Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 12 апреля 2023

Говорили що дурять з зарплатою,но не думав що на стільки.Працював по 12 годин платили [вырезано]…ню,сказали хочеш більше, працюй більше. Працював по 16 годин,та сама [вырезано]…ня,сказали потрібно за двох. Почав працювати за себе і грузчинка по 16 годин,нічого не помінялось. Ви там що,зовсім безсмерті гадаете?

2. 30 марта 2023

Гіршу говнофірму важко знайти на Волині. Такого бидла в керівництві не бачив ніде … Минайте цю фірму любими шляхами. Дуже шкода часу, що потратив на цих недоумків.

3. 10 марта 2022

Фірма просто жахлива!!!Там працюють хворі люди!!!Очікуйте того, що на тебе будуть матюкаютися, обзивати, кидати предметами, ножицями, чим попало!!Люди приходять і відразу звільняються!!Це просто жах!!!Нікому не рекомендую!!!Зарплату платять теж як хочуть, обманюють!!Готуйтеся, що будуть у вас питати: «чого ї**ом щолкаєш?»
    Ховаються всі як криси,на передову таких!!!Якщо Ви нормальна людина, то моя порада, не йдіть, бо після треба буде йти лікуватися!

4. 3 июня 2021

@ гст , не обманюй себе) А саме головне — не вводь свідомо в оману інших, про «школу життя» після якої тобі вже «нічого не страшно». Ні, ніхіба, так це не працює, від слова «зовсім». Логіка на рівні «відріжу собі ногу — за півроку навчусь долати купу різних труднощів і стану вольовою людиною». Відповідь на це все одна — це тверде пролетарське «Скажем дружно — ….. нужно»)

5. 1 июня 2021

Робота як робота. Як і скрізь у великих фірмах.
    Є свої моменти до яких потрібно звикнути.

Платять доволі достойно.

Як ішла сюди працювати також наслухалася «нафіга тобі той Курчак?» «та ну, ти гониш — шарашкіна кантора!» «та ну, таке розказують про той Курчак, не платять і все таке»

Шарашкіна кантора працює й досі. Дивно, правда.
    І ще більш дивно, що люди працюють роками і норм.
    Платять. Всім платять. Облажаєшся, можуть штрафанути, як і скрізь.

можуть одним днем звільнити, і таке було. Але то життя.

Це афігєнна школа життя!
    Якщо тут пропрацюєте хоча б з рік чи два, то після цього вам уже мало що буде страшним в цьому житті.

6. 26 апреля 2021

В АПГ офісі працює пару наркоманів і крадіїв, цим все про компанію сказано . Перевіряйте своїх працівників !

7. 24 февраля 2020

@Гість, колишній працівник,
    коментар вище — це свідома брехня

8. 7 декабря 2019

Пропрацювавши 6 днів на Курчакові у м.Нововолинськ отримала з/п у розмірі 439 грн—з вирахуванням податків!!! на руки віддали 353,4 грн і то 40 копійок недодали-піду з понеділка заберу решту чесно запрацьованих грошей!На сайті обіцяють 11 000 — 15 000 (залежно від цеху і «виробітку».як там звикли говорити), а я отримала 353 за тиждень,якщо це помножити на 4 робочі тижні по 6 днів по 12 годин(мінімум), то за місяць я б отримала 1412 грн?????? Це як розуміти???
    Я, як людина розумна,не можу розібратися….
    Підкажіть,чи можна кудись звернутися за порушення трудового законодавства?

9. 12 марта 2019

Читав довго і уважно всі відгуки, і посмішка виникала неодноразово від недалеких і неграмотних коментів. Тому пишу із свого досвіду:
    1. Працювати важко, вимоги до працівників високі. Якщо ви шукаєте легкої роботи і при цьому високих ЗП — вам не сюди. Керівництво крадіжок, брехні, бездіяння і т.п. не вибачає!!! Ті, хто добросовісно і якісно працює — завжди отримує достойну винагороду.
    2. Керівники як керівники, із своїми причудами, не більше. Власники більш як адекватні. При моїй памяті просто так, на рівному місці, доган і виговорів не було. Ті хто отримував «по шапці» добре знають за що.
    3. Колектив норм. Я бачив дійно вовчі зграї. Тут новичкам важко, але потім завжди вас підтримають і допоможуть.
    І ще, до всіх дописувачів звернусь, по менше яду і жовчі випускайте!!!

10. 27 февраля 2019

Все правда, окрім прибутку!!!

