Транс-Сервис-1

Транс-Сервис-1

ООО «Транс-Сервис -1» – транспортная компания основанная в 2003 г. для перевозки жидких пищевых продуктов, насыпных и паллетных грузов специализированными автоцистернами, тентованными полуприцепами и самосвалами.

Отзывы о работе в Транс-Сервис-1, зарплаты

1. 12 августа 2016

@Гость, Если ты настолько туп, что просишь совета у незнакомых людей, тогда устраивайся

2. 12 августа 2016

отзовитесь кто-то стоит устраеватся в ету фирму или нет???Или сразу на европу ехать??Он ездять на польшу??

3. 7 августа 2016

@Саша ТС1, ніхто тебе необсирає,шо ти десь бачив шоб писало саша такий то такий то? взагалі мова йшоа не про тебе,якщо ти себе таким важаєш то це твої проблеми.

4. 7 августа 2016

@Саша ТС1, Я смотрю, Вы о себе такого высокого мнения!!!! Не сильно ли повышаете свою значимость?

5. 6 августа 2016

@Саша ТС1, тож треба було два тижні думати шо написати))) стільки тексту,а смислу 0,ти на словах тільки крутий.

6. 6 августа 2016

незнаю для чого взагалі той сайт створили,тут нічого доброго ніхто ненапише,інтреганти

7. 4 августа 2016

Доброго часу доби,Товаріщі. От не без добрих людей світ наш,якби мені сьогодні не сказали знайомі,яким брудом мене тут обливають,то ніколи б не зайшов сюди. Гомосексуаліст ? Що за наклеп ? Якщо Ви шановні так думаєте,то з гумором у Вас все погано. Фото з хлопами,чи ще якась фігня,це ніщо інакше а ніж стьоб. Поперли мене з роботи ? Хах,сиішно,але Ваш начальник охорони в діалозі зі мною навіть не знав як себе поводити,і казав зо ніби окей,залишайтесь на охороні,аде простим охоронцем,а вже після я озвучив свою позицію,що не буду у такому суспільстві працювати. Кончіта,та фото по офісам мені навіює непоганий настрій,оскільки я дивуюсь як дорослі лби орускають себе на рівень » обывателя » саме з цього мені смішно,коли ці фото є в інстаграмі та інших соц. Мережах. Я б ніколи не побачив усього цього шлаку,якби не люди котрі мене знають з нормальної сторони,і котрі мене поважають. Дуже гарно та обережно бавитесь з вуаляцією слів,та перенесення значеннь. Хочу побажати Вам,усьому колективу доблесних рицарів,миротворців,і героїв — міцного здоров’я,палких привітаннь та салютів,не соромтесь,хочете мене якимось чином опустити,так я до Вас з радістю завітаю особисто зі своїм адвокатом,або просто поговорити про пусте. Нетреба паплюжити мою честь і гідність,на відміну від вас в мене вона є,і бракує духу написати Вам,шакалам від свого імені. Чого не скажеш про Вас. Як малі діти поводитесь. І чи не набридло усім казати що ви нібито мене звільнили ? А якщо люди взають правду то відношення до Вас зміниться кардинально. Але,з поваги до себе,я не орускатимусь до вашого рівня,і залишусь людиною. На все добре,панове !

8. 2 августа 2016

Опа! Инга з запоя вышла!

9. 29 июля 2016

побулькав побулькав і пропав

10. 29 июля 2016

ЧО ТИ ПРОПАВ ГУСЬ,ЩО ЗЛОВИЛИ ВЖЕ ТЕБЕ І ПО ЧАЙНИКУ НАСТУЧАЛИ?

11. 28 июля 2016

Роман Косів це директор майоли якщо непомиляюсь так?

12. 27 июля 2016

шо такого той косів зробив шо його нелюблять?

13. 27 июля 2016

ребята ви шо реально думаєте,що директор сидів би тут і виписував всяку срань,врятлі,це якась провокація.

14. 27 июля 2016

там нема таких.

15. 26 июля 2016

@Гость, Зачем его ловить? Будьте умнее, не обращайте внимания

16. 26 июля 2016

@Гость, а впевнений,що всю цю срань пише одна людина з різних пристроїв! тебе ж зловлять ідіот

17. 26 июля 2016

@Гость, ти дурік бикуєш вже тут пару днів,всіх обсираєш і думаеш шо на фірмі незнають хто ти і шо ти?

18. 26 июля 2016

@Гость, як рагулі можуть бути адекватними?

19. 26 июля 2016

@Гость, слушай дядя там воровали воруют и будут воровать,не вчерашние так будущие,такой уж закон,каждий хочет отломать побольше,в наше время каждий пятий в циганской шкуре,они как волки роботают стаей.

20. 26 июля 2016

то ти реально клоун,там нема таких.

21. 26 июля 2016

Мне кажется что Роман идиот полюбому он сидит на откатах то что пока хозяйка ему верит ето временно. Сидеть на откатах и называть нач службы безопасности быком — ето сильно. Теперь делом чести Боярчука чтоб не заплямить честь мундира поймать варюгу я думаю пустяковое дело продаёт масло покупает оборудование по трансервісу гришки полюбому. К ворожки не ходи что з бывшим президентом фирмы крали вместе

22. 26 июля 2016

@Гость, Уже поздно

23. 26 июля 2016

І такі речі з домашнього ПК не пишеться вичисляй

24. 26 июля 2016

Вичеслить :)
    Ти їх тільки що по обзивав
    А вони через тебе будуть когось вичислили
    Тіпа на фірмі ніхто не знає що ти дурбецел

25. 26 июля 2016

Боярчук і Сергій адекватні люди

26. 26 июля 2016

Косів, ти — дибіл?
    Який Боярчук
    Всі і так зрозуміли що таку хирню може писати тільки ти.
    І ще раз доя ерудитів. Це все про тебе!

