Небайдужі серця

Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Отзывы о работе в Небайдужі серця, зарплаты

1. 27 мая 2015

У час, коли вся країна в очікуванні подальшого розвитку подій і надіється на позитивне закінчення воєнних дій, замість того щоб захищати та оберігати людей, які підтримують наших бійців, діток з дитдому та просто осіб, що знайшли відраду з допомогою благодійного фонду «Небайдужі серця» — відбувається залякування волонтерів цього фонду. Натрапила на відео в інтернеті, яке мене не просто здивувало, а привело в стан шоку: http://video.meta.ua/7537252.video. питання до людей в комуфляжі, що безтактовно ввірвалися до офісу благодійного фонду «Небайдужі серця»: невже вас, ще з дитинства, саме так вчили відплачувати за добро, невже у вас є право нехтувати не тільки моральними нормами поведінки у суспільстві, але і конституційними правами кожного, у даному випадку, волонтера та осіб, проблеми яких вирішували у той момент волонтери? Безпринципова, зухвала, не тактовна поведінка цих людей змусила багатьох волонтерів відмовитися від благодійної діяльності — і це не дивно, адже в воєєний період, коли газети нічого доброго не віщають- вривання людей в комуфляжі під час робочого процесу до офісу БЛАГОДІЙНОЇ організації, яка слугує чи не єдиною підтримкою солдатів, погодьтесь, це страшно! Від себе хочу побажати усім волонтерам благодійного фонду «Небайдужі серця» витримки і великої сили духу! Ви з честю витримали це беззаконня,більше того — продовжили свою діяльність в тому ж дусі, а це слугує добрим прикладом для кожного жителя.!

2. 27 мая 2015

Здравствуйте, я работаю волонтерам в благотворительном фонде «Небайдужі серця». Мне лично очень неприятно читать пустые, глупые, ничем не подтвержденные обвинения в сторону фонда! Вы пишете одно и тоже под разными именами и на разных сайтах о фонде. Вы проплаченные. Заказные! Лучше вы бы помогали людям, нуждающимся, а не тратили время на такие глупости!

3. 27 мая 2015

Увага! Шахраї Полюбляють називати себе як Регіональне управління фундації України. Мошенники — Региональное управление фундации Украины. Псевдо-благодйники.

4. 26 мая 2015

Телеканал «24» викрив нечистих на руку благодійників і просить правоохоронців покарати злочинців http://24tv.ua/news/showNews.do?telekanal_24_vikriv_nechistih_na_ruku_blagodiynikiv_i_prosit_pravoohorontsiv_pokarati_zlochintsiv&objectId=576568&tag=ukrayina Телеканал новин «24» у своєму сюжеті викрив псевдо-благодійну організацію «Небайдужі серця», яка прикриваючись благими намірами допомоги воякам, виманювала гроші у довірливих громадян. За результатами власного журналістського розслідування Володимир Рунець, журналіст телеканалу «24», написав заяву до правоохоронних органів із проханням дати оцінку діяльності цієї організації. Ось відео-доказ https://www.youtube.com/watch?v=_KHcnqq9GCE Натомість, як стало відомо редакції «24» з власних джерел, так звані «Небайдужі серця» і далі продовжують свої махінації і розбудовують цілу мережу по збору коштів, використовуючи різні назви для своїх організацій, і цим самим порушують закон і нівелюють роботу тисяч справжніх волонтерів. Телеканал новин «24» звертається до правоохоронних органів — розберіться у цій справі і покарайте злочинців! Ми зі свого боку готові всіляко сприяти розслідуванню. Джерело: Телеканал новин «24» Теги: Політика, Волонтери, скандал, Розслідування, благочинність Як «благодійні фонди» здирають гроші з українців http://24tv.ua/ukrayina/yak_blagodiyni_fondi_zdirayut_groshi_z_ukrayintsiv/n574295 Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей. Підозра БФ «Небайдужі серця» у шахрайстві Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин «24» звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих. До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи. Благодійний фонд із промовистою назвою «Небайдужі серця» начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство. Шпигуни у фонді Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ «Небайдужі серця» має функції оператора call-центру. Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити. Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю «кухню» волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію. У батальйоні «Торнадо» підтвердили, що БФ «Небайдужі серця» їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони. Прикриття Міністерством оборони У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ «Небайдужі серця». Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин «24» завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері. Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні «ватажки» викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці. Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду «Небайдужі серця» і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то «волонтери», чи то штатні працівники. http://www.vnutri.org/nebayduzhi-sertsya/

5. 26 мая 2015

Спасибо благотворительному фонду «Небайдужі серця» за работу на благо обществу, за многочисленную помощь нашей армии. Я очень благодарна Вам за вашу честность вашей работы! Спасибо за то, что еще не перевелись настоящие патриоты. Вы подаете хороший пример для всего общества, и помогаете нуждающимся в вашей помощи людям, это вселяет веру в будущее!

6. 26 мая 2015

7. 25 мая 2015

Зазвичай пишуть на різних форумах безліч негативної інформації(чи то стосується конкретної людини, чи організації) про тих, хто зумів досягнути успіху у своєму житті, у своїй діяльності. Пишуть, тому що є які справи коментувати на свій лад, якби не було прецеденту, то не було що обговорювати. Благодійний фонд «Небайдужі серця»не є виключенням, а навпаки, жертва, негативно налаштованих людей, які лише те і вміють, що псувати репутацію. Хоча, якщо розмірковувати по факту, то діяльність фонду ні для кого не секрет, вся звітність знаходиться на їх офіційному сайті, тому залишається лише ознайомитися з нею самостійно і зробити СВОЇ висновки.

8. 25 мая 2015

В благотворительный фонд «Небайдужі серця» вторглись люди без документов!
    Вот видео:

9. 23 мая 2015

Ось відео-доказ https://www.youtube.com/watch?v=_KHcnqq9GCE
    Джерело: Телеканал новин «24»
    Теги: Політика, Волонтери, скандал, Розслідування, благочинність

Як «благодійні фонди» здирають гроші з українців

Підозра БФ «Небайдужі серця» у шахрайстві
    Шпигуни у фонді
    Прикриття Міністерством оборони

10. 21 мая 2015

«из каждой ситуации есть выход, как и каждую проблему можно решить — главное желание» — девиз волонтеров благотворительного фонда «Небайдужі серця».
    благотворительный фонд «Небайдужі серця» — это место работы ответственных людей, на которых можно положиться в проблемной ситуации. это стоит, как минимум, уважения и благодарности!

11. 20 мая 2015

Хочу донести свою подяку до волонтерів благодійного фонду «Небайдужі серця», які так завзято боряться за долю кожної, потребуючої підтримки людини. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» — це «надлюди» з великими амбіціями, завзяттям, моральністю та добротою! Дякую Вам!

12. 19 мая 2015

В наше время существует множество благотворительных фондов, и в то же время -особо не наблюдается никакой продуктивной результативности в их общей деятельности. Но снова же фонд — фонду рознь. Для себя собщей категории благотворительных организаций выделила один — благотворительный фонд «Небайдужі серця», который действительно заслуживает почетное звание в списке благотворительности. Их деятельность ярко выражается во всех главных проблемных направлениях, их настойчивость и профессионализм наблюдается в решениях конкретных ситуаций. Благотворительный фонд «Небайдужі серця» достоин высокой оценки за их деятельность!

13. 18 мая 2015

До недавна, не вірила в жодну благодійність, допоки не потрапила сама в таку ситуацію, коли існує лише два варіанти розвитку подій: або здаватися в обійми горя, або — все ще таки вірити в чудо. Чудо це чи ні, але тепер я точно знаю, що вірити людям можна, не всім, але існують ще виключення! Благодійний фонд «Небайдужі серця» — не тільки допоміг мені у вирішенні проблеми, а й надав можливість змінити свій світогляд з приводу благих намірів!

14. 13 мая 2015

Война на Востоке кардинально изменила украинцев. Теперь Украина занимает первые места в мире по сбору средств для помощи как военным и вынужденным переселенцам, так и всем, кто нуждается в помощи. Но для некоторых война — неплохой шанс заработать денег.
    ВИДЕО https://www.youtube.com/watch?v=0VnnoueBf90
    Подозрение БФ «Неравнодушные сердца» в мошенничестве
    Сообщение о нечистых на руку волонтерах и благотворителях ежедневно появляются в СМИ. В редакцию Телеканала новостей «24» обратились зрители и попросили проверить один из фондов, который помогает АТО. Мол, есть данные, что представители организации обогащаются за счет помощи неравнодушных.
    К тому же, методы, которыми господа пользуются, чтобы собирать средства, вызывают много вопросов. Чтобы разобраться в ситуации, в офис фонда мы запустили инсайдера, который проработал там неделю. И были поражены результатом его работы.
    Благотворительный фонд с красноречивым названием «Неравнодушные сердца» вроде помогает и больным детям, и бойцам, которые защищают нашу страну на Востоке. О чем на официальном сайте организации свидетельствуют многочисленные фото и отчеты. Но реальная деятельность фонда очень похожа на обычное мошенничество.
    Шпионы в фонде
    Нам согласилась помочь Киевская самооборона. Одна из активисток — Леся Шеповалова устроилась в фонд на работу. На практике офис-менеджер БФ «Неравнодушные сердца» имеет функции оператора call-центра.
    Задача Леси — обзванивать предприятия и простых людей, в основном в селах, и просить у них деньги для благотворительных целей. Чтобы легенда, которую скармливают людям, звучала убедительнее, новичку дают целую кипу памятников и инструкций, которые нужно вручную переписать и выучить.
    Скрытой камерой девушке удалось снять всю «кухню» волонтерской организации изнутри. На записи вежливые молодые люди представляются своим собеседникам по имени и отчеству, после чего рассказывают заранее изученную историю.
    В батальоне «Торнадо» подтвердили, что БФ «Неравнодушные сердца» им помогает, но легенду опровергли. Правда, какую именно помощь привозят и в каком количестве, журналистам не рассказали. Представители call-центра в разговоре с людьми прикрываются Министерством обороны.
    Прикрытие Министерством обороны
    В Министерстве обороны не знают о деятельности БФ «Неравнодушные сердца». Кроме этого, батальон с таким названием не входит в Вооруженные силы Украины, а подчиняется другому ведомству. Вместе с самообороновцами журналисты Телеканала новостей «24» посетили call-центр. Но разговаривать работники офиса отказались и убежали через заднюю дверь.
    Благотворители пытались убедить, что их работники работают на безвозмездной основе. Пока работники поспешно пытались бежать из офиса, их «главари» вызвали милицию. И только за время пребывания журналистов в помещении фонда на собеседование пришло три девушки. Одна из них рассказала, какие условия труда ей обещали горе-работодатели.
    Когда на место прибыли правоохранители, журналисты написали заявление с просьбой разобраться в деятельности благотворительного фонда «Неравнодушные сердца» и выяснить, сколько денег собрали то ли их «волонтеры», то ли штатные работники.
    Источник: Телеканал новостей «24»
    Теги: Политика, Видео новости, Министерство внутренних дел, Киев, Волонтеры, благотворительность, Міністерство оборони України, Расследования, Криминал

15. 13 мая 2015

Працівники благодійного фонду «Небайдужі серця» — знайшли своє призначення і успішно працюють у сфері благодійності багато років, вони не тільки виконують обов’язки цієї професії, а й допомагають іншим знайти себе в майбутньому, якого могло б і не бути, якби не була надана вчасно їх допомога. Благодійний фонд «Небайдужі серця»саме вони прийшли на допомогу 12-му батальону, яка для них була так необхідна. Тому хочу висловити подяку усьому колективу даного фонду, адже саме у 12-му батальйоні перебувала моя близька людина, якій своїми власними зусиллями допомогти я не могла! Мені дуже важлива ваша підтримка і ми всією родиною вдячні Вам за допомогу у нелегкий для нас час!

16. 12 мая 2015

Хочу выразить огромную благодарность волонтерам благотворительного фонда «Небайдужі серця» за Ваш труд, за время, потраченное на решение проблемы другого; за поддержку; за веру, силы, нервы, частичку души, которую вы дарите людям, нуждающимся в вашей поддержке! Вы, как поводыри, объясняете отчаявшимся и замкнувшимся на своей беде людям, куда и как идти. Волонтеры благотворительного фонда «Небайдужі серцям» действительно люди слова, которым не безразлична судьба других! Здоровья Вам, сил, терпения и низкий поклон!

17. 10 мая 2015

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

18. 7 мая 2015

Благодійний фонд «Небайдужі серця» має чітку позицію у своїй сфері та з впевненістю йде до своєї мети — зміни відношення у суспільстві до благочинності! це стрімко розвиваюча організація, яка здобуває все більше прихильників з кожним днем! За це їм велика подяка, адже кожний день праці волонтерів благодійного фонду «Небайдужі серця» — це ще один шанс чиєгось майбутнього!

19. 4 мая 2015

В сьогоденні, саме головне — це впевненість: у партнері, у прибутку, у щирості та стосунках. Основною складовою впевненості є довіра! Благодійний фонд «Небайдужі серця» — неодноразово доводив свою відданість справі, щирість у намірах та прозорість у своїй діяльності! З впевненістю можу стверджувати, що благодійний фонд «Небайдужі серця» — організація, яка варта довіри; організація, що породжує впевненість у майбутнє!

20. 2 мая 2015

Хочу написать несколько слов благодарности директору благотворительного фонда «Небайдужі серця» !
    Спасибо большое за Ваш большой вклад в благотворительность, Вы делаете то, о чем другие даже не задумываются, Вы открываете другим глаза на проблемы насущие!
    А если каждый в обществе будет хоть немножечко добрее к ближнему — это колоссальный успех, который принесен значимое развитие нашего общества во всех стандартах!

21. 29 апреля 2015

Благодійний фонд «Небайдужі серця» — це сила,віра, поміч і об»єднання!
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» — це організація,яка заслуговує статус «благодійної» це той фонд, який працює на благо суспільства!
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» — організація, яка не тільки стверджує, але і робить добро. Коли була необхідна фінансова допомога моїй донці для ліків благодійний фонд «Небайдужі серця» швидко і ефективно відреагував на моє звернення, після чого я і сама часто співпрацюю з даною організацією, адже вони заслужили не лише мою довіру, а й мою прихильність.

22. 27 апреля 2015

Люди на стільки звикли жити у своєму «маленькому світі», що маска, за якою вони ховаються — це вже і є їх сутність. Грань між людяністю і черствістю дуже тонка. І це дуже важливо, що ще є такі фонди, як благодійний фонд «Небайдужі серця», який діє на благо потребуючих їх допомоги людям. А це означає, що не все ще втрачено і поки буде хоч одна така організація, яка може «протягнути руку допомоги» — світ буде краще!

23. 24 апреля 2015

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!

24. 23 апреля 2015

Подяка благодійному фонду «Небайдужі серця», що з великою турботою і розумінням віднелися до мого горя і допомогли вирішити його найкращим шляхом, якого самостійно я собі дозволити б не могла. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» — це люди неабиякої витримки та вдачі, великим серцем до вирішення будь-якої підтримки.

25. 23 апреля 2015

Мошенники, аферисты, лохотрон, развод, кидалы, финансовая ловушка

Очередные мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
    “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІТЛА УКРАЇНА”” Они же Допоможемо дітям разом, они же оживи мрію, они же небайдужі серця

01001, м.Київ,Печерський р-н, вул. Інститутська, буд. 1,
    ЄДРПОУ 39557205 р/р №26002056107631 у
    ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 380775
    Президент: Тарасенко Сергій Володимирович

Довідка № 12 від 17.01.2015р.,код неприбутковості:0005
    • Тел.: (044) 223-35-83

26. 22 апреля 2015

Так случилось, что полгода назад, организация, в которой я работаю и коллектив благотворительного фонда «Небайдужі серця» встретились на благотворительном вечере одного и того же детдома, куда мы все привезли одежду и игрушки для детей-сирот. И после этого я с уверенностью могу заверить, что в благотворительном фонде «Небайдужі серця» работаю люди приветливые, вежливые и действительно, с «большим» сердцем! Эта встреча еще надолго останется у меня в памяти, поскольку тот праздник, который мы организовали для тех детей общими усилиями стоит того, чтобы заниматься таким делом. Люди действительно квалифицированные в этой сфере, и если для меня это было в новинку, то работники благотворительного фонда «Небайдужі серця» знали, как сделать так, чтобы дети хоть на определенный период забыли о том, чего им так не хватает — любви, внимания и родительского тепла.

27. 21 апреля 2015

Действительно, общество дожило до того, что на главные человеческие ценности необходимо теперь обращать внимание, хотя они должны быть на уровне инстинкта! Хотя и люди забыли о таких чувствах, как: человечность, доброта и искренность — иногда необходимо просто на этом акцентировать внимание, так это очень хорошо, что есть такой благотворительный фонд, как » Небайдужі серця», который действительно выполняет данную функцию и другие, смежные функции данной деятельности! За это им большое спасибо и похвала!

28. 20 апреля 2015

Благодійний Фонд «Небайдужі серця» — це одна із небагатьох організацій, яким варто довіряти! Там працюють, дійсно, люди слова, яким не байдужа доля інших! Благодійний фонд «Небайдужі серця» — це знахідка для тих, хто шукає підтримки та душевного спокою!

29. 19 апреля 2015

Когда человеку трудно — он ищет спасения в других людях, но поскольку сейчас каждый человек занят непосредственно своими проблемами — помощи можно ждать очень долго! На счастье, существует благотворительный фонд «Небайдужі серця», который искренне с вами болеет за хорошее решение вашей проблемы, помогает вам морально настроиться и также благотворительный фонд «Небайдужі серця»- это надежная поддержка в сложный момент! Спасибо им за это!

30. 17 апреля 2015

Стало уже нормой в обществе пользоваться людьми! Поэтому, когда создаются организации, такие как благотворительный фонд «Небайдужі серця» которые бескорыстно помогают другим — это у многих вызывает подозрение. Так как данный факт вызывает недоумение и недоверие, поскольку сами мы не привыкли помогать, а только пользоваться! Но благотворительный фонд «Небайдужі серця» учит нас обратному. Спасибо Вам за ваш тяжелый труд, ведь труд заключается не только в помощи ближнему, но и в правильном воспитании общества, где все еще есть такие качества, как: доброта, взаимопомощь, сочувствие и сотрудничество!

31. 15 апреля 2015

Я — УКРАИНКА и горжусь этим! Горжусь нашим народом, что мы в этот сложный момент для Украины объединились воедино. Я – волонтер в благотворительном фонде «Небайдужі серця». И мне стало очень приятно, когда я прочитала, как известная украинская актриса Ада Роговцева отзывается о наших волонтерах, она назвала, « волонтеров святыми людьми и сказала, что их дела еще получат высокую оценку в будущем, а сейчас надо отдавать душу этому благородному делу — помогать нашим военным».
    Ссылка на статью: http://m.obozrevatel.com/politics/54321-rogovtseva-rossijskim-akteram-ya-ne-vasha-ya-ukrainskaya.htm

32. 14 апреля 2015

Міжнародний благодійний фонд фінансує всеукраїнську програму “ Захисти країну ” з метою покращення життя бійців в гарячих точках АТО. Нижче посилання на перелік програм, які вже були здійснені протягом минулого та поточного року: http://nsfund.com.ua/dopomoga-26-yi-artileriyskiy-brigadi-vch-a3091-m-berdichiv/ — благодійний фонд . http://nsfund.com.ua/blagodiyna-dopomoga-dobrovolchomu-batalonu-lugansk-1/ — Благодійна допомога добровольчому батальйону “Луганськ-13, благодійний фонд http://nsfund.com.ua/zapit-na-blagodiynu-dopomogu-vid-komandira-rpsmop-tornado/ — Запит на благодійну допомогу від командира РПСМОП “Торнадо”, благодійний фонд . http://nsfund.com.ua/v-chem-v-pervuyu-ochered-nuzhdayutsya-soldatyi/ — благодійний фонд . http://nsfund.com.ua/bf-nebayduzhi-sertsya-dopomig-viyskoviy-chastini-a3091/ — благодійний фонд допоміг Військовій частині А3091 http://nsfund.com.ua/akt-pro-priymannya-peredachu-bezoplatnoyi-blagodiynoyi-dopomogi-viyskoviy-chastini-v2277/ — Акт про приймання-передачу безоплатної благодійної допомоги військовій частині В2277. Благодійний фонд здійснює фінансову підтримку наших солдат. Саме у даний, тривожний, для кожного українця, період необхідна підтримка як зі сторони органів державної влади в цілому, так і від кожного свідомого громадянина. Саме на цьому акцентує увагу колектив благодійного фонду. Тож підтримаємо своїх героїв, співпрацюймо разом з благодійним фондом , творімо своє майбутнє самостійно!

33. 10 апреля 2015

Псевдо-благодійники Небайдужі серця – чорні волонтери. Досьє на шахраїв: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ» (БФ «НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ») ЄДРПОУ 39202831, зареєстровані 06.05.2014, директор ЧИСТЯКОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА, р/р №26001052629709 у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Контактні тел. (044) 221-47-19, 0689349478, nsfund .com .ua, info @ nsfund .com .ua, 01024, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЮТЕРАНСЬКА, будинок 15, ЛІТ.А, офіс 17, клон шахраїв з БФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом» — псевдо-фундації.

34. 9 апреля 2015

Стартовало множество программ благотворительного фонда «Небайдужі серця», которые достойны внимания каждого неравнодушного как человека, так и организации!! Сегодня, подавляющее большинство населения сосредоточена на получении финансового благополучия, чтобы иметь возможность обеспечить себя и свою семью вещами, по сути, не такими же необходимыми, как кажется на первый взгляд. Материальные блага, почемуто ставятся на первое место в нашем обществе, но существует много вещей, которые не можно приобрести за деньги — здоровья «- первоочередной элемент в данном списке. Каждый из родителей желает здоровья» для своего ребенка, поэтому пытается каждое лето отправить своего ребенка в оздоровительный лагерь, в течение недели в школьные годы — записать на курсы плавания или бега. С проблемой оздоровления столкнулся и Бассейный комплекс Поликлиники №1 при Детской клинической больницы №3 Соломенского р-на в г. Киеве по улице Социалистической, 12. Бассейный комплекс включал в себя два детских бассейна: один бассейн — для младенцев, нуждающихся в оздоровлении, профилактики и лечения дистонии, гипотонуса, гипертонуса мышц. Второй бассейн — для детей более взрослого возраста для профилактики и лечения искривления позвоночника, проблемы осанки и ног, а также комнату для оздоровительных процедур и сауну для лечения и профилактики бронхитов. Детская поликлиника №1, по состоянию на 2014 год, обслуживала 31500 детей, из них — 1500 детей в возрасте до одного года, 450 — детей-инвалидов. Каждому из этих детей не хватало возможности оздоравливаться в специальном бассейне, который не работал последние четыре года и был опасным для использования без надлежащего ремонта и реконструкции. Фото можно посмотреть по ссылке: http://nsfund.com.ua/startuvav-blagodiyniy-proekt-zdorove-ditinstvo/, но поверьте — приятного там мало. На решение данной проблемы откликнулся благотворительный фонд «Небайдужі серця», что дает надежду работникам больницы, которым небезразлична судьба их подопечных.

35. 8 апреля 2015

Що таке «завтра»? Для кожної людини — це можливість почати життя заново, шанс змінити своє майбутнє, попросити вибачення у близьких, відправитися з рідною людиною нарешті у відпустку. «Завтра» — це той день, на який ми завжди відкладаємо важливі справи. Ну а якщо «завтра» не буде, вам не страшно? Впевнена, що так, як і кожній нормальній людині! А тепер подумайте про тих людей, які живуть виключно сьогоднішнім днем, оскільки у них може і не бути «завтра». Серед них багато діток, є і дорослі, але тим не менше вони потребують чиєїсь допомоги. Ми люди, 21 століття, не замислюємося про це, якщо самі не стикаємося з такою проблемою, але благодійний фонд «Небайдужі серця» кожен день намагається допомогти хоч якійсь частині цих людей, благодійний фонд «Небайдужі серця» робить так, щоб кожен їх «сьогоднішній» день був кращим за попередній . Добро робити не складно, головне мати бажання! Тому співпрацювала з благодійним фондом «Небайдужі серця» і буду співпрацювати далі! Будемо творити добро разом!

36. 7 апреля 2015

Спасибо большое фонду за их значительный вклад в развитие благотворительности.
    В вашей, действительно, не легкой деятельности — много сложных жизненных преград, которые, иногда, мешают осуществить задуманное,
    но только не в случае работы коллектива фонда . Их твердая жизненная позиция, серьезный настрой, непреодолимое желание,
    широкие возможности, коллективная поддержка и , не мало важное, настойчивость — приводят к успеху любого дела, за которое берутся волонтеры.
    Поэтому еще раз спасибо фонду за труд и пожелание — еще большего развития и всеобщего понимания!

37. 7 апреля 2015

Большую благодарность выражаю всем работникам благотворительного фонда «Небайдужі серця» за их выдержку, упорство и человечность. Много читала отзывов об этом фонде, которые являются совершенно противоположными между собой. Но, как человек, который, работает в сфере благотворительности и лично знакома с работниками данного фонда, хочу сказать, что фонд «Небайдужі серця» — находка для тех, кто надеется, так как именно здесь вы можете найти необходимую вам поддержку. Вы действуете в правильном направлении, а направление это — добро!

38. 31 марта 2015

Фонд «Небайдужі серця»(http://nsfund.com.ua/) — це організація,яка заслуговує статус «благодійної», оскільки в період недовіри ближньому- це той фонд, який працює на благо суспільства:
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3493113/
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3492838/
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3492082/

39. 31 марта 2015

Життя – непередбачувана річ. Ніколи не знаєш куди воно тебе приведе, з ким об’єднає у співпрацю пліч-о пліч. Мене звуть Катерина, я волонтер благодійного фонду . У колективі благодійного фонду я зовсім недавно, але уже в захваті від цих, щирих, активних людей. Познайомилася з представниками фонду я у військовій частині, коли ми з родинами привезли племіннику продовольчі продукти, представники ж благодійного фонду — забезпечили батальйон необхідними речами.

40. 30 марта 2015

Благодійний фонд вселяє надію у життя, віру у доброту, жагу до справедливості, бажання до співпраці та відчуття надійності, це не просто фонд, що допомагає фінансово, а фонд, що виконує практично весь спектр взаємодопомоги потребуючій особі.

41. 30 марта 2015

Благодійний фонд займає одне із провідних місць у сфері підтримки населення! Фонд надає фінансову допомогу по всій території України, співпрацюють як з фізичними особами, так і з юридичними особами та державними організаціями. Можете ознайомитися з діяльністю на їх сайті. Колектив фонду – це високо кваліфіковані, освічені люди, які роблять все для розвитку благодійності.

42. 29 марта 2015

Доброго дня! Мене звуть Наталія.
    Хочу висловити свою письмову подяку благодійному фонду. Ще донедавна, читаючи сумні статті в газетах, дивлячись новини по телебаченню – не думала про те, що ситуація на подобі переглянутих/прочитаних, може статися зі мною. Ну що таке аварія зовсім в іншому місті, зовсім незнайомої мені людини? – шкода, звичайно, але на наступний день, через свої власні турботи, і не згадаєш про неї, інша справа, коли щось подібне трапляється у твоїй сім’ї. Звичайно, передбачити таку подію неможливо, але якщо морально бути підготовленим до всього можливого у житті, то було б легше.
    І так, сталося це восени, коли чоловік повертався пізно з роботи. Вже було темно, ліхтарів на нашій вулиці не було. Вийшовши з автомобіля на нього було вчинено збройний напад, після чого я пам’ятаю лише, як помалу минав час, білі коридори лікарні, такі довгі, як здавалося у той момент, метушню лікарів та нестачу повітря, через горе, у залі очікування. Описати словами те, що я відчувала, неможливо, зрозуміє, лише той, хто побував у схожій ситуації. Розгублений, втрачений стан, порожній погляд, розпач, який огортав щохвилинно все більше мою душу замінив страх, після розмови з лікарем про суму необхідних коштів на операцію. Що тут скажеш? Як пишуть розумні люди: «Друзі перевіряються у біді». Коли дійсно була необхідна підтримка як фінансового так і морального плану – залишилися лише одиниці, але наших спільних зусиль було недостатньо для вирішення цього як виявилося «жахливого» питання. Але «хто шукає, той завжди знайде» — так і в мене вийшло, знайшла поміч там, де не очікувала зовсім благодійний фонд відгукнувся на моє прохання і швидко вирішив мою фінансову проблему: Ефективно, швидко та без зайвих питань. Благодійний фонд став для мене не просто благодійною організацією а стимулом до вдосконалення духовного характеру: доброти, взаємопомочі. Тому, на сьогодні, ми з чоловіком, активно підтримуємо діяльність фонду і цим самим робимо вагомий внесок у чиєсь майбутнє. Дякуємо всьому колективу фонду адже вони борються з недугом кожного, кому необхідна поміч!!!

43. 27 марта 2015

Недавно созданный благотворительный фонд Небайдужі серДця (клоны фонда Оживи мрію) нагло обзванивают доверчивых граждан. Представляясь работниками государственных структур, фонд Небайдужі серця выпрашивает деньги на якобы благотворительные цели. Фундация лохотронщиков Небайдужі серця уже известны псевдо — помощью батальонам Торнадо, Луганск-1, и так далее. На сайте фонда — сплошные подделка, фотошоп и постановочные видео. Поддельные печати и подписи, телефоны подставных лиц, а не командиров силовиков из АТО. Пишут о себе в Интернете фейковые новости (положительные) о себе, потом всем показывают, вот мол смотрите, что про нас пишут. И больным деткам Небайдужі серДця не помогают. Например наша инициативная группа обзвонила школы интернаты для глухих детей, их руководство заявили, что не знают такого фонда. Используют чувствительные темы как наживку для собственного обогащения. Сначала дети, а теперь АТО, прям бизнес какой-то бессердечный. Волонтеров в фонде нет, есть только операторы колл — центра. Лгут, даже называя себя «Небайдужі серця», а на самом деле в слове «серця» они намеренно добавили букву «Д», получилось на украинском языке «СерДця». Это чтобы нас запутать. Адрес своей конторы меняют как перчатки. Мошенники.

44. 26 марта 2015

Життя – непередбачувана річ. Кожного дня ми блукаємо переповненими вулицями міста у пошуках свого місця у бурхливому потоці людських мас, у пошуках свого щастя та натхнення. Знаходячись у статусі «роздумів над своїми проблемами». Рідко задумуємося над сенсом життя. Для кожного він свій, але ключовим фактором, тобто його складовою – є здійснення добра. Фонд «Небайдужі серця» є показовою ланкою у здійсненні даної діяльності, початком благодійних відносин у сфері доброчинності та взаємодопомозі. Колектив фонду «Небайдужі серця» — це люди, які знаходяться у роздумах не лише над своїми думками, а й над проблемами інших.

45. 26 марта 2015

Дополнительную информацию и отзывы о фонде можете прочитать здесь:
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3493113/
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3492838/
    blogs.korrespondent.net/blog/events/3492082/

46. 24 марта 2015

Стара тема видурювання грошей під виглядом благодійництва знову у дії. Відтепер таким шахрайством займається нещодавно створений (05.05.2014) благодійний фонд «Небайдужі серДця» (код ЄДРПОУ 39202831). На вулиці Лютеранській у Києві, яка вказана у свідоцтві, фонду «Небайдужі серця» насправді не існує. Зауважимо цікавий факт – навмисну помилку у найменуванні псевдо-фонду: замість слова «Серця» – «СерДця». Цим суржиком фонд намагається ввести нас в оману. Разом з цим, телефонуючи до громадян, працівники Фонду Небайдужі серця полюбляють представлятися представниками держструктур. На сайті фонду фейкові звіти та постановочні відео. Телефони нібито командирів батальйонів («Луганськ-1» та «Торнадо»), зазначені у паперах фонду, насправді належать представникам цієї кримінальної структури. Печатки та штампи друкуються у Фотошопі. Всі позитивні та схвальні відгуки про роботу цих псевдо благодійників пишуться самими ж псевдо благодійниками. Зарплата операторів, які працюють неофіційно, — згідно сайтів про роботу від 4000 грн. плюс 10 відсотків від видуреної суми, все решта — керівникам. Волонтерів у фонді немає, а навіщо – є рахунок, телефон та апетити керівників. А ще часто змінюється місце розташування офісних приміщень цієї горезвісної організації. Насправді БФ Небайдужі серця нікому не допомагає, а є клоном МБФ Оживи мрію та МБФ «Допоможемо дітям разом», які відомі зароблянням грошей на ніби то допомозі глухим діткам. Будьте обережні!

47. 24 марта 2015

Очень много организаций, которые занимаются добродетельностью, но очень, к сожалению, мало тех, кому действительно можно верить! Фонд — это уже проверенная организация , с которой я не однократно имел общее дело! И поверьте мне , это тот коллектив, который действительно знает свое дело! Очень приятные, образованные люди, которые достойны похвалы! Спасибо Вам за это!

48. 24 марта 2015

Справді, суспільство дожило до того, що на головні людські цінності необхідно тепер звертати увагу, хоча вони повинні бути на рівні інстинкту!Хоча і люди забули про такі почуття,як: людяність, доброта та щирість — інколи необхідно просто на цьому акцентувати увагу, тому це дуже добре, що є такий благодійний фонд, який дійсно виконує дану функцію та інші, суміжні функції даної діяльності!За це їм велика подяка та похвала!

49. 23 марта 2015

Так багато у Світі брехні, що інколи дійсно важко розпізнати правду, через що і породжується у нашому серці не довіра до оточуючих — це вже норма у нашому суспільстві.! Але зовсім не варто забувати про те, що все ж таки залишилися справжні, щирі та добрі почуття, такі як: взаємовиручка, повага, підтримка, допомога! Це підтверджує своєю діяльністю фонд , який невпинно та так старанно працює на благо суспільства! Дякумо його робітникам за це!

50. 23 марта 2015

Фонд — заслуговує на визнання та подяку! Але існує багато організацій, які користуючись статусом іншої — намагаються зіпсувати чесне ім»я, яке фонд здобував протягом тривалого часу. Але головною відмінністю від інших псевдо- благодійних фондів — є те, що вони свою працю доводять «не словом, а ділом»: http://nsfund.com.ua/zvit-pro-robotu/

1. 28 мая 2015

Стало вже нормою у суспільстві користуватися людьми! Тому, коли створюються організації, такі як благодійний фонд «Небайдужі серця», які безкорисливо допомагають іншим — це у багатьох викликає підозру. Тому що даний факт викликає здивування і недовіру, оскільки самі ми не звикли допомагати, а лише користуватися! Але благодійний фонд «Небайдужі серця» вчить нас протилежного. Дякую за їх важку працю, адже вона заключається не лише в допомозі ближньому, а й у правильному вихованні суспільства, де все ще є такі якості, як: доброта, взаємодопомога, співчуття та співпраця!

2. 2 июня 2015

Увага! Не потрапляйте у фінансову пастку телефонних шахраїв – чорних волонтерів: це Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна. Всі вони члени організованого злочинного угрупування, і є послідовниками горезвісних фондів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Не перераховуйте кошти цим Call-центрам, ваші кошти підуть у кишеню злочинцям. Кому війна, а кому мати рідна – це основний напрямок аферистів з Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом спекулюють на темі допомоги АТО та хворим діткам.

Добавьте зарплату в компании Небайдужі серця

Добавить отзыв о работодателе Небайдужі серця

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Небайдужі серця?