АВРОРА, розничная сеть

АВРОРА, розничная сеть

, , , ,

«АВРОРА Мультимаркет» — всеукраїнська мережа соціальних магазинів.
Ми покращуємо повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.
Треба робота? Чекаємо саме на тебе!

Отзывы о работе в АВРОРА, розничная сеть, зарплаты

1. 8 января 2024

Місяць відмучилася, ой вибачте пропрацювала в мультимаркеті Аврора а потім попросили написати заяву за власним бажанням, бо виявляється я їм не підходжу бо повільно працюю. Уявіть собі величезний магазин на три зали і 2,5 людини в зміні — адміністратор (або зам адміністратора) одна людина на цілий день (13 годин) та одна людина на 6 годин або просто дві людини в зміні адмін (зам адміна) і ще одна людина та гора товару яку привозять щоденно і яку потрібно прийняти, розкласти і на касі постійні черги, що немає коли вгору глянути. Склад не пристосований для зберігання залишків (тобто сам склад з вмонтованими стелажами вмістить лишки але відносити лишки на склад ЗАБОРОНЕНО!, щоб можна було охайно скласти все на полицях і щогодини обійшовши зал взяти на складі проданий товар і докласти на полиці. Має бути все привезене викладено (пофіг, що полиці не вміщають таку кількість + коли покупець бере одну позицію товару решта летить на підлогу та інші полиці). Стажувати по викладці товару ніхто не буде, навіть якщо розберешся все одно все буде не так і ви будете безтолоччю. Та й нереально освоїти планограму (яку ніхто в очі не бачив) постійно сидячи на касі зрідка відходячи щоб зробити марну спробу розкласти частину товару (хіба що людина яка приходить декілька разів на тиждень на 6 годин буде на касі). Щоб освоїти викладку товару потрібно розділяти деь з викладкою та роботою на касі. Бігаючи від ящика до каси толку не буде. Постійне переміщення товару на іншу частину залу взагалі за межею розуміння. Щодо вихідних — це окремий звіздець. Графік такий 3 дня працюєш, 2 дні відпочиваєш. В реальності це виглядає це трішки по іншому 4-5 днів працюєш і 1 вихідний. При такій нагрузці та тривалості робочого дня відновитися, щоб мати змогу повноцінно працювати — нереально. Навіть роботи ламаються а продавець все таки жива людина. Обіду немає. Встигнеш щось гризнути за декілька хвилин — це досягнення! Оплата праці мізерна 36 гривень за годину, як і декілька років тому + відсоток від продажу. А зважаючи, що з бюджетного мультимаркет перетворився в звичайний то відсоток від продажу 65-70 гривень/день. Робота на касі (швидкість касира) унікальні і теж заслуговують уваги. Швидкість касира це касир повинен закривати чек за 6-7,4 секунди. Але зважаючи на те, що каси зависають, періодично гасне екран ПК, при нажимі кількості товару однакової продукції в чеку з*являється *лівий* товар, при напханості полиць (дивіться вище викладка продукції) просканувати зіжмяканий код нереально та й при нормальному штрих коді товар сканер погано бачить через виробіток обладнання яке потрібно час від часу оновлювати. Жахіття в дії.

2. 1 января 2024

Хочу тоже рассказать свою историю о работе в Авроре. В данный момент я ещё не уволена. Я написала заяву и скинула бухгалтерию и там, оказывается нужно какой то бизнес процесс запустить. Мне даже не сказали,что я не уволена. Я сказала им ,что ходить не буду, потому что я уволилась. Они сказали,что можешь не ходить. При этом сняли с меня 6 ч рабочих,в тихушку. Они хотят, чтоб я уволилась после ревизии. Какое отношение ко мне имеет эта ревизия,чтоб деньги содрать. Им пофиг,что ты мать одиночка и ВПО,по закону я имею полное право рассчитаться,но в этой компании нет ничего святого. А самое противное это враньё и оно было изначально при собеседовании. Врут все. Зато как маты я гнула на какую-то менеджер,это столько возмущений.я сказала,что если надо то ещё повторю. Может я что-то не понимаю,но менеджер по полочки у них есть это что за должность,фирма [вырезано], если бы не ситуация,что нужно платить за жилье,то не пошла бы ни за какие деньги. Мой отзыв: фирма гнилая

3. 22 декабря 2023

Київ.Минулого тижня мала досвід роботи в Аврорі один день. Оформлення з першого дня ,тобто вибору по стажуватися у вас не буде . Я була в Аврорі ,де царить хаос і ніхто нічого не встигає . Шла я на помічника адміністратора. Перші пару днів я мала попрацювати продавцем ,щоб все зрозуміти з самого початку ,ок . Але ,ніхто нічого не пояснив просто сказали подивитися де що ,а потім пораставляти цінники і дивувалась ,що не так скоро ,як це було в її очікуванні (адміністратор ) . Потім мене посадили на касу ,продавець мені декілька хвилин розповіла ,що до чого і пішла . Мене залишили саму ,касу перед тим я не рахувала і лишалось лише довірити ,що там все ок . Потім мене покликала адміністратор і виявилось ,що треба відмічатися ,коли приходиш (минуло декілька годин і мене і відмітили ) . Коли я захотіла у вбиральню ,то ніхто не сказав де вона і не дали ключ ,це я потім дізналась від інших магазинів,що треба ключ . Враження залишилось не дуже . День я не допрацювала ,звільнилась ( це зайняло дві години ) . Через декілька днів мені прислали оплату за мої дні ( і ті пару часів ,що мене не відмічали ,не врахували ).

