Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен

Аптека Низких Цен — широкий ассортимент медикаментов.

Отзывы о работе в Аптека Низких Цен, зарплаты

1. 31 мая 2023

@Микола,
    То как вы «цените каждого кандидата и сотрудника» показывает кадровая ситуация по АНЦ-Полтава, смотря на вашу должность зам.дир.департамента по аналитике и автоматике, проанализируйте утечку кадров с начала 2022 года (без учета выехавших в связи с войной, их еденицы) и численностью новых сотрудников(ПС). Сравните продолжительность работы нового ЗА, она составляет 2-3 месяца, сделайте статистику. Люди работали с открытия сети в регионе, а сейчас их подводят под увольнение за какие то показатели(ДЧ, СЧ, ТПК и т.д.), которые никаким образом не влияют на ТО аптеки. Набирают людей без образования от слова «совсем», что бы закрыть дырку, так как за открытую вакансию по голове не погладят. Где карьерный рост для ЗА аптек? Куда рости дальше? В вакансии на сайтах пишите карьерный рост от марка до куратора, а то и работника офиса. Почему то не видно ЗА региона в кураторах и в работниках офиса . Вы ссылаетесь на HR-менеджера, каким образом сидя за границей, он(она) может по средствам месенджеров решить профпригодность кандидата? Сейчас начнете, что кого что не устраивает, обратитесь к куратору или директору по персоналу, в принципе не удивите. А кто и что решает? Куратор? АНЦ-Полтава?Смешно, очень)))). Задумайтесь, и вы и Юлия. АНЦ-Полтава пробила ДНО, причем пару раз так точно.

2. 29 мая 2023

Компанія — шахрай. Збирає інформацію на співбесіді — про зарплату, намагається вивідать комерційні таємниці вашого переднього роботодавця — які правила в компанії, як були умови роботи з тими чи іншими постачальниками — а потім — зникає. Офіційну зарплату, оформлення навіть не обіцяють. Будьте готові, що після співбесіди там про цю співбесіду буде знати ваш поточний роботодавець, якщо ви ще працюєте.

3. 28 мая 2023

@Наталия, в этой фирме потеряли мою трудовую, через пол года после моего трудоустройства про это вспомнили и заставили меня купить новую трудовую. Этим все сказано что это за фирма. Дальше историю можно не продолжать

4. 26 мая 2023

Эта компания- Мошенники!!!!! Сказали что оформили, по факту нет!!! Трудовую книжку не вернули! Агапова все обещала что вернут. З/п не выплатили!!! Один обман!!! Подала заявление в управлении труда. Никому не рекомендую работать в этой сети!!!!

5. 23 мая 2023

@Надія, добрий день) скажіть , що вони питають на тій співбесіді ?

6. 22 мая 2023

Компания набирает людей без профильного образования, лишь би закрыть свои дыри . Выплати за отпуск и больничний абы как , сам никогда не разберешься .А переучеты это вообще караул ( после 13 часоввого рабочего часового дня вечером переучет и утром на работу снова на 08,00 , просто изверги )
    Не комфортные условия труда, а ради продаж надо душу отдать

7. 22 мая 2023

@Надія, добрий день. Дякую що даєте розгорнутий зворотній звязок, аби перевірити комунікацію між вами та HR менеджером, напишіть мені будь ласка ваш контактний номер, як вам зручно на e-mail- [email protected] або на мобільний номер 0932503375

8. 20 мая 2023

@Директор з персоналу, в мене була ситуація з HR Ельвірою, проходила співбесіду в лютому на вакансію HR. Маю досвід роботи, зі мною поспілкувались по телефону, потім призначили співбесіду по Вайберу. Співбесіда тривала приблизно годину. Ця жінка сказала, що через 2-3 дні передзвонить мені і скаже результат співбесіди яким би він не був!! Минуло тижні 2, відповіді не було, я написала сюди відгук, але відповідь від неї також не поступив. Ітог: вже травень, минуло 2 місяці, мені НІХТО НЕ ПЕРЕДЗВОНИВ!!! за ті два тижні коли я ще чекала, я відхилила декілька пропозицій щодо працевлаштування, бо співбесіда пройшла добре і я мала надію що мене візьмуть, або, хоча б, дотримаються обіцянки та передзвонять щоб відмовити. Але ні, пані Ельвірі люди не потрібні, кандидати ,певно, не варті її уваги.

