Балакком

Балакком

Компанія Balakkom це — український виробник домашнього текстилю та трикотажних виробів. За 20 років підприємство щодня позитивно змінює життя людей через створення домашнього затишку та цінності здорового сну, створюючи якісну постільну білизну, подушку, ковдри та покривала. Компанія живе пристрастю до своїх виробів та з кожним роком йде в ногу з інноваційними ідеями та креативними рішеннями! Якщо ти так само, як і ми, захоплений створенням максимального комфортного сну і мрієш ділитися пристрастю із іншими, то ласкаво просимо в команду Balakkom. Дружня команда, запал в очах, заряд енергії кожен день — все це чекає на тебе в Balakkom Ukraine!

Отзывы о работе в Балакком, зарплаты

1. 25 мая 2023

Усе г*вно в цій компанії йде від її власниці — підстаркуватої *** Анжели Василівни, яка все життя через одне місто вирішує свої фінансові питання. Почитайте в інтернеті і про Тарнавського в про інших є на чернівецьких форумах.
    Риба гниє з голови.
    Грошей ви своїх не побачите, трудову вам спаплюжать, стаж не зарахований в ПФ.

1. 29 мая 2023

Добрий день!
      Я керівник відділу персоналу, Вікторія.
      Якщо у вас є питання з приводу виплат, страхового стажу або трудової, ви завжди можете звернутись у відділ кадрів за роз’ясненнями. Ми відкриті до діалогу і чекаємо вас для розв’язання питання.

2. 17 апреля 2023

Хтось видаляє правдиві відгуки. Компанія не виконує домовленності по з/п — по факту отримаєш набагато менше обіцяного — не зв’язуйтесь з цією компанією

3. 26 марта 2023

Ну звісно ж, що негативні відгуки підчищаються! І навіть самими сотрудниками, деякими,строчаться положительние!? Але де правду діти, що намахують у багато чому саме на виробництві/робочіх. Якщо людина пропрацювала роки на балаккомі і думає про стаж,то звіряйтеся у ПФонді і будете «приємно» здивовані! За багаторічну роботу вам зарахують половину стажу! Різними маніпуляціями пересруть вам стаж, а ви будете думати що все ок’, поки не поцікавитесь у вдповідних органах. При чому без вашого відома будете постіно переводитись на 4-х годиний робдень, але працювати повний, й раз на місяць звільнений/прийнятий! «дякуємо!» Брехуни і маніпулятори!

4. 17 марта 2023

Було вирішено залишити перше речення, бо його сенс для вас досі залишився незрозумілим.

Мене звати не Марина, я просто теж співробітник компанії і мене від усієї душі нервує, що обливають брудом людину, яка на це не заслуговує! Тому не треба вигадувати і вести діалог з вигаданими друзями. Марина вирішує усі проблеми та питаннями, з якими до неї зверталися працівники нашого відділу. Всім не вгодиш, особливо ображеним звільненим людям.

І ще, ви трішки забрехались. Пишете в очі нічого Марина не каже. А потім пишете, що вас ображали, засуджували та критикували. Якось не ліпиться трішки. Якщо в очі вам ніхто не казав, ТО ЦЕ НАКЛЕП І ВАШІ ФАНТАЗІЇ. Чи не так, пане фантазер?

5. 17 марта 2023

Дуже смішно , читати тут про людину , яка працює і викладається у своїй роботі , а якщо вас образили , і ви пишете тут про це , то це показує ваший рівень вихованості , і те що ви наскільки гнила людина , що до кінця своїх днів , будете тут згадувати , що вас хтось образив , а ви не думали подумати , що це правда про вас , і тому тебе це так зачепило ?!

6. 16 марта 2023

Це не срач. Це застереження іншим. Бо якраз ви, Марино не вмієте казати все у очі. Тільки критикувати, засуджувати, і говорити, які всі «тупі» Ох і не гарно HR відзивається про своїх колег.

І так, я вам давно все у очі вже сказав.
    Тому пацюк тут — Ви.

7. 16 марта 2023

@Гость, Шановний письменник, здається, ви використовуєте сайт для відгуків про компанію, у своїх власних упереджених і дуже суб‘єктивних цілях. Зверніться до Марини особисто, якщо у вас є якісь невирішені питання. Розвели тут срач, який тут не потрібний. І щодо правди в ОЧІ- навчіться казати її особисто, а не як ПАЦЮК!

8. 16 марта 2023

Написав негативний комент про Марину. Вже видалили з мого відгуку її прізвище. Що таке Марино? Ви не вмієте сприймати конструктивну критику? Чи може правда у очі колить? Все одно, від правди не втечеш. Треба думати, як ви з людьми спілкуєтесь на роботі, щоб потім не писати самостійно тут хороших відгуків.

