МИМ-К

МИМ-К

«MIM-K» — это украинская компания, которая изготавливает мебель на заказ в Киеве ещё с 2004г.

Отзывы о работе в МИМ-К, зарплаты

1. 4 февраля 2024

Добрий день. Наша компанія налічує більш як 200 працівників в штаті, яких ми дуже цінуємо та постійно працюємо над підвищенням кваліфікаційних навичок. Серед такої кількості працівників та підрозділів завжди є ризик виникнення спірних ситуацій. Ми відкриті до діалогу та готові обговорювати моменти, які вас турбують. Також ви можете завітати до нашого офісу, що знаходиться за адресою бул. Вацлава Гавела 16 — в будні з 9:00 до 18:00.
    Ми розуміємо, що іноді можуть виникати непорозуміння, але ми їх обовʼязково вирішимо. Нагадуємо наш контакт для звʼязку +380 (93) 411 27 07
    Також, ви можете написати опис вашої проблеми на електронну пошту [email protected]
    Дуже дякуємо за зворотній звʼязок.

2. 21 декабря 2023

@Гость, З огляду на те, що ваш відгук не містить жодних конкретних деталей щодо вашої особи, дати роботи чи суті проблеми, ми не можемо ідентифікувати ситуацію та надати вам допомогу без додаткової інформації. Наразі в компанії немає не закритих зобовʼязань.
    Ми завжди відкриті для обговорення будь-яких питань з нашими колишніми або поточними співробітниками, тому, якщо у вас є конкретні претензії або запитання, будь ласка, зверніться до нас безпосередньо, і ми з радістю допоможемо.
    Дякуємо за розуміння та можливість уточнення цієї ситуації.
    Контакт для звʼязку +380 (93) 411 27 07
    З повагою,
    Команда МІМ-К

3. 21 декабря 2023

@@Гость, ігор , брехня то не твоє, бабки поверни за січень і лютий 2022го , а вже потім рекламуй залишки своєї компанії. Як же всіх повернув, самому не смішно????

4. 13 декабря 2023

@Гость, якась неактуальна інформація у вас. Я вийшов на роботу в квітні 2022 року і почали потроху повертатися співробітники до Києва та виходити на роботу. І на сьогодні те що я бачу то більше 80 відсотків повернулися на робочі місця, деякі мої колеги не повернулися на роботу бо проживають не в Києві наразі, багато жінок виїхали за кордон, але й багато приєдналося нових людей, і колектив зараз більший ніж до 22 лютого. Також на виробництво купили нове обладнання, всі цеха та офіси забезпечені генераторами. В компанії відкрився ще один новий шоурум та активно розвивається напрямок меблів в Європу.
    Всі співробітники вчасно отримують заробітну плату та приймають активну участь в діяльності компанії. Хто тут працює, той знає, що можна отримувати високу зарплатню, але для цього потрібно робити, а не протирати штани.

5. 10 декабря 2023

@Гость, з початку війни за двері втік керівник. Залишивши без можливості на існування кожного. Не виходячи на звязок, вкрав всі кошти компанії. А коли через два місяці зявився, то 90% відмовилися співпрацювати. 10% лишилися, бо це їх максимум, більше їх ніде не взяли. Таке відношення вони схавали

6. 30 октября 2023

@Гость, Я працюю в цій компанії більше 5 років. І те, що Ви поливаєте МІМ-К брудом мене відверто обурює!!! Так, ця компанія дійсно не всім підходить: високий темп роботи, велика кількість клієнтів, які не завжди розуміють, що їм потрібно, а до них треба знайти ключик… Є нюанси, але їх не так і багато. Якщо йти працювати в цю команду з метою заробити 15000 грн-сидіть дома, бо МІМ-К дає всі інструменти, щоб Ви могли заробляти набагато більше, але цими інструментами Ви маєте вміти користуватися! Там той, хто працює, той гарно заробляє, а хто не працює — швидко йде за двері і в образах поливає фірму брудом… Сподіваюся, що кожен з Вас зробить вірний та зважений вибір.

7. 8 октября 2023

@Гость, Людина яка це пише про блюм та інше не дружить або з головою або з математикою. Перед тим як щось писати включайте мозги хоч трішечки. Писати фіктивні відгуки це не твоє. Займайся чимсь іншим.

