Транс-Сервис-1

Транс-Сервис-1

ООО «Транс-Сервис -1» – транспортная компания основанная в 2003 г. для перевозки жидких пищевых продуктов, насыпных и паллетных грузов специализированными автоцистернами, тентованными полуприцепами и самосвалами.

Отзывы о работе в Транс-Сервис-1, зарплаты

1. 20 июня 2022

@Роман, добрий день. Ви працюєте ще на фірмі. Хотів би поспілкуватись з водієм, на рахунок умов праці.

2. 6 июня 2022

Підкажіть електронну скриньку Ірини Євгенівни.можливо номер телефона.дякую.

3. 28 февраля 2022

Бачили пости Солука… Його навіть на фронт з його ІQ не взяли))), всіх беруть, а його ні, або так він туди хоче попасти, По селі безпечніше ходити і розказувати

4. 29 марта 2021

Працювати взагалі можна. Колектив водіїв не погашний. Якщо є робота та не має простоїв заробіток не поганий. Останнім часом ввели багато штрафів: за сон (якщо розвантажують вночі, а вранці переспав на 10-15 хв більше ніж дозволено заплатиш штраф) за мобільний телефон підприємства, за пальне, якщо навіть невелика недостача, а за економію пального премії не нададуть. Логісти хами. Спілуватись з людьми не можуть. Примушують їздити з перевантаженнями, та ще й шукають такі дороги, якими проїхати неможливо, а все для того, щоб об’їхати пости.

5. 20 ноября 2019

два товарища работали в этом «хламсервис».на долго их там не хватило.теперь вспоминают с ужасом.скотское отношение к людям,колектива ноль.начальство одни неадекваты.не идите в трас сервис

Особливо фламінго оксана

6. 29 октября 2019

Працюю в ТС-1, цистерни. Трохи є бардаку, але багато в коментах брехні та бруду. Оплата чесна, премії за економію дп, регулювання спірних питань без шаблі. Я задоволений.

7. 20 сентября 2019

@Марян, Перед прийомом на роботу перевіряємо практичні навики водіння на сидельному тягачі. Деталі за тел. 067 354 38 48.

8. 19 сентября 2019

чи візьмете без опиту ?є опит на 5 т

9. 4 сентября 2019

Тепер точка зворотнього відліку вже точно пішла: завод аварійно зупиняється щодня; лушпиння 1000т.(паливо для котла) спалили в силосі, разом з допоміжним обладнанням; нікому не зрозумілі кадрові призначення; звільнили Войтух Л., Кусьпіся М., Шафран А.-сам звільняється.Вони мені ніколи не імпонували але це ж ключові гравці в комерції, без яких можна легко втратити всю маржу і в кращому випадку працювати в 0. Перепускають всіх, хто має свою думку ,через дуже сумнівний детектор, бо проводить тест не людина власника, а людина з якою спілкуються отих два дебіла (думаю, що всі зрозуміли) і відповідно , що результат готує такий який потрібний декому…Просто, неможливо щоб всі крали! Таке враження, що все готується для того щоб завод пішов з молотка але якнайдешевше. Пожежу в силосі називають легким задимленням! То пі…ец! І хто ж тепе винен??? Може Панахид, який не виводив людей на зміни ? Чи папірєднікі, яких вже давно немає і скидати біди на них стає все важче і важче. А спорчене лушпиння пропонують спалити в котлі, типу якості своєї і характеристик не втратило, та й котлу нічого не станеться (називається-і так зійде або як каже Солук — х…ня).

Орест-француз керівник відділу збуту. Який треш….

10. 26 августа 2019

11. 13 августа 2019

Здравствуйте подскажите у меня есть пол года стажа по категории СЕ полуприцеп возможно ли устроится к вам?

