Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1 6 7 8 9 10
  1. 24 сентября 2023

@Гость, ну точно не та зарплата, яку вам обіцяють. Це десь не 2-3 тис менше обіцяної, + ще якщо їм вдасться знайти у ваших діях протягом місяця якусь помилку, то штрафануть ще , + якщо плани по виручці і власній торг.марці не буть виконані — ще 1 штраф! Добре подумайте, чи треба вам цей геморой

2. 23 сентября 2023

@Гость, ніхто вам не скаже, видадуть себе а потім будуть проблеми , якщо людина ще робить. Аптеки вони вміють відкривати, а от втримати їх та щоб фармацевтам подобалось працювати- нажаль ні.

3. 22 сентября 2023

Хто скаже яка ЗП у Почаєві у Подорожнику? Чи варто туди йти на роботу? Почаїв невелике місто. Я б не хотіла просто дарма витрачати свій час, якщо ЗП погана

4. 21 сентября 2023

При прийнятті на роботу говорять одне, а по факту інше. В інших аптечних мережах сплачують за перевиконання плану чи навіть за освіту — тут ні. А наш професійний день — привітання від директора, ось і весь подарунок за його гроші ,які ми йому заробляємо.Жалкую, що тут працювала . Жлоби!!! Моя порада краще скоротіть офіс і дайте людям нормальні зарплати.

5. 19 сентября 2023

Ніколи не йдіть працювати в Подорожник — мережа орієнтована на вичавленя усіх соків, сил, нервів з працівників,працівників немає,перепрацьовуєш, а за це нормально не платять . торгівля організована дуже жахливо,товара нормального не допросишся,зато своє барахло ,яке весь час вибраковуться (ВТМ) ПОВНО, А ЦЕ ТЕРМІНИ,термі5и платять фармацевти постійно. фармопіка як така відсутня, замінили на ТПК,додатково парити шо попало,рекомендація не прив’язана ні по терапевтичній рекомендації,ніяк — конвеєр покупців — продав і забув, Впарювати треба своє г..но,а то не буде частини з.. . графік роботи по 13-14 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сім’ю, на друзів майже немає. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому,регіоналу — бо якщо не сподобаєшся йому, втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.В мережі треба парити вітрячки,яйця, якісь юнайти — перетворили аптеку на Червоний маркет. Останьої з.. ви точно не побачите, так як і відпускних при розрахунку, так що перед звільненням — відгуляйте відпустку. Стоять лічильники і план 80-90% , тобто всі,хто зайшов- мають вийти з покупками , інакше штаф, а ціни Подорожника- самі дорогі. Кожен відділ тягне на себе одіяло, розпорядження одне суперечить другому. Роботу з такими нервами і копійчаною з.п. ви знайдете завжди,краще пошукати в Здоровій родині, Знахарі,АНЦ,911,Сімейній аптеці. На співбесіді запитайте : Скільки ставка? І тікайте , бо ставка 10000 грн при такому керівництву- це все, що вам світить.

6. 19 сентября 2023

Хочу пояснити директорам, а також аналітикам, які вигадують показники, самі не розібравшись у питанні торгівлі, а тим більше в роботі фармацевтичної компанії.
    Аптека — це в першу чергу обслуговування людей яким потрібні ЛІКИ! А не картки з супергероями!!!
    Сьогодні постало питання, чому у вихідні дні лічильник відвідувачів відрізняється від кількості покупців. Елементарно Ватсоне, у вихідний день люди заходять сім’ями! Що не зрозуміло??? А якщо мама з дитиною, а тато стоїть на вулиці, то дитина може заходити та виходити. Ви що йому забороните? Шановні, ви у своєму розумі?????
    А якщо в аптеці у вихідний день працює один провізор, то, звичайно, є черга і люди не хочуть чекати. Тому, запитуйте у себе, чому, якщо в аптеці передбачено три каси, саме керівництво допускає роботу одного провізора чи фармацевта?

Думайте!

7. 18 сентября 2023

@Ольга, подорожник звичайно жахлива мережа,але те,що ви переличили не краще!коли в цих мережах було добре?

