Транс-Сервис-1

Транс-Сервис-1

ООО «Транс-Сервис -1» – транспортная компания основанная в 2003 г. для перевозки жидких пищевых продуктов, насыпных и паллетных грузов специализированными автоцистернами, тентованными полуприцепами и самосвалами.

Отзывы о работе в Транс-Сервис-1, зарплаты

1 4 5 6 7 8
  1. 17 января 2017

А що Шафран з ким нормально спілкується всіх тягне за собою. Якщо людина приносить користь то чого її не тягнути. На кожному підприємстві хто приносить користь живуть як тузи це в нас … і власники до таких людей лояльні. Все таки вони їм прибуток приносять. Ви подивіться в якому шоколаді ТОПи всіх ланок у Борщовського.

2. 17 января 2017

Напевно хтось з минулої команди пише. Видатного закупівельника, як він себе називав. В якого 2+2=5.

3. 17 января 2017

А якому це всьому заводу незрозуміло. Нормально до неї всі ставляться.

4. 17 января 2017

Якщо зробить опитування то її точно ніхто не звільнить. Тому, що вона на саоєму місці. Такі, як ти пишуть, які цінності ніякої не мають. Завтра, завільниш тебе і ніхто не згадає. Таких на заводі половина, які ні рішення приняти не можуть і які постійно ховаються за юбками інших. Так в неї своріїдне спілкуванея, але це дає результат. Ти її боїшся бо ховаєшся за »гость» на таких як вона можна сміло лишити частину заводу, яка у її підпоряткуванню і не паритися, а робити свою справу. Тому і тягнуть довіряють Шафран,Ірина Євгенівна. На тебе лишиш і завод по світу піде. Так ти і сам на себе не візьмеш, бо ти -безхребетний. Сировина їде, завод працює це — головне, а що там хто думає… і до речі, завод не заробляє там де інші специалісти. А там де Шафран і люди з якими він працює все добре це можна перевірити. На заводі є ключові люди, на яких все тримається і які тягнуть інших, яким все похр. Такі, як ти приносять тільки біду на фірму.

5. 15 января 2017

Ірина Євгенівна,пропоную зробити опитування працівників щодо даної особи!і за Вашим вироком звільнити із незаслужено займаної посади!хто підтримує ставим лайкй

6. 15 января 2017

Нарешті хтось насмілився написати правду! Правда восторжествувала!!!

7. 14 января 2017

Люди, про які заробітки ми з Вами говоримо?! До цих пір поки на фірмі будуть очолювати відділи люди не компетентні і непридатні(Галина), яку Андрій Іванович тягне і покриває з незрозумілих усьому заводу причин та відповідає за її постійні промахи. на олії була професіоналізму не показала а зараз на сировині безтолку сидить. Стиль розмови начебто вона колгоспниця спілкування мат через мат. Поводиться наче власниця вона. Цікаво чи Ірина Євгенівна знає які люди в керівних посадах. Був би Іван він би цього не потерпів!представити тільки як на представницьких зустрічах Галина суттєво псує репутацію фірми через невміння вести ділове і гідне спілкування. Професіоналізму 0. Таких людей не можна допускати до керування. Крім цього що Галина ходить по відділах і збирає інформацію від прибиральників до Керівників інших відділів більше вона нічого не робить. Докази її некомпетентності може привести кожна людина на заводі яка її знає.

8. 14 января 2017

а в яку авто колону лучше піти?

9. 13 января 2017

@Гость, спасибо!

10. 13 января 2017

@Сергей,
    0 (67) 673 10 92 — Андрей цистерни,
    0 (67) 675 62 79 — Мирослав самосвалы,
    0 (67) 354 38 61 — Богдан тенты .
    Это Начал Автоколон

11. 13 января 2017

@Гость, с кем можно поговорить,я просто 20 собираюсь ехать на фирму!

12. 13 января 2017

Всегда есть доброжелатели )) ментальность наших людей(((
    Но всегда можно спросить ситуацию у людей которые работают на фирме .

13. 12 января 2017

а главное зачем??

14. 12 января 2017

скажыте пожалуста,почему так много плохих коментов,я разговаривал с водителями плохого ничего от них не слышал,и сам собираю тоже ехать работать,кто эти все люди кто пишет плохое?

15. 10 января 2017

Прочитайте у важно, » типу» пишуть водії питають за ЗП, днів роботи … Завжди є блогери які хочуть когось облити гам…м))

16. 10 января 2017

А блогери Транс Сервіса, тіпа пишуть про вічні цінності: добро, любов, надію.

