Эльдорадо

Эльдорадо

Компания «Эльдорадо» была основана в 1994 году и в настоящее время является одним из лидеров украинского рынка бытовой, аудио-, видео-, цифровой и компьютерной  техники. Ассортимент продукции Ельдорадо превышает 20 000 наименований высококачественных товаров.

Отзывы о работе в Эльдорадо, зарплаты

1. 27 июня 2023

Після звільнення не доплатили 3500!!! Не доплатили так званий «Гарантований мінімум». Працюєш 23 робочих дня на місяць, по 9 годин і отримуєш 230 грн. за день (це 25 грн., на годину).
    Це при тому, що офіційна погодинна оплата в Україні за 1 годину — 40 грн.. Тобто, за день повинно виходи мінімум 360 грн. ( 8200 грн. за місяць), при тому, що графік з 8-18 (10 годин, мінус година обіду). Табелюють 8 годин, замість 9 робочих. Годину працюємо за «дякую».
    І ось отримуєш 5300 за місяць, і маєш сказати ще дякую, що «доплатили».

Через те, що немає немає техніки — немає продажів! Годують тільки обіцянками, які завози мають бути, а в кінці, маємо те, що маємо.
    Коли приходять стажери, як круто всім обіцяють обовʼязкові 8800 грн., в будь-якому випадку. А в кінці-кінців, коли звільнився не доплачують 3500 грн. і допобачення.
    І отримуєш відповідь на те, чому так — «Звільненим гарантований мінімум не нараховується».

2. 1 июня 2023

Проработал тут 3 года , сейчас ищу новую работу, потому что закрыли магазин в аполло . Зп не слишком большая , для новичков и студентов самое то, печально это все, очень жаль времени .

3. 22 мая 2023

Все еще работаю, но уже ищу другую работу. Мало того что постоянно кормят завтраками по поводу товара. Так еще и урезали зп и ее тупо не выплачивают. Раньше зп была стабильно 7 числа, сегодня 22 мая, зп обещали на прошлой неделе. Заработать больше 10к можно только на магазинах флагманах, так как на маленьких магазинах тупо нет товара, а люди не хотят ждать. В целом компания скатилась на дно, у регионального директора зп 80-100к, а продавцам не дают даже 10 тыщ заработать.

4. 3 апреля 2023

@Гость, Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Нам важливо почути Вашу думку для покращення внутрішніх процесів. Вкажіть, будь ласка, місто, номер магазину та іншу інформацію, яка б допомогла проаналізувати описану вами ситуацію. Ми докладемо зусиль, щоб уникнути подібного надалі. Компанія намагається управляти бізнесом, керуючись принципом безпеки для бізнесу та підтримки персоналу. Через воєнний стан наша Компанія, як і багато інших українських компаній, зазнала чималих збитків, однак ми робимо все можливе, щоб стабілізувати бізнес. Так, справді, деякі магазини закриваються, але більшість магазинів працює, забезпечуючи наших клієнтів всім життєво необхідним. Попри все, є в Компанії те, що допомагає нам триматися разом та турбуватися про своїх співробітників. Всі працівники Eldorado.ua мають можливість навчатися та розвивати себе щодня, за допомогою Корпоративного університету та системи дистанційного навчання. Більшість магазинів мають дружні та стабільні команди та працюють разом багато років. Чимало наших працівників, починаючи з 24 лютого 2022, знаходяться у лавах ЗСУ та захищають нашу країну. Таким працівникам Компанія стабільно виплачує матеріальну допомогу. Ми регулярно допомагаємо нашим воїнам технікою, надаємо допомогу на відновлення здоров’я тощо. Шкода, що ми не змогли задовольнити ваші очікування як Компанія-роботодавець. Ми візьмемо до уваги Ваші зауваження та усунемо недоліки. Дякуємо за зворотній зв’язок та бажаємо успіху. https://www.vnutri.org/eldorado/

5. 30 марта 2023

@Гість, Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Нам важливо почути Вашу думку для покращення внутрішніх процесів. Вкажіть, будь ласка, місто, номер магазину та іншу інформацію, яка б допомогла проаналізувати описану вами ситуацію. Ми докладемо зусиль, щоб уникнути подібного надалі.

