Синергія-Сервіс

Синергія-Сервіс

ТОВ«ОК «Синергія-Сервіс» — управляюча компанія, яка надає комплексний сервіс в галузі управління, технічного обслуговування та експлуатації об’єктів житлового та не житлового фонду.

Отзывы о работе в Синергія-Сервіс, зарплаты

1. 26 января 2024

Працівники ОК Синергія хами і вруни. Придумали нову схему вибивання боргів з мешканців: не дивлячись на те, що за електроенергію у нас сплачено , вони приходять і відключають світло, кажуть зʼєднання кабелю треба перевірити, наче поломка на лінії. І все. Відключають квартиру від світла. Нічим це не мотивують. Просто кажуть маю право.
    А потім перед поліцією розказують що саме в нашій квартирі проблема з кабелем і вони такі «спасатєлі» прийшли мене спасати і звільняти від світла! А проблему вони усунуть лише за умови, якщо за нашою квартирою не буде числитись борг за прибудинкову територію. Вони права не мають у воєнний час відключати від світла людей, але це роблять. Їм плювати на всіх. Яке керівництво гниле, такі й працівники хами. Ці спасатєлі хуже фашистів! Їм плювати, чи дома дитина з температурою і бронхітом лежить і взагалі всією родиною захворіли… їм головне вибити кошти за прибудинкову територію. Вони готові на кістках мешканців танцювати, аби тільки догодити Пилипчуку. Пилипчук! Ваші окашники нехай менше пиячать і хай займаються роботою. Вам неодноразово і на зборах казали, що Ви себе окружили хамами, які пиячать у робочий час . Якби знали що в обслуговуючій компанії Синергія працюють такі упирі, ніколи б квартиру в Синергії не купували. Щоб щось добитися, це треба носом всіх тикати… Хамство і образи це у працівників ОК Синергія на першому місці. Навіть на зборах мешканців ці працівники дозволяють собі хамити мешканцям, обзивати, переходити на особистості і це в присутності керівника Пилипчука , який це все слухає, дивиться в посміхається. Я вже мовчу про те, як Пилипчук намагався проштовхнути на зборах кошторис і покласти собі в кишеню близько 111 000 грн за встановлення камер відеонагляду. Коли на зборах це сказали, то що?! Я помилився каже Пилипчук, я не додивився… Просто інші будинки не додивились і він про це мовчав… знаємо як Ви всіх нагріваєте… навіщо скликаєте збори мешканців і ходите на збори не підготовлений? То спочатку вивіряйте свої смєти, а потім людей на збори скликайте!
    Висновок один! В жодному разі не рекомендую людям купувати житло в будь-якій Синергії !!! Обслуговуюча компанія на чолі з одним керівником і гнилими хамами працівниками там одна. Ставлення до мешканців хамське, хоча мешканці платять зарплату цим горе працівникам , які ще з викруткою стрибають на пенсіонера.

Добавьте зарплату в компании Синергія-Сервіс

Добавить отзыв о работодателе Синергія-Сервіс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Синергія-Сервіс?