4. 22 декабря 2023

@Гость, 100,%працюють по одній схемі ,запрошують на співбесіду, призначають в зуме, проходить співбесіда кажуть результат через тиждень, беруть анкету кандидата. Рівно через тиждень відмовляють без вказання причини. А по вакансії ще в день співбесіди йде поновлення в інтернеті. Тобто Вони і не планують брати людину. Затягують час, морочать голову. Не рекомендую втрачати час на цю компанію

5. 19 декабря 2023

Доброго дня. Місяць як працювала в магазині Аврора. В м. Коломия. Там обманюють і підставляють людей. А ще шукають собі рабів які будуть працювати за дріб’язок. При тому робочий графік не регулярний навіть обід не регулярний. А інколи взагалі не вспіваєш поїсти тому що адмінам та замадмінам важко підняти свою дупу та піти за касу щоб дати іншим хоч трохи поїсти при тому їдять самі коли хотять і п’ють каву і курять що хвилини. А потім ще і огризаються я що не пускають тебе їсти знущаються із спввробітників. Повний безлад ти маєш все там робити і товар носити і прибирати окрім того що ще потрібно за касу а самі адмін та зам ходять дупою крутять і ще сваряться все їм не те. Я розкажу тільки один із випадків бо на все слів не стане сказали мені рознести товар але саме тоді біля каси були люли і я пішла спочатку обслужити людей. Тому що ніхто окрім мене не хотів іти за касу при тому що на другій касі теж була співробітниця. І адмін це все бачила але їй все одно знайшла причину щоб черговий раз поіздіватися. Графік там взагалі дурдом навіть коли вихідний я повинна була іти допомагати іто було їм щось не те була ще і насварена. Наробитися там потрібно дуже важко 12 год. Навіть мінутки не дають спокою. А самі адмін нічого не роблять. Включили автоматично щоб їм ішли наші години що ми робимо і розпивають цілими днями кавусю. Вирішила звільнитися по власному бажанню. То мені в касу підкинули не малу суму і кажуть що пиши пояснення у службу безпеки. Я впевнена що із касою все було добре. Іще я знаю що коли я мала вихідні то в другій касі така сама сума була мінус як у мене на наступний раз плюс. Дуже дивний збіг. Просто хочуть здерти на кінець гроші їм напевно за це платять не погано. Тому що одна дівчина мені розказувала що працювала в цьому магазині то коли вона звільнялася їй вигадали що вона часто в касу дивилася щоб платила штраф 1500. Там за все вигадують штрафи щоб не заробляти а вкладати. Ось такі справи із Авророю у магазині в центрі міста. Не рекомендую нікому іти туди на роботу.

6. 12 декабря 2023

Про те що казочки розказують що дружній колектив то ніфіга він не дружній. Обс***ють один одного за спиною. Дівчата молоді а взагалі поваги ніякої. Я поробила 3 дня, приходила додому заморена а їм не сподобалось що я не можу швидко працювати. Навчитись можна, але в такому гадюшнику дуже важко морально. Бо підтримки немає.

7. 30 ноября 2023

Прочитав отзывы .хочу поблагодарить ,что меня не взяли на работу !!!Огромное спасибо С августа месяца просилась на работу проходила собеседование и не понимала——-чего отказывают Я имею образование торговое и не торговое и не одно ,постоянно обучаюсь много знаю .КОММУНИКАБЕЛЬНА ,Легко сглаживаю спорную ситуацию.,умею читать людей по лицам , жестам и взглядам (понимаю .что кому нужно )Обидно стало ,что мне отказали и не оценили Оказывается надо благодарить .что я не попала в Д—-мо !!!!Там .где звучит слово ШТРАФ уже идет .какая-то не понятка ,похоже на бардель! !Человек отработал часы заплатите !!!

8. 29 ноября 2023

І тут ви прави. Вік це єдиний критерій по якому іде відбор. Всі думають що ми вже нічого не знаємо. Я все розумію але хай на нашому місті представлять свою мама . І вони колись будуть такими як ми

9. 29 ноября 2023

Добрий день. Хотіла влаштуватися на роботу в Аврору. Пішла на співбесіду , мене зустріла дівчинка років 20-23. Зам. Завідуючої . Представились друг другу. Мій номер телефона записали на клаптику паперу і це відкривається новий магазин . Я зразу зрозуміла що до роботи мені не треба і думати. Да мені 55 років, я не стройняга але свою роботу я знаю добре. Дуже хочеться порадити керівництву уважно підходити до підбору персоналу. В свій час я теж цим займалась. Удачі вам , гарних клієнтів і процвітання вашій компанії.

10. 24 ноября 2023

@Гость, хах ну если то было не написано в вакансии то реал развод. А на деле ваще то даже в АТБ помощник продавца консультанта. это уборщик….

11. 23 ноября 2023

Була на співбесіді щодо роботи в магазині невеликого містечка, вакансія «помічник продавця». По факту бажають найняти прибиральницю, завуальовану під помічника, щоб в основному тільки прибирала на складі, в залі. В мене виникло питання: чому речі не називати своїми словами одразу? Надієшся на цікаву роботу, а тут прибиральниця потрібна.

