SupportLab

SupportLab

VN:C [1.9.22_1171]

Качественный клиентский сервис

Отзывы о работе в SupportLab, зарплаты

1. 11 марта 2024

Сапортлаб, компанія відома,
    В ІТ-сфері всім знайома.
    Проектів багато, задач тьма,
    І робота тут кипить завжди.

Команда дружня, йде на лад,
    Всім допоможуть, дадуть порад.
    Проте, є й ті, хто пішов,
    І нове місце знайшов.

Чому ж так сталося, ось питання,
    Може, зарплата не в питання?
    Чи може, виснажив їх стрес,
    І втратили вони інтерес?

Всі причини знати не дано,
    Та Сапортлаб йде далі, все одно.
    Нові таланти йдуть сюди,
    І гори справ їм по плечу!

Саша, 22 рочки

2. 2 января 2024

Я все вірно написала, що ми відкриті до діалогу, тому чекала від вас повідомлення в особисті, думала маєте мій контакт, чи написати? Готова вислухати вашу думку і дати відповіді на питання. Не розумію хто кого блокував

3. 1 января 2024

@Ірина Як щодо інших питань? Відповісти не в силі? Вести відкритий діалог з людьми які це не сприймають? Можливо через відкритість до діалогу мене Назар заблокував? А на рахунок «не повпливає» попитайте ваших успішно прибраних працівників, і як їх просили прикрити в резюме де вони працювали.

4. 27 декабря 2023

Доброго дня! Мені прикро, що у вас склалось настільки негативне враження про нашу компанію і про людей з якими ви пропрацювали стільки часу. Якщо виникло непорозуміння, ми відкриті до діалогу, ви завжди можете з нами зв’язатися, все обговорити і дамо відповіді на всі ваші питання.
    Компанія відповідально ставиться по відношенню до своїх працівників, якщо є не закриті питання, все буде вирішено.
    Впевнена, що робота у нас, ніяк негативно не вплине на ваш пошук роботи!

5. 26 декабря 2023

Працював тут рік менеджером, компанія подобалась і все було вроді ок. Да , російське забезпечення (яке потім змінили на молдовський філіал), да зарплата на руки, але так в більшості компаній все таки. Весь пі***ц почався після нальота СБУ. Перше, що треба знати, що компанія знала, що розслідування ведеться з ТРАВНЯ місяця! І активно виганяла всіх на офіс, знаючи, що таке може статись, а якщо не хотів виходити — будь ласка звільняєм. Тобто компанія цілеспрямовано вела на убій працівників, знаючи, що може бути такий стрес, і що людям які працюють там і їх зловлять на офісі впишуть коллаборанство в особисту справу. Доречі, жодної моральної компенсації за це не виплатили. Після цього почали звільняти людей, заднім числом, з усі-пусі вибаченням, але досі не можуть адекватно розплатитись та віддати документи, а пройшов вже місяць. Ах ну і в компанії зовсім не терплять критики. В компанії працює шайка дал***обів, яка не думає на перед, не думає про робочий процес взагалі, а далі в «скритих» бесідах обсуждає, що вас теж під шумок потрібно прибрати, тому що сміли сказати свою думку, навіть без агресії. Постійні переводи між проектами компанії(мене разів 2 перевели без моєї активної згоди, пояснюючи це тим, що це рішення компанії).
    І вишенькою на торті буде … тадам! Жодна адекватна компанія не бере на роботу, якщо у вас в резюме вказана ця кантора [вырезано]. Роботу можливо знайти лише вказавши в резюме НДА, а трудову викінути. Тому раджу не вбивати ні сили ні часу на цю хєрню. Бо це цінуватись не буде. А компанія скоро розпадеться, враховуючи, що її і так продають, та ще й власник добряче подсасує росіянам, а половиною компанії володіє панянка з російським паспортом, яка часто катається в Москву, живучи в Німеччині, тому, маю надію, скоро ми побачимо новини як його ведуть в наручниках.

6. 18 ноября 2023

А те що один з бенефіціарів, як Ви кажите, живе закордоном, але відкрито підтримує росію, це я про пані Крістіну, якщо що.

