Пелех

Пелех

Кадрова Агенція pelekh.agency

Отзывы о работе в Пелех, зарплаты

1. 26 октября 2022

Така ж ситуація. Але на 1000 доларів. Інформацією, що робиться на кордоні не володіють зовсім. Компетентності 0

2. 6 октября 2022

Ніколи не майте діло з цією канторою
    Обіцяли повернути гроші ,досі повертають
    Вже почали не відповідати на наші смс

3. 4 октября 2022

Надурили на 600! доларів,пообіцяли роботу в Ізраїлі,кошти не віддають.Біжіть від них аж далеко((.Мала справу з агенцією Івано-Франківська,менеджер Ольга та Андрій-взагалі ні про що((

4. 20 сентября 2022

Це на***ка!Прошу не ведіться,почитайте відгуки!!У війну своїх же людей обманюють,поки шеф служить!!!Не соромно таке робити??нелюди

5. 7 сентября 2022

Доброго дня!Ми оплатили вакансію в Великобританію,але вийшло що просто розвели на 800€
    Чи вдалося комусь повернути кошти?

6. 2 апреля 2022

@Василь,
    На жаль бачу що ніяк. У мене подібна ситуація була в 2019 році до цих пір ні вакансії, ні повернутих коштів.

7. 2 апреля 2022

Мене на 100 євро кинули. Кажуть що вони не гарантують працевлаштування а надають інформаційно-консультаційні послуги. Інакшими словами тупо розводять!!!

8. 2 февраля 2022

@ Василь , доброго дня ,ми зараз також намагаємося повернути гроші ,також на 300 євро кинули ,як у вас справи з ними ,вони вам повернули гроші ?

9. 2 февраля 2022

@ Гость , якщо можливо хочете подати на них в поліцію то можемо разом ,більше заяв буде краще
    0675505104

10. 2 февраля 2022

@ Денис , доброго дня ,ми ось тоже з ними розбираємося,така сама ситуація з внж ,також їхали в Словачинну ,і 1,5 місяці сиділи вдома ,потом на 6 днів вийшли і вирішили їхати додому ,нам навіть не заплатили тих грошей що заробили
    Чоловіку прийшлося йти на іншу роботу працювати щоб хоч на дорогу додому заробити .
    Вони кажуть що вони не винні ні в чому що то наша провина

11. 21 января 2022

@ Юлія , в прокуратуру напишите

12. 19 января 2022

Балаболы. Взяли 375 евро, сказали 75 за услуги и 300 за внж. По приезду в словакию мы узнаем что за внж с нас будут высчитввать 1500 евро. Привезли нас на 3 недели раньше чем была подача в полицию, живи как хочешь, пришлось по ночам подрабатывать что б с голоду не сдохнуть. В итоге никаких 5 евро в час нет. За 3 нелели получили по 340 евро, столько же высчитали за внж, жилье, страховку, робу, переводчика, обучение, короче содрали бабки. Конченая контора, ненавиду [вырезано]. Морозятся, не отвечают, не помогают. Надеюсь их закроют.

13. 10 января 2022

Пока что психованые менеджеры обещают выезд до апреля,там видно будет.

14. 24 декабря 2021

@ Василь , не ві первый кто пострадал от этих мошенников. Сейчас уже есть группа людей, которые боряться за свои права. Напишите мне в вайбер +48727857836 я приглашу вас в группу. Вместе у нас все получится и мы закроем эту контору

15. 11 октября 2021

Очень благодарен менеджерам киевского офиса за полную поддержку и помощь в оформлении документов.
    Уже работаю в Польше благодаря агентству

16. 15 апреля 2021

Доброго вечора, шановна спільното
    З настанням тепла, почастішали питання про агенції працевлаштування в Швеції. А горезвісні «пелехи», не припиняли своєї діяльності, навіть під час міжнародного скандалу, в котрому вони були замішані.
    Я чекав цього моменту більше року, але він настав. З’явився небайдужий українець, котрий розказав свою історію про «співпрацю» з Pelekh agency у деталях.
    Ті, хто давно у спільноті, нічого нового для себе не відкриють, але хто долучився недавно і тільки планує їхати до Швеції на роботу — читайте і розвивайтесь.

