АВС-Креатив

АВС-Креатив

Компания АВС-КРЕАТИВ занимается производством рекламной одежды и спецодежды оптом, а также нанесением логотипов компаний.

Отзывы о работе в АВС-Креатив, зарплаты

1. 2 марта 2024

Пропрацювавши 1.5 роки у компанії на посаді менеджера, я хочу поділитися своїм досвідом, зокрема щодо цієї посади. Враховуйте, що це лише моя особиста думка і може відрізнятися від інших, але багатьом буде корисно.
    Плюси
    +Зарплата на середньому рівні ринку праці.
    +Компанія прагне підтримувати корпоративний дух, наприклад, шляхом привітань з днем народження та іншими святами.
    +Всі етапи виробництва в одному місці
    +Є цікаві проекти, якщо вдасться подолати опір керівництва.

Мінуси
    — Бухгалтерія була викликом у цій компанії: рахунки можуть затримуватися на кілька днів, а завантаження документів в електронні системи також триває відповідно довго, що призводить до незадоволення клієнтів.
    -недостатня увага до розвитку своїх працівників. У порівнянні з іншими компаніями, де надаються можливості для навчання, тренінгів та кар’єрного росту, у цій компанії відчутне відсутність ініціатив з цього питання. Працівники не отримують достатньої підтримки у розвитку своїх професійних навичок, що може впливати на їхню мотивацію та відчуття власної цінності в компанії.
    -працівники пліткують,кожен намагається очорнити іншого,і це в більшості не по робочим моментам,а як особистість і цим займаються майже всіх хто працює АВС-КРЕАТИВ в тому числі керівництво,це можна сказати «корпоративний стиль»
    -Якщо клієнти хоче щось замовити не зовсім стандартне або знаходить брак на виробах і заявляє про це компанії,вибирає іншу компанію із більш вигідніших умов співраці він іменується керівництвом компанії самими не лицеприємними епітетами,звісно ж поза очі.
    -Вихід на вихідні в кращому випадку по тарифу звичайного робочого дня,а в більшості взагалі безкоштовно і сприймається як належне.
    -Висока текучість кадрів: за 1.5 роки пішло 8 менеджерів та кілька конструкторів і технологів.
    -Відсоток від продажу можуть не виплатить тому що в цій компанії,він виплачується за примхою керівництва як мені повідомив директор Володимир.
    -Відпустка всього 14 календарних днів і коли зручно керівництву, за 1.5 роки вдалося взяти всього 5 днів,а коли попросив 2 дні то вислухав який я поганий менеджер,а на аргумент що я майже місяць працював по вихідним(безкоштовно ),відповідь-це твої проблеми.
    -Негативне ставлення до лікарняних та вимоги працювати незважаючи на захворювання.
    -Звільнення виявилося дискримінаційним та негідним. Керівництво звинуватило мене в крадіжці клієнтів і замовлень, проте не могли надати обгрунтовану відповідь на те, які саме замовлення та клієнти були «викрадені». Замовлення, які були передані іншим особам через цінові або якісні обставини, також списувалися на мою зраду.Крім того, в компанії не виплатили мені зароблені кошти. Незалежно від того, чи звільняється людина самостійно, чи її звільняють, вона не може покинути цю компанію із гідністю. В моєму випадку навіть директор загрожував мені, заявляючи, що знає, де я живу, і погрожував вислати мене на «передок». Це говорить про серйозні проблеми в компанії та неуважне ставлення до співробітників.

Якщо ви шукаєте нові враження, то це місце може вас зацікавити, але якщо важлива стабільність роботи та дружня атмосфера, краще шукати інші варіанти

2. 10 декабря 2023

Ни кого без оснований не обижали, а у кого были проблемы, всегда помогали. Реально порядочные люди !!!

3. 10 декабря 2023

Довгий час була членом команди, дуже сумую. Чесні та порядні люди. Окремо дякую Володимиру, що був на фронті! Низький уклін від мене та моєї родини!!!

4. 5 августа 2023

Находится компания в зажопье,руководство лживые,меркантильные [вырезано], хитрые и коварные сотрудники,баба-бухгалтер это вообще отдельный персонаж этой ,,семьи‘’!Не верьте обещаниям Светланы-это всё неправда!

5. 8 июня 2021

Работала в компании полгода, уволилась в связи с переездом. В целом компания хорошая, развивается быстро, руководство молодцы, работают похоже днём и ночью, даже при выходным. Но другие сотрудники уходят в 18.00, редко чтобы кто-то оставался дольше. Офис теплый, чистый. Производство немного тесновато. Хотелось бы чтобы руководство обратило на это внимание.
    Отпуск, больничные — всё оплачивают. Общалась с девочками которые работают на фирме годами, говорят зп не разу не задерживали и при мне тоже всё чётко день в день выплачивали.
    Место расположения конечно не всем подойдёт. Я ездила полтора часа не удобно, с Троещины.

Добавьте зарплату в компании АВС-Креатив

Добавить отзыв о работодателе АВС-Креатив

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВС-Креатив?