9. 18 мая 2023

@Гость, добрый день из вашего комментария я понимаю, что вы нарушили правила работы в компании, компания АНЦ не штрафует сотрудников которые придерживаются правил работы описанных в положениях с которыми вы ознакамливаетес до начала оф. работы в аптеке во время стажировки. Уменьшение % до 1,6 не означается уменьшения ЗП в целом, в нашей компании сотрудники которые работают на личный ТО фишки СТМ и т.д. имеют мотивацию 25т+ и это без переработок согласно норме часов, а если сотрудник еще и выходит на подменты его размер ЗП зависит только от него самого + лучшие бонусы для фармацевтов и провизоров с актуальными документами и курсами + 2т каждый месяц только за их образование, я лично знаю сколько зарабатывают наши сотрудники аптек и вы бы очень сильно удивились,если вы накопили столько негатива и у вас нет мотивации зарабатывать себе, и помогать зарабатывать компании, то мы желаем вам только всего наилучшего.

10. 18 мая 2023

@Микола, ахаха. Особенно тех кто в марте прошлого года работал когда весь коллектив от уборщицы до заведующей уехали из города и не работали. Штрафы каждый месяц от 2х тыс за то что в случае отказа клиента называть свой номер ты введешь свой номер телефона и накопишь себе в месяц 500 грн на препараты. Т. к. ни медицинской страховки, ни скидки на препараты для сотрудников здесь нет. Или вы скажете что сами мол виноваты что не следуете правилам компании? А вы следуете законодательству? Заставляют работать во время тревоги, продажа препаратов без рецептов, зарплата в конверте. Выплатили официально на карту за ковид премию по 4 тыс, и забрали ее из черной зарплаты. Для них это норма. Каждый месяц поднимают планку по СТМ, и оранжевым фишкам а если ты не продаешь нужный % препаратов из этих групп, плохо улыбаешься пенсионерам с деменцией, продаешь пластинки из больших упаковок (чтоб сделать клиенту добро), будет еще штраф на первый раз 1000 грн. Мотивация выполнять показатели в этой фирме одна — чтоб вас не уволили, и чтоб не было штрафов. Параллельно с поднятием % по стм, и оранжевым фишкам, зарплату уменьшили с 1,8 до 1,6%. А в офис это люди которые сидят и думают какую б создать презентацию чтоб нам в свои выходные было чем заняться, читать их бред.

11. 17 мая 2023

@Микола, мой номер 093 4726 834 Николай Ходцов представитель компании АНЦ, коллеги/кандидаты прошу при возникновении, каких либо вопросов конфликтных ситуациях смело набирайте мой телефон, компания ценит каждого кандидата и сотрудника.

12. 17 мая 2023

HR уявили себе директорами,влаштуватись на роботу яка тобі підходить неможливо,навіть якщо ти вже домовилась з завідувачем
    HR на телефон не відповідає.Приспустіть їх корони і можливо більше буде у вас співробітників.

13. 15 мая 2023

@Катя, добрый день прошу обратитесь к куратору вашего региона уверен ситуация разрешима.

14. 14 мая 2023

Здравствуйте! Разве фармацевт должен платить за просрочку? Это же не законно.

15. 12 мая 2023

Доброго).
    А ви проводите співбесіди для розваг?😂😂😂
    Ніякої відповіді після співбесіди. Ни привета ни ответа.
    Працювати там явно не алё))
    Дякую за те,що витратили мій час)

16. 11 мая 2023

@Гость, Добрий день чи можете мені написати який саме номер вам не відповів? Мій номер 0932503375.
    Такі речі не допускаємо, HR за такі речі може бути звільнений, тому обов’язково перевіримо.