12. 23 июля 2019

В Залізного І.І, всі вище перелічені постаті , прпацювали б в магазині прибиральниками:) це максимальний ріст їхнього карєрного росту :)) питання до ІЄ невже скільки часу можна вірити людям в яких всі винуваті окрім них?? можливо вже потрібно з них починати питати??
    Дорога ірина Євгенівна, розженіть трохи цих «….» , дайте людям працювати :)

13. 17 июля 2019

@Гость, назавжди

14. 6 июля 2019

Цікаво, чи він взяв би собі в Топ-менеджери: Солука, Карамаза, Смериканича, Саса, щоб йому бізнес піднімали.
    Цікаво, наскільки нас відкинуло назад в еволіції розвитку нашого ринку

15. 18 февраля 2019

Наш метод підбору кадрів, це аномалія в світі бізнесу. В нас в оголошенні коли шукають людей потрібно писати: «ти дибіл, злодій, вмієш плести інтриги — ти зробиш карєру на Оліяр чи ТС. Примітка: Професійні навички вітаються, але не обовязково» Власниця просто для цікавості запиталася би в Кривоніса чи Залуцького, яке в бачення розвитку ТС (доносити це не план розвитку)), бізнес план на рік, два… Вже зараз більше машин стоїть, а не їздить. А ще був Гоштанар. Надія на спасіння. Як він себе називав гуру в світі менеджменту (правда таб множення не знав, але то таке) Ходив відкрито ржав, що йому на все… бо він власниці настукає. Баран-бараном. Фірму майже загнав. Інга))) В пяному угарі, вже таке видумувала і несла, що всі в аху… Пяна по заводі ходила ніхто слова не говорив. Як на верху того не бачили і ставили таких людей на такі посади. Сковрон Г Таке враження з її поведінки, що вона до останнього не розуміла де вона працює. Чув, як її пробували пояснити одну елементарну річ, через годину так і не вийшло, але відкати якісно брала — спеціаліст. Поки всі робили і за аномально короткий час побудували завод, елеватор, кривчивцю — солук в електрощитовій сигарети курив. Зараз розказують, що хтось не так зробив, можна було краще. А як краще? Хтось колись на рівні власника, збирав людей, розказував, як треба. Економимо-не економимо, робимо гарно — не гарно, робимо на віка, чи на пару років. Зараз Тех директор звільнився, ніхто нічого не говорить, як дальше, хто рішення приймає, хто відповідальність бере.По логіці треба поставити когось з тих двох нехай покажуть, як треба. Пиздіти — не робити. Ще один Ідіот — Смериканич. Показав себе вже на ТС, вигнали тупаря-перехрестилися. Тепер прийшов на готову котельню і розказує, що це він побудував, це — піздєц. Москалю дротики крутив, тепер спеціаліст в всьому, самородок. Думаю тепер буде те, що хотіли. Ніхто більше ніякий проект не розпочне, а те що є, буде доживати свого віку. Це треба з головою не дружити, щоб в таких умовах щось почати робити. Не погоджуся з попереднім дописом на рахунок Косіва Прийшов на завод голосно порядки наводити. Всі злодії, всі крадут ніхто не робить, я врятую завод. Він помилку зробив, що Шафрана і Галю «типу» відсторонив На них можна було списувати всі біди і дальше пройобувати гроші фірми за кордоном, а тепер біда. Продажі впали, гроші винні, що дальше незрозуміло, а списати то немає на кого. Солук собі напарника взяв Куспися, чи як там його Джуса. Крав в своїх інструмент, екзамен на старшого зміни здати не зміг, дибіл-дибілом і де він робить карєру? Правильно! На Оліярі))). Судячи з роликів на Ютюбі, Солук тест на IQ вряд чи пройде, зачухане, небрите, немите. З 10 сказаних слів 9 матів, не завжди зрозуміло, про що він говорить. Чужі люди, які з ним спілкуються думають, що тут всі такі. Є дві сторони медалі, солук виживає людей ставить тих хто йому не буде перечити, а він в свою чергу буде прикривати їхні промашки . Власниця просто не буде знати, що робиться і надругий раз сушкою може не обійтися Чому постійно звучать слова, що на заводі бардак. Завод працює, гроші приносить, випускає високочкісний продукт, який продається-перепродується по цілому світі. Приїжджають гості, всі в захваті від заводу, а людей гноблять, як на якомусь бомжатніку. Соціальних пакетів немає атмосфера на заводі така, що хочеться повіситися Чув що на паливо якісь подвійні тарифи зробили (роб машини немає тому можу помилятися), але якщо це так, то це — низько, люди які своє життя-час віддають, щоб хтось насолоджувався ним, не заслуговують на якісь соціальні переваги? як на всіх великих і європейських фірмах. Це всі реформи до яких додумалося нове керівництво))) Правильно написали. Всюди стають пожежі, падають елеватори, ніхто не застрахований від того, треба зробити висновки і йти дальше, щоб не повторилося. Якщо понабирати далбайобів, то пожежі більше не буде? Джус крав інструмент, не здав екзамен, курив з солуком в електорощитовій, але знає як зробити щоб пожежі не було. Привели Панахида, замість того, щоб роботу робити, він вчиться в екселі працювати — то ПІ*ДЄЦ!!! Зворотній відлік фірми мені здається почався і до піздєца залишилося 10. 9. 8 …

