Группа компаний Автострада

Группа компаний Автострада

location_on
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Отзывы о работе в Группа компаний Автострада, зарплаты, вакансии

1 2 3 4
  1. Гость
    5 Апр 2026

    Куми ,свати , брати і подруги , усі один з одним а якщо з вулиці когось і взяли ,то на його усе зкидують.

  2. Олександр
    3 Апр 2026

    @ Гость , Які гроші і хто краде? Це ж відфрезерований матеріал, його більше ніде не використовують, ну хіба що узбіччя підсипають. Дорожники можуть його використовувати як хочуть. Ну зробили людям добро, посипали їм провулки, не розносьте зраду

  3. Гость
    1 Апр 2026

    Проізжаючи по Барському шосе, після ремонту доріг Автострадою, можна побачити усі провулки всипані знятим асфальтом. Крадуть кошти !!!!

  4. Любов
    27 Мар 2026

    Водій вашого автобуса КА 3514 СХ паркується при вході в наш магазин. На зауваження і прохання відʼїхати грубить. Хоча в парі метрів є великий паркувальний майданчик. Прошу керівництво відреагувати і навчити вашого водія правилам паркування.

  5. Гость
    23 Мар 2026

    @ Гость , це неправда, не було такого ніколи і не буде точно, не вірте чуткам різним, бо говорять що попало

  6. Гость
    21 Мар 2026

    Помічник керівника на імʼя Інеса, яку нещодавно призначили наче на вищу посаду після звільнення минулого директора і яка зараз представляється першим заступником генерального директора і є з її слів дуже близькою до нього людиною. Прошу зверніть особливу увагу на поведінку та розповсюдження інформації.Перепитайте в обох офісах компанії щодо того, які надаються нею вказівки і яка інформація нею передається в якості конфіденційної і постійно розкривається на широкий загал.Хизування тим, що вона обслуговувала зустріч міністров в кабінеті у керівництва, кого вона проводить в кабінет генерального директора, і що вона дуже у близьких відносинах з генеральним директором, виконує його особисті доручення, їй дуже довіряють. Постійне озвучування нею інформації, що вона особисто має дуже близьки відносини з начальником безпеки Смірновим і що може якщо потрібно повирішувати певні питання за
    наявності проблем з керівництвом і щоб до неї звертались і вона по вирішує через Смірнова, оскільки з ним дуже близька. Після призначення надає вказівки офісменеджерам в Вінниці на миття кухні і туалетів. Розповсюджує інформацію про розмір своєї заробтної плати в 50 тисяч гривень на весь офіс, яку їй платять в Києві, чим демотивує весь персонал в Вінниці. Постійне підкреслюванні що вона особливо уповноважена генеральним директором і її мають неухильно слухатись всі, незалежно від посади, повна відсутність субординації і що її слова це слова особисто власника компанії і все потрібно негайно виконувати що вона скаже.
    І як після цього офіс менеджери почувши вказівки і її зарплату понаписували заяви на звільнення з неможливістю з нею працювати і відмови виконувати її вказівки на миття туалетів.
    Останній її приїзд у службове відрядження в вінницю і про його наслідки і фінал екскурсій писати не буду бо рука не піднімається, хоча цю мʼяко кажучи «непрофесійність» ви можете перевірити по її словам, поліграфу чи просто опитаючи деяких працівників.
    Цю інформацію вона просто не закриваючи рота розказує постійно намагаючись підкреслити свою значимість, посилаючись на наявність доручень генерального директора і близькість до нього чим сама дискредитує не стільки себе, скільки вище керівництво компанії діючи від його імені і представляючись людиною генерального директора. Прошу розглянути звернення, довести до відома особисто генерального директора щоб не прийшлось писати йому особисто на сторінку в фейсбуці, провести перевірку інформації для прийняття рішень та припинення дискредитації.

