АВРОРА, розничная сеть

АВРОРА, розничная сеть

, , , ,

«АВРОРА Мультимаркет» — всеукраїнська мережа соціальних магазинів.
Ми покращуємо повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.
Треба робота? Чекаємо саме на тебе!

Отзывы о работе в АВРОРА, розничная сеть, зарплаты

1. 22 апреля 2023

@Гость, @Тетяна,
    Я вас понимаю , ситуация аналогичная ? тоже работала замом управляющего, пришла на продавца, а там девчонка моложе меня , руки в боки , в итоге взяли женщину лет 40..

2. 20 апреля 2023

@kata177, і дали зарплату, чи взагалі незаплатили, чи може не усе дали? Цікаво порівняти мої гривень 20 за годину з урахуванням прихованих робочих часів, з вашою оплатою.

3. 20 апреля 2023

Обережно можна працювати безоплатно або задарма. За годину оплата 34 грн та можуть взагалі неставити відпрацьовані години, типу на роботі не був, коли працював насправді. Жодних пояснень де поділися робочі часи та чому оплата набагато нище ніж обіцяють, немає. Краще вдома безоплатно щось зробити, ніж місяць набивати комусь стільки готівки стільки, що у касі не вилазить, а отримати — майже ніщо якщо взагалі щось заплатять. От, підтвердження того, що оплата не відповідає дійсності та 24 години стали 16. За 26 годин торчання у магазині оплата 600 грн.

4. 20 апреля 2023

@Гость, 99.9% відгуків- правда.А вона мабуть коле око .Особливо відгук гостя під ніком Сенс.Про низькокваліфікований адміністрацію тт.Придушення волі і особистості.

5. 18 апреля 2023

@Гость, а ти хто? всезнайко? головне висір зробити без аргументів. воно ж анонімно, чого там. все дозволено)) брехуни

6. 17 апреля 2023

@Гость, за 6лет 59 дней не использованного отпуска оплатили по 130 грн.за день

7. 17 апреля 2023

Хей, пройшла співбесіду в магазині, що ближче до дому мого. Повідомили, що підходжу, можу пристувати. Перші дні роботи були класні, в колектив влилася. Не легко, тиняться не будете, але взагалі немає жодних штрафів. Народ, хто працював продавцями/консультантами повторю «взагалі немає штрафів!». Найкраще з усього — все офіційно, зп біла, осьо першу жду. Поки задоволена.

8. 17 апреля 2023

Вчера была на собеседовании. Все прошло очень быстро! Мы мило пообщались,сегодня пришла смс что вакансия закрыта. Возможно и правду говорят что надо ручку позолотить дабы взяли ?!

На одну вакансію, не одна заявка. Це норма! Чи ви думали що одна в пошуку???? Вам же хоч повідомлення прийшло про відмову, то які ще претензії? Не маринували в очікуванні?!?!?!!! А про «ручку.. сміх та й годі

9. 13 апреля 2023

Вчера была на собеседовании. Все прошло очень быстро!суть работы понятна,ни чего сверхестественного +как я поняла в сутки надо работать по 13 часов : уборка,приёмка товара,продажа через кассу,выкладка товара и контроль за воровством + консультация если такова понадобится.живу возле магазина. Вроде бы все всех устроило.Мы мило пообщались,сегодня пришла смс что вакансия закрыта. Просто интересно ,по каким критериям отбирают продавцов? Кассовый аппарат знаю,в работе быстрая,консультировать умею,со стороны сб ни когда не было проблем,без аредных привычек, на больничные не хожу.Возможно и правду говорят что надо ручку позолотить дабы взяли ?!

10. 13 апреля 2023

12.04.23р .З’явилась вакансія на сайті ворк.юа в цей же день мене запросили на співбесіду на 13.04.23р. , коли прийшла на назначену годину . Адміністратор , відповіла мені : Чого ви прийшли , нам не потрібні працівники . Що це за не повага до людей ? Не буду навіть клієнтом їх.

