Небайдужі серця

Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Отзывы о работе в Небайдужі серця, зарплаты

1. 29 июля 2015

Мошенники звонили с телефона 0674679206, представлялись фондом Небайдужі серця код 39202831 с ул. Лютеранська, 15, и еще с Туманяна в г.Киеве, просили денег, когда задавать им много вопросов, посылают на три буквы и кидают трубку. Не ведитесь на этих бандитов!

2. 26 июля 2015

Фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця) это телефонные мошенники, операторы кол-центра фонда методом «холодного звонка» заманивают доверчивых граждан в финансовую ловушку. Черные волонтеры из псевдо-фонда Небайдужі серця наживаются на нас. Их клоны: Оживи мрію, Світла Україна, Допоможемо дітям разом, Люди сильні духом, Люди в дії, Не связывайтесь с аферистами — лже-волонтерами.

3. 21 июля 2015

Я работала фонде «Небайдужі серця» весной. Там познакомилась с людьми, которые назівали себя псевдонимами. Своим жертвам по телефону они говорили о благих целях, помощи воинам АТО, деткам. На самом деле они лгут, а выпрошенные деньги прикарманивают организаторы.
    Попав в «Небайдужі серця», поняла, что ошиблась.
    «Слово «волонтеры» к людям, которых увидела, не относится. Я приняла решение стать наблюдателем за их преступной деятельностью. Там поняла, что это невоспитанные грубые люди.
    Все, кто там работают — это люди, которые просто пытаются заработать на войне деньги. Первоочередное там — это зарабатывание денег и получение изощренного удовольствия. Там люди, пришедшие с улицы и занявшие кресла, но при этом продолжающие думать, как люди с улицы.
    Никому не советую связываться с этими мошенниками.

4. 17 июля 2015

Откликнулась на просьбу Неравнодушных сердец помочь детскому интернату, через неделю решила проверить дошли ли деньги. Позвонила в интернат, так они там и ремонт помогали делать и игрушек накупили, только какой-то пилой не довольны.

5. 15 июля 2015

БФ Недобайдужі серця — лохотронщики с рынка переквалифицировались в черных волонтеров, промышляя на псевдо-благотворительности. Осторожно! Не попадайте в финансовую ловушку мошенников из фонда «Небайдужі серця» (черный список благотворительных фондов: Небайдужі серДця, Світла Україна, Оживи мрію, Люди в дії, Люди сильні духом, Допоможемо дітям разом, Відділ фундації).

6. 15 июля 2015

На сайте предоставляют негативную информацию о фонде люди, которые, я уверена, плохо ориентируются даже вроде деятельности фонда «»
    поэтому я бы советовала, прежде всего, проверять информацию, которую вы слышите или читаете, поскольку этот фонд действительно действует на благо общества, они делают то, что Вы, гости этого сайта, не смогли. Поэтому давайте трезво смотреть на вещи: отчетность о работе фонда, можно посмотреть на их официальной странице, фонд официально зарегистрирован и его сотрудники ни от кого нескрываются. Это действительно те люди, которым не безразлично будущее каждого нуждающегося в их помощи человека. Я думаю, что это нужно ценить, а не писать о них всякие непроверенные глупые и нелепые фразы.

7. 15 июля 2015

Работники фонда «Небайдужі серця» — нашли свое предназначение и успешно работают в сфере благотворительности много лет, они не только исполняют долг этой профессии, а и помогают другим найти себя в будущем, которого могло бы и не быть, если бы не была предоставлена вовремя их помощь. Спасибо им за это!

8. 13 июля 2015

Фонд Небайдужі серця — кримінал всеукраїнського масштабу. Їх справжня назва «Небайдужі серДця» з навмисною помилкою у слові «Серця». Має шахрайські клони: Фонд Оживи мрію та фонд Світла Україна, паралельно лохотронять українців банда з МБФ Люди сильні духом, БФ Люди в дії, колись називались фондом Допоможемо дітям разом. Спільниками фонду є скандальний батальон Торнадо, який слугував шахраям прикриттям. Говорять, що допомагають батальону Свята Марія, проте Свята Марія про них вперше чує. Інформація про допомогу — фейк, підробка, фотошоп та постановочні відео.

9. 12 июля 2015

Мне сложно поверить, что есть бессовестные люди, которые пишут такой бред про фонд! Сейчас настало сложное время для каждого человека нашей страны, и мы должны сейчас как никогда быть заодно за мир в нашей стране. Но, к сожалению, есть люди, которые не только не хотят помогать, а еще ставят палки в колеса тем людям, у которых голова занята тем как бы, облегчить жизнь нашим защитникам. Я знаю это не понаслышке, я лично работала в этом фонде и знаю как это сложно морально, когда нашим защитника зимой место воды приходилось, есть снег, пить воду из луж, что бы хоть как то утолить жажду, и вы должны понимать, что это самый маленький пример как они там живут! Я пошла, работать фонд только раде того, чтобы понимать, что я своей работай, хоть как то в это сложное время могу протянуть руку помощи людям, которые так в этом нуждаются, а главное заслуживают, нашего внимание! Мне очень неприятно видеть как один «умник» пишет о благотворительном фонде. Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Писатель, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!