8. 12 сентября 2023

Сама погана мережа яку я знаю подорожник , де яб не працювала , але тут саме гірше .
    Одумайтесь шановні колеги , вас дурять , є багато кращих мереж аптек де вас хоть за щось мають
    Наприклад мережі :
    Доброго дня
    А-911
    Найкраща АНЦ-тут де чують поважають , цінують , та гарно мотивують людей

9. 12 сентября 2023

Люди минайте 10ю дорогою Подорожник , Бам, ощад 💥 це сама погана мережа де я працювала .Регіональний директор Наталя повне брехло по обіцяла ставку від 15 тисяч і більше , ще ніразу не получила 15 тисяч зарплати обіцяної , тут заставляють продавати ВТМ товар , якщо не продаш то штрафують , сроки також купляємо . Не рекомендую тут брехня на брехні

10. 5 сентября 2023

Стажувалась в місті Полтава в аптеці «Бам» за адрессою Соборності 29/15. Спражні шахрії до яких повинна прийти налогова перевірка. Тому що законом заборонено заставляти стажора разбирати коробки, наводити порядок на полках, стояти на касі. Стажувалася так неділі 2. Завідувач гнила людина, яка заставляла виходити по 13 годин стажуватися і робити її роботу за неї, і мені як стажору не платили. А коли захворіла ковід взагалі не взяли на работу. Та хочу сказати вам невдахам, що зараз я працюю в лікарні на серйозній посаді і моя зп вище ніж в вашій обдолбаноф аптеці Бам

11. 5 сентября 2023

Найгірше місце для роботи! Ніколи не йдіть працювати в аптеки БАМ та подорожник.
    Зп копійки, весь час придумують щось нове, щоб платити ще менше. Постійні штрафи.
    Немає ніякої поваги до робітників. Навіть привітатися-для них важко. Людей вважають за рабів, які можуть вийти на роботу в любий час дня і ночі.
    Після звільнення, не виплатили всю зп.
    ЦЕ СПРАВЖНІ ШАХРАЇ. Шкодую, що потратила свій час на цю компанію(

12. 4 сентября 2023

Єдине що не розумію навіщо так брехати.ну так і пишіть що в мережі є система штрафів і розпишіть які.а людина вже сама визначиться,чи хоче йди працювати чи ні.А то хочуть і щоб з досвідом були,А потім кидають на гроші,не думаючи що у кого вдома сім’ї і хтось чекає оплати свого труда.одним словом Бажаю бумеранга директорам

13. 24 августа 2023

Працювала три Роки у подорожника. Одна супруга за Роки. І тут звільнення із-за нового регіонального директора…не сподобалась…хотіла по графіку працювати а вона хотіла як завідувач аптеки поставить- дірки затулять!. Штрафували постійно!!! Я навчалась, пл закону України повинні були сплачувати за навчання, але сказали якщо я не заберу заяву то спишуть відповідну суму в наступному місяці… Шевченко відмиває гроші як хоче!. Завідувачка отримує гроші від торгових представників для продажі їхніх медикаментів і все кладе собі в карман! Зарплатню отримували ми всі мінімальну, решту в конвертах!!!! Мережа подорожник Шахрайська!. Ніякою уваги і поваги до своїх першостольників мережа Подорожник не має!!!

14. 21 августа 2023

Маю досвід роботи в багатьох аптечних мережах по м.Київ. Хочу сказати, що подорожник — це найгірше де мені доводилось працювати. При низькій з/п, стоїть як мінімум три різних плани, за невиконання яких знімають гроші. В середньою з/п 12-13 тисяч. На мою думку — це прийти, отримати досвід, і піти працювати в нормальному аптеку, або ж звісно краще взагалі не йти. Не дарма зараз так багато вакансій подорожника на різних сайтах роботи. Частина регіональних директорів — це шайка свиней, які взагалі не знають як потрібно себе поводити з персоналом, жодних манер, гидко навіть згадувати. Більшість завідувачів цих аптек це люди які явно не задоволені своїм життям, відповідно здебільшого колективний дух відсутній. Здебільшого більша частина провізорів це або люди похилого віку розчаровані своїм життям, або геть молоді та зелені, які ще не встигли побачити краще. Абсолютно не раджу йти працювати.

15. 9 августа 2023

Працювала в цьому «закладі», написала заяву на звільнення, не виплатили зарплату за минулий місяць, який відпрацювався і відпрацьовані години. Благодійність за для заробітку Подорожнику.