17. 11 мая 2023

@ГІСТЬ, якщо у вас виникли такі питання, до кого ви звернулися для їх вирішення? Куратор, HR завжди готові вам допомогти та відповісти на всі питання.

18. 8 мая 2023

«БУЗГАЛТЕРІЯ» по зарплаті хімічать що хотять, а з нарахуванням відпускних і звільнням це повний абсурд. Другу половину не нараховують зовсім, про це знає керівництва чи це їхня вказівка.

19. 8 мая 2023

Взяли на работу миньковскую в Одессе.
    Узнала, что ее уволили (именно уволили) с Ситимеда за хамское поведение к коллегам и пеупателям, мошенничество и прочее.
    Жаль,что у нас плохой подбор кадров!

20. 4 мая 2023

@Директор з персоналу Юлія, я теж ,коли влаштовувалась на роботу в АНЦ,зіткнулась з тим ,що HR недосяжна особистість. Бо,на телефон на сайті Rabota.ua не відповідала,ще один дали зав.АНЦ- не було відповіді. В Viber- читали і не відповідали. Влаштувалась на роботу тільки тоді,коли одна з завідувачок зателефонувала і спитали наявні вакансії

21. 16 апреля 2023

Работать тут в целом не плохо, зарплата не плохая, НО, ОНИ ПРОСТО ВЗЯЛИ И УМЕНЬШИЛИ % от выторга, тем самым сделав так чтобы платить нам меньше, докапываются до показателей, много ненужных телодвижений которые можно было бы обойти, считаю что показатели даже за лайк это странно. Хотелось бы чтобы начальники пересмотрели заработную плату, и вернули ставку обратно какая и была

22. 14 апреля 2023

Що я можу сказати, таке щось…я рада, що в мене нічого не склалось тут??Запропонували спочатку вакансію близько біля дому, поїхала до завідуючої на співбесіду, наступного дня домовились, що приїду з документами на оформлення, і почнеться стажування. Все було ок, домовились , що ще трішки і стану за касу. Потім ввечері телефонує мені куратор, і пропонує перевестись в іншу аптеку, в іншому кінці міста?‍♀️?‍♀️, так як сюди буде повертатись первостільник, який колись тут працював. Ну таке собі звичайно. Неприємна ситуація. Коротко про саму аптеку, принцип роботи: +те, що є робот, який більшість ліків *подає*(для мене це більше мінус, так як він постійно «шумить» позаду, і часто ліки застряють там, потім потрібно їх витягувати). +є оператор-маркувальник, на провізора менше навантаження.+є додаток через який можна табелюватись, відслідковувати свій план, заробітню плату і тд. На цьому плюси закінчились. Мінуси: -незручна програма, яка весь час висне, багато заморочок з нею. -ставка 7 тисяч, все інше відсотки від продажів. Не вірте тому, що пишуть на ворк юа про зп 20-25 тис… -програма працює російською мовою, тобто потрібно вводити препарати російською. -потрібно приходити на зміну за 40 хв, щоб відмітитись в електронному табелюванні, не відмітився все бай бай. Сильно багато волокіти з z- звітами, x- звітами. І також мені не подобається як клієнту, що обслуговування в аптеках російскою. На цьому все. Дякую долі, що відвела мене звідси??

23. 14 апреля 2023

@Заведующий аптеки АНЦ, Вы правы, коллега, это….нэхароший человек испортил фирму. А что вы хотели?) Его турнули с Варуса, Евы, он чуть не положил Приват. Теперь тут **ёт, как шкодливый кот в тапки. Печально, очень печально…

