Небайдужі серця

Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Отзывы о работе в Небайдужі серця, зарплаты

1. 23 марта 2015

Чимало різних поглядів, через що і відгуків можна прочитати на форумах про благодійний фонд.
    Але тільки задумайтесь, ми усе життя кудись спішим, думками знаходимся не в тому місці, що фізично. Щоразу вдивляємся в очі ще одного «манекену», намагаючись знайти в них щось живе, щось душевне, але роздивившись цей пустий погляд, знову не бачимо найважливішого — душі. Фонд ж, навпаки, намагається відкрити нам очі на ті цінності, про які ми в буденних турботах, забули. Так що ж трапилося
    із сьогоденням? Що сталося із почуттями? Очі — дзеркальця душі, того і порожні, якщо душі то немає…

2. 21 марта 2015

Главный принцип Благотворительного фонда Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) — кому война — а кому мать родная! Это означает, что фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) пытается с пользой для себя, как правило с целью обогащения, использовать тяжелую трагическую ситуацию, сложившуюся вокруг чего-либо или в обществе в целом. Поэтому и не удивительно, что в обществе, далеком от истинных ценностей цивилизации и гуманизма, полно мошенников, таких как БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), готовых поживиться на горе людей. Попытки мошенников из БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) завладеть чужими средствами не прекращаются даже в сложное время, когда на территории нашей страны продолжаются военные действия. Аферисты из БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) не испытывают угрызений совести и, эксплуатируя высокие патриотические настроения в обществе, придумывают новые схемы и истории, чтобы выманить деньги. К сожалению, и в большой волонтерской семье не обошлось без урода. Крупные потоки добровольных денежных пожертвований граждан очень скоро привлекли внимание различного рода мошенников, таких, как БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), решивших нажиться на доверии граждан.
    В Украине активизировались мошенники БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), якобы собирающие пожертвования для помощи бойцам в зоне АТО. С начала АТО количество благотворителей, которые утверждают, что собирают средства на армию, растет в геометрической прогрессии. Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) — ЭТО МОШЕННИКИ, которые наживаются на жизнях наших ребят.
    Конечно, ничего нового в этом случае нет. Такое мошенничество распространено по всей стране. Но все-таки, играть на чувствах и милосердии людей — что может быть подлее и низменнее?

3. 20 марта 2015

Стало вже нормою у суспільстві користуватися людьми! Тому, коли створюються організації, такі як фонд , які безкорисливо допомагають іншим — це у багатьох викликає підозру. Тому що даний факт викликає здивування і недовіру, оскільки самі ми не звикли допомагати, а лише користуватися! Але даний фонд вчить нас протилежного. Дякую за їх важку працю, адже вона заключається не лише в допомозі ближньому, а й у правильному вихованні суспільства, де все ще є такі якості, як: доброта, взаємодопомога, співчуття та співпраця!

4. 19 марта 2015

Стартувало безліч програм благодійного фонду «Небайдужі серця», які варті уваги кожної небайдужої як людини, так і організації!! Сьогодні, переважна більшість населення зосереджена на здобутті фінансового благополуччя, щоби мати можливість забезпечити себе та свою родину речами, по суті, не такими ж необхідними, як здається на перший погляд. Матеріальні блага чомусь ставляться на перше місце у нашому суспільстві, проте існує багато речей, які не можна придбати за гроші — здоров»я — першочерговий елемент у даному списку. Кожен із батьків бажає здоров»я для своєї дитини, саме тому намагається кожного літа відправити свою доньку\сина в оздоровчий табір, протягом тижня у шкільні роки — записати на курси плавання чи бігу. З проблемою оздоровлення зіткнулися у басейному комплексі Поліклініки №1 при Дитячій клінічній лікарні №3 Солом’янського р-ну у м. Києві по вулиці Соціалістичній, 12. Басейний комплекс включав у себе два дитячі басейни: один басейн – для немовлят, що потребують оздоровлення, профілактики та лікування дистонії, гіпо- і гіпертонусу м’язів, другий басейн – для дітей більш дорослого віку для профілактики та лікування викривлення хребта, проблеми осанки та ніг, а також кімнату для оздоровчих процедур та сауну для лікування та профілактики бронхітів. Дитяча поліклініка №1, станом на 2014 рік, обслуговувала 31500 дітей, з них – 1500 дітей у віці до одного року, 450 – дітей-інвалідів. Кожному з цих дітей не вистачало можливості оздоровлюватися у спеціальному басейні, який не працював останні чотири роки і був небезпечним для використання без належного ремонту та реконструкції. Фото можна переглянути за посиланням: http://nsfund.com.ua/startuvav-blagodiyniy-proekt-zdorove-ditinstvo/, але повірте — приємного там мало. На вирішення даної проблеми відгукнувся благодійний фонд «Небайдужі серця», що дарує надію робітникам лікарні, яким небайдужа доля їх підопічних.

5. 19 марта 2015

Доброго дня,випадково прочитала негативні відгуки про фонд , на які не могла невідреагувати. Так трапилося, що пів року тому, організація, у якій я працюю та колектив даного фонду зустрілися на благодійному вечорі одного і того ж дитбудинку, куди ми всі привезли одяг та іграшки для дітей-сиріт. Тому мене обурує реакція людей, які пишуть, що даний фонд «аферисти» — із впевненістю можу завірити, що це зовсім не так, оскільки ці люди дуже привітливі, вічливі і дійсно, з «великим» серцем! Дана зустріч ще надовго залишиться у мене в пам»яті, оскільки те свято, яке ми організували для тих діток загальними зусиллями варте того, щоб займатися такою справою. Люди дійсно кваліфіковані у даній сфері, і якщо для мене це було в новинку, то працівники фонду знали, як зробити так, щоб дітки хоч на певний період забули про те все, чого їм так браку — любові, уваги та батьківського тепла

6. 18 марта 2015

Я теж влаштовувалась на роботу в цей так би мовити благодійний фонд))))))))))))))) адміністратором.

Все там дійсно так відбувається. Розповідають про роботу адміністратора, хороші умови праці.

Приходиш на стажування — і там дають папочку з матеріалами які потрібно вивчити, потім пишеш тест. От тільки зі мною вони поводились досить вічливо)))))), між собою дійсно лаялись матами.