Головна мета цієї статті — попередити наших земляків про небезпеку, і таким чином вберегти від лап шахраїв.

Долучись до доброї справи — пошир посилання на статтю у своїй стрічці

17. 1 апреля 2021

Обманули на 300€,за кордон я так і не поїхав. хто знає як можна повернути хочаб частину грошей, підкажіть будь ласка, надіюсь цю кантору посадять нарешті…

18. 30 марта 2021

Як вас заблокували у вайбері?
    У них є гаряча лінія, туди дзвоніть!

19. 29 марта 2021

@Агенція Пелех, Добрий вечір! Я з хлопцем були обмануті компанією Пелех на 1340 євро. Мали їхати рік тому в Німеччину по студентській програмі на 3 місяці. В кінцевому результаті просиділи вдома півроку і нас так і не відправили, кинули нас в чорний список, ми не можемо ті гроші ніяк повернути і поїхати теж. Хотіли подати в суд, але потрібно на це немалі кошти.

20. 22 марта 2021

С подругой ездили на 3 месяца в Данию. Условия работы нормальные, фирма со своей стороны всё сделала отлично

21. 15 марта 2021

Надежное агенство. Брат и я были в польше и остались полностью довольны. Сначала на заводе ДАнон, а потом на сборке мебели. Отношение везде было хорошее

22. 1 марта 2021

@Ілля,
    В мене з подругою дуже схожа історія як на вашу так і на всі інші негативні відгуки. Цікаво тільки одне, хоч якесь покарання буде цій шарашкиній канторі ?

Повно негативних відгуків і ніякої реакції…

23. 26 января 2021

Хто був ошуканий цією фірмою пишіть на пошту [email protected] діліться своєю історією

24. 25 января 2021

Хотелось бы подробно уточнить у вас по поводу этой компании, как с вами связаться? может вы есть в соцсетях?

25. 19 января 2021

Спасибо за сотрудничество. Семья благодаря вам смогла уехать в Чехию и работать на заводе Данон

26. 11 января 2021

@Наталья, та сама історія з моїми дітьми

27. 8 января 2021

@Марина, як можна з вами зв’язались?

28. 7 января 2021

Надо срочно выпустить ролик про эту фирму,клиенты очень заинтересовали…

29. 6 января 2021

@Ілля,

30. 1 января 2021

@Ольга, любимая Юленька, потрясающий человек. У нее все вокруг нервные и истерички, а она максимально добрый и честный человек. Ну она ответит за все. А вы держитесь, сам попал в сеть этой нелюди.

31. 25 декабря 2020

С сестрой ездили в Данию на фермы с норками от агенства. Всё понравилось и планируем еще ехать после снятия локдауна

32. 25 декабря 2020

Як безпечно влаштуватися на роботу в Швеції?
    Знайти хорошу, офіційну роботу в Швеції – про це мріють багато українців, шукаючи можливості працевлаштування за кордоном. Швеція належить до списку країн Європи, де умови для трудових мігрантів є одними з найсприятливіших. Професіонали в технічних галузях та сезонні працівники є стабільно затребуваними. Добре розвинена система безпеки праці й захисту прав людини (профспілкові організації, відповідна нормативна база тощо) дає іноземцям необхідний комфорт і впевненість у процесі пошуку робочого місця.
    Можливості працевлаштування у Швеції для українців

Найчастіші запити демонструють в основному роботу, що полягає в допомозі іншим працівникам. Зазвичай, популярними є такі вакансії: різноробочі на заводи і склади, на будівництво; офіціанти; няні й доглядальниці; помічники на ферми або в теплиці.
    Подібні вакансії є сезонною роботою, на яку їдуть у Швецію як чоловіки, так і жінки. Для влаштування зазвичай не вимагається наявність профільних навичок чи ідеальне знання мови. Достатньо просто знайти роботодавця й добре підготуватися до своєї майбутньої поїздки.
    Крім вакансій на тимчасову сезонну роботу, є й пропозиції більш вузької кваліфікації, як: програмісти; інженери; будівельники; спеціалісти у сфері медицини тощо. У такому випадку, щоб влаштуватися на роботу, знадобиться хороший рівень мови і відповідна кваліфікація та досвід.
    Тому, якщо ви є спеціалістом подібної категорії, слід завчасно підготувати всі необхідні документи, що підтверджують ваші навички, і пройти співбесіду з роботодавцем.