  7. Гость
    20 Мар 2026

    Доброго дня, хотів би запитати у Вас чи це правда ,що з 1-го будуть з відрядних вираховувати на харчування?

  8. Гость
    18 Мар 2026

    @ Гость , я на об’єкті і скажу чесно такого як написано, я не бачив. На кухнях у нас чисто, дівчата постійно прибирають і нормально готують. Їжа звичайна, домашня, і видно, що вони стараються.Якщо хтось сідає їсти з брудними руками то це вже питання до самої людини, ми всі дорослі й маємо самі за собою слідкувати

  9. Гость
    15 Мар 2026

    Харчування на об’єктах жах!
    Постійна антисанітарія на кухнях!
    Працівники взагалі не миють руки,а повари їм нічого не кажуть!
    Головне заробити грошей на працівниках!
    Зверніть увагу на харчування!

  10. Гость
    12 Мар 2026

    Будьте осторожны! ТОВ»ГК»Автострада» не увольняет, а сливает неуместных работников в ТЦК! Блокируют увольнение!

  11. Гость
    11 Мар 2026

    Замкнуте коло! Змусили написати заяву на звільнення за згодою сторін Жежера А.В. Після майже тижня зателефонували з відділу кадрів і сказали що заява на звільнення не погоджена керівництвом компанії. До кого не звертайся ні хто не за що не відповідає! Сам Жежера А.В.відмовляється щось робити, і взагалі не відповідає на дзвінки. Вже майже місяць не можуть звільнити. І ніхто нічого не робить для цього. Керівництву компанії на працівників зовсім наплювати. Виконробів ні за що не рахують. Повний ігнор збоку відділу кадрів, керівника за направленням і т.д.

  12. Гость
    1 Мар 2026

    Зарплата водієм в січні 2026 року недотягує 1200 гр в день. На рівні 2020 року. Далі буде дуже, люди тримаються із-за бронювання.

  13. Гость
    26 Фев 2026

    Это дно.. Шарага принимает людей по корочкам , а после прохождения медкомиссии заявляют о том что они работать будут разнорабочими на лопате и ломе! При оформлении отдел кадров отвечает по 3 дня , игнорирует обращения скидывают друг на друга в плане ,, пишите своему начальнику » а начальник говорит пишите нр менеджеру .Оформление проходит долго.Начальник участка может обматьерить вас по телефону , будьте готовы к этому .
    В общем работа физически очень трудная .Я много мест работы имел .Около 20ти .То тут не присядешь .Если сел пару раз за день и на второй день сел опять также .Сразу доложат и уволят быстро.Садиться нельзя нигде чтоб отдохнуть 5 мин .За это они увольняют. По 5 часов без перекуров и обогрева в мороз будете работать на улице с ломом в руках .В лучшем случае при морозе -7 вам дадут 1 раз за 5 часов до обеда прийти попить чай и погреться.В худшем с 7.15ти до 12.00 работаете , потом с 13.30ти до 18.30 работаэте на улице на морозе без перерыва и зарплатой в 28000 грн .

  14. Працівник
    18 Фев 2026

    Обманювати на гроші для цієї фірми — норма. Коли влаштовується, обіцяли зп біля 1700, по факту платять по 1500 в день, за січень 26року відрядні взагалі не виплатили отже вийшло взагалі близько 1000грн(в день), зп виходить на рівні 16-17 тисяч ‘. Умови проживання жахіття, вуличні туалети чистять не завжди, «сталактіти» з *** в туалетах — не кадри з постапокалістичного кіно, а реальність.

  15. Гость
    17 Фев 2026

    Електрики автостради відділок м 2 над оплатили по 7 000 тисяч гривень реакція начальства щось не подобається уволнайтесь

  16. Гость
    16 Фев 2026

    Постоянне кидалово в зарплаті,лінійні механіки практично зовсім нічого нехотят робити техніка в критичному стані а якщо щось їм говориш то починають погрожувати або просто від тебе позбовляються

  17. Гость
    16 Фев 2026

    За січень 2026року незаплатили практично усім участкам зарплату на 25% але бухгалтерія отримала всю зарплату

  18. Група компаній Autostrada
    3 Фев 2026

    Дякуємо за ваш відгук і увагу до питання безпеки праці в Autostrada.