Потім вони сказали що тест я написала нормально, але в мене немає досвіду роботи адміністратором, тому вони мені запропонували роботу менеджера по продажам. Сказали що офіційна ставка буде 2000 грн. але великі будуть проценти, тож заробляти я буду більше ніж мені потрібно. Ага, по цим дівчатам щось не видно було що вони багато заробляють. Сиділи там якісь селючки. Сказали що можливе карьєрне зростання, що я буду спочатку куратором а потім відкрию свій філіал фонду. Прям не благочинність, а якийсь мережевий маркетинг))))

Словом, під кінець стажування я вже зрозуміла що це лохотрон, і ніякий адміністратор їм не потрібен, і ніяким діткам і АТО вони не допомагають. Я не стала з ними сваритися, сказала що подумаю щодо того чи працювати мені в них менеджером чи ні. Куратор залишила мені телефон. На виході теж одна дівчина спитала в мене як там моє стажування, я сказала і їй що подумаю. А вона мені така мовляв, що тут думати приходьте завтра і спробуйте, щож ви будете втрачати день, можете ж заробити грошей. Ну я їй теж кажу що так може це слушна думка, завтра прийду. Тоді вона мені дуже вічливо сказала що вони чекають мене завтра в 8.45 на роботу. Я ії завірила в тому що обовьязково прийду)))))))

Звісно ніхто до них у 8.45 не збирався йти. Мало що я витратила день на те щоб вчити ту інформацію, і писати їхні дебільні тести, які ніхто не читає. Працювати там, вимагаючи гроші у довірливих добрих людей, для того щоб хтось купив собі Бентлі, це мінус до карми. Порядна людина там ніколи працювати не буде! І не здавайте ви гроші у ті фонди, краще допомогайте напряму!

7. 17 марта 2015

Подтверждаю — мутный фонд. Благотворительность это добровольные пожертвования. А это бизнес организация проходимцев — аферисты!
    1) ТРЕБУЮТ назвать сумму на взнос.
    2) ТРЕБУЮТ назвать дату когда пополните.
    3) Задалбывают звонками как коллекторы.
    4) Телефонную базу берут из фонда «оживи мрию» и т.д.
    5) Собирают якобы на помощь батальйону «Торнадо»,а на сайте Луганск -1 и т.д.

Дело ваше, но лучше купите носки,еду и передайте бойцам или проверенным волонтерам типа Армия SOS, Крылья Феникса и т.д. Чем этим аферюгам!

8. 15 марта 2015

Здравствуйте, мы с друзьями — волонтеры в благотворительном фонде «Небайдужі серця». Нам очень неприятно читать пустые, глупые, ничем не подтвержденные обвинения в сторону фонда «Небайдужі серця» ! Пишут одно и тоже под разными именами и на разных сайтах о фонде «Небайдужі серця». Это – проплаченные, заказные тролли! Видно кому-то очень не хочется чтобы волонтерское движение помогало солдатам в АТО! Льют грязь на всех подряд. Президент страны выражает благодарность волонтерам за поддержку, кстати, вот ссылка — можете посмотреть :
    а они — все наоборот!
    Мы с друзьями уже не можем этого терпеть. Пишут одни и те же тексты про какой-то громадський проект, которого вообще не существует, про то, что фонд представляется госструктурами (бред), а вместо имен — наборы букв. Информация противоречит действительности и абсолютно ничем не подтверждена.
    А если у кого-то есть сомнения, то мы их быстро развеем, показав все отчеты о проделанной работе и дав номера телефонов людей, которым мы уже помогли, да можете и сами позвонить в батальены и воинские части, информация о которых есть у нас на сайте:
    Вот — ссылки, где можна увидеть, что пишут эти боты-сепаратисты, кстати и на русских сайтах, что заставляет задуматься :
    написал «пкир»
    написал человек по имени «лоржр»)
    написал Орест
    написал «пкирпк»
    Лучше бы занялись чем-то полезным, а не ослабляли помощь армии и другим людям, которым сейчас и так не легко!
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це ВІРА
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це НАДІЯ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це ЛЮБОВ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч ДІТЯМ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч СОЛДАТАМ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч БАТЬКАМ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч РОЗКВІТУ НАШОЇ КРАЇНИ

Вот посмотрите видео помощи благодійного фонду «Небайдужі серця» Житомирському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів :
    Слава Україні!!!!

9. 14 марта 2015

Увага! Фінансова пастка: Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки негативні, псевдо-волонтери (вони ж МБФ «Оживи мрію» ЄДРПОУ 39157365), входять у чорний список волонтерів України. Волонтерів у нещодавно створеному фонді Небайдужі серця немає, є тільки оператори Call-centre. На круглій печатці ці аферисти насправді називаються БФ Небайдужі серДця, ЄДРПОУ 39202831. Псевдо-благодійний фонд Небайдужі серДця махлює навіть на своїй назві. Немає в українській мові слова «серДця». Фейкові звіти та відео на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Обдурювання, обман, махінації, – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!

10. 14 марта 2015

Фонд «Небайдужі серця» занимаются выпрашиванием денег для зоны АТО/на помощь детям/больным людям. Часто представляются с Отдела фундации, Отдел управления особовым складом.
    На самом деле ребята помогают,но в любом случае имеют от этого прибыль. 10% ежедневные выплаты с суммы «выпрошенных» денег. В самой «компании» присутствует так званная «финансовая пирамида». 10% тому кто звонит и по 5% руководителям. На помощь идет около 30% всех денежных средств, остальное в карман.Зарабатывать на людях — рискованный но прибыльный шаг.На людях зарабатывают не только благотворительные фонды,а и другие организации, не будем перечислять. Но опять же,в этом виновата сама нация. Нация Украинцев слишком доверчива.

Скажу по честному — можете помогать им, но в маленьких суммах 100-500 грн.Чтобы так званным «безработним волонтерам» было бы хотя бы за что доехать до работы и покушать,пока они работают.Все таки доля правды в их словах есть. Но это дело каждого.
    Большие суммы лучше всего передавать с рук в руки. Или же помогать не финансово,а вещами, продуктами питания.