12. 23 ноября 2023

Пока что работаю в Авроре в городе Херсоне. Однозначно ищу новую работу! Из плюсов: зарплата. По городу за должность продавца-консультанта в основном зп гораздо меньше. Главный минус — условия труда. На собеседовании вам не скажут про абсолютно всратый график. Вам не скажут про то, что на переучет нужно скидываться. Вам много про что не скажут. Компания экономит максимально. Охранника практически не бывает на рабочем месте (просто компания экономит нанять охранника на другой магазин). Зачем? У нас же есть продавцы! Проходимость людей бешенная, как для маленького прод.магазина. Большую часть времени ты проводишь на кассе, хотя сотрудники, которые работают тут дольше, тоже могли бы усадить свой королевский зад за кассу. И как вишенька на торте, тебя будут **ать за всё. За то, что отдел не выставлен, за то, что на складе срач, за то, что в день товара успеваешь разносить только одну коробку, пока остальные успели две, но при этом на кассу не сядет никто кроме тебя и ты будешь поминутно бегать на кассу. Отдел не выставляется, а исключительно подтягивается. А ещё **ать тебя будут за то, что на твоем отделе товар выставлен не в то место, и плевать, что это сделал кто-то другой, а ты вообще был выходной. После выходных заняться отделом просто нет возможности. В те немногие моменты, когда встаёшь с кассы, ты просто подтягиваешь товар или переделываешь то, что начудили другие сотрудники и покупатели. Торгуют всем и сразу. И строй.товары, и инструменты, и косметика, и посуда, и химия. И кто им вообще разрешил продавать продукты? Касаемо обедов. Лучше вообще не ходить. Потому как за 10-12 рабочих часов у вас будет максимум 10 минут обеда. Ешь как утка. А потом арбайтен. И желудок болит, и изжега поднимается, и блевать тянет, но коробки — это святое! Когда устроилась не было даже холодильника. То есть полноценный обед взять не выйдет. Он просто испортится. Позже он появился, но вроде как за какие-то заслуги магазина. Просто так компания даже не собирается обеспечивать сотрудников даже такой малостью. Заболеть в принципе можно, но никому это не понравится. Ещё в первые мои дни уволили другую девочку, которая открывала больничный. Именно из-за того что она шла на больничный, а точнее, что не предупредила заранее, видимо, о том что собирается заболеть? Ну да, мы ж всегда заранее планируем такие вещи. Ещё маленький прикол. Админ и зам.админа могут ходить на перекур и пить кофе когда и сколько им захочется, а ты имеешь перерыв за весь день на поесть и сходить в туалет минут 10. После ахренительного дня мотыляний между своим отделом и кассой ты становишься рачки и убираешь зал.
    Из формы, кстати, вам дадут одну футболку и одну жилетку. Так что за месяц они будут выглядеть хуже половых тряпок. Потому как стирать там нужно чуть ли не каждый божий день. Зимней одежды не дают. Разве что жилетку, но она в зале мешает выставлять товар, а на кассе в зимний дубарь особо не согреет. Правда была возможность пошить типа фирменные худи и толстовки за 500. Но они не зимние. Максимум на октябрь. В ноябре уже холодно. Кстати, вот так выглядит нае*алово.
    Итого: зп. неплохая, но возникает ощущение, что за часть обязанностей должны доплачивать. Найти реально нормальный коллектив трудно (но так много где). Будьте готовы к свинству и хамству покупателей. Серьезно, лучше даже не пытайтесь обедать там (как вариант плотно завтракать и ужинать дома, но один х*р жрать на работе будет хотеться). На зиму запаситесь тёплой одеждой, которую не жалко, и перчатками. Также запомните, вы не просто продавец-кассир, вы и охранник, и вышибала, и уборщица, и швец, и жнец и вообще пи*дец.

13. 22 ноября 2023

Шкода втраченого часу на всі походеньки по співбесідах на вакансії в Аврору, бо всі щиро усміхаються, морочать голову, обіцяють визначитись з кандидатом на протязі тижня, потім продовжують термін розгляду, потім відмовляють з незрозумілих причин або вирішують розглянути іншого кандидата, а по факту постійно виставляють оголошення в актуальних ще 2 місяці. Які критерії відбору — незрозуміло. І на резерв не сподівайтесь — вам більше ніхто не дзвонитиме

14. 13 ноября 2023

ВПосле отправки резюме перезванивают и говорят что поставят в резерв, потому что все вакансии на момент закрыты, при этом на сайте постоянно обновляются вакансии с указанием адресов магазинов, куда требуются продавцы в г.Запорожье.Лучше пусть будет нехватка продавцов чем взять на работу возрастную женщину?(вижу возраст единственной причиной отказа)

15. 9 ноября 2023

Ужасные люди работают на Бородинская 7.
    Это новый магазин ,это просто кошмар они не люди,они ведут себя отвратительно издеваются над людьми,не дают обедать ,как звери себя ведут.
    Приходишь на работу,говоришь «Доброе утро «в ответ тишина.
    Это управляющая Наташа ,и Настя .
    Там не выносимо работать .
    Отношения к людям как к собакам ,грубо отвечают покупателям.
    Сами ничего не делают,на сотрудников орут ,унижают при людях .

16. 1 ноября 2023

Работаю в компании уже некоторое время, и вот что могу сказать: в офисе (Полтава) никто не следит за ситуацией в магазинах. Когда приезжает товар, его нужно быстро расставить. Каждой позиции должно быть несколько штук на полке. Никого не волнует, что в магазине может быть недостача персонала и переполнен склад. Вам привезут несколько десятков ящиков одной категории, которая полностью забита на полках , занимает уже большую часть склада. Делайте с ними, что хотите.

17. 31 октября 2023

Дааааа…..
    Я не читала отзывы , а сразу пошла .
    Вот что скажу! У меня есть опыт работы в таких магазинах и консультантом и админом ! Но попавши сюда, я поняла что я ещё не всё видела! В целом работа мне нравится и админ вроде нормальная баба! Но зам это что-то! Значит ей можно курить и пить кофе через каждых 30 минут , выходить по 2 на перекуры , а остальные по 13 часов гоняют , и несут свои обеды домой ! Те которые попу лижут ей живут там нормально , у которых нет желания это делать , работают в аду . Работаю месяц , каждый раз на смене с замом и ее шестеркой бегаю как ушпареная в одно место , потом эв конце дня выслушиваю в свою сторону что мною не довольны! Хотя делаю всё что скажу! Заставляли платить разницу по ценниками, на пятый день работы , а ценники были ещё за апрель месяц ( их никто не менял ) . В итоге меня заставляют писать заяву на увольнение , я отказываюсь , так как свою работу я делаю ,сколько там продержусь не знаю ! Потом напишу какой магазин, назову все фамилии!
    Всё зависит от коллектива, мне работа нравится .

18. 29 октября 2023

Для адміністратора це норма,сказати до працівника,ходи сюди я тебе в дупу буду копати?Відношення гірше ніж на заробітках.Не має можливості нормально поїсти,відпочити.

19. 28 октября 2023

Це не магазин а просто якийсь жах, адміністратор нічого не тямить у своїх обов’язках,на робочих кричить на покупців магазину кричить,посилає їх не цензурними словами і взагалі за місяць роботи магазину із за неї пішло 7 працівників які дійсно хотіли працювати.Тут треба або змінювати адміністратора разом зі своєю подругою замом або закривати магазин .Адмін і зам думають що їм все можна бо вони добре встигли подружитися з Ілоною яка вчила нас при відкритті.Тут до цих адміністратора і зама ніхто не хоче іти на роботу,а якщо прийдуть то через максимум 2 два дні тікають

20. 15 октября 2023

Да странная фирма Аврора,у меня тоже самое прошла собеседование,написала заяву,а на следущий день смс,что мы не можем вам предложить работу..