10. 12 июля 2015

у час, коли вся країна в очікуванні подальшого розвитку подій і надіється на позитивне закінчення воєнних дій, замість того щоб захищати та оберігати людей, які підтримують наших бійців, діток з дитдому та просто осіб, що знайшли відраду з допомогою благодійного фонду «Небайдужі серця» — відбувається залякування волонтерів цього фонду. Натрапила на відео в інтернеті, яке мене не просто здивувало, а привело в стан шоку:
    питання до людей в комуфляжі, що безтактовно ввірвалися до офісу благодійного фонду «Небайдужі серця»: невже вас, ще з дитинства, саме так вчили відплачувати за добро, невже у вас є право нехтувати не тільки моральними нормами поведінки у суспільстві, але і конституційними правами кожного, у даному випадку, волонтера та осіб, проблеми яких вирішували у той момент волонтери?
    Безпринципова, зухвала, не тактовна поведінка цих людей змусила багатьох волонтерів відмовитися від благодійної діяльності — і це не дивно, адже в воєєний період, коли газети нічого доброго не віщають- вривання людей в комуфляжі під час робочого процесу до офісу БЛАГОДІЙНОЇ організації, яка слугує чи не єдиною підтримкою солдатів, погодьтесь, це страшно!
    від себе хочу побажати усім волонтерам благодійного фонду «Небайдужі серця» витримки і великої сили духу! Ви з честю витримали це беззаконня,більше того — продовжили свою діяльність в тому ж дусі, а це слугує добрим прикладом для кожного жителя.!

11. 1 июля 2015

Нахабні «телефоністи» з колл-центру благодійного фонду «Небайдужі серця» продовжують випрошувати гроші в керівників підприємств та підприємців на нібито допомогу воїнам АТО або лікування діточок. Видурені чималі кошти одразу діляться між організаторами псевдо-фонду. Допомога тим, що її потребує не надходить. Ті, кому потрібна допомога, ніколи не чули про такі фонди-клони, як Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, Світла Україна. Чорні волонтери з фонду Небайдужі серця – звичайнісінькі телефонні шахраї, які лохотронять Україну, створюючи розгалужену фінансову пастку. Волонтерів у фонді немає, є тільки неофіційно працевлаштовані оператори колл-центру. Плинність «кадрів» у фонді дуже висока через те, що до них власники погано ставляться, а також через те, що в когось ще є совість. Не дивно, що фонд «замаскував свою назву в статутних документах як «Небайдужі серДця»., з літерою «Д» у слові «Серця». Це щоб ввести в оману людей та правоохоронні органи. Разом з цим фонд Небайдужі серДця полюбляє представлятися по телефону чиновниками державних органів, або регіональним відділом фундації України, цим же розкриваючи своє недобросовісне нутро. Щодо «позитивних» відгуків в Інтернеті, одразу видно як фонд Небайдужі серця намагається самопіаритись, намагаючись відбілити свій кримінальний імідж через резонанс обурених та обдурених людей. Благодійний фонд Не допомагає українським військовим. Представники фонду ніколи не бачили шеврони «Укроп», та, мабуть, тільки побачивши київську Самооборону, тікали що ух від захисників вітчизни, патріотів України. Недобайдужі серця бояться також українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин., що можна побачити на відео в Інтернеті. Псевдо- благодійники змінюють свою назву, та адресу. Кому війна, а кому мати рідна.

12. 1 июля 2015

Як благодійний фонд Небайдужі серця може допомагати українським військовим, якщо представники цього фонду бояться шевронів з надписом «Укроп», та тікають від людей в уніформі українського воїна? Напевно БФ Небайдужі серДця допомагає комусь іншому, не українському… або взагалі нікому… Чому фонд Небайдужі серця боїться українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин? Щось нечисто. Чому благодійники змінюють свою назву, або адресу? Сумнівна діяльність цих «благодійників» тягнеться від сумнозвісних «Допоможемо дітям разом», «Оживи мрію». Тепер намагаються представлятися фондом «Світла Україна». Чому у назві фонду у слові «Серця» фонд зробив помилку, та іменується не по українські «Небайдужі серДця»? Чому телефонуючи до довірливих громадям представники фонду представляються чиновниками державних структур, або просто фондом фундації України? Чому працівників фонду офіційно не працевлаштовують, і обіцяють відсотки від суми видурениої допомоги? Чому жодного разу ми не побачили позитивні відгуки про цей фонд? Коментарі представники фонду пишуть самі про себе, і це дуже помітно. Самопіар, фейк, брехня, шахрайство — основні принципи псевдо-фонду Небайдужі серця.

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ

13. 23 июня 2015

Благотворительный фонд Небайдужі серця нас обманывают фейковыми сообщениями о якобы предоставленной помощи нуждающимся. Зарабатывают на войне и на больных детках. Детки и АТО у фонда Небайдужі серця — приманка для собственного обогащения. В Интернете пишут неправдивую информацию о себе, не верьте лестным отзывам. Не перечисляйте деньги мошенникам из фонда Небайдужі серця. Волонтеров у них нет, есть операторы колл-центра, телефонные мошенники обзванивают доверчивых предпринимателей, и на легенде, ложной информации попрошайничают деньги, которые по назначению не тратятся, а идут в карман организаторам аферистов. Небайдужі серця БФ — финансовая ловушка. Работники фонда работают неофициально. Надеемся, в скором времени псевдо-фонд черных волонтеров будет нести отверственность.

14. 19 июня 2015

Нахабні шахраї з благодійного фонду Небайдужі серця (Небайдужі серця) сподіваємось, що в агонії намагаються відбілити самі себе позитивними відгуками в Інтернеті. З чого все починалось? З часів януковщини, пан Кокуєв, права рука Ляшка створив міжнародний благодійний фонд Допоможемо дітям разом, відомий нам як шахрайський фонд. Пізніше таким «бізнесом» займались їх клони з фонду Оживи мрію, обдзвонюючи довірливих громадян з проханням допомогти грошима для лікування хворих (глухих) діточок. Звісно, що допомога залишалась у кишенях власників псевдо-фондів, а дітки були у аферистів як приманка. Після широкого резонасу про злочинну діяльність згаданих фондів, бандити перемалювались на фонд Небайдужі серДця, з літерою «Д» у слові серця, щоб ввести в оману пересічних громадян. На щастя і в небайдужих сердець не все добре склалося, знову резонанс. Обурені люди підняли питання про незаконну діяльність фонду. Було проведено журналістське розслідування українського телевізійного каналу 24, завдяки якому громадськість тільки переконалася у злочинних намірах чорних волонтерів. Цікавим є те, що ці фонди нібито допомагають батальйонам Торнадо, та Свята Марія, у створенні яких був замішаний той же Ляшко. Торнадо з останніх новин здається не зовсім чистим, м’яко кажучи. Можливо Торнадо є прикриттям шахрайської діяльності фондів. Наразі ця банда намагається через нову назву «Світла Україна» далі лохотронити Україну. Чекаємо реакцію правоохоронних органів на телефонних шахраїв, які створюють для нас масштабну фінансову пастку.

