АВРОРА, розничная сеть

АВРОРА, розничная сеть

, , , ,

«АВРОРА Мультимаркет» — всеукраїнська мережа соціальних магазинів.
Ми покращуємо повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.
Треба робота? Чекаємо саме на тебе!

Отзывы о работе в АВРОРА, розничная сеть, зарплаты

1 8 9 10 11 12
  1. 16 июля 2023

@Гость, і не тільки робота продавця, щоб ви знали, офіс, який знаходиться в Полтаві вважає всіх второсортними хто не в керівному складі і не з офісу, і така ситуація не тільки у продавця, а в інших відділах де присутня фізична важка праця (а склад вони просто терпіти не можуть, тільки от як обсираючи склад, треба було додуматись,що це дізнаються всі люди), а які встановлюються норми для працівників, якщо людина говорить, що при підвищенні норм люди стали менше заробляти ( бо постійно тримати планку з з/п не кожен зможе по здоров’ю, а потім знову передивлюються норми) то у відповідь, керівник говорить, що, а треба більше робити і більше будеш заробляти (ось так виглядає бути почутими), тому люди це терплять, бо потрібна стабільна робота і кошти,а не справедливе відношення мобінг і тому подібне, ще спробуй довести, що так і було, а не ти обливаєш брудом людину, та і витрачати свій час на доведення не кожен зможе, та і взагалі люди розуміють, що це все марно, бо нікому нічого недокажеш, шкода, що там немає незалежної команди людей (з різних областей), які могли розбирати кожну ситуацію,бо там кожен один з одним спілкується і тому це все дуже заминається, а дурень хто? звичайний співробітник, а потім таємно на цю людину точать зуб, моніторять кожну помилку і вставляються палки в колеси, тому, якщо ви готові терпіти витирання ніг об себе (в них це називається стресостійкість) з стабільною виплатою (яка з/п звичайно від вас залежить, якщо посада від вироботки), то велком у будь яку фізично важку роботу і при тому ви обов’язково повинні бути командним гравцем, щоб робити як кінь👏 І тут вірніше було сказано, чорний юмор «50 відтінків чорного» Просто навіть не вистачає слів описати, яке ганебне відношення до звичайних працівників, а особливо як на мене маячня це фіксація порушень, ви як фіксуєте не відправляйте людей на інструктажі вони і так цю всю інфу по 100 разів слухали, а розбирайте це на місці з працівником нормально, можливо це є проблема з якою стикаються інші, та опрацьовуйте її знаходьте вирішення, а не робіть крайнього звичайного працівника зробіть комфортні умови для працівника, щоб навіть можливостей не було зробити це порушення, вислухайте по нормальному, а не одягаєте корону, роблячи з людини дрібницю (тут хотілось матом написати) та ставте себе на місце звичайного працівника…

2. 16 июля 2023

Робота в Аврорі можна назвати «усі відтінки сірого». Приховані годинни, рабська праця, знецінення роботи та думмки робітників , моббінг, непрозора оплата праці та умови праці , дискримінація.
    Оплата праці погодинна- преміальна але менша , а ніж законодавчо втановленна . Купа сверхгодин , котрі не враховуются у надмірну роботу і сплачують за тарифом нижче мінімального.
    Все що вас чекає в цій компанії , то це надмірна праця за мінімум коштів з купою пепереробок. Вакансія продавця — це в дійсності продавець- касир — охороник — прибиральник без власної думки та життя за 3 копійки .

3. 14 июля 2023

Добрый день! Предложили работу в охране в данной компании! Почитал отзывы за охрану ничего не нашёл! Если можно пару слов написать.. Спасибо!

