Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1. 28 апреля 2024

@Колишній співробітник, если не секрет, в какой аптечной сеть сейчас работаете с такими хорошими условиями? Пожалуйста, ответьте! Очень нужно.

2. 25 апреля 2024

Звільнилась з цієї контори 3 роки тому і це було моє найкраще рішення за все життя. Працюю зараз завідувачем в іншій мережі де немає таємних покупців, штрафів за невиконані плани, де закрита викладка і закриті двері в прикасову зону, не платимо за просрочені товари ні копійки. Жалкую що витратила декілька років на це дно як подорожник. Коли отримала трудову книжку то побачила що не дописаний рік стажу. Цікаво що змінилось за ці роки, судячи з коментарів нище — стало тільки гірше.

3. 15 апреля 2024

Жахлива мережа, нікому не рекомендую!!
    Штрафи просто за все, відпрацюєш 260 годин, але аптека не виконує план, і -3000 тис від зарплати.
    Мережа не може розщедритися навіть на банальні речі, починаючи від туалетного паперу і закінчуючи канцелярією, працівники повинні купувати все за власні гроші. За те на рекламу від блогерів подорожнику не шкода жодних грошей….
    В РІВНОМУ керівництво лишилося НЕАДЕКВАТНЕ, таке враження, що там ніхто з головою не дружить
    Хочеш звільнитися, нормально піти не дадуть, заморозять зарплату, по навішують повно не існуючих мінусів і тільки тоді скажуть, допобачення, успіхів вам .
    Хочете зберегти нерви, працювати в норм умовах та отримувати відповідну ЗП, ідіть в будь яку іншу мережу !

4. 14 апреля 2024

В загалі «шарашніна кантора» , керівництво вміє тільки обіцяти і казати що ти погано працюєш , взагалі не маж поваги , великі плани , мізерні зарплати , відробити понад 200 часів и заробити навіть не середню зарплатню , про яку мотивацію йде мова ??? Не раджу взагалі пробувати себе у цій мережі , скупі власники навіть не виділяють засоби особистої гігієни )) А при звільнені можуть залишити вас без зарплатні 🥳

5. 14 апреля 2024

Працюю у даній аптечній мережі фармацевтом, і вся сфера моєї роботи мене не влаштовує. Від нешанобливого ставлення компанії, встановлення високих планів, до смішних зарплат. Нещодавно вони ввели логування (що це взагалі таке, а?). План у нашому регіоні був спеціально завищений, щоб не платити зарплату. Я пропрацювала понад 200 годин і нічого не отримала. Останньою краплею стало те, як завідувачка посміхнулася і сказала: «Зекономили цього місяця на зарплаті». Як так можна? На фармацевтів повішено стільки обов’язків, а завідувачка прогулюється. У неї план виконано, голди йдуть від того, що МИ продали, а вона сидить. Всі відгуки правдиві, я підтверджую кожне написане про цю компанію слово. Колись з поважної професії зробили з нас просто продавців, обслугу, у цьому винні компанії, які називаються на псевдо клієнтоорієнтованості. Команда не працює разом, кожен за себе, фірмі легше найняти людину, яка не задає питань, і продає те, що кажуть продавати. Більше не хочу бути пов’язана з цією сферою та компанією взагалі. Хочу гідну зарплату, хочу ходити на роботу з радістю, хочу жити з задоволенням. Не хочу обманювати людей псевдо «Турботою про клієнта», не хочу продавати ВТМ. Чи хтось взагалі знає, що це за виробник Баум Фарм? Де знаходиться виробництво? Куди може поскаржитися людина, якщо у неї будуть побічні від цих «диво-ліків»? Я дуже вас прошу, люди, змінюйте своє життя, не терпіть це, натовп завжди вирішує. Не бійтеся втратити роботу, бійтеся втратити повагу до себе!

6. 8 апреля 2024

@Гость, по Березані вам відгуків не дам, але в цілому скажу, що компанія Подорожник — велика брехня,з якої течуть великі гроші безсовісному керівництву цього «царства». Як думаєте, чому так стрімко щодня відкриваються їхні аптеки, за чиї кошти?? Правильно, за наші і за гроші простих пацієнтів, простих людей. Вони, як і ми, віддають останні гроші за ці діки, а подорожник ціни не може собі скласти і штампують ці аптеки де треба і не треба. Скотське відношення до фармацевта — не новина, але тут копнули ще нижче дна: встановили лічильник при вході в аптеку, щоб «статисти» офісні мали з/п піднебесну, хоча страждають херньою просто.А інші мережі, як-от «оптові ціни» з радістю перехопили й собі естафету: теж встановлюють таку ж херню. Сроки за свої рідненькі гроші будете вибивати.
    Відробиш кілька днів по 13 годин — жити не хочеться, бо мало того, що пацієнти зараз стали жахливі просто, бо ти для них обслуга, так ще і керівництво колупає мізки за втм.Боже, доколи це буде тривати? Що ще придумає подорожник, щоб вгробити чимпобільше людей?
    Отож, не раджу вам взагалі хоч якимось чином пов’язувати себе з цим «підприємством». Якщо маєте «підвішений язик, водійські права, фарм освіту(не обов’язково вищу) і хоч якесь бажання працювати — йдіть мед.представником. там теж не солодко,як куди потрапиш, але зоч сам собв режисер, не те що тут(((

7. 5 апреля 2024

Скоро в Рівному не залишиться ні нормальних завідувачів ні фармацевтів, з таким відношенням керівництва. Підняли зарплату, як кинули кістку, але ніхто тебе не слухає. Відношення з кожним днем просто гірше і гірше. Бажання ходити на роботу просто немає.

8. 3 апреля 2024

@Гость, таких як Ви пишете РД з’їдають, звільняють при першій можливості. Їх кредо, стервозність і хамство

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?