11. 12 апреля 2023

Аврора це лохотрон!! Люди запам’ятайте це
    Ніколи не йдіть туди працювати НІКОЛИ!!!
    Там тупо най*обують людей
    Людина приходить, обіцяють одне а потім навіть гроші не заплатять. Прошу звернути увагу директорів та керуючих, бо по відгуках ви реально дно з дна!!

12. 12 апреля 2023

Пропрацювала у новому магазині київ, оболонський проспект 49а дві доби по 13 годин. Зарплата за 24 години становить 599,93 грн. Це 25 грн за годину. Їсти неможна, в туалет неможна, тільки з дозволу. До початку роботи пів години прибирати зал. Після закінчення зводити касу, а вона не зводиться та людина, що рахує вручну, помиляється кожного разу. Після цього прибирання залу у свій неробочий час. Виходить, 14 годин роботи та оплата 300 грн за них. Якщо перевести у 180 годин, то це 3857 грн за місяць. Тоді як мінімальна зарплата в Україні значно вище. Пояснення адміністратора магазину — я не нараховую гроші, години поставив. Пояснення Аврори — поки що немає, колись якось мають бути, яким чином непояснили, але заявку прийняли… Тож як є, так і є, робіть висновки

13. 12 апреля 2023

Шукаю офісну роботу, хочу влаштуватися сюди, надіслала резюме — назначили співбесіду. Йти/не йти? Читаю відгуки і дивуюся, багато знайомих працює і враження переважно позитивні. Говорять не без нюансів, але повністю біла зп и плюшок багато… сходжу спробую

Судя по отзывам мадам вы уже работаете админом в Харьковской области.Вопрос при увольнении выплачивают компенсацию за неиспользованный отпуск,или как всегда кидалово.И ознакомление о том ,что такое мобинг.Отсутствие выходных, не оплата овертаймов,пахать по 13 часов,в праздники за копейки — это не мобинг?

14. 11 апреля 2023

15. 9 апреля 2023

Они присылают отказ в приеме на работу, убирают объявление, а через день это объявление снова появляется на сайте.

16. 7 апреля 2023

@Гость, ну почему сразу шок??? Вы думаете одна претендовали на вакансия? Я думаю нет) Скорее всего выбрали кого то друго из кандидатов. Скажите пожалуйста, что Вас уведомили о закрытии вакансии. Это делают единицы. Можно сидеть и ждать… и никто ничего не сообщит.

17. 7 апреля 2023

При звільнені за власним бажанням як приходить розрахунок працівника поясніть будь-ласка, пришла вихідна допомога, сьогодні зп, просто те шо зазначеного в квитанції по розрахунку відрізняється прийшло 5200, а мало б бути 6200, чому так ?

18. 5 апреля 2023

@Богдана, категорически не иди!!!обманут,отработаешь как мул и пойдешь домой!Потому что не подойдёшь))там все продумано,дурят людей,берут как мясо,что б отсчитать магазин помогли,но платить они ,не готовы,потому что делят между собой,эти несчастные 3 копейки

19. 5 апреля 2023

Тетяна :
    Прочитавши всі відгуки про магазини вирішила спробувати праце влаштуватися) (пепевірити достовірність інформації)
    Так як в мене досвід роботи 5 років на посаді адміністратора торгового залу та в ідеалі знаю всі програми, закони я думала, що мене візьмкть відразу тим паче на продавця) але далі першої співбесіди я не пройшла?
    Мені цікаво, а вони шукають тупих людей «тупий і ще тупіший»)) або я не можу зрозуміти кого вони шукають за зп 15000??)
    Ніколи не писала відгуки про компанії)) але тут просто треш)))

Точно не в бровь,а в глаз!!!Не знающими легче управлять.Вороватт у них время ,недоплачивать и много других «плюшек» от компании.