7. 16 ноября 2023

@Гость, я працював там пів року назад і ніякі російські казино ніхто не обслуговував, лише європейсткі, канадські і австралію. З російських додатків максимум телеграм для спілкування між собою використовували але ми всі його використовуєм. За вуха можна було притягнути лише той факт, що керівник одного з провайдерів здається росіянин за громадянством, але він живе давно в Європі і платить податки не на росію. Понаписували що працюють неофіційно, хоча насправді офіційно і отримував зп на картку + деяку частину на руки. Але давайте не будемо моралізаторами — таке багато де, бо податки великі не хочуть платити. Клоунада. Прокуратура напевно хоче премії за «злодіїв» або великий хабар, того й приписує все що можна і не можна. Єдиний мінус роботи те що це обслуговування казино і зарплати порівняно не дуже великі 400-1000$

8. 16 ноября 2023

@Гость, подивіться новини про те, що в Луцьк накрили офіс який надавав тех. підтримку російським онлайн казино і тоді стане вам все зрозуміло.

9. 16 ноября 2023

Що Ви маєте на увазі? Не думаю, що вони працюють з росією. Наче звичайна компанія, в якій мала зп, як я зрозумів.

10. 15 ноября 2023

Друзі, як помолились Службі Божій України? Весело було і чи встигли видалити все з компʼютерів? Довго ще будете заробляти кроваві гроші і спонсорувати рашку?

11. 23 октября 2023

Добрий день, хочу влаштуватись на роботу у цю фірму, але коментарі дуже змішані, тому у мене пішли сумніви. Якщо хтось реально працює у цій компанії і має що сказати, відпишіть мені. Тому що краще ніж людина яка ту працює ніхто не скаже)

12. 10 марта 2023

Керівництво і куеї стабільно читають ці відгуки, а потім шукають «зраду» в робочих групах, думаючи хто ж це міг написати цей негативний відгук. Краще займіться, умовами праці працівників і фінансовою політикою по зарплаті. Бо фірма платить, мізер, а замовники, куеї і керівництво вимагає, щоб працювали, які ніби тут ЗП як мінумім 500 доларів. Перегляньте своє ставлення до працівників і негативних відгуків не буде.
    P.S. дуже цікаво спостерігати, коли починається обмивання кісточок, хто ж це відгук написав.

13. 1 февраля 2023

@Гость, по зарплатній політиці компанія дійсно НИЗ РИНКУ тому і очевидно чому люди там не затримуються, умови +- норм, а ти очевидно рахувати абсолютно не вмієш. Якщо в тебе виходить пів ЗП від кпі залежить, навряд ти знайдеш з таким розвитком кращі умови роботи.

14. 1 февраля 2023

@Ірина, Тобто зарплата в середньому на той час була 12 тисяч з яких мінімалку давали на карту а решта вважалася «премією» яка вже була залежна від КРІ і ви хочете сказати що це не половина зарплати залежить від КРІ???

15. 30 января 2023

Дуже гнила фірма. Якщо ж все ж таки наважишся піти працювати сюди, будь готовим до перепацювань. Чатів більше ніж ти можеш опрацювати, тому часто будеш залишатися після зміни закривати їх, ну і звичайно, вирахування із зп за Кпі, за швидкість взяття чатів. Про перегляд зарплати навіть і не йде мова. Платять в гривні і не багато. Регламенти міняються часто, тому будь готовий до вирахування із зп, за якісь нововведення.На співбесіді будуть розповідати, про перерви під час роботи на 10-15 хв, якщо потрібно відійти поїсти,по факту їх немає, бо менеджерів мало, а роботи багато. Керівництво, каже що ми одна команда, але по факту, відношення, як до сміття. Загальних, правил до оцінки твоєї якості роботи, як такої немає, кожен куей свої правила. Під час повітряної тривоги ти маєш працювати, бо компанія не може дозволити, простою. Не рекомендую йти працювати сюди, хіба для досвіду й то не довго.

