Fesko merchandising

Fesko merchandising

FESKO merchandising – ведущий оператор рынка услуг совмещенного мерчендайзинга в торговых сетях Украины.

Отзывы о работе в Fesko merchandising, зарплаты

1. 8 августа 2023

Да, так и есть. Не любят они правду. Только начинал работать, а от меня сразу требовали кучу всего. Пахал с 9:00 до 19:00/20:00. Бардаков было куча, а справится с ними за 1 час, порой, не получалось. В одно торговой точке не было 11 ценников, а ещё надо было наводить порядок в других местах. Нет слов. А они мне в первую же неделю аж 7 торговых точек впихнули. Учитывая, какие беспорядки на полках и то, что я не имел никакого личного транспорта, денег на такси мало было тоже, ну тратить от 100-300 грн в день на такси, извините, слишком много, а постоянная работа на ногах очень сильно выматывает, как физически, так и морально, то все выглядит как издевательство. ТТ были расположены в разных частях города. Попробуй не сойти с ума. Тот, кто составляет график, тому бы, если честно, руки переломал. Спрашивал о нахождении ТТ в своём городе, потому что я о некоторых из них никогда не слышал и они могли открыться совсем недавно. Банально, в некоторых частях городах я никогда не был. На что мне СВ говорит: «Иди ищи». Бл#ть, тяжело сразу сказать или что? Очень сильно разочаровался этой компанией

2. 27 мая 2023

Працюю в компанії вже більше року так є свої нюанси, але це як в і іншій роботі, я читаю відгуки і трохи здивована , тому що те що тут пишуть, волоси аж дибки . З приводу роботи, як і в інших роботах є обовʼязки , є штрафи , але якщо нормально працювати то ніяких штрафів не буде, так ми всі не роботи , ми люди , але завжди є можливість домовитися, якось виправити ситуацію, мені дуже пощастило з супервайзером , взагалі немає ніяких проблем, якщо щось не зрозуміло я завжди питаю , можу навіть по декілька разів, але вона завжди допоможе, розповість що та як. Дуже круто те що є можливість робити переноси, якщо щось на встиг зробити чи ще щось , що дуже гнучкий графік, особливо коли в тебе є маленькі дітки. Заробітна плата завжди виплачується, затримок не було, є бонуси , і т.д . Я скажу так , якщо хочеш працювати то будеш працювати, а якщо ні , то найдеться купа причин , що все погано , та і все …

3. 26 мая 2023

Привіт!
    Хочу і я прописати свою історію в компанії Феско. Працюю я з 2017 року( правда з перервою на декрет) Працювала МР, було тяжко спочатку, так як , досвіду в мерчендайзингу не було зовсім. Але моє бажання працювати було більше ніж всілякі труднощі. Багато не розуміла, СВ був в іншому місті, стажування ,як такого не було, показали мені клієнтів і все- далі сама вивчала, але з кожним днем і тижнем ставало все легше. Я не знала, що таке рекламація червона чи штраф. В мене їх не було, бо я завжди перечитувала стандарти та задачі. Бували жовті рекламації, але я їх виправляла і все було добре. Зарплату виплачували ,як і було прописано в маршрутному листі.
    Коли вийшла з декрету , запропонували посаду СВ. І вот я вже маю свою команду). Я намагаюся ,як можна детальніше надати людям інформацію, щоб мої мерчендайзери знали , як правильно працювати , розуміли стандарти і чули мене, мої задачі. Працюю так щоб не було якогось «закулісся». Попереджаю про можливі штрафи , пояснюю як потрібно працювати щоб їх не було.
    Територія була в мене не з найкращих, нові люди, багато вакансій. Але ,як кажуть , і чорна полоса закінчується. Проте, коли організувала свій штат людей ,з якими комфортно працювати, то і війна не страшна, це в прямому і переносному значенні. Тяжко було працювати- і без світла ,і з довгими тривогами, та обстрілами. Найважче було зимою. Треба було підтримати своїх людей , знайти правильні слова, щоб мої мерчендайзери знали, що можуть звернутися до мене по будь-якому питанню, навіть просто поговорити ,в будь якій час.
    І ті коментарі ,які я читаю нижче -обурюють. Стає смішно, бо ні один СВ, ніколи не буде ставитися до людини, яку хоче взяти на роботу погано, а буде допомогати та пояснювати.
    СВ ,які прийшли на роботу і не витримали ,відчув перші проблеми і негаразди ,ви опускали руки , що саме найпростіше . Може проблема в вас? У вашій наполегливості та витривалості? Знаю з власного досвіду, що тяжко навчати людей ,ще й недосвідчених в мерчендайзингу. Якщо вам не підходить робота, чи ви не бачите себе в цій компанії ,чи в сфері мерчендайзингу, так тоді ваше місце не в нашій компанії і ви себе ще не знайшли….