15. 18 июня 2015

Вопрос к Авакову: Батальон Торнадо расформирован, руководители Торнадо задержаны и подозреваются в серьезных преступлениях, почему до сих пор не принято мер к сообщникам подозреваемых, псевдо-благотворительным фондам Небайдужі серця (Небайдужі серДця), Світла Україна, Оживи мрію?

16. 16 июня 2015

небайдужі серця аферисты лжеблаготворители развод на бабки ворье крышеванное небайдужі серця неравнодушные сердца другое их название оживи мрію

фонд небайдужі серця псевдоблагодійники кримінал розвід на бабки в ато допомога не поступає

небайдужі серця благодійний фонд мошенники кримінал нікому не домомагають

небайдужі серця отзывы негативне криминалитет не ведіться не допомагають хворим діткам

фонд небайдужі серця отзывы не связывайтесь с ними финансовая ловушка осторожно

небайдужі серця благодійний фонд отзывы осторожно лохотрон недобросовестный фонд

фонд небайдужі серця відгуки шахраї куди дивляться правоохоронні органи допомагайте без посередників

небайдужі серця благодійний фонд відгуки погані брешуть нікому не допомагають

бф небайдужі серця сумнівна контора увага обережно допомагайте напряму а не через такі фонди

благотворительный фонд небайдужі серця обман раз вод помагайте напрямую а не через такие фонды

17. 16 июня 2015

Доброго дня! Мене вражають необгрутовані відгуки про даний фонд. Чимало тут пишуть про «шахрайство», «аферистів», «обман», не розуміючи, насправді, самого значення даних слів! Від себе можу сказати, що навіть у ККУ сказано,що злочином є «дія чи бездіяльність особи», але даний фонд дійсно займається підтримкою тих людей, у кого немає можливості у підтримці(неважливо чи то фінансового плану чи навіть морального, адже виділити час на незнайому тобі зовсім людину у епоху,коли час є основною цінністю твого матеріального блага — це вже є подвиг).Так у чому проявляється їх аморальність? У тому, що люди допомогли центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів чи підтримують наших бійців у зоні АТО? Особисто мені сумно за те, що людей з «великим серцем» і небайдужістю до кожного, хто звертається по допомогу характеризують такими словами!!

18. 16 июня 2015

Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді надивається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

19. 16 июня 2015

Здравствуйте, я тоже слышал много про этот фонд от своих коллег. И знаю то, что они помогли сестре моего коллеги по работе вот буквально недавно. Я очень удивился, что остались в наше время люди, которые не зарабатывают на чужом горе, а реально оказывают помощь, в наше время это с области фантастики. Удивили ребята, молодцы! Желаю не сбиваться Вам с этого пути.

20. 16 июня 2015

Здравствуйте! О благотворительном фонде «Небайдужі серця» я узнала относительно недавно. Дело в том, что одна из моих знакомых работает волонтером в этой благотворительной организации. Она собирала вместе с другими волонтерами средства для детей инвалидов и для детей находящихся в детских домах. Было собрано множество детских игрушек, были закуплены игры, которые развивают интеллектуальные способности; были проведены детские мероприятия, которые подарили детям тепло и радость в таком не простом для них положении. Дети, лишенные семьи, нуждаются не только в материальной, но и моральной поддержке со стороны, как волонтеров, так и общества в целом. Я лично участвовала в сборе денежных средств для детей с ограниченными возможностями, и я полностью уверенна в том, что эти средства будут направлены в правильное русло и помогут этим детям в дальнейшем их развитии и лечении, благодаря деятельности благотворительного фонда «Небайдужі серця».

21. 16 июня 2015

Да, я то-же читала, отзывы про этот фонд и меня удивило только одно, что кто-то пытается поливать грязью фонд и людей которые там работают! И кстати это очень заметно, что пишет это один человек а значит у вас нет претензий к фонду а просто вам за это платят деньги! Если вы утверждаете, что вас обманули, то вы имеете, полное право обратится в милицию, и пускай они этим занимаются! Я знаю этот фонд и мне так противно читать, что вы там пишите, потому что если не этот фонд, то непонятно как бы сложилась, судьба моей подруги они действительно ОЧЕНЬ ПОМОГЛИ! И считаю, что на таких как вы надо писать заявления в милицию, жаль, что они этого еще не сделали.

22. 16 июня 2015

23. 15 июня 2015

Нещодавно мені зателефонували з благодійного фонду «Небайдужі сердця» (так написано у реєстраційних документах, ЄДРПОУ 39202831)з проханням про допомогу. Я погодилась допомогти. Допомогу збирали для батальону «Торнадо». Вислали мені на ел. адресу лист-клопотання, копії реєстраційних документів, посилання на відеозвіти про їх допомогу. Я перерахувала кошти по безналу. Але мені щось здалося підозрілим — чи то літера «д» у слові «сердця», чи то те, що вони передзвонили мені через 15 хвилин, щоб спитати, чи я перерахувала кошти, чи їхнє прохання скинути скан платіжного доручення, чи все це разом. Наступного дня я погуглила відгуки про них — половина (схвальних) написані ними самими, а половина про те, що вони шахраї — один раз допомогли небагато, тапер це всім показують свою, начебто, роботу, а кошти забирають собі организатори. Прикро, що ці кошти, які я виділила з бюджету родини, і які нам зовсім не зайві, пішли не на допомогу тим, хто реально потребує допомоги, а «бізнесменам» від благодійності.
    Судячи по тому, що писали у відгуках, там колл-центр, працівники отримують відсоток, решту забирають засновники.Таких фондів засновано кілька, всі працюють за такою ж схемою. Пожертву у мене просили перерахувати на картку, але я сказала, що тільки на рахунок в банку, але це цьому фонду також підійшло:)

