Фармацевт 12

Добавьте зарплату в компании Аптека Низких Цен

Добавить отзыв о работодателе Аптека Низких Цен

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Низких Цен?