Чи може ви знайдете варіант, як видалити мій коментар??

9. 16 марта 2023

Витримала в даній компанії аж три місяці, отримала кучу стреса. Дана компанія точно не для мене, хоч працюють там люди, мабуть прижились-звиклись. Марина, виявилась одна із небагатьох адекватних працівників)

10. 16 марта 2023

Добрий день.
    А от, на рахунок відділу кадрів, то тут треба дуже добре придивитись до Марини.
    Себе опозиціонує, як керівник. Але я жодного разу не бачив, щоб керівники себе так вели.
    Привселюдне приниження працівників.( Думаю досвідчений керівник мав би знати, що слова критики — говорять віч-на-віч. Її улюблене слово це — «тупий», «тупа».Тут можна багато писати про цю особистість. Мені ще є що сказати. Було б добре, якби вище керівництво звернуло увагу на вищевказані слова.
    А в цілому, чудова компанія, зарплату дійсно виплачують. Працювати там, не напряжно, а приємно.

11. 22 февраля 2023

@Гість, Добрий день! Вдячні всім небайдужим за ваші відгуки!
    Для відділу персоналу важлива кожна думка!
    Компанія завжди дотримувалася і дотримувалась усіх домовленостей згідно заробітної плати.
    Продукція нашого виробництва, як і багатьох інших українських виробників, нажаль, раніше була присутня на ринку агресора, але з 2019 року поставки були повністю припинені згідно контракту

12. 22 февраля 2023

В компанії чудовий колектив, комфортні умови роботи в офісі, завжди дотримуються домовленості по виплаті з/п. Керівництво завжди лояльне до працівників, навіть попри війну всі залишилися на робочих місцях. Єдиний мінус це не комфортне розташування, далеко добиратись.

13. 31 января 2023

Непогана компанія, вчасно виплачують з/п, адекватні керівники, а саме Анжела Василівна та Тарас Семенович, але нажаль в цій компанії є і не зовсім адеквати, це люди, які просто ходять на роботу аби зарахувався день, працівники не зацікавлені і не мотивовані, чого не скажу про відділ продажів.

14. 10 декабря 2022

Якщо ви хочете, щоб вас щоденно принижували, знецінювали та кожну хвилину доводити власну компетенцію — ласкаво прошу.
    Якщо ж маєте краплю самоповаги — краще уникати дане місце десятою дорогою.
    Обіцяних сум по зп на співбесіді не виплачують. Чи то в міру некваліфікованих кадровиків, які запевняють, що все буде, чи то плужить бухгалтерія.
    Вам будуть лити мед в вуха перший час, а коли зрозуміють, що ви з’їли наживку почнуть пресувати з ранку до вечора.
    Про особистий час та відпочинок теж можна забути, в керівництва немає етики поваги до відпочинку працівника.
    Вас будуть звинувачувати, що це ви не вмієте вести перемови, шукати підходящий варіант та задовільняти хотячки Анжели, а не тому що вона встала не з тієї ноги (знову).
    Будете виконувати не свою роботу, бо «ми ж маємо всі допомогати одне одному», а коли часу на виконання прямих обов’язків не залишить вас публічно вичитають (постфактум заявляючи, що це для вашої ж користі, бачте так працівник більш мотивований до роботи стає), бонусом можуть оштрафувати.
    Зрештою ви або прогнетесь під цю машину самодурстава, або вас чекатиме форма заяви на звільнення.
    До речі керівництво проросійське. Вони не соромляться навселюдно висловлюватись стосовно свої позиції руского міра. Не кажучи вже про схеми торгівлі з країною агресором через третіх осіб.

15. 26 сентября 2022

Моя порада всім, хто планує влаштовуватись у цю контору в офіс! НЕ РОБІТЬ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ! Ваші знання використоють, потім пообіцяють «золоті гори», а в результаті просто в один прекрасний день скажуть, що ви їм не підходите.

16. 2 августа 2022

Компанія не виконує домовленності по зп — власник попри домовленність про мінімальний порог зп — по факту не отримуєш обіцяного

17. 12 июля 2022

странная фирма — пригласили на собеседование — а потом выясняется , что то кадровика на месте нет, то директора. какой то хаос на фирме. по телефону ничего от них выяснить не удалось. видимо думаю — это к счастью. количество негативных отзывов о фирме тому подтверждение