6. 20 марта 2023

Пропрацював в цій компанії пару місяців, зрозумів декілька речей в цій компанії.
    1) Відношення керівництва на початку нейтральне-позитивне та згодом змінюється на гірше.
    1.1) За відсутність показників, за те що сидиш без діла, навіть сидіти забороняють при тому, що «ЗОВСІМ НЕМАЄ ТРАФІКУ», а його немає тому, що «НЕМАЄ ТОВАРУ» і це залишки «КАЦАПСЬКОЇ КОМПАНІЇ»
    2) Колектив на початку нейтральний, пізніше вже гнобить та не дає нормального розвитку та продажів.(крадуть твоїх людей, лізуть у твій відділ, хоча ти вільний і знаходишся пару метрів від свого відділу)
    3) По ЗП, часті затримки без пояснень, але виплачують повністю.(хоча був 1 інцидент, в січні не виплатили додаткові бонуси усім працівникам компанії також не дали відповіді чому так сталось)
    4) Постійні обіцянки керівництва про «ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРУ», його дійсно закупляли раз на пів року в «ДУЖЕ МАЛІЙ КІЛЬКОСТІ» на 95 магазинів. Якщо вам пощастило попасти в флагман магазин, там де швидше завозять товар, його відразу забирають на другі магазини переміщенням, тому що його там продали, тобто полиці які почались наповнюватись відразу стають пустими. 5) Магазини закриваються з шаленою швидкістю та масове скорочення персоналу, ну як скорочення «самі звільняються».
    6) Відомих брендів там майже немає у всіх відділах, залишились декілька брендів які ще можуть бути в наявності в дуже малому залишку.(Це BOSCH, PHILIPS, OPPO, WIRPHOOL). Та коли заходять люди, хочуть щось з техніки цих брендів то чують, що воно залишилось в останній кількості й вони йдуть в другий магазин(Більшість людей хочуть запаковану техніку та більше цьому довіряють, тому що впевнені, що ним ніхто не користувався та термін експлуатації буде довший також без ніяких дефектів, але бувають виключення)
    7) Часті повернення техніки за наявність браку.

7. 13 марта 2023

Скажу як колишній співробітник
    ДУЖЕ ЖИТТЄВО
    Особливо зарплати які залежать від настрою то доплатять , то ні
    Товару немає, але ви торгуйте, повітрям
    Ще й запалили копійки після звільнення,
    Сервіс реально не працює нормально
    А директор ніхто в магазині, він не може пояснити чому так відбувається,
    Лише » закуплять» » зараз всі так «

8. 16 февраля 2023

Працював на посаді продавця консультанта не буду говорити в якому іменно магазині, але в західному регіоні 5 місяців ну так вот що хочу росказати за дану компанія «НЕ ДУМАЙТЕ ТУДА ЙТИ ПРАЦЮВАТИ» ,бо в першу чергу на початку з вами всі такі привітні всі дружні, а дальше яе оказується там є куча своїх правил.
    1)Хто привітався перший того і клієнт
    2)Зарплату завжди затримують на порядок тижню часу без пояснень
    3)Якщо прийшов твій знайомий то тільки ти можеш йому шось продати
    4)Завжди дой*би чому стоїш без діла
    5)Як клієнт зайшов в магазин треба зразу питатися що його цікавить
    Багато людей приходить і питається про якийсь бренд смартфону, а він тільки від постачальника і людина не має бажання чекати тиждень часу на нього ще і по повній предоплаті не бачучи товар, а керівництво дає [вырезано] чому такий малий товаро оборот і ти не дотягуєш, бо компанія на переод дефіцити вирішила зробити ставку і прибирати слабке звену в яке я попав бо не реально продавати те чого в магазині прямо в наявності немає про телевізори взагалі краще промовчу вище 32 діагоналі заїжає раз на місяць і буквально за 2-3 дня їх немає і знову чекати потрібно а керівництво дой*бується чому не продав з скаду (скільки людей готові взяти телевізор не бачучи якого небудь зображення?) також до кожної продажі якщо керівництво без настрою треба обяснити чому товар без додаткової гарантії чи будь якого сервісу.Чесно кажучи страховка так класна річ, але за налаштування терба лапшу на вуха людині вішати бо не можеш сказати прямо що воно вам не потрібне, але якщо брати саме дороге налаштування то єдиний плюс це якщо є якісь запитання за ноутбук чи телефон чи планшет можеш прийти на магазин і технічні спеціалісті тобі допоможуть це реально один плюс бо антивіруси, блокировщики реклами нікому це не потрібне. Про колектив питання немає справді мені попалися дуже хороші люди не всі звісно але 90% з них справді хороші і я би хотів їм подякувати за хороші співпрацю, але вот деректор є повним козлом який мене не взлюбив і через те що я не витягував товарооборот вирішив зімною попрощатися. Якщо в вас мало знайомих яким потріб завжди вираховували десь за пересорт за уцінку товару за досі досихпір невідомі мені речі. Знаю була така річ що з фенів заберали сертифікати для російського ринку а також деякна техніка як в мому випадку де два працівника працювали більше ніж 5 років і мали кучу знайомих то ви багато не заробити в цій компанії коли забереться ставка. Нарахунок зарплатиі холодильники чи стіральні машини на кробці прямо написано виготовлено в РОСІЇ, тому задумайтися в якому ви магазині купляєте речі і в який магазин ви приходити, а даній компанії я бажаю стати банкротом і щоб хтось її викупив і на цьому цієї компанії більше не існувало на українському ринку