Майже згідний. Нормальну команду, яка формувалася ще за Івана, розігнали, хто сам пішов. Не сперечаюся когось треба було вигнати, але реально більшість людей роками працювали і роботу свою знали.
    А от про розвал — чекати ще довго. Запас фінансовий ще великий, можна далі продавати в мінуси і розказувати про мега-схеми, які просто ніхто не розуміє)))))

16. 11 февраля 2019

@Гость, Щось не з тої цифри почав рахувати — 3 2 2,5 … D-)

17. 11 февраля 2019

Нормально — працювати можна!

18. 7 февраля 2019

19. 6 февраля 2019

ці імена закарбовані в анналах історіі

20. 6 февраля 2019

Коментарі всі кидають, поливаєте одне одного брудом-оце основна біда, відсутність команди. Розумію особисто багато написаного, важко працювати в компанії де на керівні посади ставлять 80% людей незрозуміло кого, не зрозуміло звідки, котрі переважно навіть поняття не мають елементарного, Скинути на когось роботу, ставити сотні задач, не контролювати їх виконання , і завжди знаходити винуватого. А саме головне яких задач, щось хтось ІЄ нашептав, вона задала питання і всі в паніці побігли щось робити:))
    На їхню думку їх на роботу взяли щоб сидіти в зручних кабінетах на мягенький кріслах, возити свою дупу на елітній машині:))
    Косів принаймні шлях пройшов знизу, характер важкий , сам терпіти не міг з ним працювати, але якось привик, Куспісь М — шлях пройшов знизу, люди принаймні розуміють що роблять і куди рухатися, Олександро Д , кращої поряднішоі людини не зустрічав , як фахівець один з найкращих,
    Так є помилки, не помиляється той хто нічого не робить.
    А для прикладу взяти тс !! Подоба — без коментарів, Пагасян він же Залуцький без коментарів, Кривоніс — без коментарів, і тд шкода цих людей. :)) навіть немає слів щоб підібрати.
    Василишин С — людина котра 8 млн разів подумає чи його дупа не постраждає
    А Боярчук керівник СБ:)) перший інтригант:) — опять власть міняється. Степашка:)- то то взагалі мертвий випадок.
    Так мабуть скотився до вашого рівня, почав лити бруд.
    Вернемося до оліяру — сталась пожежа — кидати шапками хто винуватий?? Для чого, потрібно робити висновки і заходи щоб це не повторилося . Хто винуватий :
    С Б — мали займатися перевіркою інструкцій двій при подежі , пожежа не страшна річ якщо кожен знає що при ній робити
    В другу чергу БЖД , інженери та конкретно відповідальні
    І в третю чергу всі ми. Які все бачать але не хочуть нічого зробити щоб уникнути подібних речей .
    Щиро ваш:)

21. 5 февраля 2019

@Роман, ребята хотел бы узнать можно ли устроиться к вам на фирму без опыта но хотел бы научиться ездил по украине 7-10 тонн на полуприцепе не ездил.возможен такой вариант

22. 3 февраля 2019

Мужики питання на засипку-. Як довго в рейсі по Європі?