24. 12 апреля 2023

Очень жаль что фирма в которой я отработал много лет превратилась в комнату для БДСМ. По мимо своей работы заведующего, мне ещё нужно сидеть смотреть камеры на выбранного сотрудника в выбранное время и анализировать почему в воскресенье в 8:00 низкая касса. Табелируемся по геолокации. Постоянно сидим делаем корректировки в табеле рабочего время из-за идиотских обновлений. Постоянные обновления усложняющие работу. Показатели из-за которые ориентированы на продажу собственной торговой марки. АНЦдок в котором днём и ночью приходят горячие сообщения, которые просто уже задолбали. Что я, что коллеги , что кураторы сидим целый день с кислыми лицами и вспоминаем как было прекрасно до прихода нового ген директора, который считает что заведующий обязан стоять за кассой 3-5 часов в день. А дома вместо того чтобы отдыхать на работе, должны читать бизнес литературу, или Ненасильницьке спілкування. Ну и конечно qr-начаше сокровище где все отвечают лишь бы закрыть задачу. Очень много функционала, который добавляют, а зп норм выходит только если вывернешься наизнанку. Это того не стоит.

25. 29 марта 2023

Я пропрацювала з цим куратором не 1 рік, і можу сказати, що це справжній керівник, людина яка жодного разу не кинула в біді, допомагала з вирішенням кожного питання, підсказувала та завжди давала хороші поради і настанови. До колективу відносилась завжди з повагою і поводила себе коректно, стимулювала виконувати всі вимоги компанії, підіймати рейтинг та показники.

26. 29 марта 2023

@Катя, Шановна Катя показники зараз цікавлять всіх.Це наша робота.Ми повинні вміти тримати показники і піклуватись про клієнта одночасно .І це не залежить хто у нас куратор ,директор і т.д.Ми на робочому місці і головне підтримувати атмосферу в колективі де саме ви працюєте і проводите 50% свого часу .Працювала не з одним куратором ,в різних сітках і хочу вам сказати -потрібно Вам піднімати вміння спілкування і комунікації з керівництвом ,так як бачу лише у вас проблему .Працюю вже 7 років ,і саме з куратором про якого ви пишете підняла аптеку в тричі .Тож вміння чути і робити висновки , здобувати результати і мати гарний настрій залежить цілком від вас .Токсик у нас на фірмі дає можливіть висловити незадоволення роботою ,відношенням керивників і це дає результат .Але завжди потрібно висловлювати в спокійній формі думку і доходити до порозуміння .Це дає набагато більше результатів ніж скандад ,агресія ,невисловлене невдоволення.Є купа літератури ,як знайти спільну мову з опонентом .Бажаю успіху .Гарних та вдячних клієнтів .

27. 29 марта 2023

@Гость, добрий день я представник компанії АнЦ прошу надайте інформацію, хто ваш hr та куратор, вибачаэмося за цю неприэмну ситуацію, компанія Анц цінує час своїх кандидатів, ми обов’язково розберемося у ситуації, якщо ви вийдете на зв’язок.
    0934726834 Ходцов Микола.

28. 28 марта 2023

Доброго дня, хочу додати свій відгук про дану мережу. Проходила стажування на звідувача , витратила багато часу і сил на навчання, дуже багато інформації прийшлося засвоїти і в короткі терміни. Вони на початку знали, що на роботу не візьмуть, але забрали мій час . Але це і на краще бо за таку зп дуже багато заморочок і вимог . Відношення куратора жахливе, також нестерпне відношення завідувача з яким проходила стажування , незрозуміле пояснення, крики.

29. 23 марта 2023

Працюю вже четвертий рік, було дуже складно, потім щось зверху змінилось трохи попустили вимоги.
    одне скажу, біда це неадекватні куратори, коли вона заходить в аптеку відкриваючи ногою двері та з мата починає спілкування, ну ніяк не налаштовує на нормальне відношення до компанії та до роботи.
    Є інши куратори, які допомогають,нам так не пощастило.
    зараз вона хвільнилась та наче запрошує в подорожник, не заздрю колегам, що з нею будуть працювати.
    а в анц уже не раз просили, приберіть кураторів які не можуть бути лідерами, тож і будемо працювати нормально, думаючи про клієнтів а не про те що тебе зараз за показники вичитувати