9. 7 ноября 2022

Добрий день чи вечір.

Я працівник складу CW23 якого повідомили на початку Вересня що склад буде закрито ми працюємо останній місяць ми ходили на роботу по 23 Вересня після того нам сказали можна не виходити бо склад буде закрито тільки один день коли буде машина щоб забрати інструменти і то ми не виходили вийшли наші комірники після того ми чекали 1 місяць на матеріальну допомогу при тому що нам сказали 2-3 неділі після того як ми получили матеріальну допомогу нам залишилось ще частина зарплати (бо як на 21 Вересня ми получили тільки аванс від ЗП) і тут ми всі дізнаємося що нам її ніхто не дасть бо через одну людину в СБ що повідомила вище начальству ми сиділи на складі і нічого не робили (але ми були на роботі, а то що машин не було то вже не наші проблеми) нам скоротили робочі дні і фірма скоротила собі витрати на 9 людей.

•16 робочих днів це 128 годин = 4864грн
    •місячна премія 6895 грн
    •11 днів відпустки це 4587 грн
    Все разом мало вийти +/- 16795 грн

А по факту прийшло
    •Аванс в розмірі 2692грн
    •По словах керівників решта ЗП і відпустка в сумі 5322грн

То їсть ще десь поділось 8791 грн.

І то я не один такий нас 9 людей яких кинули на нашу чесно зароблені гроші.

10. 13 сентября 2022

просто ненадійна компонія, за пів року на складі ельдорадо тільки один раз нормально отримав зарплату і не тільки я, а всі працівники CW23.за серпень недоплатили 5350гр на притензії сказали ;не подобається йдіть [вырезано] додому.такі то справи…

11. 9 сентября 2022

Працюю в компанії другий рік зарплата виплачується частинами .Відношення ,як до скота .Постійно вираховують за все без розбору .Ненужні тести стелять пачками .Постійно завантажуй товар вивантажуй.Мий підлогу .Офіс відірваний від землі .Одним словом [вырезано] .Працюєш по 12 годин в розрахунковому пишуть 8 .Щей вихідні забирають без розбору .Старший касир отримує 16 К і шариться по пів дня відсутня в магазині вічного нічого не знає і ,як каже не її обов’язки ,а весь спрос з продавців.Шарашкін офіс

12. 18 июля 2022

@соискатель, Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Нам важливо почути Вашу думку для покращення внутрішніх процесів та взаємодії з Вами. Уточніть, будь ласка, місто та адресу магазину, де Ви проходили співбесіду, та опишіть детальніше ситуацію для об’єктивного з’ясування обставин.

На даний момент процес підбору йде безперервно і, можливо, на момент візиту кандидата вакансія вже справді була закрита. Але ми раді, що Вас цікавить робота в компанії Eldorado. Тому напишіть, будь ласка, свій контактний номер телефону, ми внесемо його в базу кандидатів та звернемося до Вас у разі відкриття вакансії у Вашому місті.