17. 5 января 2017

Шановні блогери Оліяра) Прохання не засоряти своїми коментарями сторінку Транс-Сервіс-1. Створіть сторінку Оліяр і там обливайте брудом кого хочете.

18. 5 января 2017

Пропоную звернутись до Нач автоколон , їхні тел на сайті .

19. 5 января 2017

Доброго дня! Підскажіть скільки дають водіям відпочинку після 30 днів вахти?

20. 3 января 2017

Я думаю, що легко можна вичислити, що завод почав заробляти 0 коли прийшла нова/молода команда двох інтузіастів з дивізом »ми продавати не можемо, але крайні будуть всі крім нас»а проблеми ми самі придумаємо. Дирочки час від часу завжди були, а такі продажі в перше. Може їх ще на кращі машини пересадити і тоді справи підуть краще))

21. 3 января 2017

Бардак. :)
    Той хто це пише — дибіл повний і хоче свою некомпететність перекинути на інших. Таких, як у нас менеджерів ідіотів, ще треба пошукати. Таких на поріг не пускають на порядні підприємства, а тут щей зарплату дають. Дирку знайшли — *** ти! Це виробництво і тут не обійтися без якихось мінімальних проблем. Нічого не стається там, де нічого не роблять. Це якраз підходить про ваш відділ, які ні*ира не роблять. Ти з малинюком сезон загубили і сидите про дирки пишите. Минулі роки в такий час завод йшов на максимум, баки пусті були, черга з машин стояла, а зараз.? Ти поцікався, які проблеми мають заводи такого напрямку, які повернення і проблеми. Менеджери терплять! ))) нашим менеджерам відсідіти до кінця дні і життя вдалося. Вам одну бутилку повернуть бо десь на складі погнулася і ви ходите рік ниєте. Може дирку в голові краще пошукати, а вдруг знайдеш? І зрозумієш, що не тим займаєшся.

22. 29 декабря 2016

До яких пір буде бардак на заводі? До яких пір менеджера будуть вибачатися і червоніти перед клієнтами? То відправили з диркою пляшку. Вертають назад, то нема етікетки, відмовляєм замовлення, то починаємо винити перевізників і погані дороги,загалом завод заробляє повний нуль, завдяки такому керівництву. Нехай би тьотки яких призначили керувати заводом краще б сиділи дома і займались своїми чоловіками і дітьми.

23. 17 ноября 2016

А для чого малинюка там тримають. Може дешевше Косіву водія дати. Чи він без шістьорки і *ополиза малинюка не може. Вони правда зараз дуже близькі стали, може там щось більше… і як таких дал… можна тримати. ще ніодин рік в такий час завод не йшов на мінімум, які би керівники набули. А тут два … просрали все, а чого гроші несвої можна і…

24. 12 ноября 2016

@Гость, не надо ****еть берут,и я с этим не раз сталкивался,а если не берут то объясни одни сидят. В *опе инакатывают 2000км а другие по 15000.

25. 1 ноября 2016

Народ , я не знаю хо тут яке гімно пише , працюю 4 місяці на самоскидах , перший місяць взяв 13000, за останню вахту правда 45 днів силів не було заміни , нарухували 22500 забрав 20500 з каси , мав 37 л по солярі решту списали . РОбити можна.

26. 1 ноября 2016

Україна зараз в за місяць 18000 тис , Європа 25000

27. 29 октября 2016

@Талян, Європа-25, Укр-14

28. 28 октября 2016

Пацани підкажіть яка зарплата на європу і українська сторона

29. 23 октября 2016

Пес заскавулів!!! Юрків, ти не працюєш, ти є вредітель фірми

30. 19 октября 2016

На відміну від с…кунів, які бояться відкрито спілкуватись та говорити у вічі, я не збираюсь ховатись під всякі ніки та писати про себе, як дехто вважає. Якщо людина когось обливає г… тоді я вважаю що ця людина сама г…, оскільки в інший спосіб вона нездатна довести свою правоту.
    А від того що дані особи стараються написати, моє відношення до роботи не зміниться. А що на рахунок колишньої роботи, це може писати лише неадекватна людина, оскільки пише загальні непристойні фрази чим ще раз підтверджую своє примітивне та недолуге виховання.

