MAUDAU

MAUDAU

VN:F [1.9.22_1171]
1.8 из 5 (голосов: 5)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

МAUDAU — це молода, амбітна, українська tech компанія, яка вже заявила про себе і зайняла конкурентоспроможну позицію на ринку. Ми закохані у свій продукт, який постійно вдосконалюємо, та дуже цінуємо нашого гостя, заради якого створюємо і перевершуємо себе кожен день.
Ми прагнемо змінювати ринок і постійно шукаємо у ньому нові можливості. Ми створюємо якісний, сучасний і головне, український продукт! Сьогодні у нас в команді вже понад 200 людей, і ми будемо зростати далі. Приєднуйся, щоб будувати разом!
Ми небайдужі до світу, що нас оточує і підтримуємо тих, хто цього потребує. Ми формуємо активності, з яких ми передаємо товари або гроші на благодійність, серед них продаж нашого крутезного брендового стікерпака, «підвішені підгузки» (ви можете додати благодійний підгузок до свого кошика), проект «BUDMO» (покупка наборів для коктейлів на нашій платформі) і ще багато інших, які ми періодично запускаємо в залежності від нагальних потреб.

Отзывы о работе в MAUDAU, зарплаты

 1. 1 декабря 2023

  Колцентр. Серьезному человеку там делать нечего. В принципе, студенту как подработка на месяц два, не более.
  Колектив и правда молодой, если не сказать детский. Работают под псевдонимами из сказок и тд. Явно ориентация на несформ. личности. Платят копейки а требования огого. Но опять же, если нет вариантов можно перекантоваться

 2. 24 ноября 2023

  Так а шо ви хотели?? Ето же тоже самое Сильпо только в профиль)) Плавали, знаем
  Почитайле отзиви Сильпо там то же самое написано
  Слова слова слова… а по факту рабство за копейки, пользуются тем шо война в стране!!!

 3. 20 ноября 2023

  @Гость,

  Вітаємо!

  Нам дуже шкода, що ви маєте таке враження про компанію. Ми пишаємось нашою експертною командою і людяним відношенням один до одного!

  Якщо у вас буде якийсь конструктивний фідбек, то просимо надіслати його на [email protected] Ми завжди прагнемо покращуватись, це пальне для нашого розвитку!

  Бажаємо всього найкращого!

 4. 18 ноября 2023

  гнила фірма то є правда.
  і люди так само гнилі.
  подібне до подібного тягнеться
  один зі ста трапляється нормальний хтось…..

 5. 14 ноября 2023

  @@Марія, Скажіть будь ласка ким ви працювали в цій компанії?
  І скільки часу?
  При звільненні треба було відпрацьовувати 2 тижні?

 6. 8 ноября 2023

  @Марія,

  Вітаємо, Марія!

  Нам сумно читати ваш коментар, адже ми завжди прагнемо вдосконалювати досвід наших внутрішніх гостей (працівників). Тим не менш, ми перевірили інформацію по розрахунку з вами, і певні, що закрили питання виплати зарплатні в повному обсязі, згідно з датою домовленості. Дати виплати фінального розрахунку обов’язково проговорюються People Partner-ом після прийняття рішення щодо звільнення співробітника, як відбулось і у вашому випадку.

  Щодо сплати податків, то компанія MAUDAU виконує всі податкові зобов’язання. Ми ведемо абсолютно всю звітність. За потреби ви можете звернутись до нашого електронного кабінету Пенсійного Фонду України і впевнитись, що всі нарахування були оподатковані згідно чинного законодавства.

  Цього року ми мали зустріч з нашими юристами для працівників призовного віку. Зустріч проводилась у відкритому форматі, за бажанням, на тему щодо того, як реагувати на протизаконі дії представників ТЦК. І ми, як роботодавець, маємо дбати про наших працівників, і надавати їм всю необхідну інформацію, щоб вони не потрапили до незаконного затримання, тощо.