11. 12 марта 2015

Дурисвіти з нещодавно створеного благодійного фонду Небайдужі серця (вони ж «Оживи мрію») по документах насправді називаються благодійним фондом Небайдужі серДця. Відгуки про них жахливі, куди дивляться правоохоронні органи? Ці шулери підступно махлюють навіть на своєму власному найменуванні з відвертим суржиком у слові «серця». Немає в українській мові слова «серДця». Певне підступні московити під виглядом збору коштів українським воїнам в зоні АТО годують путлерівських окупантів. Крутійство з підробленими звітами на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Обдурювання, обман, махінації, махлярство – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям-аферистам з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!

12. 12 марта 2015

Хочу выразить свою благодарность фонду «Небайдужі серця» за их сотрудничество и работу, которая,я уверен, спасла не только жизнь моего ребенка, а и много других жизней! Ребята, Вы все молодцы, творите и дальше добро и тогда жить будет хоть немного легче! Спасибо Вам за ваш труд!

13. 12 марта 2015

У кожного своя правда і кожен бачить одну і тут ж ситуацію по-різному. У цьому і проявляється людська індивідуальність, проте колізія заключається в наступному, як у благодійній діяльності фонду «Небайдужі серця»одні люди вбачають благу справу, інші ж — навпаки, виявляють свою критику і необгрунтовані наклепи. Прецидентів такої поведінки безліч, які можна прослідкувати у відгуках про даний фонд. Але, особисто мене, така реакція обурює, адже фонд дійсно діє на благо суспільству, а не в своїх інтересах!! Дана критика, те ж саме, що дивитися на білий колір і стверджувати, що він чорний! Але це ще не найгірше, адже багато людей, під впливом одного індивідуума, знаючи, що колір дійсно білий — піддаються впливу і тим самим впротиріч своїй власній думці підтверджують хибну думку, яка,насправді, не являється їх власною! Тому задумайтесь і робіть, що підказує серце, а не піддавайтесь впливу необгрунтованим домислам!

14. 12 марта 2015

а они — все наоборот!
    А если у кого-то есть сомнения, то мы их быстро развеем, показав все отчеты о проделанной работе и дав номера телефонов людей, которым мы уже помогли, да можете и сами позвонить в батальоны и воинские части, информация о которых есть у нас на сайте:
    Вот — ссылки, где можно увидеть, что пишут эти боты-сепаратисты, кстати и на русских сайтах, что заставляет задуматься :
    написал «пкир»
    написал человек по имени «лоржр»)
    написал Орест
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч БАТЬКАМ
    Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це поміч РОЗКВІТУ НАШОЇ КРАЇНИ

Слава Україні!!!!

15. 10 марта 2015

Громадський проект «Стоп-шахрай» продовжує моніторинг сумнівної діяльності псевдо-благодійного фонду Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца — клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом).
    Через резонансні відгуки про шахрайство фонду, зараз вони представляються працівниками — чиновниками державних структур і просять допомоги для АТО вже і зараз. Нібито готова машина до відправки в зону АТО, проте невистачає ще коштів для дозакупки берців та пального. І така ситуація у них виникає щоденно…
    Держструктури такими «благодійними» обдзвонами не займається, варто зателефонувати в міністерство чи відомство, і ви про це дізнаєтесь.
    Очевидною є суцільна брехня від «Небайдужих сердець», яку їхні представники розповсюджують мережею Інтернет.
    Цікаво, як щойно створений фонд Небайдужі серДця зміг ощасливити мільйони людей, а у звітах на їхньому сайті можна по пальцях порахувати фейкові акти прийому-передачі допомоги.
    Підробка одразу ж помітна невідповідністю підпорядкування батальйонів Луганськ-1 та Торнадо. Жоден з них не належить Луганському МВС, але на підроблених у Фотошопі печатках горе-благодійники таки «прописали» їх в Луганську.
    Разом з цим в документах БФ Небайдужі серця вказані нереальні мобільні телефони нібито командирів з АТО, які насправді належать підставним особам, що вішають локшину на вуха людям.
    До речі, БФ Небайдужі серця і МБФ Оживи мрію дійсно є клонами, у цьому можна переконатися вивчивши на їхніх сайтах акти прийому-передачі допомоги однаковим силовикам АТО, та світлини, у яких позує один і той же чи то волонтер, чи то чоловік, який взяв потримати мішок з допомогою при розвантаженні з машини.
    Відомо, що БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца — клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) раніше тримали «на гачку» глухих діток, щоб на них набити кишені. Просили гроші на слухові апарати, вказуючи прізвища діточок, які вже мають ці приладдя, і ця допомога поступала не від «Небайдужих сердець». Тепер за їхніми словами інша кон’юнктура, тому перепрофілювалися заробляти на війні.
    Про заробіток працівників фонду, які до речі працюють нелегально, можна дізнатись на сайтах про роботу, зарплата оператора Call-centre від 4000, соціальний пакет, плюс 10 відсотків від видуреної та отриманої суми.
    Цікавим є пункт у анкеті, яку потрібно заповнити при влаштуванні на роботу, — «Чи готові ви до зустрічі з правоохоронними органами?».
    Допомагайте, але не шахраям!