31. 13 октября 2016

Ах ти Юрків, пес смердячий, написав сам про себе, який ти адекватний, ти гнила мразь,ментовська соска, ти в неадекваті був ще в утробі матері,тобі пацанам треба не хребет ломати, а вирвати тобі ноздрі і запхати їх тобі в *опу, щоб ти *опою дихав!

32. 12 октября 2016

Як би не Шафран там давно вже була би жо… кому там діло є до фірми — Косіву? Який на трансервісі нічого не робив і зараз на заводі продажі зажене в тупік. Чи половина їх які смаки лежить і ні за що відповідати не хочуть

33. 12 октября 2016

@Гость, Лопни жаба !!!)

34. 11 октября 2016

Юрків гнилий для тих хто хоче нічого неробити і красти. Більш адекватного на його місці ніж він не памятаю

35. 11 октября 2016

Куспісь, роботу, покаже … розмішив. Кому саме більше вилізло це Марян у. З москальом крав з Гаштанаром по заправках каву пив, а тепер дуже правильний. На трансервіс і шарився тепер на ставчанах. Машина квартира за зарплату

36. 6 октября 2016

@Гость, скинь номер картки, куди надіслати винагороду.

37. 3 октября 2016

юрків сергей федорович то є гнила канча,курдупиль маленький несчасний,леща би дав то лох напевно би вмер

38. 2 октября 2016

За винагороду надам достовірну інформацію і докази про крадія Шафрана! Чекаю що пані Залізна зі мною зв’яжеться

39. 24 сентября 2016

Шафран!!! Який ти генеральний директор, ти клоун, ти мавпа, перестававй роздавати свої візитки і займайся роботою, а то запориш фірму, Залізна тебе підвісить за яйця, якщо вони в тебе є звичайно! Куспісь М. зараз тобі покаже як треба працювати

40. 23 сентября 2016

Юрків С. ментряра недороблена, нікому не дає працювати і сам не виконує своєї роботи, з мусарні вигнали, пригріли на фірмі, заберіть козла, бо нормальні хлопці переламають йому хребет!

41. 21 сентября 2016

Дивитися смішно коли на лінії на чудять — не це наклеють і Інга втікає з заводу щоб типу вона непритому. То в запої то постійно на лінії якісь чудеса і так нормально все їй з рук

42. 5 сентября 2016

Шо луче робити у часніка за 15.000грн.який має 5 машин, чи в транс-сервісі??

43. 16 августа 2016

@Гость, После Ого ставится запятая, слово профессор пишется с одной «ф» и с двумя «с». Вас никто не обсирает, просто предупреждают, что с такой грамотностью Вас на фирме легко облапошат

44. 16 августа 2016

Ого так здесь проФФесора сидят…вас и спросить нельзя,сразу обосрут!!!

45. 15 августа 2016

@Саша ТС1,твоя неграмотность — унижает общение((( КТП

46. 14 августа 2016

@Гость, Судя по твоей грамотности, тебя взуют в первый же месяц, а ты и не поймешь

47. 13 августа 2016

к стати я нащот бочки…или мешка..только не зерно уже сыт етим погорло..

48. 13 августа 2016

спасиб Саня…ну ето понятно по отношении к машые ето визде так.Пянь терпень не могу…по выплатам зарплат все нормально..уточные какие щас??…а то на бышей моей фирме 350грн зделали…

49. 13 августа 2016

@Гость, водителем можно,но отнесись ответственно,не пей в рейсах,веди учет по расходу топлива,соблюдай чистоту в авто,и конечно же принимай и сдавай машину на базе,не верь на слово при передаче автомобиля другим водителям. На приеме машины смотри внимательно в акт приема/передачи и тшательно проверяй по нему. А иначе,будешь плотить с своего кармана. Все зависит от того как ты будеш относится к своей работе,в какую колону пойдешь,и в какие рейсы будешь ездить.

50. 12 августа 2016

то скажы у каво спросить!!!…У меня там есть парни работают вроди норм.только те каторые ездят на европу…

1. 9 марта 2013

два товарища работали в этом «хламсервис».на долго их там не хватило.теперь вспоминают с ужасом.скотское отношение к людям,колектива ноль.начальство одни неадекваты.не идите в трас сервис

2. 15 ноября 2013

ребята, работать можно!

Водитель 1
Водитель-дальнобойщик 1

Добавьте зарплату в компании Транс-Сервис-1

Добавить отзыв о работодателе Транс-Сервис-1

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Транс-Сервис-1?