И ещё наше СБ видит все,вернее то ,что хочет видеть и слышать.Но пьяную в лысину админшу не видит…Интересно почему?Слепой и сопли?

20. 4 апреля 2023

Тетяна :

21. 3 апреля 2023

@Тетяна, а сколько вам нужно ? 30-40тыс грн и в потолок плевать , аааааа ??

22. 3 апреля 2023

@Гость, Мабуть таки сепари, бо українською розмовляти відмовляються, на зауваження ведуть себе зухвало, адміни- то взагалі треш якийсь

23. 3 апреля 2023

Как хорошо удаляют не угодные комментарии)зачем это делать?
    Правда глаза колет???так удаляйте все,а не конкретно мои.
    Тут и без меня хватает,что б умные люди поняли ,что Аврора -не место для работы))

24. 3 апреля 2023

Бачу стало багато реклами тому відправила їм резюме. пройшла спісбесіду на магазині, начеб-то все добре, пройшла. хочу написати шо у них є перевірка служби безпеки дуже серьозна, тому краще надавайте одразу всю правдиву повну інформацію про себе, щоб не гаяти час, як у моєму випадку. перші робочі дні і стажування наче вдалі, побачимо що далі буде, бо після прочитанного тут гадала все буде як у інших магазинах, начиталась, а вийшло поки по-дружньому.

25. 2 апреля 2023

26. 31 марта 2023

Предложили на выбор пять магазинов с открытыми вакансиями на продавца. Я выбрала ближе к дому. Пришла на «собеседование». И тут началось что- то непонятное. Вышла из подсобки девушка с очень недовольным видом, мы прошли ко входу в магазин, мне сказали график работы и зарплату. На этом собеседование закончилось. Ничего не спросили о моем опыте работы. Сказали перезвоним. Но , естественно, никто не перезвонил. Зачем отнимать время у людей, если реально никто не нужен. Снимите тогда с сайта объявления.

27. 30 марта 2023

Доброго дня. Позвонили і покликали на ревізора, сказали будьте готові за два дні відрядження. Нікого не бачила , ні з ким на офісі не зустрічалася. Хто стикався?

28. 29 марта 2023

Аврора Миргород.Пришла на співбесіду так все гарно співала адмін ,все берем така, така зарплата ,а вечері пришла смс що вакансія закрита ,Цікаво нащо людей обманювати ,скажи що не підходеш .Шарашкіна контора ..

29. 27 марта 2023

Вызнаете,такаеже ситуация,сегодня пошла на собеседование,а вечером пришла эсемеска, вакансия закрыта,это шок

30. 27 марта 2023

Головна
    Законодавство
    Кодекс України про а…
    Розділ II. Адміністр…
    НОРМАТИВНИЙ АКТ
    Кодекс України про адміністративні правопорушення
    Стаття 163-15. Порушення порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги)
    Автор : Верховна Рада Української РСР
    Порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів —

тягне за собою накладення штрафу на фізичну особу — підприємця, посадових осіб юридичної особи від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дія, передбачена частиною першою цієї статті, вчинена особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, —

тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

31. 26 марта 2023

Выбирают по чисто субъективному мнению зама или админа. Нужны те кто будут пахать как проклятые и не задавать лишних вопросов. Это просто адский ад . Не советую такую работу точно .

32. 22 марта 2023

@Гость, Алкаш админ и сеть Аврора -это закономерность.Мобинг и аврора- закономерность.Одна сплошная жуть.Орущие коллеги с явными признаками шизофрении.Покупатели маргиналы,воры,есть и нормальные люди,но их очень жаль.Постараюсь найти работу,то в эту шарагу ни ногой даже в качестве покупателя.

33. 18 марта 2023

Там работают люди которым некуда деваться, особенно в маленьких городках. Для начальства кассир это быдло. Что не сделаешь — все не так. Вот и терпишь.

34. 17 марта 2023

У меня вот вчера такое было, поехала на собеседование, а сегодня утром пришла смс-ка что вакансии закрыта, кто скажет как это работает?!