    Ми серйозно ставимося до коментарів щодо організації охорони праці, адже безпека кожного працівника — наш пріоритет. Якщо у вас є конкретні зауваження щодо роботи служби охорони праці чи поведінки конкретних працівників, ми будемо вдячні за детальніший зворотний зв’язок на [email protected]. Це допоможе нам оперативно розглянути ситуацію та вжити необхідних заходів.

  19. Вітя
    2 Фев 2026

    Вітаю
    Щодо робити охорони праці у Автостради
    Є начальник який тільки командує і більше нічого не робить!
    Йому взагалі байдуже на працівників
    Одним слово Командир!!!
    До охорони праці взагалі відношення немає

  20. Група компаній Autostrada
    18 Янв 2026

    Дякуємо за відгук і за те, що поділилися власним досвідом. Нам справді прикро це читати, адже Autostrada — велика компанія, і досвід роботи може відрізнятися залежно від підрозділу, команди чи проєкту.

    Ми не ідеальні й не заперечуємо, що в роботі можуть виникати складні ситуації, особливо з огляду на масштаби компанії та умови війни. Водночас ми постійно працюємо над покращенням внутрішніх процесів, комунікації та умов праці для команди.

    Для нас важливий чесний і конструктивний зворотний зв’язок. Якщо маєте змогу, будемо вдячні, якщо напишете більш детально на [email protected] — це допоможе нам розібратися в ситуації та зробити висновки. Бажаємо вам успіхів надалі.

  21. Гость
    18 Янв 2026

    Підтверджую кожне негативне слово, сам працював в автостраді, не звичайним робітником і знаю що відношення до працівників в основному погане…
    Кожному хто розглядає як варіант піти на роботу в автостраду раджу дуже дуже добре обдумати чи варто таке робити! Звільнився, перехрестився…

  22. Гость
    25 Дек 2025

    @ Гость , та наче ще у вересні, наскільки мені відомо. там декілька ейчарів, тому може щось наплутала, хоча пам’ятаю що говорили саме за неї

  23. Гость
    23 Дек 2025

    @ Гость , ніяк не вгомонится, замість того щоб дати пояснення своїм діям, то він шукає винних в тому що його викрили.

  24. Група компаній Autostrada
    19 Дек 2025

    Дякуємо за зворотний зв’язок. Компанія серйозно стурбована інформацією, викладеною у відгуку щодо Юрія Барана, та не підтримує жодних дій, що суперечать трудовому законодавству або внутрішній політиці Autostrada. Наразі проводиться внутрішня перевірка зазначених обставин. Для детального та об’єктивного розгляду подібних ситуацій рекомендуємо користуватися офіційними каналами звернень компанії.

  25. Гость
    19 Дек 2025

    ось сам скрін шот стосовно попереднього відгуку щодо незаконного примусу до звільнення та погроз розбронюванням

  26. Гость
    19 Дек 2025

    Повідомляю про факти грубого порушення трудового законодавства та зловживання службовим становищем з боку Барана Юрія Васильовича, що підтверджується скріншотом службової переписки.

    У повідомленні працівникам було прямо висунуто вимогу:

    подати заяви на звільнення «без числа» до 26.12.2025
    у разі невиконання — з 29.12 буде розпочато «розбронювання»
    з окремим наголосом «Я не жартую»

    Зазначені дії мають всі ознаки:

    примусу до звільнення, що прямо заборонено КЗпП України;

    психологічного тиску та погроз;

    зловживання механізмом бронювання як інструментом залякування;

    створення атмосфери страху та залежності працівників.