16. 9 августа 2023

Не раджу йти в цю шарашкіну кантору, ти не фармацевт, а пргсто касирша, яка має запхати їхньої продукції на 200к в місяць, щоб з тебе 1000грн незняли. Плани високі, зарплати 15-17к на місяць це якшо ти відпрацюєш 250годин на місяць мінімум. Вони заілтняють людей за фігню. Багато недостач, неправильних вибитих залишків оплачуєш за власний рахунок, так шо зп виходить 14к на місяць. Хочете вберегти свої нерви, не приходьте сюди на роботу. Краще вже в інші аптеки. Бронюйте товаричерещ таблетки юа, бо націнка колосальна в них.

17. 3 августа 2023

В аптеку на должность маркировщика приняли воровку, и мошенницу Ольгу которая была уволена из АНЦ, (Вышгородская 26/2) Бажаємо Здоровья (возле ЖК Паркове місто) за финансовые махинации и кражи денег и товара в крупных размерах. До 50 тыс гривен. Руководству Подорожника и отделу кадров все равно на то кого они принимают на работу, т.к. за недостачи будет платить коллектив а не они. А Ольге давно нужно заделать запись в трудовой уволена по статье за воровство. Ольга хапуга, которая прикрывается Богом. После проведения переучета советую всю сумму недостачи списать с зарплаты Ольги Викторовны, как заделали умные заведующие в аптеках в которых она творила такие чудеса что вам и не снималась. Стыд и позор hr ам подорожника им главное закрыть свободную вакансию и получить за это вознаграждение а судьба коллектива их не волнует

18. 8 июля 2023

Коллеги, Братья и сетры по оружию!!! К Вам я обращаюсь.Хочу поделиться с вами способом выбивания денег (зарплаты), когда увольняешься и ее не отдают добровольно, по причине якобы » система не подтянула». Что нужно говорить когда звоните » Руководству»: Где [вырезано] ЗАРПЛАТА!!!! ДЕНЬГИ!!! Ты что Дрянь думаешь, что ты недосягаема и на тебя управы нет? Если сеголня не будет моей зп, я приеду в аптеку/офис со скандалом. Способ испробован мною, и реально работает на все 100%!!!

19. 6 июля 2023

Коли влаштовувалась на роботу, обіцяли, що все буде по-нормальному: зарплата чиста, стаж нараховують. А коли пропрацювала місяць, а на наступний зав сказала писати заяву на «відпустку у зв’язку з військовим станом» це для мене стало нонсенсом. До чого тут військовий стан взагалі? При тому, шо хоч заява і написана, але ти в цей період надалі працюєш, просто виплати зар плати будуть меншими. Чому??? Пропрацювала там 2 роки, а потім, зайшовши на сайт Пенсійного фонду виявила, що ніяких 2 років там і близько нема — 1 рік 3 міс. А де ж решта?? Я відпустки не брала! Такого бл*дства я ще не бачила… а ще дуже бісить те, що заставляють відкривати рахунок у різних банках і потім зарплата приходить якимись частинами то на одну, то на другу картку по 2-3 тисячі. Що це за ідіотизм??? Невже «подорожник» така нищебродська компанія?? Вони на рекламі своїх препаратів, косметики і т.д. не економлять, зате економлять на людях і на їх здоров’ї. Дурять тут! Штрафи, то окрема тема, не буду писати про них, бо до мене це вже зробили багато хто.

20. 6 июля 2023

@Гость, [вырезано], меня всегда удивляли люди которые завидуют моложе, типа Аля»бабки возле подъезда».
    Так вот, родненький, завидуйте молча либо следите за собой и своим внешним видом и сексуальностью, если она конечно же есть у вас, в чем я сомневаюсь.
    Ну а вообще, если честно — пошли вы на [вырезано], интриганов ***ные!!!

21. 5 июля 2023

Отдельно хочу написать об бизнес тренере Алине. Ходила перед клиентами в аптеке без халата, в прозрачных штанах, просвечивающих кожу ног и конечно ПЯТУЮ ТОЧКУ, в красных стрингах. И конечно которая любит умничать, учить не умеет, зато требует космических продаж. И конечно ее любовь поливать грязью всех мнимых ей потенциальных конкурентов, которых она устраняет едва чувствует конкуренцию.