24. 15 июня 2015

Добрый день!
    Я хочу поделиться своим опытом с пользователями интернета. На прошлой неделе, я наткнулась на вакансию в интернете по набору менеджеров по работе с клиентами в кампанию. Названия кампании в интернете не было. Меня это сначало не смутило.Приехав якобы на собеседование, я просто заполнила анкету, и меня пригласили простажироваться на следуйщий день.Сказали что 2 месяца буду работать внештатным сотрудником, главное что бы сработались. Не потребовали паспортных данных,сказали-потом.Меня это опять таки не смутило, потому что хотела работать. Скажу еще, в офисе,нигде не было написано о том, что это благотворительный фонд, ни таблички, ни каких обозначений. Канторка находится на улице БОРИСА ГМЫРИ 9В.
    Пришла типо на стажировку, что бы заучить их «спич» кто такой «запиченый» человек и теорию вероятности. Ничего опять таки необычного. В офисе всего 12 человек, и два руководителя. Работают явно с энтузиазмом-кто сколько бабла срубит. Чем больше ты выкачиваешь денег с человека-тем больше ценят. Ты целый день как болванчик сидиь и наяриваешь всем кому не лень, прося якобы о помощи. Девки молодые сидят и занимаются мошенничеством.Стыдно и жалко их.Тайком перешептываются с руководством. что бы я ничего лишнего не услышала. Их руководители-две дамули, с айфонами,макбуками и машинами. Странно,как на зп 4000 тысячи можно все это иметь.
    Я разочарована. просмотрела видео доказательства мощенничества этого фонда и поняла-добрых и честных людей очень мало. еще обиднее что этим занимаются люди, которые якобы за идею и за процветающую страну. а сами себе в карман все пихают. Закрывать эту богодельню нужно. А решетки на окнах и на дверях не зря стоят,явно чего то боятся, потому и нет открытого офиса, а ныкаются по черным входам.

25. 15 июня 2015

Настырные звонки из недавно созданного Благотворительного Фонда Небайдужі серДця (они же Оживи мрію) всем подряд не затихают. Фонд Небайдужі серця выклянчивает деньги представляясь по телефону чиновниками госструктур. Представляются от имени министерств, ведомств, комитетов, налоговой и т.д. Одним словом не фундация, а лохотрон. Небайдужі серця засветились в скандальной схеме отмывания якобы передавая помощь батальонам Торнадо и Луганск-1, и не только… На самом деле на их сайте все документы — подделка, фотошоп и постановочные видео. Поддельные печати и подписи, телефоны подставных лиц, а не командиров силовиков из АТО.

Пишут о себе в Интернете фейковые новости (положительные) о себе, потом всем показывают, вот мол смотрите, что про нас пишут. И больным деткам Небайдужі серДця не помагают. Например наша инициативная группа обзвонила школі интернаті для глухих детей, руководство заявило, что не знают такого фонда. Используют чувствительные темы как наживку для собственного обогащения. Сначала дети, а теперь АТО, прям бизнес какой-то бессердечный. Волонтеров в фонде нет, есть только операторы колл-центра. Лгут, даже называя сеюя «Небайдужі серця», а на самом деле в слове «серця» они намеренно добавили букву «Д», получилось на украинском языке «СерДця». Это чтобы нас запутать. Адрес своей конторы меняют как перчатки. Мошенники.

26. 11 июня 2015

Мошенники с каждым разом придумывают все новые схемы выманивания денег у граждан. И с каждым разом все сложнее их вычислить. Теперь же мошенники решили представляться работниками госструктур.
    Все чаще обращаются граждане и должностные лица относительно мошеннических действий, связанных с получением недостоверной информации по перечислению денег на счет организациям Світла Україна, Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    К сожалению, попытки недобросовестных нелюдей завладеть чужими деньгами не прекращаются даже в такое сложное время. Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумывают новые схемы и истории, чтобы выманить деньги у доверчивых граждан.
    Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом обманывают, рассказывают заученные легенды. Руководителям звонят якобы чиновники Министерства Украины и настойчиво просят перечислить значительную сумму денег на банковские счета благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для оказания помощи гражданам в зоне проведения антитеррористической операции.
    Пострадавшие осмотрительно обратились в милицию, и не зря. Потому что, как выяснилось, никакие столичные чиновники на самом деле не звонили, это на самом деле были мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    Сейчас правоохранителям известно о двух таких случаях. Сотрудники милиции принимают все меры, чтобы найти злоумышленников из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    Субъектам ведения хозяйства, имеющим лицензию на осуществление хозяйственной деятельности, звонят лица из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, которые представляются работниками Министерств Украины. Аферисты из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом предлагают перечислить определенные средства на благотворительность. Лица, просившие денег на АТО не имеют никакого отношения к Министерствам Украины. При выявлении таких случаев просим информировать правоохранительные органы.
    Если у вас просят денег … не давайте, тем более, если жулики представляются министерскими работниками.
    Не собирайте и не отдавайте злоумышленникам из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом средства. Будьте бдительны и взвешенными. В случае же возникновения подобных ситуаций и поступления звонков от имени руководителей государственных органов, работников Министерств с любыми незаконными требованиями, прошу вас не сомневаться, а сразу сообщать об этом по телефону доверия МВД.