4. 11 июля 2023

@Гость, якби засилали «засланих козачків», на перевірку цих людей, наприклад під виду «найманого працівника», або покупця, тоді б була ясна картинка, а так мають шо мають…

5. 9 июля 2023

@Гость, от бачте як виходить, із-за лінивих,тупих людей, які не хочуть нічого робити,людям приходиться чекати, це не компанії не потрібні люди, а просто безвідповідальність працівників, які працюють в даній компанії, які цю вакансію викидають, я також вважаю, що це дуже не гарно, коли людина повинна чекати тиждень чи 2,щоб її запросили тільки на співбесіду, а потім чекати коли взагалі приймуть на роботу, якщо справа в іншому то треба, щоб вони людям це пояснювали, а не робили з людей ждунів, час=гроші, людина не хоче розпилятись на всі вакансії і вибирає одну, чекає відповіді, а за цей час втрачає потенційно іншу роботу та заробіток, коли ж вам це рекрутери (HR) дойде, вам тренінги недопомагають ставати кращими людьми, вас потрібно за таке взагалі змінювати на інших людей!

Риба гніє з голови, нахабні ,хитрожопі РМ, ТМ,Тупі Адміни та їх зами брехня в об,явах на вакансію.їм на людей насрать.
    Там потрібні такі як в 477 .Нахабні тупі хабалки.

6. 8 июля 2023

7. 7 июля 2023

@Надежда,
    Та так як вони набирають людей, по два тижні чекати на якусь відповідь, то яке бажання буде там працювати! Особливо коли потрібна робота, а їм явно люди не важливі!

8. 7 июля 2023

@Гость, Не устраивайтесь в инвентаризационную комиссию!!!!!Лучше вообще не связывайтесь с этой компанией!!

9. 7 июля 2023

Щоб влаштуватись на роботу треба пройти квест. Незнаю як в кого але мені явно неможуть дозвонитись чи я незнаю чому так..
    я записалась на співбесіду на продавця, прийшла мені все розповіли й сказали чекати дзвінка, пройшло 5 днів я телефоную знову і мені знову пропонують співбесіду на той же магазин! Я запитую навіщо якщо я там була а відповіді не отримала, на що мені відповіли тоді очікуйте відповіді!
    Записалась на співбесіду не на продавця а в команду інвентаризаторів так тепер чекаю знову 4 день коли ж знову зателефонують і запросять!
    Це страх… досить неприємно чекати і недочекатися нічого, хоть би смску якусь відправили!

10. 4 июля 2023

Жахлива компанія, де лише обіцянки. У Софіївській Борщагівці в магазині по вул. 34… Зарплата дуже різниться від обіцянок, охорони немає, тобто те що вкрав хтось, знімається з заробітніх плат колективу. Ти і прибиральник, і касир, і все разом, за такі копійки…

11. 14 июня 2023

Здравствуйте пришла работать недавно на Продавца консультанта!

На деле оказалась что кассир с 6000 тысч зп. Относятся как к животному ***шу за троих. Колеги не**я не делают ходят от одной полки к другой. Я совершенно точно больше некогда не вернусь работать в данный магазин. Не идите туда работать вы будите (кассир/уборщица/консультант)

12. 14 июня 2023

@Олег Павлович, Ваша розповідь виглядає як утопія, є частина з цього правда, але все інше ідеалізовано,складається відчуття, що праця Аврори недаремна по запудрюванню мізків співробітників, чесно шкода Вас, можливо колись ВИ зрозумієте ці слова, стосовно техніки безпеки чи охорони праці, це суцільне брехня, я знаю про що говорю, вони економлять на людях, особливо на канцелярських ножах, їм все рівно яку вагу буде піднімати,чоловік чи жінка, головне, щоб була зроблена робота, чи можна сказати, що компанія турбується про співробітників, ні, для них люди це звичайний ресурс, цінність людська для них в тому, що вони роблять роботу, яка приносить компанії кошти от і все, а коли людина фізично не спроможна через деякий час бути продуктивною,таку просто людину зливають.. Аврора пережовує, та виплювує людей, ось це саме вірне формулювання!!!

13. 14 июня 2023

@Гость, Причина — вы «overqualified» там удобнее люди без опыта или с небольшим, которых проще заставить работать одного за троих

14. 13 июня 2023

Доброго дня, цікавить вакансія Помічник продавця-консультанта, та як в компанії ставляться до осіб з інвалідністю? Дайте будь ласка відгук. Дякую.