16. 6 марта 2015

Нещодавно написав відгук про діяльність так званого благодійного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію) і у відповідь отримав цілу купу гнівних, подекуди агресивних відповідей. Хочу одразу ж сказати, що я не проти різного роду благодійництва, але я проти того, щоб під личиною псевдо-благодійництва шахраї отримували капітали за рахунок небайдужих українців. Особливо це стосується часу, коли весь народ згуртувався проти російської військової агресії.
    Добре розумію, що може виникнути справедливе запитання, чому у мене виникають сумніви у істинності роботи нещодавно створеного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Тому вирішив зробити аналіз їх роботи, використовуючи при цьому звітні матеріали, що розміщені на сайті цієї сумнозвісної організації.
    Перш за все відмічу, що від недавна працівники даної фундації, телефонуючи до потенційних благодійників називають себе представниками різного роду міністерств та органів державної і виконавчої влади. Наприклад, до медичних організацій дзвонять із Міністерства здоров’я, говорять жвавенько і переконливо – у найкращих традиціях психологічної техніки навіювання. При цьому використовують як аргумент, що зараз, переславши допомогу ви в майбутньому не будете мати проблем, наприклад, з ліцензуванням. Що це? Шантаж?… Та ж схема використовується і до організацій, підприємств, підприємців та установ інших галузей. Ще одним аргументом звучить вигадана історія про те, що сформована та завантажена у машину благодійна допомога очікує відправки, але у них немає коштів на заправку пальним чи на інші причини. Тому, в терміновому порядку просять надіслати кошти з неприхованою наполегливістю, що одразу насторожує.
    По-друге, уважно придивіться до звітних документів, що розташовані на сайтах фондів Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Особливу увагу приділіть печаткам тих, хто отримує допомогу. Наприклад, на одному із документів (акт передачі-прийняття благодійної допомоги) бачимо на печатці назву добровольчого батальйону «Луганськ-1», що, за даними цього документу, належить до ГУМВС Луганської області. А насправді, цей батальйон відноситься до ГУМВС Дніпропетровської області. Така ж ситуація з добровольчою ротою патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», яка насправді створена у вересні 2014 р. року в структурі ГУ МВС України в Запорiзькiй області, а не в Луганській. Також, у тих же документах знаходимо ще ряд невідповідностей, зокрема прізвища чи ім’я командирів батальйонів та їх телефонів не співпадають з реальними даними.
    Робимо висновок: хочемо допомогти нашим воїнам, допомагаємо безпосередньо воїнам а не шахраям.

17. 6 марта 2015

На стаціонарні та мобільні телефони підприємців надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші на АТО, або хворим (глухим) дітям, представляючись керівниками податкових інспекцій, або інших державних структур. Є підозра, що такими протиправними діями займаються псевдо-благодійні фонди Небайдужі серця (Небайдужі серДця), фонд Оживи мрію, фонд Допоможемо дітям разом.
    Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Також нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.
    Про факти шахрайських дій вони просимо повідомляти органи внутрішніх справ.

18. 28 февраля 2015

Мошенники с каждым разом придумывают все новые схемы выманивания денег у граждан. И с каждым разом все сложнее их вычислить. Теперь же мошенники решили представляться работниками госструктур.
    Все чаще обращаются граждане и должностные лица относительно мошеннических действий, связанных с получением недостоверной информации по перечислению денег на счет организациям Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    К сожалению, попытки недобросовестных нелюдей завладеть чужими деньгами не прекращаются даже в такое сложное время. Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумывают новые схемы и истории, чтобы выманить деньги у доверчивых граждан.
    Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом обманывают, рассказывают заученные легенды. Руководителям звонят якобы чиновники Министерства Украины и настойчиво просят перечислить значительную сумму денег на банковские счета благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для оказания помощи гражданам в зоне проведения антитеррористической операции.
    Пострадавшие осмотрительно обратились в милицию, и не зря. Потому что, как выяснилось, никакие столичные чиновники на самом деле не звонили, это на самом деле были мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    Сейчас правоохранителям известно о двух таких случаях. Сотрудники милиции принимают все меры, чтобы найти злоумышленников из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
    Субъектам ведения хозяйства, имеющим лицензию на осуществление хозяйственной деятельности, звонят лица из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, которые представляются работниками Министерств Украины. Аферисты из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом предлагают перечислить определенные средства на благотворительность. Лица, просившие денег на АТО не имеют никакого отношения к Министерствам Украины. При выявлении таких случаев просим информировать правоохранительные органы.
    Если у вас просят денег … не давайте, тем более, если жулики представляются министерскими работниками.
    Не собирайте и не отдавайте злоумышленникам из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом средства. Будьте бдительны и взвешенными. В случае же возникновения подобных ситуаций и поступления звонков от имени руководителей государственных органов, работников Министерств с любыми незаконными требованиями, прошу вас не сомневаться, а сразу сообщать об этом по телефону доверия МВД.

19. 28 февраля 2015

А мне сегодня звонили небайдужі серця надеюсь будете бдительны и не попадетесь на ихнюю удочку. В моей семье уже второй такой развод за месяц. Первый раз преставлялись налоговой, от генерала с проверкой!!!

20. 28 февраля 2015

Мне подружки в школе рассказали, что маме их знакомой очень помогла компания «Неравнодушные сердца», им очень много денег на лекарства надо было. Я когда буду зарабатывать, тоже буду людям помогать!

21. 28 февраля 2015

Мой брат помогает «Небайдужим сердцам», перечисляет деньги, говорит, что планирует съездить в район в опасной зоне, вместе с гуманитарной помощью, пошел даже застраховался, чтоб взяли с собой.

22. 28 февраля 2015

Спасибо фонду «Небайдужі серця» за поддержку.

23. 27 февраля 2015

ПЕРЕЛІК
    органів ліцензування, від імені яких звонять шахраї-благодійники Небайдужі серця, Небайдужі серДця, Оживи мрію
    1. МВС
    10. Адміністрація Держспецзв’язку
    11. Мінфін
    12. Пробірна служба
    13. НКРЕ
    14. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, обласні, Київська міська держадміністрація
    15. ДКА
    32. Міненерговугілля
    33. ДПС
    34. Мінпромполітики

24. 27 февраля 2015

БФ Небайдужі серця шахраї, мільйони у кишеню, армії дулю. Клон організацій-аферистів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом, у своїй назві має помилку: Небайдужі серДця. Через чисельні скарги на цих шахраїв можуть представлятися по телефону від імені державних структур, виманюючи гроші нібито на АТО. Не потрапляйте у фінансову пастку псевдо-благодійників. Допомагайте напряму!

25. 26 февраля 2015

Шахраї Фонд Небайдужі серця отзывы: видають себе вже за Міністерства агрополітики, екології, економіки, енергетики, інфраструктури, культури, молоді, спорту, оборони, освіти, охорони здоров»я, моз, промполітики, будівництва, соцполітики, праці, фінансів, юстиції, мвс, Державто, держрезерв, держтуризм, антимонопольний комітет, держлік служба, держзем, архбудконтроль, інспекція контролю за цінами, податкова інспекція, будьте обережні — аферисти Небайдужі сердця фонд відгуки! Клон від Оживи мрію, допоможемо дітям разом.