22. 5 июля 2023

Добрий день!
    Пропрацювавши рік в цій мережі хочу залишити відгук про роботу аптек і керівництво в тому числі.
    Керівництво дуже жахливо відноситься до працівників, плани космос, штрафують, а вимоги все збільшуються. Коли не прийдеш практично все не має дрібних коштів, керівництво не може це забезпечити. Заставляють впарювати свої препарати, багато просрочки, за яку плотять працівники свої кошти, а відправити мають на офіс, бо якщо цього не зроблять,то знімуть ще раз цю суму з зп. На аптеках поставили прослуховування, без згоди працівників, лічильники людей, і потім питають за це. Працюєш ніби в тюрмі, добре, що ще на унітази камери не ставлять.Працювати не має кому, і ще й не добросовісно відносяться до працівників.В мене був випадок, прийшло крім, до всього придирається, при перевірці на скору руку в кінці було сказано, не подобається чемодани в руки і на Польщу. Раніше присилали тайніків, тепер таємний кожен клієнт, тобто всім хто купує в аптеці приходить повідомлення оцініть працівника, і пресують потім за це. І без пояснень на що пожалілися, винен ти навіть якщо з твоєї сторони провини немає. Просто кажуть на вас жалоба, а за що придумай сам називається. Ще ніколи не було такого коли керівниц во стало на захист свого працівника. Добре що з’явилася змога повернутися додому,бо я переселенка. Це просто жах, а не мережа. Беруть кого попало, всіх підряд. Ніколи нікому не порекомендую цю мережу. Навіть в теперішній стан, щоб цінувати тих хто не покинув країну, хто залишився і працює в різних куточках країни , вони все гноблять , все штрафують, не цінують того що мають. Ще мережа відкриває аптеки не маючи персоналу і набирає на людей кого попало. Вона працює на кількість, відмиваючи кошти, шкода, що не на якість.
    Я дуже рада що більше не працюю тут. Моя порада: цінуйте тих хто працює у вас. І слідкуйте за РД, бо не повинно бути такого як , дружу не дружу, і якщо є якісь проблеми в аптеці не повинні на ранок знати всі в області.

23. 3 июля 2023

Я также хочу поделиться своими впечатлениями от работы в этой компании. Валентина айчар менеджер ничего не знает и не умеет. Заявление на принятие/увольнение — это темный лес для нее. Зато обманывать она умеет, здесь она мастак весь месяц обманывать уволенного человека, весь месяц мне говорила, что Вас не подтянула система мол.Лишь после угроз подать жалобы на эту компанию во все интанции, они заплатили мне деньги. А по телефону плачущим тоном отвечает, на вопросы о зарплате замученным нещасным голосом.

24. 24 июня 2023

На сайте указано что стажировка оплачевается,а на самом деле только я заинтересована работать в аптеке

25. 16 июня 2023

@Наталья, так,повністю згодна щодо регіональних «директоров»,ще молоко на губах не висохло,а вже всі «директора».Ось фармацевтів не вистачає,працюєшь один на всю аптеку,але то ж таке,головне «директора»!Скоро самі ж «директора»будут своє ***но втюхівать

26. 15 июня 2023

У компанії Подорожник все складно… Керівництво проявляє жадність,хамство і безтактність. Навіть після двох років роботи, коли я відверто висловила свої незадоволення щодо діяльності регіонального директора (РД), мене примусили подати заяву про звільнення, і це в самий період воєнного стану! Мені навіть загрожували, що в разі відмови мене можуть звинуватити у вчиненні порушень (за що саме — вирішить вони). Штрафи в цій компанії надзвичайно високі, навіть якщо ви дотримуєтесь всіх правил і виконуєте свої обов’язки. Якщо ви не пройшли перевірку як таємний покупець, вам відраховують кошти з вашого доходу (і це може бути сума від 1000 гривень і більше), а про власну торгову марку взагалі краще не згадувати. Хоча можлива робота в цій компанії, але тільки при умові, що ваші безпосередній керівник і РД є адекватними особами. але усі такі вже пішли з компанії

27. 28 мая 2023

Не рекомендую!!!!! Обходите десятой дорогой!!! Работа на износ, постоянные штрафы, надо платить за просроченные медикаменты, постоянные проверки.

28. 20 мая 2023

@Гость, я думала что у нас зав.апт скотина,а получается они везде такие,цены себе не сложут

29. 18 мая 2023

Аптека пи….ов конченные,цены не соответствуют.Региональные директора хамят,а особенно заведущие аптек.Работала моя знакомая,и говорила что когда переучёт то недостачи,и выщитовали с зарплаты от 1500 до 2000 тыс.грн.Это не сеть аптек Подорожник а одним словом на….щики.Больше нечего добавить.