15. 13 июня 2023

@Олег Павлович, Дуже смішно.Особлиао про подарунки на свята.Ваше оповідання про Аврору з паралельної реальності.Швидквсть касира ніхто не враховує тому за це не платять.І яка може бути швидкість на зависаючій ,глюкнутій касі.Часто зникає інтернет,тому не працює термінал.Розмінна монета ,як і конфлікти з покупцями це проблема касира.Адміністрація не забезпечує розмінною монетою,іноді здавалося,що вони не знають що то таке.Працювати треба одночасно і в залі ,і на касі.Граіфік побудований через [вырезано],працюєш за себе ,за колегу,охоронця,прибиральника.Викладка товару ,то впихуєш неввпихуєме. Здоров’я повинно бути на цій роботі як у бика, сталеві нерви.Але якщо безвихідь,то така робота піде ,бо ЗП вчасно і без затримок.Хоча за таку роботу треба платити більше.

16. 12 июня 2023

У Аврори дуже специфічна політика відбору працівників. Я бажаю працювати, знаю спеціфіку, раз 10 ходила на співбесіду, мені відмовляють, беруть людей, які працювати не хочуть- тому страшна текучка. Дуже неприємно…

17. 12 июня 2023

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, на карту какого банка осуществляется выплата заработной платы при официальном трудоустройстве , а так же хотела бы узнать, есть ли вообще официальное трудоустройство в данной сети магазинов.

18. 11 июня 2023

Вітаю, шановні шукачі роботи. Хочу розповісти про переваги та недоліки у мережі мультимаркетів Аврора! Працюю з 2019 року, пригадую той день, на співбесіду зі мною прийшло ще пару дівчат. Всих вислухали, з’ясували останнє місце роботи, розповіли про особливості роботи, графік, персональні обов’язки та зону відповідальності. Перший робочий день пройшов спокійно, я з головою занурився у вивчення нового, робота на касі потребує зосередження, спілкування з людьми витримки та бажання допомогти, ну а викладка товару енергійності. З часом, коли вивчаєш касу, отримав премію за швидкість касира, вона становила близько 500 грн, зараз більше). На початку історії обіцяв розповісти про недоліки, напевно особисто для мене, це були нічні інвентаризації, а саме підготовка до них, але можу обрадувати, таких ночей дві за рік. Потрібно розфасувати товар за категоріями та навести порядок на складі, інше то обов’язки комісії. Робочий день пробігає непомітно ,зранку на кассі, потім обід повноцінний, потім викладка товару, паралельно консультація покупців у торговому залі, так веселіше працювать, з часом у вас будуть свої покупці, які очима будуть шукати саме вас, щоб поставити вам питання стосовно наявності товару чи допомоги його знайти. У компанії повний соц пакет, лікарняний оплачується, все в розумних межах) Життя, різне трапляється, завжди можна помінятися змінами з колегами, якщо зщось дуже важливе) У компанії цінують співробітників, на великі свята щедро балують солодощами, та засобами гігієни: новий рік, день козатства, 8 березня, 23 лютого ніколи не залишаються поза увагою директорів компанії. Адміністратори завжди готують розмінну монету, тому проблем з рештою зранку немає, все залежить від вашої здатності прораховувати решту, просити дрібні гроші. Ввечері швиденько здаємо касу адміну, тим часом робимо вологе прибирання, я завжди ділив роботу з колегами, один замітає — інший миє = чистий магазин і виконана робота. Завжди їхав на роботу з гарним настроєм, за кожним працівником закріплюється відділ, зона відповідальності, тому підтримуйте там чистоту і порядок. Наш магазин розташований на цокольному поверсі, тому безпека понад усе, керівництво прораховуж все до дрібниць. У компанію можуть працевлаштуватися людина з групою інвалідності, для них підбирається графік. Якщо гарно працювати, зарплата буде вищою за 10 тисяч гривень, у складний час і то гарна підтримка родини. Дякую, що працюєте під час війни, сплачуєте податки та даєте роботу НОВИМ працівникам. Хто хоче працювати, той буде працювати, а хто шукає легких шляхів, то пробачте. Тож ласкаво просимо до великої родини Аврори, яких більше 1000 магазинів по всій країні!
    З пов. Олег.