8. 5 октября 2023

@Гость, да что ты такое, черт побери несешь? Какой блюм какие пятьсот процентов ???
    У тебя уже совсем мозги поплавились?

9. 5 октября 2023

Ну ти й слабоумний (автор) таку херню придумав) Автор хоч сам розуміє про що пише))) В МІМ-К такі слабоумні не працювали. Не позорься!

10. 3 октября 2023

Обманывают и сотрудников и клиентов. Дсп за который Вы платите, чаще всего заменяется более дешевим брендом. Фурнитура к примеру Вы покупаете Блюм по 65, а получаете по 32 , то есть серию дешевле. Накрутка на заказе 400-500 процентов. Из которых сумма денег падает на сотрудников равно 15 процентам. Соответственно персоналу абсолютно пофиг на Вас.

11. 17 июля 2023

Спасибо за отзывы бывших сотрудников, желание отправлять резюме этой компании пропало полностью.Спасибо что предупредили! Я таких уже встречал на своем пути,только в другой сфере, больше не хочу.

12. 10 апреля 2023

Отбитое руководство, понтов невероятно много, а на деле штрафы и недоплаты. Зарплата меньше чем проезд.

13. 8 февраля 2023

Собрание колхозников. Квалификация сотрудников нулевая. Тим билд нулевой. Зарплаты недоплачивают. С постоянными задержками

14. 27 января 2023

@Stalker2280, а почему Ваш айпи совпадает с тем же сообщением?)

15. 5 января 2023

Претензии к компании не имею. Отзыв о компании, ьыл написан под моим никому, другим человеком.

16. 1 января 2023

@Stalker2280,
    Справа вже подана, на розгляду. Позивачів вже достатньо. Тепер чекаємо розгляду, потім повідомлення Игору і Максиму. А далі розрахунок згідно зі списками наданими відділом кадрів і бугалтерією. Якщо є борг, він буде погашений з урахуванням курсової різниці плюс судові витрати , якщо токі були.

17. 29 декабря 2022

@Гость, прохання приєднатись до нашого коллективного позову. Ми винайняли юриста по цьому питанню. Він готує документи по трьох напрямках. Зверніться до когось з нормальних співробітникив, які вже звільнились, Вас додадуть в группу. Де Ви зможете ознайомитись із інформацією. Бажано це зробити терміново. Документи будуть передані до суду найближчим часом.

Підкажіть як з вами зв’язатись

18. 29 декабря 2022

Жахлива компанія. Не порядна. Не розрахувалась зі мною вже на протязі 10 місяців.

19. 22 декабря 2022

@Гость, які набожні кидали працюють в цій шаразі. людочка щось пише про гарне ставлення, в той момент коли сама усіх покривала. Що з е..лом бидлюда?

20. 15 декабря 2022

Ви, будь ласка, обов’язково пам’ятайте: хоч би що ви не зробили, що б ви не виконали, написали, сказали, створили, завжди будуть ТІ, хто буде впевнений, що ви зробили (написали, створили, сказали) якусь нісенітницю. Та й самі ви (в їхніх очах) – нездара та дилетант.

Може потішити, однак, той незаперечний факт, що ХОЧ БИ ЩО ВОНИ не зробили, завжди знайдуться ті, хто буде впевнений, що ВОНИ зробили якусь нісенітницю. Та й самі вони — нездари та дилетанти.
    І так далі… і далі… і далі… на всі 8 мільярдів учасників цієї величезної нейромережі під назвою «сучасне людство».

Захоплює чітка гармонія і невпинність євангельського «Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам» (с)

Тому, ну яка різниця, що про вашу роботу думають ті, для кого вона не призначена!
    Пропускайте судження знавців «як правильно» повз себе.
    Нехай летять.