21. 11 октября 2023

Просто отвратительное обращение к персоналу , нужно работать и продавцом и грузчиком и уборщицей и зарплата вообще не о чем .Позвонили сказали что нужен продавец ,пришла на один магазин потом на другой сказали позвонят так и не кто и не позвонил ,теперь понимаю почему там такая текучка с персоналом

22. 9 октября 2023

Позвали на співбесіду сказали через тиждень прийде смс… В цей самий день прийшло смс що мене не приймають.. По яким категоріям в той ларьок набирають не зрозуміло 💩

23. 9 октября 2023

Вау, то я не одна із недоліками по роботі у магазині Аврора… Можу постійно скаржитися на відсутність відповідних норм і перерв на обід та технологічних перерв, на низькі (взимку) та високі (влітку) температури на робочому місці (це там, де до сих пір відсутній кондиціонер). І про відсутність робочої уніформи або її незадовільну якість. Про довгий статус стажера до прийняття вас, як постійного працівника.
    Оплата праці погодинна- преміальна але менша , а ніж законодавчо втановленна. Купа сверхгодин, котрі не враховуються у надмірну роботу і сплачують за тарифом нижче мінімального. Все що вас чекає в цій компанії, то це надмірна праця за мінімум коштів з купою переробок. Вакансія продавця — це в дійсності продавець-касир, приймальник товару, охоронник (хоч він там є, але не ходить по залу а кришується у кладовці-підсобки) і вкінці кінців ще й прибиральник… Коротше, повний набір, на одну людину, а грошей, як кіт наплакав…

24. 26 сентября 2023

Пришло время написать свой отзыв.
    Имею опыт работы в подобных сетях, но такого дурдома как тут ещё не видела. Начнем:
    На магазин который я пришла была бешеная текучка,взяла двоих, с сотней повторений мы тут не сидим, толком ни админ, ни зам ничего не рассказывают, только фраза Вы должны делать все как мы.
    Рабочий день 11.12.13 часов, магазин до 21, то есть на жизнь просто физически времени нет, кто-то уходит работаешь за себя и того парня.
    Приезжает товар, у нашей зам была мулечка товар нужно выставить день в день, каждую смену что-то нужно переставить с полки на полку. Зачастую даже не было возможности сидеть на кассе во время обслуживания людей, хотя все магазины имеют стулья.
    Обедать тоже нельзя, нужно быстро поесть и в зал, а вот админу,заму и приближенным можно на перекур ходить и по 30 минут. Часто оставляли одного продавца в зале, а потом орали про недостачи.
    Желаю компании пересмотреть ценности и весь руководящий состав, чаще делать опросы сотрудников о удовлетворенности работой и коллективом, чтобы было меньше текучки.

25. 24 сентября 2023

прочитала я ваші коментарі і м’яко кажучи охриніла, така сама ситуація і в посаді. я не розумію так що в кожній мережі магазинів відбувається в нашій країні чи як це зрозуміти таке хамське відношення до працюючих?

26. 24 сентября 2023

Гость2015 :
    А і ще,забула написати.
    В Аврорі 2015 не має стажування,ви навчається в ході роботи.
    І саме головне : ви маєте пройти навчання на платформі LMS тільки на роботі,бо дома на цю платформу не можливо попасти тобто увійти у кабінет я пробувала,там платно.
    І ви повинні здати 20 питань на комп’ютері,під наглядом адміністратора і камер відеоспостереження і без допомоги адміністратора, і без телефону.
    КОЛИ ТОЙ ТЕСТ,СКАЖЕ ТІЛЬКИ АДМІНІСТРАТОР.

Это нормальные правила для сферы обслуживания.Но то что пашешь как ишак по 12 в Днепре есть магазины и с 7 до 21 работают.А то ,что касается пьянки у меня администратор не просыхал.Что правда и работоспособности ей не занимать.Когда ее Радченко поймал,то она так и не поняла за что ее заставили заяву на увольнение написать.Так как это продолжалось долго.Подлая курица.
    Что касается обучения,то учиться самостоятельно нужно так как и админ и ее зам тоже много чего не знают.В особенности программы торговы клиент,даже сам каталог Аврорка знают плохо.
    И такое впечатление ,что если у ваш словарный запас состоит из нецензурных слов,нет такта по отношению к сотрудникам ,хамство,то вы идеальный администратор.

27. 22 сентября 2023

А і ще,забула написати.
    В Аврорі 2015 не має стажування,ви навчається в ході роботи.

КОЛИ ТОЙ ТЕСТ,СКАЖЕ ТІЛЬКИ АДМІНІСТРАТОР.

Вам дають на співбесіді книжечку на 20-30 сторінок,там все написано,адмінка каже що потрібно знати і що може попасти на тестах,є дві спроби пройти тест, якщо не пройти тест,вам не дозволять бути на касі. І буде розірваний трудовий договір,бо ж ішли на продавця-консультанта,а не на менеджера залу.

Тому я хз,як і коли в загалі вчити питання і всякі гарячі клавіші,якщо працюєш 12 годин маєш 2 вихідні дні і то якщо є кому вийти на зміну,бо думаю,що вихідних менше є як кажуть.

Всі свята: Новий рік,Пасха,Різдво, Святвечір і інші великі свята,працюєш і немає вихідних.
    Якась недостача по касі,добавляєм зі своїх грошей.

І ще порушиш отакі правила то штраф або взагалі вилетіти можна з роботи:
    1) Недотримання дрес-коду(без бейджика,або з чужим бейджиком і форми фірми).
    2) Розмовляти по телефону в залі прик камерах.
    3)Хамське відношення до клієнтів .
    4)Пити,їсти чи жувати жучку на касі,є нюанс вода.
    5)Не можна обідати по 2,тільки по одинці.
    6)Сидіти на кошиках,стільчиках при викладанні товару чи на пакувальному столі.
    7)Вихід на роботу п’яною або п’яним.
    8) Не можна бути одітою в спортивний одяг,одяг з принтом,прозорі блузи,глибокий виріз,дуже яскраві кольори.
    Джинси з принтами,порвані з низькою посадкою,короткі шорти чи спідниці.
    Чоловікам не можна носити шорти.
    Шльопанці,кімнатні капці,кальоші,вєтнамки.

І САМЕ ГОЛОВНЕ : ЯСКРАВИЙ МАКІЯЖ ТА ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ПРИКРАС — ЦЕ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

Це я написала тільки частину,що стосується залу,кладовки і працівника,а там в мене є ще що стосується касової дисципліни.