4. 18 мая 2023

Всім привіт).
    Я в компанії працюю понад п’ять років, різне бувало,і штрафи, і визнання, і догани ,і подяки. Все ,як в житті. Людська природа такова, що завжди негатив десь треба злити і хочу подякувати тим «негатівщикам»,що вказують на наші недопрацювання і ми стаємо краще, і дякую, що пішли від нас швиденько. Нам потрібні розумні, сильні, витривалі. Зараз в компанії неймовірна команда, яка працює в наскладніший воєнний період, ми разом пережили блекаути, затяжні тривоги і попри все даємо результат. Можливо, робота мерчендайзера і «так собі», але вона є!!! Ніхто ж не замислюється,як важко було відродити все і далі тримати рівень. Тому бажаю всім «негатівщикам», спочатку подивитись на себе, оцінити свої можливості та якості . І чекаємо в команду людей, позитивних поглядів, з якими можна Україну будувати))).

5. 12 марта 2023

Ещё добавлю лично от себя: пока я ходил через главный вход в сети «Метро» как мерчендайзер и меня на этом не приняли, мой супервайзер даже не ДОДУМАЛСЯ сделать разрешение, для того чтобы там «легально» работать. То есть представьте: вы заходите через вход для покупателей, работаете там как мерч, что-то переставляете, а супервайзер даже и не торопится! Ну и правильно, зачем же что-то делать когда можно просто спихнуть всё на мерча и порезать ему часть и из так мизерной зарплаты. Главное, чтобы СВ получил полную ставку! Он же у нас ЦАРЬ. И соглашаюсь с предыдущими авторами отзывов. Это просто нечеловеческое отношение к своим работникам. Проблемных ситуаций в месяц может произойти хоть до 10, когда вам может понабится один-два выходных, чтобы всё решить. Здесь это не катит. Если у вас будет больше 3 дней вы входных/больничных — готовьтесь!
    А отдельный привер хочу передать привет эйчару Наталье и СВ Мирославу! Такой быдлотусовки стоит ещё в Киеве поискать! Последний упомянутый оказывается из города Горловки оккупированной на данный момент сепарами из ДНР. Общается как подворотное быдло из росийской глубинки. ДАУНЕЦКИЙ. (не путать с донецкими). Сразу скажу: этого засранца надо бить! У молокососа ещё молоко на губах не высохло. Какое право имеет хамить в адрес своих подчинённых? Гомно! Никому не советую эту компанию!!!

6. 1 февраля 2023

Ну,що ж я також , на великий жаль попала в цю компанію. Була вакансія на не повну ставку. Я погодилась,але через деякий час понеслось . Години робочі збільшувалися , зарплатня також ,як і у всіх мала бути 10500 , але за весь час працюючи і розпинаючись ,я як виявлялось заробляла тільки від 5000 і до 6000 . По зп реальний лохотрон. Так,як виходячи не на повний робочий день, я хірячила весь робочий день. На проїзд мій супервайзер мені виділяв 300 грн. в місяць ? Маршрут складав так,що я витрачала на проїзд більше чим мені повертали. Але самим більшим шоком і неповагою стало ,те ,що коли в мене сталося горе,і мені довелося їхати в інше місто, і до речі це був вихідний день ,він мене задовбував ,що із-за мене не полить повну ставку . Тобто уявіть собі ситуацію , на дворі воєнний стан ,твого родича привозять з під Бахмута раненого в найближче місто ,ти зриваєшся летиш. Сутками не спиш, а твій супервайзер пише,що із-за тебе йому не закриють повну зп. Ти пояснюєш ситуацію, але в нього тільки одна відповідь зп. Він,не питає в якому стані людина, чи можливо ,як всі начальники підтримують і т.д . Ні,його хвилює лише повна зп. Так,що на всякий випадок напишу ім’я і Прізвище цього супервайзера , передасте йому ,що таким у***нам в нашій країні немає місця. (Олійник) І не раджу взагалі зв’язуватися з цим агентством . На***лово ще то .