16. 27 января 2023

Фірма просто шахрай. Мінімалку дають на картку а решту в вигляді»бонусів» а це половина зарплати. Податкова має їх добре потрясти. Ці бонуси залежать від КРІ (в жодній іншій компанії немає такого щоб половина твоєї зарплати залежала від КРІ, але це ж бонуси) і ще ці»бонуси» також виплачують у відсотковому відношенні до КРІ(98% КРІ значить 98% бонусів отримуєш). І звісно якщо маєш добре КРІ то отримуєш інший бонус, пару сотень гривень, два роки тому то було 200-400 (це вже справжні бонуси). Якби вже не пару тисяч «бонусів» які залежать від твого КРІ ( не забуваємо що це насправді зарплата і в такий спосіб вам її просто не доплачують). Звісно ніхто не платить подвійно за нічну зміну зсилаючись на гнучкий графік ( що є незаконно). І замовники в них росіяни, їх давно вже мали би там прикрити. Зарплата взагалі не відповідає ринковій а завалюють тими чатами так що до тоалету не можна піти бо чат треба взяти в перші 15 сек.

17. 25 января 2023

Компанія повна ***ня і розвод,мінімалку кидають на картку, а решту дають як бонус за результатами КРІ,яке звісно неможливо мати там 100 % бо критерії оцінювання абсолютно незрозумілі, плюс знову треба знати з ким ходити на курилку.Це ще при тому що ніде такого немає щоб за КРІ тобі віднімали зарплату,але тут зробили дуже хитро і називають то «бонусами» і ці бонуси це десь 40% від зарплати.Тут звісно треба щоб податкова їх добре потрясла.І так, замовники там дійсно росіяни. Ще з нічними це теж цілковита дурість за яку ніхто подвійно не платить а платили 1,25 здається, бо у них ж «гнучкий графік». Зарплата абсолютно не відповідає зарплаті на ринку, в кінці 21 року це було 11 тис.грн,і сумніваюся що щось там змінилося. Абсолютно не рекомендую.

1. 30 января 2023

Доброго дня!
      Дякуємо за висловлену особисту думку і коментар.
      Зі свого боку, хотіла б прояснити ситуацію, адже реальна картина на сьогодні відрізняється від висловленої у повідомленні і відбулося багато змін, в порівнянні з кінцем 21 року. Адже компанія ніколи не забуває про своїх працівників, і перегляд заробітної плати відбувається регулярно, також враховуючи ріст цін, не так давно була проведена індексація заробітної плати для всіх працівників. Кожен з кандидатів, перед тим, як влаштуватися на роботу, проінформований про всі деталі і розмір заробітної плати, а також про оплату денних та нічних змін.
      На рахунок якості роботи і КPI, ми цінуємо якість і несемо відповідальність за репутацію компанії на ринку, саме тому й працює система оцінювання. Ніхто з роботодавців не зацікавлений, аби робота виконувалась аби як, і працівники за це навіть не задумувалися б, правда. Система оцінювання якості роботи розроблялась не один місяць, всі працівники при працевлаштуванні з нею ознайомлюються і погоджуються. У випадку низької якості роботи, так, працівник може втрачати % преміальної частини, але це не 40% від зарплати, ви напевно щось не так зрозуміли. Та і значна частина працівників мають максимальний результат, за добре виконану роботу, відповідно до регламентів, з якими всі ознайомлюються. 30% вашої роботи, залежить від якості, за моєї практики не було такого, щоб менеджер її не отримав, це якість роботи має бути близька нулю. Кожного місяця менеджер отримує персональний аналіз роботи і має можливість пропрацювати помилки, якщо вони були, чи складні моменти, спільно з Qa менеджером, щоб працювати добре і мати максимальний показник KPI.

18. 3 ноября 2022

Тоді ви напевно не чули про зумсупорт чи інші круті компанії, якщо для вас «корпоративи за рахунок компанії, це взагалі рідкість в Луцьку»

19. 1 ноября 2022

А ви нааевно якраз і були QA від якого залежав результат КРІ і штрафи?))))))))))

20. 25 сентября 2022

Проходила тут стажування, добре що не пішла))
    Ще як побачила сайт на свинособачій мові ?то насторожилися)) Потім виявилося що працюють з рашистами (пз*ц). Навіть прога в якій переписуються в чатах на рос. домені. Я в шоці як ще їх не прикрили.

21. 8 марта 2022

@Support manager, погоджуюсь з твоєю думкою і зараз в пошуку кращої роботи) можливл якісь компанії можеш порекомендувати?