26. 26 февраля 2015

Черные волонтеры фонд Небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд допоможемо дітям разом, эти нелюди располагают солидными базами данных, представляются сотрудниками госорганов, помощниками нардепов с просьбой профинансировать те или иные потребности армии.
    Я не знаю , что в голове и в душе этих людей. Я надеюсь , их найдут и накажут соответствующие органы. Но в такое время , когда война и враг у порога которая совесть позволяет не просто обогатиться на мизерную в принципе сумму , но и опорочить власть , которая прилагает огромные усилия для нормализации ситуации в области и стране. Это за пределами понимания.

27. 26 февраля 2015

В Украине мошенники от имени госоргана или благотворительного фонда с мобильных телефонов обзванивают всех подряд и просят денег на АТО. Еще аферисты себя называют фонд Небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд допоможемо дітям разом.
    Это – шайка мошенников, имеющих, как я думаю, высокопоставленных покровителей, так как эти люди располагают солидными базами данных, представляются сотрудниками госорганов, помощниками нардепов, фонд Небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд допоможемо дітям разом. И от имени госорганов эти нелюди просят пожертвовать средства на программу помощи глухонемым, или в помощь АТО.
    По ее словам, некоторые «благотворители» — объекты пристального внимания правоохранительных органов: фонд Небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд допоможемо дітям разом Одного из них уже задержали. Изъяли у него восемь мобильных телефонов с разными номерами, много литературы по психологии.
    Потому прошу людей, которым пишут и звонят от имени госорганов, фонд Небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд допоможемо дітям разом проверять эту информацию.

28. 26 февраля 2015

Фальшивые ноты благотворительностиМошенники БФ Небайдужі серця аферисты БФ Небайдужі сердця для одурачивания используют нейролингвистическое программирование НЛП — основаное на технике моделирования вербального и невербального поведения людей, заводя их в финансовую ловушку, используя легенды о помощи в АТО. Вот один из телефонов мошенников 0672496195 с этого телефона кем только не представлялись, министерство, комитет, управление, фундация, театральная касс премьера, оживи мрію, небайдужі серця, небайдужі сердця, неравнодушные сердца, допоможемо дітям разом. Банда-мафия.

29. 26 февраля 2015

Увага! Шахраї БФ Небайдужі серця аферисти БФ Небайдужі сердця фінансова пастка лохотрон на допомозі АТО розводять на гроші нікому не допомагають

30. 26 февраля 2015

Мой брат помогает «Небайдужим сердцам», перечисляет деньги, говорит, что планирует съездить в район в опасной зоне вместе с гуманитарной помощью, пошел даже застраховался чтоб взяли с собой.

31. 25 февраля 2015

Хорошо, что существуют благотворительные организации. Мой товарищ воюет в АТО, мы хотели передать ему посылку Новой почтой, так не дошла. Пришлось с друзьями заново скидываться и уже отправлять через «Неравнодушные сердца», там есть знакомые. Он все получил, хоть как-то удалось поддержать друга.

32. 25 февраля 2015

Я — небедный человек и когда такое происходит в стране – считаю своим долгом, помогать нуждающимся. Ко мне позвонили из благотворительного фонда «Небайдужі серця» с просьбой о помощи на нужды наших военных. Теперь регулярно по возможности помогаю. Я – человек недоверчивый, по-этому постоянно требую отчеты о том куда пошли мои деньги, как подтверждение они присылают чеки, оплаченные счета и даже предлагают съездить с ними на Донбас, посмотреть что там происходит собственными глазами, увидеть насколько наши солдаты рады любой помощи.

33. 25 февраля 2015

До мене на фірму звонили шахраї з псевдо-благодійного фонду «Небайдужі серця», просили гроші для АТО на картковий рахунок, що напрягло. Що це за фонд, який просить допомогти на приватний рахунок невідомої особи? Мій чоловік як раз був в АТО у 12 БТрО, тиждень, як повернувся, здивувався, коли його запитала про фонд Небайдужі серця, каже, що не чув про такий та ніякої допомоги від Небайдужі сердця не отримував. Подивився уважно на папери, а там якийсь лівий командир, та ще й не його номер. Передзвонив по номеру, його на три букви послали, бо відчули, що їх розкусили. В міліції та прокуратурі кажуть, що це не перший випадок фондом Небайдужі серця, хоча по паперах чомусь написані на суржику з словом СерДця. Напевне кацапська контора, працює на москалів та Х*№ла Путлєра. Коли вже за цими ватниками-колорадами-сепарами Правий Сектор навідається? Нехай згорять у пеклі, усі, хто причетний до аферистів Небайдужі серця, Небайдужі серДця, та їм подібні. Слава Україні! Героям Слава!

34. 25 февраля 2015

Почитали отзывы положительные о так называемом благотворительном фонде Неравнодушные сердца (Неравнодушные сердца отзывы), и сразу же возникает вопрос: неужели обычные Украинцы настолько наивны и недалекие, чтобы поверить в истинность этих высказываний. Проанализировав подобные отзывы (отзывы) из нескольких сайтов, из 100 % уверенностью можем утверждать, что они пишутся так называемыми Интернет-троллями. Подозрительная одинаковисть выражений, стилистики и множество одинаковых грамматических и пунктуационных ошибок — только подтверждает это мнение. Итак, представители БФ Неравнодушные сердца (БФ Неравнодушные сердца отзывы, БФ Неравнодушные сердца отзывы), пытаются показать положительную картинку по их деятельности, но логика подсказывает, что чем позитивно на словах это выглядит, тем сомнительнее их деятельность. Тем более, даже доказательная база помощи (фотошоп-отчеты, липовые видео, и другие подделки) фейковых, поскольку суммы, которые там указаны для всеукраинской организации с таким об «объемом информационно-коммуникативного поля, это капля в море по сравнению с поступлениями от жертв их мошенничества. Учетная информация о поступлении средств не отражается, а реально полученные средства идут на частные банковские карточные счета. В указанной организации часто работники работают нелегально, о чем свидетельствует активное поисковая деятельность операторов Call-centre, и утечка кадров. Неоднократно об этом читаем в отзывах бывших работников. А еще они говорят об использовании совершенной техники НЛП внушения и вымогательства, специально разработанной для телефонного общения с потенциальными и доверчивыми клиентами-благотворителями. Следует вспомнить пресловутые фонды оживи мечту и Поможем детям вместе, их клоном является БФ Неравнодушные сердца (БФ Неравнодушные сердца отзывы, БФ Неравнодушные сердца отзывы). Наш совет тем, кто хочет оказать помощь, в первую очередь проверять информацию. Это сделать очень легко, перезвонит руководителю получателя помощи, но номер телефона, или другие данные, берите из альтернативных (официальных) источников информации. В настоящее время Интернет-ресурсы способствуют поиску такой надежной информации. При этом будьте осторожны, так как всегда есть риск попасть на подготовленную или подставное лицо. Лучше проверить дважды, чем профинансировать мошенника.