7. 5 августа 2022

Вітаю. В даній компанії я працював трохи більше ніж рік тому на посаді супервайзера, але події в середині компанії мене не оминали до останніх днів, тож внутрішню кухню в компанії я знаю досить непогано. Читаючи деякі коментарі можна подумати, що половина з них — брехня, аби попсувати компанії репутацію, але майже всі відповідають дійсності. Інформація по з/п теж реальна (принаймні була дійсною до війни с руснею).
    Найкращий відгук, який описує всю роботу в компанії залишив Іван Бондарчук нижче, раджу почитати.
    Що хотілось би додати від себе:
    1. Низький рівень зп у мерчендайзерів та зависокі штрафи для них.
    2. Відсутність корпоративної етики, як такої.
    3. Кожен відділ працює сам на себе. В компанії немає розуміння, що головна задача — отримати прибуток за роботу, натомість навпаки — відділи працюють проти одне одного, хто б що не казав.
    4. Неправильна постановка роботи відділу по роботі з клієнтами. Мабуть найлегша робота в компанії це МПК, мізків взагалі не треба. Замість того щоб «прикривати» відділ мерчендайзингу вони активно штрафують мерчендайзерів, чим знижують і без того низький рівень з/п., за будь-яке зауваження від клієнту. Мабуть компанія хоче займатись благодійністю, не знаю.
    5. Підбір клієнтів. Беруть все що пропонують від буд. інструментів до підгузків та продуків дит. харчування. Розуміння складності і проблематики, коли такі різні клієнти — відсутнє взагалі.
    6. Моє звільнення. Так вийшло, що в мене була об’єктивно найгірша територія з усього Києва та області. За 3-4 останні роки я був 7м супервайзером, і знаю лише одного, хто протримався довше. Допомагав команді, навіть їздив у відрядження у Дніпро, аби допомогти компанії. Жодних відповідних привілегій чи допомоги від колег у мене не було. Вийшло так, що в з 10-12 осіб штату в мене лишилось 8. Закривати територію, підбирати нових мр мені доводилось самому. Окрім цього у мене ще був мій об’єм повноважень, які я мав виконувати (перевіряти звіти, робити маршрути і т.п). Очевидно, що коли ти перекриваєш 4 маршрути, якість роботи падає. Але чи то через низьку якість роботи на території, чи через скаргу клієнта (ніхто так і не пояснив) мене звільнили нібито одним днем, але змусили 2 тижні допрацьвувати мерчендайзером.
    Яке може бути відношення до такої компанії і колетиву, думаю, ви здогадуєтесь.