23. 17 января 2019

Смериканич класно спрацював при пожежі. Перший час знімав на телефон, потім поїхав до дому, приїхав, покрутився біля Любов Євгенівної для картинки і поїхав. Дай Боже, щоб Ірина Євгенівна з такими спеціалістами бізнес не втратила

24. 14 января 2019

@Александр Го, не займайтеся єрундою. Хочете коментарів звертайтесь в відділ кадрів , там все пояснять . Краще вчіть українську мову ))

25. 30 декабря 2018

И что-то много не хороших отзывов про ваш транс сервис что вы можете сказать по этому поводу

26. 30 декабря 2018

Подскажите идти к вам на работу в зимние время? есть робота или ждать пока нормальная погода будет

27. 27 ноября 2018

@Саня, Звичайно йти . Набирайте +380674713057 Ярослав . Уточняйте умови праці.

28. 15 ноября 2018

Сижу ишю роботу думаю идти роботать в тран сервис посоветуйте

29. 9 ноября 2018

цікаво спостерігати за ідіотизмом, який зараз на фірмі. Когось за пару ,,вкрадених,, гривень, які не завжди можуть навіть довести, виганяють, а когось за десятки тисяч втрачених по своїй тупості, підвищують. Косів, втратив десятки тисяч у.о і у збиток фірмі продав десятки тонн і це навіть доводити не потрібно, всі цифри є, але СБ на це не зважає. Про нього ще Іван Іванович говорив, що він ідіот, а зараз він став розумний. Солук з вугіллям кинув фірму на значну суму і по його поведінці не докінця зрозуміло чи він психічно здоровий, а йому дають якісь речі погоджувати. це … Шкода людей які змушені в таких умовах працювати. Солук з Косівом більше офіційно кинули фірму на гроші, а ніж ті що відкати 2грн брали. краще. обідно, що вони фірму кидають, а потім ходять і ржуть, бо їм нічого не буде. з другої сторони, якщо їм таке дозволяють, то чому і ні, гроші не свої, їх не шкода. таке враження, що в нас керівні посади не по розому, а щоб було вміння підставляти і кричати ,,всі крадуть,, ну і бути ідіотом і керівна посада на фірмі твоя). контроль має бути, але він має бути-адекватний

30. 1 ноября 2018

@Гость, +380674713057 Ярослав . Набирайте уточняйте.

31. 29 октября 2018

Візьмуть на роботу водія на фуру без досвіду?

32. 30 сентября 2018

на рибалку відправляє

33. 28 сентября 2018

Солук набагато гірші речі робить, Бородатого застукали

34. 5 июня 2018

а зачем вам больные на голову?

35. 29 мая 2018

А хто їх бачив? В чому її прикривають? Можна конкретніші факти, якщо Ви володієте такою інформацією, що вони сплять, то напевно і ці речі знаєте. Знаєте? Чи це так просто по ля — ля. А то в нас на фірмах багато викривачів, які на голову хвореньки і які себе реалізувати не можуть

36. 25 мая 2018

Хтось з кимось спить на фірмі!!! Жах)))

37. 21 мая 2018

@Гость, не надо завидовать))))

38. 7 февраля 2018

з/п україна 18 , ЄС — 32, машину ремонтувати не потрібно , все що розказують фігня, працюю 8 років купив одне колесо раз чи два платив за соляру літрів 50 не більше

39. 7 февраля 2018

Той Оліяр навіть не доріс до того , щоб його обсирали на внутрішній сторінці!!!!
    Дуже прошу допищиків даного сайту не згудувати дану компанію , на стіні обсирання для Транс Сервіса , блін ні одного негативного відгуку скучно читати.

40. 7 февраля 2018

Гость 1 февраля 2017 Дуже Цікавить т. 0989912601
    то мій номер , хто цікавиться???

41. 18 сентября 2017

є вакансії? яка зарплата?