18. 18 февраля 2022

@Гость, Бо в цій компанії претензії вирішуються двома способами: або мовчиш в тряпочку, або звільняєшся, бо твої думки «розходяться з думкою «компанії»» Також, як одна людина може говорити за всю компанію — загадка. Навіть якщо це власник. І купу освіти і курсів не робить з тебе суперспеціаліста у всіх сферах і не дає права лізти з порадами до кожного з підлеглих. Не всі хто звільнився стали «зрадниками» просто так, їх такими зробили ви, Анжело, своїми «компетентними» рішеннями. Шкода,що тут видалили багато негативних, але правдивих коментарів. Бо це ще раз підтверджує те,що на словах вам начхати, що про вас кажуть, але по факту ви не втрачаєте можливості підчистити собі репутацію будь-якими способами. Навіть якщо на стіні велики буквами написати «ВАС ТУТ ОБДУРЯТЬ», ви будете з піною в роті казати » ВИ ВСІ ПРОСТО ЗРАДНИКИ». Сходіть до психологів, а не до псевдонауковців з Одеси.

19. 18 февраля 2022

Добрий день шановні колеги ,я так розумію ,що людина яке це написала працює на Балаккомі і по нині .Так от хочу сказати що ніхто нікому рот не заклеїв можна вільно підійти до керівництва і озвучити свої притензії ,поспілкуватися на любу тему .Але я думаю що не все так гладко ,людина яка це написала мабуть щось також не так робила ,раз боїться сказати в очі .Моя думка- не можна ні за яких обставин плювати в креницю з якої п’єш воду ,бо це щонайменше не коректно по відношенню до людей ,які тебе оточують ,і до людей які тривалий час давали можливість заробити гроші .І я так розумію до тепер Вас все влаштовувало????

20. 8 февраля 2022

@ Гость , Шановний гість, зверніться будь ласка до керівництва З СКАРГОЮ НА ГОРЕ-МАЙСТРІВ і майте сміливість розповісти про те ,що вас не влаштовує у вічі майстра не приховуючи своє і»мя.

21. 5 февраля 2022

Не знаю хто з вас це читає, але питання чому на балакомі чим далі, то гірше дя робочіх. Чи в когось паранойя що всі крадуть, тому понавішали кругом замків,думаю скоро й туалет будуть закривати аби не ходили і щоб прибиральницям було менше роботи. А той старий що у вас на побігушках радий вислуговуватись. Ото ті двоє майстрів — вискочки, бігають у офіс жалітись на людей, а чому працівники не можуть пожалітись на дії того горе — майстра, де і до кого звертатись? Знов ці сімейні підряди керують. Щоб не спитав то або мат, і крики. Чому робітники мають виконувати деякі функції майстрів, не справляються, зато сидіти в інтернеті є час і желаніє,солдат спит служба идёт. Пліткують, забирають роботу, принижують. Щось відповіш то біжуть жалітися. Інших від’їли, лишились сраколизи.

22. 16 января 2022

Анжела пришла в голову умная мысль-заставить кадровиков писать положительные отзывы! Или это сам Тарасик вспомнил,что он журналист? Не поможет,все прекрасно знают вашу гнилую компанию и отношение к людям,работникам.

1. 19 августа 2018

Бездарное управление, конкретной работы нет, кидают тебя на разные процессы, приходя на работу не знаешь конкретно чем будешь заниматься. Особенно достают не образованные мастера нескольких цехов, которые не разбираются в процессе шитья, технологии и т.д. Только командовать людьми, показывая;-я начальник, ты дурак. Бывший упаковщик и грузчик берутся управлять цехом. Приводят своих родичей( жён, кумовей, братьев) ставят их на выгодный процесс, выживая людей. Процветает кумовство и личные амбиции семьи управляющей цехом. Руководство никак не реагирует, ужасная текучка кадров.

2. 21 марта 2019

Абсолютно непорядочные учредители, они же управляющие бизнесом! Деньги платят только первые несколько месяцев и то меньше чем обещали, а потом любыми правдами и не правдами срезаю ЗП. Вовремя даже это не выплачивают. А Анжела Васильевна вообще сумасшедшея неуравновешенная женщина, которая всех кидает, с работниками разговаривает матом и все время ВРЕТ!!! Ни в коем случае не идите в эту компанию.

Компания «Балакком» является лидером рынка текстильной продукции в Украине. Штат сотрудников на сегодняшний день составляет более 500 человек. Учредители всегда работают над усовершенствованием операционных процессов и продукции.
    Заработная плата состоит из основной части (оклада) и бонусной (премии за выполненные цели/задачи). Такой вид оплаты труда используют многие международные и украинские компании для большей мотивации сотрудников и достижения результатов компании. Все расчеты по зарплате всегда можна уточнить у бухгалтера по ЗП.
    Зарплата сотрудников напрямую зависит от их уровня и качества работы!

Оператор 1

Добавьте зарплату в компании Балакком

Добавить отзыв о работодателе Балакком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Балакком?