35. 17 марта 2023

АВРОРА — ЦЕ Ж СЕПАРАТИСТИ, СУДЯЧИ ПО НАЗВІ?
    ЗВЯГЕЛЬ , ДЕ ВИ ВЗЯЛИ ТАКИЙ НОВИЙ ПЕРСОНАЛ))) ВОНИ ТІЛЬКИ КУРЯТЬ ВАШІ АДМІНИ. ПЕРСОНАЛ — ЦЕ Ж ЛИЦЕ КОМПАНІЇ) ОДНА ВЗАГАЛІ НА АЛКАШКУ СМАХУЄ) О ЦЕ ЛИЦЕ КОМПАНІЇ , Я РОЗУМІЮ )

Сепаратизм — не знаю.А от ,що до власників кінечних бенефіціарів ,то мабуть о р к и.Бо таке відношення до працівників то жах.А адмін деякі справді алкашки.

36. 16 марта 2023

АВРОРА — ЦЕ Ж СЕПАРАТИСТИ, СУДЯЧИ ПО НАЗВІ?

37. 15 марта 2023

Попрацювавши там хочу сказати одне, хочете тіпающе око? Тоді працювати туди! Розповідають як добре , що ти вільна людина, але в результаті. По 12 годин сиди на касі, ви самі повинні розуміти який там контенген ходить . Бувають нормальні люди ,а бувають ну такі чокнуті ну просто в шоці. Випити кави чи перепочити , НІ !!! Максимум 20-30 хв на обід ! При тому , що адмін та зам, по 5 разів на день ходять пити каву,займатись своїми справами.Відношення як до раба ,ієрархія страшна , і головне що це все зверху!Ще й коли звільняєшся нахамлять в 5 поверхів ! Компанія жахлива!Не раджу нікому там пропрацювати.
    Єдиний плюс це зп яка приходить вчасно , але той обсяг роботи вона не оправдує!

38. 13 марта 2023

Доброго дня. Хочу спробувати піти на ревізора. Чи дійсно там так важко працювати як тут пишуть?

39. 12 марта 2023

Спросили только где работала и все, странно.Сказали перезвоним и на следующей день пришла смс о закрытии вакансии,хотя на сайте она открыта уже давно.Кого они ищут?Или вообще им нужен работник?Ну пусть ищут…

40. 11 марта 2023

Девочки , кто устраивался в Аврору , вам давали «добро» сразу на собеседовании или обещали перезвонить? И перезвонили ли? Или приходила смс в тот же день что вакансия закрыта ?)
    Кто то знает по каким критериям они выбирают продавцов ?

Дали сразу,но присмотритесь к админу.Знаю одну,конченая алкоголичка,но когда выпьет пашет как лошадь,за это ее менеджер и держит.А так чучело ещё то.

41. 10 марта 2023

Кто то знает по каким критериям они выбирают продавцов ?

42. 7 марта 2023

@Сенс, А зовнішні інвестори це хто?Та з яким громадянством,бо таке враження,що Аврора ні для покупців,та тим паче ні для працівників.Одна велика незручність ,починаючи з дуже низької якості товара,про транспортування це взагалі щось,робоче місце касира,ці ь
    Термінали ….,каси зависаючи.Та вирізання цінників ножицями…Жах.Вигідна покупка не дбає про довкілля ,стільки паперу…Поки нема покупців на касі швидко хапаєш цю гору паперу іпо залу розставляти.Покупець дзвонить ,біжиш розраховувати,приїхав товар і все ж. О. П а.
    Мабуть інвестори о р к и.

43. 6 марта 2023

@Гость, вы б лучше поинтересовались как этих админов е*б*т туп*р*л*е териториальные и региональные менеджеры от те точно хабалки безтолковые особенно в Киеве знаю парочку таких!!! не советую работать тут!