    Заява на звільнення «без числа» є юридично нікчемною практикою, що використовується виключно для подальших маніпуляцій та позбавлення працівників правового захисту.
    Погрози розбронюванням без індивідуальних законних підстав можуть свідчити про перевищення повноважень та особисту відповідальність посадової особи.

    Наголошую:
    звільнення — виключно добровільне волевиявлення працівника;

    будь-який примус, шантаж або погрози тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну та потенційно кримінальну відповідальність;

    подібні дії можуть стати предметом перевірки Держпраці, правоохоронних органів та військових адміністрацій.

    Це повідомлення розміщується:

    з метою офіційної фіксації факту порушень;

    як попередження про персональну відповідальність осіб, які допускають або покривають такі дії;

    як сигнал, що ситуація вже задокументована та може бути використана в подальших зверненнях до контролюючих органів.

    Скріншот переписки додається як доказ.

  27. Гость
    1 Дек 2025

    @ Гость , Коли це її звільнили?
    Олександра приємна дівчина, згоден але Ольга старша за посадою і за досвідом

  28. Гость
    24 Окт 2025

    Домашін супер прораб поле Бровари непопадайте к нему пожалеете *** полная вечно пугает как пугало на огороде табель некогда не показивает постоянно *** такое ощущение сто он царь поля а на самом деле *** редкий сто раз подумайте еслі предложат поле Бровари!!!!!!

  29. Гость
    23 Окт 2025

    Як попасти на вахту? Цікавить арматурщик або на слесарку і монтаж. Як по оплаті? Бронь дають коли? По проживанню умови які?

  30. Гость
    20 Окт 2025

    *** редкий постоянно пугает зарплатой *** какуюто городи т *** редкий говорит одно делает другое на робочих вообще побарабану я никому не советую работать у Домашніх поле Бровари и постоянно *** какой то бред видумивает если ктото услишет такую фамилию подумайте сто раз ще раз повторяю *** редкий

  31. Сергій
    6 Окт 2025

    @ Гость , Доброго дня. У нас на дільниці такого небуло ніколи, вперше чую! Я арматурщик тому стою тільки на арматурі, на лопату не відправляли НІКОЛИ

  32. Гость
    3 Окт 2025

    @ Марина , Ольгу вже звільнили. Наразі в них нова HR Олександра. Вислухала уважно про досвід, пройшлися по кейсам з мого попереднього місця роботи. Приємна людина, а як спеціаліст залишила гарні враження. Допомагає мені проходити адаптацію в колективі

  33. May
    22 Авг 2025

    @ Марина ,
    Благодарю за отзыв, у меня с Ольгой возникла непонятная ситуацияещё на этапе первого телефонного контакта которая навела на мысль о крайней степени непрофессионализма сотрудника. Решила поискать информацию о компании. Спасибо, что развеяли мои сомнения в собственной оценке происходящего). Удачи Вам в поиске достойного работодателя!

  34. Міша
    24 Июл 2025

    Добрий вечір.
    У компанії є обʼєкт., в Броварах!
    На цьому обʼєкті працівники служби безпеки роблять що хочуть, також *** своє керівництво, щодо пʼяних, щодо роботи по обʼєкту.
    Особливо стосується сторожа Олександра!
    Балакає одне! а робить зовсім інше!
    Мабуть керівництво це влаштовує!
    Але для всіх хороший!

  35. Гость
    14 Июл 2025

    Хочу застерегти тих людей які мають бажання працювати на даному підприємстві. Якщо ви думаєте що екскаваторщик чи водій чи машиніст навантажувача буде виконувати тільки ту роботу, яка в нього прописана в посадових обовʼязках то це не так. Вас будуть змушувати працювати на лопаті або виконувати якусь іншу роботу. Зам гол. механіка особисто давав вказівку змушувати працівників які працюють на техніці брати в руки лопати та кидати асфальт. До звичайних працівників ставлення жахливе. А якщо відмовляєшся виконувати ту роботу за яку тобі не заплатять гроші, то керівництво відразу погрожує звільненням.