Дякуємо за зворотній зв’язок та бажаємо успіху.

13. 14 июля 2022

на ведущем сайте по поиску работы есть вакансия продавец-консультант на Освободителей 17, Киев. Ниже, в теле объявления ссылка чат бота в телеграмм канале, так там (кстати чат -бот эльдорадо, редкостное фуфло) в самом конце пишет о, у нас для тебя есть работа, на вопрос » ты когда то продавал? на ответ «ДА» , пишет, что данной вакансии нет.
    Вы там адекватные? товарищи?

спасибо всем отписавшимся тут, теперь меня эта вакансия точно не интересует)

14. 4 июля 2022

@Гость, Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, місто та адресу магазину, де Ви проходили співбесіду, та опишіть детальніше ситуацію для об’єктивного з’ясування обставин. На даний момент процес підбору йде безперервно і можливо, на момент приходу кандидата вакансія вже справді була закрита. Але ми раді, що вас цікавить робота в нашій компанії. Тому пропонуємо слідкувати за вакансіями і звертатися до відділу підбору нашої компанії. Не припиняйте зусиль. Можливо, наступного разу ситуація буде на вашу користь.
    Дякуємо за зворотній зв’язок та бажаємо успіху.

15. 4 июля 2022

@Гость, Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, місто та номер магазину, в якому працювала Ваша мама, та опишіть детальніше ситуацію для об’єктивного з’ясування обставин.
    Дякуємо за зворотній зв’язок та спробуємо виправити ситуацію, якщо дійсно сталася помилка.

16. 4 июля 2022

@Работник, Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, місто, номер магазину та інші факти, які б могли прояснити ситуацію. Компанія управляє бізнесом, керуючись принципом безпеки для бізнесу та насамперед збереження життя персоналу. Так, справді, деякі магазини закриті. Але понад 60% магазинів працює, забезпечуючи наших клієнтів всім життєво необхідним. Інформація про магазини, що працюють, доступна на сайті та в соціальних мережах. Дякуємо за зворотній зв’язок.

17. 4 июля 2022

@Гость, Доброго дня! Звідки така інформація? Ви працівник нашої компанії? Якщо так і ви маєте ідеї щодо покращення нашої спільної роботи, звертайтеся, будь ласка, безпосередньо до менеджменту компанії. Eldorado.ua – це компанія українського походження. Весь менеджмент компанії — громадяни України з багаторічним досвідом роботи в українському та міжнародному бізнесі. Турбуючись про наших клієнтів, ми працюємо також і над нашою репутацією. В умовах воєнного часу підтримуємо наш персонал та допомагаємо клієнтам та громадам на більшості територій України, де це можливо. Переконані, що більшість ваших зауважень не має відношення до дійсності і фактами не підтверджується.

Дякуємо за зворотній зв’язок.

18. 11 июня 2022

Увидел вакансию в интернете, позвонил, сказали прийти в магазин на собеседование. Руководитель магазина, увидев меня, сказала, что вакансий нет. На горячей линии сказали, что сотрудница «постеснялась сообщить о том, что вы не подходите». Вы конченые?

19. 18 апреля 2022

Мама тоже работала и за месяц так и не отдали зарплату

20. 21 марта 2022

Закрыли магазины, вывозят товар, что вообще происходит? Другие магазины техники хоть и с коррективами в графике, но прекрасно работают.

21. 19 марта 2022

Управленческий менеджмент совместно с хозяевами и смотрящими с Киева обдирали компанию и её сотрудников. Буквально пару дней вышла неутешительная новость… Эти жулики начали вывозить награбленное имущество заграницу. У меня назревает вопрос, почему в компании не решаются внутренние проблемы начиная с элементарной на начальной стадии и на всех механизмах жизнедеятельности конторы? Знаю, с начала этой гребенной войной, компания помогает городам и военным. Небольшой плюс! Он не замажет карму самих вышеперечисленных людей. Низкосортный эшелон этого же менеджмента стоя аплодируют и поддерживают действия жуликов направленных разграбление денежных потоков внутри компании. Позаимствовали у северной Кореи и делают грязные деньги. Корни из России у них. Делайте выводы! Дополнения приветствуются.