30. 11 мая 2023

Это св***чи,готовтесь к тому,что записи в трудовой будут не соответствовать действительности,пишут за вас заявления,трудовая гуляет по всей Украине,пишут то,что им выгодно,работаешь в одной аптеке,а запись может быть какая угодно,кидают из одной аптеки в другую,не знаешь где твое рабочее место

31. 11 мая 2023

Мережа це справжній кошмар для працівників. Це місце, де ти постійно на межі виживання, бо всі соки з тебе вижмуть. Торгівля організована добре, але з фармопікою тут повна катастрофа. Ти працюєш як на конвеєрі, але тобі про тебе вже байдуже. Робочий графік неймовірно виснажливий, по 13 годин на день протягом 15 днів на місяць. Це без відпусток чи хвороб, бо тоді працюєш ще більше. І що за це отримуєш? Обіцянку золотих гір, але за умови виконання неймовірно високих планів продаж. Так, тільки старожилам вдається забути про своє особисте життя, але не всім таке по силам. Якщо ти не завідуючий, то тобі потрібно буде носити на руках свого начальника, бо він може просто відняти половину зарплати. І за ким це все залишається? Звичайно ж, за керівництвом, яке отримує великі гроші за цей потік ліків і грошей. Це просто жахливо!

32. 2 мая 2023

А чим вам аптека Оптових не вгодила? Чи ви там також працювали?

33. 22 апреля 2023

хочу написати відгук про мережу аптек подорожник та про деяких кмітливих її праівників, точніше сказати дешевих шахраїв, вже декілька років користуюсь цією мережою, нічого поганого про асортимент та обслуговування сказати не можу , але в м. пятитатки камянського рн, є одна з ваших аптек, працює там три провізора, дві молоді грамотні дівчини, які при обслуговуванні дуже чемні, грамотно відпускають ліки, добрі, і одна *прохавана тьотя* років під 60, дуже неприемна особа, та я не про це, вже не один раз замічав що ці дві дівчини запитують номер телеону у клієнтів, для нарахування бонусів, а тьотя — ні, хоть людей завжди черга, чоловік 20-30, як зясував я , ця особа не запитувала номерів телеону в людей , тому що вона всі людські бонуси перераховувала на свою карту, навіщо їй та зарплата, обслужи 100-150 осіб та по 20 грн бонусів, 7-8 тис в місяць на рівному місці, номер її телефону097****861, дані взяті з фіксального чеку ,

34. 22 апреля 2023

В Подорижнику без відповідальне керівництво,хотіла нещодавно працювати в них,але зразу зрозуміла,що вчасно зрозуміла що не потрібно іти туди.
    Регіональний директор вічно хворий ,ніколи не бере трубку,не відповідає на смс ,не може надати ніякої інфо по роботі,обіцяла що зателефонує,але нажаль ,я так і не дочекалась.Але саме головне що їм потрібно людей на аптеки…..
    Просто в детектора певно якісь особисті справи ….
    Я розчарована .Брешуть ,обіцяють одне а виконують інше….
    Я не очікувала ….
    Безвідповідальні
    Дуже гарна обкладинка ала в середні гниль…….

35. 20 апреля 2023

Переманили зарплатою з іншої мережі, обіцяли золоті гори (високу ставку, премії, лояльне керівництво), а на справді штраф на штрафі аби тільки не платити гроші, причому штрафують просто за все.. перш чим радіти більшій зарплаті яку вони пропонують дізнавайтесь яке є підводне каміння. Не рекомендую дану компанію.

36. 18 апреля 2023

Я тут хочу розповісти про свій досвід роботи в мережі аптек «Подорожник». Чесно кажучи, я розчарований цією компанією. Наразі все йде на те, що вони працюють на кількість, а не на якість. А це вже не задовольняє ні мене, ні наших клієнтів. Шкода, що така класна мережа аптек потрапила в таке плачевне становище.

Раніше я міг щось заробити і відкласти на «чорний день», але зараз навіть цього не можу зробити. Зарплата така мала, що важко забезпечити собі нормальне життя.
    І що найгірше,постійно перевіряють нас на кожному кроці. штрафують за дрібниці, щоб виправдати своє існування. Як же так? Навіть на своїх вихідних днях, я маю вирішувати проблеми компанії за свої гроші!