  На сьогодні наша команда налічує 570+ офіційно оформлених експертів, які завжди отримують відповіді на свої питання і своєчасну консультацію. Культура MAUDAU сприяє проактивній позиції, тому ми закликаємо всіх співробітників у разі виникнення питань звертатись або до керівника, або ж до свого People Partner-а. В наших інтересах допомогти з вирішенням питання співробітника якомога швидше, рівно як і тим, хто покинув компанію.

  Для кожної ролі в компанії прописуються цілі, котрі погоджуються з кандидатом перед початком роботи, а також ставляться нові після випробувального терміну. У разі невиконання цілей ми проводимо обговорення та надаємо зворотній зв’язок. Коли результати співробітника не відповідають очікуванням, ми створюємо корегуючий план і даємо можливість виправити результати, як було і у вашому випадку. Під час повторного випробовувального періоду, ми спілкуємось зі співробітником, контролюємо чи справляється він і допомагаємо вирішити проблеми та бар’єри в процесі роботи. Якщо ж співробітник не виконує зобов’язання, ми закінчуємо нашу співпрацю.

  Марія, сподіваємось, що цей досвід допоможе всім нам трансформувати помилки в майбутні досягнення. Бажаємо вам успішного професійного розвитку. Дякуємо, що залишили свій фідбек, це допомогає нам стати кращими!

 7. 3 ноября 2023

  В принципе согласен со всем изложенным. Наверное зависит от отдела, однако в целом где-то так и есть. Сам уволился довольно быстро

 8. 24 октября 2023

  Пропрацювала в цій компанії доволі тривалий час. Звільнилася більше 2 місяців тому, боялася що можуть не заплатити зарплату. Так, в Маудау її треба чекати 2 місяці, а при звільнені нічого не виплачують, треба чекати як завжди. Думаю що це пов`язано з якимось ухиленням від податків. Мої гроші таки виплатили через 2 місяці після звільнення, хоч і не всю суму. Загалом дуже обурює що компанія всіляко намагається себе позиціонувати як проУкраїнська, а по факту ухиляється від податків. Також мені розповідали колеги, що для хлопців РЕГУЛЯРНО!!! відбуваються тренінги як ухилитися від мобілізації, як розмовляти з військомами щоб не мобілізували. А якщо ти проти то можуть звільнити просто так. Вже скоро 2 роки війні і досі таке… Не розумію чому відповідні служби ще не зацікавилися цією фірмою. Колектив на перший погляд дружній і веселий, проте це тільки тобі в обличчя. За спиною суцільні інтриги і панібратство. Кожен з радістю тебе підставить за найменшу вигоду. Якщо тобе влаштовує постійно тримати язика у ().() тім ліда, то в тебе будуть і підвищення і КРІ постійно виконуватимуться, якщо ж ні то в кращому випадку розраховуй на голу ставку і то через 2 місяці! Рекрутери це взагалі якийсь жах. Вони або просто некомптентні і тупі, або відверто брешуть. Навіть не знаю що з цього гірше. Таке враження що компанія вирішила зекономити на нормальних ейчарах і набрали безтолкових випускників на 300$ зарплату.
  На елементарне питання стосовно документів на оформлення в них закотуються очі та повторюється попередній скрипт БЕЗ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ. Думала це чудо є виключенням, можливо щось зміниться коли влаштуюсь, а ні. Замість відповіді на питання просто пересилають один до одного з прозорим меседжем від***сь. Тільки ходять в піджачках з розумним виглядом на їх думку))) Таке враження, що в школі форму не до носили))Мені взагалі здається що вони знаходять людей тільки через те що війна і багато хто втратив роботу, а її зараз мало. Під кінець вже стала питати колег по відділу як їм з цим всим працюється — більшість відповіла шо вони просто бухають))) Тож кому таке підходить — ласкаво просимо на борт Тітаніка. Особисто мені — НІ

Добавьте зарплату в компании MAUDAU

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе MAUDAUПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MAUDAU?