SHOco

SHOco

Місія: «Об’єднуємо традиційні рецептури і нові смаки, високу якість продуктів, професіоналізм нашої команди та любов до краси — з метою розвитку гастрономічної культури»
Візія: «SHOco — невід’ємна частина кожного прогресивного району Львова. Адже ми хочемо щоб наші десерти, сніданки та кава були поруч для наших Гостей і додавали радості та задоволення у швидкому темпі сьогодення»

Отзывы о работе в SHOco, зарплаты

1. 12 декабря 2023

Не рекомендую. Відношення жахливе. Готуйтесь стажуватись місяць за копійки і не гарантовано що вас після цього візьмуть. Присісти можна тільки під час перерви 15 хв на обід. Перерва одна за 12 год. Адміністратори праві чи неправі — завжди праві.Зарплата мізерна. Половину заробітку — чайові. Платять з запізненням в 3 тижні.

2. 27 сентября 2023

В заклади даної мережі постійно потрібні працівники, і це не дивно, якщо подивитись на зарплату, яку вони пропонують – нижче ринкової. Це смішно, тому що ціни на продукцію у даній кав’ярні вищі, ніж у інших кондитерських, а зарплати, так добряче, заниженні. Низькі зарплати абсолютно на всіх посадах, починаючи від баристи і закінчуючи кондитером. Ще й 12ти годинний робочий день!
    На співбесіду, я так і не ходила, тому більше, нічого не можу сказати про цю мережу і їхні заклади

Добавьте зарплату в компании SHOco

Добавить отзыв о работодателе SHOco

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании SHOco?