я поражаюсь вашей настойчивости, тролите наверное ВЫ, я не встречал ниодного человека который бы на так долго одно и тоже писал о какой либо фирме или фонде, вы скорее всего проплаченный человек и это явно ваша работа обливать гавном другие компании , вот смотрю время и дату разных отзывов то такое ощущение что вы неотходите от компютера и только то и делаете что пишете негатив именно на этот фонд!!!

35. 25 февраля 2015

Что такое «завтра»? Для каждого человека — это возможность начать жизнь заново, шанс изменить свое будущее, попросить прощение у близких, сьездить с родным человеком наконец-то в отпуск. «Завтра» — это тот день, на который мы всегда откладываем важные дела. Ну а если «завтра» не будет, вам не страшно? Уверенна, что да, как и каждому нормальному человеку! А теперь подумайте о тех людях, которые живут исключительно сегодняшним днем, поскольку у них может и не быть «завтра». Среди них много деток, есть и взрослые, но тем не менее они нуждаются в чьей-то помощи. Мы люди,21 века, не задумываемся об этом, если сами не сталкиваемся с такой проблемой, но фонд «Небайдужі серця» каждый день пытается помочь хоть какой-то части этих людей, делают так, чтобы каждый их «сегодняшний» день был лучше предыдущего. Добро делать не сложно, главное иметь желание, время и какую-то часть финансов, если у вас нету времени — это не оправдания, есть люди, которые все сделают в лучшем виде. Поэтому сотрудничала с фондом и буду сотрудничать дальше! Будем творить добро вместе!

36. 25 февраля 2015

Смотря на эту переписку сразу понятно что это спамеры, одно и тоже на каждом сайте , не надо много ума копировать и вставлять! кто то явно хочет налить негатива на фонд Небайдужі серця, или в общей массе дескридитировать работу укр фондов которые на самом деле делают что то а не просто бла бла бла654

37. 25 февраля 2015

Никто ни от чего не застрахован в этой жизни. К сожалению, никто не знает, что будет завтра, через день или и то дольше. Поэтому очень важно, чтобы был тот человек или же надежная организация, которая могла бы, при необходимости, помочь в сложной ситуации ! Фонд «Небайдужі серця» хорошо зарекомендовал себя и поэтому всем рекомендую сотрудничать с представителями данной организации! Спасибо им за мое спокойствие.

38. 25 февраля 2015

Выражение истинных эмоций — это роскошь, которая не каждому дана. Люди на столько привыкли жить в своем «мирке», что маска, за которую они прячутся — это уже и есть их сущность. Грань между человечностью и черствостью очень тонкая. И это очень важно, что еще есть такие фонды, как благотворительный фонд «Небайдужі серця», который действует на благо нуждающихся в их помощи людям. А это значит, что не все еще потеряно и пока будет хоть одна такая организация, которая может «протянуть руку помощи» — мир будет лучше!

39. 25 февраля 2015

40. 25 февраля 2015

Почитал отзывы, спамеры, а ну прекращайте уже на каждом сайте обливать грязью под копирку, или пишите своими словами, но к сожалению мозга у вас своего нет :)
    Неинтересно читать, Тот «Гость» что отписался ниже меня, скопировал этот пост уже везде :)
    Я чего то не пойму, в пользу какого фонда он пишет :) може скажешь какой фонд лучше?
    Например тот от лица которого ты тут распинаешся :)
    А по мне фонд как фонд, они блин все одинаковы, 50% ваших денег в карман, другие 50% на нужды страждущих, проценты могут менятся :)

41. 24 февраля 2015

Почитали відгуки позитивні про так званий благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця відгуки), і одразу ж постає питання: невже пересічні українці настільки наївні та недалекі, щоб повірити у істиність цих висловів. Проаналізувавши подібні відгуки (отзывы) з декількох сайтів, зі 100 відсодковою впевненістю можемо стверджувати, що вони пишуться так званими Інтернет-тролями. Підозріла одинаковість виразів, стилістики, та безліч одинакових граматичних та пунктуаційних помилок — тільки підтверджує цю думку. Отже, представники БФ Небайдужі серДця (БФ Небайдужі серця відгуки, БФ Неравнодушные сердца отзывы), намагаються показати позитивну картинку щодо їхньої діяльності, але логіка нам підказує, що чим позитивніше на словах це виглядає, тим сумнівніше їхня діяльність. Тим паче, навіть доказова база допомоги (фотошоп-звіти, липові відео, та інші підробки) фейкова, оскільки суми, які там вказані для всеукраїнської організації з таким об»ємом інформаційно-комунікативного поля, це крапля в морі в порівнянні з надходженнями від жертв їхнього шахрайства. Облікова інформація про надходження коштів не відображається, а реально отримані кошти ідуть на приватні банківські карткові рахунки. В зазначеній організації часто-густо працівники працюють нелегально, про що свідчить активна пошукова діяльність операторів Call-centre, та пливність кадрів. Неодноразово про це читаємо у відгуках колишніх працівників. А ще вони говорять про використання досконалої техніки НЛП навіювання та здирництва, спеціально розробленої для телефонного спілкування з потенційними та довірливими клієнтами-благодійниками. Слід згадати горезвісні фонди Оживи мрію та Допоможемо дітям разом, їх клоном є БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця отзывы, БФ Неравнодушные сердца відгуки). Наша порада тим, хто прагне надати допомогу, в першу чергу перевіряти інформацію. Це зробти дуже легко, перетелефонуйте до керівника отримувача допомоги, але номер телефону, чи інші дані, беріть з альтернативних (офіційних) джерел інформації. В наш час Інтернет-ресурси сприяють пошуку такої надійної інформації. При цьому будьте обережні, тому що завжди є ризик потрапити на підготовлену чи підставну особу. Краще перевірити двічі, ніж профінансувати шахрая.