22. 6 марта 2022

юрий :
    СБ заблокировало зарплату без объяснения причин!
    Закон не нарушал! Не увольняют и на работу не вызывают. Зарплату честно заработанную за месяц просто не отдали

В Эльдорадо это запраграмировано не выдавать зарплат, моему мужу к сожалению не отдали зарплату, закон не нарушал, эльдорадо ничего не должен, сб тоже заблакировало карточку, отзывы писали, но они странным образом пропали, отправили письмо заказное по совету юриста, но к сожалению началась война, ответ такой и не получили

23. 21 февраля 2022

@юрий, Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, місто та номер магазину, в якому ви працювали, та опишіть детальніше ситуацію для об’єктивного з’ясування обставин. Для нас важлива думка кожного. Дякуємо за зворотній зв’язок!

24. 19 февраля 2022

СБ заблокировало зарплату без объяснения причин!

25. 18 февраля 2022

@Гость, Добрий день.
    Дякуємо Вам за відгук!
    При оформленні на роботу ми обов’язково цікавимось у кандидата, чи готовий наш майбутній вантажник транспортувати великогабаритну техніку.
    Дуже шкода, що у вас склався негативний досвід роботи.
    Візьмемо до уваги Ваші зауваження і усунемо недоліки.

26. 15 февраля 2022

Державна мова? Вы учите людей на каком языке им говорить или Вы думаете, что от этого суть вышесказанного будет, как-то мягче?

27. 14 февраля 2022

Прежде чем идти в эту компанию на должность «грузчик», сто раз подумайте . Условий работы нет , рампы нет , подьезда для выгрузки машины нет . И самое главное, мизерная зарплата . Я работал в одном из Николаевских магазинов , и честно скажу -это жесть. И плюс ко всему не дружный коллектив. Особенно грузчики , за продавцов и промоутеров ни чего плохого сказать не могу. Если Вы готовы таскать тяжелую технику за 7800 грн. -милости просим в «Ельдорадо».

28. 11 февраля 2022

@ Ник нейм ,

Нам дуже шкода, що Ви отримали такий досвід роботи в нашій Компанії. Дякуємо за Ваш відгук! Ми створюємо належні умови для всіх працівників нашої Компанії. Графік відповідає вимогам чинного Законодавства і заздалегідь узгоджується Директором магазину з кожним менеджером з продажів. Будемо раді спростувати Ваш негативний досвід в майбутньому!

29. 10 февраля 2022

Ранее работал продавцом-консультантом в С291, г. Киев, ул. Мишуги, 4, ТРЦ Пирамида.
    + Один большой плюс этого магазина — это график (но на самом деле вы будете работать не по 8 часов, как вам говят на собеседовании, а по 10-12 часов в день).
    Далее по минусам:
    — Текучка кадров просто огромная начальство за людей не держатся;
    — По зарплате. Говорят одно, а получаешь совсем другое, вы никогда не узнаете сколько с вас сняли в щёт удержания;
    — Когда просто стоишь, к тебе подходят и говорят что ты нмчего не делаешь;
    — Надо вечно продавать услуги которые не работают на самом деле;
    — Берут вас на официальное трудоустройство, прописывают что вы работаете 8 часов в день, а по факту получается 10-12.
    — Нету даже выбора что продовать, большинство товара стоит на витрине.

30. 6 января 2022

@ Евгений Кирилюк , Пане Євгене, обґрунтуйте, будь ласка, ваш коментар. Бажано державною мовою. Дякуємо

P.S. правильно казати В Україні, а не НА Україні

31. 6 января 2022

@ Татьяна , дякуємо за ваш відгук!

32. 6 января 2022

@ Гость , Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, місто та номер магазину, в якому ви працювали, та опишіть детальніше ситуацію для об’єктивного з’ясування обставин. Для нас важлива думка кожного. Дякуємо за зворотній зв’язок

33. 4 января 2022

Кремлевская компания, занимающаяся преследованием людей на Украине за ваши деньги. Поэтому решайте сами, покупать у них что-то или нет.