22. 21 февраля 2022

Працювала раніше тут, всім задоволена.
    Якщо людині є з чим порівнювати (попередній досвід роботи в інших компаніях), то тут рай.
    Абажаю і скучаю

23. 29 января 2022

народ, шукайте роботу дистанційно за 800 EUR, і навіть не дивіться на цю контору )
    та, у мене був непоганий колектив, і змінами можна помінятись, а тепер до мінусів:
    — зарплата не відповідає ставці, яка є на ринку ВЗАГАЛІ
    — КПІ дуже відносна штука, яка де мотивує робітників і змушує їх боротися за ті нещасні премії
    — відношення hr зовсім не таке, як на співбесіді, відчувається тиск і погане ставлення згодом

24. 25 января 2022

ще додам) хочете бути РАБСИЛОЮ — приходьте на саплаб! англ там справді знати за такі копійки не обов’язково)))))

25. 25 января 2022

компанія відверте г*мно. гіршого аутсорсу треба ще пошукати. коли там працювала, з острахом чекала кінця місяця- дня кпі, коли публікувались результати. підірвана атмосфера в колективі тримається ще десь тиждень після цього, бо у всіх просто горить через таку несправедливість! за фігню насправді штрафували, хоча зп і так мізерна. на луцьк студенту ок, але люди, відкрийте вакансії, там за двічі менше роботи дають від 700юсд і без жодних штрафів, мозгоколупань і мішання з г*мном. коли ти звичайний сап менеджер, то може здатись, що все цвіте і пахне, а от вже після підвищення зумієте дізнатись, які ж ваші боси підлі [вырезано], суцільне панібратство, *ополизання під дімою. бідолаги людішки пашуть без перерв на туалет, бо чати бомблять!!!!
    підписати довідку треба? чекай місяць, бо сео не вилазить з дубаі і мальдив. і ср*ти він хотів на те, шо робиться всередені.
    основне — кланятись замовникам, кидати огризки сапорту і ходити час від часу на курілку (а то ше треба знати з ким). компанія рівня снг, ніякої поваги до людей в плані грошей, ставлення. спробуйте звільнитись за законом! ще той виклик, якщо не усміхались своєчасно альфасамцю назарчику чи босу босів насті! на бумажках платять мінімалку, насправді чуть більше, якщо не провтикаєтесь з регламентом (а його писали кури, там купа протиріч, неточностей, а оцінка виключно суб’єктивна). якщо цікаво скільки — то це 10к, коли ви обробляєте х*їліон звернень, бо ваш відділ перевантажений, то накинуть пару копійок
    гайз, не лінуйтеся відкриватиінші вакансії і шукати нормальні компанії (вони є!), ці нерви за кпі, хибле здоров’я через нічні не вартують! але досвід мала класний, навчилась швидко хапати чати і користуватись шорткатами аххаха

26. 22 января 2022

Шлак компания, атмосфера ужасная, уставшие люди, оплата труда не соответствует абсолютно. В объявлениях обещают одно, на деле совершенно другое. Кто хочет, зная англ + нем. б2-с1, работать в рабской конторе за 400 $ — велкам.

27. 21 января 2022

Ужасная компания, которая пишет ложь в объявлениях обещает зп и работу в сфере IT. На деле жуткая атмосфера уставших работников, ЗП совершенно не конкурентная. Руководители относятся к персоналу как к рабам. Если для вас с б2/с1 зп 400 баксов + ночные смены + токсическое общение с гемблерами — норма, вам сюда.

28. 5 января 2022

Мені дуже сподобалось працювати в компанії⭐⭐⭐⭐⭐
    За 7 місяців роботи я отримала підвищення, про яке мріяла.
    Працювати було цікаво, графік можна було з колегами підлаштовувати під свої плани.
    Все необхідне для роботи було, керівництво старалась йти назустріч, якщо спокійно аргументувати що б поліпшило роботу. Неодноразово мої ідеї були підтримані керівництвом.
    Я дуже рекомендую цю фірму людям з досвідом і без, адже це суперська можливість розвинути себе в кар’єрному плані.
    А найкращий момент- це колектив. В нашому відділі всі стараються допомогти та підтримати, з розумінням ставляться один до одного.
    На жаль, особисто для мене не підійшла зп через 2 роки роботи, проте справедливо замітити, що відділ кадрів пропонував альтернативи і йшов мені назустріч, це мені теж сподобалось.
    П. С.: аби уникнути штрафів зп, просто уважно читайте щомісячний персональний аналіз вашої роботи, йдіть до свого наставника та обговорюйте найскладніші моменти в роботі.