8. 5 августа 2022

@Гость, Вітаю. Читаючи коментар хочу передати привіт відділу по роботі з клієнтами і Андрію Рибченку зокрема, що залишив цей комент, а також внести трохи ясності: По-перше, так, іноді буває неможливо зробити роботу відповідно до стандартів клієнта. Таких ситуацій за місяць може набігти до сотні і це підтвердить будь-який СВ. Наприклад: ЛПР отримав бабки від конкурента і забороняє робити викладку по стандарту клієнта чи планограмі; або планограма не відповідає довжині полиць та не все вдається розмістити правильно. Є й більш скадні випадки, але інтелекту МПК цієї компанії не вистачить, щоб зрозуміти суть. Зате штрафувати мерчів вони вміють, так шо ті не отримують 20 відсотків зп ЧЕРЕЗ ОДИН С**НИЙ ВІЗИТ НА ПІВ ГОДИНИ. По-друге, так, мерчі здебільшого працюють 6 днів на тиждень, супервайзери теж 6, але вам того не зрозуміти. З приводу червоних рекламацій: ЧЕРЕЗ ОДИН С**НИЙ ВІЗИТ НА ПІВ ГОДИНИ ви позбавляєте 20% з/п живу людину. Для вас це лише «економічний процес», а те, що хтось недозаробить вас взагалі не хвилює. Взагалі відділ МПК у компанії самий немічний, серйозно. Менеджери даної компанії лише контролюють виконання замовлення і оплату. У будь-якій спірній ситуації вони стануть на бік клієнта і оштрафують СВ чи мерча, ХОЧА ВАМ ГРОШІ ЗА РОБОТУ ПЛАТИТЬ ФЕСКО. Невже так складно працювати для збереження коштів у компанії ? Чи вас так навчив співвласник компанії який був головою цього відділу ? По-третє, зп для мр навіть не середина ринку, а скоріше низ. До того ж з такими штрафними санкціями штрафують майже половину штату, якщо не більше. Ну і найголовніше: якщо ти пишеш, що такий чудовий колектив і всі друзі, то навіщо далі відкрито поливаєш брудом ? Який Горбалізм ?. Ну, якщо ти неосвідчена мавпа, яка не вміє «обробляти» клієнта, то й не дивно що ти нічого не чув про корпоративну етику.

9. 3 июля 2022

Шановний власний попереднього коментаря! Компанія своїх героїв повинна знати в обличчя та на ім’я, не варто приховуватися під гостем!

«Для того, щоб заробляти — треба ПРАЦЮВАТИ» Згоден на 100%, і більшість персоналу за таким принципом живуть, але є і ті які полюбляють легких грошей.

Звичайно круто що ФЕСКО «очистилось», від людей які були рушієм процесу, але прикро, що залишилось лицемірство та плітки.

Про свій досвід хочу сказати коротко. Я працював і отримував задоволення, зустрів нових друзів, втілював ідеї, віддавав дні й ночі улюбленій роботі, тому що сам того хотів. Тут я хочу подякувати колегам які завжди готові були ЩИРО допомогти, друзям які підтримували в часи коли я не бачив по переду світла, своїй команді яка пліч-о-пліч залишалася зі мою і кожному хто віддано робив свою роботу.

Але як помітно зі звернення гостя, не все так чудово, та дружньо як хотілося б. І наявність, або відсутність двох людей тому не причина.

Люди будьте добріші, вчіться розлучатися зі своїми негативними емоціями.
    Навчіться вірити в справжню дружбу

10. 13 июня 2022

Так «цікаво» читати відгуки від колишніх співробітників, які нічого не робили і навіть не хотіли зрозуміти як що працює в компанії, а тепер пишуть [вырезано]-відгуки яка компанія дно. Отже, завіса! Пояснюю.
    По-перше, для того щоб заробляти — треба ПРАЦЮВАТИ. Уявляєте? Так так, працювати. Якщо в очі не довбитись а знати де знаходиться кнопочка стандарти і вміти читати — проблем не буде. Знаєш стандарти — виконуєш їх на ТТ — отримуєш повну ЗП. Складно?)) Ну , мабуть, коли думаєш що тобі всі повинні а ті нікому і нічого, то так, складно.
    По-друге, кхм, Господа Святі Люди, а ви взагалі знаєте, що таке економічні процеси і як вони проходять? Мені ДИВНО, мені просто ДИВНО як ВИ «святі люди що працюють безперестану 24/7» (читати «кладуть великий хєр на роботу і вміють тільки обурюватись») скаржитесь на те, що за червоні рекламації вам не платять. Ви це зараз серйозно? Якщо ваш візит не зарахован, бо ви болт клали на ті кляті стандарти і нічого не виправили, то нахіба клієнтам оплачувати цей візит? Ще раз : ЯКЩО ВИ НЕ ПРАЦЮЄТЕ, ВАМ ПЛАТИТИ НЕ БУДУТЬ. І, до речі, відкрию вам тайну : так в усіх компаніях, не тільки в Феско.
    Ну і по-третє. ЗП середня на ринку, не можу не погодитись. Але колектив неймовірний. Керівники всіх відділів,їх працівники. Тут всі друзі. Якщо ти того хочеш и поділяєш ці цінності. Особливо коли Феско очистилось від чорноротої ескортниці і її підлизуна, що започаткував Горбалізм у відділі мерчандайзингу.