34. 2 января 2022

Работала кладовщиком в Эльдорадо, 286 магазин, Киев, ТРЦ Республика. Отличный коллектив, достойная зарплата. Заведующая складом Гайворонская Алла Ивановна отличный специалист и замечательный человек, огромное ей спасибо за все. Работа была интересная. Я уволилась потому, что мне было добираться 2 часа в один конец. Должен был быть у кладовщиков 8 часовый рабочий день, а по факту кладовщики работают 10-12 часов каждый день 5/2, переработки не оплачиваются. Я ужасно не высыпалась, а работа на складе требует повышенного внимания. Поэтому тем, кому далеко добираться, я не рекомендую. А так у меня об этой работе и коллективе только позитивные воспоминания.

35. 25 декабря 2021

@ Гость , сколько проработали? Не пробовали перевестись на другое место дислокации (магазин)? Дополните отзыв оставшими впечатлениями! Явно есть чем поделиться.

36. 23 декабря 2021

Хотелось бы написать много и в красках, но перечислю кратко:
    1) Текучка кадров, почему? Дальше :
    2) Коллектив, в основном те кто там долгое время и это не совсем приятные люди, есть исключения, но их мало, почему? Дальше:
    3) Руководству по сути на тебя пофиг, изначально делают вид, что ты очень важен, но на самом деле важен потому что текучка кадров и им необходимо хотя бы количество продавцов
    4) Будут требовать невозможного, продажа везде и к каждому товару услуг и аксессуаров, почему? Потому что им интересен рейтинг магазинов по доле и показать у кого больше всеми нас известное место.
    5) Если ты не такой как требуют, ты становишься предметом для издёвок, собственно и можно уже вернуться к 1, но не будем.
    6) ДВК. Каждый месяц с твоей зарплаты снимают все что можно, и кражу не дешевого товара, и пересорт товара, и уценку товара, и недостача товара, и много чего всего. Сб магазина в основном не будет парится чья и кого проблема, просто кинут на всех, а дальше сами разбирайтесь.
    7) Обещают платить бонус за выполнение товарооборота отделов, но по факту тут же ставят невыполнимые планы, а дальше сами как хотите.
    8) Отправляют на открытия новых магазинов, и не важно, хоть в другом городе открывают, могут послать что и не вернёшься потом.
    9) Если тебе недоплатили что-то по зп, никто разбираться не будет, да и не хочет, можно забыть.
    10) ПЕРЕРАБОТКА. В принципе это можно было поставить на 1, но исходя из всего хорошего вышеперечисленного, вишенка на торте это переработка. Минимум работа это 11 часов, а дальше как получится так сказать. И по 14 часов, и без выходных в праздничные дни, или с одним выходным, или две недели без выходных, потому что коллега в отпуске или заболел. Никто не будет думать что тебе сложно работать, сложно ? НО ведь можно ! Скажут они. При этом огромных сум денег ты не заработаешь, так как в торговые дни режут коэффициенты и чтоб заработать как прошлый месяц тебе как раз и нужно будет пахать без выходных в текущем месяце.
    11) Отзывы покупателей. Если вам больше повезёт, то будете работать с более приятным контингентом, но мне повезло меньше и я работала в основном с алкашами, наркоманами и их жёнами, потом они же оставляют жалобы на тебя, а потом и руководство будет атятя устраивать, у нас же клиент всегда прав, серьезно?

В общем, если есть желание круглосуточно находится в данном магазине, забыть про праздники, общаться не с совсем приятными людьми и чувствовать зачастую себя идиотом, то добро пожаловать! Ведь Эльдорадо для семей!

37. 3 декабря 2021

@ Гость , Доброго дня, екс-колего!

Для нас важлива думка кожного. Дякуємо за зворотній зв’язок.

38. 2 декабря 2021

Работал заведующим склада, постоянно вешали ДВК на магазин, даже если предоставляли фото/видео, в ЦО всем похер, лишь бы СП не платили, найдут любой способ повесить ушатанный товар на магазин, так как разбирается с НП не хотят.
    Если коротко — Эльдорадо это [вырезано]. Надеюсь я больше никогда не столкнусь с подобными ситуациями на другой работе.