11. 10 января 2019

Привіт всім хто шукає роботу в цьому товаристві.я про працював там довгий час а мої колеги ще більше. Зібрався дружний та стійкий колектив який виконував усі свої обов’язки та
    виконувавв поручену роботу. З нас вирахували ні за що 4000.це за провини інших, яких вже попередньо оштрафували згідно закону та правил встановлених конкретно цим товариством. Наш колектив був зібраний багатьма роками. Громадяни наші.не ведіться на це там людей просто зневажають…

12. 17 ноября 2018

@Гость, А при чому тут «скачіть і давіться печивом»? Ти нічого не поплутав, юродивий? Та гниль, яку описують про цю кантору — вона була і при Янику-президенті (і раніше була, думаю, — але тоді не працював там). Регулярно там намахували на зарплату. Щоб «не платили взагалі» — звіздьож, ту мінімалку яка біла виплачували звичайно. А от з бонусами обіцяними — завжди як не срака то мотика, були періоди що їх взагалі не бачили. При тому що вимоги до працівника кінські, не кажучи вже про те що багатьом доводилось працювати з відвертим бидлом в якості директора (всі знають, про кого мова). Питання не в майданах, вони тут ні до чого як раз. А в тому що не треба тратити час і гробити здоров’я на такі гнилі кантори — це зовсім не та ситуація, що ви повкалували 5 років і далі забезпечені до кінця життя. Знаю про багатьох сраколизів-фанатиків, які на АПГ ночували часом, а все одно і їм прийшла пора шукати іншу роботу. Мораль цієї басні така — не ведіться на «Курчак», бо воно того абсолютно не варте.

13. 13 ноября 2018

Скачіть, панове, та давіться печивом…

14. 30 июля 2018

@Valor,
    Будьте осторожны!
    Компания имеет свойство кидать людей, как роботников так и клиентов. Сотрудники для них это мусор, который можно выкинуть в любой момент. А все из за абсолютной халатности и не профессионализма руководителей .
    Будьте бдительны, так Компании осталось совсем не долго на рынке, из-за неконкурентность.

Слава Богу не работаю там уже полтора года как. И так хз как мы 3 месяца без зп протянули, дураки наверное- нужно было заподозрить неладное уже когда первую зп не дали…
    И да- не путайте понятия «компания имеет свойство» и «компания кидает работников и клиентов по умолчанию».

15. 24 июля 2018

@Valor,

Будьте осторожны!

16. 10 ноября 2017

Добре??? Інвестувати потрібно не тільки в підлоги, а ще в стіни, стелі, якісний комбікорм ( як для себе, так найгірше),в якісний молодняк (свої все візьмуть, а куди подінуться?),мийку,побілку. Інвестувати потрібно і в працівників. А то працюють люди по договорах, без трудової. Пан Мартиняк в Верховній раді дбає за всю країну, а свої люди — жодного правового захисту. Кріпосне право.Ми колективно вважаємо, що пан депутат просто не знає всієї ситуації в нього на фермах. Можливо потрібно іноді приспуститися з піднебесся до простого народу і відвідати з особистою інспекцією .

Жива ещё эта шаражка? Видно авторитет депутата помереть не дает, прискорбно. На инспекцию не надейтесь- по закону депутату запрещено владеть бизнесом (все, скорее всего, записано на собачку «Жучку»), а признание факта владения предприятием- ещё один повод надавить на хозяина (у которого, по некоторым данным, ранее были проблемы схожего характера), так что в случае «чего» и «бизнес не его и вообще просто мимо проходил». Да и если углубиться- знают, скорее всего, все и всё. Пока находятся люди готовые работать в данных условиях за гроши- никто ничего делать не будет! Пока верха имитируют бурную деятельность и имеют с этого профит- это будет покрываться. По сути- проблема с обеих сторон, и судя по тому что я наблюдаю- лучше, в данных реалиях, НЕ будет!

17. 7 ноября 2017

18. 16 октября 2017

Шановні власники і керівництво Губин інвестуйте в підлоги пташників…А так все добре.

19. 16 сентября 2017

И що це робиться на Губини??? Тримають цю хворобу Зою, який не то що головним бухгалтером працювати, їй зовсим неможливо працювати, хвора.Порушення законодавства скризь, це жах. Куди дивиться пан Мартиняк???

20. 11 августа 2017

Работаю на патрошке зартплата смешная за 26 дней 4200+1300 аванс за месяц в котором 26 дней и брак людей по 2-3человека в день,работаешь за кого то а деньги забирает майстер себе+обманывает рыжий

Дарма не боролись. Уже була історія,коли у ВМП відсудили значну суму за неправильне звільнення. Так потім усім раніше звільненим порозсилали листи. що прийшли отримали недоотримані гроші.