  36. Олексій
    10 Июл 2025

    Я Габаль О.М. водій Балковоза фірми АВТОСТРАДА хочу підтримати механіка Степанюка Олександра Миколайовича щоб його НЕЗАБИРАЛИ від нас водіїв Тралів, Площадок,Бортових дуже,дуже відповідальна людина з яким легко працювати і робота виконується на ВІДМІННО за свою практику я ще незустрічав такої Людяної,Поміркованої,Відповідальної людини ЗАЛИШІТЬ на далі нам цего МЕХАНІКА Степанюка О.М.з яким дуже легко працювати !!!

  37. Гость
    8 Июл 2025

    Добрий вечір, хочу поділитись своїми враженням!
    Обʼєкт у ТОВ ВК Автострада, а саме: Бровари!
    Працівники служби безпеки, а саме сторожа!
    Їм байдуже на всіх!
    Вони слухають тільки своє керівництво!
    Також є Олександр! Якому байдуже на всіх!
    Олександр *** всіх працівників за алкоголь!
    А сам тільки вечір.! у алкогольному сп’янінні.!
    А потім ховається від усіх!
    Навіть від жінки!
    Займається інтимом з одною , а потім їде додому!
    Бачити це все було дуже цікаво!

  38. Гость
    4 Июл 2025

    Я вважаю, що рівень охорони праці на Автостраді досить на високому рівні, а всяку ***, пишуть самі злосні нарушителі, до котрим зробили зауваження. може той хто пише всяку хрень самий «законослухняний» робітник?
    якби ввели штрафи за порушення охорони праці, то ми б по іншому заспівали

  39. Гость
    24 Июн 2025

    В Броварах є такий олень начальник охорони праці Сергеєв, *** рідкісне. Свою роботу він не виконує зовсім, він навіть не знає в чому заключається його робота, але при цьому дуже вправно вилизує *** начальству, тому їм він дуже подобаєтся. Серед всіх баранів які є, вибрали найтупішого і поставили начальником охорони праці в Броварах. Це ганьба.

  40. Марина
    23 Июн 2025

    Хочу залишити відгук про проходження співбесіди у рекрутера Ольги. Можливо в цій компанії так заведено, зустрічати кандидата і вже своїм відношенням показувати результат співбесіди яка ще не почалась. Так так, і так буває ) таке враження що вона підбирає людей- подобаються вони особисто їй чи ні. Не компанія на 1 місці- а не Дай Бог реально людина може бути на рівні з тобою) Ніякої структури співбесіди, два речення про компанію — і — ну розкажіть про себе. Усьо) Ви серйозно? Ваш керівник чув і бачив як Ви проводите співбесіди? В такій компанії,так 😳 я не думала що можна почати говорити по телефону і вирішувати свої справи, у процесі співбесіди, а потім кандидат ,ще чекає кінця Вашого іншого ! телефонного монологу) і з плесканням в долоні в кінці )) напевно щось порадувало) Я думаю що ця жіночка якщо б їй задали питання сказала — я не я, і такого не може бути. Може) Наче серйозна компанія, класний офіс, і така клоунесса😆 і чесно кажучи, ще що дуже було не зрозуміло — як для людини яка є лицем компанії, яку бачать і з якою розмовляють шукачі першою. Виглядати неохайно. Це відділ Hr у Вас. Купіть дівчині шампунь) Я це пишу не для того щоб образити жіночку. По факту вже) Але )) Автострада Ви точно вразили.!!! А саме погане це коли ваш hr говорить про зворотній звʼязок і його не надає. Я так розумію це не перший випадок. І також читала подібне у відгуках. Навіть якщо людина не відповідає вимогам компанії — так себе не поводять. Будь це — прибиральниця, слюсар, офіс менеджер. …і тд. Честно Автострада, навіть отримавши запрошення на роботу, я б відмовилась, моє відношення до людей до роботи і до свого вигляду ліпше чим я побачила😆А можливо ) це є приклад відношення і керівництва до всього персоналу у цій компанії.