21. 15 декабря 2022

МатаЛось і Шлюда, дві балабольні ***. Які кидають людей на гроші. Не раджу звязуватись

22. 13 декабря 2022

@Гость, @Гость, люд, таку тупу назву пошти могла придумати лише ти. Ще й на укр неті, де всі наші пошти мімк. Яка ж бездарність

23. 13 декабря 2022

Не пишите, эта почта никакого отношения к делу и адвокатам. Общение исключительно через наш чат. Люда, глупая попытка. Скоро все узнаешь в полном объеме, не торопи события) Лучше иди работай! Хотя… ты же ничего не умеешь кроме как поливать грязью коллег.

24. 12 декабря 2022

@Гость, пишіть сюди [email protected]

25. 12 декабря 2022

@Гость, А як приєднатись?

26. 30 ноября 2022

27. 28 ноября 2022

@Денис, чого не можна сказати про менеджерів. Ну або ви брешете. Зарплата за лютий так і не була виплачена. А бонуси по замовленням керівництво всім каже одне й те саме «там було куча помилок та питань тому під питанням чи варто платити бонуси. Шарашкіна контора. Захарчук як фільтр Маталасова, все тараторить одне й те саме а толку 0. А Маталасов на стільки боїться вийти на зв‘язок що посилає всіх роботи за нього роботу.

28. 13 ноября 2022

@Денис, А борг за довоенний період (Січень, Лютий)?А те що власник ховався й не брав трубку, від людей котрих кинув. Сидів у підлеглого на дачі А те що брехав що Прадіка продав, а він на задньому дворі стояв. Ви певне єдиний кому з квітня платили)))

29. 11 ноября 2022

Оцінюю компанію на 4 бала. Працюю тут вже 3 роки.
    Після початку війни мене попередили що тимчасово працювати не будуть і набрали в перших числах квітня сказали що відновлюють роботу але зп буде 80% від довоєнної це звісно мінус. Я вийшов в середині квітня. Перші три місяця зарплата була 80%. В серпні підняли зарплату до довоєнного рівня. З плюсів маю роботу, зарплата вчасно і забезпечили генератором.

30. 4 октября 2022

Селюки и этим все сказано. Лучше в любую плюшевую контору идти нежели сюда. На деньги кидают, обещанное не платят

31. 11 сентября 2022

Сергій :

@Гость, то природа така, який язик, таке лице) всі співробітники казали про бидлюду, але ігор виявився таким самим. Тому й тримає. Хоч до ігоря жодної поваги й нема, але навіть він достойний трішки кращої коханки. Ігор кидай її, вона втопить і тебе і компанію.

Читаю і дивуюся, скільки жовчі у цих людей. Хто таке пише, то не має поваги до себе. Вам насправді чуже життя набагато цікавіше ніж ваше? Перебирати чужу білизну, поливати брудом — і яким чином це взагалі стосується відгуку про компанію? Я знаю багатьох людей з компанії особисто, бо працював тут декілька років назад і поважаю всіх, хто надав мені досвід. Бажаю вам пройти цей шлях, витримати це все та я радий, що такі гнилі люди, які нічого не варті, пішли з вашої компанії, вони не гідні вас.

Нам набагато цікавіше, щоб люди знали істинне лице компанії, а не то шо ви лапшаєте на співбесідах. Щоб чужу брудну білизну не копали, не треба цим афішувати. П.с. Жоден з колишніх співробітників не написав би гарного відгуку, так шо людочка, краще мовчи, та збирай гроші на борги

32. 11 сентября 2022

@Сергій, Ці гнилі люди і будували тобі компанію, а відгуки пишуть заради того , аби люди знали чого очікувати від тебе. І коли в котрий раз ти кинеш людей, це було б очікувано. Краще в вакансії вказуй, що ти брехун

33. 5 сентября 2022

Нет ничего слаще, чем когда херососят бывших работодалей) Описать компанию можно так: Трудись [вырезано] за низкий процент и кидок, Маталосов купит себе машину и станок)

34. 30 августа 2022

35. 28 августа 2022

36. 26 августа 2022

Подаруйте Людмилі сертифікат як спілкуватись з людьми, чому її і так не гарне лице постійно перекошене? Спиш з керівництвом то хоч роби вигляд що маєш якийсь потенціал

1. 5 октября 2023

Сборщик 1
Сборщик мебели 2

Добавьте зарплату в компании МИМ-К

Добавить отзыв о работодателе МИМ-К

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании МИМ-К?