Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1. 4 января 2023

Не шановні керівники мережі Подорожник! Новий рік згівняли, тепер взялись і за Різдво? Це такий жарт, що графіки роботи змінюємо вже втретє і зовсім не на користь працівників аптеки? Ви зажрались і навіть не трохи .

2. 30 декабря 2022

Львов в Битрикс пишет вчера одно, сегодня кто-то решает другое! Поддерживаю комментатора снизу. Товарищи директора ДД и РД может вы выйдете поработаете и приготовите новогодний стол семье??? Какого хрена????

3. 30 декабря 2022

Я ничего не пойму. Новый год только для административного персонала???? Что по сокращению часов работы для фармацевтов? Восточной и Центральной Украине не нужен отдых? Отдыхает только Западная?

4. 30 декабря 2022

Львів, ви, що нас за людей зовсім не сприймаєте? Чому 31 грудня аптеки зовсім без скорочення робочого часу, хіба можна щось встигну коли аптека працює до 20-20:30 + час звести все, закрити аптеку і дістатись додому? Чому 1 числа було розпорядженя відкрити аптеку з 12 і до працювати 18, а тепер час збільшено???? Таке відчуття, що люди які працюють 31 і 1 числа вони не люди, не мають дітей і чоловіків…

5. 5 декабря 2022

Если вы любите бдсм эта сеть аптечная для вас, обманывают и кидают арендодателей и сотрудников на деньги, не имейте с ними дело!

6. 3 декабря 2022

Подорожник це п***ц!!!!!Недавно звільнилася звідти, терпіти сил не було!!!Керівництво відноситься до працівників, які їм і приносять ці гроші, як до рабів!!!!!Коли світла немає, влаштовують перевірки, в аптеках холодно, в куртках ходити неможна, змерзай!!!!Плани збільшують, заставляють фоткати х звіти поночах і писати пояснюючі(які в с***у пояснюючі світла немає, дурдом). Не зробиш вчасно фотку тієї пісюлькі, штраф(деяким виписали штраф в 100000???, це алекватно?). Зарплати не збільшують, хочу збільшилися катастрофічно!!!!!За 210 годин робити в місяць 11000зарплати(на курс 275$) це неповага до людей!!!!!!

7. 26 ноября 2022

Заведующая это лицо аптеки,я так думала,нет ошиблась это [вырезано] жадная на деньги ? ,берет себе препараты кидает их в недостачу,с витрин в кражу,
    Аптека хорошая,но зав просто ужас,пришла стала за кассу годов набила и все…а тебе товар принять,разложить его,ценники распечатать
    Говорит меня штрафовать не будут я умею себя отстоять перед РД,за первостольков пусть штрафуют мне пофиг

8. 23 ноября 2022

РД,ДД нет контроля заведующих,охреневших ни хрена ни делать,а работы хватает…как нибудь отбыла… все кинула на фармацевта и ушла домой,а ты людей отпусти,ценники,полки,сроки,планограму делай сам
    Заведующие тоже хорошие доставляют себе смены,премии выписывают себе,плюс ещё и несколько тысяч на врачах имеют
    Открыли более 5 карт банковских подописывали врачей на себя и жизнь удалась,сволочи
    Кропивницкий Зав самые,,честные»супер

Точно такое же с начальством. Иногда за день даже не появляется.

9. 17 ноября 2022

Кропивницкий Зав самые,,честные»супер

10. 16 ноября 2022

Працювала в аптеці десь близько 2місяців, це жах!!!!! Ти там не фармацевт, який хоче допомогти дійсно дієвими ліками, а продавець, який має запхати їхню Baum Farm продукцію, яка взагалі ненфективна, щоб вони більше на тобі заробити грошей. Кожний місяць в тебе ставиться план по цій продукції на всю аптеку і якщо ти не виконує знімається 1000грн(при середній зарплаті 10000-11000грн). Терміни це взагалі окремий вид мистецтва, існують гарантійні від фірми виробника якщо препарат протерміновується то він списується і платити не потрібно, вони це до уваги не беруть тобі просто дзвонить регіональна, якій не цікаво як і яким шляхом товар має бути вибитий(сума набігає десь так на 5-6тис) На всьо є якісь е*учі плани на бонусну картку, суму акційних товарів, загальний виторг, власна х*рова продукція і т.д їм аби тільки списати з тебе зарплату. Ще до того всього є щоденні звіти(фото аптеки) перевірка і таємний покупець, за які також знімається гроші. Я вже не кажу про їхню мега потужну російську прогарму яка вечь час тупить, дає збої і потім недостачі по препаратах які ти маєш вибивати. Welcome!!!!!Хто хоче зароблять 5-6тис будь ласка за 180год і більше!