Феско, ало, ви круті. А невдоволені мерчандайзери завжди будуть, бо завжди знайдуться люди які хочуть мати все але не хочуть для цього щось робити. Але, ну так, чисто між нами, Феско, підняти зп не завадило би)

11. 14 апреля 2022

Несколько лет работала, было конечно всякое, но необходимость такой работы, с свободным графиком более менее, преобладала над всеми минусами. Это жлобы конечно, если делать работу на совесть, то зарплата в мерча не 7-8 тысяч должна быть,а все 12-15. Очень много клиентов, требований информации. Но,все тут хорошо умеют обманывать, компания клиентов, работников просто на отлично. Ну и мерчи могли себе позволить маневры, супервайзеры вообще реально имели плюс значительный к зарплате, делали себе подставные ставки, где просто пришли пофоткали, сдали отчёт и получили денежку, это тебе не товар на складе искать… Ну такое. Но когда за февраль мерчам недоплатили по 3 тысячи плюс минус, кому как, но это 30-40 процентов от зарплаты, мотивируя это типа недоработанных 3 дня, минус бонусы… Девочки и мальчики вы офанарели(сдесь должна быть нецензурная лексика)!!! Разве это наша вина? Месяц почти отработан, люди работу потеряли. В людей семьи. А вы свалили, жили на нашы деньги, ведь должен же был на февраль быть бюджет на зарплаты и не вешайте людям лапшу. Вы за февраль только сейчас доплачиваете копейки. Даже если верить вам, то были вы людьми, вы же молчите, пока в чатах не начинается кипиш, где деньги. Клиенты, ищите себе другую компанию для сотрудничества!

12. 20 февраля 2022

Ну что ж … Начиналось всё хорошо, первые две недели никто не дёргал, рекламаций не было, задачи чётко по сути . А потооом….как начались ни с того рекламации , по 5 штук в день , и такие [вырезано] , по другому сказать не могу. Как закрыть точку или район не свой , то пожалуйста, просят , обещают плюс к зп, а по сути никакого плюса — одни минусы якобы за невыполнение задач , рекламации , которые исправляешь , а их всеровно ставят красными ( не выполнеными ) , качество и тд. А когда доходит к вопросу по зп , то всё…куча отмазок , и даже ставку не платят. Сколько работала , не получала ставку (10000грн ставка ) . А как уволилась , то выпрашивала что бы зп выплатили , ха несчастные 2 недели — это смешно . И супервайзер Сергей ни в что не считает мерчендайзеров , и глупо манипулирует ими , когда нужна помощь — морозит , когда нужна зп — морозит !!

13. 5 февраля 2022

@ Співробітник , що тобі пообіцяли за гарний комент ?

14. 5 февраля 2022

@ Співробітник , Вам є над чим працювати ! Як взагалі така гнила контора ще працює ? Ви на*обуєте людей і використовуєте ті гроші на ліки шолі? Просто причину «не виплат» я не розумію! З обіцянної суми — заплатили 1/4! І то, зробили, «одолженіє»! Люди, реально, пожалійте свій час, свої нерви і кошти, яких в повному обсязі ви не побачите ! А потім супервайзери і регіональні возмущаються, що мерчі Вас не слухають ! Робочий день до 18? Ха? Можно в час — два бути вже дома ! Програма легко «переводить години назад і вперед». Користуйтеся, Мерчі)))) а якщо ви несчасні тут працюєте — все, крім жалості до вас я не відчуваю! За таку смішну зп — будувати «великі плани» і працювати на дядю! О ще забув за одеську * головного менеджера. Жіночка, зі своїми трєбованіями — можеш сходити лише до туалєту ! Тепер розумію, куди мої «штрафні» гроші діваються ! *******! Коли супервайзер її показав — хай Бог милує

15. 5 февраля 2022

@ Співробітник , слишком много на себя берёте ! Лучшие в Украине ? Ору. Г*внокантора, которая на*бует, имеет завышенные требования! Стыдоба, к Вам люди не хотят идти работать. При чем тут конкуренты? Качество услуг ? Пришёл — поправил и ушёл ! Вот как учат!