30. 22 марта 2023

@Гость, а я влаштувалась, ще й через скандал зі своїм попереднім роботодавцем.
    бо наче не маю право залишити 911 та підти в АНЦ, не хотіли трудову віддавати те ейчар АНЦ хоч допомогла.
    на разі читаю відгуки, щодо вимог правда, багато показників, лояльність. То складно з нинішніми людьми, бо прирівнюють до продавців.
    але морально трохи легше, може то після попередніх тиранів

31. 21 марта 2023

@Спроба працевлаштуватися,у мене теж була така ситуація,ходили по аптекам та переманювали у свою сеть,але після співбесіди теж зникли і все,хоча б сказали причину.А взагалі мабуть нам з вами пощастило,що нас не взяли в їх організацію

32. 9 марта 2023

@Спроба працевлаштуватися, Привіт! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Я хочу вибачитися від імені компанії за те, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Я розумію, що для Вас це було не приємно і спричинило незручності в пошуку роботи.

Я хочу прояснити ситуацію і зробити все можливе, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому. Я була б вдячна, якщо Ви зможете надіслати мені деталі вашої співбесіди та будь-яку інформацію, що може допомогти нам зрозуміти, що сталося на e-mail [email protected]. Я зобов’язуюся розглянути ситуацію та спілкуватися з нашим рекрутером, щоб з’ясувати причини затримки у відповіді. Ми завжди намагаємося відповідати на всі повідомлення та запити наших кандидатів вчасно і професійно, і я б дуже хотіла з’ясувати, що сталося.

Ще раз перепрошую за незручності, і сподіваюся, що ми зможемо вирішити цю ситуацію разом. Якщо у Вас є будь-які питання або деталі, які Ви хотіли б додати, будь ласка, не соромтеся зв’язатися зі мною. Дякую за увагу та розуміння.

33. 27 февраля 2023

Пробувала працевлаштуватися на менеджера з персоналу, після співбесіди рекрутер Ельвіра пропала, хоча обіцяла дати зворотній зв’язок. Тобто ти проходиш співбесіду, тобі обіцяють перезвонити, оговорюються терміни в 2-3 дні, а потім все, мороз. Але ж обіцяли дати відповідь, навіть якщо вона негативна! Вважаю, що це зневага до мене, бо коли ви оговорюєте терміни- будь ласка, дотримуйтеся цих часових діапазонів та власних обіцянок. Вкрай негативне враження, категорично не рекомендую сюди працевлаштуватися!!! Бо я свої » 2-3 дні » чекала тиждень і за цей час відхилила декілька пропозицій о роботі, а відповідь з цієї компанії так і не поступила. Мабуть цей ваш рекрутер родичка Арестовича)))) Та що казати, якщо обманюють на етапі співбесіди, то я дякую Бога, що вберіг мене від цієї шаражкіної контори. Вам люди не потрібні, не розумію, для чого ви мене запрошували до співбесіди та витрачали мій та свій час.

34. 20 февраля 2023

Нет не будет!Когда до вас дойдет будем молчать в тряпочку и на все [вырезано] соглашаться всегда и везде так будет!

35. 12 февраля 2023

Порушення прав людини, встановлення відеокамер зі звуком, а вони це зробили. Погоджусь, що це потрібно біля кас, но точно не в матеріальній або біля завідувача. Перевод маркувальника на 70% виплати від оговореної зп + сканування товару, перші місяці навіть вела окремо таблицю де вносила кількість відсканованого товару, надурили не доплатили. Можу сказати тільки те, що користуються людьми в такі тяжкі часи. Інтернет замовлення одна ціна, а коли приходиш забрати його вартість вище, обіцяють повернути гроші у вигляді хочаб бонусів, теж надурюють.

36. 13 декабря 2022

Гість :
    А хто звільнявся нещодавно? Вчасно виплатили заробітну плату?

Спочатку як влаштувалася дали зп через 1.5 місяця.А коли звільнилася то не доплатили фішки. І зав,і куратор не відповідають. Відношення не як до людей, безлад повніший.

37. 3 декабря 2022

Самая плохая сеть аптек!!!Сплошное кидалаво на з/п.Заставляют продавать кучу ненужных препаратов а если не продал штраф.Кураторы одно быдло!!!Несоветую эту сеть.