21. 14 июня 2017

22. 12 июня 2017

А хто ще обговорює «курчака»? Зається — алес! ВМП — закривають, компанія сипеться… а шкода! Хоча такій «людині» як мартиняк — по заслугам. Тиснув мені руку, давав слово, що як буде давати ВМП 1 млн прибутку — зарплата буде така-то… але це лише слова, які НІЧОГО не варті! Завод дійсно вийшов в хороший прибуток. Але тут з’являється ідіотка Львова , своїм радником злодієм Львовом…. і все…. завод закривають… флаг тобі в руки — «депутат» мартиняк.

23. 11 июня 2017

На цій » фірмі»повне порушення трудового законодавства ,але всім на це плювати.На офіційний державний вихідний зробити забій .Те що Львов дебіл знають всі ,але і людей важко назвати назвати людьми , швидше схожі на рабів голови схили і на роботу.Цікаво, а народ знає що їм повинні заплатити двійну оплату.

Повне порушення? Вони взагалі не знают що таке трудовий кодекс… і що таке закон вцілому. Власник депутат- цим все сказано. Я три місяці пропрацював- не заплатили ні кіпойки (то бухгалтер звільнилась, що якось підпису не вистачило), а потім сказали- власник депутат- можеш скаржитись куди завгодно, ти не перший і не останній кого ми кинули, нас відмажуть…Потім ще місяць трудову книжку не видавали «из вредности»…просто щоб мені насолити і я не міг влаштуватися на іншу роботу….
    Контора гнила повністю! Хай горить синім вогнем.

24. 7 июня 2017

Отзыв Горлач Агротехника Пан Курчак. Полностью согласен с мнением Михаила тел. 097-4468929 о деловой порядочности, а точнее, полном её отсутствии у генерального директора Горлача Сергея Александровича. От своих обещаний, даже публичных договоренностей он легко отказывается, когда наступает время их выполнять. Конкретно: по договоренности с Горлачем, я взял на себя обязанности по организации экспортных поставок рапсового масла, произведенного Агротехникой, в Австрию. После трёх моих командировок туда, был подписан очень выгодный для Горлача прямой контракт Агротехники с заводом по производству биодизеля и осуществлены по нему поставки. На встрече, в присутствии владельцев завода Горлачем было публично подтверждено обязательство по выплате комиссии, но, как всегда, без сроков. Прошло уже 2 года, Горлач ни разу не отказался от принятых на себя обязательств, но ни копейки не выплатил. Типичный кидалов и мелкий шулер.

25. 3 июня 2017

26. 11 апреля 2017

Доброго дня люди добрі що робиця на тому курчакові бюджети врізають топливо для роботи знімають хочуть щоб техніка працювала на воздусі уборка чистка тереторій як робити а благоустрій ферм чим робити.Де обіцяна по договорах зарплата¿

27. 31 марта 2017

Так воно (Львов) ПАДЛО , затримує людей спеціально. Його Мартиняк контролює, щоб раніше додому не пішов, а він каже , чого інші мають йти , коли я сиджу на роботі.

28. 29 марта 2017

якого *ера сидіти на роботі в офісі після 17.30.)))))) Сидить Львов то хай сидить. Люди йдіть додоми. Недивіться на того *амнюка.

29. 29 марта 2017

Провду пише уважуха

30. 29 марта 2017

Працівник, про яку суперову зарплатню ти розказуешь??? Я що перерахувати скільки часу працівники проводять на робочому місці, то вона не то що суперову, вона ніяка.причому усім відомо про те,карна справа плаче про це, та усім контролюючім байдуже, на жаль. То є скрита форма рабства и цім успішно користуються власники.

31. 26 марта 2017

@Гость, так організуйте мені цю співбесіду. Я все розкажу.

32. 25 марта 2017

То ти красунчик бажаєш працювати за всіх? І за всіх отримувати зарплату? Ви ж суперпрацівники не розповідаєте на співбесіді яка «чудова» у вас тут організація.

33. 24 марта 2017

Люди,схаменіться уже!!!Якщо так погано то йдіть на*ер звідси.Невстраює начальство йдіть туда де буде устраювати.Кому ви тут на*ер нада.На вашому місті буде двісті…Я получаю суперова,як для України зарплату.Начальство саме лучше.Вікторівній дай Боже здоров’я і терпіння щоб терпіла таких *авнистих людей як ви!!!Кому не нравиться Семенюк,той нехай поцілує його в сраку.Більше працюйте а не тут ляси точіть,і зарплату будете мати більшу!!!

34. 18 марта 2017

Скажіть будьласка у вас ще працює Семенюк Олег Володирирович я кщо так допоможіть з ним звязатись, у нього сталось страшне горе померла ого мати а звязку з ним не має, можливо змінив номер
    Небудьте байдужі…. дякую

35. 18 марта 2017

Костянтинович був розумний керівник. Ця

36. 16 марта 2017

кого ти маєш на увазі?