19. 9 июня 2023

@Надежда, а для чого створювати цю групу, щоб інші не влаштовувались в Аврору? Як людині гроші треба вона влаштується і перший час влаштовуватиме робота, особливо коли війна, то на цьому класно маніпулють людьми, чи як кажуть деякі керівнки, що на посаду звичайного робітника черга стоїть, тим маніпулюючи співробітників, а Ви взагалі бачили як вони описують вакансії дружній колектив і так далі, це взагалі відверта брехня, або розвиток і кар’єрне зростання, а для чого розвиватися в компанії,якщо ти цей розвиток не застосовуєш в ділі, особливо на тій роботі де в тебе присутня фізична праця, там потрібен не розвиток, а сила, витривалість, здоров’я і трішечки мозку, а все інше то понти,який придумує офіс (там також достатньо нормальних відділів), щоб за щось їх безтолкова праця мала сенс на існування і тим самим отримування заробітної плати🤔

20. 8 июня 2023

@Надежда, доброго дня хочу та як працювала та знаю який там безлад в них це ужас тому буду рада самі сидять вечно каву цю п’ють літерами а ти присядешь на хвилину вже таращаться як звірі на тебе

21. 8 июня 2023

@Гость, доброго дня мені ще повезло пройшла співбесіду я йшла на роботу хоча б на пів ставки перед оформлкнеМ 2 рази перепитала чи можливо мені працювати з8 до 5 та сб нд вихідні та як мала дитина та нема кому сидіти з нею мене увіряли все вирішимо не переживай це не проблема вийшовши на роботу я зрозуміла що мене обманули а після того як я вранці попросила перерахувати кассу перед відкриттям я маю бути впевнена що там ена сумма, мені сказали ти маєш нам довіряти я була в шоці і все моя робота на цьому закінчилась проробив майже тиждень але зрозуміла що вони шукають дуууууже неосвічених людей якими можна рушити як хочешь

22. 7 июня 2023

Прочитавши всі відгуки про магазини вирішила спробувати праце влаштуватися) (пепевірити достовірність інформації) Так як в мене досвід роботи 5 років на посаді адміністратора торгового залу та в ідеалі знаю всі програми, закони я думала, що мене візьмкть відразу тим паче на продавця) але далі першої співбесіди я не пройшла? Мені цікаво, а вони шукають тупих людей «тупий і ще тупіший»)) або я не можу зрозуміти кого вони шукають за зп 15000??) Ніколи не писала відгуки про компанії)) але тут просто треш)))
    Пішла тим же шляхом, відгуки на читала, відмовили — вакансія закрита. На ранок на сайті знов відкрита вакансія ))).

23. 6 июня 2023

Уважаемые сотрудники и бывшие сотрудники,предлагаю создать отдельную группу,где будут честно и открыто делиться мнением о работе!Я уже когда то писала тут отзыв, об инвентаризационной комиссии,вы даже не представляете скольких людей я уберегла от этой шараги,просто оставила свой номер и заинтересованные звонили,узнавали,слушали и благодарили ,что получили информацию и убереглись от рабство и тупости компании Аврора!
    Кто хочет быть участником сообщества ,пишите под постом .

24. 4 июня 2023

@Гость, а знаючи як ці рекрутери полюбляють каву постійно попивати, про яку роботу можна говорити, фу так бісить брехня, я бачила як вони працюють…

25. 3 июня 2023

Так а що ви хочете? Щоб вам відповіли на наступний день?
    А якщо на те ж місце ще 15 людей проходить відбір і співбесіди? То треба ж усіх переглянути і час на прийняття рішення.

каких 15 людей.Текучуа страшная!При увольнении я первый раз увидела свой расчетный лист.И из 6 отработанных дней подряд мне оплатили 5.часы сняты поставлено 40 часов за эти дни.Рабочий день продавца 11 часов.И можно представить как они считали ЗП за период работы в Авроре.И я,судя по отзывам не одна такая.Так ,что о каких людях идет речь ?Репутация Авроры ну так себе.