Незважаючи на характер роботи, яку ви шукаєте (сезонна чи для спеціалістів), самому розібратися у всіх питаннях надто важко. Тому, для повноцінної професійної консультації, потрібно звертатися до визнаних фахівців, щоб уникнути неприємних сюрпризів.
    Легальна робота в Швеції з Pelekh Agency
    Як правило, підготування до початку роботи включає в себе такі етапи:
    • Пошук оголошення, що відповідає вашим інтересам, та роботодавця, що наймає іноземців. На різноманітних онлайн-ресурсах для зацікавлених є багато вакансій від рекрутингових агенцій.
    Варто завжди бути обережним – в інтернеті легко наткнутися на несправжні оголошення, афери, а також фейки, які розповюджують шахраї (недавній досвід, на жаль, підтверджує цю тенденцію), прагнучи переконати заробітчан звертатися до нелегальних «агентств», а не ліцензованих. Щоб зекономити свій час, уважно перевіряйте інформацію та довіряйте лише офіційним джерелам. А краще – одразу шукайте вигідні пропозиції на нашому сайті.
    • Правильне підготування резюме для потенційних роботодавців. Потрібно надати короткий опис навчання, трудового досвіду, професійних переваг – перелік потрібної інформації залежить від обраної вакансії.
    • Ознайомлення з усіма деталями майбутньої роботи. Подбайте про необхідні документи.
    • Оформлення робочої візи.
    Оформлення всіх документів, включно з візою, краще довірити професіоналам Pelekh Agency, які підберуть для вас найбільш вигідний і зручний варіант. Усе, що залишається – дочекатися завершення всіх формальностей і почати працювати!

33. 15 декабря 2020

Вся суть цієї псевдо кантори в тому, що вони вони надають інформаційні послуги ,а не працевлаштування як вони заявляють і надають вони їх вам зразу в той самий момент коли ви підписуєте з ними договір і наступну форму яку вам підсунуть на підпис це те, що ви прийняли , а вони надали всі послуги. Також як мені прийшлось дізнатись вся їхня усна інформація є обманом і брехнею. Ніколи і нікому не рекомендую навіть звертатись до цих шахраїв. І з радістю буду чекати в новинах коли хтось кому нема , що втрачати поквитатися над цими вибл*дками. Хто ще бажає перевірити на собі цих шахраїв потратьте 10 хв свого часу просто пошукавши в гуглі . 99% позитивних відгуків куплені на фрілансерських сайтах за 0.03$ або написані їхніми співробітниками і якщо ви подумаєте, що негативні коментарі пишуть конкуренти то знайте — в всіх обманутих людей похожа історія і з любими з тих людей ви зможете зв’язатись і вони вам особисто розкажуть свою історію з цими шахраями , а єдині їхні конкуренти це зеки які обманюють сидячи на зоні.

34. 16 ноября 2020

Шахраї. Справжні шахраї. Нарозказували првну бочку. Не вірте. Це у Мукачеві. Та я думаю вони вони цим по Україні шахрайством займаються

35. 13 ноября 2020

@Где Пруфы?, Тобі фоткнути договір і себе на тереторії України? Які ти саме докази хочеш?

36. 21 октября 2020

Агентство Пелех робили візу на 3 місяці на склад Роглік в Празі(Чехія), потім обіцяли продовження на 2 річну карту. Але коли зайшла мова про карту, вони сказали питати роботодавця. Роботодавець пан Jiří Blažek, фірма Jobsiko або Beavitam, сказав так, все можливо, заповнив необхідні анкети і все. Пройшов рік, а віз і нині там. Оксана Ціцей все ще щось обіцяє, роботодавець мовчить. Тому добре думайте, чи потрібен вам той Роглік з візою за 350євро.

37. 7 октября 2020

Поїхала у серпні від цієї агенції у Німеччину. Хочу всім сказати, що все так як мені обіцяли! Робота по 10 євро за годину, працюю на складі одягу. Все добре.
    таке враження, що тут пишуть тільки їх конкуренти!