37. 15 марта 2017

Чому не було,рік потому був один,та вже не має. Оголошення

38. 15 марта 2017

Ти перед тим як, щось писати думай… А на Губині як не було нормальних керівників так і не має, як не таракан — ЧМОШНІК то начальник ШАЛАВА-БЕЗМОГЗЛА, то ЛЬВОВ — *УДАК.

39. 15 марта 2017

МХП хочет купить в Словакии завод по мясопереработке

15.03.2017 13:30
    Мироновский хлебопродукт рассматривает возможность запуска предприятия по мясопереработке в Словакии
    Следить за темойДобавить в блокнот
    Поделиться:

Производитель Нашей Рябы агрохолдинг Юрия Косюка Мироновский хлебопродукт (МХП) рассматривает возможность покупки предприятия по мясопереработке в Словакии. Об этом корреспонденту LIGA.net сообщила директор департамента по работе с инвесторами и международных коммуникаций МХП Анастасия Соботюк.

«Мы рассматриваем возможность покупки предприятия по мясопереработке», — сказала Соботюк, не уточнив сумму инвестиций и сроки реализации проекта.

В свою очередь финансовый директор МХП Виктория Капелюшная в ходе конференц-звонка отметила, что предприятие в Словакии будет аналогично тому, которое сейчас работает в Нидерландах. Она также подчеркнула, что предприятие МХП в Нидерландах успешно работает на максимальной мощности — 1,5 тыс. т продукции в месяц.

Люди бизнес ведут, а на Курчаке как всегда……

40. 15 марта 2017

прочитати таке про власне місце роботи.просто слів немає.
    знаєте,на виробництві простому робітнику було і буде складно завжди, завжди робочі були незадоволені начальниками.
    але невже все настільки погано,що ви стільки г**на виливаєте на людей з якими ви працюєте,більше того ви продовжуєте працювати з ними,говорити щодня,дивлячись в очі.
    якщо маєте образу,але немає іншого виходу,ніж продовжувати працювати на цьому ж підприємстві,то підіть в церкву краще,помоліться,ніж писати тут.

41. 15 марта 2017

Чи правда, що на ВМП Львова розігнала весь комерційний відділ????

42. 15 марта 2017

ГОСПОДИЮ,ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ, ПОНАБИВАЙТЕ МОРДИ ОДИН ОДНОМУ АЛЕ НЕПИШІТЬ ПРО ТАКЕ В НЕТІ

43. 15 марта 2017

хто ти такий розумний напевно негірше вікторівни вміє задовільняти сексуальні потреби мужиків і баб раз неназиваєшся.ТИ напевно той майстер козел про якого писали раніше що живе на дві сімї тільки недумає шо лафа закінчиться коли розкажуть жінці

44. 14 марта 2017

Вікторівна по сплятнях, і робити вона нічого не вміє тільки сраки лизати і … сосати, а ще дертися — як не нормальна, аби гроші платили її слова. А таракан — це просто *авно, а не мужик.

45. 12 марта 2017

Викторовна чево ореш покажи как надо работать ты должна быть профи или только помужиках

46. 12 марта 2017

Чого адамюка виперли?

47. 8 марта 2017

львов,буковська,таракан,патрошка, а хто далі. кінули як щурі а тепер не знаете з якого боку підійти щоб вернутись благородними і невинними.прям як той кіт зі шрека.

48. 8 марта 2017

оце так курчак одні інтриги інащо дивиться керівництво якщо таке виноситься налюди

49. 7 марта 2017

Вікторівна ну як справляються новінькі і той майстер ***довитий біля них чи біля таньки крутиться Подінь ту *уку і його з майстра і ми повернемося

50. 7 марта 2017

Найбільший український виробник курятини інвестує $27 мільйонів у енергокомплекс
    ЕКОНОМІКА

Сьогодні о 08:45•AgroNews

Згідно прес-релізу компанії, цей проект буде реалізований в рамках запланованого розширення Вінницького птахокомплексу та передбачає два етапи. На першому етапі заплановано переробка 460 тонн курячого посліду на добу, на другому планується збільшення цього обсягу в два рази. У кінці будівництва в 2020 році проектна потужність становитиме 20 МВт. Орієнтовна вартість біокомплексу близько $27 млн.»Це унікальний проект по переробці курячого посліду, який буде не тільки найбільшим в Україні, але і в світі. І його головна складова — це екологічність», — зазначив голова правління Юрій Косюк.За його словами, біогазовий комплекс дозволить вирішити завдання з утилізації відходів птахівництва і отримати енергію для власних потреб.Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.За матеріалами: А Пан-курчак загнинає

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?