42. 24 февраля 2015

Когда мужу пришла повестка, тут стал сразу вопрос за какие деньги его одевать, т.к. государство не особо помогает. Мы пошли по родным, друзьям, соседям, но денег все-таки не хватало, а надо было еще купить бронежилет и зимнюю обувь. И у нас не было другого выхода как поверить в чудо. И тут жизнь заставила и я обратилась к одним, вторым, третьим и в конечном итоге таки получила необходимое от благотворительного фонда «Небайдужи серця», за что им крайне признательна!

43. 24 февраля 2015

Я так рада, что есть люди которые готовы помочь нашим бойцам, у нас с мамой сейчас очень тяжелая ситуация и Сережка, мой брат, который помогал нам, ушел воевать. Сначала говорили что эта воинская часть 2277 будет охранять Киев, а потом отправили их в Луганскую область. Нам даже и прислать ему нечего. Хорошо, что люди помогают, Сережка сказал что привозили им еду, теплую одежду, обувь. А обувь у них теплая — это вообще большая проблема была и если бы не благотворительный фонд «Небайдужі серця», то ходили бы они и дальше в рваных берцах. Не понимаю почему о них пишут негатив, они хотя-бы как-то помогают!

44. 24 февраля 2015

Дякуємо за діяльність фонду «Небайдужі серця»! Ви робите не лише гідну справу, а й рятуєте людські життя від багатьох нещасть, що випали на їх знедоленну долю.

45. 24 февраля 2015

Слів замало, щоби висловити подяку усьому колективу фонду «Небайдужі серця»! Ви подарували моїй сім»ї ще один шанс на щасливе майбутнє. Світлий промінь надії з»явився тоді, коли ми вже його не очікували. У нашої донечки тепер уже не хворе серце. А для матері це найбільша нагорода і подарунок! Ви надали нам те, що було так необхідно і в той же час так неосяжно для нас! Творіть добро і далі!

46. 24 февраля 2015

Вот номера телефонов мошенников из «Небайдужі серця»

• 0442214719
    • 0979675835
    • 0985234880
    • 0988287216

47. 24 февраля 2015

«Наразі ця організація офіційно шукає «адміністратора офісу», на цю посаду я відгукнулася. У день стажування мене відвели до «інструктора», молодії дівчини, що хамовато видала роздруковані папірці зі словами — все переписати, вивчити, потім буде тест.

Я сиділа напроти неї за столом, навкруги було ще декілька таких «робоичх місць» — роздруківки номерів та імен осіб, їх посад, мобільний, блокнот для запису «оброблених» людей, сум.

ПРО ЗАРПЛАТУ

Приміщення зняте на швидкоруч. Усі одночасно дзвонять і «бомблять» людей за наданими номерами. Всі знаходяться у одній кімнаті, тому я мала змогу почути, як працюють «волонтери». Потрібно сказати, що у цій конторі, як виявилось, сама лиш ставка 4000 плюс 10 процентів від суми пожертви. У роздруківках, що їх дали завчити прописані положення — орієнтування на результат — змусити людину заплатити «тут і зараз».

ЯКІ МЕТОДИ ВИМАНЮВАННЯ ГРОШЕЙ

Передбачені досить таки хамовиті відповіді на можливі реакції: якщо кажуть, нема коштів — відповідь «я ж вас прошу невелику суму, прості люди допомагають, а ви..» або»я можу і почекати, а ось глухі дітки ні» тощо. Спочатку БФ орієнтувався на глухих дітках, а тепер і на АТО (це зара!з гаряча ж тема), для вивчення напам’ять також надавалась слізлива історія про збір коштів для глухої дівчинки — його також вимагалось занотувати і вивчити. Все по схемі. Але наразі всі «працювали» , просячи кошти на АТО. Дзвонили одночасно, але історії були різні, під кожного, кому дзвонять, щоб перерахували кошти вже і сьогодні.

Для цього розповідали або що машина вже стоїть і не вистачає лише вашої тисячі гривень, інша дівчина розповідала про інші суми, але також конче необхідно було сьогодні перерахували.

Ніяка машина тим часом не готувалась до виїзду в АТО. Один з «волонтерів», чиї манери були схожі на бандита з 90х, почав саме так і розмовляти з потенційним благодійником — напосідати, кажучи, що якщо там у них зараз нема світла (так йому пояснив бухгалтер, чому не може вже кинути гроші на рахунок), то нехай не поліниться піде сам до свого банку і зробить усе самотужки, сьогодні ж.

ПРО ХАМСТВО ТИМ, ХТО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ

Коли на іншому кінці дроту бухгалтер не згодився бігти посеред робочого дня до банку, «волонтер» кинув слухавку і обклав його матом.

Так само обматюкала іншу людину інструктор Вікторія після того, як ця людина відповіла, що замість перерахування коштів до БФ, вже відправила гуманітарну допомогу.

Інший потенційний благодійник забажав сам приїхати і переконатись у наявності тієї допомоги, що про неї розповідали.

ПРО ДОКУМЕНТИ

Робітники благодійного фонду не могли не погодитись, але і показати нічого не мали. Тому при мені ж обговорювали «стратегію»: усі документи роздрукувати (у них було декілька накладних про передачу певних речей підрозділу №12, які вони висилали усім підряд як доказ, адже люди між собою незнайомі і не можуть перевірити, що куплено на 2000 , а зібрано у 10 раз більше), печаті поставили, вийти (але не впускати) до людини, сказати, що усі продукти на складі або вже у дорозі (або що самі придумають доцільного), і головне при цьому, поводитись «бойко, грудь колесом».

Тим часом я усе це слухала і не могла повірити, що реальність, не переписуючи, звісно, безглузді історію та відповіді із роздруківок (виявилось на справі їм потрібна ще одна людина для продзвону,).

Мені, у хамовитих виразах, повідомили, що потрібно, як всі записати і вивчити, а не запитувати, оскільки я почала ставити питання, що власне тут за бізнес розгортається? Після того, як я сказала про мої сумніви, про їхню діяльність — благодійна, мене виставили за двері, кинувши, що у них є своє внутрішнє СБУ (тобто їм нічого боятись).