38. 3 октября 2020

В Полтаві, менеджер Юлія,ШАХРАЙКА, взяла 22 тис.грн. за програму zav до Німеччини на склади одягу, але після оплати коштів ви дізнаєтесь, що роботи там нема, коли по зробленим документам залишилось півтора місяці (з трьох) Оксана з Мукачево повідомила або я їду на «пакування перчиків» або взагалі нікуди не їду, і можу писати скарги куди завгодно їм по@й, сказали що я неадекватна і скандальна і грошей мені жоден суд не поверне.

39. 1 сентября 2020

Компанія не компетентна. Заплатите великі гроші за документи, ва зроблять не всі документи, на кордоні можуть не пропустити. Все що говорить в компанії і обіцяють агенти в Україні, не відповідає дійсності. Зарплата не та, житло не відповідає дійсності, все закордон за свій рахунок, проживання, доїзд на роботу 20 км.

40. 31 августа 2020

@север, тому, що і позитивний і негативний відгук може написати будь хто. Негативний конкуренти. а позитивний співробітники фірми.

41. 10 июля 2020

100% кидалово люди не ведитесь взяли деньги и решили что их работа уже выполнена.

42. 21 марта 2020

Не могу понять столько плохих отзывов и не чего. С чертями и поступать надо как с чертями.

43. 9 января 2020

А пруфы от авторов негативных отзывов будут или одна бабка сказала?

44. 12 декабря 2019

Шахраї агенція « Пелех». Гроші взяли навперед, відправили за кордон( за наші гроші), роботи не надали і гроші повертати не хочуть(4.500 євро). Ніколи не звертайтеся у пошуках роботи до цієї агенції.

45. 2 декабря 2019

Работали от фирмы Пелех в Словакии,нас обманули на зарплате,отправили раньше на 2 недели домой(биометрия еще позволяла)координатор в Словакии нам сказал что ему плевать на украинскую агентуру,не рекомендую эту фирму!!!

46. 29 марта 2019

#роботазакордоном #pelekhagencyLVIV #АГЕНЦІЯПЕЛЕХ #працевлаштуваннязакордоном #відгукпропрацевлаштування #відгукипроPELEKHAGENCY #відгукипроагенціюПелех