27. 11 июня 2015

28. 9 июня 2015

29. 9 июня 2015

Увага! Шахраї! Чорні волонтенри з Благодійний фонд Небайдужі серця отзывы відгуки (БФ Небайдужі серДця) а також Благодійний фонд Світла Україна отзывы відгуки є клонами шахраїв з МБФ Оживи мрію та МБФ Допоможемо дітям разом. Хто кришує цих бандитів? Зупинимо телефонних шахраїв разом!

30. 8 июня 2015

Столько разных действий происходит в государстве, а вы зациклились на деятельности благотворительного фонда «Небайдужі серця»! Да оставьте волонтеров в покое – они качественно делают свою работу, они помогают людям, вместо того, чтобы как вы, придумывать сказки для той организации!

31. 6 июня 2015

Фонд «Небайдужі серця» утворився порівняно нещодавно, через те, що недобросовісна діяльність попереднього фонду під назвою «Оживи мрію» була очевидна. Змінюючи назву на «Небайдужі серДця», (зауважте, слово «серця» у них з літерою «Д» насправді), псевдо-благодійники-клони не втомлюються через своїх операторів Call-центру пробивати на сльозу довірливих громадян на фейковій інформації.
    Усі звіти так званого благодійного фонду – звичайний фотошоп, сума допомоги, яка надійшла в АТО під великим сумнівом, оскільки у документах номери телефонів нібито командирів батальйонів з АТО, належать підставним особам, що не мають ніякого відношення до збройних сил чи добровольчих підрозділів. Це неважко перевірити кожному, провівши власні розслідування.
    Насторожує те, що «Небайдужі серця» просять перерахувати на номер банківської картки, а не на офіційний рахунок фонду. Відтак правоохоронним органам буде важко зібрати до купи надприбутки цієї контори.
    Разом з цим працівники фонду «Небайдужі сердця» працюють нелегально, про це можна дізнатись по численних відгуках, розміщених в Інтернеті.
    Річ у тім, що, так званий, благодійний фон “НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ” активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер “бізнесменів” 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі – кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії – “на складі” або “машина щойно відїхала”. Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани.
    Ось про що розповідають очевидці діяльності БФ «Небайдужі серця»: «Дзвінок. Жінка представляється фондом “Небайдужі серця”. Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
    Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
    Друге – командира звати Вітко Артем, так що ініціал “О.” не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
    Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні “клієнтів” за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання “допомогти” батальйону.»
    Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону “Луганськ 1″ зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку “опрацьовують” скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону “Луганськ 1″. Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
    На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному – 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого “фонду”. Чи не схожі показні акти на прикриття?
    Оскільки нав’язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон “Луганськ 1″, ми зв’язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам “фонду” як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала “казки”. Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності “благодійників”. Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.

32. 6 июня 2015

Не перераховуйте кошти псевдо благодійникам Небайдужі серця (Небайдужі серДця), Світла Україна, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом. Це лохотрон!

33. 5 июня 2015

Телеканал «24» викрив нечистих на руку благодійників і просить правоохоронців покарати злочинців Відео: https://www.youtube.com/watch?v=0VnnoueBf90 Телеканал новин «24» у своєму сюжеті викрив псевдо-благодійну організацію «Небайдужі серця», яка прикриваючись благими намірами допомоги воякам, виманювала гроші у довірливих громадян. За результатами власного журналістського розслідування Володимир Рунець, журналіст телеканалу «24», написав заяву до правоохоронних органів із проханням дати оцінку діяльності цієї організації. Натомість, як стало відомо редакції «24» з власних джерел, так звані «Небайдужі серця» і далі продовжують свої махінації і розбудовують цілу мережу по збору коштів, використовуючи різні назви для своїх організацій, і цим самим порушують закон і нівелюють роботу тисяч справжніх волонтерів. Телеканал новин «24» звертається до правоохоронних органів — розберіться у цій справі і покарайте злочинців! Ми зі свого боку готові всіляко сприяти розслідуванню. Як «благодійні фонди» здирають гроші з українців Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей. Підозра БФ «Небайдужі серця» у шахрайстві Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин «24» звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих. До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи. Благодійний фонд із промовистою назвою «Небайдужі серця» начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство. Шпигуни у фонді Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ «Небайдужі серця» має функції оператора call-центру. Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити. Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю «кухню» волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію. У батальйоні «Торнадо» підтвердили, що БФ «Небайдужі серця» їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони. Прикриття Міністерством оборони У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ «Небайдужі серця». Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин «24» завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері. Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні «ватажки» викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці. Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду «Небайдужі серця» і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то «волонтери», чи то штатні працівники. http://www.vnutri.org/nebayduzhi-sertsya/

34. 2 июня 2015

Увага! Не потрапляйте у фінансову пастку телефонних шахраїв – чорних волонтерів: це Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна. Всі вони члени організованого злочинного угрупування, і є послідовниками горезвісних фондів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Не перераховуйте кошти цим Call-центрам, ваші кошти підуть у кишеню злочинцям. Кому війна, а кому мати рідна – це основний напрямок аферистів з Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом спекулюють на темі допомоги АТО та хворим діткам.

35. 2 июня 2015

Не перераховуйте кошти псевдо-благодійному фонду Небайдужі серця (Небайдужі серДця). Це шахраї. Чорні волонтери з БФ Небайдужі серця видурюють гроші у довірливих громадян. Допомога не надходить адресатам, гроші привласнюють представники телефонних шахраїв з Небайдужі серця. Небайдужі серця — це клон сумнозвісних фондів Оживи мрію. Відтепер намагаються вести свої чорні справи під назвою БФ Світла Україна.

