Евромоторс, ТД

Евромоторс, ТД

Официальные дилеры Skoda, Peugeot, Subaru, Hyundai. Продажа и сервисное обслуживание.

Отзывы о работе в Евромоторс, ТД, зарплаты

1. 27 октября 2023

Замовила електросклопідіймач на Рено Кенго, він був не новий(це було відомо), гарантували, що робочий. Електрик виявив, що не вистачає деталі, тобто не робочий. Відправила назад, і все було би добре, але заплатила за нього 760, а повернули (і то, через немало нагадувань) 700. На питання не відповіли, чому так. Більше звертатися бажання немає.

2. 26 июля 2021

Євромоторс це тупо гараж з надписом Шкода. Платять по нормо годинах,якщо перевести їх в проценти виходить 20% працівнику,80% власнику. 80%КАРЛ!!! Це при тому що більшість СТО працює 40/60 або 50/50. Ну ок думаю раз сервіс забирає такий процент,то і умови будуть топові. Як би не так! В Рем зоні вбиті в хлам підйомники,половина з яких ще вінтові(хто знає що це то зрозуміє),інструмент весь ушатаний,темно,грязно,тісно і за це вони хочуть брати 80%. Керівництво геть здуріло. Для мене рішення по цьому сервісу було очевидним. Робити за такі гроші та в таких умовах це не просто неповага до працівника,це плювок в обличчя. Вкрай НЕ рекомендую!!!

3. 9 июля 2020

НЕ РЕКОМЕНДУЮ дане підприємство для працевлаштування!
    постійна зміна кадрів, через керівництво
    Якщо ви туди влаштуєтеся ви отримаєте:
    -Постійне зневажливе ставлення керівництва до працівників.
    -Відсутність будь-яких прав (вихідні,державні свята,лікарняне).
    -При бажанні звільнитися з вас зроблять ВОРОГА НАРОДУ, і по-всякому будуть сприяти вашому НЕ ПРИЙНЯТІ на новому місці праці.
    -Пшеничний роль керівника сприймає як роль ЗЕКА і авторитета,(ніякої ділової етики)обізвати дураком-дурочкою, дебілом-дебілкою то для нього як добрий день, на ВИ це не його стиль мовлення ЕЙ ТИ…. ось його ділове мовлення.
    -Гураль ні своїх підлеглих не поважає, ні відвідувачів автосервісу клієнтів образити це не новина. ХАМ!
    P.S Керівникам підприємства:"Привіт з Одеси якщо ви це читаєте!!!"

Добавьте зарплату в компании Евромоторс, ТД

Добавить отзыв о работодателе Евромоторс, ТД

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Евромоторс, ТД?