Я думаю, що цю проблему потрібно вирішувати на вищому рівні. МОЗ України, чиновники та влада мають звернути увагу і прийняти відповідні заходи. Бо, якщо так піде далі, мережа просто загине, а ми, працівники, лишимося без роботи. Тож, якщо у вас є альтернатива, краще йдіть в інше місце

37. 5 апреля 2023

@Ваш сотрудник, Я работающая в этой сети около трех лет просто не завидую вам если у вас была такая зав. Уверяю вас что есть и нормальные)

38. 5 апреля 2023

Работаю несколько месяцев и пока что самая адекватная сеть которая платить нормальную зарплату . Так что кто бы что не говорил но здесь платят . Везде есть свои минусы . Сравните с другими сетями или попробуйте поработать и посмотреть на что Вам хватит . Зарплата зависит от вашей работы за 180 часов я считаю что зарплата нормальная, но конечно хочется больше

Готовьтесь к тому что первые три месяца вам начисляются все показатели, а потом уже будет по выполнениям

39. 5 апреля 2023

В своё время начиналось всё очень даже не плохо! И это было два года с лишним тому назад. Сейчас же полный бред: ежедневные фототочеты(никому не нужные), переоценки на половину торгового зала без предупреждения ( очень неприятно мягко сказать когда детское питание дорожает примерно на 150-200 грн и ты выкручиваешься за первым столом как можешь), еженедельные фотоотчеты одного и того же, каждую неделю могут происходить смены планограмм с одной полки на другую. Тайники, которых вы не проходите в случае не фиксации отказа по бредовому препарату. В итоге Вы нафиксируете кучу отказов( особенно НДС дорогостоящяе) эти сроки потом упадут на оплату сотрудников! И это далеко не конец! Да! ПОДОРОЖНИК ЛИДЕР ВОЗМОЖНОСТЕЙ! Если вы не уважаете своё образование и труд, то Вам в эту сеть! Не буду говорить за все города и области, потому что знаю конкретно что ВСЁ зависит от начальства! Торговать ВТМ сомнительного качества вместо оригинальных, качественных препаратов это именно тут! Вам на словах повысят ЗП, предлагая большой перечень ВТМ на котором Вы сможете подзаработать, но тут же каждый месяц цифры все меньше, а штрафы по не выполнению трех показателей плана больше в разы, чем заработаете бонусов. Отдельное спасибо начальству за начисление ЗП после увольнения! Выборочно решают кому что насчитывать, кому нет, то есть Вы свою работу выполнили, а кто-то решил что Ваш труд не достоин этого! Последнее что скажу- за свои 12 лет работы в фармации я понимаю что нужен контроль однозначно! Но в этой фирме не хватает фотоотчетов когда вы сходите в уборную

40. 1 апреля 2023

Я дуже розчарована Подорожником,вже працюють на кількість,а не на якість.Скоро не буде кому там працювати
    Треба говорити за заробітню плату.Раніше я могла щось відкласти а зараз тільки зуби на полку.
    Дуже шкода що така мережа в пала в очах людей та працівників аптеки.Одна ВТМ ,якої аж занадто лишнього наштампували,а потім буде срочитись і фармацевти будуть викуплять за свої гроші.Не було світла генератор виносим за носим заправляємо ,масло замінюємо,щоб незламався,бензин ходом купуємо ходимо по заправкам,виручаємо подорожник як можемо ,і ще приходять ревізори заглядають тобі врот,ще таємних відправляють,штрафують щоб гроші не заплатити .Дуже хочеться щоб на цю кляту мережу Подорожник -звернули увагу в МОЗ України,та наші чиновник та наша влада ,і прийняли відповідні міри.Бо писати заяви за свій рахунок у відпустку кожного місяця це вже занадто ,але в одночас ходиш на роботу бо нема кому прцювати.!!!!!!!!
    Біжіть ,і не оглядайтесь ???

41. 12 марта 2023

Фармацевтична компанія Подорожник перетворилась на магазин Червоний маркет, батарейки,машинки,різинки для волосся і тд. Співробітників не цінять навіть привітання до дня жінок не було, але вже попередило, що в рабів немає вихідного на Пасху,терміни платять фармацевти плани таємний покупець, офіснв перевірка. в людей немає війни, можливо яікби прилетіло до них в офіс вони б схаменулись. Вижимають з фармацевтів всі соки, думаю що ще зовсім трохи і не один поважаючий себе фармацевт не піде працбвати в цб гнилу кантору, будите ви як Оптові братии санітарок на перший стіл.