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

В Україні діє організоване злочинне угрупування, яке під виглядом благодійності краде чималі гроші у свої кишені. За день сума видурених грошей може сягати мільона гривень. Зазвичай це оператори call-центру, що є звичайнісінькими телефонними аферистами. Фінансову пастку для довірливих громадян створюють так звані фонди: Небайдужі серця, Небайдужі сердця, світла Україна, оживи мрію та допоможемо дітям разом. Давайте зупинимо цей злочин разом!
    Шахраї Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — чорні волонтери Злочинці Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — лохотрон Развод, лохотрон Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — фінансова пастка Аферисти Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — кримінал

36. 2 июня 2015

Спасибо большое благотворительному фонду «Небайдужі серця» за их значительный вклад в развитие благотворительности. В вашей, действительно, не легкой деятельности — много сложных жизненных преград, которые, иногда, мешают осуществить задуманное, но только не в случае работы коллектива благотворительного фонда «Небайдужі серця». Их твердая жизненная позиция, серьезный настрой, непреодолимое желание, широкие возможности, коллективная поддержка и, немало важное, настойчивость — приводят к успеху любого дела, за которое берутся волонтеры благотворительного фонда «Небайдужі серця». Поэтому еще раз спасибо благотворительному фонду «Небайдужі серця» за труд и пожелание — еще большего развития и всеобщего понимания!

37. 2 июня 2015

Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає кожному

Добре жити у мирі, бавитися з дітьми, радіти життю. Але біда не вибирає поганих чи хороших людей, біда може прийти у кожну сім’ю. Благодійний фонд «Небайдужі серця» намагається підтримати кожного у складний для нього час, дати надію на краще, повірити в людську доброту і що труднощі можна здолати, а боротися з труднощами разом набагато легше.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» допоміг матері-одиначці зі Слов’янська

Наша країна переживає зараз дуже складні часи, особливо в дуже важкому становищі перебувають люди на сході України. Особливої уваги потребують соціальні верстви населення – діти, пенсіонери, одинокі батьки. Коли до благодійного фонду «Небайдужі серця» прийшов лист від молодої матері, що самостійно виховує дворічного сина, не дати померти з голоду. Місячний дохід Мартиненко Анастасії складає близько 450 грн. Більша частина цих коштів витрачається на підгузки для дитини, а на їжу залишається, взагалі мізерна сума, близько 140 грн. На нову одежу для дитини, на їжу для матері взагалі немає коштів. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не зміг залишити Анастасію без допомоги. Волонтери фонду відразу відправили «Новою поштою» підгузки та продукти харчування.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» оплатив лікування в клініці ім. Козявкіна

До благодійного фонду «Небайдужі серця» неодноразово зверталися батьки дітей хворих на ДЦП та ін. хвороби. Фонд неодноразово співпрацював з Міжнародною клінікою відновленого лікування ім. Козявкіна, що знаходиться у м. Трускавець. Клініка має на своєму балансі сучасне діагностичне та реабілітаційне обладнання. До благодійного фонду знову звернулися батьки трирічного Давида Спірочкіна, хворого на ДЦП, допомогти оплатити курс реабілітації. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» зробили все можливе, щоб знайти необхідні кошти на лікування Давида, та надати можливість хлопцю здолати недугу. Віримо, що дитина впорається з хворобою і стане здоровою і щасливою людиною.

Допомога Марії Костюк від благодійного фонду «Небайдужі серця»

Ніхто з нас не застрахований від нещасних випадків. От і на долю Марії Костюк випало тяжке випробування. Через раптове запаморочення голови, дівчина не втрималася і випала з балкону п’ятого поверху. У молодої матері двох дітей було пошкоджено дві ноги. Два тижні Марія знаходилася у реанімації, їй зробили декілька операцій але все одно вона залишалася не рухомою. У чоловіка закінчилися кошти на довгу та дуже дорогу реабілітацію дружини. Коли сім’я Марії звернулася за допомогу до благодійного фонду «Небайдужі серця», волонтери у короткі строки знайшли значну суму коштів для подальшої реабілітації. Чоловік та двоє маленьких діток вірять у людську доброту.

38. 1 июня 2015

39. 1 июня 2015

Головна місія благодійного фонду «Небайдужі серця» — забезпечити своєчасною допомогою всіх нужденних, а особливо дітей, створити всі умови для гармонійного та повноцінного розвитку дітей, та умови для кращого життя всіх українців. Вже не перший рік, волонтери фонду збирають кошти для дітей-сиріт, для діточок з малозабезпечених сімей, які мають різні захворювання ДЦП, гепатит, лейкемія та ін. Неможна позбавляти дітей шансу, на здорове, повноцінне життя.!
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає хлопчику з діагнозом ДЦП
    До благодійного фонду «Небайдужі серця» знову звернулися батьки Давида Спірочкіна, з проханням допомогти оплатити курс реабілітації в Міжнародній клініці відновленого лікування ім. Козявкіна в м. Трускавець. Через загрозу переривання вагітності, гіпоксії, хлопчик з’явився на світ на восьмому місяці вагітності, шляхом кесаревого розтину. Дитині поставили діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Маленький Давид потребує постійної уваги і піклування, для одужання необхідно проходити реабілітаційний курс раз в півроку. Один курс такої реабілітації в клініці коштує майже 8000 гривень. Батьки не мають змоги самостійно оплачувати постійну реабілітацію, через скрутну ситуацію в родині. Хлопчик має всі шанси на одужання. Благодійний фонд «Небайдужі серця» зробив все можливе і за декілька днів знайшов, і відправив батькам Давида всю необхідну суму.
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» : діти — це наше майбутнє
    Всі ми хочемо жити у вільній країні, де живуть щасливі люди. Як побудувати таку державу? Наше майбутнє – це діти. Треба виховувати у дітей такі якості, як емпатія, доброта, чесність, щедрість, любов до Батьківщини, впевненість у собі і своїх силах. Тоді виросте правильне покоління, яке зможе досягти того, про що ми лише можемо мріяти. Благодійний фонд «Небайдужі серця» хоче відновити правильні сімейні цінності, повернути в серця людей добро, врятувати якомога більше життів. Тому волонтери фонду так відчайдушно допомагають всім дітям, на чию долю випали важкі випробування. Щоб діти могли повноцінно розвиватися і мали щасливе дитинство і виросли справжніми людьми з великої літери.