26. 2 июня 2023

Так а що ви хочете? Щоб вам відповіли на наступний день?

27. 1 июня 2023

@Олександр, скажу Вам так винен не роботодавець, а рекрутери, які Вас не повідомили і те, що на це закрили очі на гарячій лінії, як правило так довго нікого не шукають, боже і такі люди є обличчям компанії🤦‍♀️

28. 31 мая 2023

Більше тижня чекаю від них хоча б якоїсь відповіді на моє резюме відправлене по вакансії. Хоча обіцяли зв’язатися за 3-4 дні. Набрав на гарячу лінію, сказали «Ваше резюме розглядається в порядку черги». Так скільки мені чекати, рік? А гроші де брати?
    Абсолютно не відповідальний роботодавець. Не рекомендую.

29. 30 мая 2023

@Гость, а головне не чекайте поки за вас все зробить одна людина, гуртуйтеся разом і прямо та відкрито підніймайте проблеми, пройдено на власній шкурі, коли ти один тебе і слухати не будуть, а коли вас декілька, то починають навіть зустрічі робити, якщо відчуваєте, що хтось з працівників перетинає палку по відношенню до Вас, емоційно тисне, завершуйте цю розмову (ніхто немає права принижувати вас) і йдіть вище шукайте номери гарячої лінії, чи директорів, але не замовчуйте ці проблеми, бо це просто прірва з якої ви не виберетесь, будьте гідними людьми поважаючих себе, є в компанії цінність «Створюй свій Світ» все в ваших руках об’єднуйтесь і робіть зміни на краще, а якщо двері перед вами закриті, через пройдений великий шлях не стукайте в них, просто змінюйте роботу, бо це мінус психіка і здоров’я.

30. 30 мая 2023

@Гость, за з/п вчасне то правда, але ж відношення керівників до працівників не відповідає цінностям компанії, взагалі не зрозуміло, ніби для всіх людей зробили ці цінності, але НІХТО ними справді не живе, тільки для показухи перед вищим керівництвом, для якого і справді важливі ці цінності, але їм потрібні гарні керівники, чого їм дуже бракує. Люди не бійтеся озвучувати проблеми відкрито, вище керівництво самі зацікавлені в хороших працівниках і не давайте витирати об себе ноги, там і до офісу є питання на скільки вони щирі, чому в них такі довгі перекури на відміну від інших відділів, те що в них погодинна праця можливо на них так і діє, можливо потрібно норми ставити, бо по іншому не зрозумієш. Потім чому для них робиться більше якихось розважальних програм чи відпочинок ніж для інших відділів, чому пішло відділення між «білими» людьми і «чорними». Я знаю, що Аврора моніторить відгуки, можливо все таки зацікавиться даним питанням?

31. 30 мая 2023

@Гость, спробуйте зателефонувати на гарячу лінію, номер вказаний на сайті Аврори, або задайте питання на Здибанці

32. 30 мая 2023

@Гость, в моєму випадку і випадку моїх знайомих не сповіщали, про те що вакансія закрита, напевно вам повезло, що вас сповістили.

33. 30 мая 2023

@Алина, вони хоч і анонімні ці скарги, але Вам доведеться конкретизувати скаргу, щоб її могли вирішити, тому на мою думку,що анонімно, що ні, не дуже велика різниця) Якщо бачите не справедливість велику, та серйозну проблему звичайно потрібно за це говорити, хоч на здибанках, хоч через лінію довіри. Можливо хтось з Вас візьме приклад і люди перестануть боятися,а почнуть діяти, як то кажуть все починається з себе, тому не хочете, щоб з Вас робили рабів, для початку не будьте рабами.

