Отзывы о работодателях Ивано-Франковск

Альфа Рециклінг ІФ

STV group

STV group — понад 20 років успіху на ринку України! Ми надаємо послуги по дистрибуції товарів FMCG. В нашому портфелі представлені понад 50 брендів провідних світових виробників — Mondelēz, Jacobs, Nestle Purina, Чумак, Carlsberg, Royal Canin, Ferrero, Danone, Haribo та ін. Ми є дистриб’ютором національного масштабу! Серед наших партнерів — національні і регіональні торгові мережі, […]

Баланс, інститут здоров’я

Podosker Enterprises Limited

Крупная иностранная компания, которая специализируется на дистрибьюции медицинского оборудования, а также косметологического оборудования. Мы представляем около двадцати поставщиков медицинского оборудования по всему миру, сертифицированных в странах ЕС. Наше портфолио превышает полтысячи различных продуктов. Мы также занимаемся починкой и поддержкой самого разнообразного оборудования по всему миру.

Розумне Енергетичне Місто

Сфери діяльності компанії Розумне Енергетичне Місто: виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури; електромонтажні роботи; будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій; ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання; діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Рієстра

Рієстра — провідна компанія по виробництву бетонних виробів під торговою маркою «Мій Двір».

Сада

Аккумуляторный завод Сада занимается производство и дистрибьюцией АКБ.

Аскона-Південь

Компанія Аскона-Південь являється національним виробником будівельних матеріалів ТМ ANSERGLOB. Випускаємо широкий спектр якісної будівельно-оздоблювальної продукції для українського споживача. З нами можна будувати дім, обробляти та захищати поверхні, класти різного типу плитку, штукатурити, прикрашати оселю різнокольоровою фарбою (до 1800 відтінків) та ще багато інших робіт для вдосконалення своєї оселі!

Staff

Staff — это украинский бренд молодежной одежды. Все вещи фирмы Staff производятся ограниченными тиражами, что дает возможность тем, кто носит одежду нашей фирмы одеваться качественно и оставаться уникальным!

Profi-M

Profi-M завод з профілювання. Основні напрямки діяльності це виробництво металопофілю, металочерепиці, профілів для гіпсокартонних конструкцій, а також комплектуючих.Підприємство займається реалізацією продукції власного виробництва в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській та Рівенській областях.

Frop

Компания Frop займається виробництвом меблів.

М’ясо-ІФ

ТМ Рибак — Виробник з власною мережею магазинів.

Фармаско

Компания «Фармаско» — ведущий поставщик и производитель средств быстрой диагностики для украинских учреждений здравоохранения.

Крайзель

KREISEL UA — компания, которая стремительно развивается, входит в большой международный строительный холдинг FIXIT TROСKENMÖRTEL Holding AG и занимается производством сухих строительных смесей.

Carveli

Международная компания Carveli — лидер в области производства и поставок на украинский рынок мебели, света и декора от ведущих мировых производителей. Итальянский шик и европейский комфорт при бескомпромиссном качестве — главные составляющие успеха бренда Carveli. Причина заслуженной популярности этой мебели — безукоризненное качество и всегда актуальный дизайн.

555-ІФ

Торгово-розважальний центр.

Al’s barbershop

Барбершоп.

Прикарпаттяобленерго

Основними видами діяльності АТ«Прикарпаттяобленерго» є передача електроенергії електромережами та постачання електроенергії споживачам Івано-Франківської області.

Чубі-Бум

Дуууже велика територія веселощів для активних бешкетників! Створюючи Чубі Бум, ми думали про сучасних дітей.Чим вони захоплюються? Що їм цікаво? Що може змусити їх на якийсь час відкласти свої ґаджети та вийти з віртуального світу інтернет-ігор?

IF Love

Международное брачное агентство