29. 11 декабря 2021

Хороша компанія, приємний колектив. За рік роботи зп ні разу не затримувалась, керівництво лояльно відеоситься до своїх прцівників. От тільки сфера роботи досить специфічна, і варто було б подумати на рахунок рівномірного навантаження між працівниками. Звільнився саме через те, що впродовж декількох місяців наш відділ опрацьовував в 5-6 разів більше звернень ніж деякі інші, через це доводилось затримуватись на роботі на декілька годин ( а інколи і на 4-5 ).

30. 14 июня 2021

@ Джек Лондон , якщо нажати «все отзыви автора», то видно, що всі позитивні відгуки від вас, хоч би різних співробітників просили писати, а не одного/одну)))

1. 14 июня 2021

Ну, спеціально найняли копірайтера, щоб побільше відгуків залишив:)

П.С.
      Політика сайту така, що відгуки, які писали з однієї IP-адреси, відображаються, як відгуки однієї особи :)

31. 11 июня 2021

@ Джек Лондон ,
    «про наболіле»:)

Дякуємо за підтримку та щирість в словах. Ми завжди раді сприяти розвитку та кар’єрному зросту наших співробітників і не плануємо зупинятись на досягнутому!

32. 11 июня 2021

@ Гость ,
    Спасибі, нам приємно читати такі теплі слова!

Гарного вечора!

33. 11 июня 2021

@ Гость ,
    «Незадоволені люди будуть завжди, навіть якщо їх всипати золотом».

Щиро вдячні за ваше розуміння, за такі щирі та приємні слова і бажаємо вам не втратити запалу та досягнути омріяних вершин у співпраці з нами:)

34. 11 июня 2021

@ Гость ,
    Доброго вечора, шановний аноніме!

Скажіть, будь ласка, а ви звикли робити висновки, знаючи тільки одну сторону медалі?

Спробуйте поспілкуватись хоча б з кимось із керівників особисто і думаю, ви точно зміните свою думку та отримаєте відповіді на всі запитання.
    Наша компанія відкрита до комунікації і готова не лише слухати працівників, а й чути. Варто тільки спробувати:)

Щодо техніки, то ми періодично закуповуємо нову і, відповідно, забезпечуємо персонал поступово, адже одночасно замінити все обладнання (яке працює цілодобово) можливості, на жаль, немає. Ми й надалі працюватимемо над цим і найближчим часом подібних проблем не виникатиме:)

35. 11 июня 2021

@ Гость ,
    Підписуємось під кожним словом:) Щиро вдячні за такий теплий відгук!

За останні 5 місяців було підвищено та переведено близько 30 співробітників на різноманітні посади, а це якраз підтверджує швидкий ріст компанії та хорошу перспективу для усіх молодих спеціалістів, які готові вдосконалюватись, розвиватись і працювати разом з нами:)

36. 11 июня 2021

Доброго вечора!

Розпочнемо із загадки:
    скажіть, будь ласка, якби ви вели власний бізнес, а ваші співробітники виконували роботу таким чином, що ви можете понести матеріальні втрати, сплачуючи клієнтам величезні суми штрафів, ви б були лояльними і закривали очі на помилки? Думаю, відповідь очевидна:)

Ми, в першу чергу, цінуємо якість і несемо відповідальність за репутацію, яку уже завоювали на світовому ринку. Саме тому ми ретельно підбираємо персонал, покращуємо якість роботи і регулярно її оцінюємо.
    Система ж оцінювання розроблялась та закріплювалась не один місяць, всі працівники попередньо ознайомлювались із нею і погоджувались. У випадку низької якості, співробітник може втрачати якийсь % преміальної частини, але є й ті, які отримують максимальний результат+додаткові фінансові заохочення. І їх чимало!
    То, мабуть-таки ці вимоги цілком досяжні і реальні? Просто треба трохи докласти зусиль?

Щодо оплати праці, то не так давно, вона була збільшена до 72 грн за годину, але якщо для вас 65 грн за годину це зарплата розміру мінімальної, яка тоді у більшості людей при 6000 грн на місяць?

37. 11 июня 2021

@ Vlad ,
    Доброго вечора, Владиславе!