11. 14 ноября 2022

Надо было откат предложить, сразу бы забрали. Там в офисе, жадные до денег людишки сидят.

12. 14 ноября 2022

На що перейшли наші аптеки? Ні в одній іншій галузі на роботу не візьмуть людину не по спеціальності. Вчителем в школу потрібно диплом педуніверситету, інженеру — диплом інженера, на посаду медсестри ніколи не візьмуть фармацевта. В аптеки беруть всіх. Головне щоб втюхували ВТМ, плюс косметику неясного походження. І якщо не будеш продавати це то і не будеш робити. Навіть якщо ліки , які ви просите є в аптеці вам їх не дадуть. Потрібно бронювати саме той препарат, виробника якого ви хочете і тоді вже нікуди не дінуться. Бо приходиш просиш одне і нахально брешуть. І чи потрібна взагалі така кількість аптек з такою якістю роботи?

13. 13 ноября 2022

Так що ви хочете, якщо в гол. офісі, в керівництві одні приватівці сидять. Багато їхніх приміщень, це колишні відділення привата, за це ж відкати. Закупки — відкати. Добавте до того стадо де***антів, на чолі з тупим операційним, хоча і до того була стерва, купа директорів, ось і маєте повне болото а не фірму, це лідер можливостей по згубленому часу та деградації.

14. 13 ноября 2022

Чергова офісна ш***ва брехню пише. Фармсуспільство прекрасно знає, яким чорним дном став Підорожник. В них даже програмне забезпечення на рівні 2000х років. По аптеках, якщо реально зробити переоблік, там міліонні недостачі будуть. Брехливі люди працюють там. В керівництво на відкатах працює. Порушують повністю законодавство, що ліцензійні умови, що трудовий кодекс. Гнила компанія Підорожник.

15. 13 ноября 2022

А что вы хотите? В офисе банкиры засели, которые разграбили и довели до банкротства одну фирму, теперь то же самое делают с Подорожником. Не хочу никого обидеть, но фирма превратилась в сборище жадных дегенератов, живущих на откатах. Особенно жёстко стало с приходом новых людей, директор новый пришел, Дуда, кажется фамилия, Короче ничего хорошего в этой сети не будет. Это лидер возможностей для дураков и деградантов. Уволилась и счастлива!!! Обходите эту сеть стороной. Хотя везде практически, катастрофа

16. 6 ноября 2022

@Аліна, 100% правда. Працюю в даній мережі уже 3 роки. Останній рік це просто пекло а не робота

17. 4 ноября 2022

Поставили не реальні плани по втм на Жовтень, зняли кожному працівнику більше ніж по тисячі гривень,дуже розумно. Треба ж чимсь перекривати покупку швидких для зсу

18. 31 октября 2022

@Гость, будете отримувати зарплату в конверті

19. 29 октября 2022

Можливо хтось підкаже? Пропонують роботу на 0,5 ставки. Що це взагалі таке? Який робочий графік? Які обов’язки? Можливо це взагалі беруть як прибиральницю? Взагалі беруть фармацевта на 0,5 ставки? Можливо хтось стикався, що порадите?

20. 28 октября 2022

@Ірина, а сколько вам доплатили за такой позитивный отзыв и почему не расскажите в каком городе работаете раз такой прекрасный ваш подорожник,прямо в рай попали,как вам повезло

21. 26 октября 2022

Надо поменять ДД в Одессе и все будет ок!
    Все от руководства на месте зависит.

22. 25 октября 2022

@Ірина, а сколько вам еще доплачивают за такие отзывы и хотелось бы знать в каком вы городе,так довольны [вырезано]

23. 24 октября 2022

Компанія якій більше підходить назва втюхай, продай і намахай. Вони нічого спільного з аптекою і фармацією не мають. А і ще круто заборонити закриватись в тривогу бо нада виторги робити. І ВТМ в якомусь підвалі кліпати тоже круто, і розводити людей.