34. 30 мая 2023

Магазин 744 полный отстой не советую туда идти работать администрация ведёт себя как будто им все должны, толком не учат а только обвиняют!администратор по имени Алина ведёт себя как королева ей все не так! Не кому не советую попасть в такой коллектив

35. 29 мая 2023

Коли я влаштовувався на роботу, мене прийняли нормально і все було чудово. Проблем ніяких все чесно, умови і оплата праці все чудово, брехня це, що там все погано, навантаження велике, на ногах, але така специфіка роботи.

36. 24 мая 2023

Удивительно всё это читать. Вроде бы, взрослые люди сидят, а такое ощущение, что впервые на работу устраиваются. Руководители в своём праве выбирать из нескольких кандидатов и это совершенно нормально — даже удивительно что это удивляет такое большое количество людей. В отличие от многих других, вернее, практически всех других, Аврора хотя бы оповещает о том что вакансия закрыта, а не держит в неведении на протяжении нескольких дней или недели, как это часто бывает и у более крупных работодателей — хотя и это они делать не обязаны. Слишком вы, люди, переоцениваете собственную значимость, особенно на низкоквалифицированных работах. Куда ни зайди отзывы почитать — ВЕЗДЕ хуже не бывает.

Люди ,цените себя не идите работать за «тарелку супа».Там можно оставить физическое и психическое здоровье. При оформлении вам не дадут на руки ни договора ,ни ваших должностных обязанностей.Не факт,что будут обучать.Пахать будете за себя,коллегу в отпуске,охранника ,уборщицу.Дай Бог чтобы админ попался адекватный, но это если повезёт.Расчетные листы вы то же получать на руки не будете,так как вам просто могут недоставать дни и ваши отработанные часы -кинут на деньги.А есть ещё чудная инвентаризация под резинку.Считать будут так ,что магазин в лучшем случае войдёт в худший лимит,подбреют магазин ,а это тоже минус премии,так что не взяли ,не расстраивайтесь.Тут один + ЗП вовремя и все.

37. 22 мая 2023

Там нарушают законодательство в отношении кандидатов и сотрудников.

38. 21 мая 2023

Незаконно відмовляють кандидату у прийомі на роботу тільки через те, що в нього є кредит у банку. Напевне, потрібно завітати до прокуратури.

39. 20 мая 2023

А что делать если ты приходишь на собеседование и тебе по телефону говорили что берут людей без опыта приходишь на собеседование а на следующей день говорят что вакансия закрыта или им подошло другой человек

оооо тоже такое было, но предложили чуть позже другую вакансию и мне она больше понравилась. » Можно без опыта» не равно «точно вас возьмём». Это нормально когда конкурс на место, закрывая вакансию и получают отказы.

Конкурс на вакансию РАБ.Пахать за себя,охрану,уборщицу.44 грн час и 3 коп премии.Ах…ительно.

40. 18 мая 2023

Аврора у смт Володарка, Київська область це просто жах у плані роботи. Регіональний менеджер Дарина Лепська взагалі своїх підопічних ні за що не рахує!! Відношення, як до рабів, висловів не підбирає, як до стада говорить. Магазину тільки 1 місяць, а вже змінилось 3 ротації працівників, ніхто не витримує такого морального тиску. На полках безлад, цінників немає і ніхто не спішить робити цю роботу. Рабство відпочиває в порівнянні з цим магазином. І найголовніше — виплатили не всю зарплату, на тисяч 2 грн кинули!! Ні в якому разі ніколи не йдіть туди працювати!!

41. 17 мая 2023

Зарплата в Авроре не совместима с жизнью.Такая работа стоит гораздо выше.

42. 8 мая 2023

Если звонить жаловатся на гарячую линию, то жалобы анонимны? Не будут выдавать личность того , кто написал жалобу ?

43. 5 мая 2023

Низкоквалифицированных и оооочень низкооплачиваемых.Так ,что если не попал в Аврору ,то не стоит расстраиваться.Торговых сетей хватает.

44. 4 мая 2023

45. 4 мая 2023

46. 1 мая 2023

Я ходив на співбесіду, але прийшло повідомлення, що так і так вам відмовлено, закрили вакансію іншим кандидатом. Дуже мене розізлило і я зі злості поліз гуглити, писати відгуки, щоб знать, що ж тут таке відбувається. Зайшов і в шоці народ, така чипуха понаписувана, да окей я теж злий, да мене не взяли, але ж блін все було нормально, абсолютно хороше відношення і це цінно.