16. 4 февраля 2022

Отпуска как такового нет! 7 дней в год! Заболел — больничный не оплачивают! Болеешь свыше 7 дней — уволят, так как им такие сотрудники не нужны!

И не пишите как тут супер! У меня куча доводов против вас !

17. 4 февраля 2022

Опоздал на работу — штраф ! Не исправил рекламацию — штраф! Это смешно просто.

18. 3 февраля 2022

Працюю в компанії більше року, проблем із зарплатою не було. Завжди все вчасно і те що заробив. Да робота не з легких, багато клієнтів. Супервайзер адекватний, завжди допоможе і порадить. Мене влаштовує.

19. 29 января 2022

Робота нормальна.Працюю вже 6 місяців.Про всі нюанси попереджають при стажувані.Керівництво привітне і завжди допомагає.

20. 28 января 2022

Знаєте, на кожній роботі потрібно працювати, на голову саме нічого не падає. Хто працює той має. Мене влаштовує робота. Особливо супервайзер. Бо ми всі люди. І всяке трапляється в житті.

21. 7 января 2022

@ Співробітник , Забавно слышать это от тех, кто использует программы по привлечению мерчендайзеров, которые нагло сворованы из других контор. Например, «Приведи друга», которую «отдолжили» у СКЮ. Многие негативные комментарии, указанные ниже — правда, и вы сами прекрасно об этом знаете. Рекомендую почитать ниже отзыв Вани Бондарчука, который добросовестно отпахал 3 года на вашем «Лидере совместного мерчендайзинга». Когда все аналогичные организации сидят дома — мерчи вкалывают даже на Рождество полный рабочий день, это нормально ?

22. 25 декабря 2021

@ Анна , Если ты не чего не понимаешь в работе это не проблема Кати и Лены , заместь тебя никто пережовывать и работать не будет , то что ты переходишь на личности это нужно усомнится в твоей личности , обидели девочку взрослые самодостаточные люди себя так не ведут, я работаю с данным супервайзером Катя очень хороший человек она всегда мне помогает и нашему коллективу, как и ты я устраивалась в фирму ничего не зная, но мне как то хватило мозгов понять суть работы, я работаю в фирме уже 4 месяца и не каких проблем не было ЗП получаю и даже с премией поэтому дорогая прежде чем кого-то оскорблять посмотри на себя , хотя судя по отзыву ты явно ничего из себя не представляешь …

23. 23 декабря 2021

Супервайзеры Лена и Катя с Кривого рога [вырезано]! Это видно как по их уровню развития, так и по внешнему виду. Умалчивают информацию, закрывают рот, на конкретные прямые вопросы реагируют неадекватно, Катя супервайзер при встрече обращалась как со скотом или рабом, разговаривает как зечка практически постоянно. А, и да, вы хотели получить зарплату? Забудьте! Потому что эти недоделанные руководители не вернули даже СВОИХ денег, потраченных на проезд. При увольнении по своему желанию когда я все о них поняла потребовали вернуть гарантийное письмо, наверно сразу засуетились чтоб оно в милицию не пошло :D Кроме этого отзыва я не буду им не мстить, ни спрашивать что-то с них, потому что мне кажется при том печальном зрелище, которое есть у них такой отзыв будет еще далеко не один, а в жизни таких людей ничего хорошего не ждет как в работе, так и в личной жизни и в семье. Нормальные люди подобный контингент обходят стороной, семей с такими никто строить не будет, а к детям этих ** боже сбавь подпускать, их со взрослыми людьми несет как наркоманок, а с маленькими детьми тем более! Там счастья и так нету и не будет. Так что всем кто пострадал от их махинаций искренне советую простить, а тем кто не дошел до работы в этой компании — лучше сверните обратно, тут кидают на деньги и ужасно обращаются(хотя поначалу делают вид что хорошо). Всем добра и света(кроме них)!!!

24. 25 ноября 2021

Ооо, відразу видно, як активізувалися конкуренти перед договірною компанією на наступний рік))) Друзі, зосередьтеся краще на наданні якісних послуг для своїх клієнтів, а не на створенні брудних відгуків. Ми знаємо, що вам є над чим працювати.
    ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!»