24. 17 октября 2022

Погоджуюсь з усім, окрім термінів! Списується категорія Д, гарантійні. Інше — самі дорогенькі. І як, скажіть можна препарат рецептурний продати за 1тис, і перемісти не можна, бо він у всіх горить? То ж купуйте самі. В термінах у компанії великий провтик. Це маю думка. А так окрім цього, мене все влаштовує

25. 13 октября 2022

Я працюю в даній мережі вже третій рік!
    За майже 3 роки моєї праці там як завідувача аптеки, ні мені ні моїм працівникам, яких в мене ще 7 не зняли з зарплати жодної копійки!
    Бо для того щоб щось мати, треба працювати, а не нити в мережах!
    Так, правила є! І не вам вирішувати, якими вони мають бути!
    Ото відкриєте свою мережу, і тоді будете встановлювати там свої правила!
    На крадіжки компанія виділяє гроші, дороговартісний препарат, якому вийшов термін списує як протермінування!
    І всі плани, які ставить подорожник можна виконати, лиш бажання! Аптека в якій я працюю виконувала завжди! І виконає завжди!
    Стосовно прийняття на роботу:
    Особисто я стажувала до 10 осіб для прийняття на роботу! З жодним стажером не було проблем у прийнятті на роботу!
    Готові були працювати, принесли мені документи, компанія оформила на наступний день!
    І ще одне на закінчення!
    Якщо щось у організації роботи мене не влаштовує я завжди про це пишу!
    І мене ЗАВЖДИ чують!
    Тому палка має 2 кінця, а медаль 2 сторони!

26. 7 октября 2022

Оминайте цю мережу 10 дорогою . Фармацевт , це не людина з медичною освітою для цієї мережі , а раб що змахує на продавця-консультанта. Постійно потрібно «гавкати» про знижки , продавати лиш би був дорогий чек з великою кількістю позицій . Нереальна кількість планів по всьому що тільки можна , продаж власної торгової марки, ой , перепрошую ЕКСКЛЮЗИВНОЇ торгової марки , плани по продажу косметики , загальні плани з виторгу , план по продажу товарів місяця на яких знижка , невиконання цих планів -ШТРАФ . Сюди ж показники такі як : середня вартість чеку , кількість позицій в чеку за яких хоч не штрафують (поки що) але по «шапці» прилітає. Їх придумані стандарти , за не виконання яких звісно ШТРАФ . Таємний покупець , якому обов’язково потрібно втюхати власну торгову марку , та облизати з ніг до голови , непроходження якого звісно ШТРАФ ( причому з кожного в колективі , а це 700-1000грн.) . Нескінченна переоцінка товару , зміна викладок вітрин майже не кожного дня . Звісно ж за протерміновані , вкрадені товари сплачує колектив ( це близько 50% якщо не більше). Стосовно асортименту , то є такі товари які взагалі не користуються попитом і просто проходить термін (дороговартісні звичайно) , платить хто ? — звісно ж фармацевти , при цьому цей товар приходить потім знову на місце .
    З початком налагодження логістики у воєнний стан , приїжджає велика кількість товару термін яких збігає через 2-4 місяці , і звісно ж потрібно продати , бо ж якщо не продасте самі за його і будемо платити .

Компанія на кожному кроці кричить про те що з кожної упаковки певного виробника (ну це звісно маленька доля усього асортименту) 3 грн. іде на карети швидкої . Але ж компанія уходить від сплати податків у воєнний час !!!!! Мало того що офіційна зп це копійки ( а чорна частина зп іде на карту Приватбанку) пів року фармацевти працюють з утриманням заробітної платні!!! Також жоден фармацевт працюючи у зоні бойових дій не отримав виплату від держави у розмірі 6500 грн. Ще знаю як компанія «цінує» Фарм героїв котрі працювали в аптеках в зоні бойових дій , виплачуючи премію а розмірі 1000 грн , а з часом коли територія була деокупована з першої зп ці гроші забрали. І звісно забрали кошти із зп за протерміновані препарати ( а це загально 10 тис.грн. ) , коли у працівників навіть не було змоги вийти на роботу , бо сиділи у бомбосховищах . Не пишу про яке саме місто йдеться мова , задля того щоб уникнути проблем .

27. 6 октября 2022

@Василь, пукан порвало у кого-то из офиса от комментариев)))

Эта хутшая сеть которая есть, на вас все жалуются! Вы недоплачиваете зарплату, относитесь к людям как скоту, штрафуете… ещё и в военное время!!