Та то так и да.Но админа ставит менеджер,зачастую себе подобное чудо.И к тому ещё и пьяное,дурное,хитрое.Это Днепр.

44. 1 марта 2023

45. 28 февраля 2023

Мережа Аврора це суцільний треш!!! При співбесіді все так гарно розписують про заробітну плату і які в них гарні умови праці, а на справді там і близько не має такоі’ зарплати а пашиш як віл і на касі і в залі і прибираєш одним словом все і керівництво вічно не задоволене, а як можна встигати робити все коли на зміні лише дві людини. І є ще дуже цікавий факт, звільняють за те що пішов на лікарняний офіційно мотивують що не відпрацьовані години, а як не захочеш як то кажуть по доброму звільнитись то прямим текстом кажуть що знайдемо причину і звільнемо по статі. Ось таке відношення до працівників в мережі Аврора!!!

46. 20 февраля 2023

@Гость, ну робота в Аврорі це канєшно треш (я там 2,5 роки пропрацювала) але за недостачу там з персоналу не вираховують, такщо ось тут не потрібно дурити. Зп вчасно, но відношення тм і рм в деяких регіонах це просто жах і пашеш як віл і всерівно все не так. Чесно не рекомендую роботу в Аврорі, дуже змінилося там відношення до людей, вони працівників магазинів ні за що немають, їм основне бабло і щоб все було по інструкції

Платять,ще й як.Про + на касах забули?А якщо -?А якщо каса в 0,то платять тільки так.Деякі товари дійсно списують,а так список артикулів недостачі і в перед…

47. 19 февраля 2023

@Гость, ви таке дурне в голову взяли,ніхто там нікого не перевіряє,шарашкина контора,ляпнули вам якусь дурню,щоб відмовити ,а ви й повірили.Їм де треба щось вигадати,не будьте наївною.

48. 16 февраля 2023

@Гость, Тому що система, в якій треба керувати низько кваліфікованим та як наслідок низько оплачуваним персоналом (с точки зору власників Аврори), треба виключно за рахунок жорсткого контролю, придушення волі, прав особистості та всеого що в дисциплінарній системі керування по замовчанню бути не може. А як по іншому менеджмент та власники Аврори не знають. Доречі це непогано прауює — зовнішних інветорів теж цікавить тільки пришвидшення росту продажів, а не задоволення роботою регіонального персоналу.

49. 16 февраля 2023

Не давно со мной случилась не приятная ситуация. Раннее работала в Авроре на должности зам.администратора проработала там менее полгода,решила уволиться так как реально живёшь практически на той работе. И вот вновь предложили работу в магазине. Пришла на собеседование вроде бы всё нормально. Раннее жало б ко мне не было не у начальства,не в СБ. Подали мою заявку на рассмотрение СБ. Мне перезвонили и сказали что СБ я не прошла. Я задала вопрос почему? Так как кредитов у меня нет,нариканей тоже не было. В и тоге ,мне ответили за якобы махинации. Я задала ещё вопрос в каких таких махинациях меня обвиняют? Сказали перезвоните на горячую линию. Ответила хорошо.Звоню на горячую линию обьясняю ситуацию.Сказали что втечение двух дней разберутся.В итоге мне сказали что мне не правильно донесли информацию.Яко бы у них есть более опытный сотрудник на эту вакансию и она закрытая уже.Я точно знаю что вакансия там не закрыта. В итоге я попросила уточнить в каких таких махинациях меня обвиняют.Самой аж интересно стало.Так в итоге мне ответ никто и не предоставил. Всё свели на то что мне не правильно обьяснили. Данная ситуация меня очень возмутила. Оклевитать человека у них на раз два. Сотрудники офиса и СБ чем на водить клевету на людей , лучше бы смотрели на реальных мошенников. Приувольнение з Авроры будь внимательные,а то того сами не подозревая станете ворами и мошенниками.А ещё лучше с ними не связываться!!!