  41. Ігор
    11 Апр 2025

    Для шукачів вакансій на будівництві «метро на виноградар»! — Влада передала цей проект Автостраді після знищення метробуду!Автострада,не маючи спеціалістів, найняла знову «менеджерів» з метробуду,які метробуд і знищили,вивізши все обладнання в металобрухт…Тепер тіж самі люди будуть керувати будівництвом метро і надалі…Працював в метробуді 30 років.Постійні затримки зарплати та постійні побори з роботяг…В арматурному цеху доводилось віддавати із зарплати 10 відсотків керівництву.При звільненні не виплатили ані зарплати,ані тим більше розрахункових!Зате керівництво все поголовно поміняло машини та придбало нові квартири!І тепер це керівництво знову набирає робітників…

  42. Гость
    24 Ноя 2024

    @ Гость , підтверджую кожне слово! Він там себе божком відчуває, та і не тільки він, багато таких… Відношення до простих робітників жахливе! Вони хтось, а ти ніхто і звати тебе ніяк!!! Якщо йдете на роботу в автостраду, подумайте 100 разів, бо воно вам не треба.

  43. Гость
    22 Апр 2024

    Хтось знає коли буде зарплата за березень?
    Кого не спитаю ніхто нічого не знає.Усі лиш знизують плечима.Хотілось би чітко розуміти до чого готуватись

  44. Гость
    17 Мар 2024

    Ребята!!! стройка Автострада в Броварах есть там типа начальник Саша дуже мутна Людина, брехлыва х….ня,постоянно пугает зарплатой,поедиш домой,не дае возможность работать.Провакатор.Хочу шоб узнала вся Автострада.

  45. Гость
    20 Янв 2024

    @Гость, Харчування за свої кошти а за спецодяг вираховують із зарплати….Проживання в вагончику. Зарплата в 2023 р вчасно, відношення до людей ,м*яко кажучи, ніяке

  46. Гость
    18 Сен 2023

    @Гость, ну это же ложь!За 4 года ни разу не было ни задержек зарплаты(немного 02-03.2022г.задержали,так война вообще-то в стране),ни скотского отношения.Работайте хорошо,не крадите и будет хорошее отношение!

  47. Гость
    24 Авг 2023

    Если вы хотите чтобы вам врали,кидали на зарплату,относились как к скоту! Велком!автострада вас ждёт!

  48. Егор
    11 Июл 2023

    Почему при трудоустройстве все говорят то что если нет работы на катке тебя в обязательном порядке ставят на лопату.

  49. Гость
    21 Июн 2023

    @Кто то, Ну это же не правда!Наглая ложь!Зарплата выплачивается стабильно,спецодеждой,обувью работников обеспечивают,питание,проживание тоже.

  50. Кто то
    19 Июн 2023

    ***та полная, если вы хотите что бы вас на***ли на бабки, работали за спецовку и в целом вас ни в [вырезано] ни ставили — Автострада именно для вас

Все зарплаты добавляются анонимно
Арматурщик
Нежин • 1 зарплата
25 000 грн
Водитель
Львов • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Грейдерист
Винница • 1 зарплата
22 000 грн
Дорожный рабочий
Винница • 3 зарплаты
20 000 грн
Машинист экскаватора
Винница • 1 зарплата
30 000 грн
Оператор БСУ
Винница • 2 зарплаты
20 000 .. 30 000 грн
Сварщик
Киев • 1 зарплата
15 000 грн
Электросварщик (НАКС)
Киев • 1 зарплата
45 000 грн

Добавьте зарплату в компании Группа компаний Автострада

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Группа компаний Автострада: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв