Кадрове агенство Vesta

Отзывы о работе в Кадрове агенство Vesta, зарплаты

1. 18 декабря 2012

Девушка, ви наверное точно ошиблись.
    Поговорить-да нет проблем.

2. 14 декабря 2012

@Юлія
    А Вы, Юлия, со мной пообщаться не хотите? И деньги мои, которые Вы «прикарманили» вернуть. А то я Вам звоню, а Вы трубку не берете! 3 месяца Ваши отговорки слушала-слушала. Зря, надо было на Вас заявление сразу писать по факту мошенничества. Некрасиво Вы поступаете, мягко скажем. Пусть теперь все знают, с кем имеют дело. Клиенты подумают, стоит ли связываться с агентством, в котором работают такие как Вы, нечистые на руку сотрудники!

3. 14 декабря 2012

@Користувач
    Юлию никто не увольнял, мало того, Валентина покрывает её. Сразу скажу, я вообще не из Луцка и даже не из Волынской области, чтобы не писали, будто я «конкурент. Юлия у меня через Интернет украла 250 грн. Она «продала» мне сумку, которую я так и не получила. Я просила вернуть деньги, но она сначала отговорки придумывала, говорила, что позже вернет, а потом перестала брать трубку. И не я одна такая. Аферистка!!!! А с Валентиной общалась по телефону, объяснила ситуацию, она обещала «помочь». Да и ещё ИНФО-ЦЕНТР «Веста» и КА «Веста», я так понимаю одна и та же контора.

4. 8 декабря 2012

Юлія, вас же Валентина звільнила в одному зі своїх повідомлень…Соромлюсь запитати, звідки ви знову там взялися ?

5. 7 декабря 2012

не розумію в чому проблеми?

Приходь та переконайтеся!!!
    Будемо раді поспілкуватись, тим більше з «»ТИМИ» хто писав всі коментарі. Якщо вже на це пішло….

6. 3 декабря 2012

Цікава тема вийшла! Стільки коментарів свідчить про те, що проблема таки навправді існує! Шановна, пані Валентино, ви вже визначтесь зі своєю позицією, а то читаю: і погрози, і ласкаво просимо, і чай, і кава, і все на світі!
    Що означає «не перебирайте роботою»? Якщо ви даєте вакансію з З/П 1800 грн, то на фірмі повинні цю цифру підтвердити, а не сказати іншу, 1500! Це по перше! А по друге, коли ви видаєте направлення на співбесіду, то хоча би зателефонуйте перед тим до роботодавця і запитайте, чи актуальна ще ця вакансія, щоб кандидат на вакансію направлений вами не почув з порогу «Нам уже не надо!» Ось це називається хороша репутація кадрового агенства, а не писати про кризу і важкі часи!

7. 30 ноября 2012

Шановне панство! Повідомляємо, для того щоб Вас задовільнило наше агенство, то будьте ласкаві, не перебирайте роботою ! Зараз дуже важкі часи і знайти хорошу роботу не з легких, Вакансій в нас досталь, просто ми не несемо відповідальність за роботодавців. Вони доносять нам таку інформацію щодо вакансій в місті Луцьку,яку ми доносимо Вам, просто на даний момент заробітня плата не є високою. Багатьом не подобається, що ми надаємо вакансії з інтернету, справа в тому, що ті вакансії надають нам роботодавці. Якщо навіть вони і є в інтернеті, то ми вимушені надавти їх клієнтам, адже не кожен має можливість користуватись інтернетом- це я маю на увазі старших людей. В нас так само є дуже багато негативних випадків, коли люди за виконану нами роботу не віддають коштів, але про них не пишемо поганих відгуків, а від цього залежить заробітня плата і в нас. Не забувайте, кожен виконує свою роботу!А ті люди, які в нас зареєстровані і думають, що ми про них забули, приходьте до нас і ми надамо Вам вакансії, будемо раді Вас бачити!!!

8. 30 ноября 2012

Послухайте, я знаю хто це написав! Поперше Ви в нас не зареєстрований, старший чоловіче, по друге Ві почали говорити , що Вам всі агенства дають неправдиві направлення і здерають гроші. Я просто не захотіла з Вами працювати і це Вас образило. Так що вибачайте….

9. 23 ноября 2012

Та чого ви всі причепились саме до цього агенства? Веста, не переживайте , чорний піар теж має свої плюси. Я виступаю зі сторони роботодавця. І цілком влаштовують послуги «Вести». Пишу зараз більше для кандидатів. Які ж ви ліниві. Та відкрийте інтернет, газету в кінці-кінців купіть. Ми подаємо всі вакансії. А якщо така лінь, то платіть гроші «Весті» і не жалійтесь.
    А «Весті» великий привіт за те, що вони не ліняться за вас подзвонити роботодавцю. Удачі вам, дівчата!

10. 23 ноября 2012

Гость , 09 Ноябрь 2012

А щодо Вас! Як там Пан чи Пані? Кожне підприємство має свій кадровий відділ, котрий підбирає персонал.
    Не знайомі з цим?

Вибачте, працювати потрібно , щоб знати таку інформацію! Ніж писати різні «КОМЕНТАРІ».

А за свої слова «Ви» може нести відповідальність…..

11. 23 ноября 2012

Гость , 21 Ноябрь 2012

Кожна людина судить сама по собі. І телефонувати потрібно З 9.00-13.00 та з 14.00-17.00, а не в обідню пору!!!! (і взагалі перед ким я виправдовуюсь? Є тисячі людей, котрі задоволені нашими послугами.)

Бог є на світі і він все бачить! Кожен буде розплачуватись за свої вчинки!
    А за наклепи будуть розплачуватись двічі!!!
    Дякую за Увагу!

12. 21 ноября 2012

Я раніше працювала в кадровому агенстві. Не у «Весті» іншому…Подруга працювала ще в Хед Хантері…Знайомий працював в «Пошуку»…Зараз працюю кадровиком на підприємство з великою кількістю вакансій…
    Співвідношення людина-вакансія — справа випадку, тому можливо такі задоволені клієнти з»являтимуться…це скоріше офіціанти, продавці…а от з вакансіями логістів, бухгалтерів, юристив, економістів, менеджерів ЗЕД, технологів…???? Немає і не буде…Тому що провідні компанії, підприємства, підприємці і тим більше державні структури не набирають спеціалістів завдяку кадровим агенствам…

Кадрове агенство — це спекулятивний бізнес, який вибачте за вислів «висосаний з пальця» тобто з нічого…
    Вакансії агенств — це вакансії, які дублюються з газет, інтернету та блаженними голосами випрошуються в роботодавців. Не було б агенств — не було б проблем. Всі як раніше знаходили в відповідний розділ в газеті, в неті і не заплюндрований оголошеннями кадрових агенств.

Кадрові в Луцьку не мають європейського рівня, і поки не зміниться поняття «кум-брат-сват» не зміниться політика кадрових, яка сама по собі є неефективною…

Тому робіть висновки)))

П.С. А щодо «Вести» коли дзвонила як роботодавець, то чуть не облизали там…а як клієнт — то жуючи в трубку сказали, нахамили…)) Ось так…

13. 21 ноября 2012

Козачук Олег : Я повністю з гідний з Валентиною.

Можна поцікавитись куди саме Вас направили?

14. 21 ноября 2012

@Юля
    Представники агенства явно спілкуються ввічливо та виховано…Після таких записів складається враження добрих та бажаючих допомогти людей…)))
    Хотіла скористуватись Вашими послугами — після таких коментів…Вибачте, сором!

15. 9 ноября 2012

ЛОХОТРОН ЦЕ АГЕНСТВО!!!
    Після реєстрації мені нічого не запропонували, додзвонитись до них взагалі не можливо, і співробітникі дуже не приємні. таж сама Юля, в день реєстрації, така добра, не замовкає. розхвалюючи своє агенство і ще + розповідає історії про людей, які просто не хочуть працювати на її думку!! А вже після реєстрації, затихла, ще й така невдоволена. що до них звертаєшся за роботою! Аби гроші з людей здерти!!!
    І до речі, на рахунок Епіцентру у них є свій кадровий відділ, так що десь вони мали ваше агенство!!!

16. 3 октября 2012

Не знаю чи правда ці відгуки чи ні, але те що вони нічого не шукають це факт! В день реєстрації дають декілька направлень з закритими вакансіями для замилювання очей, а потім тиша! Я особисто переконалась в некомпетентності цього агенства!

17. 3 октября 2012

Це агенство ЛОХОТРОН однозначно!!!!!!!!!!!!!!!

18. 21 сентября 2012

Доброго дня. Я був зареєстрований в цьому агенстві і дуже шкодую, що в Луцьку існує таке агенство лохотрон.
    Під час співпраці з агенством мені ненадали жодної вакансії яка була б правдива. Власниця цього ЛОХОТРОНУ неодноразово мені хамила і виписувала направлення навіть непояснюючи куди. Людина досить нечемна і неповинна працювати з людьми. ЛЮДИ ЗАСТЕРІГАЮ НЕМАЙТЕ СПРАВУ З ДАНИМ АГЕНСТВОМ.

19. 16 сентября 2012

@Заікіна Валентина
    О, лохотрон продолжается! Бедная Юля Степанюк! Наверное не хотела и без того нищих «заробитчан» разводить на бабки, а это ее и уволили да еще облили помоями! Ну, ниче, Юля, ты не расстраивайся: скоро донецкие пацаны наведут в вашем луцке порядок, и все будет по понятиям! Мы эту заику накажем!

20. 12 сентября 2012

Доброго дня!
    Від 10.09.2012року Степанюк Юлія не працює в інформаційно-кадровому центрі «Vesta» звільнена за недобросовісне виконання своїх обов’язків. Ті люди, які зареєстровані в нас і не влаштовані на роботу просимо вибачення за незручності і наййближчим часом зверніться будь-ласка повторно до нас.
    Керівник інформаційно-кадрового центра «Vesta» — Заікіна В.В.

21. 19 июля 2012

Пора на «Весту» шепнуть анонимно в милицию и налоговою, пусть они этих МММ привлекут к ответу, СКОЛЬКО МОЖНО ПРОСТОЙ НАРОД РАЗВОДИТЬ, твари!!!

22. 4 июля 2012

Вот вакансии от єтих лохотронщиков: http://rabota.ua/company1378386. Бойкотируйте их: работы вы не получите, с вас просто будут вымагать деньги. Это мошенники! Посмотрите только на их отзывы о самих себе! Жители Западной Украины — не будьте «лохами», не дайте себя обмануть!

23. 29 июня 2012

І взагалі є тисячі людей, котрі працевлаштовані, котрі не проти надати інформацію.

24. 29 июня 2012

Це неважливо хто такий Голубков цей. Якщо вам немає чим зайнятись то баньте когось іншого, і взагалі не заважайте працювати.

Люди зверніть увагу!!!!! Той хто цим займається сдрадає повною фігньою. Замість того щоб працювати, сидить тут і пише різні дурниці!

25. 22 июня 2012

Підскажи хто закажчик твоїх незаконних дій??? Його теж притягнемо до відповідальності. А тобою хай займаються МВ УМВС у Волинській області.

26. 22 июня 2012

Забанити можна… лише при умові якщо не знають твоїх даних чоловіче… Стаття 384, 182,206, КК України. Хочеш до суду? А там ти будеш доказувати все що тобою тут написано. Є БАЖАННЯ ???

27. 22 июня 2012

Тоді прийдеться забанити усі агенства. Якби Ви тільки знали всю специфіку роботи……

28. 22 июня 2012

За такие бабки , как в МММ, я согласна быть даже самым конченым агенством.
    Шутки шутками, РЕБЯТА ДАВАЙТЕ ЖЫТЬ ДРУЖНО!!!! Приходите на чашечку кофе! Мы всех Вас выслушаем!
    PS: Цитата Виктора Януковича.

29. 21 июня 2012

@Юлія
    Дура ты Юлька, ей-богу. Леонид Голубков — герой рекламы финансовой пирамиды МММ начала 90-х годов, такого же лохотрона, как и твое «рекрутинговое агентство». Над тобой просто прикалываются. У тебя я совсем смотрю мозгов нет. Вы там все в Луцке такие или это только ты со своим агентством?

30. 21 июня 2012

Леонід Голубков не був зареєстрований в нашому кадровому агенстві, це підтвердять всі наші архіви.

І взагалі » МУЖИКИ» — якщо можна вас так назвати, замість того щоб займатись бабськими наклепами ( про що свдчить, що Ви дійсно слабкі) прийдіть і скажіть це в очі!!!!!!!!! ЗВІСНО ЯКЩО ЦЕ ПРАВДА!!!!!

31. 21 июня 2012

@Валентина
    Я хочу оберігти людей від обмана…Я отримав гіркий досвід маючи справу з агенством КА «Vesta».Люди, пропоную його «ЗАБАНИТИ»,щоб воно більше в інтернеті і в Луцьку не вспливало.Всі кого кинуло це агенство напишіть відгук,вони цього заслуговують….

32. 21 июня 2012

Послушай, клоун, тебе сколько направлений было выдано. Если тебе ничего не подходит, то кто тебе доктор. Из-за одного такого коня, как ты, я не думаю, что люди будут делать высновки. Мы находим работу «нормальным людям».
    Работай, пока работается!!!!

33. 21 июня 2012

Скоро собираюсь в ваши края, так что не волнуйся, может и приду, лохотронщица. Я тебя не забуду и постараюсь найти на тебя время… И не только скажу тебе все в глаза, но и покажу все… Но ты этому рада не будешь. За базар и не только ответишь.

34. 20 июня 2012

А такие как ти и сидят на форумах от нечего делать и пишут всякую хрень на кого попало!!!!!!!!!!!!!! Лутче прииди и скажи все ето в глаза!!!!!!!!!!

Герой блин!!!!!!!!!!!…………..

35. 20 июня 2012

@Юля
    Шо страшно стало, лохотронщица? Боишься конкретных пацанов? Это тебе не бесправных луцких заробитчан разводить на 100 гривен за душу! С тобой не то что «Эпицентр», с тобой даже ваша городская свалка не заключит договора на подбор работяг! Почему? Потому что ты лохотронщица и глупая сельская баба из какой-нибудь местной Хацапетовки.

36. 20 июня 2012

Ти делок хренов. Вот именно что Епицентр и работает с такими кадровими агенствами как ми. А такие как, ничего не зная, и срут так, как ето делаеш ти!!!!!!!!!!!!!!! оно и видно что ти Донецкий………….. А дальше сам поими.

37. 20 июня 2012

Вот идиоты в Луцке в кадровых агентствах работают: и Крамар Ольга, и Мария, и Серегей, и Козачук Олег (первая партия); и Валентина, и Юля и Игорь (вторая партия) — как Господь — едины в трех лицах (в смысле имена разные, а отзывы написаны с одного адреса). Да еще и почти все от вчерашнего дня. Вот вы лохотронщики, но лохотронщики глупые! Нет, лишний раз убеждаюсь: нельзя дикаря к современным технологиям допускать — все равно мозгов не хватит их освоить. Сидит какая-то чуня из хацапетовки и наивно думает, что, если она настрочит 100 опровергающих отзывов на отзывы «Користувача», который похоже написал чистую правду, то все ей поверят. В Днепропетровске бы тебя, рожа, уже убили или посадили за такой развод безработных соискателей!
    Впрочем, тебе и в Луцке абзац: теперь тебя будут знать все и, обязательно, рано или поздно, оторвут башку.
    P.S. Один маразм чего стоит «Зараз працюю в Епіцентрі».
    Чудо, ты вообще рынка труда не знаешь: «Эпицентр» не работает с таким мусором, как ты. У него своя кадровая служба, причем есть по всей территории Украины. И обслуживают эту службу, такие же чуньки как ты, но только вот таким прямым лохотроном они не занимаются.

38. 19 июня 2012

І мене влаштувала це агенство на роботу правда не в Луцьку, але це моє бажання таке було. Я задоволена. Зараз працюю в с.Рованці-обліковцем.

39. 19 июня 2012

Мене це агенство встроїло на роботу, і маму мою тоже. Я роблю в Ваш Кондитер на Волі, а мама- в Кафе Аліса. Треба просто до пошуку роботи віднестись серйозно. А це певне пишуть ті люди які самі незнають шо хочуть.!!!!!!!!!!!

40. 19 июня 2012

Люди! ви шо подуріли? Для чого наговарювати на те, чого не має. А може це Ви такі люди яким нічого не підшукаєш! І минулого і цього року від Вести я їду на роботу на Світязь. Дуже довольний. І платять добре і умови не погані.

41. 19 июня 2012

Я повністю з гідний з Валентиною.

42. 19 июня 2012

Доброго Вечора всім, хто любить паплюжити Кадрові Агенства! Мене звати Олег! Я зареєєструвався в цьому кадровому агенстві 10 травня, 16-числа цього ж місяця пішов на стажування. Зараз працюю в Епіцентрі. Довольний. і дівчата там дуже відповідальні, пропонують сразу багато направлень.

43. 19 июня 2012

УВАГА! ДЛЯ ТИХ ХТО ШУКАЄ РОБОТУ ЧЕРЕЗ КАДРОВЕ АГЕНСТВО: ТРЕБА МАТИ БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ. МАЄШ БАЖАННЯ — МАЄШ РОБОТУ!
    В АГЕНСТВІ «VESTA» НАДАЄТЬСЯ ЯК МІНІМУМ П’ЯТЬ ВАКАНСІЙ ВІДРАЗУ. ВАКАНСІЇ ОНОВЛЮЮТЬСЯ ЩОДНЯ.

А ОСОБИСТО ДЛЯ «КОРИСТУВАЧА»: КРАСУНЕ! ЯКЩО Я ТЕБЕ ПОПЕРЛА З АГЕНСТВА БО ТИ ПОВНИЙ НУЛЬ ТО ТІЛЬКИ ТАКІ ЯК ТИ МОЖУТЬ МСТИТИСЬ ТАКИМ ЧИНОМ. І НЕ ТРЕБА ПОРІВНЮВАТИ «ВЕСТУ» З ТИ АГЕСТВОМ В ЯКОМУ ТИ ПРАЦЮВАЛА ТЕЖ, І З ЯКОГО ТЕБЕ ТЕЖ ПОПЕРЛИ. ТИ Б КРАЩЕ РОБОТУ СОБІ ШУКАЛА БО НЕ БУДЕ СКОРО ЧИМ ЗА ІНТЕРНЕТ ПЛАТИТИ.

44. 19 июня 2012

А ти все так знаєш? Звідки? Може тебе поперли з того агества бо ти не вміла працювати??? Для того що б працювати по кадрах треба мати до того хист. А тобі лише на базарі працювати…

45. 19 июня 2012

Якщо тебе не взяли на роботу в це кадрове агенство то не треба писати дурниць.

46. 19 июня 2012

Не знаю щодо лохотрону а мені знайшли класну роботу з гарною з/п. А ці всі нападки конкурентів які дійсно є лохотронщиками.

47. 6 июня 2012

@Працював
    На Ковельській, в тому будинку де гуртожитки! Доречі по тому який у них офіс можна зробити висновки і про саму фірму!
    Сайту не мають! Зате в офісі є зошит-блокнот в якому вони записують свої вакансії!
    Квитанції чи касового ордеру на 100 грн за реєстрацію — не дають!

48. 6 июня 2012

таке ж саме лохотронне кадрове інформаційний центр пошук

49. 6 июня 2012

а де воно знаходиться? мені здається, зараз у дійсно нормального кадрового має бути обовязково сайт

50. 5 июня 2012

Для тих хто шукає роботу!
    Занесіть це агенство в список «лохотронщиків»!
    Воно заробляє на платних реєстраціях (100 грн) і підсовує зовсім не те, про що розказують в офісі (особливо в питаннях ЗП)! А ще краще направлять на фірму, якої і за вказаною адресою не існує!
    Майте на увазі якусь вакансію одну чи дві спочатку, і якщо вам не підійде, то не мрійте що і далі вам телефонуватимуть і пропонуватимуть щось інше! НОВІ ВАКАНСІЇ для тих НОВИХ які зареєструвались після вас!
    Написаному вірити не обов»язково! просто переконайтесь, як я на собі, викинувши 100 гривень на вітер!

1. 8 апреля 2013

@Виктория
    Юля……это такая полная…….там у них есть какая-то полненькая девочка. Хамка редкостная, видимо, воспитывалась в лесах Полесья.

2. 12 сентября 2012

Доброго дня!
    Керівник інформаційно-кадрового центра «Vesta» — Заікіна В.В.

Добавьте зарплату в компании Кадрове агенство Vesta

Добавить отзыв о работодателе Кадрове агенство Vesta

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Кадрове агенство Vesta?