MAUDAU

MAUDAU

МAUDAU — це молода, амбітна, українська tech компанія, яка вже заявила про себе і зайняла конкурентоспроможну позицію на ринку. Ми закохані у свій продукт, який постійно вдосконалюємо, та дуже цінуємо нашого гостя, заради якого створюємо і перевершуємо себе кожен день.
Ми прагнемо змінювати ринок і постійно шукаємо у ньому нові можливості. Ми створюємо якісний, сучасний і головне, український продукт! Сьогодні у нас в команді вже понад 200 людей, і ми будемо зростати далі. Приєднуйся, щоб будувати разом!
Ми небайдужі до світу, що нас оточує і підтримуємо тих, хто цього потребує. Ми формуємо активності, з яких ми передаємо товари або гроші на благодійність, серед них продаж нашого крутезного брендового стікерпака, «підвішені підгузки» (ви можете додати благодійний підгузок до свого кошика), проект «BUDMO» (покупка наборів для коктейлів на нашій платформі) і ще багато інших, які ми періодично запускаємо в залежності від нагальних потреб.

Отзывы о работе в MAUDAU, зарплаты

1. 28 февраля 2024

@People Team,
    1) четких критериев по обратной связи у вас нет! Валерия написала одно предложение, из серии вы не подходите досвиданье. Никакого четкого развернутого ответа не было- тут вы откровенно врёте! 2) из всех фидбеков у вас, увы, самый не грамотный. Откровеннь хромает HR в коммуникации)
    3)допустим
    4) если не несут ценности зачем позоритесь и спрашиваете? Указать локацию офиса и уточнить удобна ли она-ок.
    Но с уст Валерии, цитирую: у вас своя квартира или снимаете-это не ок. Это косяк и не первый)
    И на финалочку-мне опять в Джине написал Ваш рекрутер, а именно Анастасия Наконечная)))
    Предлагает ту же вакансию, по той же накатаной схеме))) контакты и резюме на джине у меня открыты.
    Вы хоть учет ведите по кандидатам и не позортесь.
    Ну по несколько раз предлагать нерелевантным кандидатам одни и те же вакансии.
    Вывод- HR отдел не компетентный. Абсолютно)
    Можете даже не стараться давать тут ответ, так как отписки смешные.
    Оставьте запал на устранение багов внутри отдела.

2. 14 февраля 2024

Hr Валерия-отдельный вид и в целом лицо этой(простигосподи) компании. Написала сама в джине, по описанию вакансии мой опыт абсолютно релевантен, решил пообщаться. Далее-первый этап соб., второй. Потом обратная связь- у вас нет релевантного опыта. Лера, ну это смешно)))
    А) если его нет, зачем сама позвала? Не умеешь читать?
    Б) если его нет, зачем делать 2 этапа?
    В) работал в подобной сфере, в компании больше и с проэктами ярче ваших.
    Научите Леру всё-таки адекватно формулировать причины отказа. Hr бренд все-таки)
    И от себя- Лера, ну и проштрудируй инфу, какие вопросы не уместны на собесе) снимаю я квартиру или нет, какая зп была в прошлой компании-это не допустимо.
    Поэтому маудау смотрите кого набрали в hr)
    Валерия, отдельный привет, как hr ты на слабую троечку)

1. 21 февраля 2024

Добрий день!

Дякуємо за ваш відгук та відверті висловлені думки щодо взаємодії з нашим People Department, зокрема з нашим рекрутером Валерією.

Ми серйозно сприймаємо всі відгуки і нам важливо забезпечити ефективний та високоякісний процес найму. Зокрема, хочемо роз’яснити кілька питань, які ви висунули у своєму відгуку:

1. У нас існують чіткі критерії для зворотного зв’язку від наших рекрутерів після інтерв’ю, і ми вибачаємося, якщо ви відчули непорозуміння у цьому процесі.

2. Щодо релевантності досвіду, ми розуміємо, що індивідуальне бачення може відрізнятись. Однак, у нас встановлені чіткі стандарти, проте, якщо рекрутер не може надати вичерпний зворотний звʼязок, наші наймаючі менеджери готові забезпечити більш професійну оцінку.

3. Щоб дійсно встановити чи підходить досвід кандидата під конкретну позицію, потрібно організувати декілька зустрічей. Тому рішення щодо релевантності досвіду можуть прийти не одразу.

4. Щодо особистих питань, таких як оренда квартири, ми погоджуємося з вами, що це не є ключовою інформацією для процесу відбору. Ми будемо працювати над тим, щоб такі аспекти не впливали на загальний враження кандидата. В той же час, такі питання не несуть ніякої цінності для прийняття рішення. Однак ми пропонуємо кандидатам самим оцінити чи зручно їм буде добиратись в офіс.

З питань зарплати, ми погоджуємося, що рекрутер не повинен був задавати питання такого характеру, і виправимо це у наших навчальних програмах. Зазвичай на співбесідах дізнаємось фінансові очікування кандидата та погоджуємо ці очікування з обох сторін.