39. 22 ноября 2021

Компания отдихать вообще не дает .Месяц проработали с одним виходних теперь червня п’ятниця вообще без виходних с 8-10 .Товар не понятно как принимает айрподси по факту не приехали вичитали с продавов.Стажоров пресують так что утворились все.Заставляют ездить на ТРЦ Республику не спрашуя .Них проезд них чекого не компенсируют .Коефициент зделали такой что ничего не заработаешь.Одним словом Шарашкина Кантора

40. 20 ноября 2021

@ Григорий , Если у тебя будет большая история и хорошая тогда понятно что ты часто берешь кредиты и выплачивает их своего рода кредит мотивация работать. Не удивлюсь если они спросили живёшь на съемной квартире или нет, это означает что тобой собираются манипулировать причем маленькой зарплатой

41. 9 ноября 2021

На носу чёрная пятница, а товара нету. Чем торговать до наступления 26 ноября? Торгуйте остатками, а мы дальше будем смотреть на Вас и требовать больших продаж. Мы Вам навезём хлам для поддержания товарного ассортимента. Вы опытные бойцы, продадите всё хламье.
    Цены подняли, а товар не закупили.

42. 28 сентября 2021

@ Продавец ,
    Ситуація, яку Ви описали, неприйнятна. Зазначте, будь ласка, про який саме магазин іде мова, і ми розберемось у ситуації.

43. 28 сентября 2021

@ Григорий ,
    Скажите номер своего магазина, нам важно мнение каждого. Опишите детально ситуацию внутри магазина и дайте детальную характеристику руководства.
    Ближайшее время мы постараемся разобраться в ситуации.

44. 22 сентября 2021

Сделал вакцину? Работаешь!
    Не сделал вакцину? Сидишь дома без денег и вероятностью быть уволенным по статье о прогуле!
    Умрёшь от вакцины? Одним больше, одним меньше! Нам то что? У нас проходной двор, люди долго не живут! Они в панике уходят от нас! Это же эльдорадо у нас всегда не всё в порядке.

45. 14 сентября 2021

Расскажу Вам новые ужасы компании.
    Полнейший разводняк для продавцов. Компания не заинтересована в заработке продавцов. Ты зарабатываешь больше, чем получает зам или директор? Извини друг — ты нам не интересен! Лозунг компании «мы ищем долб**бов умеющих продавать товар с сервисом и не считающих свой заработок и без планов на будущее». Скоро будет кадровый дефицит профессиональных сотрудником, а шарага дальше рубит бабло забывая о тех кто продает и делает им зарплаты вместе с репутацией. Хотите узнать почему вы заработали 20000, а получили 10000? Сударь, радуйся! Компания тебе дала заработать, а ты этому не благодарен.
    Хочешь справедливость в компании? Компания этого не хочет.
    Хочешь узнать о сдвигах в зарплате и начислениях? Готовся! Директор с замом тебе скажут о своей некомпетенции повлиять и узнать. Возможность у них есть! Они боятся сбиться с курса лизания [вырезано] для удержания на этой должности.
    Мне очень жалко продавцов работают за копейки и получаюшие к себе неуважительное отношение. Сам прошел через это и слава богу перебрался из продавцов чуть высше.

46. 14 июля 2021

Устроился работать сюда , работа так себе , ходишь по залу и ничего не делаешь, особенно сейчас , летом. Зп 5,800 если все вычитать , то около 500 откладать можно . Работать желания нет. А другого выбора нет , даже не знаю, потом пойду бомжевать …

47. 1 июля 2021

Оформлялась на работу пристали к моему кредитному рейтингу!)) Сколько кредитов какая кредитная история! Не поняла зачем им это нужно?!!! Это же мои проблемы скажем так!

48. 7 июня 2021

@ Виктор ,
    Пиз-ж, зп частями, рынок вниз планы вверх. Но акционеры хотят есть лучше чем в прошлом году.