28. 22 сентября 2023

Я продовжу,тут свою історію.
    Крч,я перш ніж іти працювати прочитала всі можливі відгуки про МУЛЬТИМАРКЕТ Аврора,і якось не хотіла йти працювати,але знаєте,коли потрібні гроші,то треба і іти. Зараз я не жалію,бо знайшла іншу роботу і з кращим відношення ніж тут в Аврорі.

Насправді коли ви молода людина без досвіду,то в цій Аврорі 2015,вас не навчатимуть взагалі,адмінці всеодно на вас,ви повинні бути «самоучкою».

Вона хоче людину з досвідом на касі,аби їй легше було б на руку. Так як коли вона йшла на стажування то в неї адмінка,була жінка ужасна і тому вона напевно вирішила брати приклад. І стільки було молодих людей,а зараз тільки якась жінка за 30 років на касі постійно і ця адмінка про яку я вам писала.

Тому 150 раз подумайте,не та як я трохи повірила в ілюзію,що все там так добре і гарна оплата. Ті 12 тисяч,може навіть і не 12,а 9-10,бо так лиш обіцяють. Не коштують від вашого здоров’я.

Бережіть себе,мирного неба над головою,дякую всім хто прочитав(а) мій довгий відгук🙃

29. 22 сентября 2023

Доброго дня усім,я не хотіла писати відгук про цей магазин,але він напевно буде комусь корисним.

Я побачила вакансію про продавця-консультанта в Аврорі номер 2015 і вирішила піти на співбесіду зразу в магазині,бо тоді ішла за покупками, та й думаю чому б ні. Мені пообіцяли вчасну зарплату кожного місяця 7 числа і аванс 22 числа кожного місяця. І попередили,що тяжка фізична праця і є вихідні 2 дні.Тобто 3 дні працюєш і 2 дні віддихаєш.І ще сказали,що потрібно буде прибирати зал,бо це обов’язок кожного працівника позмінно.

Я приступила на наступний день працювати,в мене графік з 8 до 8 це просто пзд.
    Вставала я 6:20 і виходила в 7:30 з дому.Прийшла на роботу то чесно скажу на касу мене ще не пускали,бо я без досвіду,тому поки на залі була.Пропрацювавши день,така стомлена була,коли я поняла,що працювала 12 годин без перестану то це капець,ноги боліли,голова я не знаю в ній шуміло страшне.
    На другий день така сама історія,тільки вже дала адмінка розкладати нитки для в’язання і почала наїхати ти не там кладеш,хоч я попросила її пояснити,а вона : Я тобі не завжди буду помагати,ти що з першого разу не розумієш,як ти будеш далі працювати га. Включай трохи фантазію,і я така з сльозами на очах пішла в кладовку,вона там говорила по телефону і сказала оцю новеньку треба навчити,навіть імені не назвала мого.Обідно якось стало.Добре,що була кухня без камер і змогла трохи піти подихати,бо це занадто,другий день працювала і наїхання постійні із-за того що не там кладу,або не так як вона хоче,спочатку каже адмінка,що клади як хочеш,а потім налітає,я тобі так не казала класти.

Працювала я два дні,можу зробити висновок:
    1)Ставлення до новачків на співбесіді веселе і наігране,але коли працюєш повний робочий день,то ставлення як до рабині.
    2)Працювати з 8 до 8 не маючи можливості сісти,це треш.
    3)Пообідати ж час,але те що обід півгодини,це лиш слово,а в реальності обід тільки 5 хв.
    4)Зразу тобі дають з першого дня розкладати товар,хоч ти не знаєш де воно і що,добре,що є сканери цін і вони якось помагають.
    5)Без знання категорій,а їх за 30 є. Це тяжко і їх треба знати напам’ять.Питання навіщо,якщо по товарах можна знати де воно знаходиться.
    6)Коли багато людей на касі,дякувати я лиш зі сторони це бачила,ні сісти ні поїсти і в туалет піти взагалі.
    7)Добре,що я без досвіду,а то б адмінка говорила по телефону,а я б пахала на касі.
    8) Чомусь з Чернівців,як приїхають з різних Аврор,то якісь ввічливі люди і хороші,а у самій Аврорі там де я працювала ні.
    9) Працівники в цій Аврорі номер 2015 міняються часто,і вічно не хватає.
    10)Магазин сам класний,купа є товарів🤩.
    11)Якби адмінка ще була б хорошою людиною,це було б добре.Але на жаль це все ілюзії.
    12)Якщо ви готові після каси і кладовки,в кінці майже робочого дня мити і замітати сходи, і мити і замітати зал там де Аврора то це да,але в реальності я після того миття і замітання,була вимотана як не знаю наче працювала цілу зміну.
    13)Коли товар в коробках привозять то це не 20-30,а 200-300 коробок,і це все треба поносити і поскладати в кладовці.Це тяжко особливо,якщо ви молода людина як і я.
    14)Всі коробки потрібно різати канцелярським ножем і складати в коробку,щоб таким методом звільнити трохи кладовку,бо ніде стати.
    15) Зарплати я не мала,та як працювала не офіційно. Не відробляла нічого і нічого не писала про звільнення.
    16) Оплата 30 грн/година, мені випалили за два дні.Це дуже добре.
    17) Коли ви схочете піти вами схочуть маніпулювати типу залишіться,тут так добре і ніхто вас не образить.
    НАСПРАВДІ ЦЕ МАХІНАЦІЯ,ЩОБ ВИ ПОВІРИЛИ В КАЗОЧКУ,І ЛИШИЛИСЬ,І КОЛИВ И СКАЖЕТЕ,Я ЗНАЙШЛА КРАЩУ РОБОУТ,ВОНА АДМІНКА БУДЕ КАЗАТИ,А ТАМ ВАМ КРАЩЕ НЕ БУДЕ,БО ВИ ВТРАЧАЄТЕ ТАКУ ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУ 12 ТИСЯЧ ГРН.