50. 15 февраля 2023

Адміністратор (Харківська область) :
    @Гость, звісно, я своїх майже усьому навчаю, головне швидко сприймати все що тобі говорять и показують. левова частка приходить без досвіду, всіх вирощуємо до замів та адмінів, щоя, що мої колеги. зростають швидко якшо є голова на плечах і бажання навчатись

Тоді пощастило вашим підлеглим .Бо в Дніпрі в деяких тт навчати не будуть.Треба самостійно шукати навчаючу програму GMS торговий клієнт ,та самонавчання.Те саме і по категоріям товарів.Поки ви будете вчитися вас будуть обс*рать,кидати на гроші на касі.Тобто треба втримати весь бруд та найти в собі сили не кинути все ,і головне не набити адміністрації та її шавкам морди.Та любов до алкоголю цих * зробили своє,вже одна звільнена.

1. 4 июня 2018

Почему никто не пишет про откаты которые платятся менеджерам от поставщиков? Все так прозрачно? Менеджера сами решают и за это берут большие деньги.

2. 5 июня 2018

Всем привет. Я Тарас, ген.директор компании Аврора. Интересный сайт, где можно инкогнито писать что угодно, и мнения формируют те, у кого больше мотивации что-то написать, и больше на это времени.
    1) Если здесь есть реальные поставщики, которые платят откаты — пишите на почту [email protected] с конкретной информацией. У нас порядка 400-а активных поставщиков, и ежедневно более 1-го подают заявку, чтоб стать поставщиками. К сожалению, и интриг среди постващиков хватает. Бывают подставляют друг друга, или подставляют неугодного менеджера. Такое тоже проходили.
    Гарантирую, что тот, кто сейчас платит откаты и сообщит об этом, платить их больше не будет, и как и раньше продолжит работать с компанией. У нас более чем достойная оплата у менеджеров, но и за любые махинации увольнение приходит сразу же, безоговорочно. И наоборот, если вы платите откаты, и об этом мы узнаем из других источников (случаи были не единожды, в Украине живем), то так же само гарантирую, что на этом сотрудничество с Вами прекратится навсегда. 099-022-02-41 Мой номер.

2) Для сотрудников, бывших, действующих.
    Из прочитанного, жалобы на ЗП.
    Мы их подняли 3 месяца как. Они теперь более чем конкурентны(если без залетов). За все годы существования компании мы не задержали ЗП ни разу, не на день. А 80% менеджмента компании — это бывшие продавцы, или линейные сотрудники компании. Рост среди своих — приоритет.
    Недостачи на магазинах. Систему поменяли. Теперь, если магазин вкладывается в отведенную норму — недостача не платится!(магазинов, которые совсем не платят недостачу, на сейчас примерно половина). По опыту, магазины, где порядок с персоналом, и сотудники отвественно подходят к работе — недостачи минимальные, текучесть так же минимальная. Зачастую, высокая недостача, это следствие — или разгильдяйского отношения к работе, или воровства персоналом. Кстати в последнее время случаи воровтсва в последнее время все документируются и передаются в полицию.
    Допускаю, что вы попали в разгилдяйский коллектив, и/или не дай Бог кто-то злоупотребляет своим служебным положением. Дайте знать. Наши принципы- это коммуникация, трудолюбие и семейное отношение к покупателям и сотрудникам. И я за них буду бороться.
    Будьте конструктивными, и добро пожаловать в самую быстроразвивающуюся торговую сеть в Украине.
    Я искренне рад, когда к нам в команду приходят сотрудники с намерениями развиваться, достигать чего-то. Мы даем такую возможность. Или просто порядочно и ответсвенно делать свое дело.

Администратор 1
Заместитель администратора 3
Охрана 1
Продавец 6
Продавец зала 1

Добавьте зарплату в компании АВРОРА, розничная сеть

Добавить отзыв о работодателе АВРОРА, розничная сеть

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВРОРА, розничная сеть?