25. 23 ноября 2021

Тупо розводняк, деньги не заплатили, руководство не адекватное, кароче не связывайтесь с ними.

26. 22 ноября 2021

Якщо у тебе є вільний час, кошти, нервова система в порядку і просто скучно жити — ТОБІ СЮДИ! Ця кантора забере усе. Задарма відпрацюєш, не заплатить і ще винним зроблять. Буцімто сам винен! Не керівник не показав і не навчив — а це ти дурний і рукожрпий! Мав сам всьому навчитись. Не раджу зв’язуватися!

27. 22 ноября 2021

Первый раз встречаюсь с таким пофигизмом со стороны компании!
    Пришла на собеседование, от них ни слова ни пол слова о работе, такое чувство что женщина которая проводила собеседование , первый раз этим занималась. На или вопросы отвечала : по ходу работы узнаете. В смысле ?
    Первый день меня не пускали в магазин, я пока дозвонилась , дописалась до менеджеров ( кураторов ) не знаю как их назвать, прошло пол дня, да ещё мне выговор сделали, мол я не умею договариваться с людьми. Але???!!!! Это моя обязанность выпрашивать чтобы меня работать пустили ?
    Спустя пару дней менеджер перестала выходить на связь, я не понимала что происходит, каким-то образом я дозвонилась в Киев в офис, и узнала что я вообще нигде не числюсь меня нету ни в одной базе, я вообще левый человек . Это при том что мне выслали контракт .
    Послали меня да и ещё ни копейки не отдали за потраченное мною время!
    Сервис дно! Далеко вы с таким отношением к людям не уедете ! Сегодня плохой отзыв а завтра у вас будут все возможные проверки и инспекции !
    Удачи !

1. 5 октября 2019

Этот отзыв и о Феско и для тех, кто думает: «идти работать мерчендайзером или нет».

Что такое «мерчендайзинг» представление имела, с маленьким ребенком пока не было возможности выйти на «полный день» на привычную для себя, работу.
    Вот и решила что за 7500 грн, 4-5 часов в день): неплохая подработка + движение, все-таки. Ну а если все класс без ошибок за месяц, еще и бонус 10% и компенсация за проезд 200 грн.

Первое впечатление о фирме сложилось очень хорошее, стажировка и подписание Договора-все произошло быстро. А вот все «за» и «против».
    Плюсы:
    — супервайзер Таня! Она просто крутая и классная, помогает, решает все вопросы. Человеческое отношение да и вообще!
    — четко поставленный маршрут;
    — доступные приложения для работы.
    Ну а теперь минусы:

— аналитики ставят рекламации по поводу и без; да, можно испоавить, но все же…
    — задач и поручений ежедневно становятся все больше;
    — компенсации на проезд в размере 200 грн — хватит только на 8-9 рабочих дней.
    — у Феско Договора с крупными торговыми точками (далее ТТ), поэтому кроме своих клиентов, ты должен «отпахать» на сам магазин. Если ты хорошо работаешь на ТТ, все сотрудники магазина начинают тебя буквально «пасти» . И потом происходит следующее: на большой ТТ у тебя около 12ти Клиентов, которые находяться в 8ми разных отделах и по Договору, ежедневно, на ТТ ты должен отработать 4 часа. Итак, эксперты отделов, менеджера или продавцы, желая получить твою рабочую «халявную» силу подходят не с просьбами в помощи с выкладкой товара, к которому ты не имеешь никакого отношения, а с «разборками» и угрозами! Устраивают скандалы, матерщина, эмоции — клиенты ходят, смотрят…сгладить углы даже договариваясь — невозможно. Не хочу никого обидеть, но в погоне за бесплатным «рабом», тоесть тобой, продавец или эксперт в культурной,скажем так «фирме», превращается в ярую базарную тетку с лексином рецидивиста после трех сроков… Как она после такого представляет дальшейшее сотрудничество — вопрос.
    Итак, дорогие читатели: на точке должен отработать 4 часа, но отделов 8 и каждый с угрозами орет о том, что минимум час в его отделе ты обязан выполнять приказы ЕЖЕДНЕВНО, а не только в день отчета по определенному Клиенту.
    — на других ТТ продавцы: «некогда», «не знаю», «мне по барабану». Никому ничего не нужно. На точке даже если и по другому Клиенту, обходишь и поддерживаешь порядок на всех, потому что если узнали что появился «мерч», ВСЕ! Товар вывозить со склада если на полках он отсутствует, НИКТО уже НИКОГДА не будет! Так же как и замена ценников, наличие подложек, выкладка на торец — все, это все Вы! Вы раб не Феско, а Вашей ТТ!
    — «мерч» на ТТ — это НИКТО! Низшая из ланок. По сравнению с тобой, уборщик — намного выше и уважительней.
    Отношение сотрудников ТТ неуважительное! Гнустное! Грубое! Хамское! Все тебе «тыкают», ведут и разговаривают с тобой так, будто ты щенок с помойки, забежавший в магазин украсть колбаски! И это без преувеличений! На одной ТТ найдется только один человек, который будет относится к тебе как к человеку. Ну а если ты вырос в культурной семье, развивался в культургом обществе, имеешь хорошее образование, грамотен и воспитан, и обязанзан всяческими способами, кроме физического труда отстаивать и нормальное отношение к себе и отталкивать ежедневный негатив, и непросто по причине, а вот потому что ты какой-то «мерч» , то это просто не ТВОЕ!
    И вот, в день работы более 8ми часов ( без учета передвижения между ТТ), негатив на ТТ, множество дополнительных задач, нескончаемые рекламации за 7500 гр, и это в лучшем случае — это того никак не стоит! Если ищите неполную занятость или подработку — это не мерчендайзинг! Как работа? Это несправедливая оплата за этот труд и нервы!
    Меня хватило на две недели.
    Я очень сильно заболела, да и психологическое состояние — желает лучшего.
    Я хотела заработать немного на «необязательные» траты, а заработала бронхит и нервный срыв.
    Я не из «слабеньких», просто с культурным человеком развязывать конфликт или сотрудничать — проще, чем с людьми, для которых «субардинация», человечность и здравый смысл — незнакомые слова.

2. 16 апреля 2016

Расскажу и я свою историю в этой компании. Это была моя первая работа, у меня не было опыта но было большое желание работать и зарабатывать! Все получалось, и я была этому рада. В компании проходили Соцсоревнования с призами (проходили опросы, проверяли качество работ), сейчас вы скажете «Та ну», но я пример того что такое бывает, спустя 4 месяца работы я вошла в 10 лучших МР Украины, был розыгрыш Смартфона, и в конце декабре 2014 года я его выиграла, получила телефон по почте и на данный момент тоже им пользуюсь)). Начался новый рабочий год. Соревнование на лучшее выполнение работ продолжалось, раз в квартал те кто старался получали премию 1000 грн., и +20% к зарплате как бонус каждый месяц. В этом году на кону стояло 2 вида путевок на двоих и 2 вида развлекательных дней… и вот прошел год, я очень старалась, выполняла свою роботу качественно, меня поддерживали, у меня был чудесный супервайзер, за что ему спасибо!!! В этом году я уже добилась большего результата, выбирали одного лучшего мерчендайзера и я им стала. Я стала лучшим мерчендайзером Украины, получила диплом, и приглашения на вручения призов, была лотерея, и Я ВЫИГРАЛА ЗАГРАНИЧНУЮ ПУТЕВКУ НА ДВОИХ, это звучит как сказка, но это так!!! Спустя 3 месяца дальнейшей работы, меня повысили и сейчас я супервайзер, я пример того что даже человек без опыта но с огромной верой в себя, и желанием работать может добиться всего!! Меня удивляют те люди которые только и говорят что-то плохое, даже до конца не сделав ничего. Я считаю эту фирму отличным местом роботы, з/п выплачиваю, руководители лояльны и всегда готовы помочь, также есть возможность карьерного роста. Пробуйте, делайте,а не придумывайте причины. , ведь все мы люди и все в наших руках!!!

Мерчандайзер 1
Мерчендайзер 12
Супервайзер 2

Добавьте зарплату в компании Fesko merchandising

Добавить отзыв о работодателе Fesko merchandising

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Fesko merchandising?