Отзывы о работодателях Ивано-Франковск

Прикарпаттяобленерго

Основними видами діяльності АТ«Прикарпаттяобленерго» є передача електроенергії електромережами та постачання електроенергії споживачам Івано-Франківської області.

Чубі-Бум

Дуууже велика територія веселощів для активних бешкетників! Створюючи Чубі Бум, ми думали про сучасних дітей.Чим вони захоплюються? Що їм цікаво? Що може змусити їх на якийсь час відкласти свої ґаджети та вийти з віртуального світу інтернет-ігор?

IF Love

Международное брачное агентство

Gentlemens Club

Barbershop GENTLEMEN’S CLUB

OS.9

Виготовлення дублікатів ключів всіх типів. Професійна розтяжка взуття.

Socialcraft

Socialcraft — это дейтинговая студия, объединившая в себе общительных людей и лучшие технологии индустрии.

Здорова родина

«Здорова родина» — аптечна мережа, яка розвивається по всій Україні! У наших аптеках можна придбати необхідні медикаменти, лікувальну косметику, предмети медичного призначення та дитячі товари.

Парасоля

Твої онлайн-бухгалтери

Укрлідер-Мет

Logistix101 Inc.

Транспорт, логістика

Ursus

Casual сорочки з льону. Власне виробництво. Made in UA. Моделі під різні фігури. Вишиємо ваші ініціали/монограму.

Падана Кемикал Компаундс

ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» — виробниче підприємство з італійським капіталом, засноване в 1999 році, розташоване в с.Ямниця, Тисменицького р-ну, Івано-Франківської обл. Наше підприємство виготовляє широку гаму композицій ПВХ. При цьому, нашою спеціалізацією є виробництво високотехнологічних пластифікованих композицій, об’єднаних під торговою маркою DANVIL.

Українець, ТМ

Виробництво та дистрибуція товарів широкого вжитку. Компанія на ринку з 2008 року. Найголовніше досягнення та найцінніша нагорода — це сформований колектив та задоволені споживачі нашої продукції!

Logogroup

Компанія «Logogroup. Packaging solutions» (ЛОГО ГРУП) займається виробництвом і продажем поліетиленових пакетів («Bastion», «Т.М. Українець», «Есо», «Redstar»), гнучкої пакувальної плівки та іншої поліетиленової та поліпропіленової упаковки, упаковки в рулонах з ламінованої та комбінованої плівки.

SELECT*

SELECT* – професійна команда фахівців із підбору персоналу, що здійснює пошук талантів в Україні, Європі та США.

Арс-Кераміка

Оптова та роздрібна торгівля будматеріалами та меблями. Заснована як ТОВ «Апейрон» у 1994 році. Територія поширення — Західна Україна.

ОП-АРТ СТАНДАРТ

NetLS

NetLS – команда професіоналів, метою якої є створення успішних інноваційних програмних проектів, які б перевершували сподівання наших клієнтів.

Posco

Лигос

Компанія Лігос заснована у 1997 році, як виробник хлібобулочної продукції.