27. 25 июля 2016

Я про боярчука романа богдановича то є бик з села оброшено,який все життя там жив і буде жити,він за 36 років служби недосягнув навіть звання капітана він був шестіркою начальства і його поставили начальником безпеки ну це просто *** як можна таких рагулів начальниками ставити нерозумію,він шей привів своіх людей молодих пацанів до 30 років які зелені в цих справах ! Міняйте тих биків поки ше непізно

28. 25 июля 2016

ну сергій то походу начальник охорони новий,я тебе про романа питаю ?

29. 25 июля 2016

чо ти боїшся написати про якого ти романа пишеш??? там ж з директорів і начальників романів пару штук

30. 25 июля 2016

кароче з тобою навіть нецікаво бакланитись ти кончений галімий стрьомний чорт.

31. 25 июля 2016

ти про боярчука говориш?

32. 25 июля 2016

хто за ставим лайки,це просто *** ти шо даун? пиши конкретно про якого ти романа пишеш,чи ти боїшся шо безпека тебе вичеслить і заїде до дому?

33. 25 июля 2016

Роман за спробу грати дурака тіпа який Роман тверда двойка не реалістично

34. 25 июля 2016

ше раз тобі повторюю займися корисною справою а не туфтою,якшо вже і пишеш претензії то пиши конкретно кому і які,а то догатками ніхто нічо незрозуміє.

35. 25 июля 2016

Пропоную дати Роману на фірмі кодову назву петушок хто за ставим лайки

36. 25 июля 2016

так тож тебе походу з роботи вигнали через гомосексуалізм,і твої фотографії роздрокували де ти канчітою був і тебе хлопці цілували і за задницю мацали,чи то не тебе?

37. 25 июля 2016

ти гомік і вже замужем? ти якийсь хворий походу,про якого ти романа взагалі говориш там тих романів безліч навіть з директорів,є пиши конкретно про якого ти романа говориш

38. 25 июля 2016

Роман Ви дуже багато пишите про гомосексуалізм, задумайтеся, Вас це торбує, чи Вам це подобається. Ви уявляєте себе в рем зоні з механіками.

39. 25 июля 2016

Звісно він спрпвжній мужчина, не тьолка.Ховатися за спідницю жінки (власниці заводу) це — по чоловічі, як шкода, що я замужем.

40. 25 июля 2016

і чо ти нескинув то де я писав шо ти тонкошкура тварина а ту *ерню,шо думав зїхав гарно???

41. 25 июля 2016

ти просто завидуєш дуже тому свої соплі і сльози пишеш,ти гной і тьолка.

42. 25 июля 2016

і яка тобі різниця кому шо і скільки довіряють? ти ніхто і звати тебе ніяк,в в тебе ума палата,ти ращітуєш шо власниця твою *ерню прочитає і скаже «о той *** правду пише»?та забудься твій бред крім мене ніхто нечитає тьолка ти позорна.

43. 25 июля 2016

та шо ти спригуєш,тіпа ти не тонкошкура,і так понятно.Доставляй квіти гомік,вигнали тебе як тряпку і ти як тряпка тут виписуєш тьодка дурна

44. 25 июля 2016

Я слышал на фирме что Роман пациент дурки. Тепер вижу что да, он их человек. И он мною типа руководит. *** действительно печально.

45. 25 июля 2016

а то ти обізвався??? нетреба себе обзивати гомік міліцейський,я розумію шо тобі в житті незаканало батьки кончені,тато криса галіма мусарська, жінка страшна з бородавкою ше хз яку дитину виховає гомік,а ти *** їдь в європу,а таких як ти називають тьолка,бо ти шо скинеш свій номер шоб ми зустрілись і ти відповів ??? не нескинеш бо ти тьолка не***ся в душу ***ся в *упу ***

І таким людям на фірмі тіпа довіряють, дають нові машини і прислухаються до їхніх неадикватних порад. Це сумно

46. 25 июля 2016

ти можеш тільки в тіхаря писати рембо комнатий,теряйся кароче сталоне клавіатурний.

47. 25 июля 2016

@Гость, Ты сам понял, что сказал?

48. 25 июля 2016

49. 25 июля 2016

Ха обізвався
    Стукач і *ука з якою ніхто нічого не хоче мати бо *ука
    Ти ***ня яка *опу лиже і Стукає на всіх. Таких як ти в школі називають ***. Це твоє життєве кредо

50. 25 июля 2016

@Гость,сказала людина кредит,яка є гоміком по жизні,ти просто тонкошкура тварина яка тільки тут вміє виписувати.

1. 9 марта 2013

два товарища работали в этом «хламсервис».на долго их там не хватило.теперь вспоминают с ужасом.скотское отношение к людям,колектива ноль.начальство одни неадекваты.не идите в трас сервис

2. 15 ноября 2013

ребята, работать можно!

Водитель 1
Водитель-дальнобойщик 1

Добавьте зарплату в компании Транс-Сервис-1

Добавить отзыв о работодателе Транс-Сервис-1

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Транс-Сервис-1?