Мені прикро, що у вас склалось настільки негативне враження про нашу компанію:( Повірте, усі наші співробітники отримують ЗП вище мінімальної. А ті, хто виконують роботу не аби-як, а якісно, отримують й додаткові грошові винагороди! Можливо, ви просто попередньо не знали, що розмір мінімальної ЗП по Україні 6000 грн?:) Це уже куди менше, ніж отримує менеджер служби підтримки у «Саппортлаб».

Насправді, будь-хто із роботодавців в першу чергу цінує якість роботи, адже це впливає на репутацію компанії та її фінансове благополуччя. Саме тому й розробляється система оцінювання та мотивації, які тісно між собою пов’язані. Якщо ваша премія, на вашу думку, була низькою, то все ж, схиляюсь до того, що показник якості був теж нижче середнього.

Надіюсь, в подальшому, ви зможете пропрацювати слабкі сторони із вашим менеджером якості, врахувати всі побажання та зауваження, аби вийти на максимальний рівень:)
    У випадку додаткових запитань, я теж завжди відкрита до спілкування і радо піду вам на зустріч.

38. 11 июня 2021

@ Гість ,

Доброго вечора!

Спасибі за ваш коментар та висловлену особисту думку.

Зі свого боку, хотіла б дещо прояснити ситуацію, адже реальна картинка відрізняється від висловленої у повідомленні:
    співробітникам 8-годинного графіку оплачуються всі 8 робочих годин і в повному розмірі. При цьому, внутрішнім трудовим регламентом (з яким попередньо всі ознайомлюються і погоджуються при працевлаштуванні) передбачено 20-хвилинні перерви на перекуси, кава-брейки, можливість відлучитись від робочого місця.
    У кого графік триває більше 8 робочих годин, перерва на годину обіду є обов’язковою.
    Це не суперечить чинному законодавству і є цілком прийнятним у більшості компаній.

Головне, не соромитись задавати запитання керівникам, які з вами взаємодіють, аби більш повно розуміти ситуацію.
    Ну і варто завжди детально вивчати документи, які підписуєте, аби відразу розуміти, наскільки вам підходять запропоновані умови праці.

Бажаю вам всього найкращого!

39. 11 июня 2021

Давно працюю в »Саппортлаб», чудова компанія, маю великий попередній досвід роботи і є з чим порівняти. В цій компанії я справді відчув, що таке стабільність і комфорт.
    ЗП не затримують, доїзд на таксі, графік »плаваючий», ми можемо мінятись змінами. Офіційна робота + стаж, карєрний зріст, відпустка та лікарняний, ремоут якщо хворієш, а ще я був свідком неодноразового підвищення після 4 місяців роботи — агооов народ))) підіть попрацюйте на склад чи ще кудись, швеєю чи офіціантом по 12 годин на ногах і т д. Хтось писав про »гнила компанія» та ви в Ж*пі були і г***о бачили якщо ви думаєте що це дійсно так. Просто є люди ліниві які нічого не хочуть робити чи включати в роботу голову от і результат відповідний. Відступи від регламентів безпосередньо впливають на те насікльки якісно зроблена робота от і все. Ніхто ж не буде платити продавцю за гнилі чи зіпсовані продукти, так і в роботі теж.

ЗП мене завжди влаштовувала, і взагалі її розглянули та збільшили, і зробили це справедливо та обґрунтовано! Завжди була і є можливість заробити більше + бонуси на немалі суми, лише потрібно трохи постаратись і не »відхилятись від регламентів».

Робочу техніку міняють постійно на нову, просто мабуть важко замінипти все за 1 раз, але кого це може цікавити взагалі)))

8 ми годинний графік взагалі топ, всі години оплачуються і ніхто не сказав про те, що там є перерви просто не 1 год. а декілька по 15-20 хв. Взагалі в нас цього ніхто не контролює, ми між собою домовляємось коли виходити.

Можу писати стільки — скільки тут працюю менеджером і не скажу нічого поганого.
    Саппортлабу процвітання, а людям бажаю не бути Тoxic !