28. 6 октября 2022

Хутшая оптечная сеть в которой работал, приняли хорошо, обещали зарплату от 13 000 грн, в итоге платили минималку, как понимаю наличку делили руководство в Одессе, плюс ещё штрафы придумавали постоянно, когда хотел уволится угрожали, пришлось нанять адвоката, не советую хуже уже не может быть!

29. 2 октября 2022

І не тільки в Одеській обл. Це у них таке правило недоплатити. А керуючий склад то взагалі.

30. 26 сентября 2022

Розвод и неуплата налогов + минимальная зароботная плата под предлогом благого дела

31. 22 сентября 2022

Можно было бы работать если бы не руководство в Одесской обл.Абсолютно безграмотное,неумеющее общаться с людьми.Такое чувство что просто люди с улицы.Одно они умеют лучше всех-обсчитывать каждый месяц на деньги своих сотрудников.Офис Львов обратить внимание какая текучка в Одессе!!!Задумайтесь почему так.

32. 16 сентября 2022

Хоть и не сотрудник а арендодатель, но негативное взаимодействие с данной аптекой было. Столкнулся с полной безответственностью менеджера по вопросам регионального развития. Мало того, что человек не знает ничего в области развития, человекопотока и расположения, так он еще и врет. Начнем сначала. Сдавался в аренду магазин, пришел посмотреть. Говорит, что задаток они не дают и работают только в белую, в чем я глубоко сомневаюсь из отзывов бывших работников. Первый месяц они платить не будут, так как будут делать ремонт, хотя магазин был уже после ремонта и делать там ничего не нужно. И самое главное, что меня насторожило, так это якобы капитализация в виде ремонта в 400 000 грн или выше.Спросил про сендвичпанели, которыми они якобы обшили бы магазин для утепления и получил утвердительный ответ ( а на самом деле уже была первая ложь, при посещении их аптеки в другом районе ни о каких сендвич панелях и речи не идет, просто обшито дешевкой ( металл покрашенный порошковой краской, и так убого, что не передать словами и даже не по всей площади)(фото во вложении). Ну думаю хорошо, подождем. Думал, что аптека это серьезная структура, где менеджеры по развитию это компетентные люди, которые отвечают за свои слова. В итоге ни звонков ни ответа так и не дождался. Набрали сами и в ответ — перезвоню через полтора часа. Эти полтора часа длились часов 6 (имхо, вот жеж балабол) )))) Вобщем перезвонил в поросячий визг и говорит, что ваше предложение нам не подходит, хотя я ничего не предлагал и к ним не обращался, он сам приперся и пел деферамбы ))) Хорошо, хоть есть знающие люди, которые даже больше предложили и готовы дать задаток в тот же день ) Вот и вся разница между балаболами и теми, кто действительно хочет развивать сеть.
    P.S. Почитав отзывы сотрудников и сравнив их с халатным отношением руководства сделал логичный вывод, что иметь что-то общее с такими шарамыгами не стоит.

33. 10 сентября 2022

@Гость, Найжахливіша мережа!!!!!!!!!!!!!Особисто у мене вкрала 6000.Ми взагалі зараз про що!!!!Мерзотники я сама виховую дитину у моєї дитини вкрали гроші.

34. 10 сентября 2022

Кожан цього місяця стала багатою людиною.Звільнилися робочі місця для інших, у яких можна і потрібно красти!!!!Якщо хочете бідний Кожан зарплату підняти приходьте
    У Подорожниках такі умови регіонал сам зарплату краде у працівників.
    Кожан ви перевершили самі себе……..

35. 8 сентября 2022

Компанія дно. Якшо коротко
    Неповага керівництва до простих працівників, видумують дебільні нікому не потрібні «стандарти», філософія яких є «з думкою про людей». Та їм [вырезано] і на людей і на працівників. Вимагають дофіга, мотивації 0
    Якщо бачите на горизонті Подорожник втійте, бо вас на***ть

36. 31 августа 2022

Запропоновали роботу в цій мережі,я стажувалась,продавала ВТМ,обіцяли оплачуване стажування.Результат-вони не обіцяли,кандидатуру відхилили,мені це не повідомили,втрачені кошти,час,і я заробила на зп іншій людині.Не рекомендую працювати в подорожнику

37. 27 августа 2022

@Гость, де знайшла роботу в результаті?