PS: ЯКЩО ВИГОТОВІ ДО СИЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ НАГРУЗКИ,НІ ПОЇСТИ НІ В ТУАЛЕТ ПО НОРМАЛЬНОМУ СХОДИТИ.І ПРАЦЮВАТИ ПО 12 ГОДИН.ПРИХОДИТИ ДОДОМУ ЯК ВИЖАТИЙ ЛИМОН.ПОСТІЙНЕ ХАМСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ.БУТИ ПРИБИРАЛЬНИЦЕЮ В ДОДАЧУ І ГРУЖЧИКОМ. КОЖЕН ДЕНЬ ТАСКАТИ КОРОБКИ З ТОВАРОМ І РОКЗЛАДАТИ ЙОГО.

ТО МОЖЕТЕ ЙТИ ПРАЦЮВАТИ,ВИ НАВІТЬ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ ВІДГУКИ ПРО ІНШІ ВІДІЛЕННЯ АВРОРІВ,МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЦЕ У ВСІХ ТАКЕ…

30. 15 сентября 2023

Працювала в одному з магазинів, тому дівчата якщо хочете нормально жити і народити дітей то ця робота не для вас! Працювати по 13 годин в день це перебор, встаєш о 6 лягаєш о 12! Коли інвентаризація працюєш як кінь щоб догодити адмінам! Одного разу сказала шо голова болить, можливо відпочинок на 20 хв, у відповідь почула « то тобі мало роботи!» Після роботи ще смушують прибирати! Носити ящики з важкими товарами! І ніхто не питає тебе! Бігати з залу на касу, бо одна людина не сидить там! Слухати погрози покупців та їх Недовольство має адміністрація але це будете робити ви! Коли хотіла звільнитися мене «попросили» відробити ще 2 дні бо нема кого ставити на зміну! Нелюдське відношення та працювати за 6

31. 12 сентября 2023

Не верте рекламе, про возврат денег за брак, без проблем, жду вторую неделю, возврат денег. Советую, сразу проверять товар, даже если запакован.

32. 9 сентября 2023

Добрый день, сегодня была на собеседовании в Запорожье, предварительно созвонилась с территориальным менеджером ,до этого прошла две анкеты онлайн (короткую и полную)и только после этого мне перезвонили.Назначили определенное время на собеседование,я пришла вовремя,мне рассказывали по телефону,что за час работы платят 46грн ,по факту в самом магазине 42грн,по телефону рассказали ,что берут на неполный рабочий день,в самом магазине с порога сказали,что такого нет у них.Потом после собеседования прислали смс о том,что вас поставили в резерв и снова разрешить обработку персональных данных,которые я им отправила до собеседования.Полная неразбериха ,зря потраченное время,не советую!

33. 2 сентября 2023

Ужасный магазин я так понимаю везде в Украине.Пыталась устроиться в Кривом Роге на Восточном и на Олимпе и там и там не было толком не собеседования ни даже смс о результатах потом я просто в шоке с таких людей.Слава Богу что я туда не устроилась читая комментарии сотрудников я теперь рада что мне даже не перезвонили.не советую там бардак везде.

34. 1 сентября 2023

Магазин сам не плохой , но я лично стояла на кассе и кассир обслуживал женщину нормально , но женщина начала агрессивно отвечать на вопрос , карта или наличные ?Кассир молодец ) Сделала вид что не услыша
    Я считаю что компания должна заботится о сотрудниках , а не слушать то что говорят на горячей линии , [вырезано]

35. 30 августа 2023

@Гость, так взагалі, Як можна працювати спокійною і не бути в мінусах, якщо ти приймаєш товар, і продавець консультант, і касир, і прибиральниця??? Ти терміново викладаєш товар згідно зі стандартами, терміново біжиш робити розрахунок відвідувачів на касі,
    увечері як прибиральниця, після закінчення робочого дня ведеш підтримку чистоти та порядку у магазині, після всього цього трешу та й ще повинна зберігати матеріальні цінності? Тоді питання: навіщо там сидить у підсобці охоронник та роздивляється на моніторі компа у більшість камер, які направлені по всьому магазину? То, це дуже впливають багато питань.

36. 27 августа 2023

Гість з Одеси :
    Пропрацювала недовго в Аврорі в місті Одеса, тому що більше не могла витримати це беззаконня та свавілля, яке там твориться. Колектив не згуртований, ніхто не хоче пояснити, показати, направити або просто надати інформацію про посадові обов’язки, які буде виконувати продавець-консультант магазину Аврора. Розмінні гроші не завозять , потрібно було клянчити у клієнтів або бігати від каси до каси, до дівчаток, і запитувати про розміну великих купюр. Одночасно потрібно було бути і на касі та в залі. Хамське відношення і від адміністрації магазину і від покупців (незрозуміло, що не так з нашими людьми?). Перерва надавалася лише один раз на день 10хв., а то й набагато менше. Корпоративну форму так і не дочекалася,надали лише бейджик. А фірмову футболку, надали стару, із занедбаної коробки, від попередніх стажерів, типу…, випрати зможеш то потім в ней і прийдеш. Взагалі-то, не дуже сподобалося:

Вас дурили адміни і це 100%.КАСУ ПЕРЕРАХОВУВАТЬ ЗРАНКУ ОБОВ’ЯЗКОВО!!!!F7 і щоб сума співпадала.Я навчена гірким досвідом.У Дніпрі на Покровського,як тільки почала працювати ,мне ,правда вже колишній адмін ,та її подруга надурили мене на 200 грн.Прийшла і каже ,до в мене — на касі,А ще відпускаю покупців.Перед цим адмін зняла інкасацю і залишила мені розмінні гроші.Прграму я тоді до кінця ще не вивчила.Вчити треба було все самостійно.І тільки потім до мене дойшло ,що мене об ї б А ли.Після цього ч переховувала касу кожну зміну і зранку -100!!!??Як??
    Вони просто користуються необізнаністю персоналу от і все.

37. 26 августа 2023

* Колектив та корпоративна культура: 2 бали;
    * Відношення керівництва: 2 бали;
    * Робоче місце та умови праці: 2 бали;
    * Соціальний пакет та пільги: 2 бали;
    * Перспективи роботи в компанії: 1 бал.
    Підтримую попередніх фахівців, які писали, що реально, якщо, як вони кажуть , з комп’ютером все добре, то чому на касі були мінуса, у всіх дівчат, та й майже кожен день. Програма сама щитає суму по чеку, ти вносиш суму готівки від покупця, та решта на видачу прощитується сама. Які можуть бути мінуси???
    Дівчата не знають ні залишок після робочого часу дня, ні на початок ранку. Все щитають тільки керівник із охоронцем, не приглашають навіть дівчат для того, щоб вони знали, Все покрито мороком, потім доведи, що ти не винен у мінусах, тому що ти і близько не знаєш що і як і не був присутній при підрахунку грошей на касі, з ранку і ввечері перед закриттям магазину.
    Загалом, можна багато говорити про цей магазин, але, не дуже хорошого чи приємного.