ПРО САМ ФОНД «НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ» І ВІДГУКИ

Вже повернувшись, я порилась у інтернеті і знайшла масу гнівних відгуків щодо «шахраїв з фонду Небайдужі серця» (раніше він мав ще назву «Оживи мрію») як з боку тих, хто також приходив до них як роботодавців, так і з боку тих, до кого цей фонд дзвонив з вимогою грошей.

Якби я одразу перевірила, то і не йшла в те логово. Якби усі люди, до яких вони дзвонять перевіряли їх, то не ставали б їх жертвами. Але багато, хто проглядає опісля. Коли пізно.

Будь ласка, розповсюджуйте цю інформацію, що люди мали змогу взнати про них наперед! Допомагайте інвалідам, стражденим, солдатам у АТО через перевірені справжні фонди, або напряму!

Друзі, прошу зробити максимальний репост, адже поширення інформації може спасти кошти багатьох свідомих громадян і не дати наживитись пройдисвітам.

Річ у тім, що, так званий, благодійний фон «НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ» активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то (зараз це актуально)солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають слухавку і криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені.

На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному — 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого «фонду». Чи не схожі показні акти на прикриття. В мережі чимало відгуків про цей та подібний фонди, читайте уважно. Я жодного разу не чув, щоб люди, які реально допомагають хлопцям з АТО — наприклад, Армія SOS, Крила Фенікса, Твоя допомога армії, Народний тил, місцеві волинські волонтери подібним чином залучали кошти, але при цьому обсяг їх роботи значно більший. Тому будьте обережні.

48. 23 февраля 2015

Благотворительный фонд «Небайжужи серця» реально оказывает помощь людям. Мой знакомый лично сопровождает конвои с гуманитарной помощью от фонда в зону АТО для воинских частей и батальенов. Знаю, что и теплые вещи возят, и питание и маскировочные сетки и много всего остального.

49. 23 февраля 2015

Фонд «Небайдужі серця» утворився порівняно нещодавно, через те, що недобросовісна діяльність попереднього фонду під назвою «Оживи мрію» була очевидна. Змінюючи назву на «Небайдужі серДця», (зауважте, слово «серця» у них з літерою «Д» насправді), псевдо-благодійники-клони не втомлюються через своїх операторів Call-центру пробивати на сльозу довірливих громадян на фейковій інформації.
    Усі звіти так званого благодійного фонду – звичайний фотошоп, сума допомоги, яка надійшла в АТО під великим сумнівом, оскільки у документах номери телефонів нібито командирів батальйонів з АТО, належать підставним особам, що не мають ніякого відношення до збройних сил чи добровольчих підрозділів. Це неважко перевірити кожному, провівши власні розслідування.
    Насторожує те, що «Небайдужі серця» просять перерахувати на номер банківської картки, а не на офіційний рахунок фонду. Відтак правоохоронним органам буде важко зібрати до купи надприбутки цієї контори.
    Разом з цим працівники фонду «Небайдужі сердця» працюють нелегально, про це можна дізнатись по численних відгуках, розміщених в Інтернеті.
    Річ у тім, що, так званий, благодійний фон «НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ» активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер «бізнесменів» 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі — кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії — «на складі» або «машина щойно відїхала». Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани.
    Ось про що розповідають очевидці діяльності БФ «Небайдужі серця»: «Дзвінок. Жінка представляється фондом «Небайдужі серця». Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
    Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
    Друге — командира звати Вітко Артем, так що ініціал «О.» не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
    Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні «клієнтів» за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання «допомогти» батальйону.»
    Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону «Луганськ 1» зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку «опрацьовують» скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону «Луганськ 1». Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
    На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному — 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого «фонду». Чи не схожі показні акти на прикриття?
    Оскільки нав’язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон «Луганськ 1», ми зв’язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам «фонду» як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала «казки». Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності «благодійників». Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.

50. 22 февраля 2015

небайдужі серця аферисты лжеблаготворители развод на бабки ворье крышеванное небайдужі серця неравнодушные сердца другое их название оживи мрію

фонд небайдужі серця псевдоблагодійники кримінал розвід на бабки в ато допомога не поступає

небайдужі серця благодійний фонд мошенники кримінал нікому не домомагають

небайдужі серця отзывы негативне криминалитет не ведіться не допомагають хворим діткам

фонд небайдужі серця отзывы не связывайтесь с ними финансовая ловушка осторожно

небайдужі серця благодійний фонд отзывы осторожно лохотрон недобросовестный фонд

фонд небайдужі серця відгуки шахраї куди дивляться правоохоронні органи допомагайте без посередників

небайдужі серця благодійний фонд відгуки погані брешуть нікому не допомагають

бф небайдужі серця сумнівна контора увага обережно допомагайте напряму а не через такі фонди

благотворительный фонд небайдужі серця обман раз вод помагайте напрямую а не через такие фонды

1. 28 мая 2015

Стало вже нормою у суспільстві користуватися людьми! Тому, коли створюються організації, такі як благодійний фонд «Небайдужі серця», які безкорисливо допомагають іншим — це у багатьох викликає підозру. Тому що даний факт викликає здивування і недовіру, оскільки самі ми не звикли допомагати, а лише користуватися! Але благодійний фонд «Небайдужі серця» вчить нас протилежного. Дякую за їх важку працю, адже вона заключається не лише в допомозі ближньому, а й у правильному вихованні суспільства, де все ще є такі якості, як: доброта, взаємодопомога, співчуття та співпраця!

2. 2 июня 2015

Увага! Не потрапляйте у фінансову пастку телефонних шахраїв – чорних волонтерів: це Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна. Всі вони члени організованого злочинного угрупування, і є послідовниками горезвісних фондів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Не перераховуйте кошти цим Call-центрам, ваші кошти підуть у кишеню злочинцям. Кому війна, а кому мати рідна – це основний напрямок аферистів з Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом спекулюють на темі допомоги АТО та хворим діткам.

Добавьте зарплату в компании Небайдужі серця

Добавить отзыв о работодателе Небайдужі серця

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Небайдужі серця?