47. 1 мая 2023

Писала раніше що тільки влаштувалася і потім хтось питав за зп. Все ок, все прийшло вчасно і чітко

48. 30 апреля 2023

Подскажите пожалуйста, куда пожаловатся на админа ,сил нет с ней работать

49. 30 апреля 2023

50. 30 апреля 2023

На собеседование приходила жена,некая Мария с Натальей мало того что со шлейфом ужасным,стояли и мило хихикали с парнями которые мы так поняли тоже работники данной компании,по итогу 40 минут ожидания пока эти особи напились кофе и накурились,потом просто о нас забыли,после чего Наталья ( менеджер по персоналу как представилась,извенилась и сказала что на это время назначено другое собеседование,не компания — а ужас.

1. 4 июня 2018

Почему никто не пишет про откаты которые платятся менеджерам от поставщиков? Все так прозрачно? Менеджера сами решают и за это берут большие деньги.

2. 5 июня 2018

Всем привет. Я Тарас, ген.директор компании Аврора. Интересный сайт, где можно инкогнито писать что угодно, и мнения формируют те, у кого больше мотивации что-то написать, и больше на это времени.
    1) Если здесь есть реальные поставщики, которые платят откаты — пишите на почту [email protected] с конкретной информацией. У нас порядка 400-а активных поставщиков, и ежедневно более 1-го подают заявку, чтоб стать поставщиками. К сожалению, и интриг среди постващиков хватает. Бывают подставляют друг друга, или подставляют неугодного менеджера. Такое тоже проходили.
    Гарантирую, что тот, кто сейчас платит откаты и сообщит об этом, платить их больше не будет, и как и раньше продолжит работать с компанией. У нас более чем достойная оплата у менеджеров, но и за любые махинации увольнение приходит сразу же, безоговорочно. И наоборот, если вы платите откаты, и об этом мы узнаем из других источников (случаи были не единожды, в Украине живем), то так же само гарантирую, что на этом сотрудничество с Вами прекратится навсегда. 099-022-02-41 Мой номер.

2) Для сотрудников, бывших, действующих.
    Из прочитанного, жалобы на ЗП.
    Мы их подняли 3 месяца как. Они теперь более чем конкурентны(если без залетов). За все годы существования компании мы не задержали ЗП ни разу, не на день. А 80% менеджмента компании — это бывшие продавцы, или линейные сотрудники компании. Рост среди своих — приоритет.
    Недостачи на магазинах. Систему поменяли. Теперь, если магазин вкладывается в отведенную норму — недостача не платится!(магазинов, которые совсем не платят недостачу, на сейчас примерно половина). По опыту, магазины, где порядок с персоналом, и сотудники отвественно подходят к работе — недостачи минимальные, текучесть так же минимальная. Зачастую, высокая недостача, это следствие — или разгильдяйского отношения к работе, или воровства персоналом. Кстати в последнее время случаи воровтсва в последнее время все документируются и передаются в полицию.
    Допускаю, что вы попали в разгилдяйский коллектив, и/или не дай Бог кто-то злоупотребляет своим служебным положением. Дайте знать. Наши принципы- это коммуникация, трудолюбие и семейное отношение к покупателям и сотрудникам. И я за них буду бороться.
    Будьте конструктивными, и добро пожаловать в самую быстроразвивающуюся торговую сеть в Украине.
    Я искренне рад, когда к нам в команду приходят сотрудники с намерениями развиваться, достигать чего-то. Мы даем такую возможность. Или просто порядочно и ответсвенно делать свое дело.

Администратор 1
Заместитель администратора 3
Охрана 1
Продавец 6
Продавец зала 1

Добавьте зарплату в компании АВРОРА, розничная сеть

Добавить отзыв о работодателе АВРОРА, розничная сеть

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВРОРА, розничная сеть?