38. 21 августа 2023

Отзыв об Авроре Кривой Рог
    Информация в вакансиях не соответствует действительности,зачем писать одно ,а на собеседование рассказывают совсем другое к чему это враньё??
    Например : ЗП 11600-13800 или от 10600 без отчислений ,штрафов у продавца указана в вакансии, на собеседование управляющая рассказывает ,что это средняя сумма и это не точно, зависит от времени отработки,показателей магазина, премий. Ставка продавца 42 грн в час и работает по 8 часов 3 через 2 и обещанная сумма это с переработками и насчитала 9 500 или меньше примерно но не сумму которая указана в вакансии!!
    Дальше : У нас робота тяжёлая больше полугода никто не работает , отпуск есть но мы не ходим ,а договариваемся с напарницей если очень нужно потому,что текучка кадров о больничном было уже бесполезно спрашивать. В вакансии описан оплачиваемый отпуск и больничный 😂😂😂 вы серьезно?? .
    Какие у вас честные управляющие , проводят собеседование с таким выражением лица будь-то в элитный дорогой магазин устраиваешься. Сразу уже видят и знают будете вы работать или нет , даже не читая и не вникая в анкету соискателя, компетентность проведения на «высшем уровне» если речь о вражеском магазине конкуренте.
    Сразу видно отношение к будущим сотрудникам на собеседовании ,а может нужно быть проще и доброжелательность проявлять.
    Так ,что нужно наверно поблагодарить,что даже сотрудники признают сами ,почему текучка кадров.
    Собеседование проводилось по адресу на Владимира Большого 19а на Бирюзе.
    Так ,что проверяйте информацию прежде чем туда идти.

39. 21 августа 2023

Магазин 2088. Коллектив ужасный. Админ только смотрит Тик Ток. Работать в зале администратор не хочет говорит что в его обязанности не входит зал.

40. 18 августа 2023

Харьков..Аврора на Амосова…людей обвеняют воровстве..у самих не достача..так давай на людей спишим..и многи жалуются на эту Аврору..

41. 14 августа 2023

Одесса магазин 662 Администратор Марина не компетентная, орёт и матерится при покупателях, слишком многое себе позволяет,
    оскорблять,хамить.С таким Администратором слаженной работы в этом магазине никогда не будет!

42. 12 августа 2023

@Гость, Вообщем я так поняла. Что везде нужно бороться за свою личность! А именно в женском кооективе! Досадно! Что начальство не обращает на это внимания! Я не раз с этим сталкивалась!

43. 24 июля 2023

@ГостьШуринок Надежда Владимировна 7 декабря 2022 2.12.2022 Пришла стажироваться на инспектора инвентаризационной комиссии,до этого работала на аналогичных должностях в других фирмах,имею большой стаж.Со мной пришло 5 стажоров.Главная была инспектор была Татьяна из Лозовской группы,которая не была заинтересована обучать нас должным образом,т.к. мы в её группе не останемся. Мне дали сканировать категории Дом,которую я отсканировала и сверила достаточно быстро,затем мне дали категории Одежда,в которой сами сотрудники разобраться не могут.Отсканировала,затем сверка,не зная ассортимента и имея огромное количество товара,но понимая,что сверка должна быть качественная,провела за этим около 8 часов.ЭТО СВЕРКА!!! Далее был второй магазин,с такой же ситуацией .В процессе узнаю,что оказывается на группу ревезоров выделяют 5600 гривен за один магазин,и эта сумма делиться на всех.Понимаю,что это копейки,решаю продолжать. Отработав 4 дня на 2х магазинах,рассчитываю на выходной,но оказывается,что выходные неизвестно когда будут. Ладно едем дальше,иду на третий переучет, в другой магазин,прошу категорию Продукты,на что получаю отказ,и все ту же категорию Одежда,смирясь с этим,иду добросовестно работать,начинаю со склада,там холодина,места мало,но то мелочи,выхожу сканировать зал, а в зале бардак,подготовка к переучету 0. Носки в перемешку,трусы в разброс ,лифчики валяются на полках и под стелажами,начинаю сортировать ,складывать аккуратно,т.к. мне это ещё сверять. Закончив сканировать в 17 00,начинаю сверку,до 21 прихожу 1,5 листа из 5. Прихожу домой,и через час получаю смс,что я им не подхожу.На вопрос почему,отвечают,что еужны более энергичные люди.Хотя до этого Влада,глава Харьковской группы не слово не сказала о моей работе,не дала обратную связь.После этого я перезвонила ещё одной стажорке и узнала ,что ей сказали тоже самое. Вы спросите,а почему не сказали в первые 2 дня,объясню -схема такова:берут на стажировку,что б быстрее считался магазин,по итогу говорят,что вы не подходите,а 5600 ,которые дают на магазин,делят на коллектив ревизоров.Все хорошо продумано,очень выгодно . А вообще зарплата маленькая выше 15000 врятли прыгнуть,хотя инспектора получают от 800 до 1200 гривен за смену!!!! Выходных нет,холодно,товара много ,сесть можно только на пол когда считаешь,облакачиваться на стойки нельзя,недовольство высказывать нежелательно,подготовка к переучету со стороны персонала магазина ,зачастую отсутствует!Вообще сомневаюсь,что высшее руководство в курсе этих схем За более детальной информацией обращайтесь,0938725535.

44. 24 июля 2023

Это просто ужас а не компания. Если хотите идти работать в ревизию, то анальное рабство вам покажется раем по сравнению с даной работой. Будете ишачить сутками напролет в прямом смысле слова. 6 часов в дороге в одну сторону + сутки отработать ( в прямом смысле слова, вы будете проводить сутки в магазине считая остатки) + 6 часов назад в дороге чтоб вернуться и это все за копейки ( в среднем 1500 за выезд ) Выходных нет. Вернее они есть как раз в тот день когда вы едете с ревизии домой и возвращаетесь около 9 вечера после полтора суток на работе, а утром в среднем в 8-10 утра снова в бой. Более рабской работы чем у этих [вырезано] еще не встречалось.