38. 29 ноября 2022

Ваші реклами по всім каналам недоречні!
    Хто працював,знає відношення!
    Навіть в якості клієнта не завітаю ніколи і людям не рекомендую!
    Безсовісні!

39. 12 октября 2022

Це ж політика фірми, всім всеодно на здоров’я і життя фармацевтів, виручки важливіші.
    Якщо не подобається щось, то звільняйся, завжди знайдеться заміна.

40. 11 октября 2022

А хто звільнявся нещодавно? Вчасно виплатили заробітну плату?

41. 11 октября 2022

Працювати в ракетну небезпеку,бо виручка важливіше за життя…це У них норм…С***и вони хотіли на людей,тільки гроші та скотське відношення.Куратори безтолкова посада,яка тільки може бути.Не в поміч аптекам,а тільки щоб їх нагнути,пресонути.Беруть всіх підряд(без освіти)бо вже ніхто йти до них не хоче.ЗП зав ,менше ніж у медсестри за прилавком в 1.5рази(тобто вища освіта прифільна)для них не показник.Гниди…..
    Подумайте краще,перед тим як йти в цю вонючку

42. 5 октября 2022

Не платят зп, только вычиты, заведующие получают наличку за заказ товара у медпреда, а если товар не продаётся, то платит первостольник. По переучёту — вешают на персонал позиции просроченные еще два года назад.

43. 5 октября 2022

Никому не рекомендую работать в данной аптечной сети. Маленькие зарплаты, кидалово со стороны руководства. Сокращения. Постоянная текучка кадров. Работа где вы оставите нервы ничего не заработав.

44. 20 сентября 2022

Никому не рекомендую работать в аптеках этой сети.Зарплату обещают одну ,а платят меньше.Задалбывают средним чеком,лайками,и прочей фигнёй. Заведующий получает меньше первостольников в полтора раза.Если маркировщик уходит в отпуск ,то зав принимает товар и ни хрена не получает за это .И вишенка на торте -ночные переучеты ,после смены считать товар,когда уже устал как собака ,домой никто не развозит ,прешься по темному ночному городу в три часа ночи ,а утром опять на работу .Геноцид просто ,боятся ,сволочи ,выручку потерять ,а на людей насрать.Ну а то,как по-свински обошлись с выплатами за работу в тяжелых условиях в марте,я вообще промолчу.

45. 19 сентября 2022

Не рекомендую к трудоустройству, оформляют на минималку, не доплачивают зп. Текучка кадров. Руководство явно не на своих местах. Тотальная слежка. Офис.

46. 13 сентября 2022

Добрий вечір!!! Сьогодні у мене була співбесіда.ЗДИВИЛО ТЕ ЩО НІХТО НЕ ПОПЕРЕДИВ ПРО ЗАПИС ВЗУМУ.Я хочу уточнити ви хто? На якій підставі ви ведете відеозапис???Мало того що ви за 12годинний робочий день платите 4200 чистими.Так у вас вистачає зухвальства вести відеозапис на співбесіді.Будь ласка хто думає у цій фірмі працювати збирається нехай дуже добре подумає.Ваша фірма інформацію для чого збирає??? Вам потрібні співробітники???

47. 11 августа 2022

До всього вище сказаного приєднуюсь. Ще ота префектура кому нахер не надо, пуста трата часу

Добавлю, тварюки часи ріжуть, і під час війни скорочуюють ставку на 0.25! І ці 0.25 ходити кожного дня по 2 години! Совісті немає
    А оці лайки та показники засуньте собі в ***

48. 11 августа 2022

Не контора а шарага… Навіть під час війни постійно підвищують показники для виконання планів, а їх багато, і у всіх бонусну спитати і не дай Бог в чек не вбили, навіть коли клієнту воно нах не треба, і в дорогу йому понав‘язуй і в жо** поцілуй. Якщо не виходиш на прказник то таємна заміна, приходиш на роботу а тобі кажуть шо всьо, дєвочка, отработала. І це в час війни.Повернули всі штрафи а коли розмова за премії то це не на часі. Особливо порадувало коли сказали та у вас же не прилітало вже давно нічого, чого ви закриваєтесь і виходите на сирени як стадо за всіма. Клас. Кому війна а кому мати рідна. Сказали не подобається то звільняйся.