40. 9 июня 2021

Скажу відверто — таких компаній в наш час мало. Сучасна, перспективна, лояльна. Мені все подобається! Скаржитись нема на що

41. 4 июня 2021

Класна компанія, молодий колектив і зепешка завжди вчасно, скільки напрацював, стільки і маєш, + бонуси часто отримував до зп, та і на офісі, завжди є щось смачненьке, не треба думати, що треба ту саму каву чи чай, печиво купувати, все завжди було на місці. А ще корпоративи за рахунок компанії, це взагалі рідкість в Луцьку. Не розумію, коли читаю всі відгуки. Мав хороший досвід підтягнути рівень мови, та і є можливість розвиватися, так як багато кого підвищують.

42. 28 мая 2021

Погоджуюсь з минулими коментарями, що обіцяють одне, а по факту зовсім інша сума виходить. Хто ж ту дирекцію взагалі бачив/чув, тільки видно як десь відпочивають, ніби живуть в Еміратах, а на саппорт гроші шкодують. Технічне забезпечення на дуже низькому рівні, ноутбуки віснуть, не можливо було працювати. Так званий фідбек, які вони хотіли чути від нас, всім до одного місця і менеджери служби підтримки взагалі для них повні нулі, хоча це, по факту, лице компані. Середня заробітна плата по Луцьку — 12000 грн, а там аби 9000 мати з нічними змінами. Жахлива компанія!

43. 18 мая 2021

Можу залишити тільки позитивний відгук, адже якраз таки дирекція компанії лояльна і доброзичлива. Тут немає савдепівських стандартів і присутній кар’єрний зріст (ти не чекаєш 10 років на підвищення). Не знаю, як там кого, а мене завжди були готові вислухати щоб знайти компроміс. Може ви просто не пробували поговорити?))
    На офісі є чай, вода, печиво, що вважаю приємним бонусом.
    ЗП платять стабільно, вчасно і стільки, скільки обіцяють+для адекватних працівників є додаткові грошові бонуси (може то тільки я так харашо працюю, але система мотивації вабщє топчік)
    Ви певно не в курсі, які зарплати по Луцьку отримують інші і як їх у відпустки по 3 роки не відпускають)

Якщо людина в принципі ніде і ніколи не працювала і не готова виконувати прості задачі, а думає, шо всі їй будуть в ноги кланятись і платити на рівні Біла Гейтса, то будь-який роботодавець буде конченим.

Мені все подобається, а якшо комусь не ок — в світі море пропозицій. Шукайте і знайдете, для чого срати місце, де працюєш/працював?

44. 18 мая 2021

@ Гость , цікаво, де ж це ти таку каву п’єш за 65 гривень?)

45. 10 мая 2021

Був аналогічний досвід, по факту: ті майже 10 тисяч — дуже відносна зп, з них тобі заледве 6 випадає, а решта залежить від так званих — «премій». За кожен відступ від регламенту або випадкову помилку, повільний софт чи відсталі ноути — мінус іде до твоєї «премії». Інколи, бувало, із обіцяних 4ох виплачують тільки 40%. І нікого не хвилює, що проблема не в працівниках, які викладаються на всі 200, а від повільного пз, помилок в системі і тому подібне.

Тому кілька раз думайте, перш ніж погоджуватися працювати за мінімалку по суті: 1 робоча година оцінюється за ціною 1 чашки кави — 65 грн/год.
    А відпочивати — після нічної зміни рівно 48 годин, які вам рахують як «вихідні». По факту, просипаєш перший день вихідного, а наступний даний аби знову готуватися до ранкової… таке собі задоволення, специфічне.

46. 18 марта 2021

Згідна з попереднім коментарем. Жахливе ставлення до співробітників та вимушені перенавантаження. Постійно нав’язують, що надмірно перепрацьовувати – це нормально. До речі, у тих, хто має 8-ми годинну зміну відсутній час на обід. Дикість!

47. 16 марта 2021

Очень гнилая компания. Когда рассказывают про зарплату, то просто обманывают: говорят сумму ЗП на собеседовании вместе с премией, а по факту платят минималку. Софт постоянно глючит и ничего нельзя доказать, потому что премию урежут. Начальство предвзятое: если ПК не работает – это твои проблемы и минус в ЗП.

1. 16 ноября 2023

2. 16 ноября 2023

Аккаунт-менеджер 1
Менеджер службы поддержки 6
Оператор поддержки пользователей 1

Добавьте зарплату в компании SupportLab

Добавить отзыв о работодателе SupportLab

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании SupportLab?