40. 1 июня 2015

Благодійний фонд «Небайдужі серця» підтримує бійців за незалежність
    Україна вже довгий час виборює своє право називатися незалежною державою. Ворог вже відібрав у нас частину нашої території, людей, забрав тисячі людських життів, і йому цього мало, він хоче ще більше. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не може допустити цього, тому робить все від нього залежне, щоб допомогти бійцям АТО здобути довгоочікувану перемогу. Ці хлопці і дівчата знаходяться в самому епіцентрі бойових дій, вони ризикують власним життям кожну хвилину, кожну секунду. Дуже важливо не втрачати віру в перемогу, знати що тебе підтримують і чекають.
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» посилає гуманітарну допомогу воїнам АТО

Благодійний фонд «Небайдужі серця» вважає своїм боргом допомагати бійцям АТО. Волонтери фонду вже неодноразово відсилали гуманітарну допомогу в зону бойових дій. Коли приходять листи від командирів підрозділів з проханням допомогти забезпечити бійців найнеобхіднішим для виживання, волонтери фонду і небайдужі люди об’єднують всі зусилля і шукають кошти. Кожна гривня на вагу золота. За останній час благодійний фонд «Небайдужі серця» відправив гуманітарну допомогу в зону АТО, у вигляді: зимового спецодягу, зимового армійського взуття (берці), спальних мішків, карематів, термобілизни, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування та ін. дрібниць для дозвілля, щоб хоч якось відволікти бійців від постійних пострілів. Добровольчій батальйон спецпризначення «Луганськ-1», добровольча рота патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» та 12 батальйон територіальної оборони Києва «Київ» дуже вдячні за допомогу всім меценатам і просто людям, які підтримують їх. Для бійців дуже важливо знати, що народ з ними, що їх не лишили помирати.

41. 31 мая 2015

42. 31 мая 2015

Благодійники чи шахраї — журналіст Володимир Рунець розповідає про результати свого розслідування | Громадське радіо

У «Громадській хвилі» — Володимир Рунець, журналіст телеканалу «24″, розповідає про бездіяльність правоохоронців стосовно виявлених ним сумнівних благодійників, які ніби-то збирають гроші на допомогу армії. Він стверджує, що фонд «Небайдужі серця» розбудовує цілу мережу для збирання коштів, і цим самим підриває довіру до роботи тисяч справжніх волонтерів.

небайдужі серця, неайдужі сердця, оживи мрію, світла україна, допоможемо дітям разом
    фонд небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд світла україна, фонд допоможемо дітям разом
    небайдужі серця відгуки, неайдужі сердця відгуки, оживи мрію відгуки, світла україна відгуки, допоможемо дітям разом відгуки

43. 29 мая 2015

Усе змінюється з часом: відношення до когось, почуття, звички, положення у суспільстві, сімейний стан, але існують практично, не змінні фактори, скажімо, діяльність благодійного фонду «»Небайдужі серця»! Волонтери благодійного фонду «»Небайдужі серця» як працювали, працюють, так і будуть працювати на благо суспільству! І цьому не перешкодять ні залякування конкурентів, ні зміна волонтерів, ні розповсюдження не правдивої інформації про фонд. Прозора фінансова, відео- звітність за кожен благодійний захід надає підтвердження кожній дії волонтерів благодійного фонду «»Небайдужі серця», а свавілля, яке відбувається для того щоб зіпсувати їх ім»я — немає ніякої аргументації, лише одні припущення, що можливо спростувати, якщо більш детально ознайомитися з самою діяльністю фонду.

44. 29 мая 2015

У час, коли вся країна в очікуванні подальшого розвитку подій і надіється на позитивне закінчення воєнних дій, замість того щоб захищати та оберігати людей, які підтримують наших бійців, діток з дитдому та просто осіб, що знайшли відраду з допомогою благодійного фонду «Небайдужі серця» — відбувається залякування волонтерів цього фонду. Натрапила на відео в інтернеті, яке мене не просто здивувало, а привело в стан шоку:
    Від себе хочу побажати усім волонтерам благодійного фонду «Небайдужі серця» витримки і великої сили духу! Ви з честю витримали це беззаконня,більше того — продовжили свою діяльність в тому ж дусі, а це слугує добрим прикладом для кожного жителя.!

45. 28 мая 2015

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=0VnnoueBf90
    Як «благодійні фонди» здирають гроші з українців
    Підозра БФ «Небайдужі серця» у шахрайстві
    Шпигуни у фонді
    Прикриття Міністерством оборони

46. 28 мая 2015

Стартувало безліч програм благодійного фонду «Небайдужі серця», які варті уваги кожної небайдужої як людини, так і організації!! Сьогодні, переважна більшість населення зосереджена на здобутті фінансового благополуччя, щоби мати можливість забезпечити себе та свою родину речами, по суті, не такими ж необхідними, як здається на перший погляд. Матеріальні блага чомусь ставляться на перше місце у нашому суспільстві, проте існує багато речей, які не можна придбати за гроші — здоров»я — першочерговий елемент у даному списку. Кожен із батьків бажає здоров»я для своєї дитини, саме тому намагається кожного літа відправити свою доньку\сина в оздоровчий табір, протягом тижня у шкільні роки — записати на курси плавання чи бігу. З проблемою оздоровлення зіткнулися у басейному комплексі Поліклініки №1 при Дитячій клінічній лікарні №3 Солом’янського р-ну у м. Києві по вулиці Соціалістичній, 12. Басейний комплекс включав у себе два дитячі басейни: один басейн – для немовлят, що потребують оздоровлення, профілактики та лікування дистонії, гіпо- і гіпертонусу м’язів, другий басейн – для дітей більш дорослого віку для профілактики та лікування викривлення хребта, проблеми осанки та ніг, а також кімнату для оздоровчих процедур та сауну для лікування та профілактики бронхітів. Дитяча поліклініка №1, станом на 2014 рік, обслуговувала 31500 дітей, з них – 1500 дітей у віці до одного року, 450 – дітей-інвалідів. Кожному з цих дітей не вистачало можливості оздоровлюватися у спеціальному басейні, який не працював останні чотири роки і був небезпечним для використання без належного ремонту та реконструкції. Фото можна переглянути за посиланням: http://nsfund.com.ua/startuvav-blagodiyniy-proekt-zdorove-ditinstvo/, але повірте — приємного там мало. На вирішення даної проблеми відгукнувся благодійний фонд «Небайдужі серця», що дарує надію робітникам лікарні, яким небайдужа доля їх підопічних.