49. 23 мая 2021

Была на собеседовании в феврале 2021 года в Харькове ТЦ»Шок» . Рассказали немного про вакансию, сразу начали проверять на сайте UBKI, есть ли у меня кредиты. Сотрудник безопасности все пытался надавить психологически, видимо по-другому проверку безопасности нельзя сделать ?. Затем заполнила анкету и взяли ксерокс паспорта и ИНН!!! Я после «проверки безопасности» была немного сбита с толку, поэтому разрешила сделать ксерокс. После, конечно, пожалела об этом т.к потенциальному работодателю не нужны ксероксы документов, пока они не берут тебя на работу! В итоге так и не дали даже обратной связи!!! И теперь жду, когда мне придет уведомление, что на меня оформлен кредит!!! Не знаю зачем они назначают собеседования, возможно,чтоб собирать личные данные! Если у вас был подобный опыт, поделитесь пожалуйста,мне интересно, у скольких людей таким образом собираются личные данные. И если вы пойдете на собеседование в Эльдорадо, не будьте как я!!!Включите мозг и не разрешайте делать никаких ксерокопий документов!!!

50. 23 марта 2021

Працював на посаді касир торговельного залу. З плюсів це вчасна виплата зп, і зручний графік.
    Мінуси. Неурівноважений керівник, яка завжди чимось незадоволена. Ніколи не знаєш яка зп тобі прийде. Було таке, що навіть обіцяних 6000 не виходило. Робота у всі святкові дні. Заявлений графік з 09:00 до 20:00, на ділі ж затримувались і до 21:45. Майже щоденний переробіток 15- 20хв. В «чорну п’ятницю» місяць працювали з 8:00 до 21:00 без жодної доплати. Немає навіть перериву на обід, тобто на думку керівництва 11 год людина може і не харчуватися. Звільнився, і вважаю це кращим рішенням. Нікому не рекомендую.

1. 2 марта 2017

@Гость, Такое чувство,что ублюдков на должности супервайзеров и директоров выращивают в аду по спецзаказу.У меня супер и директор по 20 лет и уже плотно сидели на амфетамине.Охрана на минемалке с текучкой и переработками,вечно не отдонувшие,недостачи всякой мелочи типа карт памяти и флешек-на их совести.Кстати,на недостачу сбрасываются все,кроме охраны!Перехватить бутер-надо урвать пропуск на кухню,который 1 на 25 рыл.То же самое с перекуром.Разгрузить машину со стиралками и холодильниками за щастье,хоть сь***ешь от дрочилова в зале.
    Инвентарезация это вообще полный ****ец.Отработали 12 часов,закрыли магазин и до утра ****аешся.Легче если выходной-тогда просто приходишь на 8 вечера и никого не **ет,что выходной.
    А еще эта ****отня с ежедневной заменой ценников с утра.
    Покупателю не надо продать то,что ему нужно.Если он пришел за салфетками для монитора,он должен уйти с кредитом на стиралку,телек,кронштейн,спутниковый комплект и еще хотя-бы с20ю позициями в чеке.И обязательно с услугами хайтехников в 10% от суммы.
    Если покупатель пришел за ноутом с наличкой и отказывается брать кредит его могут просто отослать к новенькому продавцу-так будут меньше ***ть.
    О,а эти утренние построения с записью на камеру и кричалками.
    Короче,если вы узнаете,что человек проработал в ельдорадо больше полугода-берегитесь,перед вами беспринципная,лживая тварь,которая будет гореть в аду.
    Все это правда.

2. 18 декабря 2012

Я около месяца назад устроился в магазин на Фадеева. открытость и добродушность коллектива была мне очень приятна. Я работаю не первый год в сфере продаж,переходил от одной фирмы к другой и,пожалуй, здесь наиболее благоприятный » моральный климат».
    Еще во время первой нашей встречи с Директором на собеседовании, на меня произвели впечатление его интеллигентность и тактичность, у него есть отличные задатки руководителя и он их в полной мере использует.
    В общем дружный коллектив, взаимопомощь, работа в команде и возможность карьерного роста стали основой для начала моей работы в «Эльдорадо».
    Так что я думаю что лучше работать и хорошо выполнять свои обязанности, а не «брызгать» амбициями с демонстрацией детской обидчивости и пустой,необоснованной клеветой.

Директор 1
Уборщица 1
Экспедитор 1

Добавьте зарплату в компании Эльдорадо

Добавить отзыв о работодателе Эльдорадо

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эльдорадо?