49. 10 августа 2022

Здравствуйте
    Хочу оставит отзыв о провизоре Владилене
    Она работает в Харькове на Китаенко 10 в аптеке АНЦ
    Очень хороший провизор, всегда быстро обслуживает и всегда поддержит добрым словом, сейчас мало таких ловких людей, спасибо Вам за таких хороших работников.

50. 28 июля 2022

А сколько? Ну не 172. Если точно или 168 или 176. Смотря сколько рабочих дней в месяце. В месяце не 20 же рабочих дней, а 21 или 22. Вы считаете, что 40 часовая рабочая это 20 дней.
    Все это не важно. Главное, что норма не 120.

1. 1 октября 2015

Я не являюсь работником, но общался и получал анонимные отзывы практически со всех существующих аптек сети «Копейка» в большинстве от уволившихся сотрудников и лично все видел своими глазами. И так, очень не рекомендую идти работать в эту сеть. Общее впечатление таково, пытаясь сделать новый продукт в лице сверхсовременного способа обслуживания в данных аптеках всегда страдает персонал, а отсюда ухудшается обслуживание и все новшества сходят на нет. Рабочее помещение первостольников это просто кошмар, в аптеку (в большинстве) приходят люди за лекарствами, которые и зачастую являются носителями болезней! Персонал аптеки ничем не разделен от потребителя!!!, так что заболеть можно чем угодно(оставлю перечень болезней для вашей фантазии…) Хваленные интернет заказы обслуживают и собирают первостольники, а не как положено чтоб это делал отдельный человек. Места мало и люди буквально трутся об спину сотрудников при большем наплыве посетителей, а при общении стары бабушки плюют свои слюни с бацилами вам в лице, тут видимо руководству просто плевать на своих работников. Также хочу отметить что в данной сети аптек руководство навязывает выполнять работу сверхурочно без оплаты, т.е. заставляет приходить в ваше свободное время и делать работу при этом не оплачивая за труд ни копейки. Касательно материальной, где хранятся препараты отзывы получал из достоверных источников от поставщиков имена коих по понятным причинам не будут называться, условия работы в материальной просто невыносимы. Товар который привозится фактически негде ставить, то есть реальный объем помещения не позволяет вместить тот объем лекарственных средств, а значит все это лежит под ногами работников, отсюда еще один негативный отзыв об условиях труда. Особенно опасным являются моменты когда на работника с доверху забитых полок валятся упаковки с товаром, травма??? нет работайте дальше вы сами виноваты что товар не помещается на полке. Руководство видимо волнует лишь прибыль. Касательно зарплат, среди положительных моментов-стабильность, на этом все. По тем же отзывам сотрудников покинувших данную сеть аптек объем работы, уровня ответственности не соответствует уровню зарплат.
    Надеюсь мой отзыв будет полезен, компании я желаю в будущем более качественно подходить к вопросам обеспечения адекватных условий труда и уровня заработной платы, ведь довольный персонал работает на 60% эффективнее, а значит прибыль компании будет значительно выше.

2. 17 июля 2013

Прочитала отзывы и ужаснулась. Я работаю в этой сети уже больше года и ничего подобного сдесь не происходит. Никакого рабства нет. Зарплату всегда вовремя платят, ни каких заоблочных требований не выдвигают, а недостачи так это работа самого коллектива который из-за невнимательности или из-за непорядочности делает эти недостачи. Левого товара никогда не было, все медикаметы получаются от крупных поставщиков. Такое впечатление, что предыдущие отзывы писали конкуренты

Водитель 1
Системный администратор 2
Фармацевт 12

Добавьте зарплату в компании Аптека Низких Цен

Добавить отзыв о работодателе Аптека Низких Цен

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аптека Низких Цен?