На завершення, ми вибачаємося, що ви відчули незручності через наш процес відбору. Це важливий сигнал для нас, і ми будемо вдячні, якщо ви поділитесь інформацією про позицію, на яку ви спілкувалися з Валерією. Це дозволить нам вдосконалити наші процеси та забезпечити кращий досвід для наших кандидатів у майбутньому.

З повагою,
      People Department, MAUDAU

3. 3 февраля 2024

@Гость, по поводу зарплаты Вас не обманывают. Зарплату, которую Вам озвучивают при трудоустройстве — совпадает с фактической. То есть если Вам озвучили 15000 — значит, столько Вы и получите. В этом плане компания Вас не обманет. По факту нюансы есть, но на эту сумму Вы можете смело рассчитывать.

4. 26 января 2024

@Гость, напишіть будь ласка яку ви мали заробітну плату? Адже обіцяють 15000, а по факту? Цікавить саме в колл центрі

5. 5 декабря 2023

21й век на дворе, а на складе туалет на улице!!!
    Компания, которая не ценит людей работающих на складе
    Не рекомендую тут работать, за 2 недели работы простудился 2 раза. Удобств нет! Элементарных вещей для комфорта нет!

Что за дележка персонала на офис и складских сотрудников? Почему одним все, а другим ничего ?

Да если склад ляжет — компания накроется

Добрий день!

Дякуємо за ваш зворотній зв’язок щодо умов роботи на складі. Трохи більше ніж півроку назад ми переїхали на новий склад, значно більшим за масштабом минулого.

Запуск всіх робочих процесів та його облаштування займає більше часу, ніж ми того прагнемо. Тим не менш, ми вже закінчуємо роботу над облаштуванням вбиралень на другому поверсі складу. Залишилось останні штрихи, і робота на складі точно стане більш комфортною.

Наші працівники складу допомагають досягати стратегічних цілей компанії, і ми цінуємо кожного та кожну. На жаль, процес покращень — це покроковий шлях. І ми сподіваємось, що зовсім скоро зможемо відповідати більшості потреб наших MAUDAUвців.

Ваш відгук важливий для нас. Дякуємо, що допомагаєте ставати нам кращими!

6. 1 декабря 2023

Колцентр. Серьезному человеку там делать нечего. В принципе, студенту как подработка на месяц два, не более.
    Колектив и правда молодой, если не сказать детский. Работают под псевдонимами из сказок и тд. Явно ориентация на несформ. личности. Платят копейки а требования огого. Но опять же, если нет вариантов можно перекантоваться

Добрий день!

Дякую за ваш відгук. В команді турботи за Гостями, або ж кол-центру, то насправді в команді немає традиції з псевдонімами, всі звертаються один до одного за ім’ям.

Щодо винагороди за роботу наших спеціалістів, то ми орієнтуємось на зміни на ринку, і наразі маємо конкуренту виделку зарплатні, а також систему бонусів для операторів. Дослідження зарплатні проводимо мінімум раз на рік, щоб бути конкурентоспроможними у наймі кваліфікованих спеціалістів.

До всіх наших співробітників ставимось з толерантністю, не обмежуючи один одного віковими, гендерними чи іншими рамками. При тому культура компанії сприяє обміну досвідом між усіма спеціалістами, дуже це заохочуємо.

Вдячні вам за увагу до команди MAUDAU. Бажаємо успіхів в професійних досягненнях!

7. 24 ноября 2023

Так а шо ви хотели?? Ето же тоже самое Сильпо только в профиль)) Плавали, знаем
    Почитайле отзиви Сильпо там то же самое написано
    Слова слова слова… а по факту рабство за копейки, пользуются тем шо война в стране!!!

Добрий день!

Компанія MAUDAU — це окремий бізнес в холдингу Fozzy Group зі своїми ефективними процесами, культурою, командною взаємодією та зарплатною вілкою. Наразі ми забезпечуємо конкурентний рівень винагороди та комфортні умови для зростання людей.

Ми також періодично проводимо благодійні збори на підтримку ЗСУ, і допомагаємо нашим співробітникам, котрі вступили до лав війська. Рухаємось разом до перемоги!

Дякуємо за ваш відгук!

8. 20 ноября 2023

Вітаємо!

Нам дуже шкода, що ви маєте таке враження про компанію. Ми пишаємось нашою експертною командою і людяним відношенням один до одного!

Якщо у вас буде якийсь конструктивний фідбек, то просимо надіслати його на [email protected] Ми завжди прагнемо покращуватись, це пальне для нашого розвитку!

Бажаємо всього найкращого!

9. 18 ноября 2023

гнила фірма то є правда.
    і люди так само гнилі.
    подібне до подібного тягнеться
    один зі ста трапляється нормальний хтось…..

10. 14 ноября 2023

@@Марія, Скажіть будь ласка ким ви працювали в цій компанії?
    І скільки часу?
    При звільненні треба було відпрацьовувати 2 тижні?

11. 8 ноября 2023

@Марія,

Вітаємо, Марія!

