Центр соціальних проєктів майбутнього

Центр соціальних проєктів майбутнього

Міжнародний Благодійний Фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» — це незалежна благодійна організація (значення неприбутковості 0005), заснована у 2011 році. Основною метою роботи фонду є створення та реалізація соціальних проектів. станом на грудень 2012 року фонд веде діяльність, спрямовану на залучення фінансування та реалізації цільових соціальних проектів на території України та Чехії.
Місія фонду — вирішення прикладних соціальних проблем, підвищення рівня активності представників громади та регіональних лідерів думок за допомогою впровадження соціальних проектів.
Наша команда — це віддані своїй справі спеціалісти: проектні менеджери, фандрайзери, фахівці у галузі фармацевтики та медицини, реабілітологи та економіки.
Минулого року успішно стартували 9 системних соціальних проектів. Завдяки нашим проектам допомогу отримали понад 1000 дітей, серед яких діти-сироти, діти інваліди, діти з різними формами тяжких та хронічних захворювань, матеріальну та фінансову допомогу отримали 21 дитячий будинок, 4 лікарні, 2 благодійні фонди, 6 інвалідів, 12 загальноосвітніх та спеціальних шкіл, було доставлено та передано понад 1 тонну товарів. Нашими постійними партнерами є 28 організацій. Понад 56 000 людей пожертвували кошти для наших проектів.

Отзывы о работе в Центр соціальних проєктів майбутнього, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Центр соціальних проєктів майбутнього

Добавить отзыв о работодателе Центр соціальних проєктів майбутнього

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Центр соціальних проєктів майбутнього?