42. 26 февраля 2017

Смешно смотреть на попытки нагадить неудачников) Великие специалисты нашлись. Сами к чемуто придите в этой жизни а потом коментируйте других. На моей компании служба безопасности дала запрос администрации подобного сайта на список айпи адресов и дали по *опе таким писателям ) платная услуга но рекомендую :)

43. 25 февраля 2017

смешно смотреть на посты Гали в ФБ «сделал себя сам» «завидуют» Какая ценность в работе руководителей отдела? Все глобальные вопросы решает Андрей, без него там и шагу не делается,все проверяет безопасность. Поэтому, ответственности на них никакого! Какие то советы на уровне «школьника» давать, ну тут ума много не надо. Так можно и работать, когда на себя не очень много берешь. А кричать, надо или не надо — много ума не надо

44. 14 февраля 2017

Натрапив на цю тему, та ледь не луснув зі сміху на весь офіс. Ромік, Галя і Андрійко — команда з якою можна не тільки керувати заводом, можна навіть і Світом! Неперевершені переговорні здібності Романа у поєднанні з менеджерським талантом Малинюка та харизмою Галі створюють вибуховий коктейль менеджерського креативу. «Як знищити унікальну компанію і вийти сухим з води» — майбутній бестселлер Романа, можливо у співавторстві. Оскара за психопатію та неадекватність цього року отримав містер Ромік. Його майстерна гра у «ВИ ВСІ КРАДЕТЕ!» та » Я ПРОДАВ ОВЕРДО*** А ВИ НІ***» — вища школа драматургії, Станіславсьский плаче за кулісами.
    Шкода тільки людей, котрі все це терплять та витрачають свої життєві ресурси під чутким керівництвом клоунів з «Шапіто». Але кожен має, те що має, і якшо народ хаває — це ваш вибір, хробачки.
    Підсумовуючи, бажаю успіхів пілотам у крутому піке, та нетерпляче чекаю наступної серії.

45. 1 февраля 2017

@Гость, Дуже цікавить, т. 0989912601

46. 1 февраля 2017

Дуже Цікавить т. 0989912601

47. 25 января 2017

Якщо когось назвати безхребетним то ти неспеціаліст- сумно. Я собі уявляю, які там спеціалісти, високо інтелектуальні з таким ходом логіки

48. 25 января 2017

Високо інтелектуальні
    Хто їх там бачив? Вони що як покемони, показуються не всім особливо в технічній ланці

49. 25 января 2017

А хто ці високо інтелектуальні технічні працівники, які по кабінетах сидят і бояться, щоб якусь тай роботу не дали. Хваліть мене бо ніхто не хоче

50. 19 января 2017

От прочитав Ваші 4-и ри коментарі останні і не втримався, щоб не відписати. Перше вразило безграмотне написання відгуків. Друге, Ви звинуватили що хтось когось боїться і ховається, а чому ж Ви назвались «гость»? На п.Галину залишити частину заводу і не паритись?! — тут слів не хватає, сміх тай годі. Доречі, у неї уже у підпоряткувані пів заводу? Цікава інформація, може у неї посада уже і по іншому звучить?! А від себе напишу, якщо Ви дозволяєте образити когось і назвати «безхребетним», то Ви точно не спеціаліст і не місце Вам на підприємстві, бо на підприємстві дійсно багато спеціалістів (у технічних ланках) на яких і тримається завод не один рік і вони високо інтелектуальні працівники і на відміну від Вас культурні люди і ніколи б не дозволили собі образити невідому людину таким слововом. І чомусь вони не живуть як ТУЗи, а хто живе як ТУЗ? Гадаю дописувач попередніх 4-ирьох повідомлень. Думаю не важко було визначити що це одна і та ж сама людина ))).

1. 9 марта 2013

2. 15 ноября 2013

ребята, работать можно!

Водитель 1
Водитель-дальнобойщик 1

Добавьте зарплату в компании Транс-Сервис-1

Добавить отзыв о работодателе Транс-Сервис-1

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Транс-Сервис-1?