Нам сумно читати ваш коментар, адже ми завжди прагнемо вдосконалювати досвід наших внутрішніх гостей (працівників). Тим не менш, ми перевірили інформацію по розрахунку з вами, і певні, що закрили питання виплати зарплатні в повному обсязі, згідно з датою домовленості. Дати виплати фінального розрахунку обов’язково проговорюються People Partner-ом після прийняття рішення щодо звільнення співробітника, як відбулось і у вашому випадку.

Щодо сплати податків, то компанія MAUDAU виконує всі податкові зобов’язання. Ми ведемо абсолютно всю звітність. За потреби ви можете звернутись до нашого електронного кабінету Пенсійного Фонду України і впевнитись, що всі нарахування були оподатковані згідно чинного законодавства.

Цього року ми мали зустріч з нашими юристами для працівників призовного віку. Зустріч проводилась у відкритому форматі, за бажанням, на тему щодо того, як реагувати на протизаконі дії представників ТЦК. І ми, як роботодавець, маємо дбати про наших працівників, і надавати їм всю необхідну інформацію, щоб вони не потрапили до незаконного затримання, тощо.

На сьогодні наша команда налічує 570+ офіційно оформлених експертів, які завжди отримують відповіді на свої питання і своєчасну консультацію. Культура MAUDAU сприяє проактивній позиції, тому ми закликаємо всіх співробітників у разі виникнення питань звертатись або до керівника, або ж до свого People Partner-а. В наших інтересах допомогти з вирішенням питання співробітника якомога швидше, рівно як і тим, хто покинув компанію.

Для кожної ролі в компанії прописуються цілі, котрі погоджуються з кандидатом перед початком роботи, а також ставляться нові після випробувального терміну. У разі невиконання цілей ми проводимо обговорення та надаємо зворотній зв’язок. Коли результати співробітника не відповідають очікуванням, ми створюємо корегуючий план і даємо можливість виправити результати, як було і у вашому випадку. Під час повторного випробовувального періоду, ми спілкуємось зі співробітником, контролюємо чи справляється він і допомагаємо вирішити проблеми та бар’єри в процесі роботи. Якщо ж співробітник не виконує зобов’язання, ми закінчуємо нашу співпрацю.

Марія, сподіваємось, що цей досвід допоможе всім нам трансформувати помилки в майбутні досягнення. Бажаємо вам успішного професійного розвитку. Дякуємо, що залишили свій фідбек, це допомогає нам стати кращими!

12. 3 ноября 2023

В принципе согласен со всем изложенным. Наверное зависит от отдела, однако в целом где-то так и есть. Сам уволился довольно быстро

13. 24 октября 2023

Пропрацювала в цій компанії доволі тривалий час. Звільнилася більше 2 місяців тому, боялася що можуть не заплатити зарплату. Так, в Маудау її треба чекати 2 місяці, а при звільнені нічого не виплачують, треба чекати як завжди. Думаю що це пов`язано з якимось ухиленням від податків. Мої гроші таки виплатили через 2 місяці після звільнення, хоч і не всю суму. Загалом дуже обурює що компанія всіляко намагається себе позиціонувати як проУкраїнська, а по факту ухиляється від податків. Також мені розповідали колеги, що для хлопців РЕГУЛЯРНО!!! відбуваються тренінги як ухилитися від мобілізації, як розмовляти з військомами щоб не мобілізували. А якщо ти проти то можуть звільнити просто так. Вже скоро 2 роки війні і досі таке… Не розумію чому відповідні служби ще не зацікавилися цією фірмою. Колектив на перший погляд дружній і веселий, проте це тільки тобі в обличчя. За спиною суцільні інтриги і панібратство. Кожен з радістю тебе підставить за найменшу вигоду. Якщо тобе влаштовує постійно тримати язика у ().() тім ліда, то в тебе будуть і підвищення і КРІ постійно виконуватимуться, якщо ж ні то в кращому випадку розраховуй на голу ставку і то через 2 місяці! Рекрутери це взагалі якийсь жах. Вони або просто некомптентні і тупі, або відверто брешуть. Навіть не знаю що з цього гірше. Таке враження що компанія вирішила зекономити на нормальних ейчарах і набрали безтолкових випускників на 300$ зарплату.
    На елементарне питання стосовно документів на оформлення в них закотуються очі та повторюється попередній скрипт БЕЗ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ. Думала це чудо є виключенням, можливо щось зміниться коли влаштуюсь, а ні. Замість відповіді на питання просто пересилають один до одного з прозорим меседжем від***сь. Тільки ходять в піджачках з розумним виглядом на їх думку))) Таке враження, що в школі форму не до носили))Мені взагалі здається що вони знаходять людей тільки через те що війна і багато хто втратив роботу, а її зараз мало. Під кінець вже стала питати колег по відділу як їм з цим всим працюється — більшість відповіла шо вони просто бухають))) Тож кому таке підходить — ласкаво просимо на борт Тітаніка. Особисто мені — НІ

Добавьте зарплату в компании MAUDAU

Добавить отзыв о работодателе MAUDAU

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MAUDAU?