47. 28 мая 2015

Стало вже нормою у суспільстві користуватися людьми! Тому, коли створюються організації, такі як благодійний фонд «Небайдужі серця», які безкорисливо допомагають іншим — це у багатьох викликає підозру. Тому що даний факт викликає здивування і недовіру, оскільки самі ми не звикли допомагати, а лише користуватися! Але благодійний фонд «Небайдужі серця» вчить нас протилежного. Дякую за їх важку працю, адже вона заключається не лише в допомозі ближньому, а й у правильному вихованні суспільства, де все ще є такі якості, як: доброта, взаємодопомога, співчуття та співпраця!

48. 28 мая 2015

Испытанная методика мошенничества снова в действии!?
    Возможно ли нам, в современном украинском обществе, переживающем огромное потрясение в виде освободительной войны, вырваться из «порочного круга» невзгод? Когда гибнут наши воины: сыновья, родители, родные, которые защищают Родину, в самом сердце страны вновь родилась эрзац-благотворительная организация, которая прикрываясь благими целями выманивают деньги у доверчивого украинца. Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) — организация, которая с первых шагов существования начала активно занимать нишу псевдо благотворительности. Будьте бдительны и не доверяйте мошенникам! Если хотите помочь людям, которые нуждаются в помощи, то ищите проверенные временем благотворительные организации!

Что такое этот вновь созданный фонд Светлая Украина? Только образовался, а уже имеет мощную информационную базу частных предприятий?! Вам еще не позвонили эти аферисты? Не переживайте — у Вас еще все впереди !!! Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) умеет работать с доверчивым электоратом. Представители фонда, которые звонят к возможным «спонсорам» прекрасно осознают, что в настоящей напряженной социально-политической ситуации большинство украинцев стремится оказать помощь армии и добровольческим батальонам. Будьте осторожны и не станьте «спонсором» этих мошенников! Хотите помочь — лично передайте помощь нуждающимся!

Опять за старое взялись организаторы мошеннической организации Неравнодушные сердца, но теперь они называют себя Фонд Светлая Украина Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Название изменилось, но уродливая сущность осталась! В такое трудное время, когда существует множество людей, которые нуждаются в помощи (особенно сироты воинов, погибших в ходе АТО на востоке Украины) этот псевдо благотворительный фонд зарабатывает на доброте рядовых украинцев. Методы и формы выманивания денег остались такими же — Вам звонят и предлагают помочь армии. Никаких гарантий, что перечисленные Вами средства будут использованы по назначению у Вас нет. Предупреждаем, что, скорее всего, средства осядут в карманах этих мошенников.

49. 28 мая 2015

Шановні співвітчизники, подивіться дане відео: https://www.youtube.com/watch?v=cxbR4VPM0ik
    Особисто я, після перегляду, була під враженням ще довгий період. Обговорюючи якісь глобальні проблеми, ми не бачимо того, що відбувається зовсім близько. Усі хвилюються та надсилають кошти бідним африканським дітям або ж роблять грошові внески для певних досліджень за кордоном. Але мало хто цікавиться життям та станом наших, українських, дітей, яким не так повезло у житті, однак вони хочуть як і всі інші, жити в умовах, гідних для прожиття людини. Саме благодійний фонд «Небайдужі серця» відгукнувся на прохання Житомирського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Прохання заключалося у допомозі придбати будівельні матеріали для утеплення центру, на що фонд «Небайдужі серця» відгукнувся без зволікань! Звіт їх роботи можна прослідкувати на відео або ж, безпосередньо, на офіційному сайті фонду «Небайдужі серця»: http://nsfund.com.ua/zvit-pro-robotu/ .
    Їх звіт про допомогу доволі таки «прозорий», у ньому чітко відслідковується кожний фінансовий крок, тому мені просто не зрозуміло чому псують репутацію фонду «Небайдужі серця». Просто перегляньте дане відео, ознайомтеся з їх звітом — цього буде достатньо для розуміння того, що це за організація. А писати такі наклепи, може лише людина, яка або нічого не знає за даний фонд, або, якій платять гроші за весь цей бруд.

50. 27 мая 2015

На сьогодні, все ще залишаєть актуальним питання з приводу благодійності, оскільки, на жаль, в нашому суспільстві все починається і завершується одночасно виключно лише розмовами про дію, але по факту, це лише пусті слова, які долинають і залишаються у нашій пам»яті пустим відлунням. Але з усіх, як то кажуть, правил, тим паче статистики, існують виключення! Наприклад, благодійний фонд «Небайдужі серця» — які на практиці доводять свої дії, про свою діяльність вони не «кричать» на всі сторони, вони просто роблять справу, результат якої можна прослідкувати у їх звітності! Побільше б таких організацій!

1. 28 мая 2015

2. 2 июня 2015

Добавьте зарплату в компании Небайдужі серця

Добавить отзыв о работодателе Небайдужі серця

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Небайдужі серця?