45. 24 июля 2023

Расскажите больше кто знает за вакансию Специалист инвентаризационной комиссии, ЗП пишут большую, но стоит ли оно того, в чём минусы?

46. 21 июля 2023

@Гость, нічим , роботадавець буде платити менше податків , а для вас фізичне навантаження буде однакове( розвантаження , викладка, каса , охорона ,прибирання ) , як і для усіх » продавців». Різниця лише в годинах і те спочатку . Так що , якщо бажаєте отримати більшу групу інвалідності , то » Welcome» в Аврору .

47. 19 июля 2023

Чим відрізняється помічник продавця-консультанта від самого продавця-консультанта. Які умови праці в Аврорі для осіб з інвалідністю. Дайте будь ласка відповідь. Дякую.

48. 18 июля 2023

@Гость,Ким Ви працювали на магазині, чи в іншому відділі, також цікавить скільки років працювали в даній компанії?

49. 18 июля 2023

Добрый день. Довелось поработать в Авроре и столкнуться с «дружным коллективом». Сложилось впечатление, что компания не только не стремиться создать слаженную работу и иметь , как вы говорите, постоянный и дружный коллектив, а с точностью на оборот.когда возникают разногласия в коллективе из -за того что есть личная неприязнь( а такое случается)менеджер не делает даже попыток разобраться, а зачем, проще уволить, придут ещё. У меня лично была ситуация, когда один из продавцов оскорблял и унижал , даже в торговом зале, при клиентах. В рабочей группе происходило тоже самое. Админы были в курсе. Получается, что сотрудников не уважает никто. Да, и ещё один из сотрудников (назначивший сам, себя решалой судеб)решил что он может отслеживать личную жизнь каждого (разводы, дети…)выносить на всеобщее обсуждение, делать выводы и если его не поддерживают, угрожает увольнением тому кто не согласен с его мнением.Не нормативная лексика звучит в адрес сотрудников прям в торговом зале при клиентах.Обсуждения личной жизни сотрудников, звучит в торговом зале, также при клиентах. Если же случаются какие-то ошибки, которые моментально устраняются(выкладка товара)свой же отдел и отдел(угодных, которые молчат и бояться увольнения) не замечается долгое время, а иногда остаётся наследующий день. Что является нарушением.
    После такой атмосферы и обсуждения моей личной жизни и донесения информации в похабном виде моему бывшему мужу и старшему ребенку(у нас ним сложные отношения в связи с возрастом), была вынуждена написать заявления об уходе. В итоге я, осталась без работы в маленьком городе с несовершеннолетним ребенком. А в этом коллективе так и продолжается террор сотрудников. При мне уволилось два человека. Кто будет следующий?

50. 18 июля 2023

Я тоже прошла через «дружные отношения» в авроре.После этого могу поделиться своим горьким опытом с другими.Возможно кому-то будет полезна эта информация, потому что правду не расскажет ни один работодатель..

1. 4 июня 2018

Почему никто не пишет про откаты которые платятся менеджерам от поставщиков? Все так прозрачно? Менеджера сами решают и за это берут большие деньги.

2. 5 июня 2018

Всем привет. Я Тарас, ген.директор компании Аврора. Интересный сайт, где можно инкогнито писать что угодно, и мнения формируют те, у кого больше мотивации что-то написать, и больше на это времени.
    1) Если здесь есть реальные поставщики, которые платят откаты — пишите на почту [email protected] с конкретной информацией. У нас порядка 400-а активных поставщиков, и ежедневно более 1-го подают заявку, чтоб стать поставщиками. К сожалению, и интриг среди постващиков хватает. Бывают подставляют друг друга, или подставляют неугодного менеджера. Такое тоже проходили.
    Гарантирую, что тот, кто сейчас платит откаты и сообщит об этом, платить их больше не будет, и как и раньше продолжит работать с компанией. У нас более чем достойная оплата у менеджеров, но и за любые махинации увольнение приходит сразу же, безоговорочно. И наоборот, если вы платите откаты, и об этом мы узнаем из других источников (случаи были не единожды, в Украине живем), то так же само гарантирую, что на этом сотрудничество с Вами прекратится навсегда. 099-022-02-41 Мой номер.

2) Для сотрудников, бывших, действующих.
    Из прочитанного, жалобы на ЗП.
    Мы их подняли 3 месяца как. Они теперь более чем конкурентны(если без залетов). За все годы существования компании мы не задержали ЗП ни разу, не на день. А 80% менеджмента компании — это бывшие продавцы, или линейные сотрудники компании. Рост среди своих — приоритет.
    Недостачи на магазинах. Систему поменяли. Теперь, если магазин вкладывается в отведенную норму — недостача не платится!(магазинов, которые совсем не платят недостачу, на сейчас примерно половина). По опыту, магазины, где порядок с персоналом, и сотудники отвественно подходят к работе — недостачи минимальные, текучесть так же минимальная. Зачастую, высокая недостача, это следствие — или разгильдяйского отношения к работе, или воровства персоналом. Кстати в последнее время случаи воровтсва в последнее время все документируются и передаются в полицию.
    Допускаю, что вы попали в разгилдяйский коллектив, и/или не дай Бог кто-то злоупотребляет своим служебным положением. Дайте знать. Наши принципы- это коммуникация, трудолюбие и семейное отношение к покупателям и сотрудникам. И я за них буду бороться.
    Будьте конструктивными, и добро пожаловать в самую быстроразвивающуюся торговую сеть в Украине.
    Я искренне рад, когда к нам в команду приходят сотрудники с намерениями развиваться, достигать чего-то. Мы даем такую возможность. Или просто порядочно и ответсвенно делать свое дело.

Администратор 1
Заместитель администратора 3
Охрана 1
Продавец 6
Продавец зала 1

Добавьте зарплату в компании АВРОРА, розничная сеть

Добавить отзыв о работодателе АВРОРА, розничная сеть

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВРОРА, розничная сеть?