Inweb

Inweb

Inweb — агенція комплексного інтернет-маркетингу, частина Netpeak Group, преміум партнер Google, входимо до топ-3 агенцій digital-маркетингу України за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку вже понад 10 років. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких BOX Catering, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, Smil.ua, KIA Motors, Renault, Checkbox.

Отзывы о работе в Inweb, зарплаты

1. 25 августа 2023

Inweb — компанія, що дає можливості і гріх ними не скористатись.
    + постійний розвиток
    + час на те, щоб знати більше
    + крутий і лояльний колектив
    + підтримка з боку керівників

Тут ти захочеш показати лише круті результати, щоб бути на рівні зі всіма. Бо тут працюють професіонали своєї справи. «Настрій» співробітника в компанії важливий, тому всіма можливими способами його можна підняти — відвідування івентів з психологами, відпускні, крутий соцпакет і «плюшки» від digital-агенції.

2. 24 июля 2023

Працюю в компанії Inweb з грудня 2022 року на позиціії Фінансового менеджера.
    Я з упевненістю можу сказати, що це одне з найприємніших робочих місць, де мені довелося працювати. Колектив виявився доброзичливим, чуйним і підтримуючим. Відмінні умови праці та гнучкий графік, комфортний офіс, є можливість працювати вдома. Регулярно проходять команді тімбілдінги. Достатньо високий рівень заробітньої плати. Я пишаюся бути частиною команди ТОВ Inweb і вдячний за можливість працювати тут.

3. 5 июля 2023

Я працюю PPC PM у Агентстві интернет-маркетингу Inweb.
    Однією з визначних особливостей Inweb є широкий спектр кар’єрних можливостей, які вона пропонує. Незалежно від того, чи ви нещодавній випускник, який шукає посаду початкового рівня, чи досвідчений професіонал, який прагне розвивати свою кар’єру, Inweb надає підтримку, яка заохочує до зростання. Від спеціалізованих навчальних програм до ініціатив наставництва, компанія прагне допомогти співробітникам розкрити свій потенціал і досягти успіху в обраній сфері.
    Дуже задоволена працювати у такій компанії!

4. 15 июня 2023

Вже півроку працюю в Inweb, і за цей час склалися лише приємні враження. Процес співбесіди проходить швидко та зрозуміло, нового члена команди одразу онбордять та дають час адаптуватися та ознайомитися з робочим процесом. Чіткі та зрозумілі вимоги для проходження випробувального терміну, далі — теж чіткі вимоги для перехожу на новий рівень.

Гнучкий графік, прозорі процеси, відсутність бюрократі. відкритість керівництва до фідбеку.

Завдання різноманітні, Inweb динамічно розвивається та дає можливості для карʼєрного росту.

5. 2 июня 2023

Протягом останніх двох років, проведених у цій компанії, я знайшла тут не лише професійне задоволення, але й відмінне середовище для розвитку та особистого зростання.

Один з головних аспектів, який робить inweb.ua особливою агенцією, це команда талановитих та дружніх співробітників. Всі колеги, з якими мені доводилося спілкуватися, завжди були ввічливими, допоміжними та готовими поділитися своїми знаннями та досвідом.

Також, inweb.ua пропонує відмінні умови праці. Я ціную можливість гнучкого графіку, яка дозволяє мені забезпечити баланс між роботою та особистим життям. Крім того, команда inweb.ua цінує своїх співробітників і надає їм чудові можливості для професійного зростання, навчання та розвитку нових навичок.

Добавьте зарплату в компании Inweb

Добавить отзыв о работодателе Inweb

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Inweb?