38. 25 августа 2022

Мала співбесіду в одній з аптек мережі Подорожник. До того начиталася відгуків фармацевтів цих аптек, і враження вже було не дуже. Плюс, минулого року хотіла влаштуватися до них на роботу у Харкові. У мене була перерва в роботі 5 років, і мені тоді просто по телефону сказали, що я не потягну в їх мережі через це. Мене це здивувало, якщо чесно. Врешті решт, знайшла собі хорошу роботу, де прекрасно себе почувала)
    Так от, щодо Подорожника. Дуже вдячна завідуючій, з якою мала співбесіду, за правду.
    В аптеці багато крадіжок, бо багато відкритих вітрин. Крадіжки компанія компенсує на 50%, хоча я не розумію, чого так, 50% платять фармацевти. Може, простіше зробити закриті вітрини, адже фармацевт не може за всим слідкувати одразу?
    Є штрафи. Розміри мені їх не озвучили, але вони на постійній основі, навіть за те, що цінник не так поклеєний, чи вивіску забув включити. Трохи занадто, як на мене.
    З/п озвучили — ставка 9600. Заробити можна від 10000 до 15000, але не знаю, як насправді.
    Випадково інша фармацевт під час співбесіди сказала, що за 3 роки у них звільнилося 15 людей. Завідуюча натякнула на причину, але опустимо це — відносини у колективі бувають різні. Але ж, 15 людей за 3 роки?! Це дуже насторожує.
    Коротше, враження про них залишилося неприємне. Не буду говорити за всі аптеки, але щось стосується і всіх. З очевидних причин викреслюю Подорожник із свого списку. Але кожен вирішує сам. Хотілося просто поділитися своїм досвідом.
    Єдине, що більш-менш сподобалося, — це завідуюча. Дуже вдячна їй за те, що вона нічого не прикрашала, а сказала, як є. Склалося враження, що й вона не проти звідти піти.

39. 15 августа 2022

@Гость, ЗП у подорожника 6000 .Все остальное надо отдать для бедного руководства!!!!!

40. 9 августа 2022

Це найгірша компанія всі дії не законні постійні відпустки без збереження заробітної плати,постійні переоцінки,викладки відкриті з яких постійно крадуть ,і вішають все на тебе

41. 8 августа 2022

Фірма на етапі співбесіди справила погане враження.Проводять співбесіди а потім кажуть що посада вже зайнята???.
    Організація вищого рівня,не рекомендую!!!

42. 3 августа 2022

Крім штрафів за таємних покупців,за що ще у них штрафи? Якщо немає досвіду з 1 С беруть на роботі? На колишній роботі просто був Скарб програма.

43. 23 июля 2022

@Гость, 2000-4000,це за до такі штрафи і взагалі яка в них зарплата?

44. 22 июля 2022

Хочете зп в конверті і безкінечні відпустки без збереження зарплати — вам сюди.

45. 19 июля 2022

@Гость, это штрафы за тайных покупателей?Или ещё за что-то?

46. 18 июля 2022

Бажаєте працювати по пів року пишучи заяви без збереження заробітньої плати — Вам дорога в Подорожник.
    Про соціальну відповідальність перед своїми працівниками в цій компанії не чули. І мова тут не тільки про період воєнного стану, така практика тут постійна.

47. 8 июля 2022

Бессовестные капиталисты-короткая характеристика об этой сети,так людей обижать по з/п,опираясь на штрафы(2000-4000 грн в месяц с сотрудника)Это бесчеловечно..такое отношение к людям,особенно сейчас в военное время
    Работа в вашей сети от слова раб,это рабство…

48. 6 июля 2022

Знаю вже не одну знайому чку тримають на стажуванні більше місяця(!) Кормлячи обіцянками про оформлення з наступного тижня
    А потім опитують, кажуть що недостатньо знань й ще постажуйся
    Альо бляха, рекомендувати таблеточки від запаморочення і які таблетки від тиску фармацевт тупо не має права а ви заставляєте ж

49. 20 июня 2022

Яркий розмір штрафів в даній мережі і за що конкретно? Хто такі таємні покупці і чи реально їх пройти?В чому заключається їх перевірка?

50. 17 июня 2022

@Гость, напишіть детальніше.тобто якщо два таємні покупці в місяць,які виносять мозок,то штраф в місяць мінімум 1400,за невиконання плану який розмір штрафу?якщо не впарив їхню торгову марку.

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?