42. 10 марта 2023

Звільнилася з цього Підородника недавно, реально сил вже не було. Дійсно,що обіцяють одне, а по факту інше.Шукають любі способи де оштрафувати і т.д. щоб менше дати зп.Вчишся щоб дійсно допомогати людям, рекомендувати ліки,які перевірені та дієві,а повинні втюхувати повне г…но((( від яких людям або гірше,або взагалі неефективне.Не хочеться обманювати людей і викачувати гроші на якусь фігню.
    2) Одна на зміні,коли куча людей,а тобі треба і людей відпускати і мити підлогу,витирати пилюку,чистити сніг, товар прийняти,прописати,розложити,цінники роздрукувати,викладку зробити,бо не дай Боже ТП, пофіг,що сама і не встигаєш, буде ШТРАФ.Завідуюча толком нічого не допоможе, навіть коли куча людей.Так можна з ніг звалитися.
    3) Працювати під час повітряних тривог — це неправильно!! Це наражання на небезпеку себе та людей, керівництву пофіг,робіть виручку.А не дай Боже прилетить ракета, зроблять винного першостільника, і наврядше офіс буде нести відповідальність.Ну продовжувати можна ще довго.

43. 10 марта 2023

Не советую, обманывают на всем, зп не соответствует действительности, компания аптечная подорожник главные ватники которым пофиг на людей, им только деньги интересуют

44. 20 февраля 2023

Тим які вирішили доєднатися до компанії Подорожник,та читають відгуки- подивіться скільки іх негативних за весь час у цієї компанії.
    Придумайте декілька разів перед приходом до цього жахливого місця.
    Всього у деталях описувати не буду, одним словом шарагіна контора ,яка вижме з Вас всі соки за копійки- викине ,чи ви самі уйдете.
    За час моєі діяльності на трудовому просторі — це найжахливіше місто. Розпач, та жаль за тих про там працює .

45. 8 февраля 2023

во всех сетях свои порядки, не нравилось мне в старой, я пришла сюда, вроде хвалили ж раньше.
    но за людей сотрудников не считают, набрали с анц тех кто негоже был,они принесли свои штрафы и рекомендации не нужные.
    потому вернулась в старую сеть и не жалею

46. 2 февраля 2023

У этой сети есть руководящий персонал, который ездит с проверкой по своим аптекам??? Наведите порядок, у вас заведующее делают себе зарплату сами какую им хочется рисуя смены себе каждый день, но при этом не присутствуя на работе вообще!!! Камеры вам зачем????

47. 2 февраля 2023

Есть адекватные колективы которые не выдерживают и увольняються
    А Есть,,зав»со средним образованием которая списанную просрочку продаёт без упаковки людям,без чека как хорошо что свет выключают,ей и камеры не помеха вообще то
    Из за таких сотрудников,фирме репутация не очень

48. 22 января 2023

@Бывшая сотрудница, 100%. Риба гниє з голови. Власникам, я так думаю по барабану, а офісні клерки, з манією великих стратегів, крутять тою фірмою, як хочуть. Якщо в державі не поміняють закони та не прищучаиь цих ділків, то у фармації спеціалістам, фахівцям немає чого робити. На жаль.

49. 22 января 2023

Подорожник + БАМ Напоминает психиатрическую больницу, где психбольные взяли власть в свои руки. Это полный неадекват. Полное дно. Зав, провизор, фармацевт там не люди. Не теряйте своё время и нервы. Эта контора работает с нарушениями всех норм законодательства. Про людей вообще молчу.Те, так званые директора, РД, ДД, — им с животными нельзя работать, не то, что с людьми. Взятки, откаты, лизоблюдство, унижения, зачем вам это дно?

50. 19 января 2023

Не мережа а один жах!Керівництво забило великий …… на працівників,зажерлось максимально,зарплату підняло тільки собі ,працюємо на ставку 8000 тис,знімають за таємні покупці ,перевірки,заставляють продавати власну торгову продукцію і косметику -повне гамно,якщо не продавати знімають гроші,термінів купа за які також потрібно платити свої гроші,за все штрафують Тут треба впарювати все бо за все знімають гроші.

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?