Доброго дня усім хто читає даний відгук/пост. Попереджаю, що це #довгопост , але воно того варте, прошу дочитати до кінця, хто планує скористатися послугами даної «агенції».
    Отож, звернувся я в «агенцію Пелех» (Pelekhagency) (не реклама) 12 листопада(понеділок) 2018 року, за для консультації по працевлаштуванню за кордоном, цікавила робота в Франції,в готельно-ресторанному бізнесі. Мені розповіли, про роботу в готельно-ресторному бізнесі в Франції:умови,вартість і т.п. Під час консультації,сказали, що буквально декілька днів тому,з’явилася нова вакансія,робота перекладачем на будівництві, вартість вакансії складала 100€, мені розповіли більш детально про вакансію. Суть роботи полягала в комунікації між робітниками українцями та франкомовним керівництвом на об’єктах будівництва. Запропонували досить хорошу заробітну плату. Мене зацікавила дана вакансія,я сказав, що обдумаю пропозицію та 16 листопада я приїхав, заключив договір та оплатив кошти. Одразу працівники агенції (Олександра та Софія) були попереджені, що я студент, і що мені необхідно вирішити питання з університетом. Працівники агенції, сказали, що можуть виготовити довідку для університету, як підтвердження, що я заключив з ними договір, щоби я владнав питання з іспитами та утвердили дату виїзду(назначили 30 листопада(п’ятниця)) я уточнив, коли буде готова довідка, оскільки для мене було важливо владнати питання з університетом, мені сказали, що у понеділок(19 листопада), максимум вівторок(20 листопада), мені це підходило, оскільки залишалося 10 днів до виїзду, за які я би владнав усі питання. У понеділок(19 листопада) довідку не отримав, аналогічно у вівторок (20 листопада), зателефонував у четвер(22 листопада) запитав коли буде готова довідка, Софія відповіла, що зв’яжеться з працівниками з Києву, та уточнить і зателефонує мені. Так і зі мною ніхто не зв’язався, і лише 28 листопада, Софія запитала на чиє ім’я писати довідку та в якому ВНЗ я навчаюся, тобто лише 28 листопада, на мою думку, почали робити довідку. 30 листопада до мене зателефонував координатор, щоб узгодити всі питання та затвердити з ним дату виїзду, оскільки я був готовий виїжджати 30 листопада, за умови, що отримаю довідку 19-20 листопада та за той час владнаю питання в університеті, як мені обіцяли. З координатором обговорили всі питання(проживання, заробітна плата, графік, умови та що буде тиждень випробувального періоду) домовилися, що як тільки владнаю питання, зателефоную йому і зразу виїжджаю. Оскільки розпочинався період сесії, було запізно переносити здачу іспитів, тому що все можна було вирішити до початку грудня, а довідку мені надали 30 листопада після обіду, (нагадую, обіцяли, що буде готова за декілька днів та я попросив, аби скинули в електронному варіанті, щоби я зміг швидше владнати всі питання та виїхати на роботу) тобто це було неможливо вирішити ні практично ні фізично. Я зателефонував координатору, та сказав, що можу приїхати на тиждень, але потім мені необхідно буде повернутися в Україну на декілька днів, на що він відповів, що краще виїжджати після Нового року (є скрін-шот листування;див. фото 1), та сказав зателефонувати йому 10 січня. 10 січня я зателефонував йому, він сказав, що ще не за кордоном і нічого не знає, сказав що сам зателефонує. Пройшло два тижні, дзвінка ні від координатора, ні від агенції не надійшло. Я зателефонував координатору і запитав чи є якісь новини, він сказав, що ще не на місці, і передзвонить. Пройшло ще близько двох тижнів, я йому зателефонував і він каже, що більше там не працює і щоб я шукав іншу роботу. Відразу я зателефонував в агенцію, Олександрі, повідомив ситуацію, вона сказала, що вияснить. Олександра, написала, та сказала, що вирішила моє питання, та написала «Ми приймали вас на роботу з 30/11, а зараз вони просто когось іншого взяли…»(Нагадаю, що працівники були попереджені, про те що я студент, і треба владнати питання з університетом чим скоріше, і для цього необхідна була довідка, яку я отримав лише 30 листопада) Пізніше вияснилося, що вони анулювали моє місце, мою вакансію, за яку вже були заплачені кошти і її ще раз хтось викупив та поїхав. Запитав як повернути кошти, відповіли, що кошти не повернуть, тому що я не поїхав зі своєї вини(З координатором було узгоджено (я не відмовився від вакансії) а переніс дату виїзду, а самі працівники агенції ні разу не поцікавилися, чи я виїхав, і чи все добре).Отож, всім хто планує скористатися послугами даної агенції, будьте дуже уважні, те що ви заплатите кошти та заключите договір, не означає, що це точно ваша вакансія.

Всім дякую за увагу!

47. 10 марта 2019

Не звязуйтеся з цією фірмою у Львові. Гроші взяли, а нічого не зробили. Документи всі я сам зробив за свої гроші. Фірма нікудишня

48. 28 февраля 2019

Согласно п. 9.13 постановления Кабмина №1060 от 16.12.2015 лицензированные компании-посредники по трудоустройству за границу не имеют право брать деньги вперед.
    Требование предоплаты за консультацию, пересылку документов работодателю и т.д. это первый индикатор нечестности агентства.

Адрес: г.Николаев ул. Артиллерийская, 24, офис 209.
    Контактное лицо: pelekh.agency
    Здесь берут деньги вперед (это мошенники)

49. 18 июля 2018

Осторожно работают мошенники в Кривом Роге, берут деньги и работ не дают, на сайте ОЛХ все вранье, мы попались и Вам не советуем.

Гаевская А, менеджер по трудоустройству

Адрес: г. Кривой Рог, ул. Лермонтова 37, трк "Виктори- Плаза", 1 этаж.

Контактное лицо: ПП ПЕЛЕХ — КАДРОВА АГЕНЦІЯ

1. 29 марта 2019

Всім дякую за увагу!

2. 7 октября 2020

таке враження, що тут пишуть тільки їх конкуренти!

Добавьте зарплату в компании Пелех

Добавить отзыв о работодателе Пелех

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пелех?